Pátek , 23. 02. 2024

Petr

5 krásek ve větším měřítku. Koukněte na současné ikony PLUS SIZE modelingu 

Přehlídková mola byla už odjakživa spjata s ultra štíhlými modelkami, zatímco ženy plnějších tvarů stály v ústraní. Doba se ale začala měnit. Diktát přílišné štíhlosti ubírá na hlasitosti a svět modelingu obohatily ženy plných tvarů. Jaké plus size modelky patří v současné době k těm největším ikonám a za co získávají obdiv?
plus size
Větší proporce? A koho to zajímá! (foto: instagram/ashleygraham)

16. 03. 2022

16. 03. 2022

V modelingu byla dříve i sebemenší nedokonalost terčem kritiky. Kdo nesplňoval někým stanovené míry, ten zpravidla musel na sobě vydatně zamakat nebo jít pěkně z kola ven. Nějaká silnější stehna, větší bříško, výraznější boky? Ještě poměrně nedávno ani náhodou! S postupem času se ale přístup řady návrhářů začal měnit (asi i přizpůsobovat) a těžko říct, zda za tím stály ohlasy lidu nebo naopak touha přijít po čase s něčím novým, umět zase překvapit. Navrhovat také něco, co běžná smrtelnice s kypřejšími tvary unosí, přilákat tak pozornost širší cílové skupiny. Ať už to bylo tak, nebo zcela jinak, jedno je zřejmé – plus size modeling po celém světě rozkvétá. Krása XXL už není tabu.

@ashleygraham

Pokud bychom měli říct, která plus size modelka patří k těm vůbec nejznámějším, pak je to stoprocentně Ashley Graham, která je v současné době spojená s titulem topmodelky. Nabídky na přehlídky a focení pro prestižní značky se jí neustále hrnou a ostatně se není čemu divit. Její vzhled je i přes “nedokonalé” míry reprezentativní, nemluvě také o povaze, kterou její příznivci milují.

Je usměvavá, pozitivně naladěná, nebojí se ukázat realitu a obyčejnost všedních dnů bez nejrůznějších zkrášlujících filtrů. Velké strie? No a. Nenalíčená. No bože! Prostě taková je a není sebemenší důvod se za něco takového stydět. A přesně takové poslání se snaží šířit i k jiným ženám, které se třeba naprosto zbytečně trápí svým nízkým sebevědomím.

@iskra

Když vydá post Iskra, do vašeho života vletí pozitivní jiskra. I tak by se dala v krátkosti popsat další plus size ikona Iskra Lawrence, která se stala miláčkem spousty žen. Inspiruje, motivuje, a to nejen z hlediska přístupu k životu, ale zejména pro to, že se snaží ženám ukazovat, jak snadné je milovat své tělo takové, jaké je. Zcela bez výhrad. Sama si totiž prošla svým. Už v mládí si totiž myslela, že bude krásná jedině tehdy, pokud bude hubená. Aby tomu tak bylo, dělala první poslední, avšak časem přirozeně došla k tomu, že je nejhezčí tak, jak se narodila.

K TÉMATU  Vyrobte si doma balzám na rty s oblíbenou vůní a připravte se na podzim a zimní mrazy

@candicehuffine

Také Candice Huffine, která se několikrát objevila na titulkách prestižních časopisů, patří v současné době k oblíbeným plus size modelkám. V oblasti modelingu se ale pohybuje od 15 let, přičemž si zažila učebnicový příklad toho, jak to v takovém prostředí dříve vypadalo. Jedna z agentur totiž dala Candice na výběr – buď zhubne a v modelingu se udrží, anebo se bude muset poohlédnout jinde, a to v XXL modelingu. Ani chvilku neváhala a vybrala si druhou možnost. A světe div se, je z ní velmi úspěšná modelka, která směle inspiruje ostatní.

@tessholliday

Ačkoli v případě modelky Tess Holiday mohou mnozí namítat, že tohle je už silně přes čáru, nutno podotknout, že i přes své větší proporce se stala jednou z oblíbených plus size modelek. Ta holka se zkrátka umí prodat. Tess je nepochybně modelkou, která dokázala na sebe upozornit nejen láskou ke svému tělu, ale také četnými piercingy a tetováním. Z hejtrů si nic nedělá. Je to jejich názor, který se jí ale osobně prostě netýká. Je definitivně svá ve všech směrech a není pochyb o tom, že svými myšlenkami a životním nadhledem dokáže své sledující doslova ohromně inspirovat.

@natalie.debnarova

Nejen v zahraničí, ale také u nás máme řadu plus size modelek, přičemž k těm nejznámějším patří nepochybně Natálie Debnárová – sympatická blondýnka, která se v oblasti modelingu pohybuje od 16 let. A zatímco na počátku začínala s velikostí S, vlivem času se proměnila ve větší modelku s velikostí XL, kterou nosí s grácií. Natálie má na kontě řadu zajímavých spoluprací a je zřejmé, že další budou jenom přibývat.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Vtipná tvář Hollywoodu: Živoucí parodie Celeste Barber!

Jak být sebevědomá před ostatními lidmi?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Lesklé zrcadlové polevy neboli mirror glaze udělají z každého dortu malířský obraz. Poléváním a mícháním různých barev můžete vytvořit vzory podle své fantazie. Vaše dílo bude vypadat jako od profesionálů!
Filmy, na které se budete těšit. Možná nejsou významné svou hloubkou, ale, dámy, pozor! Ti chlapi v nich jsou prostě neodolatelní! Kdo vám zpříjemní dnešní den?
Minišaty jsou naprostou klasikou, díky níž může žena vypadat ležérně, šik, ale i sexy. Pravdou ale je, že minišaty mají také špatnou pověst, jelikož mohou být při nevhodném nošení odhalující a žena pak působí lacině. Je tedy zapotřebí nosit tyto krásné šaty opatrně a zaměřovat se na detaily, jako je postava, líčení a doplňky.
Málokterá z nás má cvičení v oblibě – chceme se mu vyhnout co se dá a doufáme, že to bez něj zvládneme. Existují ale cviky, které nejsou tolik náročné, a zároveň dokáží změnit život k lepšímu. Ať už v oblasti zdraví nebo sexu. V obojím případě se budete cítit mnohem lépe poté, co budete pravidelně cvičit Kegelovy cviky.
I když se Česká republika opět začíná otvírat veřejnosti, stále jsou mnohá místa zavřená nebo opředená přísnými hygienickými pravidly. I proto se stále řada rodičů ptá, kam vyrazit s dětmi, když mnoha místa jsou stále ještě veřejnosti nepřístupná. Naštěstí pro vás máme několik konkrétních tipů.
Většina klientů center zabývajících se laserovou epilací jsou přirozeně ženy. K návštěvě takového centra je vedou především obecně přijímané standardy ve společnosti – každá z nás chce mít hladkou, upravenou kůži na nohou i pažích. Genetické vlastnosti jsou velmi odlišné, ale jedno máme společné: každá chceme vypadat skvěle. A právě zde přichází na řadu laserová epilace.
Můžete si nastavit také vyhřívání na chatě nebo chalupě a nikdy se vám tak už nestane, že přijedete do nepříjemné zimy. Zároveň v době nepřítomnosti můžete ušetřit náklady na topení.
Líčení je prostě zábava. Navíc kočičí oči patří mezi evergreen, co nikdy nevyjde z módy. Pro dnešek jsme si pro vás připravili jednoduché triky, se kterými zvládnete líčení kočičích očí naprosto bez problémů. Kdy si uděláte svou chvilku pro sebe a vyzkoušíte si, jak budete vypadat jako skutečná sexy šelma? Jdeme na to!
Dokonalým doplňkem pro každou ženu je krásná a zdravá pleť. Aby taková skutečně byla, je potřeba si uvědomit, jak je zimní péče o pleť důležitá. A tím nejlepším, co můžete své pleti dopřát během mrazivého období, je přírodní kosmetika. Víte, jak si takový voňavý a vyživující krém namíchat?
Vlasy jsou pro ženy velice důležité. Zakládáme si na nich, bereme je jako pýchu, o kterou je potřeba se neustále starat. Někdy, i přes veškerou péči, se nevyhneme zničení a roztřepeným konečkům. Jak proti nim bojovat?
Ať už se chystáte na výlet, za nákupy, na první dovolenou nebo zkrátka jen někde chcete přenocovat, podívejte se, jestli se ve vámi vybrané lokalitě nenachází zařízení, které disponuje certifikátem „baby friendly“. Věřte nebo ne, ale ubytování nebo pouhý oběd s dítětem po boku se vám totiž může v mnohém zpříjemnit a usnadnit.

Výběr článků

Odkládáte v práci úkoly? Tak vítejte ve světě prokrastinace. Bohužel tento trend je stále rozšířenější a vede k velkým problémům nejen na pracovišti. Dnes vám přinášíme 5 rad jak v práci nezahálet.
Praha rozhodně není jen o historii a o památkách. Samozřejmě je doporučujeme navštívit, jelikož opravdu stojí za vidění, ale ne vždycky máte chuť kochat se pamětihodnostmi. Praha je zároveň město nekonečných možností, i co se týče různých aktivit, adrenalinu a zábavy. A právě o tom je dnešní článek, kde vám představíme některé z možností, jak se v centru Prahy aktivně zabavit.
Celý svět stále ještě žije koronavirovou pandemií. Ve večerních zprávách nevidíme nic jiného než pouze počet přibývajících nakažených či informaci o další mutaci zákeřeného onemocnění. Bohužel se pozornost odvrací od mnoha dalších nemocí, jež jsou tu mezi námi stále. Jednou z nich je také legionella. 

Nepřehlédněte

Proč společnost vnímá feminismus tak negativně? Má boj za rovnoprávnost žen v dnešní době ještě místo? Teď, když mají ženy volební právo, zdá se být mnohým lidem hlas feministek nadbytečný.
Sofie se řadí do dlouhého zástupu žen, které si prošly znásilněním. Proč se bála vše přiznat, a proč je násilník dnes stále nepotrestán? Podívejte se na příběh ženy, která se s minulostí dokázala vypořádat díky světové kampani.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek