Pondělí , 16. 05. 2022

Přemysl

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 15. – 16. 12. 2018. Vyhýbejte se chemikáliím a tvrdému alkoholu. Pozor i na oči!

A je tady zase víkend a s ním třetí adventní neděle. Astroložka Naďa Šmídová připravila horoskop krásy a duševního zdraví, který vám napoví, co očekávat.
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Sobota 15. 12. 2018

Může to mezi vámi pěkně jiskřit

Mottem soboty je „odpouštět“. Napětí bude vznikat mezi pohlavími, protože muži například začnou porovnávat cukroví partnerky s maminčiným, a během chvilky bude oheň na střeše. Nicméně jedno pozitivum to mít bude! Patrně hned po snídani si vyříkáte všechny hříšky z minulosti a oba se parádně vybouříte. Poté se Měsíc vymaní z vlivu Slunce, dostane se pod ochranu Chirona, a vy spolu začnete cukrovat jako hrdličky a na ranní slovní válku si už ani nevzpomenete.

Žádné pití!

Vyhýbejte se chemikáliím a tvrdému alkoholu! V podvečer vám prospěje odpočívat s nohama výš než máte srdce, například si lehněte na záda a opřete je o stěnu. Prospěje to vašim kyčlím, krevnímu i lymfatickému oběhu.

Aromaterapie pro uklidnění mysli

Velmi účinná dnes bude na psychiku aromaterapie. Neměly byste ale používat svíčky, protože bude vysoké riziko požárů. Tak si do elektrické aromalampy a odpařovačů vody na topení přidejte olej s vůní citrónu, cedru, zeleného jablka, grapefruitu či litseu cubebu.

Neděle 16. 12. 2018

Šance na navázání vztahu?

Jste-li nezadané, neseďte doma, což platí zejména pro Kozorohy a Štíry! Probíhat bude sextil mezi Venuší a Saturnem, což je ideální aspekt pro navázání romantického a pořádně vášnivého vztahu s pevnými základy! A pozor, může to také znamenat partnerství se starším či zkušeným mužem, tak se nechte překvapit, jakým šípem zasáhne Amor vás! Chcete-li se naučit nějaký zimní sport, akci podnikněte dnes! S bojovnou Luna v Beranu totiž nic nevzdáte! Ani pádem na sjezdovce či ledu se nenecháte odradit, naopak vás neúspěch doslova nakopne, bude chtít samy sobě dokázat, že když umí lyžovat či bruslit ostatní, vy to dokážete taky!

K TÉMATU10 000 kroků denně je vaše nová výzva

Nezapomínejte na péči o zdraví

Bude-li jasno, nechoďte ven bez slunečních brýlí, začaly by vám slzet oči, dokonce nelze vyloučit zánět spojivek! Před spaním si do partií okolo očí jemným poklepem naneste rakytníkový olej. Pokožce dodá výživu, hydrataci, podpoří její regeneraci.

Zavzpomínat neuškodí

Stříbrná neděle bude pod vlivem fáze Měsíce, při které byl dle křesťanské mystiky pokřtěn Ježíš Kristus. I když nejste věřící, zamiřte na chvilku do kostela a chvilku rozjímejte nad svým dosavadním životem a zavzpomínejte na předky, kteří již odešli za světlem…

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Své zdraví můžeme potěšit různými způsoby. Můžeme začít konečně sportovat nebo se více hýbat. Můžeme si svůj jídelníček zpestřit a dodat do něj potraviny či suroviny, za které nám naše tělo poděkuje. V ideálním případě bychom měli do jídelníčku zakomponovat lněný olej, což je superpotravina výjimečná svými zdravotními benefity. Už jste slyšeli o tělu prospěšných účincích lněného oleje?
Martin Chodúr si po dvouleté usilovné práci splnil velký sen – natočil desku s šedesátičlennou Janáčkovou filharmonií Ostrava v čele s dirigentem Markem Prášilem. Na albu se podílel textově i aranžérsky, a společně s dramaturgem Janem Adamem sestavili čtrnáct vánočních písní a koled. Album pojmenovali podle titulní písně Hallelujah.
Sladkou chuť snad všichni milujeme už od dětství a většině z nás taková slabost zůstala až do dospělosti. Každý z nás pak po sladkém saháme z různých důvodů. Někdy je za tím jen zrádný okamžik, kdy nás honí mlsná, jindy si tím potřebujeme spravit náladu. Ať už si to chceme přiznat nebo ne, cukr našemu zdraví škodí. Dá se na sladké vůbec zapomenout, a jak ho můžeme vyřadit ze života úplně? Na to se právě teď podíváme.
Schody ze dřeva vypadají úchvatně! Použít se dá ale jakýkoli materiál, a schodiště může vypadat jako dokonalý šperk vašeho domu či bytu. Kámen, cihla, sklo i beton nebo ocel, to vše vás může vynést nahoru do patra. Máte schodiště levotočivé, pravotočivé nebo přímé? Se zábradlím nebo bez? Zajímavým nasvícením získáte další rozměr. Inspirujte se a pusťte se směle do práce.
Domácnost bez pokojových rostlin je neútulná a nepříjemná. Většinou ji obývají jedinci, kteří s pěstováním pokojovek nemají žádné zkušenosti. Nabízí se však otázka, proč se do pěstování přece jenom nepustit? Nedostatek znalostí nemusí být překážkou! Existují totiž takové rostliny, které jsou extrémně nenáročné.  
Naše manželství jsem vždy brala jako ideální soužití muže a ženy. Všichni naši známí nás měli jako vzor toho, jak by to v dlouhodobém vztahu mělo vypadat. Byla jsem do manžela zamilovaná od svých dvaceti let, po několika letech mě požádal o ruku. Jak jsem se ale mýlila v tom nejbližším člověku, kterého mám, to si ani nedokážete představit! Než se objevila jeho nemanželská dcera...
Přemýšlíte o zajímavém prvku do ložnice nebo obývacího pokoje? Stoličky a taburety nejen, že dobře vypadají, ale jsou také naprosto univerzální. Slouží jak k samotnému sezení, tak i jako opěrka pro vaše unavené nohy při posezení v sedačce nebo křesle u televize. Využití najdou také v předsíni jako sedátko při obouvání. Stoličky i taburety lze dnes koupit téměř v jakékoli designové podobě.
Ženské představy o tom, jestli jsme dobré v posteli (v sexu) nebo nikoli, se od těch mužských diametrálně liší. Jestli jste si dosud myslela, že to dokážete při intimních chvilkách pořádně roztočit a partner o vás pěje mezi svými kamarády jen samé chvály, možná že to nebude až tak horké. Probádaly jsem terén a došly k zajímavým závěrům.
Možná, že vás nikdy nenapadlo, jaký vliv na váš spánek může mít právě výběr prostěradla. Kromě toho, že jeho barva dokáže ovlivnit atmosféru v místnosti, jeho materiál zase může mít na svědomí to, jakým způsobem se vám bude spát a čerpat síly na následující den. Na co všechno je při výběru prostěradla třeba brát zřetel a jak může prostěradlo ovlivnit vaše spaní? Přečtěte si, z jakých možností můžete prostěradlo vybírat a co od jakého materiálu očekávat.
V posledním roce je u nás velmi populární, proto jste o něm nejspíš už slyšela. Ale co skutečně CBD umí, to možná ještě nevíte. Až ale konopný olej poznáte, věřte, že ho budete chtít také vyzkoušet.

Nepřehlédněte

Mnozí z nás opalování velmi podceňují, přitom jde o jednu z nejrizikovějších kratochvílí, která nám může zničit zdraví. Co všechno byste měli vědět o opalování, než si lehnete na lehátko a začnete se v žáru poledního slunce opalovat?
Pulty obchodů během zimních měsíců plní exotické ovoce nejrůznějších druhů. Vánoční svátky klepou na dveře a touha po plné štědrovečerní tabuli, ze které je neustále co ujídat, se o to víc násobí. Ta touha bude ostatně silnější než peněženka, která brzy na to zapláče. V případě ovoce se však nezdráhejte, protože řada z rozličných exotických druhů je zdraví velmi prospěšná a co důležitějšího si přát o Vánocích než zdraví.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek