Pondělí , 16. 05. 2022

Přemysl

Podvodník z Tinderu: Simon Leviev vylákal miliony, proslavil ho Netflix

Dokumentární film s názvem Podvodník z Tinderu vede ve sledovanosti všech filmů na českém Netflixu. Příběh izraelského podvodníka, který vylákal z žen miliony a sám si pak žil v luxusu, doslova ohromil svět. Dříve trestaný zločinec si dokázal vymyslet opravdu důvěryhodnou historku, se kterou pak balamutil stvoření, co jen hledala lásku. Podvedené ženy teď splácí své dluhy – a on si vesele na svobodě dál užívá, vždyť mu všechny (bohužel) daly peníze dobrovolně.
Leviev
Podvodník z Tinderu (foto: instagram)

21. 02. 2022

Asi každý by se chtěl mít dobře, užívat si života bez starostí, létat si soukromými letadly po světě a jíst jen to nejlepší jídlo v nejluxusnějších restauracích. Simon Leviev to ale všechno chtěl o něco více než ostatní. A tak si poměrně chytrým, i když dost nevybíravým způsobem svůj životní sen splnil. Simon Leviev za svůj život vyměnil hned několik jmen, ve skutečnosti se ale jmenuje Shimon Hayut a narodil se v Izraeli.

podvodník
Muž s citlivou stránkou? Tvářil se tak. (foto: instagram)

Dnes je mu 31 let a trestní minulost má vážně pestrou. Už v roce 2011 byl obviněný z krádeží, padělání a podvodů, a i když se ho podařilo dopadnout a zatknout, na kauci se dostal opět na svobodu. Avšak utekl a pod falešným pasem se ho podařilo zatknout až v roce 2017. Odseděl si ale jen pár měsíců, propuštěný byl za dobré chování. Dnes je celosvětově známý, a to díky dokumentu, který uvedl Netflix. V něm se odhalil právě jako Simon Leviev, muž, který se uměl ženám dostat do přízně.

Začalo to na Tinderu

Simon Leviev na to šel opravdu chytře a trošku jinak než většina podvodníků, kteří se z osamělých žen snaží vylákat na internetu peníze. Díky seznamovací aplikaci si hledal své oběti. Těm se pak postupně a nenápadně dostal pod kůži. Sliboval jim lásku, společnou budoucnost, život v luxusu a děti. Ženy se chytly – a on z nich postupně vymámil miliony dolarů. Čekal ale týdny nebo až měsíce, než své partnerky o peníze požádal. Za tu dobu už měl u nich vybudovanou důvěru. Není tedy divu, že se kvůli němu byly ochotné i zadlužit.

Podnikatel, co se dostal do potíží

Promyšlené to měl vskutku do detailu. Vydával se sám za zámožného podnikatele a obchodníka s diamanty, ženy vodil na drahé večeře, bral je na výlety soukromým letadlem. Zkrátka se prezentoval jako pan Dokonalý, který rozhodně nedostatkem netrpí. Pak se ale najednou dostal do problémů a peníze potřeboval na to, aby si zachránil život. Ženy ve snaze zachránit svoji lásku neváhaly.

K TÉMATUHledáte inspiraci pro vaši kuchyni? Zkuste čtyři zdravé a jednoduché veganské recepty, vhodné i do diety!

Cecillie Fjellhoy měla o svého milého vážně strach, když se dozvěděla, že Simonovi jde o život. Nečekala a okamžitě mu poslala svou kreditní kartu. Požádala kreditní společnost o to, aby mu umožnila provést potřebné platby. Dokonce pak lhala a tvrdila, že kartu používá ona. Simon pak ale potřeboval další peníze, Cecillie si je tedy půjčila a v kufru doručila.

Pak si vzala další půjčky, všechno v domnění, že její přítel je v nesnázích a musí si svůj život penězi vykoupit. To netušila, že její milý má ještě mimo ni nějakou Pernillu a Ayleen (a kdo ví kolik dalších), které se o život Simona také bojí a posílají mu další statisíce dolarů. Ukázalo se, že tinder podvodník řádil i v České republice.

A zlo budiž potrestáno?

Tak snadno se Simon Leviev dostal k penězům a mohl si i nadále užívat svého života na vysoké noze. A jak to dopadlo? Kdo by čekal, že si za tohle všechno odsedí pár let ve vězení, byl by na omylu. Dnes je z něho slavný podvodník, který se po uvedení dokumentu dočkal ještě obrovského počtu sledujících na svém instagramovém účtu. Dnes je již po pár měsících na svobodě a užívá si opětovně luxusní život. Nějaký čas ho trávil i po boku známé modelky, kterou zřejmě také balamutil.

Zaúřaduje v tomto případě karma?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Slavní malíři, kteří byli dost ulítlí. Kdo zkoumal trus skotu a kdo si nechal za života vybudovat muzeum?

Seznamování aneb jak najít toho pravého prince a nenaletět podvodníkům

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nebojte se, nechceme vás nijak strašit, je už je čas na vánoční přípravy. Ale co si budeme povídat, doma vyrobený adventní kalendář zabere nějaký čas a v době, kdy bude aktuální, budete mít jistě dost jiné práce. Co si to tedy letos trochu ulehčit a připravit se. Užijete si i samotnou výrobu kalendáře třeba v rodinném kruhu.
I když se letošní léto bude nést v trochu méně omezeném duchu (hygienická opatření se začínají uvolňovat stále víc a víc), přesto se většina lidí rozhodla strávit volné dny s rodinou v tuzemsku. I Česká republika zkrátka nabízí mnoho krásného a atraktivního, tak proč to nevidět? Nemusíte nutně využívat automobil k přejíždění z místa na místo, stejně tak nemusíte ujít desítky kilometrů, abyste se dostali tam, kam se dostat chcete. Stačí usednout na kolo. Česko je totiž cyklostezkami doslova protkané.
Jak vybrat brýle tak, aby vám vyhovovaly po všech stránkách? Zaměřte se na funkci, velikost ale i tvar obroučků a celkový design. Právě brýle totiž tvoří výrazný prvek obličeje a mohou vám v celkové image velmi pomoci, vyberete-li si je k obrazu svému. Pojďme si povědět víc.
Každý měsíc je to stejné. Ohlásí se menstruace, která je připravená nám přibližně týden dělat společnost. Ačkoli je menstruace z hlediska přírody naší důležitou součástí, není nám zrovna dvakrát příjemná a to zejména ve chvíli, kdy nám připraví krušné zážitky plné bolesti a nekomfortu. Jak si alespoň trochu takovou část měsíce zpříjemnit a ulevit si od všech nepříjemností.
Hledáte-li kvalitní nepromokavé boty, které využijete zejména v nepříznivých dešťových podmínkách, zkuste se poohlédnout po stylových dámských holínkách. Na trhu jsou vysoké i nízké typy holínek, které nejsou pouze funkčním doplňkem, ale také vysoce módním prvkem našeho outfitu. Na následujících řádcích se tak dočtete, co všechno by bylo dobré vzít v potaz, než si nové dámské holínky zakoupíte.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek