Čtvrtek , 30. 05. 2024

Ferdinand

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 15. – 16. 12. 2018. Vyhýbejte se chemikáliím a tvrdému alkoholu. Pozor i na oči!

A je tady zase víkend a s ním třetí adventní neděle. Astroložka Naďa Šmídová připravila horoskop krásy a duševního zdraví, který vám napoví, co očekávat.
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Sobota 15. 12. 2018

Může to mezi vámi pěkně jiskřit

Mottem soboty je „odpouštět“. Napětí bude vznikat mezi pohlavími, protože muži například začnou porovnávat cukroví partnerky s maminčiným, a během chvilky bude oheň na střeše. Nicméně jedno pozitivum to mít bude! Patrně hned po snídani si vyříkáte všechny hříšky z minulosti a oba se parádně vybouříte. Poté se Měsíc vymaní z vlivu Slunce, dostane se pod ochranu Chirona, a vy spolu začnete cukrovat jako hrdličky a na ranní slovní válku si už ani nevzpomenete.

Žádné pití!

Vyhýbejte se chemikáliím a tvrdému alkoholu! V podvečer vám prospěje odpočívat s nohama výš než máte srdce, například si lehněte na záda a opřete je o stěnu. Prospěje to vašim kyčlím, krevnímu i lymfatickému oběhu.

Aromaterapie pro uklidnění mysli

Velmi účinná dnes bude na psychiku aromaterapie. Neměly byste ale používat svíčky, protože bude vysoké riziko požárů. Tak si do elektrické aromalampy a odpařovačů vody na topení přidejte olej s vůní citrónu, cedru, zeleného jablka, grapefruitu či litseu cubebu.

Neděle 16. 12. 2018

Šance na navázání vztahu?

Jste-li nezadané, neseďte doma, což platí zejména pro Kozorohy a Štíry! Probíhat bude sextil mezi Venuší a Saturnem, což je ideální aspekt pro navázání romantického a pořádně vášnivého vztahu s pevnými základy! A pozor, může to také znamenat partnerství se starším či zkušeným mužem, tak se nechte překvapit, jakým šípem zasáhne Amor vás! Chcete-li se naučit nějaký zimní sport, akci podnikněte dnes! S bojovnou Luna v Beranu totiž nic nevzdáte! Ani pádem na sjezdovce či ledu se nenecháte odradit, naopak vás neúspěch doslova nakopne, bude chtít samy sobě dokázat, že když umí lyžovat či bruslit ostatní, vy to dokážete taky!

K TÉMATU  Váhy: Zdvořilí a féroví bojovníci s nerozhodností

Nezapomínejte na péči o zdraví

Bude-li jasno, nechoďte ven bez slunečních brýlí, začaly by vám slzet oči, dokonce nelze vyloučit zánět spojivek! Před spaním si do partií okolo očí jemným poklepem naneste rakytníkový olej. Pokožce dodá výživu, hydrataci, podpoří její regeneraci.

Zavzpomínat neuškodí

Stříbrná neděle bude pod vlivem fáze Měsíce, při které byl dle křesťanské mystiky pokřtěn Ježíš Kristus. I když nejste věřící, zamiřte na chvilku do kostela a chvilku rozjímejte nad svým dosavadním životem a zavzpomínejte na předky, kteří již odešli za světlem…

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Podzim je obdobím, kdy se mění nejenom barvy listů, ale i módní kousky v našich skříních – sandály v botnících pak střídají kozačky nebo kožené polobotky. Pokud ještě váháte, zda byste měli investovat do nového páru kožených bot, prozradíme vám, proč této koupě nebudete litovat.
Její jméno je Kathy Jacobs, je jí 56 let a žije ve Spojených státech amerických, konkrétně ve městě Calabass ve státě Kalifornie.
Koupili jste si nové pokojovky a zaléváte je jako diví, aby vám rostly jako z vody? Pak si dejte pozor na to, abyste je nepřelili. Zatímco rostlina se zanedbanou zálivkou se dá ještě zachránit, po přelití dochází k uhnívání kořenů a tím i k úhynu samotné rostliny. Je spousta důvodů, proč přehnaná péče pokojovkám škodí.
Její život se na počátku jevil jako pohádka o tom, jak dívka z malého města dobyla velký svět showbyznysu. Avšak místo klasického „a žili šťastně až do smrti“ se příběh Ivety Bartošové nesl spíše v tónech tragédie. 29. dubna 2024, si připomínáme deset let od chvíle, kdy Iveta svůj život sama tragicky ukončila. Přesto existovaly okamžiky, kdy byla šťastná.
Nakupování dárků přes internet roku od roku roste. Co nesmíte přehlédnout, aby vše proběhlo hladce a hlavně včas? Dodržujte následující rady!
Bojíte se, že se z vás při vstupu do posilovny stane nasvalená mužatka? Tak klid. Takhle to vážně nefunguje. Ale jestli chcete zpevnit tělo, je to potřeba.
Kdy začít a na co si dát pozor, aby z vašeho dítěte vyrostl člověk, který nemá zbytečnou vadu řeči?
Její jméno je Kathy Jacobs, je jí 56 let a žije ve Spojených státech amerických, konkrétně ve městě Calabass ve státě Kalifornie.
Známe ho úplně všichni. Nejspíš ho mnoho z nás má na talíři alespoň párkrát do týdne. Avokádo je hit posledních let, je to superpotravina, která nesmí chybět v žádném zdravém jídelníčku. Jenže s sebou nese i temnou stránku, o které se ví, ale příliš se o ní nemluví. Nebo ji záměrně nevidíme.
Každý z nás se narodil v nějakém znamení. Jeho charakteristika ovlivňuje náš života naši osobnost. Znamení je celkem 12 a společně vytvářejí zvěrokruh. Jeho souhvězdí jsou rozmístěná na hvězdné obloze. Znamení zvěrokruhu pak určuje jeho poloha ke Slunci v daný datum a čas. Znamení se neshodují s měsíci. Každému znamení přináleží nějaké kameny. V jejich pozitivní účinky věřili lidé již v dávné době. Používali je nejen na ozdobu, ale také jako talismany. Některé kultury používaly kameny jako léčivé prostředky.
S létem, tím horkým, slunečným obdobím plným koupání a drinků, vyvstává pro lidi nové nebezpečí. Stávají se kořistí a potravou hned trojice nebezpečných nepřátel. Řeč je o hmyzu, konkrétně o klíšťatech, komárech a ovádech. Jejich teritorium v létě je opravdu obrovské a ať se snažíte jakkoliv, dříve nebo později na ně určitě narazíte. Nejúčinnější ochranu představují repelenty, v noci pak například moskytiéra.
Krabičkové diety jsou hitem dneška. Když chtějí lidé zhubnout, automaticky vyhledávají nutričního specialistu a žádají ho o vytvoření krabiček, které lidem nedovolí jíst nic jiného. Ovšem i když jsou krabičky často vychvalované, pravdou je, že mají i své nevýhody.

Výběr článků

Chtěla byste začít meditovat? Láká vás být o samotě jen se svými nejniternějšími myšlenkami a touhami? Ale jak na to? Možná si připadáte jako Liz Gilbertová z románu Jíst, meditovat, milovat, která věděla přesně, jak na to, ale nedokázala se správně naladit. Nebojte, poradíme vám jak a kde s meditací začít krok za krokem.
Hliníkové systémy, včetně oken, dveří, fasád a příček, se staly stále oblíbenější volbou v architektuře díky svým výjimečným vlastnostem a vysoké flexibilitě. Jedním z aspektů, který získává na důležitosti, je jejich schopnost poskytovat efektivní protipožární ochranu.
Říká se, že každá žena je v podstatě krásná, jen je zapotřebí přijít na správný způsob, jak onu krásu vyzdvihnout.

Nepřehlédněte

Přečtěte si příběh ženy, která si uvědomila, že ke svému muži již nechová žádné hluboké city. Stali se přáteli a jejich milenecký vztah šel do ústraní.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek