Úterý , 27. 09. 2022

Jonáš

Kathy Jacobs: Bude jí 60, přesto dělá modelku ve dvoudílných plavkách

Její jméno je Kathy Jacobs, je jí 56 let a žije ve Spojených státech amerických, konkrétně ve městě Calabass ve státě Kalifornie.
Modelka
I když je jí skoro 60, postavu má jako málokterá dvacítka! (zdroj foto: https://woman.tiscali.cz/2020/07/ma-56-let-a-dela-modelku/?utm_source=NET&utm_medium=NET&utm_campaign=ANANAS&utm_content=novinovky.eu)

25. 09. 2020

25. 09. 2020

Návrat ke koníčku z mládí

V mládí byla jen začínající modelkou, ale do finále jedné takové soutěže se probojovala až ve svých 56 letech! Soutěž vyhlásil známý časopis Sports Illustrated Swimsuit a úžasná Kathy Jacobs dostala od časopisu nabídku na nafocení a zveřejnění fotografií v bikinách, kterou přijala.

Fyzická příprava

Kathy s účastí v soutěži příliš neváhala. Před několika lety jí byl diagnostikován diabetes a kvůli tomu musela udělat velké změny ve svém jídelníčku. Začala také pravidelně cvičit, a to čtyřikrát týdně. Má ráda dobré jídlo a miluje čokoládu, ale ví, že v jídle i pití je třeba zachovávat míru. Na soutěž se tedy cítila fyzicky připravená, ale pro Kathy byla důležitá i její vnitřní motivace.

Vnitřní motivace

Tím, že se do soutěže ve svém věku přihlásila, chtěla Kathy poukázat na skutečnost, že není dobré žít ve stereotypech a podceňovat schopnosti a možnosti lidé jen proto, že mají určitý věk, výšku nebo vzhled.

Kathy Jacobs se přes noc stala miláčkem řady žen zejména středního věku, které se na ni s důvěrou obracejí o radu, a to zejména v otázkách

  • doporučeného cvičení,
  • vhodné stravy a
  • péče o pleť.

O Kathy jeví samozřejmě zájem i muži, ale ti namísto jejích rad mají zájem spíše o její společnost.

Pokud se jedná o její výživové tipy, nejí maso, pouze ryby a ty si dopřává pravidelně několikrát týdně. Místo klasického mléka pije mléko mandlové. Pokud jde o chléb a tradiční přílohy, tedy brambory, rýži nebo těstoviny, dá si je Kathy maximálně jednou týdně, miluje ale sladké brambory.

Kromě práce pro Sports Illustrated Swimsuit se Kathy stala tváří reklam několika firem a dostala také nabídku americké hudební skupiny Green Day, aby v bikinách účinkovala v jejich klipu, čehož se s radostí a s úspěchem zhostila.

K TÉMATU  Nejlépe placené herečky roku 2020. Tipli byste to do nich?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Manuál správného focení. Jak správně pózovat na vašich fotografiích, abyste vypadaly co možná nejlépe?

Slavné ženy, které bojovaly s bulimií a dokázaly ji porazit. Patřila mezi ně i princezna Diana

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Ačkoli bychom to měli dělat všichni, opravdu není pravidlem, že se v každé domácnosti třídí odpad. Pokud si neosvojíme tyto správné návyky, může se stát, že často budeme vyhazovat odpadky tam, kam prostě nepatří. Ještě horší varianta je ta, že netřídíme vůbec (hanba!). Přitom je to naprosto jednoduchá disciplína. Nejtěžší je pouze začít. Do lehkého začátku vám poradíme, jak na to, abyste přispěli k lepšímu životnímu prostředí.
Deprese a úzkosti jsou dnes běžné jevy, se kterými se potýkáme. Zatímco někdo k těmto stavům sklouzne z důvodu špatného rodinného zázemí, jiný se do depresí dostane z důvodu až příliš velké snahy uspět. A někdy - někdy je na vině takzvaná obsedantně-kompulzivní porucha. O co konkrétně jde?
Žraloci. Pro někoho jsou to velmi obávaní mořští tvorové, pro jiné fascinující živočichové, které by bylo úžasné více probádat a ochraňovat. Do podvědomí většiny z nás se žraloci, jakožto krvelačné bestie, zapsali předně Spielbergovým filmem Čelisti. Zároveň v posledních měsících a letech se stále dočítáme a doslýcháme o smrtelných útocích na lidi v destinacích, ve kterých bychom to zrovna nečekali.
Meduňka – citronem vonící bylina z Evropy se používá jako kulinářská, léčivá i kosmetická bylina. Všeobecně se má za to, že má uklidňující účinky, je ceněná pro svou schopnost snižovat stres a úzkost, podporovat lepší spánek a zmírňovat zažívací potíže a nadýmání. Zdravotní studie prokázaly, že meduňka dokáže zvýšit pocit pohody, štěstí a bdělosti jednotlivců.

Nepřehlédněte

Lidé ve znamení Lva jsou přirozenými vůdci, kteří se nesou stejně velkolepě jako jejich zvěrokruhový zástupce. V tomto znamení jsou lidé, kteří se narodili mezi 23. červencem až 22. srpnem.
Každý měsíc je to stejné. Ohlásí se menstruace, která je připravená nám přibližně týden dělat společnost. Ačkoli je menstruace z hlediska přírody naší důležitou součástí, není nám zrovna dvakrát příjemná a to zejména ve chvíli, kdy nám připraví krušné zážitky plné bolesti a nekomfortu. Jak si alespoň trochu takovou část měsíce zpříjemnit a ulevit si od všech nepříjemností.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek