Čtvrtek , 25. 07. 2024

Jakub

Podvodník z Tinderu: Simon Leviev vylákal miliony, proslavil ho Netflix

Dokumentární film s názvem Podvodník z Tinderu vede ve sledovanosti všech filmů na českém Netflixu. Příběh izraelského podvodníka, který vylákal z žen miliony a sám si pak žil v luxusu, doslova ohromil svět. Dříve trestaný zločinec si dokázal vymyslet opravdu důvěryhodnou historku, se kterou pak balamutil stvoření, co jen hledala lásku. Podvedené ženy teď splácí své dluhy – a on si vesele na svobodě dál užívá, vždyť mu všechny (bohužel) daly peníze dobrovolně.
Leviev
Podvodník z Tinderu (foto: instagram)

21. 02. 2022

Asi každý by se chtěl mít dobře, užívat si života bez starostí, létat si soukromými letadly po světě a jíst jen to nejlepší jídlo v nejluxusnějších restauracích. Simon Leviev to ale všechno chtěl o něco více než ostatní. A tak si poměrně chytrým, i když dost nevybíravým způsobem svůj životní sen splnil. Simon Leviev za svůj život vyměnil hned několik jmen, ve skutečnosti se ale jmenuje Shimon Hayut a narodil se v Izraeli.

podvodník
Muž s citlivou stránkou? Tvářil se tak. (foto: instagram)

Dnes je mu 31 let a trestní minulost má vážně pestrou. Už v roce 2011 byl obviněný z krádeží, padělání a podvodů, a i když se ho podařilo dopadnout a zatknout, na kauci se dostal opět na svobodu. Avšak utekl a pod falešným pasem se ho podařilo zatknout až v roce 2017. Odseděl si ale jen pár měsíců, propuštěný byl za dobré chování. Dnes je celosvětově známý, a to díky dokumentu, který uvedl Netflix. V něm se odhalil právě jako Simon Leviev, muž, který se uměl ženám dostat do přízně.

Začalo to na Tinderu

Simon Leviev na to šel opravdu chytře a trošku jinak než většina podvodníků, kteří se z osamělých žen snaží vylákat na internetu peníze. Díky seznamovací aplikaci si hledal své oběti. Těm se pak postupně a nenápadně dostal pod kůži. Sliboval jim lásku, společnou budoucnost, život v luxusu a děti. Ženy se chytly – a on z nich postupně vymámil miliony dolarů. Čekal ale týdny nebo až měsíce, než své partnerky o peníze požádal. Za tu dobu už měl u nich vybudovanou důvěru. Není tedy divu, že se kvůli němu byly ochotné i zadlužit.

Podnikatel, co se dostal do potíží

Promyšlené to měl vskutku do detailu. Vydával se sám za zámožného podnikatele a obchodníka s diamanty, ženy vodil na drahé večeře, bral je na výlety soukromým letadlem. Zkrátka se prezentoval jako pan Dokonalý, který rozhodně nedostatkem netrpí. Pak se ale najednou dostal do problémů a peníze potřeboval na to, aby si zachránil život. Ženy ve snaze zachránit svoji lásku neváhaly.

K TÉMATU  18 let od posledního dílu: Co dnes dělají děti ze seriálu Přátelé?

Cecillie Fjellhoy měla o svého milého vážně strach, když se dozvěděla, že Simonovi jde o život. Nečekala a okamžitě mu poslala svou kreditní kartu. Požádala kreditní společnost o to, aby mu umožnila provést potřebné platby. Dokonce pak lhala a tvrdila, že kartu používá ona. Simon pak ale potřeboval další peníze, Cecillie si je tedy půjčila a v kufru doručila.

Pak si vzala další půjčky, všechno v domnění, že její přítel je v nesnázích a musí si svůj život penězi vykoupit. To netušila, že její milý má ještě mimo ni nějakou Pernillu a Ayleen (a kdo ví kolik dalších), které se o život Simona také bojí a posílají mu další statisíce dolarů. Ukázalo se, že tinder podvodník řádil i v České republice.

A zlo budiž potrestáno?

Tak snadno se Simon Leviev dostal k penězům a mohl si i nadále užívat svého života na vysoké noze. A jak to dopadlo? Kdo by čekal, že si za tohle všechno odsedí pár let ve vězení, byl by na omylu. Dnes je z něho slavný podvodník, který se po uvedení dokumentu dočkal ještě obrovského počtu sledujících na svém instagramovém účtu. Dnes je již po pár měsících na svobodě a užívá si opětovně luxusní život. Nějaký čas ho trávil i po boku známé modelky, kterou zřejmě také balamutil.

Zaúřaduje v tomto případě karma?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Slavní malíři, kteří byli dost ulítlí. Kdo zkoumal trus skotu a kdo si nechal za života vybudovat muzeum?

Seznamování aneb jak najít toho pravého prince a nenaletět podvodníkům

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Díky své divoké touze po nezávislosti bývá Štír mylně zaměňován s ohnivými znameními. Štíři ve skutečnosti ale patří k vodnímu znamení, která bývají citlivá a hluboce emotivní. Jsou to velice přátelští a loajální lidé, vzhledem ke své autentičnosti jim navazování kontaktů jde velice snadno. Pro své nejbližší je ochoten se obětovat.
Sex ve vaně je pro mnoho z nás jednou velkou neznámou. Viděly jsme ho ve filmech, možná nám o něm vyprávěla kamarádka, ale většina z nás s milováním ve vaně plné horké vody osobní zkušenost nemá. Láká vás to zkusit?
Ať už jedeme na dovolenou kamkoliv, cílem každého z nás je si odpočinout. A to jak aktivně, tak pasivně. Pokud ale toužíte po dovolené, která vás doslova rozmazlí a třeba také posílí vaše zdraví, pak není nic lepšího, než se vydat do míst, kde je lázeňská péče spolu s léčivými termály naprostou samozřejmostí. A kam jinam vyrazit než právě do Maďarska, které je v tomto ohledu proslulé.
Tu a tam každý z nás dostane chuť na dobrý koktejl. Jenže… Když se snažíte nějaké to kilo shodit nebo si chcete udržet štíhlou linii, máte logicky trochu zábrany. Nebo výčitky. Ostatně alkohol zrovna patří k nápojům, kterým bychom se pro štěstí své váhy měli vyhýbat. Ovšem naštěstí ne tak docela.
Koberec, nebo lino? Tradiční otázka, kterou si pokládá každý při rekonstrukci, nebo stavbě nového bydlení. Podlahy mohou určovat charakter místnosti, pokud jsou tedy zvoleny správně. Jak koberec, tak lino mají své klady a zápory, takže stojí za to udělat nějaký průzkum a porovnat podlahy, abyste našli to nejlepší.
Asi máte taky zažité, že utěrky by se neměly prát v pračce. Namísto toho je pravděpodobně vyvařujete. Tahle metoda má ale jeden zásadní háček. Vyvařování není k utěrkám zrovna dvakrát šetrné. Jsou po něm sice opravdu čisté, ale postupně vám řídnou, a vy tak musíte kupovat stále nové a nové kousky. Naštěstí existuje mnohem šetrnější alternativa.
Vzájemné intimní chvíle soukromí si každý z nás střeží jako oko v hlavě. Jsou ale výjimky, kdy se naše čtenářky rády svěří s tím, jak to u nich doma probíhá – a to jsou prožité trapasy. Pojďte se s námi zasmát u příběhů, co napsal sám život.
Tenhle neobvyklý dům v přírodě je snem snad každého malého kluka. Pokud zůstanete sami na pustém ostrově, už víte, jak se tam zařídit, než dorazí pomoc. Ze své smůly uděláte prázdninový pobyt v ráji.
I ve větších bytech může být někdy koupelna situována tak, že šetříte každým centimetrem, aby se vám tam vešel alespoň sprchový kout, umývadlo a pračka. Koupelna je zatím stále nejčastějším a nejlepším místem, kam pračku umístit. Jaké vymyslet řešení, když je koupelna opravdu těsná?
Každému z nás příroda nadělila něco jiného, a to nejen z hlediska charakteru, chování, ale i po stránce postavy. A zatímco někdo je hubený a stěží přibere pár gramů navíc, jiný má sklony k obezitě a kila mu naskakují snad i tehdy, když polyká vzduch. Odlišní jsme ale také stavbou těla – ano, klasické třídění na jablka, hrušky. Jaký jste ale ve skutečnosti somatotyp a co na něj nejlépe zabírá?
Klimakterium neboli menopauza je přirozené období v životě ženy, které může nastat kdykoli mezi 45. až 55. rokem života. Organismus pozvolna přejde z reprodukční fáze do fáze klidové. Tahle fyziologická životní etapa se prostě nedá zastavit ani obejít. A tělo vám může připravit horké chvilky právě ve věku, kdy se cítíte tak skvěle. Dá se ale to zvládnout.

Výběr článků

Krásný a rovný úsměv dokáže otevírat srdce i dveře, proto je v současné době téměř nezbytností. Cesta k němu vede přes rovnátka, která vám budou dělat společnost po dobu několika měsíců nebo dokonce let. Je potřeba se během té doby o zuby a ústní hygienu obecně správně starat. Pojďte se podívat, co všechno budete potřebovat.
My ženy jsme k sobě mnohdy hodně přísné. Jen si přiznejte, kolikrát stojíte před zrcadlem, prohlížíte si sebe sama a přeměřujete se kritickým pohledem. Tohle vám na sobě vadí, tohle se vám nelíbí, tamto byste mohla mít takové a tohle zase makové.
Koncem listopadu dorazí na pulty knihkupectví výpravná obrazová monografie Žít – Karel Svoboda. Spletité osudy slavného skladatele v ní jedinečným způsobem zpracoval jeho syn Petr Svoboda, který své vzpomínky doprovodil i desítkami unikátních fotografií. Mnohé z těchto snímků jsou publikovány vůbec poprvé. Kromě Petra Svobody zavzpomíná v knize na geniálního, i když svérázného umělce plejáda dalších osobností, jejichž vtipné, láskyplné, ale i nostalgické historky obraz Karla Svobody dokonale dotvářejí.

Nepřehlédněte

Tak tohle by vás pravděpodobně nenapadlo. Nebo ano? Tak tohle by vás pravděpodobně nenapadlo. Nebo ano? Vychytávky, které zužitkují doma všechny maminky. Nebo i tátové? :))
K Vánocům neodmyslitelně patří štědrovečerní tabule. Stůl je středobodem, na který patří adventní věnec, dekorace i cukroví. Prostřený ale může vypadat i úplně jinak, než jak máte ve zvyku. Možností je nekonečno. Inspirujte se s jeho výzdobou!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek