Středa , 18. 05. 2022

Nataša

Dokonalý domek z recyklovaného materiálu. Co na něj říkáte?

Jaimie a Dave žijí již několik let v Americe. Oba měli stejný cíl a sen, a to postavit si svůj vlastní dům. Myšlenka hypotéky je nelákala, a tak se rozhodli, že z našetřených peněz zakoupí několik přepravních plechových kontejnerů, přepracují je a doplní dalším recyklovaným materiálem. Výsledek je naprosto famózní. Mladý americký pár dokázal téměř nemožné. Uprostřed přírody postavil dokonalé obydlí, které splňuje veškeré standardy na bydlení. Pojďte se s námi podívat, jak se muži a ženě práce podařila.
domek z recyklovaného materiálu
Jak vypadá domek z recyklovaného materiálu? (zdroj foto: woman.tiscali.cz)

30. 10. 2020

30. 10. 2020

Stylový exteriér a příroda na dosah

Hned na první pohled poznáte, že domek z recyklovaného materiálu je postaven z tří plechových přepravních kontejnerů. Přiznané jsou totiž jejich obvodové zdi. Avšak mladí Američané je přetřeli na cihlově červený odstín, který exteriéru domku rozhodně lichotí. Okolí obydlí doplnili o dřevěné schodiště a praktické kovové prvky v podobě zábradlí na terase.

Ta poskytne majitelům fascinující výhled do všudypřítomné zeleně. Pozemek si Jaimie a Dave vybrali nanejvýš vhodně. Vedlejší les jim poskytne klid, pohodu a harmonické chvíle. Za domkem si mladý pár vytvořil i velice prostornou zahradu, která přímo vybízí k posezení u kávy, nebo ranního čaje. Místo je jednoznačně oázou klidu.

Moderní interiér se všemi potřebnostmi

Když zavítáme do vnitřní části domku, nelze si nevšimnout velice vyladěných detailů a moderně vybavených místností. Prostory jsou sice menší, rozhodně v nich ale nic nechybí. Jsou dokonale řešené. Odpočinkový kout se sedačkou je plynule propojený s kuchyní. Barvy převládají veselé a světlé, které interiér přirozeně rozšiřují.

Z moderně vybaveně kuchyně mají mladí lidé krásný výhled do lesa. Ložnice je rovněž velice skromných rozměrů, avšak je místem, kde se musí spát přímo královsky. Dvě velká okna umožňují kochání se okolní přírodou. Uklidňující zeleň je všude, kam se podíváte. Jaimie a Dave rozhodně neudělali chybu, když zvolili tento typ bydlení. Je přímo božský.

Plechový materiál je místy doplněn o ten dřevěný, což mu dává jakýsi přírodní nádech korespondující s polohou domku. Jak konkrétně domek z recyklovaného materiálu vypadá se dozvíte v naší galerii.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak prosvětlit domácnost. Ať světlo nechybí ve vaší domácnosti

Balkón snů: Jak si vytvořit oázu klidu i v paneláku?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Toužíte po pevné a pružné pleti bez jakékoliv chybičky? Chcete mít účes jako ze salonu? Svěřte se do rukou speciální kosmetiky s obsahem kyseliny hyaluronové, jejíž účinky vás ohromí. Pleťové krémy, séra a další produkty se díky jejímu obsahu postarají o zlepšení stavu vaší pokožky.
Když se narodí zdravé miminko, které najednou zemře, jde vždy o nesmírnou tragédii nejen pro rodiče, ale pro celou rodinu. Za náhlou a neočekávanou smrtí miminka může být strašák všech rodičů označovaný jako syndrom náhlého úmrtí kojence. Existují nějaká opatření, která pomáhají výskyt tohoto syndromu snížit? Otázka, která zajímá každou nastávají maminku.
I v dnešní době, kdy se výrobci elektroniky předhánějí, co všechno jejich nové chytré hodinky neumějí, existuje velké množství lidí, kteří nejvíce ocení jednoduché a elegantní ručičkové hodinky. Navíc jen jednoduché hodinky se hodí třeba k obleku nebo do divadla, takže by neměly chybět žádnému muži.
Zařizování ložnice je poněkud obtížné. Přece jen chceme z místnosti vykouzlit oázu klidu, do které se budeme každý den velice rádi vracet. Mnohdy se však stane, že sáhneme po něčem zcela jiném, než co do ložnice patří a rázem je příjemný pocit z ní fuč. Zkrátka a dobře tam neproudí ta energie, která by přispívala ke kvalitnímu spánku. Naštěstí je tu ale stále feng-šuej, podle kterého se můžeme řídit.

Nepřehlédněte

Klimakterium neboli menopauza je přirozené období v životě ženy, které může nastat kdykoli mezi 45. až 55. rokem života. Organismus pozvolna přejde z reprodukční fáze do fáze klidové. Tahle fyziologická životní etapa se prostě nedá zastavit ani obejít. A tělo vám může připravit horké chvilky právě ve věku, kdy se cítíte tak skvěle. Dá se ale to zvládnout.
Spodní prádlo - většina z nás ho bere jako samozřejmost. A není to špatně. Jen je nutné si alespoň někdy uvědomit, že i taková maličkost ukrývající se pod oblečením se nám výraznou měrou podílí na zdravotní kondici. Například špatně zvolená podprsenka způsobuje bolesti zad a zvyšuje riziko vzniku zánětů a bulek. A kalhotky? Pokud jsou malé, nevhodného střihu nebo z nepříjemného materiálu, vede to ke vzniku vaginálních mykóz.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek