Domů » Reklama » Jak udělat dětem pod stromečkem radost
Reklama Rodina

Jak udělat dětem pod stromečkem radost

vánoce
Každý to má jinak: Někdo s radostí čeká na předvánoční šílenství a těší se na shánění dárků, jiný bledne hrůzou, protože absolutně neví, co má jako dárek zabalit. Shodneme se ale asi v jednom: pro děti se dárky vybírají nejsnáze - obzvlášť pro holčičky. Snové, barevné a třpytivé hračky jsou pastvou pro zvídavé oči malých princezen. I americký výrobce hraček Hasbro si zajistil místo na výsluní svou kolekcí hraček „My little Pony“.

Realita, že kolekce krásných barevných poníků byla na světě už začátkem osmdesátých let, se zdá být pro nás – v sedmdesátých letech narozených – neskutečná! My, které jsme si hrály s gumovými panenkami, kterým nešla ani ohnout ruka a když byly mrkací, byly jsme na vrcholu blaha. Ve Spojených státech amerických si holčičky hrály s panenkami Barbie nebo s pestrobarevnými gumovými koníčky s barevnými hřívami… A dnes My little Pony hračky bývají součástí výbavy pokojíčků malých dětí.

Doba je jiná

Vzpomínky na hračky z minulého století, se nedají s dnešní nabídkou hračkářství srovnat. Dnes je skutečnost o mnoho pestřejší, veselejší a hlavně: bohatší… Když se holčička chodící do školky zamiluje do My little Pony, máte na několik let dárky vyřešeny. Láska k těmto postavičkám koníků je samozřejmě umocněna seriálem, který americká produkce vypustila do světa. Tím způsobila tím globální pozdvižení a obrovský zájem o hračky s touto tématikou.

Poníci pod stromečkem zazáří

Těchto šest nejlepších přátel poníků chodí všude společně, představme si je: fialový Twilight Sparkle, růžový Pinkie Pie, modrý Rainbow Dash, bílý Rarity, žlutý Fluttershy a oranžový Applejack. Všichni tito poníci žijí a prožívají příběhy v Ponylandu, domově všech bájných a kouzelných stvoření v zemi Equestrie. Ovšem ne všichni tvorové z Ponylandu mají mírumilovný život rádi… často musí poníci bojovat o přežití proti čarodějnicím, trollům, skřetům, kteří by rádi viděly poníky zničené, zotročené nebo jinak ublížené. Příběhy jsou často pro malé děti napínavé a dechberoucí.

Štastné a veselé

Sumasumárum: Pokud máte ve své rodině nebo okolí tří až pětiletou holčičku, které chcete dát k Vánocům dárek, nešlápnete vedle, když jí koupíte figurku My little Pony. Tyto klasické figurky jsou skvělé i pro děti- sběratele. Pokud si otevřete internet, uvidíte, jak široká nabídka poníků existuje!