Středa , 29. 11. 2023

Zina

Co od svatby Harry a Meghan stihli natropit? Největší kauzy

Není snad člověk, který by je neznal. Zvláště v poslední době o nich média psala téměř neustále. Tato nepřehlédnutelná dvojice si získala srdce mnohých, ale řadu svých fanoušků také ztratila, a to právě kvůli stěží pochopitelným krokům, které provedla. Harry a Meghan jsou pár, který bude přitahovat pozornost médií neustále. Jaké byli jejich největší výstřelky? Pojďme si je připomenout!
kauzy meghan harry
Jaké kauzy má na triku Meghan a Harry? (foto: 123RF)

01. 11. 2021

Meghan se nenechá umlčet

Co jsme o ní věděli před svatbou, než byly kauzy na denním pořádku? Že je to americká herečka afroamerického původu, která je velmi oblíbená díky seriálu Kravaťáci, jež běžel i na českých televizích. Stále se však tolik neví, že tato velmi půvabná herečka je především zapálená aktivistka. Je známá svým zaujetím pro feministické myšlenky a vytrvale bojuje za práva žen. Královská rodina se s takovou výraznou osobností naposled setkala právě v princezně Dianě.

Nepochopený Harry

Harry byl vždy tak trochu černou ovcí rodiny. Vždy byl velice vzpurný a tvrdohlavý, což dokazuje například jeho služba v armádě, jež se vymyká standardům života královské rodiny. Že se zamiloval do Meghan, by si mnozí mohli také vykládat jako revoltu vůči své rodině. Harry byl často vnímaný jako neposlušný chlapec, nyní ho společnost přijímá jako muže jdoucího proti proudu zavedených pravidel. Do jakých krajností to spolu s Meghan mohou dotáhnout? Vztahy mezi nimi a královskou rodinou jsou nyní více než napjaté.

Odchod z královské rodiny

Meghan a Harry se v minulém roce vzdali poct příslušnosti ke královské rodině a rozhodli se žít v Kanadě a USA. Přirozenou součástí takového rozhodnutí je však i odříznutí od peněz z kasy královské rodiny. Tyto peníze totiž patří britským poplatníkům a je pochopitelné, že si jich nemohou užívat, aniž by plnili určité povinnosti. Proto se jejich stížnosti na adresu financí daly jen těžko obhájit.

Oprah show vzala mnohým dech

Vše jsme mohli vidět v populární Oprah Show, která v Americe trhá rekordy sledovanosti. Když vyšel očekávaný díl rozhovoru Oprah Winfrey s tímto okouzlujícím párem, nebylo novin, které by o něm nereferovaly. Rozběhly se živé debaty o tom, co bylo ve videu řečené, a že toho nebylo málo! Nařčení z rasismu bylo asi tím nejskloňovanějším obviněním a toto se zařadilo mezi nejznámější kauzy.

K TÉMATU  Meghan Markle: Proč je trnem v oku celé Británii?

Rozhovor připomínal spíše sezení u psychologa a zvedl ze židle nejednoho diváka. Zvlášť silný dopad však mělo na příslušníky královské rodiny a vztahy s nimi se najednou ocitly bodu mrazu.

Jméno dcery byla troufalost

Kdopak věděl, že královně se v domácím kruhu velmi osobně říká Lilibet? Správně – skoro nikdo. Právě proto si královna tohoto oslovení nanejvýš cenila a bylo jí velmi drahé. Nyní ho však bez jejího svolení nosí její milovaná vnučka. Tohle byl od Harryho a Meghan opravdu krok vedle a další přádavek mezi kauzy je na světě. Pokud si mysleli, že tím napraví vzniklé škody, tak se hodně pletli.

Hlavně o tom začít mluvit

Je lehké někoho odsoudit, faktem však zůstává, že Harry ani Meghan o takovou pozornost nikoho neprosili. Navíc to v životě neměli jednoduché, a tak jako každý z nás se snaží najít tu nejlepší cestu jak pro sebe, tak pro své potomky. To můžeme pozorovat v debatách, které se snaží rozvíjet. Témata jako psychologická pomoc, hovory o potratu a životě v královské rodině, to jsou témata, která se pro ně stávají čím dál důležitější.

Ne všechno je tak růžové

Že přitom občas šlápnou vedle, se dá pochopit. Navíc mediální obraz, který se kolem nich utváří není vždy zrovna růžový. Britská média byla dokonce nařčena z toho, že Meghan uváděla často v tom horším světle, zatímco Williamovu manželku Kate se jako rodilou Angličanku snažila vždy podpořit.

Obrovský tlak, který na ni byl vyvíjen, ji pak téměř dohnal k sebevraždě, podobně jako Harryho matku Dianu. Pár tak neustále zdůrazňuje: nebojte se požádat o psychologickou pomoc, pokud ji potřebujete, může vám zachránit život.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Kabelka Alžběty II.: co v ní ukrývá a pravidelně nosí?

K TÉMATU  Ondřej Ruml: Nové album Zapomenutý příběh je pro mě naprosto zásadní deska!

Nejpřitažlivější muži světa. Hezouni všech věkových kategorií aneb dámy, těšte se

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Retro nábytek je v módě a vintage je stále skloňované slovo. Retro nábytek má své kouzlo, které nás přenese do jiných časů. Uvažovali jste ale i o kouzlu retro zvuku?
Kvůli práci z domova či výuce online trávíte denně mnoho hodin před monitorem. Často je to mnohem víc času, než kolik to bylo před pandemií. Výsledkem je enormní zátěž pro oči. Ty jsou pak unavené. Dopřejte jim péči a výživu, kterou si zaslouží. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia pro namáhané oči.
Každá žena ví, že bez doplňků by nebyl outfit dokonalý a úplný. I za doplňky se musí utrácet, a to zejména za náušnice, které jsou často to nejvýraznější na celém outfitu. Ovšem stejně, jako je tomu v případě jiných kousků oblečení, i ve světě náušnic se mění trendy jako na běžícím pásu. Každý rok móda přinese na trh zcela jiné typy náušnic, které mají zpestřovat outfity v dané sezoně. Nabízí se proto otázka, jaké náušnice ovládnou nejbližší měsíce a týdny?
Nechceme je, bojujeme proti nim a stejně před nimi neutečeme. Vrásky už jednoduše patří k životu každého člověka, ovšem u někoho se objeví dřív a u jiných později. I když jejich přítomnost je zcela nevyhnutelná, pořád existují cesty, jak jim předcházet anebo zmírnit podobu těch, které se usídlily na naší tváři. Co zabírá na vrásky v každém věku?
Ať už před sebou tlačíte vozík s potravinami nebo si obouváte boty, střed svého těla využíváte v rámci každodenních činností. Ovlivňuje také naši rovnováhu, správné držení těla, ale i celkovou stabilitu. A všeobecně platí, že s pevnějším corem získáte nejen na pohled hezké tělo, ale i zdraví. Bolestem zad a dalším neduhům tak můžete dát sbohem.
Pokud jste nadšený cestovatel, a soustavně pracující člověk, pak asi jako každý bojujete s omezenými dny na dovolenou. Jak ale najít kompromis - tedy cestovat, a přitom si neplácat v práci volno? Řešením mohou být víkendové pobyty a my jsme si pro tentokrát vybrali jedno lákavé místo – evropské lákadlo v podobě Londýna. Co navštívit v Londýně, když nemáte moc času?
Pustili jste se do rekonstrukce vašeho domova a čeká vás mimo jiné i koupelna? Pokud ale místo pro relax a očistu není příliš velké, musíte hodně přemýšlet nad rozvržením celého prostoru. Přinášíme vám pár tipů, které se vám budou při zařizování hodit.
V dnešním světě se dá najít spousta způsobů, jak pracovat sám se sebou, a jedním takovým lifestylovým trendem je i biohacking, který je takovou filosofií budoucnosti a mluví se o něm jako o způsobu, jak využít v průběhu života svůj tělesný potenciál a užít si spoustu let v dobré duševní i fyzické kondici.
Léto je bohužel u konce. Spolu s tím přišel ten správný čas naladit se na podzimní atmosféru a sladit s ní také barvy v šatníku. Rok co rok módní návrháři přicházejí s novými trendy a ani letos tomu nebude jinak. Na co se v případě podzimní módy můžete těšit?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek