Čtvrtek , 22. 02. 2024

Petr

10 chytrých aplikací, které potřebuje každá moderní žena

Vlastníte chytrý telefon? V tom případě byste v něm měla mít nainstalované i chytré aplikace. Které že to jsou? Samozřejmě jde o aplikace, které ocení každá moderní žena.
moderní žena
Jaké aplikace by vám v mobilu neměly chybět?

29. 06. 2022

Každá moderní žena dnes potřebuje držet krok s moderní dobou, pakliže chce obstát v současném světě. Těchto 10 chytrých aplikací vám na té cestě pomohou.

Vinted – móda 24 hodin denně

Máte doma nepřeberné množství oblečení, které už nenosíte? V tom případě je nejvyšší čas se ho zbavit. Nebo snad naopak pátráte po nových módních kouscích, které by vám udělaly radost? Stáhněte si aplikaci Vinted.

Oblečení vyfotíte, fotky nahrajete do aplikace, produkt popíšete, stanovíte si cenu a už prodáváte. Takto si můžete nejenom slušně vydělat a zbavit se starého oblečení, ale zároveň si pořídíte spoustu nových designových kousků, které se třeba už vůbec neprodávají.

Kupi.cz

Také milujete slevy? Jako moderní žena určitě ano. A nejšťastnější budete, když vám žádná neunikne? Kde mají tu nejlevnější a zároveň nejlepší sušenou šunku a kde camembert nebo víno? Stáhněte si aplikaci Kupi.cz a nakupujte výhodně ty nejlepší potraviny, alkohol nebo drogerii.

Menstruační kalendář

Někdo si dělá do diáře hvězdičky, jiné ženy preferují různě barevné puntíky v trhacím kalendáři. A moderní žena využívá mobilní menstruační kalendář, kam si svou periodu zapisuje.

Například telefony značky Apple v sobě již tuto aplikaci mají předinstalovanou a nemapuje jen jejich periodu, ale zároveň jim každý měsíc připomíná, kdy ji zhruba mohou očekávat a v jaké intenzitě. A to se vždycky hodí, neboť kolikrát na ni úplně zapomeneme a přepadne nás ve chvíli, kdy ji ani trochu nečekáme.

Lady Pill Reminder

Berete antikoncepci? V tom případě dozajista víte, že je v tomto případě pravidelnost víc než nutnost. Když občas jednou za pár týdnů vynecháme, nic se nestane, ale opakované zapomínání už by s sebou mohlo nést větší problémy. S touto chytrou aplikací už ale zapomínat nebudete.

K TÉMATU  Krmit psa masem, nebo granulemi? Obojí má svá pro a proti

Překladač

Ne že by ho potřebovaly jenom ženy, to určitě ne, ale rozhodně se vám bude hodit. Nikdy totiž nevíte, kdy v baru nebo v restauraci potkáte muže svých snů a budete si s ním chtít domluvit schůzku. Ale co když je to cizinec a vy neovládáte žádný cizí jazyk? Překladač vám v získání toho vyvoleného pomůže.

Některé překladače dokonce umí překládat i mluvené slovo, proto stačí vzkaz namluvit, nechat si ho přeložit, a pak ho dotyčnému muži přehrajete. Že je to trapné? Ale vůbec ne! Naopak je to originální, protože onen muž jistě vytuší, že se vám líbí tak moc, že jste kvůli němu ochotná vytáhnout telefon, nahrát zprávu, nechat si ji přeložit, a poté mu ji pustit. No, nevypadá to trochu jako scénka z romantického hollywoodského filmu?

Waze

Muži o nás oblibou říkají, že řidička za volantem nemá co dělat. Tak to zase prrr. I ženy mohou být skvělými řidičkami, stejně jako muži mohou být naprosto příšernými řidiči. Ale pravdou je, že aplikace Waze vám může cestu do práce nebo na dovolenou zpříjemnit. Je vždycky aktuální a dozvíte se z ní i dopravní situace, které vás mohou zbrzdit nebo ohrozit. Aktualizují ji sami řidiči.

Spotify

Máte své oblíbené podcasty? Že ne, pak si určitě nějaký najdete. V dnešním podcastovém světě najdete mnoho zajímavých rozhlasových pořadů, které jsou určené především ženám, ať už se jedná o vztahy, vzhled nebo například sex. Už jste zvědavé, že? Zapátrejte na Spotify a pusťte se do poslechu. Samozřejmě že tu najdete i nepřeberné množství hudby.

Portmonka

Také máte věrnostních karet plnou peněženku? Nejste sama, téměř každá moderní žena má v peněžence minimálně pět věrnostních karet, třeba do drogérie, do druhé drogérie, do třetí drogérie, pak také do lékárny, do druhé lékárny a někdy mívají i věrnostní kartičky do kaváren, galerií nebo třeba do kina. A proto je také velmi často ztrácí.

K TÉMATU  Vyhrajte balíček pro zmírnění napětí

S Portmonkou ovšem můžete mít všechny věrnostní kartičky hezky pěkně pohromadě a nepoztrácíte je. Ovšem jen v tom případě, že neztratíte samotný telefon. A co dělat, když se vám telefon vybije a vy potřebujete nějakou věrnostní kartu použít? V tomto případě zkuste zapátrat po té klasické plastové.

Water Your Body

Pijete dost tekutin? Anebo si dáte sotva dvě skleničky vody za den a večer si zoufáte, že jste zase nevypila alespoň ty dva litry, které jste měla? Chytrá aplikace vám bude pitný režim připomínat během celého dne a věřte, že vás donutí se napít a skleničku vody vypít. Ovšem pozor – víno, pivo ani žádné nealkoholické slazené limonády do pitného režimu nepočítejte. Tady jde čistě jenom o vodu.

AutoSleep

Myslíte si, že spíte málo? A víte, kolik hodin byste měla denně naspat? Dospělý člověk by měl spát minimálně sedm, nejlépe však osm hodin denně. Jak toho ale docílit? Tím, že si stáhnete spánkovou aplikaci, která vám bude připomínat večerku a zároveň vás může také budit. Nicméně díky chytré aplikaci získáte přehled o tom, kolik toho denně naspíte a budete se moci podle toho také zařídit.

Spánek je pro náš organismus velmi důležitý. Díky kvalitnímu spánku budete šťastnější, spokojenější, štíhlejší, méně vynervovaná a ještě tím předcházíte celé řadě vážných onemocnění. Tak alou do postele.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

4 aplikace, které vás udrží ve zdravé kondici

Aplikace, které vyladí Instagram k dokonalosti za nulovou investici

Zdroje článku:
www.geeklife.cz
Doporučujeme

No results found.

sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Jaké jsou vaše plány a cíle? Chcete zůstat v zajetých kolejích zaměstnance? Nebo prahnete po výstupu ze své zóny komfortu, která s sebou nese také start podnikání? Ať už chcete rozjet velkou společnost nebo působit „na vlastní noze”, v obou případech by vám v knihovně mělo dřímat několik knižních výtisků, které mohou člověka sedmimílovými kroky posunout kupředu.
Letadlem, autem, autobusem nebo třeba vlakem? To je jedna z otázek, kterou si pokládáme v okamžiku, kdy se chystáme do dovolenkového ráje. Pokud však hodláte vyrazit do populárních destinací, kam se dostanete vzduchem i po souši, povíme vám, proč je právě auto ideální volba.
Bolesti zad mají mnoho podob. Mohou se lišit intenzitou a dobou trvání, a zejména příčinou. Vždy se jedná o problém, který je souborem individuálních, psychosomatických a pracovních stereotypů. Jednou z psychosomatických a častých příčin bolesti je stres.
Správná velikost podprsenky dokáže s vaším tělem divy. Pozvedne vaše prsa, zeštíhlí pas a bude se vám lépe dýchat. Jak si změříte velikost prsou a poznáte, že vám prádlo dobře sedí?
Standartní diety typu: celý den nic nejím, nebo jím jen dělenou stravu, to zná každý. Představíme vám ale takové diety, u kterých budete kroutit hlavou, jak to jen mohlo někoho napadnout. Zda opravdu tyto diety zabírají, to vám nepovíme. Rovněž žádáme, abyste se jimi slepě neřídili a nevybrali si dietu jen proto, že by mohla zabrat. Jakákoli strava by měla zohledňovat individuální vlastnosti a odpovídat vašim osobním přáním a zdravotnímu stavu.
Často nás trápí už od kolébky. Není ale žádnou výjimkou, že se objeví až v dospělosti. Jeho projevy jsou různorodé, ale pokaždé nepříjemné. Naštěstí se dá s atopickým ekzémem úspěšně bojovat.
Vzácný pohled na odvážnou Jitku Čvančarovou! Herečka a vášnivá příznivkyně otužování se nechala vidět ve zcela nečekaném světle při svém novoročním dobrodružství na vrcholu Sněžky. Jaký je příběh za touto odvážnou fotografií a co na ni říkají fanoušci?
Zítra se bude rozhodovat o vaší budoucnosti. V práci i v soukromí. V neděli se Luna přiblíží hvězdě Albaldach. Co to znamená pro vás? Astroložka Naďa Šmídová přináší další horoskop krásy a duševního zdraví na tento víkend. Co všechno se dá očekávat?
Léto se nezadržitelně blíží a zcela jistě se nemůžete dočkat, až vyrazíte na dovolenou. Naše tělo však může na změny prostředí a počasí reagovat negativně. Také změna stravy je pro lidský organismus zátěží a mohou ji doprovázet nepříjemné obtíže, které by vám vysněnou dovolenou mohly překazit. A od toho je tu cestovní lékárnička, kterou si můžete přibalit s sebou. Co by měla obsahovat a jak si léto ve zdraví užít?
Výroba domácí kosmetiky není složitá, a navíc je to zábava. Vaší pleti udělají výrobky z přírodních ingrediencí určitě dobře. Už žádná chemie! Je fajn, že můžete ovlivnit složení vaší kosmetiky. A péče o vaše tělo bude tak pouze ve vašich rukách.
Cílem lymfodrenáže je zlepšit kvalitu lymfatického oběhu, popřípadě odčerpat přebytečnou lymfu z podkoží zpět do oběhu. Postup je nutno znát a bezpodmínečně respektovat, a tak patří jen do rukou zkušených odborníků. Nesmí způsobit žádné bolestivé pocity, nepoužívají se při ní žádné emulze ani oleje.
Tato žena se jmenuje Lauren Bruzzone, a pochází z New Yorku. Její tréninkový partner ji zachytil při cvičení. Nebylo by na tom nic divného, kromě toho, že je jí 72 let! Její trénink je skutečně ukázkový, a dokazuje, co všechno je možné i v pokročilém věku! Jak sama říká, zkoušejte věci, a dávejte jim šanci! Nevzdávejte se, a nenechte se ovlivnit lidmi, kteří říkají, že to nejde.

Výběr článků

Nejúspěšnější český autor současnosti Patrik Hartl začal natáčet filmovou komedii podle své knihy Prvok, Šampón, Tečka a Karel. Film ponese stejný název. V den první klapky prozradil režisér i herecké obsazení filmu.
Zvoní budík - je zase ráno. Probouzíte se polámaní, s viditelnými kruhy pod očima a s padajícími očními víčky. Znovu jste se pořádně nevyspali. Už se to táhne několik dní a stále nevíte, jak svůj spánek opět zkvalitnit a prodloužit. Ty probděné noci se začínají projevovat na vaší pracovní výkonnosti i na náladě, kterou nemáte zrovna nejlepší. Možná za špatným spaním vězí tři věci. Jaké?
Bez rostlin by na Zemi nemohl být život. A přestože má člověk sklon své přirozené prostředí nevybíravým způsobem poškozovat, rostliny stále ještě vnímáme jako uklidňující prvek. Proto se jimi obklopují i ti největší cynici. Existují však různé druhy rostlin a květin. Některé nám prospívají více, jiné méně, a některé nám mohou být dokonce jedovaté. Nejen svými plody, ale i vůní, kterou zejména na jaře vypouštějí. Pojďme se však nyní podívat na pokojové rostliny, které stojí za ti mít doma.

Nepřehlédněte

Náš domov je prostor, kde bychom se měly cítit bezpečně. Je to místo, kde čerpáme psychickou pohodu a energii na další dny. Jak jste na tom vy? To vám prozradí náš numeroskop.
Nezáleží na tom, jestli plánujete velkou hostinu na Vánoce, narozeniny, výročí nebo pravidelně vaříte domácí jídla. Každý kuchař i kuchařka potřebují v kuchyni trochu pomoci. Některé spotřebiče nebo nádobí vám může ušetřit čas i práci. Podívejme se na pár předmětů, které by neměly chybět ve vaší kuchyni, jestli máte rádi domácí pokrmy.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek