Úterý , 05. 03. 2024

Kazimír

Co si ženy ve skutečnosti myslí, když říkají…

Všechny to známe. Kolikrát něco řekneme a přitom si myslíme úplně něco jiného. Často především v komunikaci s našimi drahými polovičkami nebo nejlepšími kamarádkami nemůžeme říct to, co doopravdy chceme, protože by to působilo, že jsme chladnokrevné, věčně nespokojené, arogantní nebo vypočítavé potvory.
ve skutečnosti myslí
S partnerem musíte mluvit jasně, jinak obvykle nedostanete to, co chcete.

29. 04. 2022

Kdyby někdo někdy sepisoval návod na ženy pro muže, neměly by v něm chybět lži, kterých se dopouštíme nejčastěji. Co si žena ve skutečnosti myslí, když…?

„Prosím tě, udělej to ty. Vždyť ti to tak jde.”

Takhle se snažíme své milované polovičce naznačit, že by měla udělat něco za nás, a to i navzdory tomu, že si to samy samozřejmě uděláme mnohem lépe. Jenže jsme zrovna líné a raději řekneme milosrdnou lež.

„Nic mi není.”

Když žena na otázku: „Co ti je?“ odpoví: „Nic mi není,“ vždycky jí něco je! Něco jí vadí, o něčem hluboce přemýšlí a ve skutečnosti myslí na to, co strašlivého by svému partnerovi udělala. Ale nemůže.

Sice ji to stojí neuvěřitelné úsilí, ale drží jazyk za zuby, aby náhodou neřekla něco, co ji později bude mrzet. Navíc se dožaduje pozornosti. Chce, aby muž vyzvídal, aby se jí věnoval, aby o ni projevoval zájem. K tomu ale obvykle nedojde. Muž se s takovou odpovědí spokojí. K naší nelibosti, samozřejmě.

„Ještě pět minut.”

Tím žena ve skutečnosti myslí, že potřebuje minut minimálně ještě pětkrát tolik. Přestože víme, že musíme být někde na čas, nedokážeme se od šatníku nebo od zrcadla odtrhnout, dokud nebudeme maximálně spokojené. A naši muži šílí.

Zatímco oni by se za tu samou dobu dokázali obléknout a zase svléknout klidně dvacetkrát a ještě by si mezitím vypili dva půllitry piva, my akorát najdeme silonky a namalujeme si řasy. A tak muži čekají a čekají a čekají.

„Ježíš, ta je ale ošklivá.”

Tuhle větu říkáme pokaždé, když se náš partner podívá po nějaké jiné. Anebo to řekneme o ženě, kterou tak nějak příliš okatě pozoruje se zaujetím na televizních obrazovkách. Přestože může jít o nejkrásnější ženu, kterou jsme kdy viděly, nepřiznáme to, ani kdyby nás někdo mučil trháním nehtů na rukou i nohou.

„Bolí mě hlava.”

Kdyby nás bolela tak často, jako se na ni vymlouváme, měly bychom dost těžký život. Pravděpodobně bychom byly z obyčejného života naprosto vyloučené a jen bychom vzdychaly a ležely v posteli.

K TÉMATU  Touha po neznámém mě naprosto pohltila

Někdy se nám ale bolest hlavy zkrátka hodí, i když je jenom smyšlená, například tehdy, když jsme unavené a náš partner se dožaduje pozornosti. Obdobně se vymlouváme ve chvíli, kdy se nám vážně nechce vařit a náš partner chce teplou večeři. Nebylo by jednodušší ho požádat, zdali by neuvařil on? Co se může stát? Maximálně jídlo objedná a to není špatná varianta.

„Ach jo, já fakt nemám ani jediný normální boty!”

Ale samozřejmě, že boty máme. Dokonce bychom s nimi obuly i další tucet žen, ale momentálně nemáme náladu ani na jedny. Zato máme přesnou představu o tom, jaké bychom si teď hned chtěly obout. A ve skutečnosti myslí žena na to, jak bylo by perfektní, kdyby nám je drahá polovička pořídila. Ale spíš vám partner nabídne svoje, než aby vám koupil další. Smiřte se s tím.

„Ty jo, to je drahý. Na to teď fakt nemám.”

Jde o podobný příklad, jako jsme uvedli výše. Chceme, aby nám danou věc pořídil partner, nechceme za ni utrácet my. A přece jen už uplynul dostatek času od chvíle, kdy nám partner pořídil něco nového. Ale proč na to jít oklikou? On takhle vážně nepochopí, že chcete, aby vám něco koupil.

„Mohli bychom vyrazit na procházku.”

Tím ovšem žena ve skutečnosti myslí, že bychom se mohly tak deset minut procházet a následně bychom zašli na dobrou večeři nebo na skleničku (spíš dvě nebo tři) vína. Partner si to ovšem vyloží jako pobídku k celodenní dvacetikilometrové túře po brdských hřebenech. A pak se divíme, když se nás zeptá, proč se tváříme tak otráveně, když jsme si to samy vymyslely…

„Tohle si nemůžu vzít na sebe, vypadám jak vorvaň.”

Samozřejmě že nám to sluší, však to také v zrcadle vidíme, ale potřebujeme o tom být ujištěny. Nejlépe hned a tak, že nám partner dá najevo, že vypadáme lépe než Claudia Cardinale. K tomu ale nedojde, maximálně vám partner odvětí, že to přece není tak hrozný. A máme zkažený zbytek večera, v tom lepším případě.

K TÉMATU  Sára (32): Nevěra partnera se týká i mě. Zjistila jsem s kým, položilo mě to
vztahy
Ani kamarádky nejsou ušetřeny našich malých lží.

Bohužel se lží dopouštíme i tehdy, když mluvíme se svými kamarádkami.

„Ježíš, ten je tak roztomilej.”

Říkáme pokaždé, když nám kamarádka představí svého novorozeného synka (nebo dcerku) a to i ve chvíli, kdy se nám dítko ani trochu nezdá roztomilé, natožpak hezké. Ale v tomto případě je skutečně lež milosrdnější. Jenže my z toho máme výčitky, protože není možné, aby se nám nelíbilo miminko naší nejlepší kamarádky. Ujišťujeme vás, že to ale skutečně možné je.

„Moc ti to sluší.”

Občas to může být pravda, ale většinou to je bohužel lež. Styl své kamarádky nechápeme. Nerozumíme tomu, proč pořád střídá barvy vlasů. Stejně tak nerozumíme tomu, jak může nosit legíny, když má minimálně dvacet kilogramů nadváhy. Pokud ale nechceme mít o kamarádku míň, lhát musíme, stůj co stůj.

„Jo, je to moc dobrý.”

Kamarádka nám donese kus koláče, na který zrovna o víkendu našla recept v jedné ze svých nových kuchařek. Na pohled sice vypadá krásně, ale chutí připomíná houbu na mytí nádobí s trochou cukru a skořice. Ale copak to můžeme říct?

„Jo, je fakt super.”

Každý půl rok vám představí svůj nový objev a pokaždé je to ten podobný typ, který vyloženě nemůžete vystát. Přesně víte, proč jí vztahy nevycházejí, ale říct jí to do očí nepřichází v úvahu. Nového partnera jí sice pochválíte, ale už předem víte, že je to marný boj.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Brýle podle obličeje. Které sluší „čtverci“ a jaké barvy obrouček sednou blondýnkám?

Jste žena v ohrožení? 4 typy partnerek, kterým jsou muži nejčastěji nevěrní!

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Jste-li uživatelem sociálních sítí, jako jsou Facebook, TikTok či Instagram, jméno Khaby Lame je vám pravděpodobně povědomé. Nebo možná není, ale jakmile zahlédnete jeho fotografii, okamžitě se vám vybaví vtipná videa, jež pravidelně sdílí. A pokud ho ani takto nepoznáváte, postačí si jich pár pustit a zajisté se zařadíte mezi jeho sledující. Jeho originální nápady hýbou virtuálním světem. Bez jediného slova si získal miliony fanoušků a odběratelů, a tím se mu obrátil život vzhůru nohama.
Co tvoří základ dámského šatníku? Vedle džínů, jednobarevných triček a krátkých letních šortek bychom tam našli také overaly, které se v posledních letech radují z velkého zájmu o ně. Jedná se o módní trend, který je dnes k dostání v celé spoustě provedení. Nosit ho lze jak na večírky či plesy, ale také si lze koupit kousek na spaní nebo letní provedení k moři. Už také vlastníte tento vkusný trend?
Tolik lidí si přeje jíst zdravě. Bohužel ne každému se to podaří. Lidé se po čase vrátí ke starému režimu nezdravého stravování. O měsíc později zkouší další pokus, ale zase je něco vrátí ke starému režimu. A takto je to dokola a dokola. Jsou tu ale i takoví, kteří se zdravou stravou ještě ani nezačali, protože se nemohou odhodlat. Jak to tedy jednou provždy změnit? Jak se odhodlat, a zároveň u toho vytrvat a nevracet se zpět ke starým návykům? O tom si povíme v dnešním článku. Proto pokračujte ve čtení, držte se daných pravidel a úspěch vás nemine...
Samozřejmě že ji zvládnete. Cesta do Santiaga de Compostela má mnoho podob. Můžete si zvolit dlouhou a strastiplnou cestu, nebo raději půjdete kratší úseky a hezky pěkně po upravených cestičkách. Všechno se počítá. Každý krok se počítá.
Pokrok medicíny je neskutečný a těžko bychom si kdysi mohli představit, že i z malých prsou se dají vykouzlit vysněné trojky, a to vše pomocí silikonových implantátů. Ovšem věděli jste, že zvětšit prsa se dají i pomocí vlastního tuku, který většině z nás přebývá na jistých partiích? To zní jako výhra po všech stránkách!
Toužili jste někdy po tom mít recept na štěstí? Nebo objevit nějaký nástroj, díky kterému doopravdy zažijete štěstí? Pokud ano, tak mám pro vás dobrou zprávu. Dnes vám totiž prozradím nástroj, který vám štěstí opravdu může přinést. Podmínkou ale je, že tento nástroj uchopíte do praxe a budete se jím řídit. Jste připravení? Jdeme tedy na to.
Že je příjemné líbání s člověkem, kterého milujete, není třeba víc rozebírat. Víte ale, že se jedná také o zdraví velmi prospěšnou činnost? Líbání je dokonce předmětem mnoha lékařských studií a vědci se intenzivně zajímají o jeho přínos.
Ať už patříte mezi věčné dietářky nebo momentálně cítíte, že přišel ten správný čas shodit pár kil navíc, jistě přemýšlíte, jakou nejlepší cestou se vydat. Ve světě diet se objevuje řada možností, jak dosáhnout vytouženého cíle.
Říká se, že muži všeobecně upřednostňují spíše ženy blondýnky a s dlouhými vlasy. Ale je tomu skutečně tak? Vážně černovlásky s krátkými vlasy nemají u mužů šanci?
Patrik Hartl natočí filmovou komedii podle své první knihy Prvok, Šampón, Tečka a Karel. Film ponese stejný název. Hrdinům, kteří se rozhodnou zahnat krizi čtyřicátníků plněním nesplnitelných úkolů, připravil oproti románu několik změn. Milovníky knihy tak čekají i překvapení. Jaká?
Design stodoly využívá délku domu a umožňuje naplno maximalozovat výhledy ven a přirozené osvětlení uvnitř domu. Stealth Farmhouse je prostě úžasný. Chlubí se bezúdržbovými obklady, a uvnitř naleznete mimo jiné i čtyři ložnice a tři koupelny. Okna jsou orientována na sever
O výstavbě nových bytů především v oblasti metropole se mluví neustále, a to hlavně v souvislosti s její nedostatečnou rychlostí. Méně často se pak ve srozumitelném jazyku mluví o skutečnostech, proč tomu tak je nebo jak se s tím vypořádávají vlády a developeři v zahraničí. Stejné je to pak u proměn bytové výstavby samotné. Pojďte se podívat na 3 zajímavosti, které můžete probrat s kolegy z práce nebo s partnerem a možná se vám podaří rozproudit velmi zajímavou debatu.

Výběr článků

Ráno dělá den - staré známé rčení, na kterém je kus pravdy. Pokud se vám v posledních dnech stalo, že právě začátek dne se nesl v nevrlém duchu, v němž se ostatně poté nesl zbytek hodin, pak se možná dopouštíte několika věcí, jež jsou zejména po ránu tabu. Naše zlozvyky či návyky se výraznou měrou podepisují na tom, co nás bude čekat či jaký bude den. Co udělat proto, abychom se cítili o něco šťastnější? 
Už máte zkušenost s rybičkami? Nebo své první akvárko teprve zakládáte? Ani v jednom případě se nemusíte ničeho bát. Chovat krevetky mohou klidně i začátečníci. Navíc jsou doslova a do písmene pastvou pro oko.
Pustili jste se do rekonstrukce vašeho domova a čeká vás mimo jiné i koupelna? Pokud ale místo pro relax a očistu není příliš velké, musíte hodně přemýšlet nad rozvržením celého prostoru. Přinášíme vám pár tipů, které se vám budou při zařizování hodit.

Nepřehlédněte

Myslíte si, že vybrat dokonalé sluneční brýle je poměrně složité? Vsázíte na trendy poslední módy, ale i přesto ne a ne najít ty pravé? Vybírat sluneční brýle podle nových trendů je samozřejmě v pořádku, ovšem nejdůležitější je vzít v úvahu tvar vašeho obličeje. Sluneční brýle vám totiž budou skutečně slušet jedině tehdy, pokud budou ladit k vašim obličejovým proporcím. Poradíme vám, jaké sluneční brýle budou pro vaši tvář ty dokonalé.
Menstruace je nedílnou součástí života každé ženy. Zatímco některým z nás nepůsobí výraznější potíže, jiné ji doslova protrpí. Ať už jsou však projevy menstruace poměrně rozdílné, jedno mají všechny ženy společné - neustále hledají cesty jak tyto dny přečkat co nejkomfortněji.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek