Čtvrtek , 30. 05. 2024

Ferdinand

Kathy Jacobs: Bude jí 60, přesto dělá modelku ve dvoudílných plavkách

Její jméno je Kathy Jacobs, je jí 56 let a žije ve Spojených státech amerických, konkrétně ve městě Calabass ve státě Kalifornie.
Modelka
I když je jí skoro 60, postavu má jako málokterá dvacítka! (zdroj foto: https://woman.tiscali.cz/2020/07/ma-56-let-a-dela-modelku/?utm_source=NET&utm_medium=NET&utm_campaign=ANANAS&utm_content=novinovky.eu)

25. 09. 2020

25. 09. 2020

Návrat ke koníčku z mládí

V mládí byla jen začínající modelkou, ale do finále jedné takové soutěže se probojovala až ve svých 56 letech! Soutěž vyhlásil známý časopis Sports Illustrated Swimsuit a úžasná Kathy Jacobs dostala od časopisu nabídku na nafocení a zveřejnění fotografií v bikinách, kterou přijala.

Fyzická příprava

Kathy s účastí v soutěži příliš neváhala. Před několika lety jí byl diagnostikován diabetes a kvůli tomu musela udělat velké změny ve svém jídelníčku. Začala také pravidelně cvičit, a to čtyřikrát týdně. Má ráda dobré jídlo a miluje čokoládu, ale ví, že v jídle i pití je třeba zachovávat míru. Na soutěž se tedy cítila fyzicky připravená, ale pro Kathy byla důležitá i její vnitřní motivace.

Vnitřní motivace

Tím, že se do soutěže ve svém věku přihlásila, chtěla Kathy poukázat na skutečnost, že není dobré žít ve stereotypech a podceňovat schopnosti a možnosti lidé jen proto, že mají určitý věk, výšku nebo vzhled.

Kathy Jacobs se přes noc stala miláčkem řady žen zejména středního věku, které se na ni s důvěrou obracejí o radu, a to zejména v otázkách

  • doporučeného cvičení,
  • vhodné stravy a
  • péče o pleť.

O Kathy jeví samozřejmě zájem i muži, ale ti namísto jejích rad mají zájem spíše o její společnost.

Pokud se jedná o její výživové tipy, nejí maso, pouze ryby a ty si dopřává pravidelně několikrát týdně. Místo klasického mléka pije mléko mandlové. Pokud jde o chléb a tradiční přílohy, tedy brambory, rýži nebo těstoviny, dá si je Kathy maximálně jednou týdně, miluje ale sladké brambory.

Kromě práce pro Sports Illustrated Swimsuit se Kathy stala tváří reklam několika firem a dostala také nabídku americké hudební skupiny Green Day, aby v bikinách účinkovala v jejich klipu, čehož se s radostí a s úspěchem zhostila.

K TÉMATU  25 a dost! Nenasytný herec Leonardo DiCaprio ze svých nároků nepolevuje

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Manuál správného focení. Jak správně pózovat na vašich fotografiích, abyste vypadaly co možná nejlépe?

Slavné ženy, které bojovaly s bulimií a dokázaly ji porazit. Patřila mezi ně i princezna Diana

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Pocity štěstí a spokojenosti v životě jsou nesmírně důležité. Jak jich ale docílit a dlouhodobě si je udržet? Možná máte pocit, že je to obrovská alchymie, se kterou si nevíte rady. Nejspíše si myslíte, že ve hře je celá řada faktorů a mnoho z nich dokážete ovlivnit jenom z části – například vztahy v rodině, v práci… Ve skutečnosti toho ale máte v rukou hodně. Velkou pomoc vám nabízí hormon dopamin a jeho hladinu ve svém těle můžete ovlivnit více, než sami tušíte. Jak na to?
Máte zahradu? Pak by byla velká škoda, kdybyste na ní nepěstovali vlastní zeleninu a ovoce. Nejenže je úroda, kterou si sami vypipláte chutnější než ta z obchodu, nemusíte se obávat žádných chemických látek a postřiků, ale navíc i hodně ušetříte.
Holčička si zamilovala štěně jménem Oakley, které rodina čerstvě adoptovala. Spokojený pejsek sladce spí, zatímco mu malá pečovatelka zpívá ukolébavku. Co na tom, že je to falešně a občas to trochu tahá za uši, Oakley si zkrátka láskyplné obětí užívá.
Pořádáte večírek pro svoje blízké nebo kolegy? Dáme vám pár tipů, jak naplánovat jedinečnou party, která zaručí všem zúčastněným nezapomenutelný zážitek.
Že ocet se hodí tak akorát do salátu a tím to hasne? Ale jděte. Zbaví vás škytavky a bradavice. Také odpudí otravné komáry, kteří vás nenechají na pokoji. Dá se s ním i žehlit, což vám ušetří spoustu času!
Není krém jako krém. Existuje rozdíl mezi tím, jaké krémy používáte na suchou, citlivou nebo mastnou pleť. Každá pokožka potřebuje něco jiného. Platí to i pro krémy určené pro denní a noční péči. Každý z nich plní úplně jiné úkoly. Jaký?
Od března, kdy princezna Kate oznámila svou diagnózu rakoviny, veřejnost netrpělivě očekává její návrat. Podle důvěryhodných zdrojů však princezna zůstane mimo oči veřejnosti nejméně do konce letošního roku, což vyvolává zklamání mezi jejími příznivci. Tisíce lidí budou muset čekat na jakýkoliv náznak zlepšení jejího zdravotního stavu.
Bolest při pohlavním styku, bolestivá menstruace a problémy s početím. To všechno se může skrývat pod diagnózou endometriózy. Endometrióza je gynekologické onemocnění, které postihuje řadu žen především v plodném věku.
V Čechách je systém pro matky s dětmi nastaven víc než příznivě. I přesto se mnoho matek rozhodne začít pracovat dříve, než jejich děti dosáhnou 3 let, tzv. školkového věku. Není to nic neobvyklého a dá se to velice dobře zvládat, jen se na to musíte připravit.
Dekorace k Vánocům prostě patří. Adventní věnec se svíčkami na stůl, ale krásné vánoční věnce můžete zavěsit kdekoli, třeba na dveře nebo na okno. Právě ty si můžete prohlédnout v galerii.
Sváteční období je v plném proudu, a s ním přichází potřeba najít rovnováhu mezi odpočinkem a aktivitami. Dnešní pondělní článek na Dámské Lize se věnuje této výzvě, přináší nápady a tipy, jak aktivně odpočívat mezi svátky. Bez ohledu na to, zda preferujete venkovní dobrodružství, relaxaci v pohodlí domova, nebo nové zážitky s rodinou a přáteli, čekají vás inspirace, jak plně využít krásné chvíle mezi vánočními svátky.
Bojujete s přebytečnými kily? Už nevíte, co máte udělat, abyste se jich stoprocentně zbavili? Je načase vsadit veškerá esa v rukávu na hubnoucí potraviny, respektive na potraviny, po kterých se hubne.

Výběr článků

Zatímco o jiných záležitostech se dokážete bavit dlouhé hodiny, na téma sex ještě jaksi nepřišla řada? Proč je dobré spolu otevřeně mluvit na téma sex, a co získáte, když to zvládnete? Na závěr pro vás máme peprný tip, který rozhodně vyzkoušejte!
Dětská obezita celosvětově narůstá a v civilizovaných zemích je hodnocena už jako epidemie. Česko není výjimkou. Podle mezinárodní studie HBSC, sledující jednotnou metodikou školní děti, bylo v roce 2001/2 mezi dívkami ve věku 15 let 6 % obézních a mezi chlapci 13 %. Avšak ve školním roce 2013/2014 studie zjistila již 12 % obézních dívek tohoto věku, a dokonce 23 % obézních chlapců.

Nepřehlédněte

Že je příjemné líbání s člověkem, kterého milujete, není třeba víc rozebírat. Víte ale, že se jedná také o zdraví velmi prospěšnou činnost? Líbání je dokonce předmětem mnoha lékařských studií a vědci se intenzivně zajímají o jeho přínos.
Máte chytrý telefon? S největší pravděpodobností je vaše odpověď kladná. A to možná vůbec není dobře! Kvůli němu totiž snadno „vyfasujete“ problémy se zády i bolesti hlavy. Ale tím to bohužel ještě nekončí…

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek