Úterý , 09. 08. 2022

Soběslav

Co od svatby Harry a Meghan stihli natropit? Největší kauzy

Není snad člověk, který by je neznal. Zvláště v poslední době o nich média psala téměř neustále. Tato nepřehlédnutelná dvojice si získala srdce mnohých, ale řadu svých fanoušků také ztratila, a to právě kvůli stěží pochopitelným krokům, které provedla. Harry a Meghan jsou pár, který bude přitahovat pozornost médií neustále. Jaké byli jejich největší výstřelky? Pojďme si je připomenout!
kauzy meghan harry
Jaké kauzy má na triku Meghan a Harry? (foto: 123RF)

01. 11. 2021

Meghan se nenechá umlčet

Co jsme o ní věděli před svatbou, než byly kauzy na denním pořádku? Že je to americká herečka afroamerického původu, která je velmi oblíbená díky seriálu Kravaťáci, jež běžel i na českých televizích. Stále se však tolik neví, že tato velmi půvabná herečka je především zapálená aktivistka. Je známá svým zaujetím pro feministické myšlenky a vytrvale bojuje za práva žen. Královská rodina se s takovou výraznou osobností naposled setkala právě v princezně Dianě.

Nepochopený Harry

Harry byl vždy tak trochu černou ovcí rodiny. Vždy byl velice vzpurný a tvrdohlavý, což dokazuje například jeho služba v armádě, jež se vymyká standardům života královské rodiny. Že se zamiloval do Meghan, by si mnozí mohli také vykládat jako revoltu vůči své rodině. Harry byl často vnímaný jako neposlušný chlapec, nyní ho společnost přijímá jako muže jdoucího proti proudu zavedených pravidel. Do jakých krajností to spolu s Meghan mohou dotáhnout? Vztahy mezi nimi a královskou rodinou jsou nyní více než napjaté.

Odchod z královské rodiny

Meghan a Harry se v minulém roce vzdali poct příslušnosti ke královské rodině a rozhodli se žít v Kanadě a USA. Přirozenou součástí takového rozhodnutí je však i odříznutí od peněz z kasy královské rodiny. Tyto peníze totiž patří britským poplatníkům a je pochopitelné, že si jich nemohou užívat, aniž by plnili určité povinnosti. Proto se jejich stížnosti na adresu financí daly jen těžko obhájit.

Oprah show vzala mnohým dech

Vše jsme mohli vidět v populární Oprah Show, která v Americe trhá rekordy sledovanosti. Když vyšel očekávaný díl rozhovoru Oprah Winfrey s tímto okouzlujícím párem, nebylo novin, které by o něm nereferovaly. Rozběhly se živé debaty o tom, co bylo ve videu řečené, a že toho nebylo málo! Nařčení z rasismu bylo asi tím nejskloňovanějším obviněním a toto se zařadilo mezi nejznámější kauzy.

K TÉMATU40 chytrých vychytávek, které vám usnadní život při sportu! Nevěříte?

Rozhovor připomínal spíše sezení u psychologa a zvedl ze židle nejednoho diváka. Zvlášť silný dopad však mělo na příslušníky královské rodiny a vztahy s nimi se najednou ocitly bodu mrazu.

Jméno dcery byla troufalost

Kdopak věděl, že královně se v domácím kruhu velmi osobně říká Lilibet? Správně – skoro nikdo. Právě proto si královna tohoto oslovení nanejvýš cenila a bylo jí velmi drahé. Nyní ho však bez jejího svolení nosí její milovaná vnučka. Tohle byl od Harryho a Meghan opravdu krok vedle a další přádavek mezi kauzy je na světě. Pokud si mysleli, že tím napraví vzniklé škody, tak se hodně pletli.

Hlavně o tom začít mluvit

Je lehké někoho odsoudit, faktem však zůstává, že Harry ani Meghan o takovou pozornost nikoho neprosili. Navíc to v životě neměli jednoduché, a tak jako každý z nás se snaží najít tu nejlepší cestu jak pro sebe, tak pro své potomky. To můžeme pozorovat v debatách, které se snaží rozvíjet. Témata jako psychologická pomoc, hovory o potratu a životě v královské rodině, to jsou témata, která se pro ně stávají čím dál důležitější.

Ne všechno je tak růžové

Že přitom občas šlápnou vedle, se dá pochopit. Navíc mediální obraz, který se kolem nich utváří není vždy zrovna růžový. Britská média byla dokonce nařčena z toho, že Meghan uváděla často v tom horším světle, zatímco Williamovu manželku Kate se jako rodilou Angličanku snažila vždy podpořit.

Obrovský tlak, který na ni byl vyvíjen, ji pak téměř dohnal k sebevraždě, podobně jako Harryho matku Dianu. Pár tak neustále zdůrazňuje: nebojte se požádat o psychologickou pomoc, pokud ji potřebujete, může vám zachránit život.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Kabelka Alžběty II.: co v ní ukrývá a pravidelně nosí?

K TÉMATUValentýnské dobroty. Oslaďte si život na svátek lásky a připravte romantické pohoštění

Nejpřitažlivější muži světa. Hezouni všech věkových kategorií aneb dámy, těšte se

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pustili jste se do rekonstrukce vašeho domova a čeká vás mimo jiné i koupelna? Pokud ale místo pro relax a očistu není příliš velké, musíte hodně přemýšlet nad rozvržením celého prostoru. Přinášíme vám pár tipů, které se vám budou při zařizování hodit.
Představte si, jaké by to bylo, kdybyste měli každý den úsměv na tváři. Kdyby se vám dařilo v práci, ve škole, ve vztazích a měli byste krásné zdraví. Ano, tohle všechno je možné a to za pomocí pozitivního myšlení. Už jen tohle všechno může být velkou motivací, abyste začali myslet pozitivně! Protože ty výsledky stojí opravdu za to. Jak ale na to? Jak se od stresu, smutku a strachů dostat k lepšímu myšlení?
Aloe vera je rostlina, která se velmi často označuje za zázrak v květináči. Zdravotní benefity a léčivé účinky této drobné dužinaté a nijak nevýrazné rostliny jsou totiž až dech beroucí. Nemůžeme se divit tomu, že se mezi námi najde tolik lidí, kteří chtějí zázračnou aloe vypěstovat. Bohužel ne každý je zběhlý v pěstování. Jak tedy na to? Jak na pěstování aloe, která nám pomůže při akné i popáleninách?
V životě se můžeme setkat s celou spoustou onemocnění. Zatímco nad některými jenom mávneme rukou, jiné nás mohou výrazně poznamenat do konce života. A zatímco některé nám jsou moc dobře známé, nad jinými visí jeden obrovský otazník. Přesně takovou nemocí je i Bechtěrevova nemoc či také Bechtěrevova choroba.
Ať už jste snila o svých svatebních šatech od svých pěti let a znáte přesné specifikace, jak by měly vypadat, nebo jste o tom nikdy nepřemýšlela, máme pro vás rady, jak si vybrat svatební šaty. Ono vybrat někdy ten perfektní kousek může být pěkný stres. Nemluvě o tom, že si musíte ještě vybrat šaty na převlečení, které si oblečete na recepci v pozdějších hodinách. Jak tedy na to?
Tmavý režim mobilních aplikací je dnes velmi oblíbený. Zejména uživateli je velmi vyzdvihovaný. Jejich spokojenost míří rovnou do vesmíru a četnost používání appek se díky tomu znatelně zvyšuje. Do svých systémů je postupně zařazují i technologičtí giganti. Není tedy pochyb ani sporu o tom, že mluvíme o trendu dnešní doby. A jelikož s dobou jde i oblíbený Bazoš, i on začal svým uživatelům nabízet exkluzivní tmavou novinku.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek