Pondělí , 15. 07. 2024

Jindřich

Horoskopy na týden od 24.6. do 30.6.: Co vám přinesou hvězdy?

Tento týden se Slunce nachází ve znamení Raka, což přináší emocionální hloubku a zaměření na rodinu a domov. Planeta Saturn ve znamení Ryb nabere o víkendu zpětný chod, ve kterém bude až do poloviny listopadu. Planetární postavení nám tak dává druhou šanci. Jaké jsou sliby, které jste dali sobě či jiným, že něco začnete, uděláte, pomůžete zrealizovat nebo přestanete dělat, a pořád jste tak neučinili?
Horoskop
Týden od 24.6. do 30.6.: Horoskop slibuje změny a naději

Tento týden bude klíčový pro sebereflexi a posilování vztahů. S přechodem Slunce do Raka se zaměříme na emocionální stabilitu a rodinné vazby. Úplněk v Kozorohu minulý týden přinesl významné uvědomění a nyní se zaměřujeme na konsolidaci těchto poznatků. Retrográdní Saturn od 29. června nás vybízí k přehodnocení našich cílů a slibů. Využijte tento čas k plánování a stabilizaci svých kroků do budoucna. Měsíc bude tento týden ubývající, což je ideální pro uzavírání záležitostí a introspekci.

Beran

Tento týden budete muset najít rovnováhu mezi osobními ambicemi a rodinnými povinnostmi. Mars ve vašem sektoru financí naznačuje, že byste měli být opatrní při investování. Energie úplňku vám může pomoci dokončit projekty, které jste dlouho odkládali.

Býk

Vliv Marsu ve vašem znamení přináší potřebu stability a bezpečí. Buďte trpěliví a vytrvalí ve svých snahách. Venuše v Raku vám přinese příležitosti pro romantiku a zlepšení rodinných vztahů. V práci se soustřeďte na detailní plánování a vyhněte se zbrklým rozhodnutím.

Blíženci

Jupiter ve vašem znamení podporuje komunikaci a sociální interakce. Tento týden je ideální pro networking a navazování nových kontaktů. Merkur v Raku vás povzbuzuje k tomu, abyste naslouchali svým emocím a vyjádřili své pocity. Využijte tento čas k osobnímu růstu a vzdělávání.

Rak

Slunce ve vašem znamení zvyšuje vaši sebevědomí a charisma. Tento týden je ideální pro osobní iniciativy a seberealizaci. Úplněk ve vašem partnerském sektoru přináší jasnost do vztahů a pomůže vám lépe porozumět potřebám vašich blízkých. Buďte otevření a komunikativní.

Lev

Tento týden je ideální pro introspekci a duchovní růst. Slunce ve vašem domě spirituality vás povzbuzuje k tomu, abyste se zaměřili na své vnitřní já. Retrográdní Saturn vás může zpomalit v oblasti kariéry, ale je to dobrý čas pro dlouhodobé plánování a stabilizaci vašich cílů.

K TÉMATU  Blíženci: Kolem tohoto vzdušného znamení se vždy něco děje

Panna

Venuše v Raku přináší harmonii do vašich společenských vztahů. Tento týden je vhodný pro setkání s přáteli a posilování sociálních vazeb. Mars ve vašem domě komunikace naznačuje, že budete mít mnoho příležitostí k vyjádření svých myšlenek a nápadů. Buďte otevření novým příležitostem.

Váhy

Merkur a Venuše v Raku přinášejí harmonii a komunikaci do vašeho profesního života. Tento týden je ideální pro řešení pracovních záležitostí a navazování nových obchodních kontaktů. Úplněk ve vašem domě financí vám může přinést nové finanční příležitosti a pomůže vám lépe plánovat vaše výdaje.

Štír

Tento týden se zaměřte na zdraví a wellness. Mars ve vašem domě zdraví vás povzbuzuje k tomu, abyste se starali o své tělo a duši. Venuše v Raku přináší romantiku a emocionální hloubku do vašich vztahů. Využijte tento čas k posílení vašich partnerských vazeb.

Střelec

Jupiter ve vašem domě vztahů podporuje harmonii a komunikaci. Tento týden je ideální pro řešení vztahových problémů a posilování sociálních vazeb. Merkur v Raku vás povzbuzuje k tomu, abyste naslouchali svým emocím a vyjádřili své pocity.

Kozoroh

Saturn ve vašem znamení přináší potřebu stabilizace a dlouhodobého plánování. Tento týden je ideální pro kariérní růst a dosažení dlouhodobých cílů. Úplněk ve vašem znamení přináší jasnost a uvědomění, které vám pomohou lépe porozumět vašim potřebám a cílům.

Vodnář

Uran ve vašem znamení přináší potřebu změny a inovace. Tento týden je ideální pro experimentování s novými nápady a přístupy, zejména v oblasti osobního rozvoje a společenských vztahů. Venuše v Raku přináší harmonii a lásku do vašeho rodinného života. Buďte otevření novým příležitostem a nápadům, které mohou obohatit váš život a přinést novou perspektivu.

Ryby

Neptun ve vašem znamení posiluje vaši intuici a duchovní vnímání. Tento týden je ideální pro meditaci a duchovní růst. Merkur v Raku vás povzbuzuje k tomu, abyste naslouchali svým emocím a vyjádřili své pocity. Využijte tento čas k posílení vašich vztahů a osobního růstu.

K TÉMATU  Léčivé houby. Které vám pomohou s imunitou, které s pamětí a co dalšího ještě umí?

Doporučení pro tento týden

Vzhledem k retrográdnímu Saturnu ve znamení Ryb je tento týden ideální pro sebereflexi a přehodnocení dlouhodobých cílů. Využijte tento čas k uzavření starých záležitostí a plánování budoucnosti. Mějte na paměti své sliby a závazky a pokuste se je naplnit. Zaměřte se na zlepšení vztahů a posílení rodinných vazeb, což přispěje k vaší emocionální stabilitě​

MOHLO BY SE VÁM HODIT

Psychologická odolnost v kariéře: Význam resilience a jak ji rozvíjet pro úspěch v práci

Výchova nebo geny?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Dne 4. ledna roku 2019 byl na sociální platformě Instragram vytvořen účet. Na tomto účtu byla toho samého dne vystavena fotografie obyčejného slepičího vejce společně s popiskem: „Pojďme z tohoto obrázku udělat nový světový rekord a dát jí největší počet lajků, jaký tu kdy byl. Překonejme aktuální rekord, který drží Kylie Jenner s 18 miliony lajky“. A tím to všechno začalo.
Proč na ruce mít hodinky, které jen ukazují čas? Mohou mít celou řadu další inteligentních funkcí, které nám mohou usnadnit život. Zejména pokud jsme ve spěchu a nemáme čas lovit mobilní telefon z kabelky či kapsy, abychom se podívali, kdo nám zrovna telefonuje. To je ale jen jedna z výhod chytrých hodinek. Podle čeho se dají vybírat chytré hodinky?
Jsem vdaná už třicet let – za tu domu jsme si toho s manželem zažili hodně, ale vždy jsme byli tím spokojeným a harmonickým párem, prostě dva lidé, kteří k sobě patří. Kamarádky se mě často ptaly, jak to děláme a zda už někdy došlo i k nevěře.
Současná komplikovaná doba COVIDU-19 přinesla s sebou mnohé změny, se kterými se musíme ve svých životech poprat. Jednou z těchto změn je i karanténa. Obzvláště náročná je v případě rodin s dětmi. Přinášíme vám několik tipů, jak děti během karantény zabavit.
Chcete-li jít s dobou, pořiďte si do vašeho šatníku alespoň jednu stylovou dámskou mikinu. Pokud netušíte, jaké kousky budou v letošní sezóně in, nemusíte zoufat. My vám to totiž na následujících řádcích rádi prozradíme. Proto se pojďte inspirovat společně s námi. Máme pro vás nejrůznější tipy na trendy kousky a dokonce vám prozradíme, jak je vkusně zakomponovat do letošního outfitu
Dříve jste ve skříni našli maximálně dva druhy rostlinného oleje. Nyní jeho rozmanitost přímo ohromuje, ve výsledku však vyvolává mnoho otázek – od prostého „Co je to za olej?“ až po „Jaký druh jídla s ním vařit?“ Pojďme si v těch olejích udělat kapánek jasno a zjistit, které z nich se vyplatí používat v kuchyni pravidelně. Nejspíše budete kukat, jaké oleje se do vaší kuchyně mohou vůbec dostat!
Co to je, perfektní make-up na léto? Ve skutečnosti neexistuje žádná samostatná kategorie, kterou bysme mohli pojmenovat „letní tónovací krémy“, protože pleť každého člověka má různé vlastnosti a potřebuje jinou kosmetiku. Navíc každý chce získat různé výsledky: někdo má rád matný finiš a někdo si oblíbil efekt mokré pleti.
Umíte si představit start dne bez lahodného hrnku kávy? Je to něco, co dokáže člověka nastartovat a zpříjemnit mu každodenní vstávání. Kolem kávy se však točí řada spekulací a domněnek. Ty se týkají především toho, jestli káva prospívá nebo naopak škodí zdraví. Jak to tedy je?
Někdo si o Vánocích libuje v koledách a tradičních českých svátečních písničkách, někdo se zase nemůže nabažit zahraniční tvorby. Hudba zkrátka v předvánočním období nesmí scházet, a to zejména při pečení cukroví, balení dárků, strojení stromečku či zdobení bytu. A pro příznivce vánoční hudby tu máme výběr nestárnoucích songů, u kterých se během zimních svátků vyplatí otočit volume doprava.
Cihlová zeď a moderní interiéry se začínají prolínat, i když by to kdysi nikoho nenapadlo. Ale přiznané cihlové zdi dodají celému interiéru jedinečný charakter. Protože ale pravé cihly najdeme málokde, můžeme cihlové stěny imitovat plastickým dekorem, který je na první pohled k nerozeznání. Tyto obklady se dají koupit v různých vyhotoveních i barvách, takže se mohou tvářit jako břidlice, kámen nebo klasické cihly. Dokonce si je můžete natřít nebo jinak povrchově upravit přesně podle sebe.
Máte v sedmdesáti nárok být zamilovaná a mít sex? Samozřejmě máte. Zamilování je stejné ve dvaceti, jako v sedmdesáti. Jen je lidé na veřejnosti projevují méně okázale. Možná vám vaše děti řeknou, že jste trapná. A ony nejsou právě tím, že takhle uvažují? Milovat někoho není nikdy trapné. Je to ta nejdůležitější součást života každého člověka.
Stejně jako učení se sedět, plazit se a chodit, je i cvičení na nočník dovedností, které se vaše dítě musí naučit. Zatímco většina dětí je připravena zahájit trénink na toaletě mezi 18 měsíci a 3 lety, existuje několik dalších dovedností, které musí dítě zvládnout, než může trénink začít. Nočník se nejlépe provádí, když je fyzický a emoční vývoj vašeho dítěte ve správném bodě.

Výběr článků

V minulých dnech panovalo i na horách teplé, až jarní počasí. V nižších polohách a na jižních svazích taje sníh. Na sjezdovkách je ráno přimrzlý, odpoledne měkne nebo se mění v krupici. Kam tedy vyrazit lyžovat? Zde jsou tipy na některá zimní střediska.
Nové album Ondřeje Rumla Zapomenutý příběh posluchače zavede do klidné a radostné atmosféry Vánoc.
Chystáte se do nové nebo první práce. Prošla jste vítězně pohovorem, máte podepsanou pracovní smlouvu. Co vás bezprostředně po nástupu do zaměstnání čeká? Na co se připravit a na co nepřistupovat, ani kdyby vás nutili?

Nepřehlédněte

Design stodoly využívá délku domu a umožňuje naplno maximalozovat výhledy ven a přirozené osvětlení uvnitř domu. Stealth Farmhouse je prostě úžasný. Chlubí se bezúdržbovými obklady, a uvnitř naleznete mimo jiné i čtyři ložnice a tři koupelny. Okna jsou orientována na sever
Příběh, který nám přistál v naší schránce, nás nejdříve vyděsil. Vždyť jsou věci, které by měly být naprosto zapovězené. Jak je vidět, na světě je možné všechno.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek