Domů » Zábava » Slavní » Kathy Jacobs: Bude jí 60, přesto dělá modelku ve dvoudílných plavkách
Slavní

Kathy Jacobs: Bude jí 60, přesto dělá modelku ve dvoudílných plavkách

Modelka
I když je jí skoro 60, postavu má jako málokterá dvacítka! (zdroj foto: https://woman.tiscali.cz/2020/07/ma-56-let-a-dela-modelku/?utm_source=NET&utm_medium=NET&utm_campaign=ANANAS&utm_content=novinovky.eu)
Její jméno je Kathy Jacobs, je jí 56 let a žije ve Spojených státech amerických, konkrétně ve městě Calabass ve státě Kalifornie.

Návrat ke koníčku z mládí

V mládí byla jen začínající modelkou, ale do finále jedné takové soutěže se probojovala až ve svých 56 letech! Soutěž vyhlásil známý časopis Sports Illustrated Swimsuit a úžasná Kathy Jacobs dostala od časopisu nabídku na nafocení a zveřejnění fotografií v bikinách, kterou přijala.

Fyzická příprava

Kathy s účastí v soutěži příliš neváhala. Před několika lety jí byl diagnostikován diabetes a kvůli tomu musela udělat velké změny ve svém jídelníčku. Začala také pravidelně cvičit, a to čtyřikrát týdně. Má ráda dobré jídlo a miluje čokoládu, ale ví, že v jídle i pití je třeba zachovávat míru. Na soutěž se tedy cítila fyzicky připravená, ale pro Kathy byla důležitá i její vnitřní motivace.

Vnitřní motivace

Tím, že se do soutěže ve svém věku přihlásila, chtěla Kathy poukázat na skutečnost, že není dobré žít ve stereotypech a podceňovat schopnosti a možnosti lidé jen proto, že mají určitý věk, výšku nebo vzhled.

Kathy Jacobs se přes noc stala miláčkem řady žen zejména středního věku, které se na ni s důvěrou obracejí o radu, a to zejména v otázkách

  • doporučeného cvičení,
  • vhodné stravy a
  • péče o pleť.

O Kathy jeví samozřejmě zájem i muži, ale ti namísto jejích rad mají zájem spíše o její společnost.

Pokud se jedná o její výživové tipy, nejí maso, pouze ryby a ty si dopřává pravidelně několikrát týdně. Místo klasického mléka pije mléko mandlové. Pokud jde o chléb a tradiční přílohy, tedy brambory, rýži nebo těstoviny, dá si je Kathy maximálně jednou týdně, miluje ale sladké brambory.

Kromě práce pro Sports Illustrated Swimsuit se Kathy stala tváří reklam několika firem a dostala také nabídku americké hudební skupiny Green Day, aby v bikinách účinkovala v jejich klipu, čehož se s radostí a s úspěchem zhostila.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Manuál správného focení. Jak správně pózovat na vašich fotografiích, abyste vypadaly co možná nejlépe?

Slavné ženy, které bojovaly s bulimií a dokázaly ji porazit. Patřila mezi ně i princezna Diana

štítky

David Hampl

Napište komentář

Klikněte pro napsání komentáře