Středa , 30. 11. 2022

Ondřej

Rozjeďte v ložnici skutečnou bouři. Jak na to?

Stává se vám, že se čas od času v ložnici už nudíte? Hledáte způsob, jak v sobě probudit vášnivou dračici a ve svém partnerovi toho divokého milence, kterého jste poznala na začátku vztahu? Vezměte iniciativu do svých rukou a rozpoutejte v ložnici takovou sexuální bouři, že na ni ani jeden z vás jen tak nezapomene – a budete na ni rádi nejen vzpomínat, ale především si ji pravidelně opakovat!
Rozjeďte bouři v ložnici
Rozjeďte bouři v ložnici

Hoďte nudu za hlavu

Rutina, stres, únava no a samozřejmě děti… To všechno má negativní vliv na sexuální jiskření v dlouhodobých vztazích. Nelámejte však nad vášnivými noci hůl. Pokud máte jen trochu zájem erotický náboj vašeho vztahu znovu oživit, stačí si udělat trošku času – a můžete udělat partnerovi překvapení, na které jen tak nezapomene.

Vypadněte z rutiny

Nejprve se však hodí rozbourat rutinu vašeho vztahu. Dejte děti k babičce nebo tetičce a pusťte se s mužem do nových zážitků, které ve vás rozproudí hormony, které už se dávno uložily k ledu.

Obarvěte si vlasy nebo si vyzkoušejte paruku – muži jsou přece jen vizuální tvorové a taková změna vašeho vzhledu je rozhodně nenechá v klidu.

Jděte spolu lézt na stěnu nebo si udělejte výlet do přírody. To všechno má na následující prožitky v posteli enormní vliv. Potom už stačí počkat na vhodnou chvíli a…

rozjeďte bouři v ložnici
Erotické body Livia Corsetti Abra S/L

Překvapte ho

Panuje ve vašem životě rutina nejen v životě, ale i v ložnici? Čekáte pravidelně na středu, kdy si odbijete svou čtvrt hodinku, kterou zakončujete leckdy i předstíraným orgasmem? Zkuste něco jiného. Hrajte si.

A vyzkoušejte, kam až jste ochotná zajít. Ideálním začátek podobných postelových experimentů, které ve vaší ložnici znovu rozpoutají vášeň, kterou jen tak nezkrotíte, je pořízení erotického prádla.

Vybere si každá – i každý. Záleží jen na vaší fantasii, zda dáte přednost bodystocking od Livia Corsetti, které tak akorát zahalí vaše tělo nebo raději zvolíte sexy kostým či svůdné kalhotky s otvorem.

A co dál…?

Pokud přivítáte svého milého v erotickém prádle, už záleží jen na vás dvou, kam povedou vaše další kroky. Nemusíte však zůstávat jen u prádélka. Zjistěte, o čem tajně sní a prozraďte i vy jemu, co si přejete v posteli zažívat. Na Sexshopík.cz pak můžete snadno najít hračku, která uspokojí vás oba…

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Co vyrazit na hory? Vyhlášená lyžařská destinace Méribel ve francouzských Alpách patří mezi ty nejluxusnější. Tahle překrásná horská chata je k pronájmu! Celých 330 m² a 3 patra, kde je 6 ložnic, prostorný obývací pokoj s panoramatickým oknem nebo vlastní kuchyně. Dole najdete krytý bazén a k dispozici je i sauna. Navíc dodávka s řidičem. Stejně ohromující jako vzhled a interiér chaty je i ceník služeb. Tohle zkrátka něco stojí.
8. září 2022 skončila éra Alžběty II. V tento den, v šestadevadesáti letech, opustila svět. Nikoho tato zpráva nenechala lhostejným a někdo bude ještě dlouho truchlit. Se vší úctou k zesnulé královně, pojďme se společně podívat na nějaké úsměvné pikantnosti z jejího života. Mnohé vás jistě překvapí.
Přirozené světlo nesmí v interiéru chybět, ale má ho být tak akorát. Někdy se však sluníčko zblázní a nezbývá, než ho vrátit do patřičných mezí. Slouží k tomu stínící technika, která má navíc dekorační funkci. Typickými zástupci interiérového stínění jsou vnitřní rolety a žaluzie. Ale co když se vám okoukaly nebo jen toužíte po designové lahůdce? Pak se vám budou líbit rolety typu den a noc. .
Časy, kdy stačilo hodit do automatu na kávu desetikorunu a člověk se spokojil s "tmavě hnědou tekutinou", jsou už dávno pryč. Podávání i pití kávy se v České republice výrazně proměnilo. Klasického "turka" či instantní kávu už najdete v málokteré kavárně. V supermarketech vás regály s kávou lákají všemi směry: zrnková, mletá, kapsle… Nemůžete se rozhodnut? Přečtěte si našich 6 tipů a budete mít jasno, jak si vybrat a hlavně vychutnat dobrou kávu.
Amber Rachdi bydlí v americkém městě Troutdale a většina jejího mladí se točila kolem enormní obezity, vážila totiž neskutečných 300 kilogramů. Tato mladá žena po jistý čas vůbec neřešila, množství a skladbu svého jídelníčku, proto se prakticky vyjedla až do extrémních rozměrů. Zdravotní stav jí ale donutil zhubnout. Jak se jí to podařilo? Pojďte se podívat.
Říká se: „S chlapem špatně, ale bez něj ještě hůř.“ Tohle rčení nezní pro nás, ženy, tedy vůbec optimisticky! Skoro to vypadá, že ať tak nebo tak, máme to úderem plnoletosti prostě spočítaný, jen s tím chlapem bude ta hrůza zvaná život jaksi snesitelnější. V posledních letech si však stále více žen po rozchodu či rozvodu raději zvolí život o samotě. A navzdory tomuto rčení jen kvetou. Proč tomu tak je? Že by přece jen život bez chlapa skýtal také nějaké výhody? Samozřejmě! Tady jsou.
Nastoupili jste na mateřskou dovolenou a přemýšlíte, jak si aspoň něco málo přivydělat k dobru? Nebo v hlavě nosíte už nějakou dobu podnikatelský plán, na který je najednou více času než kdy dřív? Podnikání na mateřské není tabu a není to ani nic nereálného. Dnes se jedná o zcela běžnou věc.  

Nepřehlédněte

Jaro je tady! A s ním i pěstování zeleniny. Právě o pěstování vlastních plodin roste velký zájem, a to především kvůli neustále se zdražujícím cenám potravin na trhu. Lidé navíc pochopili, že vlastní papriky nebo brambory jsou po chuťové stránce naprosto dokonalé. A s tím, co se kupuje běžně v supermarketech, se nemohou srovnávat. A když už jsme zmínili brambory, pojďme si prozradit, jaká odrůda je pro pěstování ideální.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek