Pondělí , 04. 07. 2022

Prokop

Přírodní omlazovač: rybí olej! Zpomalí projevy stárnutí, ozdraví nehty a vyléčí akné nebo ekzém. Nevěříte?

Že se rybí olej nevábné chuti musí jenom konzumovat? Možná vás nikdy ani ve snu nenapadlo, že když ho začnete používat jako krém, můžete díky němu zkrásnět. Dáte mu tedy šanci? Nebudete litovat!
rybi olej a jeho ucinky
Zdroj:123RF.com

23. 08. 2018

23. 08. 2018

Na rybí olej nemá mnoho z nás právě hezké vzpomínky. Také vás ho babička nutila polykat po lžících s tím, že je neuvěřitelně zdravý? Měla pravdu. Tuk získávaný z lososů, sleďů, makrel, sardinek a ančoviček totiž patří mezi nejbohatší zdroje omega-3 mastných kyselin, proto má příznivý vliv na srdce, mozek i klouby. Jenže co když ho nebudete konzumovat, ale zkusíte jeho vnější použití? Pak můžete vyřešit celou řadu kosmetických potíží. Například?

Stárnutí? Vyzrajte nad ním jednou provždy

Běžně využíváte široký sortiment drahých omlazujících krémů, sér a jim podobných zlepšováků, co slibují zázraky téměř na počkání? Možná se všechny dají nahradit. Je prokázáno, že „rybí mazadlo“ díky obsaženým výživným látkám a vitaminům přispívá k jemnější a pružnější struktuře pokožky. Rovněž pomáhá předcházet předčasnému stárnutí a významně eliminuje tvorbu vrásek. Jeho pravidelná aplikace vám tedy může zajistit vzhled, po kterém tak toužíte. Navíc vás investice do něj rozhodně nezruinuje!

Silné a zdravé nehty, které budou vaší chloubou

Pokud hledáte odpověď na otázku, proč se vám třepí nehty, viníkem dle názoru odborníků mohou být genetické dispozice, nutriční nedostatky nebo nadmíra stresu. Ať už je ale pachatelem jakýkoli ze zmíněných faktorů, východisko z této neblahé situace představuje rybí olej. Ten díky svému unikátnímu složení nehty posiluje, vyživuje a zlepšuje jejich kvalitu. Tak na nic nečekejte a ošetřete své ruce tímto unikátním produktem!

Stopka nenáviděného akné i ekzému

Kde jsou ty doby, kdy se akné a problematická pleť týkala jen dospívajících. V nenávratnu! Dnes pupínkům čelí i mnohem starší generace, přičemž u některých jedinců dokonce přetrvávají až do padesátého roku života. Co na rudé nepřátele platí? Představte si, že mazlavá tekutina získávaná z mořských živočichů. Tento olej totiž vykazuje silné protizánětlivé vlastnosti, což z něj dělá efektivní prostředek na akné. Ovšem nutno podotknout, že dokáže hodit záchranné lano také v případě ekzému, který je vlastně zánětlivou reakcí kůže. Sečteno a podtrženo, tudy vede cesta, jak mít konečně pokoj. Vydáte se po ní?

K TÉMATUUniverzální lék na podzimní deprese

A co si o rybím oleji myslíte vy? Napište nám, zda ho v zájmu zachování zdraví pravidelně konzumujete, nebo jestli jste někdy zkusila jeho kosmetická využití!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Mléko - přidáváme si ho do nápojů, připravujeme si z něj mnohé pokrmy, přidáváme do buchet nebo ho jen popíjíme u televize. Je plné tělu prospěšných živin, i proto by mělo mít neodmyslitelné místo v našem jídelníčku. Jenže co když patřím do skupiny vegetariánů nebo veganů a mléko je v rozporu s tím, co uznávám? Skvělou alternativou je mléko rostlinné.
Svatba je přelomovým a krásným dnem v životě. Aby byl svatební den nezapomenutelný zejména pro nevěstu a ženicha, je důležité zvolit i tu správnou hudbu. Výběr svatebních písní ovšem není žádná legrace. Co si nevěsty nejčastěji přejí a co se aktuálně hraje? Vyzpovídali jsme DJ, který má v tomhle směru mnohaleté zkušenosti. A zeptali jsme se i samotných nevěst.
Jaro je tady! A s ním i pěstování zeleniny. Právě o pěstování vlastních plodin roste velký zájem, a to především kvůli neustále se zdražujícím cenám potravin na trhu. Lidé navíc pochopili, že vlastní papriky nebo brambory jsou po chuťové stránce naprosto dokonalé. A s tím, co se kupuje běžně v supermarketech, se nemohou srovnávat. A když už jsme zmínili brambory, pojďme si prozradit, jaká odrůda je pro pěstování ideální.
Umíte si představit start dne bez lahodného hrnku kávy? Je to něco, co dokáže člověka nastartovat a zpříjemnit mu každodenní vstávání. Kolem kávy se však točí řada spekulací a domněnek. Ty se týkají především toho, jestli káva prospívá nebo naopak škodí zdraví. Jak to tedy je?
Stává se vám, že dojíte své jídlo, ale i poté máte zase hlad? Spoustu lidí dojí svou porci, ale i tak je přepadnou chutě dát si ještě něco dalšího. Anebo je přes den stále honí mlsná a snědli by vše, co mají na očích. Čím to vlastně je? A jak se toho ukrutného pocitu hladu a chutí zbavit? Pokračujte ve čtení článku a získáte tak odpovědi na vaše otázky.
Je snadné být ženou! To je věta, kterou velmi často vypouští z úst právě muži, kteří nemají ani ponětí o tom, jaké to je - být ženou. Každá žena ví, že to je v mnoha ohledech velice těžké. Stačí si vzpomenout na pravidelné menstruace nebo na období menopauzy, které je plné často šílených stavů a bolestí. Dalším obrovským problémem je vaginální mykóza čili kvasinková infekce, která umí být velice bolestivá a která má tendenci se vracet.  
Jaká je optimální délka spánku? Všechny vědecké výzkumy, které byly uskutečněné v posledních několika letech, se shodují na tom, že tím jediným správným počtem je osm hodin. Proč? Protože jedině díky osmihodinovému spánku může naše tělo fungovat tak, jak má.

Nepřehlédněte

Kočka cejlonská je nejmenší kočka na světě. Tento ohrožený druh žije pouze na jihu Indie a ostrově Srí Lanka. Kvůli náročnosti chovu můžete tohle zvířátko spatřit u nás pouze v Zoo Liberec a Zoo Ostrava. Malý noční predátor je ztělesněná roztomilost! Posuďte samy.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek