Čtvrtek , 23. 03. 2023

Ivona

Iva (28): Dorazila jsem na rande naslepo a nestačila se divit, kdo přišel

Když si moje kamarádka a pak také sestra našly partnery na seznamce, začala jsem věřit tomu, že to skutečně funguje. Do té doby jsem se toho strašně bála. Psát si s někým na internetu, nevědět, zda je to skutečně on a potom si s ním vyjít. To mi přišlo děsně riskantní. No ale, když to jim dvěma vyšlo, proč by to nemohlo vyjít taky mně?
rande
Můj Bond byl rázem pryč! (foto: 123RF)

26. 01. 2022

A tak jsem se na seznamku skutečně přihlásila. Dodnes jsem sice sama, ale mám jednu velmi komickou historku z mého prvního rande naslepo.

Zkus to, co nemůžeš ztratit

Dlouho jsem si myslela, že láska si mě sama najde, že není nutné jít jí naproti. Dříve také neexistovaly seznamky a lidé byli šťastní s jedním člověkem po celý život. No, možná jsem žila v jakési představě, možná jsem si malovala svého pohádkové prince, kdo ví. No ale pořád jsem byla sama. Na chlapy jsem měla děsnou smůlu a to, co se na mě lepilo, bych nechtěla ani komentovat. Ale i moje biologické hodiny začaly tikat. Takže jsem si pokládala otázku: A kdy se konečně usadím já?

Mám také kamarádku, která je už tři roky šťastně vdaná, má dvě děti a svého muže potkala na seznamce. Výjimka? To jsem si myslela ale jen do doby, než si i moje sestra na seznamce našla svého současného přítele, se kterým už čeká dítě. Obě mi tedy začaly radit, abych to také zkusila, že přece nemůžu nic ztratit. Takže jsem si založila profil a začala si psát s různými muži. Pečlivě jsem vybírala, přebírala, až jsem fakt přebrala.

Bože, on je dokonalý!

Nevýhodou seznamky je, že si tam může každý psát s každým a každý může být v podstatě kým chce. Navíc za písmenky se může schovávat opravdu kdokoliv. Když jsem se probrala asi dvaceti různými inzeráty a odepsala jsem poctivě na několik úvodních zpráv od různých mužů, kteří mě ničím nezaujali, narazila jsem na muže pod přezdívkou Bond.

No tak filmy o Jamesi Bondovi mám ráda, navíc to nebylo naše jediné společné téma. Od té doby jsem si psala už jen s ním. Do jeho stylu psaní jsem se vážně zamilovala. Myslela jsem si, že tento muž je prostě dokonalý. Netrvalo to dlouho a začala jsem mít chuť se s ním potkat osobně. Ale to, že mi nechtěl poslat svoji fotku, mě asi mělo tak trošku zabrzdit. Nestalo se!

K TÉMATU  Dvoří se vám milý a příjemný kolega, přesto s ním nechcete jít na rande. Jak neurazit a bezpečně odmítnout?

Byl tajemný a já zvědavá

Tajemní muži prostě mají něco do sebe, alespoň pro mě. Můj Bond hodně mluvil o tom, jak je osamělý. Chyběly mu city a také objetí, dost často otáčel debatu i směrem k sexu. Ale to mi nevadilo, vždyť to k tomu tak nějak patří a spát s ním na první schůzce, to bych stejně odmítla. Spíš jsem to brala jako legraci, i sestra s kamarádkou mi tvrdily, že naše konverzace se ubírá správným směrem. Proč mi ale nechtěl poslat svoji fotku? Rady zněly jasně – sejdi se s ním a uvidíš.

Čím více jsem byla zvědavá, tím více jsem se chtěla s tajemným Bondem sejít. Našla jsem tedy jednu malou kavárnu a smluvila si s ním rande naslepo. Dobře jsem se na něj připravila. Koupila jsem si novou halenku s rafinovaným střihem a lehkým výstřihem. K tomu jsem se pěkně učesala a dala si zkrátka záležet. Chtěla jsem zaujmout! To se mi povedlo, ale ne tak, jak bych si představovala.

No tohle nemůže myslet vážně!

Můj Bond se přihrnul do kavárny jako velká voda, jeho gentlemanské chování bylo pryč, mluvil nahlas, měl zpocené ruce, nadváhu, propocené triko, a ke všemu z něj vypadlo, že je ženatý. A co hledal? Prostě jen sex! Něhy, citů a objetí se mu doma už, z bůhví jakých důvodů, dávno nedostávalo, a tak zkoušel štěstí na seznamce.

Byl asi o dvacet let starší než já. Ke všemu tento Bond byl tajným agentem tak akorát v jejich zemědělském družstvu u krav, kde pracoval. Pomyslela jsem si – já nestačím zírat. Pomalu mi docházelo, proč mi nikdy neposlal fotku. Ne, nejsem povrchní, to opravdu ne, ani tak nenarážím na fakt, jak vypadal. Spíše na to, že ho doma čekala manželka a tři děti.

K TÉMATU  Nela v koučinku: Čtyřka je číslo, které odráží stabilitu a sílu. Co si odnáším ze čtvrtého sezení?

Celou dobu mluvil jen on. Snažil se být zábavný, ale spíše byl vulgární, a já jsem tam jen seděla a usmívala se a přikyvovala. Hlavou mi běželo, jak mohl někdo takový psát tak pěkné zprávy. To mu snad musel někdo poradit!

Dvě hodiny, které jsme v kavárně během našeho rande naslepo strávili, byly nekonečné. Už nikdy jsem Bondovi nenapsala a profil si zrušila. Raději teď dál naivně čekám na svou pravou lásku, kterou snad potkám osobně!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jdete na rande? Proměňte se v mistryni flirtování!

Ta největší faux pas, která se opravdu stala na prvním rande

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Naše životy se mění každý den. Existují ale milníky, kterých se obáváme všichni. Oslavit 30. narozeniny je pro většinu žen velmi těžkým dnem, kterého se bojí už pár let předtím. Co se ale s tímto životním mezníkem změní? Ženy a muži to mají určitě jinak, dnes se podíváme na něžné pohlaví a změny v jejich životech a životních stylech. Najdete se v některé z nich?
Přirozené světlo nesmí v interiéru chybět, ale má ho být tak akorát. Někdy se však sluníčko zblázní a nezbývá, než ho vrátit do patřičných mezí. Slouží k tomu stínící technika, která má navíc dekorační funkci. Typickými zástupci interiérového stínění jsou vnitřní rolety a žaluzie. Ale co když se vám okoukaly nebo jen toužíte po designové lahůdce? Pak se vám budou líbit rolety typu den a noc. .
Dřímají vám pod polštářem dlouho střádané úspory? Možná vás denně provází strach z toho, že na dveře vaší domácnosti zaklepe neovladatelná inflace a všechny vám je sebere. Jelikož tento finanční jev začíná vystrkovat své růžky, je zapotřebí se zamyslet nad investováním. Pokud nemáte naspořeny miliony, je pro vás tou nejlepší cestou zlato – tedy investiční zlato.
Tělo je dobře propracovaný stroj, který nás pravděpodobně nepřestane fascinovat. Aby však fungovalo tak, jak má, je zapotřebí, aby bylo poháněno správným palivem. Ani klasický automobil nepojede bez benzínu, ani tělo nebude fungovat bez minerálů a vitaminů, které jsou jeho pohonnou hmotou.  
Zimní zahrady jsou u nás stále více oblíbené. Kdo by si nechtěl užívat sluníčka a přirozeného světla i v době, kdy venku panuje zima. Vybudováním zimní zahrady navíc zvětšíte svůj obytný prostor a vznikne tak příjemné spojení s přírodou. Pokud je prostor i vytápěný, nic vám nebrání trávit zde váš čas kdykoliv. Jakou si vyberete?
Věděli jste, že je docela snadné vyrobit si chutný a zdravý sirup z květů černého bezu nebo třeba šeříku? Bezový sirup se používá na limonády, koktejly a dezerty. Nebo můžete jednoduše nalít palačinky nebo zmrzlin. Takový sirup patří i do ovocného čaje. Možností je nepřeberné množství, stačí si vybrat a vychutnat si výbornou sladkost a nádhernou vůni! Že už na takový zdravý sirup máte chuť? Tak neváhejte a pusťte se do toho!
Tato žena se jmenuje Lauren Bruzzone, a pochází z New Yorku. Její tréninkový partner ji zachytil při cvičení. Nebylo by na tom nic divného, kromě toho, že je jí 72 let! Její trénink je skutečně ukázkový, a dokazuje, co všechno je možné i v pokročilém věku! Jak sama říká, zkoušejte věci, a dávejte jim šanci! Nevzdávejte se, a nenechte se ovlivnit lidmi, kteří říkají, že to nejde.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek