Středa , 17. 07. 2024

Martina

Příběh: Jan (19): Vyspal jsem se se svou nevlastní sestrou. Co teď?

Příběh, který nám přistál v naší schránce, nás nejdříve vyděsil. Vždyť jsou věci, které by měly být naprosto zapovězené. Jak je vidět, na světě je možné všechno.
muž
Příběh, který nám přistál v naší schránce, nás nejdříve vyděsil. Vždyť jsou věci, které by měly být naprosto zapovězené. Jak je vidět, na světě je možné všechno. (zdroj foto: pixabay.com)

27. 08. 2020

Proč se Jan vyspal se svou nevlastní sestrou? A proč se s tím zatím nikomu nesvěřil? Jaké tajemství skrývají? Přečtěte si Janův příběh.

Když se přistěhovali, neměl jsem ji rád

Příběh začíná když se Janovi rodiče rozvedli a jeho otec si našel novou ženu, bylo Janovi třináct roků. Svou novou „sestru“ nesnášel. Bylo jí dvanáct a do všeho mu mluvila. Musel se s ní dokonce dělit o stejný pokoj, což pro něj bylo naprosto ponižující. Celou dobu měl své království jen pro sebe, a najednou se objevil někdo, kdo mu ho chtěl vzít. Začal ji nesnášet a dělat jí naschvály. Sestře to bylo ale úplně jedno. Na rozdíl od něj pocházela ze sídliště a byla zvyklá na to, že se k ní jiní lidé chovají drsně. Ani to s ní nehnulo.

Po čase jsem ji začal obdivovat

Po několika měsících společného žití nakonec Jan zjistil, že spíše než nenávist k nové sestře, cítí jakýsi druh obdivu. Měla přesně ty vlastnosti, které jemu chyběly. Zatímco on nad vším přemýšlel a díval se, jak na jeho chování pohlíží druzí, jí byly názory ostatních naprosto fuk. „Začal jsem obdivovat sílu její osobnosti. Byla si naprosto jistá tím, co dělá. Když udělala chybu, nebyl pro ni problém to přiznat. Oklepala se a jela dál.“ Sestra mu připadala mnohem vyspělejší než on sám, a to i přes to, že byla o rok mladší.

Před rokem jsme zjistili, že nás to k sobě přitahuje

Na Janovy osmnáctiny na místní myslivecké chatě přijeli všichni kamarádi. Samozřejmě nechyběla ani sestra, která v té době chodila s Tomášem. Všichni se dobře bavili a alkohol prolomil bariéry. Začalo se tancovat a hrát bláznivé hry. Hrála se „pravda“ a všechny možné další nesmysly. Sestřin Tomáš musel druhý den vstávat do práce, takže se od party odpojil. Zůstalo jen pár lidí, ale nad ránem už všichni z chaty odešli, a tak tam zůstal jen Jan se sestrou. Posilněni alkoholem si začali povídat o svých touhách a skrytých pocitech.

K TÉMATU  Jste opravdu dobré v posteli? Ženské a mužské představy se od sebe výrazně liší! Jak se pozná podle pánů vášnivá dračice?

Konec oslavy, jaký rozhodně nečekal

Jan se sestrou si společně dali ještě sklenku a pokračovali v hovoru, který začal být stále intimnější. Najednou zjistili, že se líbají, a bylo jim v tomto nepoznaném pocitu velmi příjemně. Nikdo z nich to nechtěl ukončit, ale oba tušili, že to není správná cesta. Jsou teď příbuzní, a ještě k tomu má přítele. Jan líbání nechal, ale stálo ho to hodně sil. Odešel na chvíli na čerstvý vzduch, aby se vzpamatoval. Když ale přišel zpátky, nestačil se divit. Jeho sestra tam stála nahá. Řekla mu, že už po něm dlouho touží. Začali se líbat, a nakonec se spolu vyspali.

Co teď?

Po nečekaném konci celé oslavy přišlo ráno, a Jan se pomalu dostával do reality. Docházelo mu, co udělali, a že to rozhodně nebyl dobrý nápad. Přesto byl spokojenější než kdy dříve. Konečně se to letité napětí mezi nimi uvolnilo. Leželi spolu v objetí, nazí a spokojení. Nemohl si přát nic hezčího než mít ji po svém boku.

Bylo ale jasné, že to musí zůstat jen mezi nimi. Jan se nechtěl vracet do reality. Řekl si, že si tu vzpomínku uchová. Dohodli se se sestrou, že to bude jejich tajemství. Nechtěli působit potíže v rodině, a Jan nechtěl ohrozit vztah sestry a Tomáše. Ale i tak se na sebe celé dopoledne, když uklízeli chatu po mejdanu, tajně usmívali. Bylo jim prostě krásně.

Jan a jeho sestra si mysleli, že tím všechno skončilo. Její vztah s Tomášem však záhy skončil také. Dnes Jan spolu se sestrou stále sdílí stejný pokoj a do doby, než se na podzim odstěhuje na koleje do města, kde ho vzali na vysokou školu, mají se sestrou tajemství, o kterém nikdo neví. Tajně spolu tráví čas jinak, než si myslí jejich rodiny.

K TÉMATU  Jitka (45): Můj muž se dostal neprávem do vězení. Co teď?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Antonín (32): Kvůli velkému přirození mám problém se ženami. Jen mne využívají

Chlapi přes inzerát jsou legrační! Ale nakonec jsem tam i já našla svého vysněného muže

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Přemýšleli jste někdy nad tím, že začnete cvičit? Chtěli byste mít jakýkoli pohyb, ale nemůžete se k tomu prostě dokopat? Pokud ano, pak pokračujte ve čtení! Tento článek bude pro vás velkou motivací, proč s pohybem začít! Jak vám může změnit život doslova k nepoznání...
Léto se rychle blíží a s ním přichází i doba infekcí močových cest, které trápí nejednu ženu. Jakmile se objeví první nepříjemné příznaky, začněte okamžitě jednat. Včasný zásah vás totiž může ochránit před vzplanutím problému v plné síle i následnými recidivami. Máte-li k těmto potížím sklony, předcházejte jim!
Byla krásná jako žádná jiná. Muži se o ni prali. Dostávala jednu roli za druhou a dosyta si užívala veškeré slávy, kterou jí povolání herečky přinášelo. Avšak ani ona se bohužel nevyhnula mnohému trápení, které si pro ni osud přichystal.
Vzájemné intimní chvíle soukromí si každý z nás střeží jako oko v hlavě. Jsou ale výjimky, kdy se naše čtenářky rády svěří s tím, jak to u nich doma probíhá – a to jsou prožité trapasy. Pojďte se s námi zasmát u příběhů, co napsal sám život.
Udržitelnost čím dál víc dostává zelenou, a je jedině dobře, že se coby lidstvo snažíme hledat cesty, jak té přírodě o něco odlehčit. Smysl pro udržitelnost se proto propsal i do vánočních svátků – pořadatelé vánočních trhů pracují s obnovitelnou energií, stánkaři prodávají více udržitelných dárků a u řady obchodníků najdete spoustu tipů na dárky, které jsou hezké, a přitom přátelské k přírodě. Vsaďte o letošních, a i těch budoucích Vánocích, na udržitelnost i vy a věnujte přírodě ten nejkrásnější dárek pod stromeček.
Pořádáte večírek pro svoje blízké nebo kolegy? Dáme vám pár tipů, jak naplánovat jedinečnou party, která zaručí všem zúčastněným nezapomenutelný zážitek.
Také umýváte okna léta páně stejně? Máte své vyzkoušené metody, na které nedáte dopustit? Podívali jsme se za vás a vyzkoušeli, co nového lze na trhu najít. Umí toho technologie více než poctivá lidská ruka? Jak probíhal úklid oken?
Letos oslavila osmdesáté sedmé narozeniny. Jaký je příběh jedné z nejkrásnějších hereček, které kdy po této planetě chodily? Sophia Loren si prožila svůj dokonalý americký sen.
Zboží z Německa a Německé potraviny - slova, která vyvolávají v mysli mnoha lidí asociace na vynikající kvalitu a špičkové produkty. Pro moderní ženy, které dbají na svůj životní styl a chtějí nakupovat inteligentně, je Německo vynikajícím zdrojem kvalitních výrobků a příležitostí k úsporám. V tomto článku vám přinášíme praktické tipy, jak se stát mistrkou nakupování a získat ty nejlepší produkty z Německa, aniž byste zbytečně utrácely.
Minimalismus v letním šatníku se stává stále populárnější volbou mezi ženami, které hledají jednoduchost a praktičnost v módě. Tento styl umožňuje snadno kombinovat jednotlivé kousky oblečení, což šetří čas i peníze. Navíc minimalismus přispívá k udržitelnosti, což je téma, které stále více rezonuje s moderními spotřebitelkami.
Ekologické metody v domácnosti jsou dobrá nejen pro naši planetu, ale také pro vaši peněženku. Ušetříte díky tomu hodně peněz, které byste jinak zaplatili dodavateli vody. Tím, že naplno využijete dešťovou vodu, se vám hodně sníží účty za energie.

Výběr článků

Venku klesly teploty. To je nejvyšší čas udělat si úklid v šatníku. I vánoční svátky mohou být dobrým časem pro zbavení se nepotřebného oblečení. To ostatní počká pěkně na jaro.
Lidé dávají na první dojem. Pokud není zrovna dobrý, automaticky člověka přesouvají do škatulky - s ním se bavit nechci. Velkou měrou se na dobrém prvním dojmu podílí i náš úsměv. Pokud jsou zuby plné kazů, druhého to spíše jenom odpudí. Ano, stáváme se možná trochu povrchními, ale většinou za zkaženými zuby stojí nedostatečná dentální hygiena a to o člověku něco naznačuje.
Odhodláváte se začít cvičit? V tom případě by vám mohly pomoci ty správné aplikace, s nimiž bude pohyb mnohem jednodušší a zábavnější. Proč? Protože v nich uvidíte své výkony, pokrok, kterého jste dosáhli a také se můžete porovnávat s ostatními.

Nepřehlédněte

Bojujete s přebytečnými kily? Už nevíte, co máte udělat, abyste se jich stoprocentně zbavili? Je načase vsadit veškerá esa v rukávu na hubnoucí potraviny, respektive na potraviny, po kterých se hubne.
V současné době často slýcháme, jak některé ženy zasílají peníze lidem, které ani neviděli. Jednoduše proto, že chtějí najít nějakou spřízněnou duši. Seznamování není jednoduché a má svá pravidla. Štěstí většinou nečeká na každém kroku.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek