Čtvrtek , 01. 06. 2023

Laura

Kathy Jacobs: Bude jí 60, přesto dělá modelku ve dvoudílných plavkách

Její jméno je Kathy Jacobs, je jí 56 let a žije ve Spojených státech amerických, konkrétně ve městě Calabass ve státě Kalifornie.
Modelka
I když je jí skoro 60, postavu má jako málokterá dvacítka! (zdroj foto: https://woman.tiscali.cz/2020/07/ma-56-let-a-dela-modelku/?utm_source=NET&utm_medium=NET&utm_campaign=ANANAS&utm_content=novinovky.eu)

25. 09. 2020

25. 09. 2020

Návrat ke koníčku z mládí

V mládí byla jen začínající modelkou, ale do finále jedné takové soutěže se probojovala až ve svých 56 letech! Soutěž vyhlásil známý časopis Sports Illustrated Swimsuit a úžasná Kathy Jacobs dostala od časopisu nabídku na nafocení a zveřejnění fotografií v bikinách, kterou přijala.

Fyzická příprava

Kathy s účastí v soutěži příliš neváhala. Před několika lety jí byl diagnostikován diabetes a kvůli tomu musela udělat velké změny ve svém jídelníčku. Začala také pravidelně cvičit, a to čtyřikrát týdně. Má ráda dobré jídlo a miluje čokoládu, ale ví, že v jídle i pití je třeba zachovávat míru. Na soutěž se tedy cítila fyzicky připravená, ale pro Kathy byla důležitá i její vnitřní motivace.

Vnitřní motivace

Tím, že se do soutěže ve svém věku přihlásila, chtěla Kathy poukázat na skutečnost, že není dobré žít ve stereotypech a podceňovat schopnosti a možnosti lidé jen proto, že mají určitý věk, výšku nebo vzhled.

Kathy Jacobs se přes noc stala miláčkem řady žen zejména středního věku, které se na ni s důvěrou obracejí o radu, a to zejména v otázkách

  • doporučeného cvičení,
  • vhodné stravy a
  • péče o pleť.

O Kathy jeví samozřejmě zájem i muži, ale ti namísto jejích rad mají zájem spíše o její společnost.

Pokud se jedná o její výživové tipy, nejí maso, pouze ryby a ty si dopřává pravidelně několikrát týdně. Místo klasického mléka pije mléko mandlové. Pokud jde o chléb a tradiční přílohy, tedy brambory, rýži nebo těstoviny, dá si je Kathy maximálně jednou týdně, miluje ale sladké brambory.

Kromě práce pro Sports Illustrated Swimsuit se Kathy stala tváří reklam několika firem a dostala také nabídku americké hudební skupiny Green Day, aby v bikinách účinkovala v jejich klipu, čehož se s radostí a s úspěchem zhostila.

K TÉMATU  Čtyři jednoduché recepty, na které potřebujete pouze dvě ingredience! Zkuste čokoládové brownies nebo sýrové chipsy!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Manuál správného focení. Jak správně pózovat na vašich fotografiích, abyste vypadaly co možná nejlépe?

Slavné ženy, které bojovaly s bulimií a dokázaly ji porazit. Patřila mezi ně i princezna Diana

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Všichni milovníci seriálu Sex ve městě jsou jako na jehlách Carrie Bradshaw, protože je to tady! Kýžené pokračování v podobě nových dílů. Otázkou však zůstává, jestli se i tato série bude držet původního stylu Sexu ve městě, anebo se spíše můžeme těšit na něco nového. A v neposlední řadě, jestli to celé autoři pokračováním leda nepokazí.
Blíží se narozeniny vašeho partnera a vy usilovně přemýšlíte o tom, co byste mu pořídila? Určitě ho chcete příjemně překvapit a ráda byste vsadila na maximálně praktický dárek, který využije. Kombinace těchto dvou aspektů ovšem není vůbec jednoduchá. Ne vždy se musíte zaručeně zavděčit. Právě proto pro vás máme hned několik tipů, jež se vám mohou hodit. zaměříme se právě na onen zmiňovaný praktický aspekt, jež je z hlediska dlouhodobého využití dárku velmi důležitý.
Ačkoli bychom to měli dělat všichni, opravdu není pravidlem, že se v každé domácnosti třídí odpad. Pokud si neosvojíme tyto správné návyky, může se stát, že často budeme vyhazovat odpadky tam, kam prostě nepatří. Ještě horší varianta je ta, že netřídíme vůbec (hanba!). Přitom je to naprosto jednoduchá disciplína. Nejtěžší je pouze začít. Do lehkého začátku vám poradíme, jak na to, abyste přispěli k lepšímu životnímu prostředí.
Jistě to znáte – někdy máte prostě chuť pustit si nějakou bláznivou komedii a veškeré starosti vyhodit na chvíli z hlavy. Pokud chcete strávit pohodový večer a zasmát se, přinášíme vám tipy na filmy, které by u vás mohly uspět. Některé z nich vás budou jen bavit, jiné vám mohou připadat trochu hořké, některé ve vás přece jen zasejí semínko vážnějších myšlenek, které vás budou provázet ještě pár následujících dní.
Česnek je jedna z nejzdravějších potravin na světě. Odhání bacily, viry i upíry a je ceněným čističem cév a celého těla. I když se situace už hodně zlepšila, opravdu kvalitní česnek je na českém trhu stále poměrně nedostatkovým zbožím a pokud už je kvalitní, bývá velmi drahý
Krásný, rovný úsměv bez bolesti a téměř na počkání slibuje inovativní systém neviditelných rovnátek Invisalign. Rovnátka jsou totiž navržena tak, aby odhalila úsměv, po kterém toužíte. Díky snímatelným rovnátkům tak opravdu během pár měsíců změníte svůj život.
Už dávno je pryč doba, kdy si lidé doma zapalovali parafínové čajové nebo jiné svíčky. Osvěta na téma svíček se šíří světem rychlostí blesku. Pokud ale stále netušíte, proč zainvestovat do sójových svíček, pár důvodů pro vás máme. Ten hlavní je, že parafínové svíčky vážně poškozují naše zdraví.
Jaro je nejen ideální příležitostí k vyhřívání se na teplém slunci a pikniku. Je to také příležitost předvést svůj vytříbený smysl pro styl. Jarní prázdniny nemusí být jen o beztvarých svetrech a sepraných teplákových soupravách. Můžete získat pohodlný vzhled, který vám zaručí pohodlí a krásu zároveň. A dokonalý vzhled si můžete vybrat na nejlepší webové stránce pro výhodné nákupy Shopsy.

Nepřehlédněte

Pokud se vám při přečtení názvu dnešního článku vybavilo rozesmáté dítě na venkovním hřišti, zkuste nyní tu představu trochu změnit. Houpání totiž zdaleka nemusí být výsadou dětí. Houpačky umístěné v bytech nabízí prostor pro odpočinek a zároveň jsou velmi zajímavým doplňkem interiéru.
„Není ta omáčka moc kyselá? Nejsou ty knedlíčky moc mazlavé?“ Citát z oblíbeného filmu dokumentuje, jak málo si některé ženy věří. A to i v případě, že svou práci zvládají skvěle. Jste jedna z nich? Také máte pocit, že nic neuděláte perfektně? Možná se jen podceňujete. A že nejste dokonalá? Hoďte pochybnosti za hlavu a mějte se ráda!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek