Středa , 17. 08. 2022

Petra

Příběh: Jan (19): Vyspal jsem se se svou nevlastní sestrou. Co teď?

Příběh, který nám přistál v naší schránce, nás nejdříve vyděsil. Vždyť jsou věci, které by měly být naprosto zapovězené. Jak je vidět, na světě je možné všechno.
muž
Příběh, který nám přistál v naší schránce, nás nejdříve vyděsil. Vždyť jsou věci, které by měly být naprosto zapovězené. Jak je vidět, na světě je možné všechno. (zdroj foto: pixabay.com)

27. 08. 2020

Proč se Jan vyspal se svou nevlastní sestrou? A proč se s tím zatím nikomu nesvěřil? Jaké tajemství skrývají? Přečtěte si Janův příběh.

Když se přistěhovali, neměl jsem ji rád

Příběh začíná když se Janovi rodiče rozvedli a jeho otec si našel novou ženu, bylo Janovi třináct roků. Svou novou „sestru“ nesnášel. Bylo jí dvanáct a do všeho mu mluvila. Musel se s ní dokonce dělit o stejný pokoj, což pro něj bylo naprosto ponižující. Celou dobu měl své království jen pro sebe, a najednou se objevil někdo, kdo mu ho chtěl vzít. Začal ji nesnášet a dělat jí naschvály. Sestře to bylo ale úplně jedno. Na rozdíl od něj pocházela ze sídliště a byla zvyklá na to, že se k ní jiní lidé chovají drsně. Ani to s ní nehnulo.

Po čase jsem ji začal obdivovat

Po několika měsících společného žití nakonec Jan zjistil, že spíše než nenávist k nové sestře, cítí jakýsi druh obdivu. Měla přesně ty vlastnosti, které jemu chyběly. Zatímco on nad vším přemýšlel a díval se, jak na jeho chování pohlíží druzí, jí byly názory ostatních naprosto fuk. „Začal jsem obdivovat sílu její osobnosti. Byla si naprosto jistá tím, co dělá. Když udělala chybu, nebyl pro ni problém to přiznat. Oklepala se a jela dál.“ Sestra mu připadala mnohem vyspělejší než on sám, a to i přes to, že byla o rok mladší.

Před rokem jsme zjistili, že nás to k sobě přitahuje

Na Janovy osmnáctiny na místní myslivecké chatě přijeli všichni kamarádi. Samozřejmě nechyběla ani sestra, která v té době chodila s Tomášem. Všichni se dobře bavili a alkohol prolomil bariéry. Začalo se tancovat a hrát bláznivé hry. Hrála se „pravda“ a všechny možné další nesmysly. Sestřin Tomáš musel druhý den vstávat do práce, takže se od party odpojil. Zůstalo jen pár lidí, ale nad ránem už všichni z chaty odešli, a tak tam zůstal jen Jan se sestrou. Posilněni alkoholem si začali povídat o svých touhách a skrytých pocitech.

K TÉMATUJedno dítě a dost? Co je to společenská norma a kolik dětí potřebujeme, aby národ nevymřel?

Konec oslavy, jaký rozhodně nečekal

Jan se sestrou si společně dali ještě sklenku a pokračovali v hovoru, který začal být stále intimnější. Najednou zjistili, že se líbají, a bylo jim v tomto nepoznaném pocitu velmi příjemně. Nikdo z nich to nechtěl ukončit, ale oba tušili, že to není správná cesta. Jsou teď příbuzní, a ještě k tomu má přítele. Jan líbání nechal, ale stálo ho to hodně sil. Odešel na chvíli na čerstvý vzduch, aby se vzpamatoval. Když ale přišel zpátky, nestačil se divit. Jeho sestra tam stála nahá. Řekla mu, že už po něm dlouho touží. Začali se líbat, a nakonec se spolu vyspali.

Co teď?

Po nečekaném konci celé oslavy přišlo ráno, a Jan se pomalu dostával do reality. Docházelo mu, co udělali, a že to rozhodně nebyl dobrý nápad. Přesto byl spokojenější než kdy dříve. Konečně se to letité napětí mezi nimi uvolnilo. Leželi spolu v objetí, nazí a spokojení. Nemohl si přát nic hezčího než mít ji po svém boku.

Bylo ale jasné, že to musí zůstat jen mezi nimi. Jan se nechtěl vracet do reality. Řekl si, že si tu vzpomínku uchová. Dohodli se se sestrou, že to bude jejich tajemství. Nechtěli působit potíže v rodině, a Jan nechtěl ohrozit vztah sestry a Tomáše. Ale i tak se na sebe celé dopoledne, když uklízeli chatu po mejdanu, tajně usmívali. Bylo jim prostě krásně.

Jan a jeho sestra si mysleli, že tím všechno skončilo. Její vztah s Tomášem však záhy skončil také. Dnes Jan spolu se sestrou stále sdílí stejný pokoj a do doby, než se na podzim odstěhuje na koleje do města, kde ho vzali na vysokou školu, mají se sestrou tajemství, o kterém nikdo neví. Tajně spolu tráví čas jinak, než si myslí jejich rodiny.

K TÉMATUUčíme děti samostatnosti: Kdy je pravá chvíle odstěhovat dítě z ložnice?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Antonín (32): Kvůli velkému přirození mám problém se ženami. Jen mne využívají

Chlapi přes inzerát jsou legrační! Ale nakonec jsem tam i já našla svého vysněného muže

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pozdrav vycházejícímu slunci nad třpytícím se oceánem. Meditace za zvuku mořských vln. Uvolňující procházky palmovými háji. Kokosová voda a spousty exotického ovoce. Potřebujete dovolenou pro tělo i mysl? Vydejte se do teplých krajin za jógou. Spojit dovolenou s cvičením jógy je stále víc a víc populární.
Není nic lepšího, než vlastnoručně vypěstovaná zelenina. Bez všech možných chemických hnojiv, pesticidů, insekticidů a bůhvíjaké další chemie. Ale v našich klimatických podmínkách není takové pěstování nic jednoduchého. Zejména v případě, že se stejně jako letos zima poněkud protáhne a i v nížinách sněží ještě v dubnu. Proto pro vás máme tipy a triky, které oceníte při pěstování rajčat.
Toužíte po pevné a pružné pleti bez jakékoliv chybičky? Chcete mít účes jako ze salonu? Svěřte se do rukou speciální kosmetiky s obsahem kyseliny hyaluronové, jejíž účinky vás ohromí. Pleťové krémy, séra a další produkty se díky jejímu obsahu postarají o zlepšení stavu vaší pokožky.
Léto je v plném proudu a snad každého z nás čeká aspoň jeden výlet. Buď do přírody, někam za hranice nebo jen k babičce na chalupu. Tak či tak, existují tři módní kousky, bez kterých se nikdo neobejde. Tyto věci se hodí pro každou situaci - spaní pod širákem, letní přeháňka v rozpáleném velkoměstě nebo zkrátka jen stylový doplněk na rande s cizinem. Pojď si přečíst následující řádky a objevit, o jaké kousky se jedná.
Únava je přirozenou reakcí našeho těla na přepracovanost nebo stres. Pokud se ani po dobrém spánku necítíte odpočatí, jste neustále napjatí a necítíte se takříkajíc „v pohodě“, můžete trpět syndromem chronické únavy. Je rozšířený mezi obyvateli velkých měst, kteří jsou vystaveni častému stresu a přepracovanosti. Vědci nazývají chronickou únavu nemocí 21. století. Nestihla právě vás?
Výběrem svatebních šatů stráví mnoho nevěst i několik týdnů. Patříte k těm, které se nemohou rozhodnout? Nechte se inspirovat módními trendy roku 2022 a možná najdete, co hledáte.
Ekologie se v současné době klade na první místo. Svůj podíl na tom má zjištění, že stojíme za rychle se oteplující planetou nebo že naším přičiněním mořští živočichové nežijí tak dlouho, jak by mohli, neboť se zamotají do plastových odpadků. Kromě toho, že se spustila řada kampaní bojujících proti plastům a proti nadměrné konzumaci masa, dostaly se také do popředí přírodní úklidové prostředky. Jinými slovy jsme se opět navrátily do minulosti.

Nepřehlédněte

Jógu zná v dnešní době snad každý a vysoké procento z nás jí doma nebo v tělocvičně dokonce cvičí. Tato relaxační cvičení se vždy provádějí zpomaleně a využívají všech svalů v těle. Jóga má díky tomu skvělé zpevňující a detoxikační vlastnosti. Není sice na hubnutí tak efektivní jako aerobik, nicméně je to velice funkční způsob, jak formovat své tělo. Pokud jógu milujete nebo s ní teprve začínáte, určitě se seznamte se 7 pozicemi, které tvoří samotný základ jógy a pro vaše tělo dokáží vykonat zázraky!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek