Středa , 29. 06. 2022

Petr a Pavel

Kosmetický zázrak jménem roller: Přírodní kámen, který je klíčem ke kráse

Zázrak moderní kosmetiky nebo prastará síla přírodních kamenů? Odhalte spolu s námi účinky malého kosmetického pomocníka jménem roller, kterého si zamilujete už po prvním použití.
kosmetický roller
Znáte zázrak jménem kosmetický roller? (foto: 123RF)

21. 04. 2021

21. 04. 2021

Historie rolleru

Kde se vzal kosmetický roller? První zmínky o využívání pozoruhodných účinků kamenů na pokožku a lidské zdraví sahají až do daleké historie. Nejstarší historické prameny, poukazující na víru v magické schopnosti kamenů, pocházejí z doby staré Indie, kde bylo přírodních kamenů využíváno především k očistě vody a přípravě léčivých nápojů.

V pozdějších letech byly vzácné přírodní kameny spíše symbolem moci a bohatství, tedy jako součást šperků či klenotů. Další historické prameny poukazují na používání síly přírodních kamenů ve starověké Číně, kde byly přírodní drahokamy hojně využívány k nejrůznějším omlazujícím procedurám. A právě zde má původ roller, který je i dnes používán jako součást luxusní péče o pokožku.

Kosmetický roller v moderní podobě

Roller je kosmetická pomůcka, jejíž základ tvoří opracované přírodní kameny. Ačkoliv byl roller zpočátku hojně využívaný k omlazujícím procedurám a masážím především v profesionálních kosmetických salónech, díky svému modernímu designu a snadnému použití se postupem času stal velmi oblíbenou pomůckou žen i pro domácí použití.

Hlavními částmi rolleru jsou dva podlouhlé kameny upevněné kovovým rámem na obou koncích rukojeti. Jeho důmyslně navržený design činí z rolleru jedinečného kosmetického pomocníka. Pro své pozoruhodné vlastnosti přírodních drahokamů na lidské tělo má však roller mnohem širší využití, než je masáž obličeje. 

Kouzlo přírodních kamenů 

Krystaly v sobě ukrývají jedinečnou přírodní sílu, která má na lidské tělo pozoruhodné a blahodárné účinky. Z hlediska zdraví a krásy jsou často používány k omlazujícím i relaxačním procedurám, jenž tělu předávají jak estetické benefity, tak i duchovní hodnotu. 

Spirituální síla kamenů

Použití přírodních kamenů pro péči o pleť bylo běžné již ve staré Indii a dokonce již v dobách starého Egypta. Pro tyto účely bylo využíváno mnoho různých druhů kamenů, které se těšily oblibě pro své pozoruhodné schopnosti. Neméně důležitým faktorem však je i vliv, jež mají na lidskou duševní kondici.

K TÉMATUJak si udržet mladistvou pleť. Zkuste jednoduché fígle Francouzek

K jedněm z nejoblíbenějších patří Růženín, který je charakteristický svou schopností otevírat lidská srdce a probouzet lásku, fantazii a tvořivost. Mezi největší oblíbence pro různé procedury se z řad přírodních kamenů řadí také Jaspis. Hlavně díky síle snižovat horečku a chránit před těžkými sny, které mu šamani a léčitelé přisuzují. Pro masážní kosmetický váleček se využívá několik typů drahokamů, největší zastoupení má však roller z kamene Jade, což je kombinace kamenů Jadeitu a Nefritu.

Jade roller – klíč ke kráse

Kámen Jade je již po staletí symbolem klidu a vyrovnanosti. Ve staré Číně se věřilo v jeho očišťující a posilují účinky a právě tyto pozoruhodné vlastnosti z něj dělají malý kosmetický poklad. Jedinečná síla přírodních kamenů dokáže pokožce poskytnout mimořádnou péči, po které bude pleť zdravá, krásná a bez vrásek.

Pravidelným hýčkáním své pokožky masáží za pomoci jade rolleru povýšíte každodenní péči o své tělo na luxusní proceduru. Kromě toho, že podpoříte prokrvení a pružnost své pokožky, zabráníte také prohlubování a tvorbě vrásek. Navíc vám roller předá to nejlepší z unikátních vlastností a energie vzácných kamenů.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nejlepší vychytávky na černé tečky – zatočte s nimi pomocí kosmetických produktů i domácích masek

Neobvyklé kosmetické vychytávky s pomocí ingrediencí z kuchyně. Zbavte se celulitidy, vyčistěte póry nebo nechte zmizet modřinu!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pokud jste se rozhodli, že regál je skvělým způsobem, jak dosáhnout úspory místa i zpřehlednění uskladněných věcí (může jít o potraviny, nářadí, nástroje, kanystry, přístroje a další), nyní stojíte před rozhodnutím, jaký regál si vlastně vybrat. V úvahu je třeba vzít hned několik parametrů.
Od 21. dubna, tedy počínaje dneškem, bude vládnout horoskopu až do 21. května znamení Býka. Tito lidé jsou známí svou vášnivostí, spolehlivostí, elegancí a někdy jsou považováni za nejpřitažlivější děti zvěrokruhu. Zároveň jsou čestní a milující. Nechybí jim jistá dávka extravagantnosti, nicméně pokud se rozzuří, často z nich jde i strach. Pokud někdy odhalí, že jste je podvedli, nebudou s vámi mít slitování, jsou totiž opravdu čestní.
Všichni milovníci seriálu Sex ve městě jsou jako na jehlách Carrie Bradshaw, protože je to tady! Kýžené pokračování v podobě nových dílů. Otázkou však zůstává, jestli se i tato série bude držet původního stylu Sexu ve městě, anebo se spíše můžeme těšit na něco nového. A v neposlední řadě, jestli to celé autoři pokračováním leda nepokazí.
Bali - nádherný, romantický a přírodou protkaný ostrov, který přímo vybízí k prožití okamžiku, který se na vždy zapíše do vaší paměti jako váš den D. Plánujete zde svatbu? Proč ne, je to ostatně v poslední době poměrně trendy záležitost. Předem byste rozhodně měly vědět, na co se připravit. Svatební specialistka a místní balijský průvodce pro vás připravili souhrnné informace přímo z místa činu.
Snad každá žena neustále hledá procedury, které vyzdvihnou přirozený půvab pleti, zlepší její vlastnosti a podpoří úchvatný vzhled. Zatímco dříve zažívaly doslova boom kosmetická studia, řada žen péči o svůj vzhled přesunula do pohodlí domova. Dnes už si proto můžeme dopřát řadu kosmetických ošetření, aniž bychom čekali na objednací termín do studia. Příkladem je také oblíbená metoda dermaplaning, kterou hravě zvládnete i doma. Jen si o tom předtím pár věcí prostudujte.
Blížila se sedmá hodina večerní a my už jsme netrpělivě čekali před televizními obrazovkami, až se ozve známá melodie a objeví se mužík s papírovou čepičkou. Večerníček je fenoménem, který si pamatujeme do dneška, zvláště některé oblíbené pohádky, které nám každý večer před spaním přinášel. Zavzpomínejte si na pohádkovou nadílku s námi.
Tinnitus je nemoc, která přichází zcela nečekaně, ale nezřídka s námi zůstává po celý život. Často se o ní hovoří jako o civilizační chorobě. Jenže tinnitus není nemoc jako taková, spíše jde o příznak něčeho jiného, jen lékaři stále nevypátrali čeho.
Negativní zprávy nás zahlcují. Napětí stoupá a klid nejspíše ještě dlouho nikdo z nás nepozná. Není se čemu divit. Sotva jsme zvládli jednu krizi, přišla další, daleko horší a jen kousek od našich hranic. Obavy o budoucnost nyní trápí hodně lidí. Pokud nemůžete z aktuálního dění spát a pracují vám nervy, soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, které vám pomohou náročné období zvládnout.
I v dnešní době, kdy se výrobci elektroniky předhánějí, co všechno jejich nové chytré hodinky neumějí, existuje velké množství lidí, kteří nejvíce ocení jednoduché a elegantní ručičkové hodinky. Navíc jen jednoduché hodinky se hodí třeba k obleku nebo do divadla, takže by neměly chybět žádnému muži.
Je tu jaro a s ním i spoustu změn! Lidé se chystají na sezónu v plavkách a chtějí být na jaře víc plní energie. Po zimě, kdy jsme spíš pasivní a více jíme, tak s jarem přichází odhodlání do různých detoxů a očist! Bohužel to nemusí skončit vždy dobře, protože není detox jako detox. V tomto článku vám prozradím, jak na správnou jarní očistu! Která pročistí vaše tělo i vašeho ducha a zároveň neuškodí vašemu zdraví!
Omrzely vás všechny ty stále dokola opakující se jídla, která si připravujete? Máte občas chuť odměnit vaše chuťové pohárky něčím netradičním – nebo něčím, co jste třeba ještě nikdy předtím neochutnali? V tom případě vám určitě uděláme chutě hned několika tipy na božská italská jídla, která zkrátka musíte ochutnat!

Nepřehlédněte

Čeká vás zařizování nového bytu nebo snad rekonstrukce toho stávajícího? Inspirujte se trendy v bydlení pro rok 2022. Cílem pro nadcházejících dvanáct měsíců je vytvořit ze svého domova místo, kde se budete cítit příjemně, v klidu a bezpečí.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek