Pátek , 01. 07. 2022

Jaroslava

Rozjeďte v ložnici skutečnou bouři. Jak na to?

Stává se vám, že se čas od času v ložnici už nudíte? Hledáte způsob, jak v sobě probudit vášnivou dračici a ve svém partnerovi toho divokého milence, kterého jste poznala na začátku vztahu? Vezměte iniciativu do svých rukou a rozpoutejte v ložnici takovou sexuální bouři, že na ni ani jeden z vás jen tak nezapomene – a budete na ni rádi nejen vzpomínat, ale především si ji pravidelně opakovat!
Rozjeďte bouři v ložnici
Rozjeďte bouři v ložnici

Hoďte nudu za hlavu

Rutina, stres, únava no a samozřejmě děti… To všechno má negativní vliv na sexuální jiskření v dlouhodobých vztazích. Nelámejte však nad vášnivými noci hůl. Pokud máte jen trochu zájem erotický náboj vašeho vztahu znovu oživit, stačí si udělat trošku času – a můžete udělat partnerovi překvapení, na které jen tak nezapomene.

Vypadněte z rutiny

Nejprve se však hodí rozbourat rutinu vašeho vztahu. Dejte děti k babičce nebo tetičce a pusťte se s mužem do nových zážitků, které ve vás rozproudí hormony, které už se dávno uložily k ledu.

Obarvěte si vlasy nebo si vyzkoušejte paruku – muži jsou přece jen vizuální tvorové a taková změna vašeho vzhledu je rozhodně nenechá v klidu.

Jděte spolu lézt na stěnu nebo si udělejte výlet do přírody. To všechno má na následující prožitky v posteli enormní vliv. Potom už stačí počkat na vhodnou chvíli a…

rozjeďte bouři v ložnici
Erotické body Livia Corsetti Abra S/L

Překvapte ho

Panuje ve vašem životě rutina nejen v životě, ale i v ložnici? Čekáte pravidelně na středu, kdy si odbijete svou čtvrt hodinku, kterou zakončujete leckdy i předstíraným orgasmem? Zkuste něco jiného. Hrajte si.

A vyzkoušejte, kam až jste ochotná zajít. Ideálním začátek podobných postelových experimentů, které ve vaší ložnici znovu rozpoutají vášeň, kterou jen tak nezkrotíte, je pořízení erotického prádla.

Vybere si každá – i každý. Záleží jen na vaší fantasii, zda dáte přednost bodystocking od Livia Corsetti, které tak akorát zahalí vaše tělo nebo raději zvolíte sexy kostým či svůdné kalhotky s otvorem.

A co dál…?

Pokud přivítáte svého milého v erotickém prádle, už záleží jen na vás dvou, kam povedou vaše další kroky. Nemusíte však zůstávat jen u prádélka. Zjistěte, o čem tajně sní a prozraďte i vy jemu, co si přejete v posteli zažívat. Na Sexshopík.cz pak můžete snadno najít hračku, která uspokojí vás oba…

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Barva roku 2020 pro interiér je klasická modrá. Hluboký a tmavý odstín modré dává cítit stabilitu, klid a komunikaci. V interiéru působí vyrovnaně a je ideální do prostoru určeného k relaxaci, hlubokým myšlenkám nebo přímo meditaci. V pracovně umí motivovat k lepšímu výkonu. Tmavá modrá barva dává také pocit bezpečí a v neposlední řadě je velmi elegantní.
Vaše venkovní sauna na zahradě, to je příjemné pocení v přírodě. Svoji roli hraje i čerstvý vzduch, na který vycházíte ze sauny ven. Ochlazení si dopřejete ve venkovním bazénu nebo v zimě přímo ve sněhu! Sauny se dají postavit na klíč, od těch nejmenších pro dva, až po prostorné zahradní sauny s předsíňkou nebo odpočívárnou. Zajímavou variantou jsou i prosklené dveře nebo stěny sauny. Prohlédněte si galerii a třeba se necháte inspirovat!
Řeč je v našem životě velmi důležitá. Přece jen si jistě hned po pár větách všimnete, pokud někdo nevyslovuje zcela správně, koktá nebo mu dělá potíže výslovnost některých písmen. Řeč se u nás vyvíjí od útlého dětství a je dobré sledovat, jestli tu nenastávají nějaké potíže. Ty je mnohem snazší řešit okamžitě než později v dospělosti.

Nepřehlédněte

Lidé jsou různí a někteří mají prostě potřebu se zviditelňovat za každou cenu. Uznání široké veřejnosti si lze získat různými způsoby, na světě je velká spousta lidí, co udělá téměř všechno jen pro to, aby se o nich psalo či mluvilo. Zápis do Guinessovy knihy rekordů jistě jistým úspěchem je, stačí vlastně jen vyniknout a být nejlepší. A je docela jedno v čem.
Součástí našeho vzhledu je samozřejmě i chrup. Když se na někoho usmějeme, někoho tím ohromíme, jiného zastrašíme. Abychom se těšili jen z té první reakce, měli bychom se o své zuby řádně starat, ať předejdeme nejen žloutnutí, ale také vypadaným zubům nebo kazům, které jen ničí náš zářivý úsměv.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek