Pondělí , 24. 06. 2024

Jan

TENTO ČLÁNEK JE JEN PRO VELKÉ

Potvrďte prosím, že jste starší 18 let

Ano, je mi 18 nebo více let Ne, vyberu si jiný článek

Knoflíčky (o 24 let dříve… )

Jedná se o další díl našeho seriálu Čtení na pokračování od začínající spisovatelky Teri Kerot. V tomto příběhu se setkáváme s hlavní hrdinkou Klárou, která zavírá bar po dlouhé noční směně. Noc nabere nečekaný směr, když se objeví její stálý zákazník Tony, a Klára se ocitne uprostřed vášnivého dobrodružství. Jak se příběh vyvine, když se Klára ráno musí vrátit do své každodenní reality a čelit svému nepříjemnému šéfovi? Teri Kerot opět přináší napínavý příběh plný lásky, vášně a nečekaných zvratů.
bradavky
Bradavky můžou bolest z různých příčin. Vliv má i spodní prádlo.

01. 06. 2024

01. 06. 2024


Aby byl text efektivnější z pohledu SEO (optimalizace pro vyhledávače), je důležité zahrnout relevantní klíčová slova, strukturovat obsah pomocí nadpisů, a zajistit, aby text obsahoval dostatek kvalitního obsahu. Následující úpravy zohledňují tyto faktory:


Knoflíčky na halence a noční dobrodružství

Knoflíčky na halence si zapnu až ke krku. Jsou tři ráno, je teplá letní noc. Právě zavírám bar. Ráda bych řekla, že jsem zde propařila noc, ale to by byla lež. Pracuju tu. Každou noc trávím v tomhle baru, kam chodím, když skončím ve své denní práci.

Těším se, až si napustím horkou vanu. Slyším, jak mě volá má postel. Tak ještě zamknout. Jeden zámek, druhý zámek…

Setkání s Tonym

„Kláro.” Otočím se za tím sexy hlasem. Je vysoký, jeho široká ramena ve svitu pouličních lamp hází mohutný stín. Je to ten fešák, Tony, co dnes na baru pil whiskey. Stejně jako každou noc během posledního měsíce. „Ahoj.” Usměju se na něj. „Bydlím tady kousek, nechceš si dát brzkou snídani?” Jde rovnou na věc, to se mi líbí. Moje plány se rázem změnily, ale postel mě volá stále… jen ne ta moje. 

Noc plná vášně

Odemkne jeden zámek, druhý zámek… než se stačím rozhlédnout po předsíni, dveře jsou zavřené a já jsem přimáčknutá k nim. Sklání se ke mně, Tonyho rty se dotknou těch mých. Nejprve je to sladký nevinný polibek, který se v mžiku mění na dravý polibek. Rukama mi rozepíná knoflíčky na halence. Jeden knoflíček, druhý knoflíček, trpělivost ho záhy opouští. Knoflíčky se rozletí po předsíni. Po vzoru Rachel Green nenosím podprsenku, takže se na svět proderou mé ztvrdlé knoflíčky. Přesouvá k nim své lačné rty. Cítím na nich jeho horký dech. 

K TÉMATU  V Praze poprvé vystoupí slavný kanadský hudebník Jesse Cook
Knoflíčky
Rukama mi rozepíná knoflíčky na halence.

Z úst mi unikne vzdych, zatímco mi saje bradavky. Rukou zajede do mých bokovek, odhrne kalhotky a dotkne se mé roztoužené kundičky. Začne mi kroužit po mém naběhlém výběžku slasti, nepřestává laskat má prsa. Vymámí ze mě další zasténání. „Nepřesuneme se?” Zeptám se mezi vzdechy. Vezme mě do náruče a nese mě do své postele.

Ráno po vášnivé noci

Sedím na jeho posteli, pozoruju ho, jak si svléká tričko. Vypracované tělo ozařuje světlo z lampičky na nočním stolku. Nahýbá se na mě, vlasy mu padají do čela. Tony vysvobodí mé údy z oblečení… já na oplátku osvobodím jeho úd. Přejedu ho rukou po celé jeho délce. Leskne se touhou. Na špičce jeho žezla se zablyští kapička lásky. Olíznu si rty a zadívám se mu do očí. Moje ústa se zmocňují jeho chlouby. 

Pomalu mu navléknu kondom, stahuji ho dráždivě pomalu. Roztáhnu nohy a přitáhnu si jeho ústa k polibku. Rukou stále hladím jeho vztyčenou kládu. Nasměruji si ho ke vstupu do mé vlhké jeskyňky. Neměl v plánu si mě vzít něžně. Tím bychom neměli plýtvat čas.

Když poprvé přirazil, tělem mi projela slast. Cítila jsem, jak se pro něj moje mušlička roztáhla, aby se přizpůsobila jeho šířce. Nepřestával přirážet. Místnost naplnilo mé vzdychání a sténání. 

Návrat do reality

Sluneční paprsky prosvítají skrz žaluzie. Cítím se svěží, plná energie… to bude tím sexem. Rozhlížím se po pokoji, na zdech visí plakáty. Hledám hodiny, visí nade dveřmi. Je sedm ráno, za chvíli musím vyrazit, abych nepřišla pozdě. Podívám se na pravou stranu postele, kde leží Tony. Leží na boku, paži má přehozenou přese mě. Vypadá krásně, ale budu ho muset opustit. Snídani nestíhám. 

K TÉMATU  Nejlepší taneční kompilace na internetu. Podívejte se, jak se umí lidé nečekaně odvázat

Zvedám jeho ruku opatrně a připadám si u toho jako Indiana Jones v Chrámu zkázy. Opatrně, aby se nevzbudil. Vyprostím se z jeho sevření, políbím ho na čelo. Z podlahy sbírám své oblečení a oblékám se. Opouštím Tonyho byt. Ví, kde mě hledat, snad ho nevidím naposledy. Vydávám se čelit uličce hanby (walk of shame).

Nestíhám se stavit doma, tak jdu rovnou do práce. Doufala jsem, že nepozorovaně proklouznu do kanceláře, ale takové štěstí samozřejmě nemám. Jako by na mě čekal, hned ve dveřích stojí vedoucí. Slizký, plešatějící, nevhodné sexuální narážky dělající, ošmatávající, svou ženu podvádějící padesátník. Jinými slovy dno lidské existence. Ale jak už to tak bývá, toho největšího vola jmenují vedoucím. „Ke mně do kanceláře.” Rozkáže a odchází k sobě. To je signál pro mě, že mám jít za ním. 

Když za mnou zavírá dveře, vybavím si vzpomínky na dnešní noc. Vzpomenu si na Tonyho, jak se jeho vypracované tělo tiskne k tomu mému. Vzpomínám na knoflíčky. Přestanu snít a náhle se ocitám sama se svým šéfem v jeho kanceláři. Sama. Jen on a já.

MOHLO BY SE VÁM HODIT

Rozhodnutí. Teď nebo nikdy

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Přemýšlíte o tom, že byste své dítě na týden nebo dva poslali na dětský tábor? Pro koho jsou tábory vhodné, a komu naopak ublíží? Pojďme se podívat na výhody a nevýhody letního táborování.
Schyluje se u vás k milníku v podobě čtyřicátých narozenin? Těšte se na to, že konečně odhodíte stud a začněte si to v posteli pořádně užívat. Co dalšího vás čeká a co s tím má společného smartphone? Bude hrát s vámi nebo proti vám?
Léto je nejkrásnější období v roce. A přináší s sebou také zážitky, na které se nezapomíná. Jaké jsou výhody letního flirtu, a proč by jej měl alespoň jednou za život zkusit každý z nás? Letní románek je prostě nezapomenutelný!
Plánujete svou zahradu krásně osvítit? Chcete na ní strávit následující teplé měsíce? Osvětlení na zahradu zkrátka patří. Je součástí vašich večerů s přáteli i grilovacích večírků. Je to nejen stylový prvek, ale také mluvíme o funkční a praktické části zahrady zabraňující mnoha nepříjemným nehodám jako jsou pády ze schodů, pády do bazénů, jezírek a podobně. Vyberte si osvětlení na zahradu správně a střízlivě.
Nakupování na internetu je bezesporu denní chléb prakticky každého. Zatímco před úderem koronavirové pandemie jsme z internetu objednávali pouze oblečení, nábytek nebo elektroniku, v době karantény jsme si zamilovali rozvoz jídla i potravin až před práh našeho domu.
Starat se o jedno malé dítě může dát pěkně zabrat. Dvě potrápí ještě víc, ale co teprve šest prcků? Tahle kočičí máma to nemá jednoduché, ale rozhodně ví, že nemá smysl se zbytečně stresovat!
Hnědé uhlí, známé pro své využití v domácích a průmyslových kotlích, je pro mnohé z nás klíčem k útulnému a teplému domovu během chladných měsíců. A výběr správného paliva je důležitý nejen pro váš rodinný rozpočet, ale i pro celkovou efektivitu vytápění a ochranu životního prostředí.
Zdravá a svěží pleť, to je bezpochyby priorita Francouzek. Chcete se naučit pár jejich jednoduchých triků a mít pleť krásnou a svěží?
Byla krásná jako žádná jiná. Muži se o ni prali. Dostávala jednu roli za druhou a dosyta si užívala veškeré slávy, kterou jí povolání herečky přinášelo. Avšak ani ona se bohužel nevyhnula mnohému trápení, které si pro ni osud přichystal.
Zvažujete, že svému dítěti začnete dávat kapesné a nevíte, kdy je nejlepší čas? Jak začít a co všechno dopředu promyslet?
Bolesti zad jsou velkým problémem naší populace. Mají mnoho příčin. Od špatného a dlouhodobého sezení, přes špatné držení těla, až po přetěžování, nebo třeba špatné matrace na našich postelích.
Můžete lásku ovlivnit tím, co naservírujete k obědu? Přísloví, že láska prochází žaludkem, má určitě svůj význam. Jídlo je totiž jeden ze způsobů, jak zapůsobit na partnera, uklidnit ho nebo povzbudit pro další partnerské aktivity. A také společně strávit denně klidný čas.

Výběr článků

Venkovní pochmurné počasí nikoho zrovna neláká. Proto se raději zachumláme do deky a posedíme si pěkně v teple u krbu. Pokud však nemáte po ruce dobrou knihu, zachrání to některý z oblíbených filmových snímků, jež za poslední roky trhaly rekordy ve sledovanosti. Co konkrétně stojí za zhlédnutí?
Chystáte se na dovolenou, ale ještě nemáte úplně rozmyšleno, kam vyrazíte? V tom případě se nechte inspirovat těmi nejoblíbenějšími destinacemi pro letošní rok.
Japonská zahrada je působivý způsob úpravy okrasné zahrady. V Japonsku bývala zahrada dlouhodobě otázkou prestiže více, než kdekoli jinde ve světě. V Evropských zemích se nachází parky i zahrady, které si berou inspiraci právě v této zahradní architektuře. Jejich vzhled byl ale přizpůsoben našemu trendu úpravy zahrad. Nic to nemění na tom, že krásně upravená idealizovaná příroda v duchu japonské zahrady je prostě pastvou pro oči.

Nepřehlédněte

Milovala cestování, svého manžela Ronyho, a přála si založit rodinu. Byla usměvavou a laskavou ženou, která si užívala život až do doby, kdy jí byla diagnostikována rakovina. Ano, to je Vlaďka, která bohužel svůj boj s nemocí nakonec prohrála.
Čisté spáry mezi dlaždicemi, lesknoucí se podlahy, prádlo zbavené i odolných skvrn nebo zářivé a voňavé koberce? I tohle všechno vám bez problému zařídí esenciální oleje. Které konkrétní vám usnadní práci?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek