Čtvrtek , 29. 09. 2022

Michal

Podvodník z Tinderu: Simon Leviev vylákal miliony, proslavil ho Netflix

Dokumentární film s názvem Podvodník z Tinderu vede ve sledovanosti všech filmů na českém Netflixu. Příběh izraelského podvodníka, který vylákal z žen miliony a sám si pak žil v luxusu, doslova ohromil svět. Dříve trestaný zločinec si dokázal vymyslet opravdu důvěryhodnou historku, se kterou pak balamutil stvoření, co jen hledala lásku. Podvedené ženy teď splácí své dluhy – a on si vesele na svobodě dál užívá, vždyť mu všechny (bohužel) daly peníze dobrovolně.
Leviev
Podvodník z Tinderu (foto: instagram)

21. 02. 2022

Asi každý by se chtěl mít dobře, užívat si života bez starostí, létat si soukromými letadly po světě a jíst jen to nejlepší jídlo v nejluxusnějších restauracích. Simon Leviev to ale všechno chtěl o něco více než ostatní. A tak si poměrně chytrým, i když dost nevybíravým způsobem svůj životní sen splnil. Simon Leviev za svůj život vyměnil hned několik jmen, ve skutečnosti se ale jmenuje Shimon Hayut a narodil se v Izraeli.

podvodník
Muž s citlivou stránkou? Tvářil se tak. (foto: instagram)

Dnes je mu 31 let a trestní minulost má vážně pestrou. Už v roce 2011 byl obviněný z krádeží, padělání a podvodů, a i když se ho podařilo dopadnout a zatknout, na kauci se dostal opět na svobodu. Avšak utekl a pod falešným pasem se ho podařilo zatknout až v roce 2017. Odseděl si ale jen pár měsíců, propuštěný byl za dobré chování. Dnes je celosvětově známý, a to díky dokumentu, který uvedl Netflix. V něm se odhalil právě jako Simon Leviev, muž, který se uměl ženám dostat do přízně.

Začalo to na Tinderu

Simon Leviev na to šel opravdu chytře a trošku jinak než většina podvodníků, kteří se z osamělých žen snaží vylákat na internetu peníze. Díky seznamovací aplikaci si hledal své oběti. Těm se pak postupně a nenápadně dostal pod kůži. Sliboval jim lásku, společnou budoucnost, život v luxusu a děti. Ženy se chytly – a on z nich postupně vymámil miliony dolarů. Čekal ale týdny nebo až měsíce, než své partnerky o peníze požádal. Za tu dobu už měl u nich vybudovanou důvěru. Není tedy divu, že se kvůli němu byly ochotné i zadlužit.

Podnikatel, co se dostal do potíží

Promyšlené to měl vskutku do detailu. Vydával se sám za zámožného podnikatele a obchodníka s diamanty, ženy vodil na drahé večeře, bral je na výlety soukromým letadlem. Zkrátka se prezentoval jako pan Dokonalý, který rozhodně nedostatkem netrpí. Pak se ale najednou dostal do problémů a peníze potřeboval na to, aby si zachránil život. Ženy ve snaze zachránit svoji lásku neváhaly.

K TÉMATU  První rande, které vás pobaví! Malý proutník umí sotva chodit, ale nezadrží ho ani dětská postýlka!

Cecillie Fjellhoy měla o svého milého vážně strach, když se dozvěděla, že Simonovi jde o život. Nečekala a okamžitě mu poslala svou kreditní kartu. Požádala kreditní společnost o to, aby mu umožnila provést potřebné platby. Dokonce pak lhala a tvrdila, že kartu používá ona. Simon pak ale potřeboval další peníze, Cecillie si je tedy půjčila a v kufru doručila.

Pak si vzala další půjčky, všechno v domnění, že její přítel je v nesnázích a musí si svůj život penězi vykoupit. To netušila, že její milý má ještě mimo ni nějakou Pernillu a Ayleen (a kdo ví kolik dalších), které se o život Simona také bojí a posílají mu další statisíce dolarů. Ukázalo se, že tinder podvodník řádil i v České republice.

A zlo budiž potrestáno?

Tak snadno se Simon Leviev dostal k penězům a mohl si i nadále užívat svého života na vysoké noze. A jak to dopadlo? Kdo by čekal, že si za tohle všechno odsedí pár let ve vězení, byl by na omylu. Dnes je z něho slavný podvodník, který se po uvedení dokumentu dočkal ještě obrovského počtu sledujících na svém instagramovém účtu. Dnes je již po pár měsících na svobodě a užívá si opětovně luxusní život. Nějaký čas ho trávil i po boku známé modelky, kterou zřejmě také balamutil.

Zaúřaduje v tomto případě karma?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Slavní malíři, kteří byli dost ulítlí. Kdo zkoumal trus skotu a kdo si nechal za života vybudovat muzeum?

Seznamování aneb jak najít toho pravého prince a nenaletět podvodníkům

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Tohle svému dítěti dělat nebudu! Takhle moje dítě rozhodně vychované nebude! To si nebude moct dovolit! To jsou časté věty, které člověk vypustí z úst ještě před tím, než se rodičem vůbec stane. Jenže když nastane okamžik a narodí se mu dítě, rázem ke všemu má trochu jiný postoj.
Tohle se stalo téměř každému. Na chvilku nedáváte pozor, rychle sáhnete pro propisku nebo telefon a jedním nekontrolovaným pohybem převrátíte sklenku s vodou – v horším případě se sladkou limonádou, čajem, nebo dokonce kávou. Nevěšte hlavu, máme pro vás sedm kroků, jak můžete svůj notebook zachránit.
Definice sendvičové generace je jasná. Je to jak šunka a sýr v sendviči, stlačeni mezi péči o děti a rodiče či prarodiče. Děti, které jsou na nás ještě závislé a zároveň je nutné pečovat o stárnoucí rodiče a prarodiče jednoho z manželů, v horších případech dokonce obou. A práci za vás také nikdo neudělá. Jak si zachovat zdravý rozum, klid a v této psychicky i finančně náročné situaci?
Srdcem každého domova je nepochybně kuchyň, kde pod taktovkou žen vznikají úžasná jídla pro celou rodinu. Omamná vůně jídla a zvědavost, co bude dnes k večeři, často přiláká i další členy smečky. Ať chceme nebo ne, právě kuchyň je místem, kde se zcela nejčastěji setkáváme se svou rodinou, ale i přáteli a návštěvou. A právě proto by kuchyň měla být do detailu vyladěným místem, které bude pýchou každé hospodyňky. Jak získat kuchyň snů?
Tohle jistě všechny známe… Ani se nenadějete, chvilku zůstanete na sluníčku (ať už odpočívat nebo pracovat) a večer se pak doma nestačíte divit, jak máte červená ramena, záda nebo jinou část těla. Je to nepříjemné, člověku se špatně spí, pokožka je napjatá, citlivá. Kolikrát je obtěžující i nošení různého oblečení s ramínky, těsnějšími okraji. Jak si můžete v takovou chvíli pomoct a dát svou pokožku zase rychle do pořádku?

Nepřehlédněte

V dnešní době bezpochyby roste oblíbenost korejské a japonské kosmetiky a pomůcek pro krásu, nicméně ani ta čínská nezůstává v zapomnění. Počínaje čínskými bylinkovými čaji a pudry zaznamenal svět krásy instagramový vzestup křišťálového kamene na obličej – Gua sha. To je nástroj, který se používá k masáži obličeje pro čistší a zdravější pleť.
Kvůli práci z domova či výuce online trávíte denně mnoho hodin před monitorem. Často je to mnohem víc času, než kolik to bylo před pandemií. Výsledkem je enormní zátěž pro oči. Ty jsou pak unavené. Dopřejte jim péči a výživu, kterou si zaslouží. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia pro namáhané oči.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek