Středa , 18. 05. 2022

Nataša

Iva (28): Dorazila jsem na rande naslepo a nestačila se divit, kdo přišel

Když si moje kamarádka a pak také sestra našly partnery na seznamce, začala jsem věřit tomu, že to skutečně funguje. Do té doby jsem se toho strašně bála. Psát si s někým na internetu, nevědět, zda je to skutečně on a potom si s ním vyjít. To mi přišlo děsně riskantní. No ale, když to jim dvěma vyšlo, proč by to nemohlo vyjít taky mně?
rande
Můj Bond byl rázem pryč! (foto: 123RF)

26. 01. 2022

A tak jsem se na seznamku skutečně přihlásila. Dodnes jsem sice sama, ale mám jednu velmi komickou historku z mého prvního rande naslepo.

Zkus to, co nemůžeš ztratit

Dlouho jsem si myslela, že láska si mě sama najde, že není nutné jít jí naproti. Dříve také neexistovaly seznamky a lidé byli šťastní s jedním člověkem po celý život. No, možná jsem žila v jakési představě, možná jsem si malovala svého pohádkové prince, kdo ví. No ale pořád jsem byla sama. Na chlapy jsem měla děsnou smůlu a to, co se na mě lepilo, bych nechtěla ani komentovat. Ale i moje biologické hodiny začaly tikat. Takže jsem si pokládala otázku: A kdy se konečně usadím já?

Mám také kamarádku, která je už tři roky šťastně vdaná, má dvě děti a svého muže potkala na seznamce. Výjimka? To jsem si myslela ale jen do doby, než si i moje sestra na seznamce našla svého současného přítele, se kterým už čeká dítě. Obě mi tedy začaly radit, abych to také zkusila, že přece nemůžu nic ztratit. Takže jsem si založila profil a začala si psát s různými muži. Pečlivě jsem vybírala, přebírala, až jsem fakt přebrala.

Bože, on je dokonalý!

Nevýhodou seznamky je, že si tam může každý psát s každým a každý může být v podstatě kým chce. Navíc za písmenky se může schovávat opravdu kdokoliv. Když jsem se probrala asi dvaceti různými inzeráty a odepsala jsem poctivě na několik úvodních zpráv od různých mužů, kteří mě ničím nezaujali, narazila jsem na muže pod přezdívkou Bond.

No tak filmy o Jamesi Bondovi mám ráda, navíc to nebylo naše jediné společné téma. Od té doby jsem si psala už jen s ním. Do jeho stylu psaní jsem se vážně zamilovala. Myslela jsem si, že tento muž je prostě dokonalý. Netrvalo to dlouho a začala jsem mít chuť se s ním potkat osobně. Ale to, že mi nechtěl poslat svoji fotku, mě asi mělo tak trošku zabrzdit. Nestalo se!

K TÉMATUInternetové seznamky: I ženy dokážou podvádět

Byl tajemný a já zvědavá

Tajemní muži prostě mají něco do sebe, alespoň pro mě. Můj Bond hodně mluvil o tom, jak je osamělý. Chyběly mu city a také objetí, dost často otáčel debatu i směrem k sexu. Ale to mi nevadilo, vždyť to k tomu tak nějak patří a spát s ním na první schůzce, to bych stejně odmítla. Spíš jsem to brala jako legraci, i sestra s kamarádkou mi tvrdily, že naše konverzace se ubírá správným směrem. Proč mi ale nechtěl poslat svoji fotku? Rady zněly jasně – sejdi se s ním a uvidíš.

Čím více jsem byla zvědavá, tím více jsem se chtěla s tajemným Bondem sejít. Našla jsem tedy jednu malou kavárnu a smluvila si s ním rande naslepo. Dobře jsem se na něj připravila. Koupila jsem si novou halenku s rafinovaným střihem a lehkým výstřihem. K tomu jsem se pěkně učesala a dala si zkrátka záležet. Chtěla jsem zaujmout! To se mi povedlo, ale ne tak, jak bych si představovala.

No tohle nemůže myslet vážně!

Můj Bond se přihrnul do kavárny jako velká voda, jeho gentlemanské chování bylo pryč, mluvil nahlas, měl zpocené ruce, nadváhu, propocené triko, a ke všemu z něj vypadlo, že je ženatý. A co hledal? Prostě jen sex! Něhy, citů a objetí se mu doma už, z bůhví jakých důvodů, dávno nedostávalo, a tak zkoušel štěstí na seznamce.

Byl asi o dvacet let starší než já. Ke všemu tento Bond byl tajným agentem tak akorát v jejich zemědělském družstvu u krav, kde pracoval. Pomyslela jsem si – já nestačím zírat. Pomalu mi docházelo, proč mi nikdy neposlal fotku. Ne, nejsem povrchní, to opravdu ne, ani tak nenarážím na fakt, jak vypadal. Spíše na to, že ho doma čekala manželka a tři děti.

K TÉMATUKaždý za sebe? Muž za ženu, žena za muže. Kdo, za koho a kdy platí? Jak si poradit v nejrůznějších situacích?

Celou dobu mluvil jen on. Snažil se být zábavný, ale spíše byl vulgární, a já jsem tam jen seděla a usmívala se a přikyvovala. Hlavou mi běželo, jak mohl někdo takový psát tak pěkné zprávy. To mu snad musel někdo poradit!

Dvě hodiny, které jsme v kavárně během našeho rande naslepo strávili, byly nekonečné. Už nikdy jsem Bondovi nenapsala a profil si zrušila. Raději teď dál naivně čekám na svou pravou lásku, kterou snad potkám osobně!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jdete na rande? Proměňte se v mistryni flirtování!

Ta největší faux pas, která se opravdu stala na prvním rande

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dřevěné bedýnky aktuálně frčí. Nehodí se přirozeně do každého interiéru, ale pokud máte rádi venkovský, přírodní nebo skandinávský styl, oceníte chytré nápady na jejich využití. Bedýnky poslouží hlavně jako odkládací prostory. Vhodnou kombinací z nich můžete vytvářet vlastní originální praktická řešení. Je na vás, jestli zvolíte jednoduché jednobarevné bedýnky nebo omšelý retro vzhled. Dají se obrousit, natřít i spojit. Upravte si je podle sebe!
Mikrovlnná trouba je skvělý pomocník v každé domácnosti, ale i v kuchyňkách v zaměstnání. Novější modely dokonce odbourávají tradiční neduhy mikrovlnek, které při ohřívání polévky ohřály jen talíř nebo misku a část pokrmu, zatímco ve středu zůstala úplně studená část. A s trochou cviku v nich ohřejete i knedlíky nebo maso tak, aby jídlo chutnalo jako čerstvě uvaření. Přesto existují potraviny, které do mikrovlnky prostě nepatří. Po ohřátí mohou být dokonce zdraví škodlivé.
„Petra je tak úspěšná a krásná. Té se nikdy nevyrovnám.“ „Když půjdu ven v téhle sukni, určitě si o mně moji kolegové řeknou, že nemám vkus.“ „Moje děti mají tak nešikovnou mámu. Vím, že to jiné matky zvládají všechno mnohem lépe.“ Něco vám chybí - a to je sebeláska!
Své zdraví můžeme potěšit různými způsoby. Můžeme začít konečně sportovat nebo se více hýbat. Můžeme si svůj jídelníček zpestřit a dodat do něj potraviny či suroviny, za které nám naše tělo poděkuje. V ideálním případě bychom měli do jídelníčku zakomponovat lněný olej, což je superpotravina výjimečná svými zdravotními benefity. Už jste slyšeli o tělu prospěšných účincích lněného oleje?
Mnohokrát skloňované téma, které patří dlouhodobě na seznam globalizačních problémů v celém Západním světě. Věděly jste, že podle statistik z roku 2018 průměrný Čech ročně spotřebuje zhruba 785 kilogramů potravin a zhruba 200 kilogramů vyhodí? Statistiky Evropské unie mluví jasně. Každoročně se vyhodí zhruba 88 milionů tun jídla. Každá česká domácnost má tak ve své režii svoji vlastní spotřebu a záleží jen na nás, jak se k ní postavíme.
Nabídka kroužků pro školní, ale i předškolní, děti je v současné době mimořádně bohatá. Potřebují děti organizovanou zábavu? Mají si mimo školu rozvíjet své znalosti ve vzdělávacích kroužcích? Určitě ano, ale musíte zvážit, kdy je třeba nechat svoje ambice spát. Pro děti je prospěšný i čas, kdy doma jen tak lelkují. Kolik kroužků už je moc? Jaký kroužek dítěti sedí nejlépe?
Všichni lidé na celém světě chtějí být zdraví a krásní. Téměř každá žena si chce uchovat svou krásu a mládí co nejdéle. I když se život zdá být hektický a obtížný, ženy se snaží najít několik minut na péči o sebe každý den. Cílem kosmetických procedur je zastavení nebo zpomalení procesu stárnutí. Ale co když mluvíme o nevysvětlitelné ztrátě krásy? Tohle se stalo ženě z Anglie – Mary Ann Bevan.

Nepřehlédněte

První česká superstar se odehrála roku 2004 … Ano, počítáte správně, je tomu už neuvěřitelných 17 let! A my máme stále v živé paměti některé z finalistů této obrazovky neopouštějící soutěže. Pamatujete si je všechny? A jak se dnes asi mají? Změnila je Superstar na celý život, nebo se spíše vrátili do zajetých kolejí? Posuďte sami.
Někdy není času nazbyt – v práci fofr, doma lítačka, člověk si pomalu ani nesedne. Ale jíst se musí, zvlášť když nechcete zbytečně utrácet za oběd v restauraci. Nechte si poradit a odložte při tom předsudky stranou. Rychlý oběd totiž může být i velmi zdravý a plnohodnotný. Dokonce se může stát, že rychlé recepty se ve vaší kuchyni usadí už napořád. Pusťte se s námi do vaření a uvidíte, že manžela a děti už ani nebudete muset přesvědčovat. Tak co, už zapínáte plotnu?

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek