Pondělí , 08. 08. 2022

Soběslav

10 chytrých aplikací, které potřebuje každá moderní žena

Vlastníte chytrý telefon? V tom případě byste v něm měla mít nainstalované i chytré aplikace. Které že to jsou? Samozřejmě jde o aplikace, které ocení každá moderní žena.
moderní žena
Jaké aplikace by vám v mobilu neměly chybět?

29. 06. 2022

Každá moderní žena dnes potřebuje držet krok s moderní dobou, pakliže chce obstát v současném světě. Těchto 10 chytrých aplikací vám na té cestě pomohou.

Vinted – móda 24 hodin denně

Máte doma nepřeberné množství oblečení, které už nenosíte? V tom případě je nejvyšší čas se ho zbavit. Nebo snad naopak pátráte po nových módních kouscích, které by vám udělaly radost? Stáhněte si aplikaci Vinted.

Oblečení vyfotíte, fotky nahrajete do aplikace, produkt popíšete, stanovíte si cenu a už prodáváte. Takto si můžete nejenom slušně vydělat a zbavit se starého oblečení, ale zároveň si pořídíte spoustu nových designových kousků, které se třeba už vůbec neprodávají.

Kupi.cz

Také milujete slevy? Jako moderní žena určitě ano. A nejšťastnější budete, když vám žádná neunikne? Kde mají tu nejlevnější a zároveň nejlepší sušenou šunku a kde camembert nebo víno? Stáhněte si aplikaci Kupi.cz a nakupujte výhodně ty nejlepší potraviny, alkohol nebo drogerii.

Menstruační kalendář

Někdo si dělá do diáře hvězdičky, jiné ženy preferují různě barevné puntíky v trhacím kalendáři. A moderní žena využívá mobilní menstruační kalendář, kam si svou periodu zapisuje.

Například telefony značky Apple v sobě již tuto aplikaci mají předinstalovanou a nemapuje jen jejich periodu, ale zároveň jim každý měsíc připomíná, kdy ji zhruba mohou očekávat a v jaké intenzitě. A to se vždycky hodí, neboť kolikrát na ni úplně zapomeneme a přepadne nás ve chvíli, kdy ji ani trochu nečekáme.

Lady Pill Reminder

Berete antikoncepci? V tom případě dozajista víte, že je v tomto případě pravidelnost víc než nutnost. Když občas jednou za pár týdnů vynecháme, nic se nestane, ale opakované zapomínání už by s sebou mohlo nést větší problémy. S touto chytrou aplikací už ale zapomínat nebudete.

K TÉMATUZdravé jen za určitých podmínek. Na jaká hubnoucí jídla si musíte dát pozor?

Překladač

Ne že by ho potřebovaly jenom ženy, to určitě ne, ale rozhodně se vám bude hodit. Nikdy totiž nevíte, kdy v baru nebo v restauraci potkáte muže svých snů a budete si s ním chtít domluvit schůzku. Ale co když je to cizinec a vy neovládáte žádný cizí jazyk? Překladač vám v získání toho vyvoleného pomůže.

Některé překladače dokonce umí překládat i mluvené slovo, proto stačí vzkaz namluvit, nechat si ho přeložit, a pak ho dotyčnému muži přehrajete. Že je to trapné? Ale vůbec ne! Naopak je to originální, protože onen muž jistě vytuší, že se vám líbí tak moc, že jste kvůli němu ochotná vytáhnout telefon, nahrát zprávu, nechat si ji přeložit, a poté mu ji pustit. No, nevypadá to trochu jako scénka z romantického hollywoodského filmu?

Waze

Muži o nás oblibou říkají, že řidička za volantem nemá co dělat. Tak to zase prrr. I ženy mohou být skvělými řidičkami, stejně jako muži mohou být naprosto příšernými řidiči. Ale pravdou je, že aplikace Waze vám může cestu do práce nebo na dovolenou zpříjemnit. Je vždycky aktuální a dozvíte se z ní i dopravní situace, které vás mohou zbrzdit nebo ohrozit. Aktualizují ji sami řidiči.

Spotify

Máte své oblíbené podcasty? Že ne, pak si určitě nějaký najdete. V dnešním podcastovém světě najdete mnoho zajímavých rozhlasových pořadů, které jsou určené především ženám, ať už se jedná o vztahy, vzhled nebo například sex. Už jste zvědavé, že? Zapátrejte na Spotify a pusťte se do poslechu. Samozřejmě že tu najdete i nepřeberné množství hudby.

Portmonka

Také máte věrnostních karet plnou peněženku? Nejste sama, téměř každá moderní žena má v peněžence minimálně pět věrnostních karet, třeba do drogérie, do druhé drogérie, do třetí drogérie, pak také do lékárny, do druhé lékárny a někdy mívají i věrnostní kartičky do kaváren, galerií nebo třeba do kina. A proto je také velmi často ztrácí.

K TÉMATUPříprava na zahradní párty. Prostřete stůl venku pod pergolou nebo přímo na trávníku

S Portmonkou ovšem můžete mít všechny věrnostní kartičky hezky pěkně pohromadě a nepoztrácíte je. Ovšem jen v tom případě, že neztratíte samotný telefon. A co dělat, když se vám telefon vybije a vy potřebujete nějakou věrnostní kartu použít? V tomto případě zkuste zapátrat po té klasické plastové.

Water Your Body

Pijete dost tekutin? Anebo si dáte sotva dvě skleničky vody za den a večer si zoufáte, že jste zase nevypila alespoň ty dva litry, které jste měla? Chytrá aplikace vám bude pitný režim připomínat během celého dne a věřte, že vás donutí se napít a skleničku vody vypít. Ovšem pozor – víno, pivo ani žádné nealkoholické slazené limonády do pitného režimu nepočítejte. Tady jde čistě jenom o vodu.

AutoSleep

Myslíte si, že spíte málo? A víte, kolik hodin byste měla denně naspat? Dospělý člověk by měl spát minimálně sedm, nejlépe však osm hodin denně. Jak toho ale docílit? Tím, že si stáhnete spánkovou aplikaci, která vám bude připomínat večerku a zároveň vás může také budit. Nicméně díky chytré aplikaci získáte přehled o tom, kolik toho denně naspíte a budete se moci podle toho také zařídit.

Spánek je pro náš organismus velmi důležitý. Díky kvalitnímu spánku budete šťastnější, spokojenější, štíhlejší, méně vynervovaná a ještě tím předcházíte celé řadě vážných onemocnění. Tak alou do postele.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

4 aplikace, které vás udrží ve zdravé kondici

Aplikace, které vyladí Instagram k dokonalosti za nulovou investici

Zdroje článku:
www.geeklife.cz
Doporučujeme
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Baculatý a oteklý obličej - to je problém mnoha žen. I když i mužů, ovšem ženy jsou ty, které s tímto problémem chtějí opravdu efektivně bojovat. Jestliže nejste se svým obličejem spokojená, nemusíte si zoufat a ani nemusíte chodit na plastiku. Existuje totiž několik věcí, které udělat, abyste o oteklý obličej přišla.
Orchideje patří k pokojovým rostlinám, které jsou dlouhodobě oblíbené. I když se mnozí domnívají, že se nejedná o moderní pokojovou rostlinu, opak je pravdou. Je to stále dokonalý dárek k narozeninám nebo k výročí. Jen je třeba myslet na to, že ne každý obdarovaný se o tuto elegantní rostlinu umí starat. Při pěstování orchideje se totiž dopouštíme několika chyb, jež ji mohou spíše vyhubit než podpořit v bezproblémovém růstu.
I když se Česká republika opět začíná otvírat veřejnosti, stále jsou mnohá místa zavřená nebo opředená přísnými hygienickými pravidly. I proto se stále řada rodičů ptá, kam vyrazit s dětmi, když mnoha místa jsou stále ještě veřejnosti nepřístupná. Naštěstí pro vás máme několik konkrétních tipů.
Když se rozšířily kontaktní čočky, vypadalo to, že brzy nebude brýle nosit nikdo. Opak je pravdou. Ne každému totiž kontaktní čočky vyhovují. Navíc brýle nejen korigují oční vady, ale umí také doplnit nebo podtrhnout váš outfit a osobnost. Někteří lidí dokonce nosí brýle bez dioptrických skel, jen jako zajímavý módní doplněk. Jaké jsou trendy v optice roku 2019?
Která žena by nechtěla vypadat stále mladá a krásná? Jenže, která žena má na to, aby měsíčně utrácela tisíce korun za omlazující procedury nebo snad chirurgické zákroky? Nemusíte ale hned myslet na krajní řešení, nejprve vyzkoušejte zázračné potraviny, které skutečně proti stárnutí fungují. Jen s nimi musíte zacházet správně.

Nepřehlédněte

Společnost Pantone sestavuje každý rok aktuální paletu barev. Vždy dvanáct výrazných odstínů a čtyři neutrální barvy. Z těch výrazných se vybere barva roku, kterou je letos 19-4052 Classic Blue. Klasická modrá je skvělá, protože sluší prakticky všem. Kde najde uplatnění v interiéru a jaký kousek v šatníku bude nejvíc trendy?
Máte něco málo našetřeno a své úspory schováváte pod polštářem doufajíc, že vám je inflace “nesežere”? Bohužel inflace dosáhne i na vaše úspory, které sídlí na běžném účtu. Aby došlo naopak k jejich zhodnocení, vyplatí se je investovat. Do čeho? To je už na vás. Ať už se rozhodnete pro akcie, nemovitosti, dluhopisy nebo pro spořící účet, pomůžou vám knihy o investování, které vás navedou na tu správnou cestu.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek