Čtvrtek , 22. 02. 2024

Petr

5 věcí, co muži nesnáší na ženách, i když to nikdy neřeknou?

Vždy když potkáme muže, který se nám líbí, bojíme se, že uděláme nebo řekneme něco, čím ho naštveme nebo alespoň nepříjemně překvapíme... Má to tak většina z nás a je to přirozené. Navíc spousta mužů v počátcích vztahu nedává svou nelibost nebo naštvání najevo, ale to neznamená, že k vám nic negativního nemohou pocítit. Mohou, jen si to nechávají pro sebe.
muži nesnáší
Co muži nesnáší a my to děláme pořád?

07. 07. 2022

Které věci muži nesnáší na ženách a proč?

1. Seznámení s rodinou

Jakmile muži navrhnete, aby se sešel s celou vaší rodinou, nebo alespoň s částí, navenek se může usmívat a nápad vám pochválí, ve skutečnosti z toho ale vůbec nadšený není. Proč by se měl scházet s vaší maminkou nebo babičkou, když jste spolu teprve pár týdnů? Pro většinu mužů je rodina ženy, která se jim líbí a s níž začínají randit, tabu.

Ostatně podobně jsou na tom i vaši bývalí milenci. S rodinou byste měla svou drahou polovičku seznámit až tehdy, budete-li si vztahem stoprocentně jistá a domluvíte se na vzájemném poznávání rodin. To však po pár týdnech randění ale ještě nemá cenu. Vaše i jeho rodina chce poznávat jen vaše stálé a vážné známosti, ne každého, s kým začnete chodit.

2. Vždycky tlustá

„Já vím, že jsem tlustá, všichni mi to říkají.” To je oblíbená věta každé druhé ženy. A často ji říkají hned na první nebo na druhé schůzce. Některé ženy to říkají, protože si to o sobě skutečně myslí, jiné to říkají, protože to považují za celoživotní trauma a další to říkají jenom proto, že potřebují ujistit o tom, že tlusté skutečně nejsou.

Nezáleží, který z případů se týká vás, ale jedno je jisté – muže to nezajímá. Pokud s vámi na rande jde a randí s vámi už několik týdnů nebo dokonce měsíců, nejspíš se mu vážně líbíte. Ale znervóznit a vytočit ho dokáže jakákoliv narážka na vaši postavu. Pak netuší, co říct, aby situaci ještě nezhoršil, protože i někdy obyčejné ujištění o tom, že tlustá skutečně nejste, může v mnohých z nás vyvolat vlnu lítosti nebo nespokojenosti. A tohle muži nesnáší.

pár
Z otázky: „Jsem tlustá,” nikdy nevzejde nic dobrého.

3. Ne každý chlap je módní stylista

Další věc, kterou muži na ženách příliš v lásce nemají, je, když se ptají, jestli si na sebe mají vzít šaty anebo spíš sukni s halenkou. Nebo spíš kalhoty či overal? Nedej bože, abychom se zeptaly, v čem nám to sluší víc. To je také velmi ošemetná otázka, se kterou můžete tvrdě narazit.

K TÉMATU  Chodíte spolu a vztah se nevyvíjí. Možná přišel čas na rozchod. Jak to poznat včas

Nejlépe uděláte, když se na sebe podíváte do zrcadla a sama si rozhodnete, v čem si ven vyjdete. Mužů se neptejte, protože ať se rozhodnou pro kterýkoliv váš outfit, mohou se těšit na odpověď otázkou: „A v čem je špatný ten druhý?” Ano, z toho může vzniknout svízelná debata na celý večer.

4. Placení v 21. století

Ženy si, dozajista oprávněně, prosazují stejná práva, jaká mají i muži. Chtějí být stejně finančně ohodnocované v práci, chtějí mít svobodnou volbu v případě potratů, nechtějí být považované za ty, kdo automaticky půjdou na mateřskou ani nechtějí být diskriminované po třicátém roku života tím, že každý jejich potenciální zaměstnavatel automaticky předpokládá brzké těhotenství, a proto je taková žena téměř nezaměstnatelná. Stejně tak ženy nechtějí být považované za jediné vykonavatelky domácích prací.

Jistě vše, co dokážou ženy, dokážou i muži a všichni bychom měli mít stejná práva. Proč tedy stále některé ženy předpokládají, že když si vyrazí s mužem na večeři, bude platit on? I muž chce mít stejná práva jako žena a i on se tudíž může oprávněně domnívat, že třeba za něj také ženy občas zaplatí, nebo minimálně si každý zaplatí svou vlastní útratu. Automaticky předpokládat, že muž platí, je velmi rychlou cestou ze vztahu ven. Vždy záleží na společné domluvě, ale nikoliv na domněnkách. Klidně se od mužů nechte zvát, ale také se jim občas revanšujte. Uvidíte, že to ocení.

5. Telefonování s maminkou

To už ti zase volá maminka? Jedna z obligátních vět, které rády říkáme, když nás začíná štvát, že naše nová známost neustále mluví se svou vlastní matkou. Pokud si se svou matkou volá častěji než jednou denně či jednou za dva dny, evidentně s ní má vybudovaný silný vztah. Když budete dávat najevo svou nelibost, jen ho tím naštvete. Muži nesnáší, když jim do toho, co mají rádi, kecáte.

K TÉMATU  Touha po neznámém mě naprosto pohltila

Mnoho žen také matky svých partnerů bere jako svou konkurenci, kterou je zapotřebí co nejrychleji zničit. To ale rozhodně není dobrý nápad. Takto si pro sebe muže nezískáte, maximálně docílíte toho, že budete zase sama.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jste žena v ohrožení? 4 typy partnerek, kterým jsou muži nejčastěji nevěrní!

Co opravdu muži chtějí a po čem touží ve vztazích?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Voda je pro člověka jeden z nejdůležitějších prvků. Víte, že tvoří až 60 % těla dospělého jedince? Je nezbytná pro biochemické reakce, zásobování celého těla živinami, odstraňování odpadních látek a pro udržování krevního oběhu a tělesné teploty. Jak se ale v létě udržet správně hydratovaní, co se počítá, a co ne?
V každodenním kolotoči práce a rodiny se objeví neočekávaný zvrat, když hlavní hrdinka narazí na dohodu, kterou uzavřela s tajemným mužem. Tato dohoda nezahrnuje pouze vášnivý románek, ale také odměny a výzvy, které otřesou jejím každodenním životem. S dilematem mezi láskou a povinnostmi se musí rozhodnout, co je pro ni skutečně důležité. Román "Každodenní kolotoč" od Teri Kerot slibuje napínavý příběh o lásce, vášni a životních rozhodnutích, které nás provázejí každým dnem
Agáta Hanychová opět sklízí sladké plody lásky! Po bouřlivých vztazích se vrací do manželského klubu, tentokrát s bývalým partnerem Miroslavem Dopitou. Jejich tajemná svatba rozproudila vlnu spekulací a gratulací. Co vedlo k tomuto překvapivému obratu a jaké tajemství ukrývá nový začátek Agáty? Je Agáta opět těhotná?
Nemoci si nevybírají člověka podle toho, odkud pochází ani kolik má peněz. Některé nemoci jsou ovšem typické pro ženy a jiné pro muže. Naše těla a biologie se hodně liší. Samozřejmě některé z těchto onemocnění mohou mít také muži, ale ženy k nim mají mnohem větší sklony. Dnes se podíváme, co vás jako ženu může postihnout.
Máte pocit, že se točíte v bludném kruhu? Věci se nevyvíjí podle vašich představ? Máte pocit, že všechno je špatně? Že se ostatní mají lépe než vy? Zkuste se uvolnit a nechat všechno být. Hlavně se přestaňte bránit a obviňovat druhé kolem vás.
Co tvoří základ dámského šatníku? Vedle džínů, jednobarevných triček a krátkých letních šortek bychom tam našli také overaly, které se v posledních letech radují z velkého zájmu o ně. Jedná se o módní trend, který je dnes k dostání v celé spoustě provedení. Nosit ho lze jak na večírky či plesy, ale také si lze koupit kousek na spaní nebo letní provedení k moři. Už také vlastníte tento vkusný trend?
Podzim pro mnohé z nás nepředstavuje zrovna radostné období. Dny se zkracují, stmívá se podstatně dříve, často je deštivo a sychravo, je nám chladno – a představa změny je dalece před námi. Ale nezoufejte, musíte se na to jen podívat z jiného úhlu!
V zimě je asi víc než kdy jindy pozornost okolí soutředěna na náš obličej. Koneckonců, nic jiného ani téměř vidět nejde. Jaké máme tipy pro to, aby vám v něm ubylo vrásek a ne naopak?
Víme všechny dobře, že s dítětem v letadle to není vždy úplně jednoduché. Není třeba se ale ničeho obávat, pokud jste na to připravené. Jak vše zvládnout, aby byl let klidný pro vás, vaše dítě, ale také pro ostatní cestující?
Snad každá žena má své problémové partie, na kterých se ukazuje drobná pomerančová kůže nebo větší celulitida. Boj proti celulitidě není snadný, avšak ne nemožný. Proto můžete vyzkoušet tyto účinné tipy, které vás pomerančové kůže snadno zbaví nebo zmírní její další růst. Vyzkoušejte následující triky a mějte svou pokožku pod kontrolou.
Dům, do kterého je vidět téměř ze všech stran. Skleněný dům se poprvé objevil v roce 1949. Slavnou stavbu navrhl americký architekt Philip Johnson, získala jméno Glass House a stojí na Ponus Ridge Road v Connecticutu. Její vzhled inspiruje dodnes stavby po celém světě. Myšlenka otevřeného domu s prostým tvarem nabízí skutečně raritní bydlení, a jeho hlavním rysem je jednoduchost a minimalismus. A samozřejmě také dokonalý výhled do zahrady kolem, ale i mnohem dál. Prosklený dům si můžete nechat postavit i vy.
Je tomu několik dnů, kdy Lela Ceterová a Karlos Vémola oznámili, že jdou od sebe. Složité životní období prožívali již nějaký čas, a v poslední době se dokonce nakazili koronavirem, kterým onemocněla i jejich několikaměsíční dcerka.

Výběr článků

Kreativitě při balení dárků se žádné meze nekladou. Taštička vám sice ušetří čas, na druhou stranu, pěkný balíček v balícím papíru se stuhou nic nenahradí. Když se na balení trochu vyřádíte a přijdete s něčím originálním, vždycky to bude úspěch, a navíc do vaší práce s balením otisknete i svou snahu, a to se vždycky cení. Inspirujte se nápady na balení dárků ve videu.
Zajímá vás, co právě teď vaše dítě v děloze dělá? To se podle jeho stáří dá snadno zjistit. Kdy začíná vnímat hlasy i sladkosti, na kterých si pochutnáte? A jaký měsíc je pro něj velmi zásadní, protože poprvé otevře oči?
Občas se to stane každému. Protáhneme se ze strnulé pozice a v tu ránu uslyšíme křupnutí. Nevábný zvuk, po kterém zpravidla pocítíme příliv úlevy. Co když ale takový zvuk slyšíme o něco častěji, několikrát za den, a stává se z něj železná pravidelnost? Je to problém, nebo můžete být v klidu? Pojďme tomu přijít na kloub.

Nepřehlédněte

Stravování nikdy nebylo tak kontroverzní veličinou, jako teď. Je to otázka diety, zdraví, náboženství i sociálního přesvědčení. Každý se stravujeme jinak a je mezi námi čím dál víc jedinců, kteří vyznávají alternativní způsob stravování. Z různých důvodů. Jedním z nejrozšířenějších příkladů je vegetariánství.
Streamovací platformy i po dlouhých měsících zažívají žně a myslíme si, že tento trend jen tak neutichne. Přece jenom se letošní rok ponese ve znamení pěkné porce seriálů, na které už fanoušci čekají roky.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek