Čtvrtek , 01. 06. 2023

Laura

Mobilní aplikace na hubnutí. Které pomůžou shodit přebytečné kilogramy?

Bez mobilu si už nedovedeme život představit. Místo toho, abyste ale surfovali na netu nebo si psali s přáteli a leželi doma na posteli, můžete ho využit k zeštíhlení a posílení celého těla. Mobilní aplikace vám mohou posloužit třeba k vytvoření zdravého jídelníčku nebo zařazení cvičení do každodenního programu. Na trhu je dnes nepřeberné množství apek, co za vás odvedou velký kus práce nebo vám hubnutí aspoň zpříjemní. Vyzkoušejte některý z navrhovaných tipů!
mobilní aplikace hubnutí
S hubnutím můžou pomoct i mobilní aplikace. (zdroj foto: www.123rf.com)

21. 01. 2021

Kalorické tabulky

Mezi mobilní aplikace na hubnutí patří i Kalorické tabulky. Jedná se o velmi oblíbenou aplikaci k pohlídání jídelníčku při dietě. Během dne si sem zadáváte veškeré potraviny, které sníte, a máte tak pod dohledem svůj celkový kalorický příjem i vhodný přísun sacharidů, tuků a bílkovin. Aplikace ukazuje zároveň příjem vlákniny a dalších důležitých látek.

Stejně tak vám ohlídá každodenní pitný režim a výdej energie. Aplikace má v sobě širokou databázi běžně prodávaných potravin. Ty vkládáte buď vlastním zapsáním, nebo stačí naskenovat jejich čárový kód. Do aplikace je možné zaznamenat si svou hmotnost, míry a pak sledovat úspěchy v hubnutí.

Lose It!

Tato aplikace funguje na podobném principu jako Kalorické tabulky. Zadáte svou výšku, váhu a věk a dozvíte se, jak by měl vypadat váš denní příjem kalorií, pokud chcete hubnout. V průběhu dne opět zapisujete vše, co sníte, a jestli vykonáváte nějakou pohybovou aktivitu.

Svůj hubnoucí režim tak máte plně pod kontrolou. Nadchnout vás může i měření kroků nebo různé výzvy, které postupně zdoláváte. Můžete se tu spojit s přáteli a hubnout společně.

https://www.youtube.com/watch?v=n8DQhQ_nrV0

My Diet Coach

Mezi mobilní aplikace na hubnutí patří i My Diet Coach. Jídelníček můžete sledovat i s pomocí této appky. Můžete do ní vložit kromě potřebných údajů i svou fotografii.

Následně to vypadá tak, že se vás bude snažit aplikace neustále motivovat k dalším pokrokům – jako by na vás dohlížel výživový poradce a osobní trenér. Jsou tu různé výzvy i tipy, jak si každý den dopřát víc pohybu.

Sports Tracker – mobilní aplikace na hubnutí

Aplikace vám umožní sledovat svou pohybovou aktivitu podle druhu činnosti, ale také vaší přesné GPS polohy a map. Získáte informace o počtu spálených kalorií, průměrné rychlosti i vašich postupných pokrocích. Můžete využít měřič tepu. Stejně jako u předchozích aplikací se můžete spojit s přáteli a klidně se navzájem hecovat svými výsledky.

K TÉMATU  Tohle vám zaručí zhubnutí! Vyzkoušejte přerušovaný půst

Daily Workouts Apps

Jedná se v podstatě o celý soubor aplikací, které můžete využít podle své potřeby. Vždy tu najdete sadu cviků zaměřenou na určitou část těla. Můžete si tedy vybrat, jestli potřebujete cvičit pro posílení paží nebo třeba stehen. Jsou tu i sestavy k rychlému procvičení celého těla. Cvik je vždy předveden ve videu, vyhnete se tak jeho špatnému provedení.

7 Minute Workout

Z názvu je zřejmé, že tu najdete sestavy k procvičení těla, které vám zaberou pouhých sedm minut. Aplikaci můžete využít k posílení těla, hubnutí, ale i vytvarování postavy. Opět tu najdete ucelenou sestavu cviků nebo se můžete zaměřit jen na určitou partii těla.

Cviky se vybíráte i podle své fyzické kondice. Postupně si tak můžete volit stále náročnější. U každého cviku je názorný obrázek a potřebné detailní instrukce. Postupně tu můžete sledovat změny své váhy a plnit jednotlivé výzvy, za které získáváte trofeje.

Tak už zbývá jen stáhnout aplikaci a pustit se do toho!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak začít cvičit? Zhubněte povánoční kila!

Které bylinky vám mohou pomoct při hubnutí? Dáme vám hned 6 tipů!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Módní oblečení s námi mnohdy dokáže skutečné zázraky. Rozjasní nás, zvýrazní naše přednosti a podpoří náš styl. Druhou stránkou mince je ale fakt, že pokud zvolíme nesprávné modely, nastane spíše opačný efekt. V tomto článku se proto podíváme na šest nejčastějších módních chyb, které nám na oko přidávají kila navíc.
Kuchyňský bar je někdy chápán jako náhrada za jídelní stůl v malých bytech. Pravda ale je, že klasické sezení u jídla nic nenahradí. Takže naopak, pokud máte prostor a můžete si kromě stolu dovolit i bar, potěšíte jím každou návštěvu. Navíc je bar dobrý pro optické oddělení kuchyně od obývacího prostoru. Další variantou je potom samostatný bar ve sklepě nebo spodním patře domu, kde můžete vytvořit malou klubovnu.
O botoxu a jeho účincích se hojně mluví, kosmetické úpravy botoxem jsou skloňovány v médiích a zejména celebrity si v těchto úpravách libují. Ale už zdaleka nejen slavné tváře jeho magii podlehly. Ovšem i když se díky botoxovým injekcím můžete zbavit vrásek, čímž jistě alespoň na chvíli vizuálně zastavíte stárnutí, ne vždy je to výhra.
Moderní koupelny, to je hlavně čistota a jednoduchost, vkusně sladěné barvy a imitace dřeva nebo kamene. Přednost mají zemité tóny, jako hnědá, béžová nebo šedá. Skvěle vypadají i prosklené sprchové kouty. Je pravda, že v koupelně netrávíme tolik času, jako v obývacím pokoji nebo kuchyni, je ale nepostradatelným místem, kde chceme relaxovat a užít si klid. I proto by měla být koupelna pěkně útulná.

Nepřehlédněte

Nákup vánočních dárků se často mění v noční můru, každý z členů rodiny totiž obvykle všechno má, nic nepotřebuje a zejména starší lidé zkrátka nic nechtějí a je velmi těžké se jim zavděčit. Také každý rok řešíte tohle dilema? Nevíte, čím potěšit a obdarovat své nejbližší a docházejí vám nápady? Podle čeho vlastně dárky vybírat a opravdu se trefit? Nikdo nechce dát dárek, který nepotěší. Jděte na to letos chytře.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek