Úterý , 29. 11. 2022

Zina

6 slavných žen, kterým se podařilo zhubnout: Co stojí za proměnou Adele, Rebel Wilson a dalších?

Diety a zdravý životní styl jsou mezi celebritami oblíbené téma. Spousta z nich se snažila shodit přebytečná kila, která ovšem získala zpět díky jo-jo efektu. Některým z nich se ale váhová proměna podařila. Které slavné dámy se teď pyšní vysněnou postavou a co pro to musely udělat?
zhubnout
Komu se podařilo opravdu hodně zhubnout?

17. 11. 2022

1. Adele

Dříve Adele plnila titulní strany bulváru kvůli své těžké váze, dnes je plní přesně naopak. Každý ji zná jako zpěvačku plnějších tvarů s nezaměnitelným a jedinečným hlasem. Proto ani nikdo nečekal, že se rozhodne pro tak výrazný úbytek váhy. Vlastně i ona sama často říkala, že je tak spokojená.

Co nakonec stálo za její změnou názoru? Adele se nechala slyšet, že celou proměnu prošla především pro sebe a svého syna Angela. Chce být pro něj krásná, zdravá a vitální. Ale vás určitě hlavně zajímá, jak se jí podařilo během dvou let zhubnout téměř 50 kilogramů!

Adele
Snad nejvíc šokující proměnou prošla zpěvačka Adele.

Za vším hledej ženu, tudíž i za hubnutím této známé zpěvačky stojí trenérka Camila Goodis. Ta pro ni sestavila jídelníček skládající se ze zdravých a výživných potravin. Jídelníček byl také přizpůsoben jejímu ne moc aktivnímu životnímu stylu, takže nejvhodnějším řešením pro ni byla sirtuinová dieta (dnes už ji lidé často nazývají jako Adele dieta), která se stala velmi populární. Je v ní totiž povolené i červené víno nebo čokoláda! Skládá se z potravin bohatých na sirtuiny, což je skupina sedmi bílkovin, které v těle prokazatelně regulují celou řadu funkcí.

K tomu však Adele opravdu hodně cvičila, zhruba 3x denně, což si my, pracující ženy a matky od rodin, nemůžeme dovolit. Doslova se prý stala na cvičení závislá. Pomáhalo jí přejít na jiné myšlenky a zabavit, což by po rozvodu uvítal každý.

Adele
Po rozvodu se stala na cvičení prý doslova závislá.

2. Kelly Osbourne

Mezi další osobnosti, které prošly radikální proměnou patří také rebelka Kelly Osbourne. Ta je známá svými neustálými dietami a snahou shodit alespoň pár kilogramů. Všichni žasli, když se Kelly pochlubila svou kompletní změnou – změnila nejen své tělo, ale také styl. Jaké tajemství stojí za tím, že se jí podařilo zhubnout 39 kilo?

K TÉMATU  Sklenice vody s citronem. Opravdový zázrak nebo nesmysl? Sama jako spalovač nefunguje! Co ale dokáže?

Stačilo prý vynechat alkohol, zařadit do svého dne lehčí cvičení, meditaci, ale také zdravější stravování. Netají se však ani tím, že si nechala tubulizovat žaludek (operativní odstranění části žaludku, která produkuje tzv. hladové hormony).

Kelly
Kelly Osbourne byla vždycky za boubelku. Teď už ne.

3. Rebel Wilson

Herečka Rebel Wilson má za sebou řadu komedií, kde dostávala pouze role poťouchlých baculek. Ovšem s tím se rozhodla skoncovat a pustila se do kompletní proměny. Už od roku 2020 na sobě pracuje, podařilo se jí zhubnout 35 kilogramů. I v tomto případě za ztrátou přebytečných kil stojí zdravý jídelníček, o něco více pohybu a také její psychika, na jejíž rovnováze si dává záležet.

Rebel
Rebel Wilson tehdy a dnes.
Rebel
Dnes se herečka se starou Rebel Wilson nedá srovnat.

4. Jessica Simpson

Myslíte, že nejde během půl roku zhubnout 45 kilogramů? Nic není nemožné, své o tom ví zpěvačka Jessica Simpson, kterou nadváha trápila hlavně během těhotenství, kdy trpěla nepříjemnými zdravotními komplikacemi. Po porodu svého třetího dítěte si řekla dost, a tak se pustila do radikální proměny. Konečně je to zase ta Jessica, kterou si všichni pamatujeme.

Simpson
I Jessice Simpson se podařilo výrazně zhubnout.

5. Sam Smith

Řeč je dnes sice o dámách, ale jelikož se anglický zpěvák Sam Smith řadí mezi nebinární celebrity (není si jistý svým pohlavím), pak věříme, že i on stojí za zmínku.

Jak podle Sama zhubnout za jeden rok 19 kilo? Jeho trik je velmi jednoduchý, prostě sám doslova řekl: „Už nejím jako prase“. Také podotkl, že to pro něj není vůbec jednoduché a často má sklony se vrátit ke svým nezdravým stravovacím návykům. To se bohužel vyplnilo. Shozená kila má dnes již zpět, ale vypadá, že je takto spokojený.

smith
Sam Smith se vrátil ke své předchozí váze. Touha po nezdravém jídle byla silnější.

6. Khloé Kardashian

Že se v těhotenství nabírají kila úplně sama, o tom ví i slavná kráska Khloé Kardashian. Ta totiž po porodu dcery True vážila 92 kilogramů. Že by měla zhubnout jí naznačovaly i sestry, které si zakládají na perfektních postavách typu přesýpacích hodin. Khloé si to vzala k srdci a shodila 27 kilo! Teď už zase plní sociální sítě vyrýsovanými břišáky.

K TÉMATU  Recepty na skvělé dietní saláty, které můžete jíst v kteroukoliv denní dobu
Khloé
Khloé se do toho po porodu opřela a opět se pyšní výstavní figurou.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Hubnutí? Strava je důležitá, ale snažte se!

Spalovače tuků od matky přírody. Nakopněte hubnutí tím, co máte doma

Zdroje článku:
www.womenshealthmag.com, www.wonderwall.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

I když si v době neutichající rýmy myslíme, že se nám nemůže nic horšího stát, existuje celá spousta daleko vážnějších onemocnění, které nám dokážou život obrátit doslova naruby. Jednou z nich je rakovina – nemoc, která je obrovským náporem na psychiku.
Podzim je tady. Cítíme to nejen ve vzduchu, ale také to vidíme - listy stromů se začínají zbarvovat a okenní parapety opouští letní rostliny, které je třeba zazimovat. Jelikož jsou nyní okenní parapety prázdné, je načase je něčím oživit. Pojďme si zmínit několik rostlin, které vydrží i chladné podzimní dny.  
Letošní vánoční svátky přišly doslova nečekaně. Člověk ani nestihl zamhouřit oka. A možná právě proto, že svou pozornost věnoval něčemu jinému, teď nemá ani vyzdobený svůj příbytek. Pokud stejně jako mnozí ostatní doháníte veškeré vánoční resty, možná máte na seznamu i položku: vyzdobit interiér. A od toho jsme tu my.
Všichni milujeme vůni vypraného ložního prádla. Ulehnout do převlečené postele a nechat si něco pěkného zdát - to je v našich očích ideální odměna za náročný den. Jak často ale u vás doma převlékáte postel? Většina lidí to bohužel dělá špatně a následně se o své lůžko (často nevědomky) dělí se stovkami bakterií. To už není tak lákavá představa, viďte?
Problémy se zády jsou v dnešní době civilizačním onemocněním, se kterým se setkává snad každý druhý z nás. A zatímco některé jsou vrozené a získané třeba vlivem skoliózy či hyperkyfózy a dalších latinských názvosloví, jiné jsou způsobené nezdravými návyky, které každý den (mnohdy nevědomky) opakujeme. A právě takové zlozvyky ke zhoršení a ještě větším potížím jenom přispívají. Co nám nejvíce kazí záda?
Letní péče o vlasy je nevyhnutelná, pokud toužíte po zdravé kštici. Letní počasí může vlasy poškodit víc, než zima a mráz. Ostré slunce, slaná nebo chlorovaná voda jsou nebezpečím pro vlasy i pokožku hlavy. Vlasy se vyšisují a hodně vysuší. Roztřepí se konečky, ztratí lesk a mohly by působit matně a neupraveně. Péče o vlasy je ve vedrech náročnější a abyste měly svou hřívu pěknou i v létě, dodržte několik zásad.
Bali - nádherný, romantický a přírodou protkaný ostrov, který přímo vybízí k prožití okamžiku, který se na vždy zapíše do vaší paměti jako váš den D. Plánujete zde svatbu? Proč ne, je to ostatně v poslední době poměrně trendy záležitost. Předem byste rozhodně měly vědět, na co se připravit. Svatební specialistka a místní balijský průvodce pro vás připravili souhrnné informace přímo z místa činu.
Kokosový olej může být vynikajícím pomocníkem - nejen pro vaše vlasy, ale ocení ho i pokožka nebo chuťové buňky. Používáte ho opravdu všude tam, kde vám může být ku prospěchu? Vyzkoušejte naše tipy, a třeba se vám kokosový olej natrvalo osvědčí. U něj se totiž dá říct, že vydá určitě ještě za deset dalších výrobků.

Nepřehlédněte

Hub se letos urodilo poměrně dost, i když je pravdou, že jen na některých místech. Pokud patříte k lidem, kteří se letos vydávali na houby poměrně aktivně, víte, že se dařilo hlavně růstu bedel. Ať už jste ale narazili na tuto nebo zcela jinou houbu, její konzumací jste prospěli svému zdraví. Houby jsou totiž zdravé, zejména tedy některé z nich.  

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek