Sobota , 02. 12. 2023

Blanka

Rozjeďte v ložnici skutečnou bouři. Jak na to?

Stává se vám, že se čas od času v ložnici už nudíte? Hledáte způsob, jak v sobě probudit vášnivou dračici a ve svém partnerovi toho divokého milence, kterého jste poznala na začátku vztahu? Vezměte iniciativu do svých rukou a rozpoutejte v ložnici takovou sexuální bouři, že na ni ani jeden z vás jen tak nezapomene – a budete na ni rádi nejen vzpomínat, ale především si ji pravidelně opakovat!
Rozjeďte bouři v ložnici
Rozjeďte bouři v ložnici

Hoďte nudu za hlavu

Rutina, stres, únava no a samozřejmě děti… To všechno má negativní vliv na sexuální jiskření v dlouhodobých vztazích. Nelámejte však nad vášnivými noci hůl. Pokud máte jen trochu zájem erotický náboj vašeho vztahu znovu oživit, stačí si udělat trošku času – a můžete udělat partnerovi překvapení, na které jen tak nezapomene.

Vypadněte z rutiny

Nejprve se však hodí rozbourat rutinu vašeho vztahu. Dejte děti k babičce nebo tetičce a pusťte se s mužem do nových zážitků, které ve vás rozproudí hormony, které už se dávno uložily k ledu.

Obarvěte si vlasy nebo si vyzkoušejte paruku – muži jsou přece jen vizuální tvorové a taková změna vašeho vzhledu je rozhodně nenechá v klidu.

Jděte spolu lézt na stěnu nebo si udělejte výlet do přírody. To všechno má na následující prožitky v posteli enormní vliv. Potom už stačí počkat na vhodnou chvíli a…

rozjeďte bouři v ložnici
Erotické body Livia Corsetti Abra S/L

Překvapte ho

Panuje ve vašem životě rutina nejen v životě, ale i v ložnici? Čekáte pravidelně na středu, kdy si odbijete svou čtvrt hodinku, kterou zakončujete leckdy i předstíraným orgasmem? Zkuste něco jiného. Hrajte si.

A vyzkoušejte, kam až jste ochotná zajít. Ideálním začátek podobných postelových experimentů, které ve vaší ložnici znovu rozpoutají vášeň, kterou jen tak nezkrotíte, je pořízení erotického prádla.

Vybere si každá – i každý. Záleží jen na vaší fantasii, zda dáte přednost bodystocking od Livia Corsetti, které tak akorát zahalí vaše tělo nebo raději zvolíte sexy kostým či svůdné kalhotky s otvorem.

A co dál…?

Pokud přivítáte svého milého v erotickém prádle, už záleží jen na vás dvou, kam povedou vaše další kroky. Nemusíte však zůstávat jen u prádélka. Zjistěte, o čem tajně sní a prozraďte i vy jemu, co si přejete v posteli zažívat. Na Sexshopík.cz pak můžete snadno najít hračku, která uspokojí vás oba…

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Od 21. dubna, tedy počínaje dneškem, bude vládnout horoskopu až do 21. května znamení Býka. Tito lidé jsou známí svou vášnivostí, spolehlivostí, elegancí a někdy jsou považováni za nejpřitažlivější děti zvěrokruhu. Zároveň jsou čestní a milující. Nechybí jim jistá dávka extravagantnosti, nicméně pokud se rozzuří, často z nich jde i strach. Pokud někdy odhalí, že jste je podvedli, nebudou s vámi mít slitování, jsou totiž opravdu čestní.
Zatímco svět čelí velkému množství výzev, jako je například změna klimatu nebo nedostatek obnovitelných zdrojů, společnost by měla začít ženské nápady a vynálezy brát vážněji. Proč? Protože i ženy už mnohokrát dokázaly, že si zaslouží na poli vědy uznání.
Vaše dcera nebo syn jsou v klidu, zatímco vy už čtrnáct dní před nástupem do školy vůbec nespíte? Nejspíš z toho máte větší stres než oni sami. A není divu. Zatímco jejich úkolem je jen včas vstávat a dobře se učit, vaše práce čítá, aby měli prostředí, v němž se budou cítit dobře a ve kterém se budou učit jedna radost.
Doba koronavirová z nás udělala `domácí` sportovce. Kupujeme si švihadla, činky, jógamatky, rotopedy, ale hlavně běžecké pásy. Na většinu z nich se ještě před půl rokem čekalo několik měsíců. Ale který je ten správný přímo pro vás? Na co byste měla klást při jeho výběru důraz? Cena rozhodně není ten nejdůležitější faktor, kterým byste se měli řídit, je jich mnohem víc.
Lidé zranění při pádu na zamrzlém či zasněženém chodníku musí o odškodnění bojovat dlouho, v 67 procentech déle než rok. Až ve třech čtvrtinách případů totiž obce a technické služby odmítají za zranění přijmout odpovědnost. Konečné odškodnění se přitom může vyšplhat na statisíce, průměr je 287 tisíc korun. Podle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích zodpovídá za náhradu škody, která vznikla při neprůchodnosti chodníku, město či obec. Jak se zachovat, když se vám to stane?
Každá z nás chce být krásná. Ale je nutné být krásná za každou cenu? V případě prodlužování vašich vlastních řas těmi umělými rozhodně platí, že zdraví je důležitější. Jaká vám kvůli umělým řasám hrozí rizika? A čím můžete umělé prodlužování nahradit?

Nepřehlédněte

Mluví se o tom hodně. Pozitivně i negativně. A my už se také rozhodly, že nasedneme na elektrooře. Výsledek je naprosto úžasný. I za dodržení stanovených pravidel jsme se staly královnami a užily si volnost, kterou cyklistika nabízí. Elektrokolo je prostě super!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek