Pondělí , 16. 05. 2022

Přemysl

Jak udělat dětem pod stromečkem radost

Každý to má jinak: Někdo s radostí čeká na předvánoční šílenství a těší se na shánění dárků, jiný bledne hrůzou, protože absolutně neví, co má jako dárek zabalit. Shodneme se ale asi v jednom: pro děti se dárky vybírají nejsnáze - obzvlášť pro holčičky. Snové, barevné a třpytivé hračky jsou pastvou pro zvídavé oči malých princezen. I americký výrobce hraček Hasbro si zajistil místo na výsluní svou kolekcí hraček „My little Pony“.

Realita, že kolekce krásných barevných poníků byla na světě už začátkem osmdesátých let, se zdá být pro nás – v sedmdesátých letech narozených – neskutečná! My, které jsme si hrály s gumovými panenkami, kterým nešla ani ohnout ruka a když byly mrkací, byly jsme na vrcholu blaha. Ve Spojených státech amerických si holčičky hrály s panenkami Barbie nebo s pestrobarevnými gumovými koníčky s barevnými hřívami… A dnes My little Pony hračky bývají součástí výbavy pokojíčků malých dětí.

Doba je jiná

Vzpomínky na hračky z minulého století, se nedají s dnešní nabídkou hračkářství srovnat. Dnes je skutečnost o mnoho pestřejší, veselejší a hlavně: bohatší… Když se holčička chodící do školky zamiluje do My little Pony, máte na několik let dárky vyřešeny. Láska k těmto postavičkám koníků je samozřejmě umocněna seriálem, který americká produkce vypustila do světa. Tím způsobila tím globální pozdvižení a obrovský zájem o hračky s touto tématikou.

Poníci pod stromečkem zazáří

Těchto šest nejlepších přátel poníků chodí všude společně, představme si je: fialový Twilight Sparkle, růžový Pinkie Pie, modrý Rainbow Dash, bílý Rarity, žlutý Fluttershy a oranžový Applejack. Všichni tito poníci žijí a prožívají příběhy v Ponylandu, domově všech bájných a kouzelných stvoření v zemi Equestrie. Ovšem ne všichni tvorové z Ponylandu mají mírumilovný život rádi… často musí poníci bojovat o přežití proti čarodějnicím, trollům, skřetům, kteří by rádi viděly poníky zničené, zotročené nebo jinak ublížené. Příběhy jsou často pro malé děti napínavé a dechberoucí.

Štastné a veselé

Sumasumárum: Pokud máte ve své rodině nebo okolí tří až pětiletou holčičku, které chcete dát k Vánocům dárek, nešlápnete vedle, když jí koupíte figurku My little Pony. Tyto klasické figurky jsou skvělé i pro děti- sběratele. Pokud si otevřete internet, uvidíte, jak široká nabídka poníků existuje!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Krásný a rovný úsměv dokáže otevírat srdce i dveře, proto je v současné době téměř nezbytností. Cesta k němu vede přes rovnátka, která vám budou dělat společnost po dobu několika měsíců nebo dokonce let. Je potřeba se během té doby o zuby a ústní hygienu obecně správně starat. Pojďte se podívat, co všechno budete potřebovat.
Lidské vztahy jsou složité a jen stěží by se vám povedlo je předem naplánovat. Když s někým chodíte a vztah neklape, obvykle ho prostě ukončíte. V mnoha případech se pak už nemusíte nikdy setkat a za touto kapitolou můžete po čase udělat pomyslnou tečku. Co když to ale nejde?
Krásný, rovný úsměv bez bolesti a téměř na počkání slibuje inovativní systém neviditelných rovnátek Invisalign. Rovnátka jsou totiž navržena tak, aby odhalila úsměv, po kterém toužíte. Díky snímatelným rovnátkům tak opravdu během pár měsíců změníte svůj život.
Děti potřebují mámu i tátu, o tom není pochyb. Ale jak dlouho? Do šesti až osmi let. Snažíme se je vychovávat podle našich představ, zajetých pravidel a mustrů, které nám předávali naši rodiče, aniž bychom si uvědomovali, že tím dětem akorát děláme ze života guláš a prodlužujeme dobu, kdy si na věci stejně přijdou sami. Není lehké přestat být takovým rodičem. Ale jde to. Nevěříte? My vám to dokážeme.
V dřívějších dobách bylo soužití generace s generací naprostou samozřejmostí. Dnes se do toho už mnoha lidem nechce. Příčiny jsou jasné – vznikají třecí plochy, o které nikdo nestojí. Když je však dokážete zvládnout, můžete si naplno vychutnávat pozitiva: například mít možnost hlídání a péče o dům, děti, zvířata a květiny, i když jste pryč.
Ekonomům je nyní zřejmě jasné, o čem je řeč, nebo tedy alespoň ve světě obchodování, ostatní možná jen pokrčí rameny. Optikou Paretova principu se však můžete zadívat nejen na svět ekonomie, ale na veškerou vaší činnost – hubnutí nevyjímaje. O čem je to tedy vlastně řeč?
Vyrazit na túru či pořádně šlápnout do pedálů chce během léta nejeden z nás. Jenže mnohdy plány zůstanou jen v hlavě, protože po prvním dni a zvýšené pohybové aktivitě se dostaví bolesti svalů, nepříjemné křeče a únava. Přitom všechny tyto potíže mají často společného původce. Tím je nedostatek hořčíku. Jde-li o dlouhodobý problém, mohou být následky mnohem závažnější.

Nepřehlédněte

Pokud jste vášnivá zahradnice nebo máte vymezené místo na pěstování plodin na vašem balkoně, pak jistě mezi vaší úrodou nechybí ani rajská jablíčka. Rajčata jsou nejen chutnou pochoutkou k odpolední svačině, ale také skvělou ingrediencí na vaření, například k italským receptům. Seznamte se s těmi nejlepšími kroky pro perfektní úrodu rajčat.
Aby vaše pleť vypadala zdravě, svěže a odpočatě, nemusíte vydávat horentní sumy za drahé pleťové krémy. I díky běžně dostupným surovinám bude vaše pleť zářivě krásná. Domácí pleťové masky na suchou pleť dodají pleti tolik potřebnou hydrataci a pro jejich přípravu stačí zajít jen do lednice.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek