Pondělí , 16. 05. 2022

Přemysl

Mobilní aplikace na hubnutí. Které pomůžou shodit přebytečné kilogramy?

Bez mobilu si už nedovedeme život představit. Místo toho, abyste ale surfovali na netu nebo si psali s přáteli a leželi doma na posteli, můžete ho využit k zeštíhlení a posílení celého těla. Mobilní aplikace vám mohou posloužit třeba k vytvoření zdravého jídelníčku nebo zařazení cvičení do každodenního programu. Na trhu je dnes nepřeberné množství apek, co za vás odvedou velký kus práce nebo vám hubnutí aspoň zpříjemní. Vyzkoušejte některý z navrhovaných tipů!
mobilní aplikace hubnutí
S hubnutím můžou pomoct i mobilní aplikace. (zdroj foto: www.123rf.com)

21. 01. 2021

Kalorické tabulky

Mezi mobilní aplikace na hubnutí patří i Kalorické tabulky. Jedná se o velmi oblíbenou aplikaci k pohlídání jídelníčku při dietě. Během dne si sem zadáváte veškeré potraviny, které sníte, a máte tak pod dohledem svůj celkový kalorický příjem i vhodný přísun sacharidů, tuků a bílkovin. Aplikace ukazuje zároveň příjem vlákniny a dalších důležitých látek.

Stejně tak vám ohlídá každodenní pitný režim a výdej energie. Aplikace má v sobě širokou databázi běžně prodávaných potravin. Ty vkládáte buď vlastním zapsáním, nebo stačí naskenovat jejich čárový kód. Do aplikace je možné zaznamenat si svou hmotnost, míry a pak sledovat úspěchy v hubnutí.

Lose It!

Tato aplikace funguje na podobném principu jako Kalorické tabulky. Zadáte svou výšku, váhu a věk a dozvíte se, jak by měl vypadat váš denní příjem kalorií, pokud chcete hubnout. V průběhu dne opět zapisujete vše, co sníte, a jestli vykonáváte nějakou pohybovou aktivitu.

Svůj hubnoucí režim tak máte plně pod kontrolou. Nadchnout vás může i měření kroků nebo různé výzvy, které postupně zdoláváte. Můžete se tu spojit s přáteli a hubnout společně.

https://www.youtube.com/watch?v=n8DQhQ_nrV0

My Diet Coach

Mezi mobilní aplikace na hubnutí patří i My Diet Coach. Jídelníček můžete sledovat i s pomocí této appky. Můžete do ní vložit kromě potřebných údajů i svou fotografii.

Následně to vypadá tak, že se vás bude snažit aplikace neustále motivovat k dalším pokrokům – jako by na vás dohlížel výživový poradce a osobní trenér. Jsou tu různé výzvy i tipy, jak si každý den dopřát víc pohybu.

Sports Tracker – mobilní aplikace na hubnutí

Aplikace vám umožní sledovat svou pohybovou aktivitu podle druhu činnosti, ale také vaší přesné GPS polohy a map. Získáte informace o počtu spálených kalorií, průměrné rychlosti i vašich postupných pokrocích. Můžete využít měřič tepu. Stejně jako u předchozích aplikací se můžete spojit s přáteli a klidně se navzájem hecovat svými výsledky.

K TÉMATUMobilní aplikace pro děti, které podpoří jejich vývoj a obohatí je

Daily Workouts Apps

Jedná se v podstatě o celý soubor aplikací, které můžete využít podle své potřeby. Vždy tu najdete sadu cviků zaměřenou na určitou část těla. Můžete si tedy vybrat, jestli potřebujete cvičit pro posílení paží nebo třeba stehen. Jsou tu i sestavy k rychlému procvičení celého těla. Cvik je vždy předveden ve videu, vyhnete se tak jeho špatnému provedení.

7 Minute Workout

Z názvu je zřejmé, že tu najdete sestavy k procvičení těla, které vám zaberou pouhých sedm minut. Aplikaci můžete využít k posílení těla, hubnutí, ale i vytvarování postavy. Opět tu najdete ucelenou sestavu cviků nebo se můžete zaměřit jen na určitou partii těla.

Cviky se vybíráte i podle své fyzické kondice. Postupně si tak můžete volit stále náročnější. U každého cviku je názorný obrázek a potřebné detailní instrukce. Postupně tu můžete sledovat změny své váhy a plnit jednotlivé výzvy, za které získáváte trofeje.

Tak už zbývá jen stáhnout aplikaci a pustit se do toho!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak začít cvičit? Zhubněte povánoční kila!

Které bylinky vám mohou pomoct při hubnutí? Dáme vám hned 6 tipů!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pohádky a romantické komedie nás již dlouho přesvědčují o tom, že ve vesmíru žije jedna jediná osoba, která je vám skutečně předurčena. Prostě ten „Pan Božský“, spřízněná duše, někdo naprosto dokonalý. Asi vás zklameme, každý terapeut by vám řekl, že je to pěkná blbost, že záleží na tom, jak se k sobě lidé chovají a ne na jakémsi předurčení.
Dámy, máte v plánu se svými kamarádkami prožít opravdu skvělou dámskou jízdu? I když jsou kavárny i restaurace otevřeny, neznamená to, že musíte nutně utrácet. Stále se ještě můžete uchýlit do pohodlí domovů a podívat se na nějaké skvělé romantické (a nejen romantické) seriály, které vás doslova vtáhnou do děje.
Hub se letos urodilo poměrně dost, i když je pravdou, že jen na některých místech. Pokud patříte k lidem, kteří se letos vydávali na houby poměrně aktivně, víte, že se dařilo hlavně růstu bedel. Ať už jste ale narazili na tuto nebo zcela jinou houbu, její konzumací jste prospěli svému zdraví. Houby jsou totiž zdravé, zejména tedy některé z nich.  
Viber, jedna z předních světových aplikací pro zasílání zpráv, se spojila s útulkem Bouchalka, který pomáhá psům, kteří čekají na nové majitele nebo kteří se ztatili. Viber nedávno představil lokalizovaný balíček samolepek určený právě pro milovníky psů a pokud i vy chcete přispět pejskům v Bouchalce.
Děti a mobilní telefony, to je časté téma k rodičovské diskuzi. Nikomu se nelíbí, kolik času u displejů chytrých zařízení děti tráví. Sami rodiče jim přitom přístroje dávají do rukou nebo jim jdou špatným příkladem. Navenek jsou nespokojení, ale zároveň si tak usnadňují práci a nechávají dítě zabavit se po svém. V jiných případech jim sami ukazují, kolik času u telefonu sami tráví. Proč to není dobře a jak situaci řešit?
Zimní dny přímo vybízejí naši fantazii, aby si tak trochu popustila uzdu a koukla se po nádherných a charismatických mužích, kteří se okolo nás vyskytují. Teď se podíváme na ty, kteří jsou nejen slavní, ale také naprosto nedostupní. Dali totiž přednost jiným mužům! Gayové, a přitom takoví krasavci! Fňuk!

Nepřehlédněte

Všechny to známe. Kolikrát něco řekneme a přitom si myslíme úplně něco jiného. Často především v komunikaci s našimi drahými polovičkami nebo nejlepšími kamarádkami nemůžeme říct to, co doopravdy chceme, protože by to působilo, že jsme chladnokrevné, věčně nespokojené, arogantní nebo vypočítavé potvory.
Moderní koupelny, to je hlavně čistota a jednoduchost, vkusně sladěné barvy a imitace dřeva nebo kamene. Přednost mají zemité tóny, jako hnědá, béžová nebo šedá. Skvěle vypadají i prosklené sprchové kouty. Je pravda, že v koupelně netrávíme tolik času, jako v obývacím pokoji nebo kuchyni, je ale nepostradatelným místem, kde chceme relaxovat a užít si klid. I proto by měla být koupelna pěkně útulná.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek