Čtvrtek , 29. 09. 2022

Michal

Mobilní aplikace na hubnutí. Které pomůžou shodit přebytečné kilogramy?

Bez mobilu si už nedovedeme život představit. Místo toho, abyste ale surfovali na netu nebo si psali s přáteli a leželi doma na posteli, můžete ho využit k zeštíhlení a posílení celého těla. Mobilní aplikace vám mohou posloužit třeba k vytvoření zdravého jídelníčku nebo zařazení cvičení do každodenního programu. Na trhu je dnes nepřeberné množství apek, co za vás odvedou velký kus práce nebo vám hubnutí aspoň zpříjemní. Vyzkoušejte některý z navrhovaných tipů!
mobilní aplikace hubnutí
S hubnutím můžou pomoct i mobilní aplikace. (zdroj foto: www.123rf.com)

21. 01. 2021

Kalorické tabulky

Mezi mobilní aplikace na hubnutí patří i Kalorické tabulky. Jedná se o velmi oblíbenou aplikaci k pohlídání jídelníčku při dietě. Během dne si sem zadáváte veškeré potraviny, které sníte, a máte tak pod dohledem svůj celkový kalorický příjem i vhodný přísun sacharidů, tuků a bílkovin. Aplikace ukazuje zároveň příjem vlákniny a dalších důležitých látek.

Stejně tak vám ohlídá každodenní pitný režim a výdej energie. Aplikace má v sobě širokou databázi běžně prodávaných potravin. Ty vkládáte buď vlastním zapsáním, nebo stačí naskenovat jejich čárový kód. Do aplikace je možné zaznamenat si svou hmotnost, míry a pak sledovat úspěchy v hubnutí.

Lose It!

Tato aplikace funguje na podobném principu jako Kalorické tabulky. Zadáte svou výšku, váhu a věk a dozvíte se, jak by měl vypadat váš denní příjem kalorií, pokud chcete hubnout. V průběhu dne opět zapisujete vše, co sníte, a jestli vykonáváte nějakou pohybovou aktivitu.

Svůj hubnoucí režim tak máte plně pod kontrolou. Nadchnout vás může i měření kroků nebo různé výzvy, které postupně zdoláváte. Můžete se tu spojit s přáteli a hubnout společně.

https://www.youtube.com/watch?v=n8DQhQ_nrV0

My Diet Coach

Mezi mobilní aplikace na hubnutí patří i My Diet Coach. Jídelníček můžete sledovat i s pomocí této appky. Můžete do ní vložit kromě potřebných údajů i svou fotografii.

Následně to vypadá tak, že se vás bude snažit aplikace neustále motivovat k dalším pokrokům – jako by na vás dohlížel výživový poradce a osobní trenér. Jsou tu různé výzvy i tipy, jak si každý den dopřát víc pohybu.

Sports Tracker – mobilní aplikace na hubnutí

Aplikace vám umožní sledovat svou pohybovou aktivitu podle druhu činnosti, ale také vaší přesné GPS polohy a map. Získáte informace o počtu spálených kalorií, průměrné rychlosti i vašich postupných pokrocích. Můžete využít měřič tepu. Stejně jako u předchozích aplikací se můžete spojit s přáteli a klidně se navzájem hecovat svými výsledky.

K TÉMATU  Viber uvádí novou funkci Polls. Umožňuje snadno a rychle hlasovat a vyjádřit tak svůj názor ve skupinových chatech a komunitách

Daily Workouts Apps

Jedná se v podstatě o celý soubor aplikací, které můžete využít podle své potřeby. Vždy tu najdete sadu cviků zaměřenou na určitou část těla. Můžete si tedy vybrat, jestli potřebujete cvičit pro posílení paží nebo třeba stehen. Jsou tu i sestavy k rychlému procvičení celého těla. Cvik je vždy předveden ve videu, vyhnete se tak jeho špatnému provedení.

7 Minute Workout

Z názvu je zřejmé, že tu najdete sestavy k procvičení těla, které vám zaberou pouhých sedm minut. Aplikaci můžete využít k posílení těla, hubnutí, ale i vytvarování postavy. Opět tu najdete ucelenou sestavu cviků nebo se můžete zaměřit jen na určitou partii těla.

Cviky se vybíráte i podle své fyzické kondice. Postupně si tak můžete volit stále náročnější. U každého cviku je názorný obrázek a potřebné detailní instrukce. Postupně tu můžete sledovat změny své váhy a plnit jednotlivé výzvy, za které získáváte trofeje.

Tak už zbývá jen stáhnout aplikaci a pustit se do toho!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak začít cvičit? Zhubněte povánoční kila!

Které bylinky vám mohou pomoct při hubnutí? Dáme vám hned 6 tipů!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Blake Lively, nádherná žena, milovaná manželka a matka. To je jen pár z mnoha titulů, kterými se tato pětatřicetiletá herečka může pyšnit. Něco jí do vínku dala sama příroda, na něčem zase musela a musí tvrdě pracovat. Krásná postava a celkový vzhled nejsou nikdy zcela zadarmo. A i Blake si je toho vědoma. Proto se drží určitých stravovacích návyků, kterými se řídí, a my musíme uznat, že se jí vyplácí. Vypadá totiž opravdu božsky.
Pozdrav vycházejícímu slunci nad třpytícím se oceánem. Meditace za zvuku mořských vln. Uvolňující procházky palmovými háji. Kokosová voda a spousty exotického ovoce. Potřebujete dovolenou pro tělo i mysl? Vydejte se do teplých krajin za jógou. Spojit dovolenou s cvičením jógy je stále víc a víc populární.
Žijete ve spokojeném vztahu, ovšem i když se v něm cítíte opravdu dobře, přesto byste našli něco, co by se dalo zlepšit? Možná tím “něčím” je jeho milostná stránka. Sex ke zdravému vztahu patří, a když to v něm skřípe, začíná to skřípat také mezi dvěma lidmi. Abyste předcházeli nemilým scénářům a aby vás opět zaplavilo štěstí během společné noci s partnerem, vyzkoušejte některý z tipů.
Je běžné, že má dnes téměř každá domácnost vlastní tiskárnu. Platí ale také, že na tisk dokumentů do školy, do práce nebo vstupenek do divadla opravdu nepotřebujete nějakou zvlášť kvalitní tiskárnu a bezchybný tisk. Vyplatí se proto kupovat levné neoriginální tonery nebo je to hazard s životností vaší tiskárny?
Jak je již odpradávna známo, byliny mají až kouzelnou léčivou moc. Zmírňují bolest, napomáhají prevenci nemocí a jsou skvělým pomocníkem v boji proti nemocem. Působí na tělo přímo zázračně, dodávají mu sílu, podporu a zásobí tělo potřebnými látkami. Proto byly vždy neoddělitelně spojeny s léčitelstvím a v hojné míře je k léčení využívaly ještě naše babičky. Obohaťte svůj život o čistě přírodní léčiva, které se používají stovky let a vyrobte si léčivé tinktury přímo u vás doma!
Jednoduché, vkusné, elegantní, nestárnoucí – bílé boty lze charakterizovat mnoha způsoby. Jejich čistota však vnese notnou dávku vkusu do každého outfitu. To je jistota. A zajisté se ve vašem botníku neztratí. Tak už přestaňte dělat kompromisy, bílou obuv prostě potřebujete!
Přemýšleli jste někdy nad tím, že začnete cvičit? Chtěli byste mít jakýkoli pohyb, ale nemůžete se k tomu prostě dokopat? Pokud ano, pak pokračujte ve čtení! Tento článek bude pro vás velkou motivací, proč s pohybem začít! Jak vám může změnit život doslova k nepoznání...

Nepřehlédněte

Nemusíte mít přímo roubenku nebo srub. Dřevěný interiér sluší každé chatě, ale můžete se jím obklopit i doma. Tento klasický materiál bude v módě pořád. Dřevo existuje v mnoha variantách i barvách a s jeho pomocí vytvoříte neopakovatelné bydlení. Působí příjemně a je také zdravotně naprosto nezávadné. Prohlédněte si krásné interiéry, kde je hlavním motivem právě dřevo.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek