Úterý , 28. 05. 2024

Vilém

Iva (28): Dorazila jsem na rande naslepo a nestačila se divit, kdo přišel

Když si moje kamarádka a pak také sestra našly partnery na seznamce, začala jsem věřit tomu, že to skutečně funguje. Do té doby jsem se toho strašně bála. Psát si s někým na internetu, nevědět, zda je to skutečně on a potom si s ním vyjít. To mi přišlo děsně riskantní. No ale, když to jim dvěma vyšlo, proč by to nemohlo vyjít taky mně?
rande
Můj Bond byl rázem pryč! (foto: 123RF)

26. 01. 2022

A tak jsem se na seznamku skutečně přihlásila. Dodnes jsem sice sama, ale mám jednu velmi komickou historku z mého prvního rande naslepo.

Zkus to, co nemůžeš ztratit

Dlouho jsem si myslela, že láska si mě sama najde, že není nutné jít jí naproti. Dříve také neexistovaly seznamky a lidé byli šťastní s jedním člověkem po celý život. No, možná jsem žila v jakési představě, možná jsem si malovala svého pohádkové prince, kdo ví. No ale pořád jsem byla sama. Na chlapy jsem měla děsnou smůlu a to, co se na mě lepilo, bych nechtěla ani komentovat. Ale i moje biologické hodiny začaly tikat. Takže jsem si pokládala otázku: A kdy se konečně usadím já?

Mám také kamarádku, která je už tři roky šťastně vdaná, má dvě děti a svého muže potkala na seznamce. Výjimka? To jsem si myslela ale jen do doby, než si i moje sestra na seznamce našla svého současného přítele, se kterým už čeká dítě. Obě mi tedy začaly radit, abych to také zkusila, že přece nemůžu nic ztratit. Takže jsem si založila profil a začala si psát s různými muži. Pečlivě jsem vybírala, přebírala, až jsem fakt přebrala.

Bože, on je dokonalý!

Nevýhodou seznamky je, že si tam může každý psát s každým a každý může být v podstatě kým chce. Navíc za písmenky se může schovávat opravdu kdokoliv. Když jsem se probrala asi dvaceti různými inzeráty a odepsala jsem poctivě na několik úvodních zpráv od různých mužů, kteří mě ničím nezaujali, narazila jsem na muže pod přezdívkou Bond.

No tak filmy o Jamesi Bondovi mám ráda, navíc to nebylo naše jediné společné téma. Od té doby jsem si psala už jen s ním. Do jeho stylu psaní jsem se vážně zamilovala. Myslela jsem si, že tento muž je prostě dokonalý. Netrvalo to dlouho a začala jsem mít chuť se s ním potkat osobně. Ale to, že mi nechtěl poslat svoji fotku, mě asi mělo tak trošku zabrzdit. Nestalo se!

K TÉMATU  Marcela (42): Přeji si adoptovat dítě, ale manžel a děti s tím nesouhlasí

Byl tajemný a já zvědavá

Tajemní muži prostě mají něco do sebe, alespoň pro mě. Můj Bond hodně mluvil o tom, jak je osamělý. Chyběly mu city a také objetí, dost často otáčel debatu i směrem k sexu. Ale to mi nevadilo, vždyť to k tomu tak nějak patří a spát s ním na první schůzce, to bych stejně odmítla. Spíš jsem to brala jako legraci, i sestra s kamarádkou mi tvrdily, že naše konverzace se ubírá správným směrem. Proč mi ale nechtěl poslat svoji fotku? Rady zněly jasně – sejdi se s ním a uvidíš.

Čím více jsem byla zvědavá, tím více jsem se chtěla s tajemným Bondem sejít. Našla jsem tedy jednu malou kavárnu a smluvila si s ním rande naslepo. Dobře jsem se na něj připravila. Koupila jsem si novou halenku s rafinovaným střihem a lehkým výstřihem. K tomu jsem se pěkně učesala a dala si zkrátka záležet. Chtěla jsem zaujmout! To se mi povedlo, ale ne tak, jak bych si představovala.

No tohle nemůže myslet vážně!

Můj Bond se přihrnul do kavárny jako velká voda, jeho gentlemanské chování bylo pryč, mluvil nahlas, měl zpocené ruce, nadváhu, propocené triko, a ke všemu z něj vypadlo, že je ženatý. A co hledal? Prostě jen sex! Něhy, citů a objetí se mu doma už, z bůhví jakých důvodů, dávno nedostávalo, a tak zkoušel štěstí na seznamce.

Byl asi o dvacet let starší než já. Ke všemu tento Bond byl tajným agentem tak akorát v jejich zemědělském družstvu u krav, kde pracoval. Pomyslela jsem si – já nestačím zírat. Pomalu mi docházelo, proč mi nikdy neposlal fotku. Ne, nejsem povrchní, to opravdu ne, ani tak nenarážím na fakt, jak vypadal. Spíše na to, že ho doma čekala manželka a tři děti.

K TÉMATU  Seznamky aneb všechny odpovědi na jednom místě!

Celou dobu mluvil jen on. Snažil se být zábavný, ale spíše byl vulgární, a já jsem tam jen seděla a usmívala se a přikyvovala. Hlavou mi běželo, jak mohl někdo takový psát tak pěkné zprávy. To mu snad musel někdo poradit!

Dvě hodiny, které jsme v kavárně během našeho rande naslepo strávili, byly nekonečné. Už nikdy jsem Bondovi nenapsala a profil si zrušila. Raději teď dál naivně čekám na svou pravou lásku, kterou snad potkám osobně!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jdete na rande? Proměňte se v mistryni flirtování!

Ta největší faux pas, která se opravdu stala na prvním rande

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Plánujete svou letošní dovolenou? Nelákalo by vás však pouze ležení u moře, ale spíše aktivní dovolená? Vaše kroky mohou směřovat na Kostariku – zemi adrenalinu a zážitků.
V rámci svého F.A.M.E turné vystoupí latinsko-americký idol Maluma v prostorách Forum Karlín. Předprodej vstupenek začal již ve středu 30. 1. na ticketportal.cz. Na co se můžete těšit?
Našli jste v domácnosti potravinové moly? Neznamená to, že u vás doma vládne chaos a nepořádek. Nejčastěji se do našich obydlí tito malí škůdci dostanou v tašce s potravinami. Ano, nejčastěji si je domů přineseme. Druhá možnost, jak se dostanou dovnitř je, že přijdou od sousedů nebo dovnitř vlezou okny. Naštěstí způsobů, jak se jich zbavit, je několik. Proto, pokud nezabere jeden, vyzkoušejte další!
Mnoho z nás pěstuje pokojové květiny ve svých bytech. A mnoho z těchto bytů má balkon (i když největším luxusem pro pěstitele je slunná lodžie, kterou lze proměnit v rozkvetlou zahradu). Nicméně pěstování květin na balkoně (tzv. balkónovek) se poněkud liší od běžného pěstování květin uvnitř bytů a domů. V čem konkrétně a jak se o balkónovky starat se dočtete v článku.
Máte doma čtyřnohého psího mazlíčka? Pokud ano, neměli byste péči o něj podceňovat. Mít pejska – to není jako mít plyšáka, který bude vaší živou podporou, když se vám nebude dařit. Kromě toho, že mu budete dávat najíst a budete ho chodit venčit, nesmíte zapomínat ani na péči o srst a drápky. Bohužel právě tyto dvě věci jsou u chovatelů psů často opomíjené.
Hormonální dieta rozhodně neslibuje instantní zázrak v podobě drastické diety a následného jojo efektu. Naopak. Principem je především pochopení fungování těla a jeho správné naladění pomocí stravy. Hubnutí je až bonusový efekt.
Své zdraví můžeme potěšit různými způsoby. Můžeme začít konečně sportovat nebo se více hýbat. Můžeme si svůj jídelníček zpestřit a dodat do něj potraviny či suroviny, za které nám naše tělo poděkuje. V ideálním případě bychom měli do jídelníčku zakomponovat lněný olej, což je superpotravina výjimečná svými zdravotními benefity. Už jste slyšeli o tělu prospěšných účincích lněného oleje?
Historek o tom, jak tchyně je ta, která rozvrací celou rodinu a nejvíce na nervy leze partnerce či partnerovi vlastního dítěte, je k přečtení a poslechu všude spousta. Když se však v takovéto situaci otočí role, nikdo tomu nechce uvěřit.
Nabídka kroužků pro školní, ale i předškolní, děti je v současné době mimořádně bohatá. Potřebují děti organizovanou zábavu? Mají si mimo školu rozvíjet své znalosti ve vzdělávacích kroužcích? Určitě ano, ale musíte zvážit, kdy je třeba nechat svoje ambice spát. Pro děti je prospěšný i čas, kdy doma jen tak lelkují. Kolik kroužků už je moc? Jaký kroužek dítěti sedí nejlépe?
Vyvážení kariéry a rodinného života je pro moderní rodiče neustálou výzvou. V dnešní uspěchané době je těžké najít správnou rovnováhu mezi pracovními povinnostmi a časem stráveným s rodinou. Nicméně, s pomocí správných strategií a přístupů je možné dosáhnout uspokojivého životního stylu, který ctí obě tyto důležité oblasti. Zde jsou některé tipy, které vám pomohou v cestě za vyváženým kariérním a rodinným životem:
Mel B, Melanie C, Emma Bunton, Geri Halliwell a Victoria Beckham. Psal se rok 1996 a hitparádové příčky ovládl hit Wannabe dívčí britské kapely Spice Girls. Kde je holkám dneska konec?
Fitness trenérky na Instagramu jsou skvělým zdrojem inspirace a motivace pro všechny ženy, které chtějí zlepšit svou fyzickou kondici. Níže uvádíme seznam těch nejzajímavějších trenérek, které svými příspěvky zaujmou každou ženu.

Výběr článků

Používáte doma tuhé mýdlo? Pak nás nechte hádat: jen si s ním myjete ruce a o dalších možnostech jeho využití nemáte ani tušení, že? My vám ukážeme, že tuhé mýdlo rozhodně nemusí sloužit jen k tomuto účelu, ale že má v domácnosti daleko rozsáhlejší využití.
Současný nouzový stav a karanténa mohou v rodině způsobit ponorkovou nemoc. Nenadálé přerušení kontaktů s přáteli, kolegy z práce, spolužáky, kamarády z klubu či fitka může způsobit, že vztahy v rodině začnou být značně napjaté.
Věčná krása, která žena by po ní neprahla? Proto se dennodenně snažíme našemu přání přiblížit a stojí nás to nejen velké úsilí, ale především peníze.

Nepřehlédněte

Drogerie jsou plné různých šamponů, kondicionérů, zábalů a masek, které mají ženám pomoci ke kráse. Většina z nich ale nakonec stejně zjistí, že nejlépe zabírá síla přírody.
Otevřete se předpovědi pro svůj životní kompas v roce 2024. "Co vám hvězdy předpovídají v novém roce" je průvodce vaším osudem podle astrologie. Od lásky po kariéru a osobní růst, objevte, jak se konstelace planet postaví do vaší přízně a jak můžete využít jejich vliv pro úspěch a štěstí v nadcházejícím roce. Připravte se na dobrodružnou cestu za hvězdami, kde vás čekají překvapení a nové možnosti.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek