Středa , 29. 03. 2023

Taťána

Příběh: Jan (19): Vyspal jsem se se svou nevlastní sestrou. Co teď?

Příběh, který nám přistál v naší schránce, nás nejdříve vyděsil. Vždyť jsou věci, které by měly být naprosto zapovězené. Jak je vidět, na světě je možné všechno.
muž
Příběh, který nám přistál v naší schránce, nás nejdříve vyděsil. Vždyť jsou věci, které by měly být naprosto zapovězené. Jak je vidět, na světě je možné všechno. (zdroj foto: pixabay.com)

27. 08. 2020

Proč se Jan vyspal se svou nevlastní sestrou? A proč se s tím zatím nikomu nesvěřil? Jaké tajemství skrývají? Přečtěte si Janův příběh.

Když se přistěhovali, neměl jsem ji rád

Příběh začíná když se Janovi rodiče rozvedli a jeho otec si našel novou ženu, bylo Janovi třináct roků. Svou novou „sestru“ nesnášel. Bylo jí dvanáct a do všeho mu mluvila. Musel se s ní dokonce dělit o stejný pokoj, což pro něj bylo naprosto ponižující. Celou dobu měl své království jen pro sebe, a najednou se objevil někdo, kdo mu ho chtěl vzít. Začal ji nesnášet a dělat jí naschvály. Sestře to bylo ale úplně jedno. Na rozdíl od něj pocházela ze sídliště a byla zvyklá na to, že se k ní jiní lidé chovají drsně. Ani to s ní nehnulo.

Po čase jsem ji začal obdivovat

Po několika měsících společného žití nakonec Jan zjistil, že spíše než nenávist k nové sestře, cítí jakýsi druh obdivu. Měla přesně ty vlastnosti, které jemu chyběly. Zatímco on nad vším přemýšlel a díval se, jak na jeho chování pohlíží druzí, jí byly názory ostatních naprosto fuk. „Začal jsem obdivovat sílu její osobnosti. Byla si naprosto jistá tím, co dělá. Když udělala chybu, nebyl pro ni problém to přiznat. Oklepala se a jela dál.“ Sestra mu připadala mnohem vyspělejší než on sám, a to i přes to, že byla o rok mladší.

Před rokem jsme zjistili, že nás to k sobě přitahuje

Na Janovy osmnáctiny na místní myslivecké chatě přijeli všichni kamarádi. Samozřejmě nechyběla ani sestra, která v té době chodila s Tomášem. Všichni se dobře bavili a alkohol prolomil bariéry. Začalo se tancovat a hrát bláznivé hry. Hrála se „pravda“ a všechny možné další nesmysly. Sestřin Tomáš musel druhý den vstávat do práce, takže se od party odpojil. Zůstalo jen pár lidí, ale nad ránem už všichni z chaty odešli, a tak tam zůstal jen Jan se sestrou. Posilněni alkoholem si začali povídat o svých touhách a skrytých pocitech.

K TÉMATU  Co opravdu muži chtějí a po čem touží ve vztazích?

Konec oslavy, jaký rozhodně nečekal

Jan se sestrou si společně dali ještě sklenku a pokračovali v hovoru, který začal být stále intimnější. Najednou zjistili, že se líbají, a bylo jim v tomto nepoznaném pocitu velmi příjemně. Nikdo z nich to nechtěl ukončit, ale oba tušili, že to není správná cesta. Jsou teď příbuzní, a ještě k tomu má přítele. Jan líbání nechal, ale stálo ho to hodně sil. Odešel na chvíli na čerstvý vzduch, aby se vzpamatoval. Když ale přišel zpátky, nestačil se divit. Jeho sestra tam stála nahá. Řekla mu, že už po něm dlouho touží. Začali se líbat, a nakonec se spolu vyspali.

Co teď?

Po nečekaném konci celé oslavy přišlo ráno, a Jan se pomalu dostával do reality. Docházelo mu, co udělali, a že to rozhodně nebyl dobrý nápad. Přesto byl spokojenější než kdy dříve. Konečně se to letité napětí mezi nimi uvolnilo. Leželi spolu v objetí, nazí a spokojení. Nemohl si přát nic hezčího než mít ji po svém boku.

Bylo ale jasné, že to musí zůstat jen mezi nimi. Jan se nechtěl vracet do reality. Řekl si, že si tu vzpomínku uchová. Dohodli se se sestrou, že to bude jejich tajemství. Nechtěli působit potíže v rodině, a Jan nechtěl ohrozit vztah sestry a Tomáše. Ale i tak se na sebe celé dopoledne, když uklízeli chatu po mejdanu, tajně usmívali. Bylo jim prostě krásně.

Jan a jeho sestra si mysleli, že tím všechno skončilo. Její vztah s Tomášem však záhy skončil také. Dnes Jan spolu se sestrou stále sdílí stejný pokoj a do doby, než se na podzim odstěhuje na koleje do města, kde ho vzali na vysokou školu, mají se sestrou tajemství, o kterém nikdo neví. Tajně spolu tráví čas jinak, než si myslí jejich rodiny.

K TÉMATU  Chlapi přes inzerát jsou legrační! Ale nakonec jsem tam i já našla svého vysněného muže

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Antonín (32): Kvůli velkému přirození mám problém se ženami. Jen mne využívají

Chlapi přes inzerát jsou legrační! Ale nakonec jsem tam i já našla svého vysněného muže

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Diamanty jsou věčné, ale někdy zkrátka přijde čas pro něco barevného, svěžího, šťavnatého. A přesně to splňuje olivín neboli peridot. Často hrál v minulosti druhé housle. Však měl také v kategorii zelených drahokamů velkou konkurenci, a to především v podobě smaragdu. S tím byl také běžně zaměňován. Dokonce se proslýchá, že zelené kameny v Kleopatřině slavné sbírce nebyly smaragdy, ale právě olivíny. Nyní se zdá, že se vše obrací, olivín vystoupil ze stínu a začíná být ceněný pro své jedinečné kvality.
Vyzdobit interiér nejrůznějšími dekoracemi s vánoční tematikou je jedna věc, ale druhá je mít v domě trochu života. I když se o to postarají většinou děti, můžou mít na živosti v domě podíl i pokojové rostliny. Během kouzelných svátků na konci roku však sázejte na takové, které vánoční atmosféru v příbytku umocní.
Podzim. Chvíli krásně barevný, ale po opadání listí šedý a ponurý. Období dešťů, mlhy, nevlídného počasí a špatné nálady. Ať chceme nebo nechceme, počasí na nás působí více, než si myslíme. Záleží ale na tom, jak se k tomuto faktu postavíme a čím si toto období zpříjemníme. Někdo se rád zabalí do deky a lehne si ke krbu s knížkou, jiní jdou pouštět draka anebo (pravděpodobně spíše ženy) vyrazí na nákupy. Jak jste na tom vy?
Přemýšleli jste někdy nad tím, že začnete cvičit? Chtěli byste mít jakýkoli pohyb, ale nemůžete se k tomu prostě dokopat? Pokud ano, pak pokračujte ve čtení! Tento článek bude pro vás velkou motivací, proč s pohybem začít! Jak vám může změnit život doslova k nepoznání...
Současná komplikovaná doba COVIDU-19 přinesla s sebou mnohé změny, se kterými se musíme ve svých životech poprat. Jednou z těchto změn je i karanténa. Obzvláště náročná je v případě rodin s dětmi. Přinášíme vám několik tipů, jak děti během karantény zabavit.

Nepřehlédněte

Jedna z prvních věcí, kterou spatříte, jakmile vejdete. Designové věšáky jsou nápaditými a originálními kousky, které doladí interiér podle vašich představ. Na věšák patří všechno, co potřebujeme mít po ruce tak často, že to neschováváme do skříně. Designové věšáky ale nenajdou svoje místo jen za vchodovými dveřmi. Vyjímat se budou i v ložnici nebo dětském pokoji.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek