Čtvrtek , 18. 08. 2022

Helena

5 věcí, co muži nesnáší na ženách, i když to nikdy neřeknou?

Vždy když potkáme muže, který se nám líbí, bojíme se, že uděláme nebo řekneme něco, čím ho naštveme nebo alespoň nepříjemně překvapíme... Má to tak většina z nás a je to přirozené. Navíc spousta mužů v počátcích vztahu nedává svou nelibost nebo naštvání najevo, ale to neznamená, že k vám nic negativního nemohou pocítit. Mohou, jen si to nechávají pro sebe.
muži nesnáší
Co muži nesnáší a my to děláme pořád?

07. 07. 2022

Které věci muži nesnáší na ženách a proč?

1. Seznámení s rodinou

Jakmile muži navrhnete, aby se sešel s celou vaší rodinou, nebo alespoň s částí, navenek se může usmívat a nápad vám pochválí, ve skutečnosti z toho ale vůbec nadšený není. Proč by se měl scházet s vaší maminkou nebo babičkou, když jste spolu teprve pár týdnů? Pro většinu mužů je rodina ženy, která se jim líbí a s níž začínají randit, tabu.

Ostatně podobně jsou na tom i vaši bývalí milenci. S rodinou byste měla svou drahou polovičku seznámit až tehdy, budete-li si vztahem stoprocentně jistá a domluvíte se na vzájemném poznávání rodin. To však po pár týdnech randění ale ještě nemá cenu. Vaše i jeho rodina chce poznávat jen vaše stálé a vážné známosti, ne každého, s kým začnete chodit.

2. Vždycky tlustá

„Já vím, že jsem tlustá, všichni mi to říkají.” To je oblíbená věta každé druhé ženy. A často ji říkají hned na první nebo na druhé schůzce. Některé ženy to říkají, protože si to o sobě skutečně myslí, jiné to říkají, protože to považují za celoživotní trauma a další to říkají jenom proto, že potřebují ujistit o tom, že tlusté skutečně nejsou.

Nezáleží, který z případů se týká vás, ale jedno je jisté – muže to nezajímá. Pokud s vámi na rande jde a randí s vámi už několik týdnů nebo dokonce měsíců, nejspíš se mu vážně líbíte. Ale znervóznit a vytočit ho dokáže jakákoliv narážka na vaši postavu. Pak netuší, co říct, aby situaci ještě nezhoršil, protože i někdy obyčejné ujištění o tom, že tlustá skutečně nejste, může v mnohých z nás vyvolat vlnu lítosti nebo nespokojenosti. A tohle muži nesnáší.

pár
Z otázky: „Jsem tlustá,” nikdy nevzejde nic dobrého.

3. Ne každý chlap je módní stylista

Další věc, kterou muži na ženách příliš v lásce nemají, je, když se ptají, jestli si na sebe mají vzít šaty anebo spíš sukni s halenkou. Nebo spíš kalhoty či overal? Nedej bože, abychom se zeptaly, v čem nám to sluší víc. To je také velmi ošemetná otázka, se kterou můžete tvrdě narazit.

K TÉMATUPartner a já v době karantény. Jak přežít společné soužití, když nemůžeme z bytu?

Nejlépe uděláte, když se na sebe podíváte do zrcadla a sama si rozhodnete, v čem si ven vyjdete. Mužů se neptejte, protože ať se rozhodnou pro kterýkoliv váš outfit, mohou se těšit na odpověď otázkou: „A v čem je špatný ten druhý?” Ano, z toho může vzniknout svízelná debata na celý večer.

4. Placení v 21. století

Ženy si, dozajista oprávněně, prosazují stejná práva, jaká mají i muži. Chtějí být stejně finančně ohodnocované v práci, chtějí mít svobodnou volbu v případě potratů, nechtějí být považované za ty, kdo automaticky půjdou na mateřskou ani nechtějí být diskriminované po třicátém roku života tím, že každý jejich potenciální zaměstnavatel automaticky předpokládá brzké těhotenství, a proto je taková žena téměř nezaměstnatelná. Stejně tak ženy nechtějí být považované za jediné vykonavatelky domácích prací.

Jistě vše, co dokážou ženy, dokážou i muži a všichni bychom měli mít stejná práva. Proč tedy stále některé ženy předpokládají, že když si vyrazí s mužem na večeři, bude platit on? I muž chce mít stejná práva jako žena a i on se tudíž může oprávněně domnívat, že třeba za něj také ženy občas zaplatí, nebo minimálně si každý zaplatí svou vlastní útratu. Automaticky předpokládat, že muž platí, je velmi rychlou cestou ze vztahu ven. Vždy záleží na společné domluvě, ale nikoliv na domněnkách. Klidně se od mužů nechte zvát, ale také se jim občas revanšujte. Uvidíte, že to ocení.

5. Telefonování s maminkou

To už ti zase volá maminka? Jedna z obligátních vět, které rády říkáme, když nás začíná štvát, že naše nová známost neustále mluví se svou vlastní matkou. Pokud si se svou matkou volá častěji než jednou denně či jednou za dva dny, evidentně s ní má vybudovaný silný vztah. Když budete dávat najevo svou nelibost, jen ho tím naštvete. Muži nesnáší, když jim do toho, co mají rádi, kecáte.

K TÉMATUŽeny ve znameních zvěrokruhu – kteří muži je přitahují?

Mnoho žen také matky svých partnerů bere jako svou konkurenci, kterou je zapotřebí co nejrychleji zničit. To ale rozhodně není dobrý nápad. Takto si pro sebe muže nezískáte, maximálně docílíte toho, že budete zase sama.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jste žena v ohrožení? 4 typy partnerek, kterým jsou muži nejčastěji nevěrní!

Co opravdu muži chtějí a po čem touží ve vztazích?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Bez mobilu si už nedovedeme život představit. Místo toho, abyste ale surfovali na netu nebo si psali s přáteli a leželi doma na posteli, můžete ho využit k zeštíhlení a posílení celého těla. Mobilní aplikace vám mohou posloužit třeba k vytvoření zdravého jídelníčku nebo zařazení cvičení do každodenního programu. Na trhu je dnes nepřeberné množství apek, co za vás odvedou velký kus práce nebo vám hubnutí aspoň zpříjemní. Vyzkoušejte některý z navrhovaných tipů!
Nastoupili jste na mateřskou dovolenou a přemýšlíte, jak si aspoň něco málo přivydělat k dobru? Nebo v hlavě nosíte už nějakou dobu podnikatelský plán, na který je najednou více času než kdy dřív? Podnikání na mateřské není tabu a není to ani nic nereálného. Dnes se jedná o zcela běžnou věc.  
Stejně jako učení se sedět, plazit se a chodit, je i cvičení na nočník dovedností, které se vaše dítě musí naučit. Zatímco většina dětí je připravena zahájit trénink na toaletě mezi 18 měsíci a 3 lety, existuje několik dalších dovedností, které musí dítě zvládnout, než může trénink začít. Nočník se nejlépe provádí, když je fyzický a emoční vývoj vašeho dítěte ve správném bodě.
Proč se trápit, že letos dovolená v cizině nevyjde, když i v Česku je krásně! Hory, lesy, řeky a rybníky doslova lákají k objevování. Ovšem abyste si dovolenou užili bez potíží, dbejte na prevenci, zvláště jste-li náchylní k tzv. letním zánětům. Dobře vybavená lékárnička vám pomůže rychle se potíží zbavit a najít v ní můžete i posilu pro vaši vitalitu, proto soutěžte s námi o balíček přípravků Naturevia.
Sprchování nebo koupání jsou každodenní činnosti. Většinou se k nim schyluje po ránu, ale jindy také večer po náročném dni v zápřahu. Mnoho lidí však k této fázi hygieny přistupuje ekonomicky a spíše se nekoupou, než koupou. Čím víc se budu sprchovat či koupat, tím větší poplatky se na dům budou vztahovat, říkají si. Jelikož ale mluvíme o nezbytnosti, prozraďme si, co je z tohoto pohledu lepší čili ekonomičtější.  
Snídaně dělá den – to je staré známé pořekadlo, které platí od dob dávno minulých až po moderní současnost. Právě snídaně by nám měla dát potřebné živiny a energii potřebnou pro následující den. Její součástí by tak měly být hlavně suroviny, které obsahují důležité bílkoviny, vlákninu a další nepostradatelné látky. I proto jsou její součástí ovesné vločky - tedy měly by být její součástí.
Trávíte-li pracovní dobu z velké části přikováni k monitoru či displeji mobilu, může to mít negativní vliv na váš zrak. Zvláště pokud i volný čas vyplňujete sledováním sociálních sítí, surfováním po internetu nebo sledováním televize, vaše oči příliš často ostří na blízkou vzdálenost, což pro ně není přirozené. Může to vést k různým komplikacím od svědění a podráždění očí přes rozmazané vidění až po akomodační křeč. Na otázky odpovídá MUDr. Lucie Valešová, primářka Oční kliniky DuoVize Praha.
Tato žena se jmenuje Lauren Bruzzone, a pochází z New Yorku. Její tréninkový partner ji zachytil při cvičení. Nebylo by na tom nic divného, kromě toho, že je jí 72 let! Její trénink je skutečně ukázkový, a dokazuje, co všechno je možné i v pokročilém věku! Jak sama říká, zkoušejte věci, a dávejte jim šanci! Nevzdávejte se, a nenechte se ovlivnit lidmi, kteří říkají, že to nejde.
Single Vánoce. Také máte pocit, že o Vánocích jsou singles něco jako zvláštní druh? Všichni kolem mají pocit, že vás musí začlenit do společného veselí. Zvláště citlivý je Štědrý den. Ovšem ne vždy musí být taková snaha příjemná. Jak to přečkat se ctí a užít si to?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek