Pátek , 31. 03. 2023

Kvido

Barva naděje a symbol stylu. Jaké budou módní trendy letošního jara?

Jaro už klepe na dveře a po dlouhém chladném období se všichni těšíme na první květiny, které nám přinesou radost a vůni do bytu. Stejně tak se každoročně těšíme i na módní trendy, díky kterým je oblékání příjemná zábava a estetická hra. Pojďte si s námi projít TOP trendy pro jaro 2020. Jdeme na to!
Trendy v oblečení pro rok 2020

04. 03. 2020

Barvou roku se stává…

Jako každý rok, i letos byla vyhlášena barva roku. Loňská korálová předává vládu nové nástupkyni. Možná už té sladké korálové barvičky bylo všude až příliš. Letos přichází na trůn elegance, nadčasová krása, a hlavně univerzálnost v podobě barvy, která sluší všem bez rozdílu věku. Milé dámy a pánové, seznamte se, právě vstupuje do místnosti námořnická modř. Letitý symbol stylu a výrazná vzpruha pro sebevědomí, ale také barva naděje. Námořníci zaplesají, zbytek populace žasne – tolik nádherných možností, jak barvou vyjádřit svou osobitost, zde již léta nebylo.

Trendy barvou pro jaro 2020 je modrá
Barvou letošního jara je námořnická modř. Zdroj foto: pixabay.com

Hravé sukně

Až si budete prohlížet TOP módní trendy pro letošní jaro, vaše srdce zaplesá! Maxisukně jsou hitem letošní sezóny! A to nejen hladké, ale především volánové a vrstvené. Jedná se o oblíbenou kombinaci romantiky a dostatečné porce sebevědomí. Přejete si něco více sexy? Zahalte své krásné nohy do úzké maxi sukně hladkého střihu, která má vysoký rozparek. Letošní jaro přeje hravosti! Při hledání toho pravého kousku nezapomeňte, že trend body positivity je v plném proudu – každá žena bez rozdílu věku a váhy se bude cítit jako královna! Noste své křivky hrdě, jste jedinečná!

Jaro jako na louce

I když byla letošní barvou vyhlášena námořnická modř, v trendech pro jaro objevíte také další skvost – a tím jsou skutečně výrazné a syté barvy. Neonová žlutá, sytě oranžová, světle zelená, to jsou barvy, které letos na jaře doslova letí! Zkombinujte je s klasickou neutrální černou, béžovou nebo bílou. Nepřejete si zářit jako sluníčko? Kousek jara ve vašem šatníku můžete doplnit například pomocí doplňků. Nová dekáda, nová energie. Konec starého, nová doba s důrazem na podporu sebevědomí a individuality každého z nás začíná. Důležité je, abyste se v oblečení cítila božsky.

Trendy oblečení pro jaro 2020
zdroj foto: pixabay,com

Bermudy

Jaro vybízí ke zkracování délek spodních částí oděvu. Chcete-li být letos in, pořiďte si bermudy. Krátké šortky si nechte na sport a na léto, letošní jaro přeje bermudám ve všech sférách – odlehčete svůj kostým koupí bermud, dlouhé bermudy s halenkou jsou skvělý tip do kanceláře. Blejzr a bermudy v barvách jara – to je letošní top trend. Co se týče materiálů, frčí len a kůže. Tak směle do toho, jaro je příležitost, jak vyjádřit radost z nového.

K TÉMATU  4 nadčasové kousky do vašeho šatníku, které nikdy nevyjdou z módy

Módní trendy vzory 2020

I letos pokračuje trend puntíků, které sluší naprosto všem. Drobné puntíky, maxi puntíky i kombinace malých puntíků na tmavém podkladu s barvami, to vše bylo k vidění na přehlídkách pro toto jaro. Letos se můžete těšit i na oblíbené vestičky, které opět oživí outfity svou hravostí střihů. Další vzor, který vám nesmí chybět v šatníku, je tapetový. Inspirací návrhářům pro tvorbu těchto maxi vzorů byly prý vzory z šedesátek a sedmdesátek určené pro tapety a čalounění. Hravost a originalita zaručena!

Trendy módní vzory pro jaro 2020
zdroj foto: pixabay.com

Trendy doplňky

Letošní jarní šatník bude obohacen o maxi řetězové náhrdelníky, které můžete směle vrstvit. Nosit se budou i nadčasové perly, které se objevují v podobě náušnic, náhrdelníků i ozdob do vlasů. A jak už tomu bývá každé jaro, i letos budeme moci svůj šatník obohatit o barevné šperky s kameny i kovy. A do kabelky? Důraz na udržitelnost se klade i v případě módy – top jsou kabelky z recyklovaných materiálů ve vintage stylu.

Už se těšíte, až vyrazíte do sluncem prozářených ulic v novém jarním oblečení? Přejeme vám, aby se k vašemu dokonalému outfitu, se kterém budete nadmíru spokojena, přidal také váš blažený úsměv a spokojený pocit ze hry a barvami a materiály. Móda je radost, móda je sebevyjádření! Jste jedinečná!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Kdo by neznal a nemiloval levanduli. V průběhu měsíce června se levandule dostává do květu a všechno kolem sebe překrásně provoní. Levanduli máme všichni spojenou zejména s Francií a konkrétně s oblastí Provence. Dnes se ale pěstuje téměř v celé Evropě.
Tmavý režim mobilních aplikací je dnes velmi oblíbený. Zejména uživateli je velmi vyzdvihovaný. Jejich spokojenost míří rovnou do vesmíru a četnost používání appek se díky tomu znatelně zvyšuje. Do svých systémů je postupně zařazují i technologičtí giganti. Není tedy pochyb ani sporu o tom, že mluvíme o trendu dnešní doby. A jelikož s dobou jde i oblíbený Bazoš, i on začal svým uživatelům nabízet exkluzivní tmavou novinku.
Vodu používáme všichni každý den. Aniž i to uvědomujeme, spotřebujeme jí obrovské množství – o čemž mnohdy ani nevíme. Zjistíme to, až nám přijde roční vyúčtování a začnou se nám nad ním protáčet panenky. Nicméně existují způsoby, jak vodou v domácnosti šetřit, aniž by nás to nějak omezilo, A hned bude pohled na každoroční vyúčtování veselejší. Jak v domácnosti šetřit vodou?
Dne 4. ledna roku 2019 byl na sociální platformě Instragram vytvořen účet. Na tomto účtu byla toho samého dne vystavena fotografie obyčejného slepičího vejce společně s popiskem: „Pojďme z tohoto obrázku udělat nový světový rekord a dát jí největší počet lajků, jaký tu kdy byl. Překonejme aktuální rekord, který drží Kylie Jenner s 18 miliony lajky“. A tím to všechno začalo.
Zázvor je v podstatě všelék. Jakmile cítíme příznaky nachlazení, je dobré po něm sáhnout a uvařit si z něj čaj, zlepšuje také trávení a využívá se v orientální kuchyni, kde se cení zase jeho výrazná chuť. Snad všichni známe zázvor čerstvý, ale i sušený nebo ve formě koření. I když nám zcela jistě prospívá, nic se nemá přehánět, a i zázvor může být někdy nebezpečný. Kdo by si na něj měl dávat pozor a v jakých případech skutečně škodí?
Léto se rychle blíží a s ním přichází i doba infekcí močových cest, které trápí nejednu ženu. Jakmile se objeví první nepříjemné příznaky, začněte okamžitě jednat. Včasný zásah vás totiž může ochránit před vzplanutím problému v plné síle i následnými recidivami. Máte-li k těmto potížím sklony, předcházejte jim!

Nepřehlédněte

Taky jste si někdy připadali jako v noční můře? Nic vám nevychází, cítíte se pod psa a máte chuť všechno vzdát! Proč tomu tak vlastně je? Proč se vám nedaří a ostatním ano? Jde to vůbec změnit? Mohou vám věci konečně začít vycházet? Já říkám ANO! Pojďme se na to společně podívat...

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek