Úterý , 04. 10. 2022

František

Rozchod během pandemie. Které herecké páry neustály karanténu?

Není žádným tajemstvím, že poslední roky jsou pro každého z nás náročné, což se podepsalo jak na zdraví fyzickém a psychickém, tak i na partnerských vztazích. Mnoho párů prožilo „křest ohněm“, některým vztah vydržel, jiným ne. Dopady pandemie se nevyhnuly ani hereckým hvězdám.
rozchod
Herečka Megan Fox našla útěchu u zpěváka Machine Gun Kellyho. (foto: instagram.com/meganfox)

22. 12. 2021

1.      Raquel Leviss a James Kennedy

Když se v květnu roku 2020 hvězdy seriálu Vanderpump Rules – Raquel Leviss a James Kennedy zasnoubili, nikdo netušil, že jejich vztah není natolik silný, aby se jim vyhnul rozchod během pandemie koronaviru. V prosinci 2020 své zasnoubení zrušili. Herecký pár šel s kůží na trh prostřednictvím prohlášení zveřejněného na sociálních sítích: „Po pěti nádherných letech, které jsme spolu prožili, jsme zjistili, že každý máme různé cíle a rozhodli jsme se zasnoubení zrušit. Stále se máme moc rádi, ale už se nemilujeme. Nechceme pro sebe nic jiného než to nejlepší, tak prosím, myslete pozitivně.“

Raquel Leviss a James Kennedy tvořili krásný pár. (foto: instagram.com/raquelleviss)

2.      Tayshia Adams a Zac Clark

Také účastníci reality show Dívka na vdávání Tayshia Adams a Zac Clark zrušili své zasnoubení v listopadu 2021, téměř rok poté, co Zac požádal Tayshiu o ruku přímo v reality show. „Oba pociťovali tlak spojený s veřejností, kromě toho jejich životní styl je naprosto odlišný. Oba jsou velmi zaneprázdnění, oba si uvědomili, že to fungovat nebude,“ prozradil blízký zdroj. Tayshia a Zac se potkali při natáčení 16. řady úspěšné realitní série. Rychle se do sebe zamilovali a brzy i zasnoubili.

3.      Michael Jessen a Juliana Custodio

Hvězdy realitní série 90 dní do svatby Michael Jessen a Juliana Custodio svůj rozchod oznámili na jejich druhé výročí svatby 12. října, kdy rozchod nazvali „neštěstím“ pandemie.  „Naše manželství se stalo obětí Covid-19, která se neobjeví v žádných statistikách,“ napsal Michael na svém Instagramu.

4.      Kaley Cuoco a Karl Cook

Po pouhých třech letech manželství rozchod oznámila i oblíbená hvězda seriálu Teorie velkého třesku Kaley Cuoco s manželem Karlem Cookem. „Navzdory hluboké lásce a vzájemné úctě jsme si uvědomili, že naše současné cesty nás zavedly opačným směrem,“ uvedli ve společném prohlášení.

Pro Kaley Cuoco je to již druhé neúspěšné manželství. (foto: instagram.com/kaleycuoco)

„Oba jsme sdíleli velkou část naší cesty veřejně, takže i když bychom tento aspekt našeho osobního života raději ponechali v soukromí, chtěli jsme být v naší pravdě vstřícní společně. Není tam žádný hněv ani nevraživost, spíše naopak. Toto rozhodnutí jsme učinili společně díky nesmírné vzájemné úctě a ohleduplnosti a žádáme vás, abyste učinili totéž a pochopili, že nebudeme sdílet žádné další podrobnosti, ani se k nim dále vyjadřovat.“

K TÉMATU  Džíny a fantastické triky s nimi! Jsou vám příliš těsné? Chcete je oživit a udělat z nich originál? Inspirujte se!

Pár spolu začal randit v roce 2016 a po roce se zasnoubili. Pro herečku je to již druhé manželství, které skončilo rozvodem.

5.      Mary-Kate Olsen a Olivier Sarkozy

Manželství také nevydrželo oblíbené dětské herečce Mary-Kate Olsen s manželem, francouzským multimilionářem Olivierem Sarkozym. Po třech letech randění plus pěti letech manželství podala žádost o rozvod 17. dubna 2020 samotná Mary-Kate. A prý to bylo drsné.

Mary-Kate a Oliviera dělilo 17 let… a k tomu pár centimetrů. (foto: instagram.com/marykateeolsen)

6.      Simona Babčáková a Ian Adensam

Rozchod během pandemie potkal také vztah herečky Simony Babčákové, která společně s tenisovým fitness trenérem tvořila pár od roku 2018. Rozchod všechny překvapil, protože ještě krátce před ním plánovali svatbu.

7.      Megan Fox a Brian Green

Ačkoliv byl vztah krásné herečky Megan Fox a oblíbené hvězdy seriálu Beverly Hills 90210 Briana Greena jako na houpačce, vydrželi spolu deset let. Nakonec se jim vztah udržet ale nepodařilo, a to i přesto, že hvězdný pár má spolu tři syny. Megan ale nezahálela a krátce na to se vrhla do náruče kontroverzního rappera známého jako Machine Gun Kelly.

A jak je na tom váš vztah? Ustáli jste karanténu? Nebo jste přišli na to, že žijete s člověkem, kterého vlastně vůbec neznáte?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Trendy roku 2021 byly navrženy tak, aby nám pomohly lépe zvládnout neutěšené nálady pandemie

Co říkají slavní Přátelé o jejich plánovaném comebacku?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Mšice jsou jedním z nejnebezpečnějších a nejškodlivějších druhů hmyzu. Jednak zabíjejí naše milé rostliny, ale i vůbec myšlenka, že máme v domácnosti parazita, není vůbec líbivá. Pokud se něco takového tedy stane, jak s tím bojovat? Co proti mšicím obecně platí a jak se jejich nastěhování do našeho domu vyhnout?
Šedá v interiéru vládne! Nejsou to pastelové barvy ani zářivé kombinace, které bychom chtěli vidět doma. Trendy a zájem zákazníků jasně ukazují, která barva se těší oblibě. Obývací pokoje, kuchyně, ložnice i koupelna, tam všude lahodí oku šedá. Žádná jiná barva se nemůže pochlubit takovým množstvím odstínů. Šedá maximálně těží z toho, že se ze všech barev nejvíc hodí k bílé, což je tradiční barva stěn v interiéru. Právě v kombinaci s černou nebo dalšími odstíny šedé spolu potom mohou vytvořit zázraky i u vás doma.
Chcete si vyrobit roztomilé a barevné svíčky podle vašeho gusta? Není to nic těžkého! Tyhle nápady vám napoví jako inspirace pro vaše vlastní svíčky, které poslouží také jako dekorace. Zapojte i děti, které budou mít radost z vlastnoručního díla. To může posloužit jako dárek pro někoho z rodiny. Co takhle svíčka jako Coca-Cola nebo překrásný květ růže?
V létě je čas cestování, a to bývá mnohdy pro lidi s dětmi noční můrou. Jedním z řešení je jezdit na výlety v noci, ale například cesta k moři zabere i více času, než jsou děti ochotné spát. Proto bychom vám rádi doporučili některé hry, které děti stoprocentně při jízdě v autě zaujmou a zabaví.
Kam uschovat všechno zahradní nářadí, sekačku nebo prázdné květináče? Zahradní domek vše vkusně ukryje. Můžete do něj schovávat i jízdní kola, pokud nemáte garáž nebo sklep. Zahradní domek se dá ale postavit i za účelem relaxace na zahrádce, takže to může být takový letní altán. Vyrobit se dá ze dřeva, ale i z plastu nebo plechu. Samozřejmě se nabízejí zahradní domky hotové, nebo si ho můžete nechat postavit na míru pro vás. Inspirujte se!
I když se Česká republika opět začíná otvírat veřejnosti, stále jsou mnohá místa zavřená nebo opředená přísnými hygienickými pravidly. I proto se stále řada rodičů ptá, kam vyrazit s dětmi, když mnoha místa jsou stále ještě veřejnosti nepřístupná. Naštěstí pro vás máme několik konkrétních tipů.
Tento měsíc rozhodne. Pandemie dosáhla v Česku dalšího vrcholu a téměř zastavila život. Děti opět zůstaly doma a školy se zcela uzavřely. Jenže i mezi nimi nejmenšími přibývá nemocných. Jejich obranyschopnost je oslabená. Chybí jí přirozené podněty a dlouhá zima vyčerpala zásoby vitaminů. Nelze se tak divit, že přibývá také dětských pacientů.
S hypotečními úvěry se nyní doslova přetrhl pytel. Lidé prahnou po vlastním bydlení, a to z důvodu aktuálně se rozjíždějící inflace. Aby nedošlo k újmě na jejich úsporách, investují a nemovitosti jim přijdou jako to nejlepší východisko ze situace. Pokud i vy přemýšlíte nad koupí vlastního obydlí, ať už bude určené pro osobní potřebu nebo se bude jednat o nemovitost určenou k pronájmu, prozradíme vám, jak vybrat vhodnou hypotéku.  
Rozchod není nikdy příjemný. Ztratíte člověka, na kterém vám ještě před časem velmi záleželo, a v srdci zůstává nepříjemné prázdno. Když se k tomu přidá fakt, že o vás mezi společnými známými váš ex partner mluví velmi nevybíravě, je to nesnesitelné. Máme pro vás tipy, co dělat, abyste tuto situaci zvládla.

Nepřehlédněte

Obecně platí, že lidé tapety buď milují, nebo nesnáší. Tapety jsou skvělým řešením nejen z hlediska designu, ale také izolují teplo, hluk a zabraňují vzniku plísní. V devadesátých letech byly tyto textilie v módě a v každé stylové domácnosti se objevovaly stěny se zajímavými prvky. Po delší době se opět vrací do našich moderních bytů. S tím však vyvstává otázka, jaké jsou nyní trendy?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek