Čtvrtek , 22. 02. 2024

Petr

Příběh: Jan (19): Vyspal jsem se se svou nevlastní sestrou. Co teď?

Příběh, který nám přistál v naší schránce, nás nejdříve vyděsil. Vždyť jsou věci, které by měly být naprosto zapovězené. Jak je vidět, na světě je možné všechno.
muž
Příběh, který nám přistál v naší schránce, nás nejdříve vyděsil. Vždyť jsou věci, které by měly být naprosto zapovězené. Jak je vidět, na světě je možné všechno. (zdroj foto: pixabay.com)

27. 08. 2020

Proč se Jan vyspal se svou nevlastní sestrou? A proč se s tím zatím nikomu nesvěřil? Jaké tajemství skrývají? Přečtěte si Janův příběh.

Když se přistěhovali, neměl jsem ji rád

Příběh začíná když se Janovi rodiče rozvedli a jeho otec si našel novou ženu, bylo Janovi třináct roků. Svou novou „sestru“ nesnášel. Bylo jí dvanáct a do všeho mu mluvila. Musel se s ní dokonce dělit o stejný pokoj, což pro něj bylo naprosto ponižující. Celou dobu měl své království jen pro sebe, a najednou se objevil někdo, kdo mu ho chtěl vzít. Začal ji nesnášet a dělat jí naschvály. Sestře to bylo ale úplně jedno. Na rozdíl od něj pocházela ze sídliště a byla zvyklá na to, že se k ní jiní lidé chovají drsně. Ani to s ní nehnulo.

Po čase jsem ji začal obdivovat

Po několika měsících společného žití nakonec Jan zjistil, že spíše než nenávist k nové sestře, cítí jakýsi druh obdivu. Měla přesně ty vlastnosti, které jemu chyběly. Zatímco on nad vším přemýšlel a díval se, jak na jeho chování pohlíží druzí, jí byly názory ostatních naprosto fuk. „Začal jsem obdivovat sílu její osobnosti. Byla si naprosto jistá tím, co dělá. Když udělala chybu, nebyl pro ni problém to přiznat. Oklepala se a jela dál.“ Sestra mu připadala mnohem vyspělejší než on sám, a to i přes to, že byla o rok mladší.

Před rokem jsme zjistili, že nás to k sobě přitahuje

Na Janovy osmnáctiny na místní myslivecké chatě přijeli všichni kamarádi. Samozřejmě nechyběla ani sestra, která v té době chodila s Tomášem. Všichni se dobře bavili a alkohol prolomil bariéry. Začalo se tancovat a hrát bláznivé hry. Hrála se „pravda“ a všechny možné další nesmysly. Sestřin Tomáš musel druhý den vstávat do práce, takže se od party odpojil. Zůstalo jen pár lidí, ale nad ránem už všichni z chaty odešli, a tak tam zůstal jen Jan se sestrou. Posilněni alkoholem si začali povídat o svých touhách a skrytých pocitech.

K TÉMATU  Judita (24): Mám krásné tělo, ale šťastná nejsem. Z malíře i fotografa se vyklubali úchylové

Konec oslavy, jaký rozhodně nečekal

Jan se sestrou si společně dali ještě sklenku a pokračovali v hovoru, který začal být stále intimnější. Najednou zjistili, že se líbají, a bylo jim v tomto nepoznaném pocitu velmi příjemně. Nikdo z nich to nechtěl ukončit, ale oba tušili, že to není správná cesta. Jsou teď příbuzní, a ještě k tomu má přítele. Jan líbání nechal, ale stálo ho to hodně sil. Odešel na chvíli na čerstvý vzduch, aby se vzpamatoval. Když ale přišel zpátky, nestačil se divit. Jeho sestra tam stála nahá. Řekla mu, že už po něm dlouho touží. Začali se líbat, a nakonec se spolu vyspali.

Co teď?

Po nečekaném konci celé oslavy přišlo ráno, a Jan se pomalu dostával do reality. Docházelo mu, co udělali, a že to rozhodně nebyl dobrý nápad. Přesto byl spokojenější než kdy dříve. Konečně se to letité napětí mezi nimi uvolnilo. Leželi spolu v objetí, nazí a spokojení. Nemohl si přát nic hezčího než mít ji po svém boku.

Bylo ale jasné, že to musí zůstat jen mezi nimi. Jan se nechtěl vracet do reality. Řekl si, že si tu vzpomínku uchová. Dohodli se se sestrou, že to bude jejich tajemství. Nechtěli působit potíže v rodině, a Jan nechtěl ohrozit vztah sestry a Tomáše. Ale i tak se na sebe celé dopoledne, když uklízeli chatu po mejdanu, tajně usmívali. Bylo jim prostě krásně.

Jan a jeho sestra si mysleli, že tím všechno skončilo. Její vztah s Tomášem však záhy skončil také. Dnes Jan spolu se sestrou stále sdílí stejný pokoj a do doby, než se na podzim odstěhuje na koleje do města, kde ho vzali na vysokou školu, mají se sestrou tajemství, o kterém nikdo neví. Tajně spolu tráví čas jinak, než si myslí jejich rodiny.

K TÉMATU  Autoškola: Zábavné příhody aneb vzpomeňte na své začátky

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Antonín (32): Kvůli velkému přirození mám problém se ženami. Jen mne využívají

Chlapi přes inzerát jsou legrační! Ale nakonec jsem tam i já našla svého vysněného muže

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Pokud se chcete letos blýsknout, bude to chtít do vašeho šatníku zakomponovat alespoň jeden pár stylových tenisek. Že nevíte, jaké kousky budou letos in? Nezoufejte a pojďte se na vybrané modely módních sneakersů podívat s námi. Inspirace na vás čeká!
Eva Urbaníková představuje nový film podle své knihy. Příliš osobní známost je o životní houpačce. Jednou jsi dole a jednou nahoře. Co se dělo při natáčení a co dalšího autorka veleúspěšné knihy ještě prozradila?
Společnost RunCzech, organizátor Volkswagen Maratonu Praha a mnohých dalších populárních běžeckých závodů a akcí, se spojil se společností Rakuten Viber, která provozuje jednu z předních světových komunikačních aplikací Viber.
Každý jsme tím místem prošli. Někdo bez ztráty kytičky dal své zkoušky na poprvé, jiný se trápil a ani po několika pokusech mu řidičák nedali. Pojďte se podívat na přehled zábavných kousků z autoškoly. Třeba i vaše auto při té vzpomínce zaskáče radostí - co vy a autoškola?
V dnešním světě, který se neustále mění a vyvíjí, se mění i role rodičů a způsoby, jakými vychovávají své potomky. Článek "Moderní rodičovství a výchova dětí" se zaměřuje na aktuální trendy a přístupy v oblasti péče o děti. Od respektování individuality a podporování kreativity po využívání moderních technologií – objevte, jak se rodičovství adaptuje na nové výzvy a jak můžete vytvořit harmonický vztah s vašimi dětmi v dnešním rychle se měnícím světě.
Znáte ten okamžik, kdy přecházíte do nového roku a cítíte, že v příběhu vašeho vztahu se otevírá nová kapitola? V našem článku o vztahových cílech pro nový rok se pustíme do tohoto neznámého, plného možností. Společně s vámi budeme kreslit příběh plný rozvoje, propojení a nových zážitků. Jak plánovat a posouvat váš vztah o level výše? To vám prozradíme skrze inspirativní příběhy a psychologické nástroje, které vám pomohou budovat pevný a vzájemně obohacující vztah.
Krásné umění, inspirované oceánem, vlnami a příbojem. Neobvyklé techniky použití barev a přírodních materiálů vytváří skutečné skvosty, které si můžete udělat také. Stačí trochu tvořivosti a váš originální kousek je na světě. Je to i inspirace na perfektní dárek pro někoho z rodiny, přímo z vašich rukou.
Na české filmové scéně se tato filmová trilogie drží již několik let. Jistě znáte filmy Ecce homo Homolka, Hogo fogo Homolka a film Homolka a tobolka.
Umělé květiny jsou velmi oblíbené v kancelářích, obchodech, různých salonech, protože si zachovávají svůj původní vzhled a nevyžadují údržbu. Existuje mnoho pověr týkajících se domu a věcí v něm. Lidé se zajímají o správné uspořádání zrcadel, nábytku a vůbec o vlastně to platí o spoustě věcí, které si domů kupují. Jednou z otázek, které je trápí je to, zda stojí za to, domů kupovat umělé květiny.
Zjištění, že vás váš partner nevěrný, může být bolestivým a emotivním zážitkem. Naše srdce hledá odpovědi a cesty, jak se vyrovnat s touto obtížnou situací. V našem článku "Byl mi nevěrný, co s tím?" se budeme společně zabývat tímto citlivým tématem. Prozkoumáme, jak se vypořádat s emocemi, jaké jsou možné kroky směrem k uzdravení a jak budovat důvěru znovu, pokud je to vaším cílem. Přečtěte si o zkušenostech jiných lidí, kteří prošli podobným setkáním, a možná najdete inspiraci pro vlastní cestu k uzdravení a nalezení klidu v srdci.
Ženy v České republice otálejí s těhotenstvím stále častěji. Průměrný věk prvorodičky se zvyšuje a během několika posledních let překročil hranici třiceti let. Lékaři před tímto trendem pravidelně varují a upozorňují, že i na reprodukční kliniky vyráží ženy až v příliš vysokém věku.

Výběr článků

Zřejmě není nutné dlouze vysvětlovat, o jaký hmyz se jedná. Octomilky neboli vinné mušky se nám do domácnosti ochotně nastěhují v momentě, kdy necháme na stole zralé ovoce nebo třeba zbytek pečiva od snídaně. Stačí jen chvilička a mušky se velmi rychle namnoží. Pak se může zdát problematické je z kuchyně nějak vypudit. Ale nebojte se – jde to.
Dnes, 10. února 2024 začíná Nový čínský rok, který nám přináší energii Dřevěného Draka. Symbolizující proměny, sílu a odvahu, Rok Dřevěného Draka slibuje emocionální a společenské výzvy, ale také obrovský potenciál pro růst a rozvoj.
Drogerie jsou plné různých šamponů, kondicionérů, zábalů a masek, které mají ženám pomoci ke kráse. Většina z nich ale nakonec stejně zjistí, že nejlépe zabírá síla přírody.

Nepřehlédněte

Že jste několikrát vzpomínaly na své rodiče kvůli tomu, že vám dali nevhodná křestní jména? Až si pročtete náš článek, budete jim s láskou děkovat. Rozhodně si můžete pogratulovat, že jste ještě dopadly dobře. Jdeme na přehled zajímavých a kuriózních křestních jmen, která se skutečně v naší zemi vyskytují.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek