Domů » Horoskopy » Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 15. – 16. 12. 2018. Vyhýbejte se chemikáliím a tvrdému alkoholu. Pozor i na oči!
Horoskopy

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 15. – 16. 12. 2018. Vyhýbejte se chemikáliím a tvrdému alkoholu. Pozor i na oči!

Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com
A je tady zase víkend a s ním třetí adventní neděle. Astroložka Naďa Šmídová připravila horoskop krásy a duševního zdraví, který vám napoví, co očekávat.

Sobota 15. 12. 2018

Může to mezi vámi pěkně jiskřit

Mottem soboty je „odpouštět“. Napětí bude vznikat mezi pohlavími, protože muži například začnou porovnávat cukroví partnerky s maminčiným, a během chvilky bude oheň na střeše. Nicméně jedno pozitivum to mít bude! Patrně hned po snídani si vyříkáte všechny hříšky z minulosti a oba se parádně vybouříte. Poté se Měsíc vymaní z vlivu Slunce, dostane se pod ochranu Chirona, a vy spolu začnete cukrovat jako hrdličky a na ranní slovní válku si už ani nevzpomenete.

Žádné pití!

Vyhýbejte se chemikáliím a tvrdému alkoholu! V podvečer vám prospěje odpočívat s nohama výš než máte srdce, například si lehněte na záda a opřete je o stěnu. Prospěje to vašim kyčlím, krevnímu i lymfatickému oběhu.

Aromaterapie pro uklidnění mysli

Velmi účinná dnes bude na psychiku aromaterapie. Neměly byste ale používat svíčky, protože bude vysoké riziko požárů. Tak si do elektrické aromalampy a odpařovačů vody na topení přidejte olej s vůní citrónu, cedru, zeleného jablka, grapefruitu či litseu cubebu.

Neděle 16. 12. 2018

Šance na navázání vztahu?

Jste-li nezadané, neseďte doma, což platí zejména pro Kozorohy a Štíry! Probíhat bude sextil mezi Venuší a Saturnem, což je ideální aspekt pro navázání romantického a pořádně vášnivého vztahu s pevnými základy! A pozor, může to také znamenat partnerství se starším či zkušeným mužem, tak se nechte překvapit, jakým šípem zasáhne Amor vás! Chcete-li se naučit nějaký zimní sport, akci podnikněte dnes! S bojovnou Luna v Beranu totiž nic nevzdáte! Ani pádem na sjezdovce či ledu se nenecháte odradit, naopak vás neúspěch doslova nakopne, bude chtít samy sobě dokázat, že když umí lyžovat či bruslit ostatní, vy to dokážete taky!

Nezapomínejte na péči o zdraví

Bude-li jasno, nechoďte ven bez slunečních brýlí, začaly by vám slzet oči, dokonce nelze vyloučit zánět spojivek! Před spaním si do partií okolo očí jemným poklepem naneste rakytníkový olej. Pokožce dodá výživu, hydrataci, podpoří její regeneraci.

Zavzpomínat neuškodí

Stříbrná neděle bude pod vlivem fáze Měsíce, při které byl dle křesťanské mystiky pokřtěn Ježíš Kristus. I když nejste věřící, zamiřte na chvilku do kostela a chvilku rozjímejte nad svým dosavadním životem a zavzpomínejte na předky, kteří již odešli za světlem…