Pondělí , 02. 10. 2023

Olívie a Oliver

Barva naděje a symbol stylu. Jaké budou módní trendy letošního jara?

Jaro už klepe na dveře a po dlouhém chladném období se všichni těšíme na první květiny, které nám přinesou radost a vůni do bytu. Stejně tak se každoročně těšíme i na módní trendy, díky kterým je oblékání příjemná zábava a estetická hra. Pojďte si s námi projít TOP trendy pro jaro 2020. Jdeme na to!
Trendy v oblečení pro rok 2020

04. 03. 2020

Barvou roku se stává…

Jako každý rok, i letos byla vyhlášena barva roku. Loňská korálová předává vládu nové nástupkyni. Možná už té sladké korálové barvičky bylo všude až příliš. Letos přichází na trůn elegance, nadčasová krása, a hlavně univerzálnost v podobě barvy, která sluší všem bez rozdílu věku. Milé dámy a pánové, seznamte se, právě vstupuje do místnosti námořnická modř. Letitý symbol stylu a výrazná vzpruha pro sebevědomí, ale také barva naděje. Námořníci zaplesají, zbytek populace žasne – tolik nádherných možností, jak barvou vyjádřit svou osobitost, zde již léta nebylo.

Trendy barvou pro jaro 2020 je modrá
Barvou letošního jara je námořnická modř. Zdroj foto: pixabay.com

Hravé sukně

Až si budete prohlížet TOP módní trendy pro letošní jaro, vaše srdce zaplesá! Maxisukně jsou hitem letošní sezóny! A to nejen hladké, ale především volánové a vrstvené. Jedná se o oblíbenou kombinaci romantiky a dostatečné porce sebevědomí. Přejete si něco více sexy? Zahalte své krásné nohy do úzké maxi sukně hladkého střihu, která má vysoký rozparek. Letošní jaro přeje hravosti! Při hledání toho pravého kousku nezapomeňte, že trend body positivity je v plném proudu – každá žena bez rozdílu věku a váhy se bude cítit jako královna! Noste své křivky hrdě, jste jedinečná!

Jaro jako na louce

I když byla letošní barvou vyhlášena námořnická modř, v trendech pro jaro objevíte také další skvost – a tím jsou skutečně výrazné a syté barvy. Neonová žlutá, sytě oranžová, světle zelená, to jsou barvy, které letos na jaře doslova letí! Zkombinujte je s klasickou neutrální černou, béžovou nebo bílou. Nepřejete si zářit jako sluníčko? Kousek jara ve vašem šatníku můžete doplnit například pomocí doplňků. Nová dekáda, nová energie. Konec starého, nová doba s důrazem na podporu sebevědomí a individuality každého z nás začíná. Důležité je, abyste se v oblečení cítila božsky.

Trendy oblečení pro jaro 2020
zdroj foto: pixabay,com

Bermudy

Jaro vybízí ke zkracování délek spodních částí oděvu. Chcete-li být letos in, pořiďte si bermudy. Krátké šortky si nechte na sport a na léto, letošní jaro přeje bermudám ve všech sférách – odlehčete svůj kostým koupí bermud, dlouhé bermudy s halenkou jsou skvělý tip do kanceláře. Blejzr a bermudy v barvách jara – to je letošní top trend. Co se týče materiálů, frčí len a kůže. Tak směle do toho, jaro je příležitost, jak vyjádřit radost z nového.

K TÉMATU  Hubneme v padesáti. Jak začít?

Módní trendy vzory 2020

I letos pokračuje trend puntíků, které sluší naprosto všem. Drobné puntíky, maxi puntíky i kombinace malých puntíků na tmavém podkladu s barvami, to vše bylo k vidění na přehlídkách pro toto jaro. Letos se můžete těšit i na oblíbené vestičky, které opět oživí outfity svou hravostí střihů. Další vzor, který vám nesmí chybět v šatníku, je tapetový. Inspirací návrhářům pro tvorbu těchto maxi vzorů byly prý vzory z šedesátek a sedmdesátek určené pro tapety a čalounění. Hravost a originalita zaručena!

Trendy módní vzory pro jaro 2020
zdroj foto: pixabay.com

Trendy doplňky

Letošní jarní šatník bude obohacen o maxi řetězové náhrdelníky, které můžete směle vrstvit. Nosit se budou i nadčasové perly, které se objevují v podobě náušnic, náhrdelníků i ozdob do vlasů. A jak už tomu bývá každé jaro, i letos budeme moci svůj šatník obohatit o barevné šperky s kameny i kovy. A do kabelky? Důraz na udržitelnost se klade i v případě módy – top jsou kabelky z recyklovaných materiálů ve vintage stylu.

Už se těšíte, až vyrazíte do sluncem prozářených ulic v novém jarním oblečení? Přejeme vám, aby se k vašemu dokonalému outfitu, se kterém budete nadmíru spokojena, přidal také váš blažený úsměv a spokojený pocit ze hry a barvami a materiály. Móda je radost, móda je sebevyjádření! Jste jedinečná!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jde na vás nachlazení a potřebujete se ho rychle zbavit? Přepadla vás velká rýma, pociťujete bolest hlavy a cítíte se slabí? V dnešním článku vám prozradím, jak z toho vyváznout co nejrychleji! Zároveň vám povím, jak tomu předejít. Takže pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli informace, které vám budou přínosné.
Jak vybrat brýle tak, aby vám vyhovovaly po všech stránkách? Zaměřte se na funkci, velikost ale i tvar obroučků a celkový design. Právě brýle totiž tvoří výrazný prvek obličeje a mohou vám v celkové image velmi pomoci, vyberete-li si je k obrazu svému. Pojďme si povědět víc.
Nezáleží na tom, jestli plánujete velkou hostinu na Vánoce, narozeniny, výročí nebo pravidelně vaříte domácí jídla. Každý kuchař i kuchařka potřebují v kuchyni trochu pomoci. Některé spotřebiče nebo nádobí vám může ušetřit čas i práci. Podívejme se na pár předmětů, které by neměly chybět ve vaší kuchyni, jestli máte rádi domácí pokrmy.
Každá žena ví, že bez doplňků by nebyl outfit dokonalý a úplný. I za doplňky se musí utrácet, a to zejména za náušnice, které jsou často to nejvýraznější na celém outfitu. Ovšem stejně, jako je tomu v případě jiných kousků oblečení, i ve světě náušnic se mění trendy jako na běžícím pásu. Každý rok móda přinese na trh zcela jiné typy náušnic, které mají zpestřovat outfity v dané sezoně. Nabízí se proto otázka, jaké náušnice ovládnou nejbližší měsíce a týdny?
Znáte rýmovník? Pravděpodobně ano. Jedná se o bylinku, kterou velmi často pěstujeme na svých okenních parapetech. Pěstitelé mnohdy nevědí, co si s ní počít, protože roste tak rychle, že nestíháme ani mrknout okem. Rýmovník však využijete. Dá se z něj připravit med, sirup nebo také mastička. A jelikož se jedná o zdraví prospěšnou bylinku, je načase pustit se do výroby jednotlivých produktů.
Pokud vy nebo učitel vašeho dítěte máte podezření, že vaše dítě může mít ADHD, je důležité vyhledat pomoc. Včasná intervence může potenciálně zabránit vzniku dalších příznaků a sekundárních stavů, jako je úzkost nebo opoziční vzdorné chování.
Ne nadarmo se říká, že každý člověk je jedinečný. Tento argument se bezpochyby týká i v případě volby dioptrických brýlí, které, mají jí maximálně splňovat nejnáročnější kritéria, musí být vybírány na základě určitých vlastností jejich nového majitele. Která to jsou? Pojďme se na to podívat!

Nepřehlédněte

O sexuálním násilí se mluví čím dál častěji a zabývají se jím i televizní a filmoví tvůrci. Ostřílená dvojice Biser Arichtev a Jan Coufal si jako předlohu vzali případ takzvaného Guru Járy, který pod záštitou duchovní pomoci zneužíval své klientky.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek