Domů » Krása a móda » Přírodní omlazovač: rybí olej! Zpomalí projevy stárnutí, ozdraví nehty a vyléčí akné nebo ekzém. Nevěříte?
rybi olej a jeho ucinky
Zdroj:123RF.com
Krása a móda

Přírodní omlazovač: rybí olej! Zpomalí projevy stárnutí, ozdraví nehty a vyléčí akné nebo ekzém. Nevěříte?

Že se rybí olej nevábné chuti musí jenom konzumovat? Možná vás nikdy ani ve snu nenapadlo, že když ho začnete používat jako krém, můžete díky němu zkrásnět. Dáte mu tedy šanci? Nebudete litovat!

Na rybí olej nemá mnoho z nás právě hezké vzpomínky. Také vás ho babička nutila polykat po lžících s tím, že je neuvěřitelně zdravý? Měla pravdu. Tuk získávaný z lososů, sleďů, makrel, sardinek a ančoviček totiž patří mezi nejbohatší zdroje omega-3 mastných kyselin, proto má příznivý vliv na srdce, mozek i klouby. Jenže co když ho nebudete konzumovat, ale zkusíte jeho vnější použití? Pak můžete vyřešit celou řadu kosmetických potíží. Například?

Stárnutí? Vyzrajte nad ním jednou provždy

Běžně využíváte široký sortiment drahých omlazujících krémů, sér a jim podobných zlepšováků, co slibují zázraky téměř na počkání? Možná se všechny dají nahradit. Je prokázáno, že „rybí mazadlo“ díky obsaženým výživným látkám a vitaminům přispívá k jemnější a pružnější struktuře pokožky. Rovněž pomáhá předcházet předčasnému stárnutí a významně eliminuje tvorbu vrásek. Jeho pravidelná aplikace vám tedy může zajistit vzhled, po kterém tak toužíte. Navíc vás investice do něj rozhodně nezruinuje!

Silné a zdravé nehty, které budou vaší chloubou

Pokud hledáte odpověď na otázku, proč se vám třepí nehty, viníkem dle názoru odborníků mohou být genetické dispozice, nutriční nedostatky nebo nadmíra stresu. Ať už je ale pachatelem jakýkoli ze zmíněných faktorů, východisko z této neblahé situace představuje rybí olej. Ten díky svému unikátnímu složení nehty posiluje, vyživuje a zlepšuje jejich kvalitu. Tak na nic nečekejte a ošetřete své ruce tímto unikátním produktem!

Stopka nenáviděného akné i ekzému

Kde jsou ty doby, kdy se akné a problematická pleť týkala jen dospívajících. V nenávratnu! Dnes pupínkům čelí i mnohem starší generace, přičemž u některých jedinců dokonce přetrvávají až do padesátého roku života. Co na rudé nepřátele platí? Představte si, že mazlavá tekutina získávaná z mořských živočichů. Tento olej totiž vykazuje silné protizánětlivé vlastnosti, což z něj dělá efektivní prostředek na akné. Ovšem nutno podotknout, že dokáže hodit záchranné lano také v případě ekzému, který je vlastně zánětlivou reakcí kůže. Sečteno a podtrženo, tudy vede cesta, jak mít konečně pokoj. Vydáte se po ní?

A co si o rybím oleji myslíte vy? Napište nám, zda ho v zájmu zachování zdraví pravidelně konzumujete, nebo jestli jste někdy zkusila jeho kosmetická využití!

data-matched-content-rows-num="3,3" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked">

Napište komentář

Klikněte pro napsání komentáře

Napsat komentář

Pin It on Pinterest

%d blogerům se to líbí: