Pátek , 07. 10. 2022

Justýna

Iva (28): Dorazila jsem na rande naslepo a nestačila se divit, kdo přišel

Když si moje kamarádka a pak také sestra našly partnery na seznamce, začala jsem věřit tomu, že to skutečně funguje. Do té doby jsem se toho strašně bála. Psát si s někým na internetu, nevědět, zda je to skutečně on a potom si s ním vyjít. To mi přišlo děsně riskantní. No ale, když to jim dvěma vyšlo, proč by to nemohlo vyjít taky mně?
rande
Můj Bond byl rázem pryč! (foto: 123RF)

26. 01. 2022

A tak jsem se na seznamku skutečně přihlásila. Dodnes jsem sice sama, ale mám jednu velmi komickou historku z mého prvního rande naslepo.

Zkus to, co nemůžeš ztratit

Dlouho jsem si myslela, že láska si mě sama najde, že není nutné jít jí naproti. Dříve také neexistovaly seznamky a lidé byli šťastní s jedním člověkem po celý život. No, možná jsem žila v jakési představě, možná jsem si malovala svého pohádkové prince, kdo ví. No ale pořád jsem byla sama. Na chlapy jsem měla děsnou smůlu a to, co se na mě lepilo, bych nechtěla ani komentovat. Ale i moje biologické hodiny začaly tikat. Takže jsem si pokládala otázku: A kdy se konečně usadím já?

Mám také kamarádku, která je už tři roky šťastně vdaná, má dvě děti a svého muže potkala na seznamce. Výjimka? To jsem si myslela ale jen do doby, než si i moje sestra na seznamce našla svého současného přítele, se kterým už čeká dítě. Obě mi tedy začaly radit, abych to také zkusila, že přece nemůžu nic ztratit. Takže jsem si založila profil a začala si psát s různými muži. Pečlivě jsem vybírala, přebírala, až jsem fakt přebrala.

Bože, on je dokonalý!

Nevýhodou seznamky je, že si tam může každý psát s každým a každý může být v podstatě kým chce. Navíc za písmenky se může schovávat opravdu kdokoliv. Když jsem se probrala asi dvaceti různými inzeráty a odepsala jsem poctivě na několik úvodních zpráv od různých mužů, kteří mě ničím nezaujali, narazila jsem na muže pod přezdívkou Bond.

No tak filmy o Jamesi Bondovi mám ráda, navíc to nebylo naše jediné společné téma. Od té doby jsem si psala už jen s ním. Do jeho stylu psaní jsem se vážně zamilovala. Myslela jsem si, že tento muž je prostě dokonalý. Netrvalo to dlouho a začala jsem mít chuť se s ním potkat osobně. Ale to, že mi nechtěl poslat svoji fotku, mě asi mělo tak trošku zabrzdit. Nestalo se!

K TÉMATU  Laskavé psí srdce vyrazilo dech všem, co se o této lásce dozvěděli

Byl tajemný a já zvědavá

Tajemní muži prostě mají něco do sebe, alespoň pro mě. Můj Bond hodně mluvil o tom, jak je osamělý. Chyběly mu city a také objetí, dost často otáčel debatu i směrem k sexu. Ale to mi nevadilo, vždyť to k tomu tak nějak patří a spát s ním na první schůzce, to bych stejně odmítla. Spíš jsem to brala jako legraci, i sestra s kamarádkou mi tvrdily, že naše konverzace se ubírá správným směrem. Proč mi ale nechtěl poslat svoji fotku? Rady zněly jasně – sejdi se s ním a uvidíš.

Čím více jsem byla zvědavá, tím více jsem se chtěla s tajemným Bondem sejít. Našla jsem tedy jednu malou kavárnu a smluvila si s ním rande naslepo. Dobře jsem se na něj připravila. Koupila jsem si novou halenku s rafinovaným střihem a lehkým výstřihem. K tomu jsem se pěkně učesala a dala si zkrátka záležet. Chtěla jsem zaujmout! To se mi povedlo, ale ne tak, jak bych si představovala.

No tohle nemůže myslet vážně!

Můj Bond se přihrnul do kavárny jako velká voda, jeho gentlemanské chování bylo pryč, mluvil nahlas, měl zpocené ruce, nadváhu, propocené triko, a ke všemu z něj vypadlo, že je ženatý. A co hledal? Prostě jen sex! Něhy, citů a objetí se mu doma už, z bůhví jakých důvodů, dávno nedostávalo, a tak zkoušel štěstí na seznamce.

Byl asi o dvacet let starší než já. Ke všemu tento Bond byl tajným agentem tak akorát v jejich zemědělském družstvu u krav, kde pracoval. Pomyslela jsem si – já nestačím zírat. Pomalu mi docházelo, proč mi nikdy neposlal fotku. Ne, nejsem povrchní, to opravdu ne, ani tak nenarážím na fakt, jak vypadal. Spíše na to, že ho doma čekala manželka a tři děti.

K TÉMATU  Máte nový vztah a chcete ho otestovat. Zkuste ztroskotat s lodí a uvidíte, na čem jste

Celou dobu mluvil jen on. Snažil se být zábavný, ale spíše byl vulgární, a já jsem tam jen seděla a usmívala se a přikyvovala. Hlavou mi běželo, jak mohl někdo takový psát tak pěkné zprávy. To mu snad musel někdo poradit!

Dvě hodiny, které jsme v kavárně během našeho rande naslepo strávili, byly nekonečné. Už nikdy jsem Bondovi nenapsala a profil si zrušila. Raději teď dál naivně čekám na svou pravou lásku, kterou snad potkám osobně!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jdete na rande? Proměňte se v mistryni flirtování!

Ta největší faux pas, která se opravdu stala na prvním rande

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Při výběru spodního prádla zaměřujeme svou pozornost předně na design. Myslíme si, že to, jak kalhotky vypadají, je hlavní. Jenže hlavní by měla být jejich zdravotní nezávadnost. Jen hrstka žen si uvědomuje, jak moc ovlivňuje spodní prádlo naše zdraví. Jen málokterá z žen má na paměti, že nevhodné spodní prádlo může stát za bolestivými mykózami nebo svědivými a nepříjemnými ekzémy.
Aby bylo zajištěno bezproblémové fungování těla a všech jeho funkcí, je zapotřebí, abychom mu dodávali jeho pohonné hmoty. Jimi se myslí především vitaminy, také minerály, antioxidanty a další živiny, které se společně podílí na správném fungování organismu. Jedním z klíčových vitaminů je vitamin D, jehož nedostatek umí v těle způsobit opravdu velkou paseku.
Mnoho z nás trpí nějakou vadou zraku, nejčastěji se však jedná o krátkozrakost či dalekozrakost, tudíž je korekce zraku pro mnoho lidí téma, které musejí řešit. Co je však lepší – brýle nebo kontaktní čočky?
Líčení je prostě zábava. Navíc kočičí oči patří mezi evergreen, co nikdy nevyjde z módy. Pro dnešek jsme si pro vás připravili jednoduché triky, se kterými zvládnete líčení kočičích očí naprosto bez problémů. Kdy si uděláte svou chvilku pro sebe a vyzkoušíte si, jak budete vypadat jako skutečná sexy šelma? Jdeme na to!
Aura nebo-li bioenergetické pole každého organismu, je něco jako atmosféra kolem země. Je to jakýsi neviditelný ochranný štít, chránící naše tělo před nemocemi a negacemi. Je aktuálním stavem toho, jak umíte věci duchovní, mentální a emoční ve svém životě prožívat a žít. Co všechno vám z fotografie aury vyčtou a jak s tím naložit? Vyzkoušeli jsme si na vlastní kůži a přinášíme vám zajímavá zjištění.
O spodním prádle se zrovna moc nemluví, a to hlavně z toho důvodu, že se jedná o něco opravdu intimního, ale přitom tak běžného. Také proto jsou fakta o spodním prádle tak trochu zapovězena – ale věřte, že i v tomto případě se můžete zasmát a podivovat, jakou proměnou spodní prádlo prošlo za tu dlouhou řadu let od jeho vynalezení.
Bez mobilu si už nedovedeme život představit. Místo toho, abyste ale surfovali na netu nebo si psali s přáteli a leželi doma na posteli, můžete ho využit k zeštíhlení a posílení celého těla. Mobilní aplikace vám mohou posloužit třeba k vytvoření zdravého jídelníčku nebo zařazení cvičení do každodenního programu. Na trhu je dnes nepřeberné množství apek, co za vás odvedou velký kus práce nebo vám hubnutí aspoň zpříjemní. Vyzkoušejte některý z navrhovaných tipů!
Pokud sledujete televizní pořady, pak jistě znáte reklamní spot, ve kterém se hádá, jestli daný člověk trpí lupy nebo seboreou. V obou případech mluvíme o problémech, které umí člověka potrápit. A v obou případech mluvíme o potíži, která se projevuje svěděním pokožky hlavy. Že vás taky svědění pokožky trápí? Pak je načase zjistit, jestli je vaším problémem právě seborea nebo klasické lupy.

Nepřehlédněte

V 90. letech bylo všechno mnohem jednodušší - zejména pokud jde o vztahy s celebritami. Ve skutečnosti existovaly četné páry celebrit z 90. let, které jsme všichni uctívali, i když jsme si nebyli jisti, jak dobře spolu vycházeli poté, co chaos na červeném koberci utichl a davy šly domů. Většina z těchto párů z 90. let se od té doby rozpadla. Ale pár šťastlivců je stále spolu a stále si užívá svůj románek.
Dámy, máte v plánu se svými kamarádkami prožít opravdu skvělou dámskou jízdu? I když jsou kavárny i restaurace otevřeny, neznamená to, že musíte nutně utrácet. Stále se ještě můžete uchýlit do pohodlí domovů a podívat se na nějaké skvělé romantické (a nejen romantické) seriály, které vás doslova vtáhnou do děje.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek