Pondělí , 29. 05. 2023

Maxim

Přírodní omlazovač: rybí olej! Zpomalí projevy stárnutí, ozdraví nehty a vyléčí akné nebo ekzém. Nevěříte?

Že se rybí olej nevábné chuti musí jenom konzumovat? Možná vás nikdy ani ve snu nenapadlo, že když ho začnete používat jako krém, můžete díky němu zkrásnět. Dáte mu tedy šanci? Nebudete litovat!
rybi olej a jeho ucinky
Zdroj:123RF.com

23. 08. 2018

23. 08. 2018

Na rybí olej nemá mnoho z nás právě hezké vzpomínky. Také vás ho babička nutila polykat po lžících s tím, že je neuvěřitelně zdravý? Měla pravdu. Tuk získávaný z lososů, sleďů, makrel, sardinek a ančoviček totiž patří mezi nejbohatší zdroje omega-3 mastných kyselin, proto má příznivý vliv na srdce, mozek i klouby. Jenže co když ho nebudete konzumovat, ale zkusíte jeho vnější použití? Pak můžete vyřešit celou řadu kosmetických potíží. Například?

Stárnutí? Vyzrajte nad ním jednou provždy

Běžně využíváte široký sortiment drahých omlazujících krémů, sér a jim podobných zlepšováků, co slibují zázraky téměř na počkání? Možná se všechny dají nahradit. Je prokázáno, že „rybí mazadlo“ díky obsaženým výživným látkám a vitaminům přispívá k jemnější a pružnější struktuře pokožky. Rovněž pomáhá předcházet předčasnému stárnutí a významně eliminuje tvorbu vrásek. Jeho pravidelná aplikace vám tedy může zajistit vzhled, po kterém tak toužíte. Navíc vás investice do něj rozhodně nezruinuje!

Silné a zdravé nehty, které budou vaší chloubou

Pokud hledáte odpověď na otázku, proč se vám třepí nehty, viníkem dle názoru odborníků mohou být genetické dispozice, nutriční nedostatky nebo nadmíra stresu. Ať už je ale pachatelem jakýkoli ze zmíněných faktorů, východisko z této neblahé situace představuje rybí olej. Ten díky svému unikátnímu složení nehty posiluje, vyživuje a zlepšuje jejich kvalitu. Tak na nic nečekejte a ošetřete své ruce tímto unikátním produktem!

Stopka nenáviděného akné i ekzému

Kde jsou ty doby, kdy se akné a problematická pleť týkala jen dospívajících. V nenávratnu! Dnes pupínkům čelí i mnohem starší generace, přičemž u některých jedinců dokonce přetrvávají až do padesátého roku života. Co na rudé nepřátele platí? Představte si, že mazlavá tekutina získávaná z mořských živočichů. Tento olej totiž vykazuje silné protizánětlivé vlastnosti, což z něj dělá efektivní prostředek na akné. Ovšem nutno podotknout, že dokáže hodit záchranné lano také v případě ekzému, který je vlastně zánětlivou reakcí kůže. Sečteno a podtrženo, tudy vede cesta, jak mít konečně pokoj. Vydáte se po ní?

K TÉMATU  Nahá jóga: Trend pro odvážné, nebo cesta ke zdravé sebejistotě?

A co si o rybím oleji myslíte vy? Napište nám, zda ho v zájmu zachování zdraví pravidelně konzumujete, nebo jestli jste někdy zkusila jeho kosmetická využití!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

To se ví, že nejjednodušší ze všeho je koupit si růže v obchodě a o víc se nestarat. Jenže co by to pak bylo za zábavu? Kde by byl ten pocit, že si něco sami vypěstujete a můžete se tím kochat a chlubit všem známým? U růží to platí dvojnásob. Dokáží udělat na zahradě takovou parádu, že od nich nebudete moci odtrhnout oči. A to už za drobet té námahy rozhodně stojí!
Chtěla byste začít meditovat? Láká vás být o samotě jen se svými nejniternějšími myšlenkami a touhami? Ale jak na to? Možná si připadáte jako Liz Gilbertová z románu Jíst, meditovat, milovat, která věděla přesně, jak na to, ale nedokázala se správně naladit. Nebojte, poradíme vám jak a kde s meditací začít krok za krokem.
Těhotenství patří k požehnaným stavům, při kterých žena prochází řadou změn. A právě tyto změny mohou devítiměsíční čekání značně znepříjemnit. Obrnit se trpělivostí a vytrvalostí musí nejen samy zástupkyně něžného pohlaví, ale i jejich partneři, kteří jsou velmi zkoušení. Pojďme si odtajnit hlavní a nejzásadnější změny, ke kterým v těle těhotné ženy dochází.
Jak šetřit s vodou? Běžná otázka, na kterou chce znát tolik lidí odpověď. Úspěch ale tkví ve dvou věcech, a sice ve změně svých návyků a v investování do spotřebičů, které s vodou zachází opatrně. A jedním z těchto spotřebičů je myčka na nádobí. Pokud ještě ve vaší kuchyni nedominuje, prozraďme si, jak takovou myčku na nádobí vybrat?
Rozchodem si projde každý z nás, začíná to v dětství s prvními láskami, pokračuje v dospělosti, kdy s námi mohou neskutečně zatřást. Vzpamatování se z rozchodu je poměrně dlouhá cesta, kterou není dobré moc uspěchat. Člověk by si měl projít všemi nepříjemnostmi, aby dospěl k novému začátku. A jak toho docílit?
Každý měsíc je to stejné. Ohlásí se menstruace, která je připravená nám přibližně týden dělat společnost. Ačkoli je menstruace z hlediska přírody naší důležitou součástí, není nám zrovna dvakrát příjemná a to zejména ve chvíli, kdy nám připraví krušné zážitky plné bolesti a nekomfortu. Jak si alespoň trochu takovou část měsíce zpříjemnit a ulevit si od všech nepříjemností.
Užíváte antikoncepční pilulky? Hodně často ponocujete a na fyzickou aktivitu vás moc neužije? Pak se nesmíte divit, že vaše libido poněkud stávkuje. Co s tím vším má společného náchylnost ke stresu?
Manželství se už dávno nebere jenom za “cár papíru”. I když je pravdou, že tento názor mezi námi nějakou dobu převládal, dnes se zájem o svatby zase zvedá. Lidé chtějí ztvrdit svou lásku před přáteli a rodinou, navíc se chtějí nějakou dobu pyšnit krásnými fotografiemi na sociálních sítích. Zatímco někteří se uchylují do starých chaloupek a stodol, jiní se rozhodli vzít se na útesu u moře. Pakliže se však chcete brát za hranicemi, je nutné vyřídit několik věcí. 

Nepřehlédněte

Avokádo se stalo součástí našich jídelníčků, kdy z něj můžeme připravit výtečné guacamole, využít jej jako náhražku másla nebo použít jako základ na zdravou pomazánku. Jenže avokádo skvěle neposlouží jen v kuchyni, jeho využití sahá daleko za kulinářskou sféru. Víte, k čemu všemu se vám může doma hodit?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek