Pátek , 07. 10. 2022

Justýna

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 15. – 16. 12. 2018. Vyhýbejte se chemikáliím a tvrdému alkoholu. Pozor i na oči!

A je tady zase víkend a s ním třetí adventní neděle. Astroložka Naďa Šmídová připravila horoskop krásy a duševního zdraví, který vám napoví, co očekávat.
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Sobota 15. 12. 2018

Může to mezi vámi pěkně jiskřit

Mottem soboty je „odpouštět“. Napětí bude vznikat mezi pohlavími, protože muži například začnou porovnávat cukroví partnerky s maminčiným, a během chvilky bude oheň na střeše. Nicméně jedno pozitivum to mít bude! Patrně hned po snídani si vyříkáte všechny hříšky z minulosti a oba se parádně vybouříte. Poté se Měsíc vymaní z vlivu Slunce, dostane se pod ochranu Chirona, a vy spolu začnete cukrovat jako hrdličky a na ranní slovní válku si už ani nevzpomenete.

Žádné pití!

Vyhýbejte se chemikáliím a tvrdému alkoholu! V podvečer vám prospěje odpočívat s nohama výš než máte srdce, například si lehněte na záda a opřete je o stěnu. Prospěje to vašim kyčlím, krevnímu i lymfatickému oběhu.

Aromaterapie pro uklidnění mysli

Velmi účinná dnes bude na psychiku aromaterapie. Neměly byste ale používat svíčky, protože bude vysoké riziko požárů. Tak si do elektrické aromalampy a odpařovačů vody na topení přidejte olej s vůní citrónu, cedru, zeleného jablka, grapefruitu či litseu cubebu.

Neděle 16. 12. 2018

Šance na navázání vztahu?

Jste-li nezadané, neseďte doma, což platí zejména pro Kozorohy a Štíry! Probíhat bude sextil mezi Venuší a Saturnem, což je ideální aspekt pro navázání romantického a pořádně vášnivého vztahu s pevnými základy! A pozor, může to také znamenat partnerství se starším či zkušeným mužem, tak se nechte překvapit, jakým šípem zasáhne Amor vás! Chcete-li se naučit nějaký zimní sport, akci podnikněte dnes! S bojovnou Luna v Beranu totiž nic nevzdáte! Ani pádem na sjezdovce či ledu se nenecháte odradit, naopak vás neúspěch doslova nakopne, bude chtít samy sobě dokázat, že když umí lyžovat či bruslit ostatní, vy to dokážete taky!

K TÉMATU  Numeroskop. Co o vás prozradí popisná čísla bytu a domu? Možná se budete divit!

Nezapomínejte na péči o zdraví

Bude-li jasno, nechoďte ven bez slunečních brýlí, začaly by vám slzet oči, dokonce nelze vyloučit zánět spojivek! Před spaním si do partií okolo očí jemným poklepem naneste rakytníkový olej. Pokožce dodá výživu, hydrataci, podpoří její regeneraci.

Zavzpomínat neuškodí

Stříbrná neděle bude pod vlivem fáze Měsíce, při které byl dle křesťanské mystiky pokřtěn Ježíš Kristus. I když nejste věřící, zamiřte na chvilku do kostela a chvilku rozjímejte nad svým dosavadním životem a zavzpomínejte na předky, kteří již odešli za světlem…

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dnešní doba se těší oblíbenosti zdravého životního stylu s dostatkem pohybu. Proto není divu, že se zejména ženy snaží vedle vyváženého jídelníčku také pravidelně cvičit a záleží jim na vyrýsované postavě. Pokud i vy toužíte po pevném a kulatém zadečku, je na čase najít ty nejefektivnější cviky, které můžete cvičit i v pohodlí domova a zapojit hýždě.
Svatební den bývá pro mnoho lidí tím nejkrásnějším. Když žena dostane zásnubní prstýnek, začne se jí v hlavě točit milion věcí, které by na svatbě chtěla mít. Důležité je, se z toho nezbláznit. Pokud si můžete dovolit zaplatit společnost, která se organizací svateb zabývá, ušetříte si určitě mnoho starostí a nervů, ale z finanční stránky to asi nebude žádný med. Pokud děláte svatbu na vlastní pěst, nejlepší bude, pokud si všechny důležité věci budete sepisovat do deníčku. A to nejen množství hostů, velikost dortu, místo konání svatby, ale také samotný rozpočet, který se za svatbu chystáte utratit.
Většina z nás si své vlasy barví, protože není spokojená se svou přírodní barvou, která je často spojená s mnoha stereotypy. Například o blondýnách se traduje, že jsou hloupé, zrzky temperamentní a brunetky atraktivní. Mnoho mužů si tak udělá první dojem o ženě na základě její barvy vlasů. Tu určuje látka zvaná melanin, která je produkována u kořene vlasových cibulek.
Děti nutně nemusí trávit svůj volný čas hraním počítačových nebo mobilních her, které je nijak nerozvíjí. Daleko lepší je rozvíjet jejich kreativitu a motoriku s pomocí hraček, které vyplní jejich volný čas stejně dobře a u nichž si užijí stejnou porci zábavy. Těmito hračkami myslíme dětské stavebnice, které jsou mezi námi už dlouhá staletí.
Vytoužené jaro už klepe na dveře. Dny se oteplují a prodlužují, příroda a květiny se probouzejí k životu a my se pomalu vzpamatováváme ze zimního spánku. S příchodem jara přichází nejen obměna šatníku, ale také období častějšího zkrášlování, změna stravovacích návyků a získání nové energie. Řada z nás se začíná stresovat tím, že je na čase začít hubnout do plavek, zpevnit křivky, získat lepší kondici a celkově pročistit organismus. Hlavně klid! Tyto změny můžeme nastartovat za pomoci přírodních bylinek. Proč tělu nedopřát to, co potřebuje?

Nepřehlédněte

Vaše venkovní sauna na zahradě, to je příjemné pocení v přírodě. Svoji roli hraje i čerstvý vzduch, na který vycházíte ze sauny ven. Ochlazení si dopřejete ve venkovním bazénu nebo v zimě přímo ve sněhu! Sauny se dají postavit na klíč, od těch nejmenších pro dva, až po prostorné zahradní sauny s předsíňkou nebo odpočívárnou. Zajímavou variantou jsou i prosklené dveře nebo stěny sauny. Prohlédněte si galerii a třeba se necháte inspirovat!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek