Sobota , 20. 04. 2024

Marcela

Přírodní omlazovač: rybí olej! Zpomalí projevy stárnutí, ozdraví nehty a vyléčí akné nebo ekzém. Nevěříte?

Že se rybí olej nevábné chuti musí jenom konzumovat? Možná vás nikdy ani ve snu nenapadlo, že když ho začnete používat jako krém, můžete díky němu zkrásnět. Dáte mu tedy šanci? Nebudete litovat!

23. 08. 2018

23. 08. 2018

Na rybí olej nemá mnoho z nás právě hezké vzpomínky. Také vás ho babička nutila polykat po lžících s tím, že je neuvěřitelně zdravý? Měla pravdu. Tuk získávaný z lososů, sleďů, makrel, sardinek a ančoviček totiž patří mezi nejbohatší zdroje omega-3 mastných kyselin, proto má příznivý vliv na srdce, mozek i klouby. Jenže co když ho nebudete konzumovat, ale zkusíte jeho vnější použití? Pak můžete vyřešit celou řadu kosmetických potíží. Například?

Stárnutí? Vyzrajte nad ním jednou provždy

Běžně využíváte široký sortiment drahých omlazujících krémů, sér a jim podobných zlepšováků, co slibují zázraky téměř na počkání? Možná se všechny dají nahradit. Je prokázáno, že „rybí mazadlo“ díky obsaženým výživným látkám a vitaminům přispívá k jemnější a pružnější struktuře pokožky. Rovněž pomáhá předcházet předčasnému stárnutí a významně eliminuje tvorbu vrásek. Jeho pravidelná aplikace vám tedy může zajistit vzhled, po kterém tak toužíte. Navíc vás investice do něj rozhodně nezruinuje!

Silné a zdravé nehty, které budou vaší chloubou

Pokud hledáte odpověď na otázku, proč se vám třepí nehty, viníkem dle názoru odborníků mohou být genetické dispozice, nutriční nedostatky nebo nadmíra stresu. Ať už je ale pachatelem jakýkoli ze zmíněných faktorů, východisko z této neblahé situace představuje rybí olej. Ten díky svému unikátnímu složení nehty posiluje, vyživuje a zlepšuje jejich kvalitu. Tak na nic nečekejte a ošetřete své ruce tímto unikátním produktem!

Stopka nenáviděného akné i ekzému

Kde jsou ty doby, kdy se akné a problematická pleť týkala jen dospívajících. V nenávratnu! Dnes pupínkům čelí i mnohem starší generace, přičemž u některých jedinců dokonce přetrvávají až do padesátého roku života. Co na rudé nepřátele platí? Představte si, že mazlavá tekutina získávaná z mořských živočichů. Tento olej totiž vykazuje silné protizánětlivé vlastnosti, což z něj dělá efektivní prostředek na akné. Ovšem nutno podotknout, že dokáže hodit záchranné lano také v případě ekzému, který je vlastně zánětlivou reakcí kůže. Sečteno a podtrženo, tudy vede cesta, jak mít konečně pokoj. Vydáte se po ní?

K TÉMATU  Módní diktát: tenisky! Jsou trendy a pohodlné. Které si obout a při jaké příležitosti? A jaké vzory se nosí?

A co si o rybím oleji myslíte vy? Napište nám, zda ho v zájmu zachování zdraví pravidelně konzumujete, nebo jestli jste někdy zkusila jeho kosmetická využití!

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Taky se vás dotkla koronavirová krize po finanční stránce? V tom případě pravděpodobně přemýšlíte nad tím, jak rodinný rozpočet trochu “nakopnout”. Naštěstí lze vykonávat rovnou několik prací z domova, pro kterou se rozhodnete vy?
Vysmíváte se těm, kdo si píšou deník? A zkoušela jste to už někdy? Je to neuvěřitelně očistná záležitost, která vám pomůže zbavit se stresu, utřídit si myšlenky a mnohdy vás také povzbudí. Navíc budete díky deníku mít za pár desítek let na co vzpomínat.
Pomalá píseň Say Something je celosvětově známá. Duo A Great Big World ji nahrálo spolu Christinou Aguilerou, a její tempo a slova dojímají i ty nejmenší! Malý kluk v autosedačce při jejím poslechu pláče, vypnout ji ale nechce!
Pořád šetříte a nic neušetříte? Nebo snad nemáte z čeho šetřit, ačkoliv nevyděláváte úplně málo? V tom případě vám chybí finanční gramotnost. Že ani nevíte, co to je? V tom případě vám prozradíme, že je to to, co vás ve škole bohužel nenaučili.
Neustálé převalování, polštáře na uších, probděné noci, špunty v uších. Přijde vám to povědomé? Pak právě váš partner nebo partnerka chrápe. Nemusíte se obávat toho, že byste v tom byli sami. Najde se mezi námi vícero lidí, kteří se ptají na jednu otázku, a sice jak se zbavit chrápání, které nám nedá v noci spát?
Všude kolem sebe slyšíme, jak důležitá je poctivá hydratace těla, a to nejen pro zdravé fungování organismu jako takového, ale i z hlediska krásy naší pleti, pružnosti pokožky a nádherných vlasů. Pak je tu zase opačná stránka mince - neustále tipy a triky, jak nejlépe odvodnit svůj organismus v naději, že si díky tomu pomůžeme od pár kil. Jenže to ani zdaleka není spásou, naopak to může být těžký hazard se zdravím.
Tabulkově by děti zhruba do jednoho roku měly denně naspat přibližně 12 až 17 hodin. Je samozřejmé, že každé dítě je jedinečné, ale to, že obvykle malá miminka tráví valnou část dne i noci spánkem s přestávkami na krmení, je fakt.
Někteří zástupci zvířecí říše umí skutečně překvapit svojí šikovností. Kočka, pes, křeček, ale i medvěd, opice nebo veverka. Mezi všemi pak vyniká vychytralý pták, který využívá návnadu od lidí k lovení ryb. Podívejte se, jaký předvádí inteligentní zvířata talent a schopnost se učit.
Bohužel to vypadá, že roušky hned tak neodložíme. Budou s námi minimálně celou zimu a nezbývá než doufat, že s příchodem jarního sluníčka koronavirus oslabí. I pak však asi budou povinné ve vnitřních prostorách, nebo třeba v hromadné dopravě. Cena jednorázové roušky není nijak závratná, ale když máte čtyřčlennou rodinu, v peněžence už to poznáte. Roušky si však naštěstí můžete ušít také doma. A nepotřebujete k tomu ani šicí stroj. V našem dnešním článku prozradíme, jak na to.
Nový rok se samozřejmě všude na světě slaví poslední den v roce. Ale vzhledem k tomu, že máme jakási časová pásma, slaví se příchod nového roku v různý čas i různými způsoby. Víte kdy a jak?
Skalka je ta část zahrady, se kterou si vyhrajete nejvíc. Tento prvek zahradní architektury napodobuje přirozenou skalní kompozici. Je na vás, kolik prostoru skalce dáte a jak velké kameny zvolíte. Stejně tak, jaké rostliny nebo přímo stromky zde zasadíte. Udělejte si ji podle svého!
S výskytem a rychlým šířením koronaviru po celém světě jsme byli bohužel dohnáni k různým opatřením, aby se nákaze zabránilo. Jedním z nich je karanténa.

Výběr článků

Každá z nás chce být krásná. Ale je nutné být krásná za každou cenu? V případě prodlužování vašich vlastních řas těmi umělými rozhodně platí, že zdraví je důležitější. Jaká vám kvůli umělým řasám hrozí rizika? A čím můžete umělé prodlužování nahradit?
Říká se, že pořádek dělá přátele. Najednou chápu, jak moc je tohle přísloví pravdivé. Když za mnou moje dlouholetá kamarádka přišla s prosbou o pomoc, neváhala jsem a udělala jsem pro ni všechno, co jsem mohla.
Vzácný pohled na odvážnou Jitku Čvančarovou! Herečka a vášnivá příznivkyně otužování se nechala vidět ve zcela nečekaném světle při svém novoročním dobrodružství na vrcholu Sněžky. Jaký je příběh za touto odvážnou fotografií a co na ni říkají fanoušci?

Nepřehlédněte

„Není ta omáčka moc kyselá? Nejsou ty knedlíčky moc mazlavé?“ Citát z oblíbeného filmu dokumentuje, jak málo si některé ženy věří. A to i v případě, že svou práci zvládají skvěle. Jste jedna z nich? Také máte pocit, že nic neuděláte perfektně? Možná se jen podceňujete. A že nejste dokonalá? Hoďte pochybnosti za hlavu a mějte se ráda!
V každém dlouhodobém vztahu nastanou chvíle, kdy se zdá, že rutina převládá a původní jiskra pomalu vyhasíná. Jak však můžeme toto běžné vykolejení transformovat zpět v plamenný vztah plný lásky, porozumění a vzájemného růstu? Klíčem může být správné myšlení a otevřenost ke změnám. V následujícím textu prozkoumáme, jak mohou různé aspekty našeho přístupu k vztahům a k lásce přispět k jejich obnovení a prohloubení.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek