Domů » Vztahy » Rozjeďte v ložnici skutečnou bouři. Jak na to?
Vztahy

Rozjeďte v ložnici skutečnou bouři. Jak na to?

Rozjeďte bouři v ložnici
Rozjeďte bouři v ložnici
Stává se vám, že se čas od času v ložnici už nudíte? Hledáte způsob, jak v sobě probudit vášnivou dračici a ve svém partnerovi toho divokého milence, kterého jste poznala na začátku vztahu? Vezměte iniciativu do svých rukou a rozpoutejte v ložnici takovou sexuální bouři, že na ni ani jeden z vás jen tak nezapomene – a budete na ni rádi nejen vzpomínat, ale především si ji pravidelně opakovat!

Hoďte nudu za hlavu

Rutina, stres, únava no a samozřejmě děti… To všechno má negativní vliv na sexuální jiskření v dlouhodobých vztazích. Nelámejte však nad vášnivými noci hůl. Pokud máte jen trochu zájem erotický náboj vašeho vztahu znovu oživit, stačí si udělat trošku času – a můžete udělat partnerovi překvapení, na které jen tak nezapomene.

Vypadněte z rutiny

Nejprve se však hodí rozbourat rutinu vašeho vztahu. Dejte děti k babičce nebo tetičce a pusťte se s mužem do nových zážitků, které ve vás rozproudí hormony, které už se dávno uložily k ledu.

Obarvěte si vlasy nebo si vyzkoušejte paruku – muži jsou přece jen vizuální tvorové a taková změna vašeho vzhledu je rozhodně nenechá v klidu.

Jděte spolu lézt na stěnu nebo si udělejte výlet do přírody. To všechno má na následující prožitky v posteli enormní vliv. Potom už stačí počkat na vhodnou chvíli a…

rozjeďte bouři v ložnici
Erotické body Livia Corsetti Abra S/L

Překvapte ho

Panuje ve vašem životě rutina nejen v životě, ale i v ložnici? Čekáte pravidelně na středu, kdy si odbijete svou čtvrt hodinku, kterou zakončujete leckdy i předstíraným orgasmem? Zkuste něco jiného. Hrajte si.

A vyzkoušejte, kam až jste ochotná zajít. Ideálním začátek podobných postelových experimentů, které ve vaší ložnici znovu rozpoutají vášeň, kterou jen tak nezkrotíte, je pořízení erotického prádla.

Vybere si každá – i každý. Záleží jen na vaší fantasii, zda dáte přednost bodystocking od Livia Corsetti, které tak akorát zahalí vaše tělo nebo raději zvolíte sexy kostým či svůdné kalhotky s otvorem.

A co dál…?

Pokud přivítáte svého milého v erotickém prádle, už záleží jen na vás dvou, kam povedou vaše další kroky. Nemusíte však zůstávat jen u prádélka. Zjistěte, o čem tajně sní a prozraďte i vy jemu, co si přejete v posteli zažívat. Na Sexshopík.cz pak můžete snadno najít hračku, která uspokojí vás oba…

štítky