Pondělí , 16. 05. 2022

Přemysl

Barva naděje a symbol stylu. Jaké budou módní trendy letošního jara?

Jaro už klepe na dveře a po dlouhém chladném období se všichni těšíme na první květiny, které nám přinesou radost a vůni do bytu. Stejně tak se každoročně těšíme i na módní trendy, díky kterým je oblékání příjemná zábava a estetická hra. Pojďte si s námi projít TOP trendy pro jaro 2020. Jdeme na to!
Trendy v oblečení pro rok 2020

04. 03. 2020

Barvou roku se stává…

Jako každý rok, i letos byla vyhlášena barva roku. Loňská korálová předává vládu nové nástupkyni. Možná už té sladké korálové barvičky bylo všude až příliš. Letos přichází na trůn elegance, nadčasová krása, a hlavně univerzálnost v podobě barvy, která sluší všem bez rozdílu věku. Milé dámy a pánové, seznamte se, právě vstupuje do místnosti námořnická modř. Letitý symbol stylu a výrazná vzpruha pro sebevědomí, ale také barva naděje. Námořníci zaplesají, zbytek populace žasne – tolik nádherných možností, jak barvou vyjádřit svou osobitost, zde již léta nebylo.

Trendy barvou pro jaro 2020 je modrá
Barvou letošního jara je námořnická modř. Zdroj foto: pixabay.com

Hravé sukně

Až si budete prohlížet TOP módní trendy pro letošní jaro, vaše srdce zaplesá! Maxisukně jsou hitem letošní sezóny! A to nejen hladké, ale především volánové a vrstvené. Jedná se o oblíbenou kombinaci romantiky a dostatečné porce sebevědomí. Přejete si něco více sexy? Zahalte své krásné nohy do úzké maxi sukně hladkého střihu, která má vysoký rozparek. Letošní jaro přeje hravosti! Při hledání toho pravého kousku nezapomeňte, že trend body positivity je v plném proudu – každá žena bez rozdílu věku a váhy se bude cítit jako královna! Noste své křivky hrdě, jste jedinečná!

Jaro jako na louce

I když byla letošní barvou vyhlášena námořnická modř, v trendech pro jaro objevíte také další skvost – a tím jsou skutečně výrazné a syté barvy. Neonová žlutá, sytě oranžová, světle zelená, to jsou barvy, které letos na jaře doslova letí! Zkombinujte je s klasickou neutrální černou, béžovou nebo bílou. Nepřejete si zářit jako sluníčko? Kousek jara ve vašem šatníku můžete doplnit například pomocí doplňků. Nová dekáda, nová energie. Konec starého, nová doba s důrazem na podporu sebevědomí a individuality každého z nás začíná. Důležité je, abyste se v oblečení cítila božsky.

Trendy oblečení pro jaro 2020
zdroj foto: pixabay,com

Bermudy

Jaro vybízí ke zkracování délek spodních částí oděvu. Chcete-li být letos in, pořiďte si bermudy. Krátké šortky si nechte na sport a na léto, letošní jaro přeje bermudám ve všech sférách – odlehčete svůj kostým koupí bermud, dlouhé bermudy s halenkou jsou skvělý tip do kanceláře. Blejzr a bermudy v barvách jara – to je letošní top trend. Co se týče materiálů, frčí len a kůže. Tak směle do toho, jaro je příležitost, jak vyjádřit radost z nového.

K TÉMATUZkrátit na polovinu, prosím! Takhle skvěle to může dopadnout, když zajdete k profíkovi

Módní trendy vzory 2020

I letos pokračuje trend puntíků, které sluší naprosto všem. Drobné puntíky, maxi puntíky i kombinace malých puntíků na tmavém podkladu s barvami, to vše bylo k vidění na přehlídkách pro toto jaro. Letos se můžete těšit i na oblíbené vestičky, které opět oživí outfity svou hravostí střihů. Další vzor, který vám nesmí chybět v šatníku, je tapetový. Inspirací návrhářům pro tvorbu těchto maxi vzorů byly prý vzory z šedesátek a sedmdesátek určené pro tapety a čalounění. Hravost a originalita zaručena!

Trendy módní vzory pro jaro 2020
zdroj foto: pixabay.com

Trendy doplňky

Letošní jarní šatník bude obohacen o maxi řetězové náhrdelníky, které můžete směle vrstvit. Nosit se budou i nadčasové perly, které se objevují v podobě náušnic, náhrdelníků i ozdob do vlasů. A jak už tomu bývá každé jaro, i letos budeme moci svůj šatník obohatit o barevné šperky s kameny i kovy. A do kabelky? Důraz na udržitelnost se klade i v případě módy – top jsou kabelky z recyklovaných materiálů ve vintage stylu.

Už se těšíte, až vyrazíte do sluncem prozářených ulic v novém jarním oblečení? Přejeme vám, aby se k vašemu dokonalému outfitu, se kterém budete nadmíru spokojena, přidal také váš blažený úsměv a spokojený pocit ze hry a barvami a materiály. Móda je radost, móda je sebevyjádření! Jste jedinečná!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Viber uvádí novou funkci nazvanou Polls (ankety), která uživatelům umožní snadno si ve skupinových chatech a komunitách zorganizovat hlasování na jakékoliv téma. Nová funkce rozšíří možnosti komunikace mezi uživateli, protože jim dává možnost vyjádřit svůj názor na jakékoliv téma snadno a rychle. Umožňuje také každému, kdo se zúčastní dané konverzace, sledovat, jaké názory mají ostatní na určité téma, a to přehledně, aniž by se museli probírat tisíci odpovědí a názorů.
Myslíte si, že vybrat dokonalé sluneční brýle je poměrně složité? Vsázíte na trendy poslední módy, ale i přesto ne a ne najít ty pravé? Vybírat sluneční brýle podle nových trendů je samozřejmě v pořádku, ovšem nejdůležitější je vzít v úvahu tvar vašeho obličeje. Sluneční brýle vám totiž budou skutečně slušet jedině tehdy, pokud budou ladit k vašim obličejovým proporcím. Poradíme vám, jaké sluneční brýle budou pro vaši tvář ty dokonalé.
Každý nenávidí uklízení, ale každý miluje čistý dům. Existuje nejlepší způsob, jak rychle vyčistit dům? Většina nováčků v uklízení si není jistá, zda by měli nejprve vysát prach nebo vysát. Mají nejdříve uklidit kuchyň, nebo koupelnu? Je spoustu nezodpovězených otázek, co se úklidu týče.
S hypotečními úvěry se nyní doslova přetrhl pytel. Lidé prahnou po vlastním bydlení, a to z důvodu aktuálně se rozjíždějící inflace. Aby nedošlo k újmě na jejich úsporách, investují a nemovitosti jim přijdou jako to nejlepší východisko ze situace. Pokud i vy přemýšlíte nad koupí vlastního obydlí, ať už bude určené pro osobní potřebu nebo se bude jednat o nemovitost určenou k pronájmu, prozradíme vám, jak vybrat vhodnou hypotéku.  
Teploty stoupají a pomalu svítá i naděje, že se brzy otevřou sportoviště. Jestli se chcete po delší pauze dostat do formy, rozhodně nepodceňujte přípravu. Dobijte energii a dávejte si postupné cíle. Jinak byste mohli skončit s nepříjemnými křečemi, bolestivě nataženými svaly a vyčerpaní únavou.
Zařizování ložnice je poněkud obtížné. Přece jen chceme z místnosti vykouzlit oázu klidu, do které se budeme každý den velice rádi vracet. Mnohdy se však stane, že sáhneme po něčem zcela jiném, než co do ložnice patří a rázem je příjemný pocit z ní fuč. Zkrátka a dobře tam neproudí ta energie, která by přispívala ke kvalitnímu spánku. Naštěstí je tu ale stále feng-šuej, podle kterého se můžeme řídit.

Nepřehlédněte

Určitě jste to v rodině zažili. Stačí obyčejné Člověče, nezlob se! Vaše figurka je shodou náhod v domečku dřív a už dítě hází kostkou, kácí figurky, bourá hrací plán a křičí, že zase prohrálo! Měli jste ho raději nechat vyhrát? Prohra je součástí života. Nechte ho někdy prohrát a projít si smutkem, který následuje.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek