Neděle , 10. 12. 2023

Julie

Rozchod během pandemie. Které herecké páry neustály karanténu?

Není žádným tajemstvím, že poslední roky jsou pro každého z nás náročné, což se podepsalo jak na zdraví fyzickém a psychickém, tak i na partnerských vztazích. Mnoho párů prožilo „křest ohněm“, některým vztah vydržel, jiným ne. Dopady pandemie se nevyhnuly ani hereckým hvězdám.
rozchod
Herečka Megan Fox našla útěchu u zpěváka Machine Gun Kellyho. (foto: instagram.com/meganfox)

22. 12. 2021

1.      Raquel Leviss a James Kennedy

Když se v květnu roku 2020 hvězdy seriálu Vanderpump Rules – Raquel Leviss a James Kennedy zasnoubili, nikdo netušil, že jejich vztah není natolik silný, aby se jim vyhnul rozchod během pandemie koronaviru. V prosinci 2020 své zasnoubení zrušili. Herecký pár šel s kůží na trh prostřednictvím prohlášení zveřejněného na sociálních sítích: „Po pěti nádherných letech, které jsme spolu prožili, jsme zjistili, že každý máme různé cíle a rozhodli jsme se zasnoubení zrušit. Stále se máme moc rádi, ale už se nemilujeme. Nechceme pro sebe nic jiného než to nejlepší, tak prosím, myslete pozitivně.“

Raquel Leviss a James Kennedy tvořili krásný pár. (foto: instagram.com/raquelleviss)

2.      Tayshia Adams a Zac Clark

Také účastníci reality show Dívka na vdávání Tayshia Adams a Zac Clark zrušili své zasnoubení v listopadu 2021, téměř rok poté, co Zac požádal Tayshiu o ruku přímo v reality show. „Oba pociťovali tlak spojený s veřejností, kromě toho jejich životní styl je naprosto odlišný. Oba jsou velmi zaneprázdnění, oba si uvědomili, že to fungovat nebude,“ prozradil blízký zdroj. Tayshia a Zac se potkali při natáčení 16. řady úspěšné realitní série. Rychle se do sebe zamilovali a brzy i zasnoubili.

3.      Michael Jessen a Juliana Custodio

Hvězdy realitní série 90 dní do svatby Michael Jessen a Juliana Custodio svůj rozchod oznámili na jejich druhé výročí svatby 12. října, kdy rozchod nazvali „neštěstím“ pandemie.  „Naše manželství se stalo obětí Covid-19, která se neobjeví v žádných statistikách,“ napsal Michael na svém Instagramu.

4.      Kaley Cuoco a Karl Cook

Po pouhých třech letech manželství rozchod oznámila i oblíbená hvězda seriálu Teorie velkého třesku Kaley Cuoco s manželem Karlem Cookem. „Navzdory hluboké lásce a vzájemné úctě jsme si uvědomili, že naše současné cesty nás zavedly opačným směrem,“ uvedli ve společném prohlášení.

Pro Kaley Cuoco je to již druhé neúspěšné manželství. (foto: instagram.com/kaleycuoco)

„Oba jsme sdíleli velkou část naší cesty veřejně, takže i když bychom tento aspekt našeho osobního života raději ponechali v soukromí, chtěli jsme být v naší pravdě vstřícní společně. Není tam žádný hněv ani nevraživost, spíše naopak. Toto rozhodnutí jsme učinili společně díky nesmírné vzájemné úctě a ohleduplnosti a žádáme vás, abyste učinili totéž a pochopili, že nebudeme sdílet žádné další podrobnosti, ani se k nim dále vyjadřovat.“

K TÉMATU  Úděl nás matek...život je stejně krásný!

Pár spolu začal randit v roce 2016 a po roce se zasnoubili. Pro herečku je to již druhé manželství, které skončilo rozvodem.

5.      Mary-Kate Olsen a Olivier Sarkozy

Manželství také nevydrželo oblíbené dětské herečce Mary-Kate Olsen s manželem, francouzským multimilionářem Olivierem Sarkozym. Po třech letech randění plus pěti letech manželství podala žádost o rozvod 17. dubna 2020 samotná Mary-Kate. A prý to bylo drsné.

Mary-Kate a Oliviera dělilo 17 let… a k tomu pár centimetrů. (foto: instagram.com/marykateeolsen)

6.      Simona Babčáková a Ian Adensam

Rozchod během pandemie potkal také vztah herečky Simony Babčákové, která společně s tenisovým fitness trenérem tvořila pár od roku 2018. Rozchod všechny překvapil, protože ještě krátce před ním plánovali svatbu.

7.      Megan Fox a Brian Green

Ačkoliv byl vztah krásné herečky Megan Fox a oblíbené hvězdy seriálu Beverly Hills 90210 Briana Greena jako na houpačce, vydrželi spolu deset let. Nakonec se jim vztah udržet ale nepodařilo, a to i přesto, že hvězdný pár má spolu tři syny. Megan ale nezahálela a krátce na to se vrhla do náruče kontroverzního rappera známého jako Machine Gun Kelly.

A jak je na tom váš vztah? Ustáli jste karanténu? Nebo jste přišli na to, že žijete s člověkem, kterého vlastně vůbec neznáte?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Trendy roku 2021 byly navrženy tak, aby nám pomohly lépe zvládnout neutěšené nálady pandemie

Co říkají slavní Přátelé o jejich plánovaném comebacku?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Chceme-li být i v letošní letní sezóně trendy, bude to chtít i stylové boty. Ty by však neměly být pouze vysoce módní, ale také pohodlné. Na následujících řádcích se dozvíte, podle čeho letní boty vybírat, aby byl váš outfit dokonalost sama. Čtěte a inspirujte se s námi!
Když se narodí zdravé miminko, které najednou zemře, jde vždy o nesmírnou tragédii nejen pro rodiče, ale pro celou rodinu. Za náhlou a neočekávanou smrtí miminka může být strašák všech rodičů označovaný jako syndrom náhlého úmrtí kojence. Existují nějaká opatření, která pomáhají výskyt tohoto syndromu snížit? Otázka, která zajímá každou nastávají maminku.
Máte ráda ty večery, kdy si sednete s lahvinkou vína, přidáte nějakou dobrotu a pustíte si pořádný doják, u něhož si můžete pobrečet dojetím, aniž by vás někdo viděl? A co je ještě lepší, tak film, který je založen na skutečné události! Vybrali jsme pro vás ty nejdojemnější kousky, které nenechají jedno oko suché!
V dnešní době je těžké se někam vydat na dovolenou, jelikož všude se setkáte s nejrůznějšími restrikcemi z důvodu Covid-19. Proč se tedy zbytečně vystavovat nebezpečí návštěvy zahraničí? Vždyť v koutech naší republiky je tolik krásných míst, kde můžete strávit skvělou dovolenou, a navíc tak podpořit náš cestovní ruch a ekonomiku?
Když v supermarketech udeří akce, sáhneme na dno prasátek a namíříme si to střemhlav na nákupy. Všechno, co lze schovat do mrazáku, nakoupíme za akční ceny, protože v opačném případě bychom za dané zboží utratili dvojnásobek. To samé platí i v případě masa. Když je za skvělou cenu, nabereme ho kila a pustíme se do zamrazování. Jenže co udělat v okamžiku, kdy ho chceme zpracovat?
Strečink je jednoznačně nezbytnou součástí jakéhokoli tréninku či cvičení. Pomáhá zvyšovat flexibilitu a rozšiřovat možnosti pohybu těla. Správně byste měli strečink provádět jak před, tak i po cvičení. Před tréninkem je třeba tělo trochu prohřát a připravit na zátěž, aby nedošlo ke svalovým křečím. Po cvičení musíte zase svaly trochu zklidnit. A právě to dokáže správný strečink.

Nepřehlédněte

Čas je to, oč tu běží. Nikdy ho není dost a zvláště v poslední době je každá minuta drahá. Ze dne na den jste se staly na plný úvazek nejen matkami, ale i učitelkami, vychovatelkami a kuchařkami. K tomu všemu musíte zvládnout ještě svoji práci. Pokud se z toho nechcete zbláznit, rozdělte úkoly v rodině a nebojte se ulehčit si práci. Využijte všeho, co doba nabízí, a uvidíte, že bude i teplé jídlo.
Jen málokdo si dovede představit léto bez zmrzliny. Proč ale do sebe sypat zmrzliny, které tu hlavní přísadu viděly jen zdálky, a oproti tomu jsou plné tuků a bůhví čeho ještě? To chce poctivou zmrzlinu, a čím originálnější, tím lepší. A kam vyrazit za úžasnou zmrzkou, na to se právě teď podíváme.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek