Neděle , 24. 09. 2023

Jaromír

6 slavných žen, kterým se podařilo zhubnout: Co stojí za proměnou Adele, Rebel Wilson a dalších?

Diety a zdravý životní styl jsou mezi celebritami oblíbené téma. Spousta z nich se snažila shodit přebytečná kila, která ovšem získala zpět díky jo-jo efektu. Některým z nich se ale váhová proměna podařila. Které slavné dámy se teď pyšní vysněnou postavou a co pro to musely udělat?
zhubnout
Komu se podařilo opravdu hodně zhubnout?

17. 11. 2022

1. Adele

Dříve Adele plnila titulní strany bulváru kvůli své těžké váze, dnes je plní přesně naopak. Každý ji zná jako zpěvačku plnějších tvarů s nezaměnitelným a jedinečným hlasem. Proto ani nikdo nečekal, že se rozhodne pro tak výrazný úbytek váhy. Vlastně i ona sama často říkala, že je tak spokojená.

Co nakonec stálo za její změnou názoru? Adele se nechala slyšet, že celou proměnu prošla především pro sebe a svého syna Angela. Chce být pro něj krásná, zdravá a vitální. Ale vás určitě hlavně zajímá, jak se jí podařilo během dvou let zhubnout téměř 50 kilogramů!

Adele
Snad nejvíc šokující proměnou prošla zpěvačka Adele.

Za vším hledej ženu, tudíž i za hubnutím této známé zpěvačky stojí trenérka Camila Goodis. Ta pro ni sestavila jídelníček skládající se ze zdravých a výživných potravin. Jídelníček byl také přizpůsoben jejímu ne moc aktivnímu životnímu stylu, takže nejvhodnějším řešením pro ni byla sirtuinová dieta (dnes už ji lidé často nazývají jako Adele dieta), která se stala velmi populární. Je v ní totiž povolené i červené víno nebo čokoláda! Skládá se z potravin bohatých na sirtuiny, což je skupina sedmi bílkovin, které v těle prokazatelně regulují celou řadu funkcí.

K tomu však Adele opravdu hodně cvičila, zhruba 3x denně, což si my, pracující ženy a matky od rodin, nemůžeme dovolit. Doslova se prý stala na cvičení závislá. Pomáhalo jí přejít na jiné myšlenky a zabavit, což by po rozvodu uvítal každý.

Adele
Po rozvodu se stala na cvičení prý doslova závislá.

2. Kelly Osbourne

Mezi další osobnosti, které prošly radikální proměnou patří také rebelka Kelly Osbourne. Ta je známá svými neustálými dietami a snahou shodit alespoň pár kilogramů. Všichni žasli, když se Kelly pochlubila svou kompletní změnou – změnila nejen své tělo, ale také styl. Jaké tajemství stojí za tím, že se jí podařilo zhubnout 39 kilo?

K TÉMATU  Hubnutí a pozitivní myšlení? Nesnažte se! Nikam to nevede

Stačilo prý vynechat alkohol, zařadit do svého dne lehčí cvičení, meditaci, ale také zdravější stravování. Netají se však ani tím, že si nechala tubulizovat žaludek (operativní odstranění části žaludku, která produkuje tzv. hladové hormony).

Kelly
Kelly Osbourne byla vždycky za boubelku. Teď už ne.

3. Rebel Wilson

Herečka Rebel Wilson má za sebou řadu komedií, kde dostávala pouze role poťouchlých baculek. Ovšem s tím se rozhodla skoncovat a pustila se do kompletní proměny. Už od roku 2020 na sobě pracuje, podařilo se jí zhubnout 35 kilogramů. I v tomto případě za ztrátou přebytečných kil stojí zdravý jídelníček, o něco více pohybu a také její psychika, na jejíž rovnováze si dává záležet.

Rebel
Rebel Wilson tehdy a dnes.
Rebel
Dnes se herečka se starou Rebel Wilson nedá srovnat.

4. Jessica Simpson

Myslíte, že nejde během půl roku zhubnout 45 kilogramů? Nic není nemožné, své o tom ví zpěvačka Jessica Simpson, kterou nadváha trápila hlavně během těhotenství, kdy trpěla nepříjemnými zdravotními komplikacemi. Po porodu svého třetího dítěte si řekla dost, a tak se pustila do radikální proměny. Konečně je to zase ta Jessica, kterou si všichni pamatujeme.

Simpson
I Jessice Simpson se podařilo výrazně zhubnout.

5. Sam Smith

Řeč je dnes sice o dámách, ale jelikož se anglický zpěvák Sam Smith řadí mezi nebinární celebrity (není si jistý svým pohlavím), pak věříme, že i on stojí za zmínku.

Jak podle Sama zhubnout za jeden rok 19 kilo? Jeho trik je velmi jednoduchý, prostě sám doslova řekl: „Už nejím jako prase“. Také podotkl, že to pro něj není vůbec jednoduché a často má sklony se vrátit ke svým nezdravým stravovacím návykům. To se bohužel vyplnilo. Shozená kila má dnes již zpět, ale vypadá, že je takto spokojený.

smith
Sam Smith se vrátil ke své předchozí váze. Touha po nezdravém jídle byla silnější.

6. Khloé Kardashian

Že se v těhotenství nabírají kila úplně sama, o tom ví i slavná kráska Khloé Kardashian. Ta totiž po porodu dcery True vážila 92 kilogramů. Že by měla zhubnout jí naznačovaly i sestry, které si zakládají na perfektních postavách typu přesýpacích hodin. Khloé si to vzala k srdci a shodila 27 kilo! Teď už zase plní sociální sítě vyrýsovanými břišáky.

K TÉMATU  Znáte Paretovo pravidlo? Zkuste ho využít při hubnutí!
Khloé
Khloé se do toho po porodu opřela a opět se pyšní výstavní figurou.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Hubnutí? Strava je důležitá, ale snažte se!

Spalovače tuků od matky přírody. Nakopněte hubnutí tím, co máte doma

Zdroje článku:
www.womenshealthmag.com, www.wonderwall.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pro mnoho žen je přechod velkým strašákem kvůli jeho nepříjemným symptomům. K nim patří návaly horka, noční pocení, výkyvy nálad a únava. Jenže menopauza patří k životu a je jeho přirozenou součástí. Projde jí každá žena. Ovšem existují přípravky, které vám pomohou její příznaky zmírnit a toto období zvládnout s grácií. Soutěžte s námi a vyhrajte doplňky stravy Naturevia PerfectDay a Magnesium 1!
Věci mají své místo. I když to na první pohled nevypadá, už dvouleté děti vědí, kam která věc patří. Právě v tomto věku se začne projevovat smysl pro pořádek. Je tak nutné jim dát pravidla her i úklidu. Dítě začne vnímat vnější a vnitřní řád.
Když začnou bolet dásně, je to velice nepříjemné. Často problém tkví ve vznikajícím zánětu, se kterým je třeba co nejdříve bojovat. Zánět dásní je sice běžné onemocnění, které postihuje dospělé i děti v jakémkoli věku, ale nikdy by se nemělo podceňovat. Pokud vás dásně občas bolí, pojďte se tomu podívat na zoubek, třeba konečně přijdete na to, jak s tímto nepříjemným pocitem zatočit jednou provždy!
Výběr kontaktních čoček je pro každého jejich nositele klíčovým. V dnešní době existuje celá řada variant kontaktních čoček, které mohou vyhovovat jednomu a druhému naopak méně, či vůbec. Jak tedy správně vybrat a nesáhnout vedle? Existuje několik možností, ale nejlépe vám pomůže váš oční specialista
Vzrostlý strom přímo v obýváku? Stromy v interiéru nejsou zrovna tradiční výzdobou, přesto se najdou tací, kteří mají kus přírody přímo u sebe doma. Budova musí většinou s takovým nápadem počítat už od začátku stavby, ale potom se můžete pochlubit skutečně originální dekorací, na kterou budou návštěvy koukat s otevřenou pusou. Zeleň uklidňuje a prospívá, takže na vás bude blahodárně působit každý den.
Start do nového roku je ideální doba, kdy byste se měli začít o sebe lépe starat a napravit co nejvíce hříchů z minulosti. Lednová očista, zdravější strava a více pohybu vám udělají jedině dobře. Budete se cítit lehčeji. Shodíte přebytečná kila a vhodné bylinky vás zbaví všech škodlivin, které se ve vás za poslední rok nahromadily.
Když je zmínka o mandlovém mléce, možná vás na prvním místě napadne jeho přínos v kuchyni. Je velmi populární u lidí alergických na laktózu, vegetariánů či vitariánů. Mandlové mléko však může mít i zcela odlišné využití. Může vám totiž pomoct ke zdravým vlasům a pleti.

Nepřehlédněte

Nebojte se, nechceme vás nijak strašit, je už je čas na vánoční přípravy. Ale co si budeme povídat, doma vyrobený adventní kalendář zabere nějaký čas a v době, kdy bude aktuální, budete mít jistě dost jiné práce. Co si to tedy letos trochu ulehčit a připravit se. Užijete si i samotnou výrobu kalendáře třeba v rodinném kruhu.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek