Pátek , 20. 05. 2022

Zbyšek

5 krásek ve větším měřítku. Koukněte na současné ikony PLUS SIZE modelingu 

Přehlídková mola byla už odjakživa spjata s ultra štíhlými modelkami, zatímco ženy plnějších tvarů stály v ústraní. Doba se ale začala měnit. Diktát přílišné štíhlosti ubírá na hlasitosti a svět modelingu obohatily ženy plných tvarů. Jaké plus size modelky patří v současné době k těm největším ikonám a za co získávají obdiv?
plus size
Větší proporce? A koho to zajímá! (foto: instagram/ashleygraham)

16. 03. 2022

16. 03. 2022

V modelingu byla dříve i sebemenší nedokonalost terčem kritiky. Kdo nesplňoval někým stanovené míry, ten zpravidla musel na sobě vydatně zamakat nebo jít pěkně z kola ven. Nějaká silnější stehna, větší bříško, výraznější boky? Ještě poměrně nedávno ani náhodou! S postupem času se ale přístup řady návrhářů začal měnit (asi i přizpůsobovat) a těžko říct, zda za tím stály ohlasy lidu nebo naopak touha přijít po čase s něčím novým, umět zase překvapit. Navrhovat také něco, co běžná smrtelnice s kypřejšími tvary unosí, přilákat tak pozornost širší cílové skupiny. Ať už to bylo tak, nebo zcela jinak, jedno je zřejmé – plus size modeling po celém světě rozkvétá. Krása XXL už není tabu.

@ashleygraham

Pokud bychom měli říct, která plus size modelka patří k těm vůbec nejznámějším, pak je to stoprocentně Ashley Graham, která je v současné době spojená s titulem topmodelky. Nabídky na přehlídky a focení pro prestižní značky se jí neustále hrnou a ostatně se není čemu divit. Její vzhled je i přes „nedokonalé“ míry reprezentativní, nemluvě také o povaze, kterou její příznivci milují.

Je usměvavá, pozitivně naladěná, nebojí se ukázat realitu a obyčejnost všedních dnů bez nejrůznějších zkrášlujících filtrů. Velké strie? No a. Nenalíčená. No bože! Prostě taková je a není sebemenší důvod se za něco takového stydět. A přesně takové poslání se snaží šířit i k jiným ženám, které se třeba naprosto zbytečně trápí svým nízkým sebevědomím.

@iskra

Když vydá post Iskra, do vašeho života vletí pozitivní jiskra. I tak by se dala v krátkosti popsat další plus size ikona Iskra Lawrence, která se stala miláčkem spousty žen. Inspiruje, motivuje, a to nejen z hlediska přístupu k životu, ale zejména pro to, že se snaží ženám ukazovat, jak snadné je milovat své tělo takové, jaké je. Zcela bez výhrad. Sama si totiž prošla svým. Už v mládí si totiž myslela, že bude krásná jedině tehdy, pokud bude hubená. Aby tomu tak bylo, dělala první poslední, avšak časem přirozeně došla k tomu, že je nejhezčí tak, jak se narodila.

K TÉMATUJak být sebevědomá před ostatními lidmi?

@candicehuffine

Také Candice Huffine, která se několikrát objevila na titulkách prestižních časopisů, patří v současné době k oblíbeným plus size modelkám. V oblasti modelingu se ale pohybuje od 15 let, přičemž si zažila učebnicový příklad toho, jak to v takovém prostředí dříve vypadalo. Jedna z agentur totiž dala Candice na výběr – buď zhubne a v modelingu se udrží, anebo se bude muset poohlédnout jinde, a to v XXL modelingu. Ani chvilku neváhala a vybrala si druhou možnost. A světe div se, je z ní velmi úspěšná modelka, která směle inspiruje ostatní.

@tessholliday

Ačkoli v případě modelky Tess Holiday mohou mnozí namítat, že tohle je už silně přes čáru, nutno podotknout, že i přes své větší proporce se stala jednou z oblíbených plus size modelek. Ta holka se zkrátka umí prodat. Tess je nepochybně modelkou, která dokázala na sebe upozornit nejen láskou ke svému tělu, ale také četnými piercingy a tetováním. Z hejtrů si nic nedělá. Je to jejich názor, který se jí ale osobně prostě netýká. Je definitivně svá ve všech směrech a není pochyb o tom, že svými myšlenkami a životním nadhledem dokáže své sledující doslova ohromně inspirovat.

@natalie.debnarova

Nejen v zahraničí, ale také u nás máme řadu plus size modelek, přičemž k těm nejznámějším patří nepochybně Natálie Debnárová – sympatická blondýnka, která se v oblasti modelingu pohybuje od 16 let. A zatímco na počátku začínala s velikostí S, vlivem času se proměnila ve větší modelku s velikostí XL, kterou nosí s grácií. Natálie má na kontě řadu zajímavých spoluprací a je zřejmé, že další budou jenom přibývat.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Vtipná tvář Hollywoodu: Živoucí parodie Celeste Barber!

Jak být sebevědomá před ostatními lidmi?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Aura nebo-li bioenergetické pole každého organismu, je něco jako atmosféra kolem země. Je to jakýsi neviditelný ochranný štít, chránící naše tělo před nemocemi a negacemi. Je aktuálním stavem toho, jak umíte věci duchovní, mentální a emoční ve svém životě prožívat a žít. Co všechno vám z fotografie aury vyčtou a jak s tím naložit? Vyzkoušeli jsme si na vlastní kůži a přinášíme vám zajímavá zjištění.
Trápí vás akné? Dělají se vám pupínky, různé vyrážky a vás už to přestává bavit? Možná jste zkoušeli plno mastiček, plno čistících přípravků, ale i tak se vám potíže s pletí stále vrací! Jak vyřešit akné jednou provždy? Dá se to vůbec? Rovnou vám řeknu, že ano! A nyní vám prozradím, jak na to.
Když se narodí zdravé miminko, které najednou zemře, jde vždy o nesmírnou tragédii nejen pro rodiče, ale pro celou rodinu. Za náhlou a neočekávanou smrtí miminka může být strašák všech rodičů označovaný jako syndrom náhlého úmrtí kojence. Existují nějaká opatření, která pomáhají výskyt tohoto syndromu snížit? Otázka, která zajímá každou nastávají maminku.
Krásné umění, inspirované oceánem, vlnami a příbojem. Neobvyklé techniky použití barev a přírodních materiálů vytváří skutečné skvosty, které si můžete udělat také. Stačí trochu tvořivosti a váš originální kousek je na světě. Je to i inspirace na perfektní dárek pro někoho z rodiny, přímo z vašich rukou.
Tak rádi byste se zvedli z posteli a šli se do něčeho pustit! Chtěli byste jít cvičit, učit se do školy, uklidit anebo na něčem pracovat, ale tak moc se vám nechce! Hlavou se vám neustále honí, jak jste líní. V myšlenkách přemýšlíte dokola nad tím, co s tou leností máte udělat. Poznáváte se v tom? Pak je tento článek pro vás jak ušitý na míru. Přečtěte si celý článek a uvidíte, že se vám lenosti podaří zbavit jednou provždy!
Působení na sociálních sítích je dnes prakticky nutností. Právě zde se totiž celé dění světa odehrává. Lidé sdílí své dny, zážitky, také pracovní nabídky. Firmy prezentují své služby a produkty. Zkrátka a dobře kdo není na Instagramu, jako kdyby nebyl. Proto se snažte vyladit svůj profil k dokonalosti natolik, aby se z něj stala podoba pasivního příjmu. Jaké aplikace vám k dosažení kýženého množství sledujících pomůžou?

Nepřehlédněte

Vaše kamarádky mají děti nebo setrvávají ve vztazích, které jsou naprosto nefunkční. A vy přemýšlíte, proč je vlastně člověk ve vztahu, když být sám taky není k zahození. Pojďme si to shrnout a podívat se na výhody single života.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek