Pátek , 31. 05. 2024

Ferdinand

Barva naděje a symbol stylu. Jaké budou módní trendy letošního jara?

Jaro už klepe na dveře a po dlouhém chladném období se všichni těšíme na první květiny, které nám přinesou radost a vůni do bytu. Stejně tak se každoročně těšíme i na módní trendy, díky kterým je oblékání příjemná zábava a estetická hra. Pojďte si s námi projít TOP trendy pro jaro 2020. Jdeme na to!
Trendy v oblečení pro rok 2020

04. 03. 2020

Barvou roku se stává…

Jako každý rok, i letos byla vyhlášena barva roku. Loňská korálová předává vládu nové nástupkyni. Možná už té sladké korálové barvičky bylo všude až příliš. Letos přichází na trůn elegance, nadčasová krása, a hlavně univerzálnost v podobě barvy, která sluší všem bez rozdílu věku. Milé dámy a pánové, seznamte se, právě vstupuje do místnosti námořnická modř. Letitý symbol stylu a výrazná vzpruha pro sebevědomí, ale také barva naděje. Námořníci zaplesají, zbytek populace žasne – tolik nádherných možností, jak barvou vyjádřit svou osobitost, zde již léta nebylo.

Trendy barvou pro jaro 2020 je modrá
Barvou letošního jara je námořnická modř. Zdroj foto: pixabay.com

Hravé sukně

Až si budete prohlížet TOP módní trendy pro letošní jaro, vaše srdce zaplesá! Maxisukně jsou hitem letošní sezóny! A to nejen hladké, ale především volánové a vrstvené. Jedná se o oblíbenou kombinaci romantiky a dostatečné porce sebevědomí. Přejete si něco více sexy? Zahalte své krásné nohy do úzké maxi sukně hladkého střihu, která má vysoký rozparek. Letošní jaro přeje hravosti! Při hledání toho pravého kousku nezapomeňte, že trend body positivity je v plném proudu – každá žena bez rozdílu věku a váhy se bude cítit jako královna! Noste své křivky hrdě, jste jedinečná!

Jaro jako na louce

I když byla letošní barvou vyhlášena námořnická modř, v trendech pro jaro objevíte také další skvost – a tím jsou skutečně výrazné a syté barvy. Neonová žlutá, sytě oranžová, světle zelená, to jsou barvy, které letos na jaře doslova letí! Zkombinujte je s klasickou neutrální černou, béžovou nebo bílou. Nepřejete si zářit jako sluníčko? Kousek jara ve vašem šatníku můžete doplnit například pomocí doplňků. Nová dekáda, nová energie. Konec starého, nová doba s důrazem na podporu sebevědomí a individuality každého z nás začíná. Důležité je, abyste se v oblečení cítila božsky.

Trendy oblečení pro jaro 2020
zdroj foto: pixabay,com

Bermudy

Jaro vybízí ke zkracování délek spodních částí oděvu. Chcete-li být letos in, pořiďte si bermudy. Krátké šortky si nechte na sport a na léto, letošní jaro přeje bermudám ve všech sférách – odlehčete svůj kostým koupí bermud, dlouhé bermudy s halenkou jsou skvělý tip do kanceláře. Blejzr a bermudy v barvách jara – to je letošní top trend. Co se týče materiálů, frčí len a kůže. Tak směle do toho, jaro je příležitost, jak vyjádřit radost z nového.

K TÉMATU  Jaro ve znamení alergií. Co zabírá na sennou rýmu a další projevy alergie?

Módní trendy vzory 2020

I letos pokračuje trend puntíků, které sluší naprosto všem. Drobné puntíky, maxi puntíky i kombinace malých puntíků na tmavém podkladu s barvami, to vše bylo k vidění na přehlídkách pro toto jaro. Letos se můžete těšit i na oblíbené vestičky, které opět oživí outfity svou hravostí střihů. Další vzor, který vám nesmí chybět v šatníku, je tapetový. Inspirací návrhářům pro tvorbu těchto maxi vzorů byly prý vzory z šedesátek a sedmdesátek určené pro tapety a čalounění. Hravost a originalita zaručena!

Trendy módní vzory pro jaro 2020
zdroj foto: pixabay.com

Trendy doplňky

Letošní jarní šatník bude obohacen o maxi řetězové náhrdelníky, které můžete směle vrstvit. Nosit se budou i nadčasové perly, které se objevují v podobě náušnic, náhrdelníků i ozdob do vlasů. A jak už tomu bývá každé jaro, i letos budeme moci svůj šatník obohatit o barevné šperky s kameny i kovy. A do kabelky? Důraz na udržitelnost se klade i v případě módy – top jsou kabelky z recyklovaných materiálů ve vintage stylu.

Už se těšíte, až vyrazíte do sluncem prozářených ulic v novém jarním oblečení? Přejeme vám, aby se k vašemu dokonalému outfitu, se kterém budete nadmíru spokojena, přidal také váš blažený úsměv a spokojený pocit ze hry a barvami a materiály. Móda je radost, móda je sebevyjádření! Jste jedinečná!

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Módní trendy na nás útočí ze všech stran. Ne vždy je ale tak jednoduché si s nimi poradit. Víte, jak je uchopit?
Aloe vera je rostlina, která se velmi často označuje za zázrak v květináči. Zdravotní benefity a léčivé účinky této drobné dužinaté a nijak nevýrazné rostliny jsou totiž až dech beroucí. Nemůžeme se divit tomu, že se mezi námi najde tolik lidí, kteří chtějí zázračnou aloe vypěstovat. Bohužel ne každý je zběhlý v pěstování. Jak tedy na to? Jak na pěstování aloe, která nám pomůže při akné i popáleninách?
Intrauterinní inseminace (IUI) je prvním krokem asistované reprodukce pro páry, kterým se nedaří počít. Obvykle se provádí zhruba po roce, kdy se nedaří během nechráněného pohlavního styku zplodit potomka. Jedná se o základní a neinvazivní metodu, jak otěhotnět. Hlavní princip spočívá v tom, že je spermiím zjednodušena a zkrácena cesta k vajíčku jejich přímou aplikací přímo do dělohy. IUI se provádí na reprodukčních klinikách a nabízí ho také gynekologie Gynem.
Možná tušíte, že květiny by se měly darovat vždy v lichém počtu a že bílá barva symbolizuje nevinnost. Nejspíš tušíte i to, že se bílá lilie hodí spíš na pohřeb než jako květina k narozeninám. Spoustu dalšího toho ale ještě nevíte.
Doba koronavirová z nás udělala `domácí` sportovce. Kupujeme si švihadla, činky, jógamatky, rotopedy, ale hlavně běžecké pásy. Na většinu z nich se ještě před půl rokem čekalo několik měsíců. Ale který je ten správný přímo pro vás? Na co byste měla klást při jeho výběru důraz? Cena rozhodně není ten nejdůležitější faktor, kterým byste se měli řídit, je jich mnohem víc.
Život není pokaždé procházka růžovým sadem a občas nastávají situace, do kterých se nikdo z nás nehrne. Hádka nebo nepříjemné životní situace, do kterých se dostaneme se sourozenci, pak obzvláště bolí.
Přestože má jít o svátky klidu a míru, jsou Vánoce často spojené s nákupním šílenstvím. Lidé v České republice nakupují čím dál tím více dárků a zvyšují se i výdaje spojené s Vánocemi. Kolik tedy v průměru Češi za Vánoce utratí? A je vůbec možné při nákupu vánočních dárků výrazněji ušetřit? Na to se podíváme v tomto článku.
Snad každá žena má své problémové partie, na kterých se ukazuje drobná pomerančová kůže nebo větší celulitida. Boj proti celulitidě není snadný, avšak ne nemožný. Proto můžete vyzkoušet tyto účinné tipy, které vás pomerančové kůže snadno zbaví nebo zmírní její další růst. Vyzkoušejte následující triky a mějte svou pokožku pod kontrolou.
Mnozí z nás opalování velmi podceňují, přitom jde o jednu z nejrizikovějších kratochvílí, která nám může zničit zdraví. Co všechno byste měli vědět o opalování, než si lehnete na lehátko a začnete se v žáru poledního slunce opalovat?
Lákavé cedule na obchodech. Sleva na každém rohu, na každém billboardu, v každé reklamě. Přitahují vaše oči a slibují skoro neuvěřitelné. Jsou povánoční slevy opravdu tak výhodné? Dá se jim odolat?

Výběr článků

Chorvatsko je právoplatně jednou z nejoblíbenějších destinací Čechů. Pokud se letos chystáte navštívit tuto zemi, jistě se vám hodí pár tipů na krásná místa, ale také na změny platné od počátku roku 2023.
Přečtěte si příběh ženy, která si uvědomila, že ke svému muži již nechová žádné hluboké city. Stali se přáteli a jejich milenecký vztah šel do ústraní.
Dnes si rozhodně dejte pozor na svůj jídelníček. Vyplatí se vám to. Co dalšího radí naše astroložka Naďa pro prondělí 10. září?

Nepřehlédněte

Nechceme je, bojujeme proti nim a stejně před nimi neutečeme. Vrásky už jednoduše patří k životu každého člověka, ovšem u někoho se objeví dřív a u jiných později. I když jejich přítomnost je zcela nevyhnutelná, pořád existují cesty, jak jim předcházet anebo zmírnit podobu těch, které se usídlily na naší tváři. Co zabírá na vrásky v každém věku?
Naše domácnost byla po dlouhé roky šťastná a plná smíchu. Vychovali jsme opravdu šikovné děti - a obzvláště manželka se celou dobu snažila tak, že se péče o jejich potřeby stala největším koníčkem. Děti se ale osamostatnily a ona najednou propadla depresím.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek