Úterý , 16. 07. 2024

Luboš

Rozchod během pandemie. Které herecké páry neustály karanténu?

Není žádným tajemstvím, že poslední roky jsou pro každého z nás náročné, což se podepsalo jak na zdraví fyzickém a psychickém, tak i na partnerských vztazích. Mnoho párů prožilo „křest ohněm“, některým vztah vydržel, jiným ne. Dopady pandemie se nevyhnuly ani hereckým hvězdám.
rozchod
Herečka Megan Fox našla útěchu u zpěváka Machine Gun Kellyho. (foto: instagram.com/meganfox)

22. 12. 2021

1.      Raquel Leviss a James Kennedy

Když se v květnu roku 2020 hvězdy seriálu Vanderpump Rules – Raquel Leviss a James Kennedy zasnoubili, nikdo netušil, že jejich vztah není natolik silný, aby se jim vyhnul rozchod během pandemie koronaviru. V prosinci 2020 své zasnoubení zrušili. Herecký pár šel s kůží na trh prostřednictvím prohlášení zveřejněného na sociálních sítích: „Po pěti nádherných letech, které jsme spolu prožili, jsme zjistili, že každý máme různé cíle a rozhodli jsme se zasnoubení zrušit. Stále se máme moc rádi, ale už se nemilujeme. Nechceme pro sebe nic jiného než to nejlepší, tak prosím, myslete pozitivně.“

Raquel Leviss a James Kennedy tvořili krásný pár. (foto: instagram.com/raquelleviss)

2.      Tayshia Adams a Zac Clark

Také účastníci reality show Dívka na vdávání Tayshia Adams a Zac Clark zrušili své zasnoubení v listopadu 2021, téměř rok poté, co Zac požádal Tayshiu o ruku přímo v reality show. „Oba pociťovali tlak spojený s veřejností, kromě toho jejich životní styl je naprosto odlišný. Oba jsou velmi zaneprázdnění, oba si uvědomili, že to fungovat nebude,“ prozradil blízký zdroj. Tayshia a Zac se potkali při natáčení 16. řady úspěšné realitní série. Rychle se do sebe zamilovali a brzy i zasnoubili.

3.      Michael Jessen a Juliana Custodio

Hvězdy realitní série 90 dní do svatby Michael Jessen a Juliana Custodio svůj rozchod oznámili na jejich druhé výročí svatby 12. října, kdy rozchod nazvali „neštěstím“ pandemie.  „Naše manželství se stalo obětí Covid-19, která se neobjeví v žádných statistikách,“ napsal Michael na svém Instagramu.

4.      Kaley Cuoco a Karl Cook

Po pouhých třech letech manželství rozchod oznámila i oblíbená hvězda seriálu Teorie velkého třesku Kaley Cuoco s manželem Karlem Cookem. „Navzdory hluboké lásce a vzájemné úctě jsme si uvědomili, že naše současné cesty nás zavedly opačným směrem,“ uvedli ve společném prohlášení.

Pro Kaley Cuoco je to již druhé neúspěšné manželství. (foto: instagram.com/kaleycuoco)

„Oba jsme sdíleli velkou část naší cesty veřejně, takže i když bychom tento aspekt našeho osobního života raději ponechali v soukromí, chtěli jsme být v naší pravdě vstřícní společně. Není tam žádný hněv ani nevraživost, spíše naopak. Toto rozhodnutí jsme učinili společně díky nesmírné vzájemné úctě a ohleduplnosti a žádáme vás, abyste učinili totéž a pochopili, že nebudeme sdílet žádné další podrobnosti, ani se k nim dále vyjadřovat.“

K TÉMATU  Deset mýtů a fake news o očkování. Čemu věříme a jaká jsou skutečná fakta?

Pár spolu začal randit v roce 2016 a po roce se zasnoubili. Pro herečku je to již druhé manželství, které skončilo rozvodem.

5.      Mary-Kate Olsen a Olivier Sarkozy

Manželství také nevydrželo oblíbené dětské herečce Mary-Kate Olsen s manželem, francouzským multimilionářem Olivierem Sarkozym. Po třech letech randění plus pěti letech manželství podala žádost o rozvod 17. dubna 2020 samotná Mary-Kate. A prý to bylo drsné.

Mary-Kate a Oliviera dělilo 17 let… a k tomu pár centimetrů. (foto: instagram.com/marykateeolsen)

6.      Simona Babčáková a Ian Adensam

Rozchod během pandemie potkal také vztah herečky Simony Babčákové, která společně s tenisovým fitness trenérem tvořila pár od roku 2018. Rozchod všechny překvapil, protože ještě krátce před ním plánovali svatbu.

7.      Megan Fox a Brian Green

Ačkoliv byl vztah krásné herečky Megan Fox a oblíbené hvězdy seriálu Beverly Hills 90210 Briana Greena jako na houpačce, vydrželi spolu deset let. Nakonec se jim vztah udržet ale nepodařilo, a to i přesto, že hvězdný pár má spolu tři syny. Megan ale nezahálela a krátce na to se vrhla do náruče kontroverzního rappera známého jako Machine Gun Kelly.

A jak je na tom váš vztah? Ustáli jste karanténu? Nebo jste přišli na to, že žijete s člověkem, kterého vlastně vůbec neznáte?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Trendy roku 2021 byly navrženy tak, aby nám pomohly lépe zvládnout neutěšené nálady pandemie

Co říkají slavní Přátelé o jejich plánovaném comebacku?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Každý romantický film je zpravidla doplněný svou hudbou, která nejenže podtrhne celou atmosféru, ale hlavně ve všech sentimentálních duších zanechá nepopsatelný pocit, ze kterého v příjemném slova smyslu naskakuje husí kůže. Vzbudí v nás rozmanité emoce a vtáhne nás do děje hlavních hrdinů. A zatímco některá hudba kolem nás propluje bez většího pocitu vzrušení, určité love songy jsou prostě legendy všech legend, při jejichž poslechu i po letech tajeme jak zmrzliny na slunci. Které patří mezi ty top?
Mnoho lidí začíná hubnout především s dietou, protože je to nejjednodušší způsob, jak změnit své každodenní stravovací návyky. To je správný směr, ale nestačí, pokud chcete na svém těle skutečně zapracovat a zhubnout. Je také nutné správně přizpůsobené cvičení a k tomu budete potřebovat vybavení a příslušenství!
Vánoční svátky má snad každý rád! Vždyť se během nich jenom odpočívá, sledují se pohádky neustále jdoucí v televizi, také se pořád jí a rozdávají se dárky. Navíc jsou Vánoce dny, během kterých trávíme svůj čas s rodinou a všemi, na kterých nám záleží. Nebo přinejmenším doufáme, že máte o svátcích přesně takovou pohodu.
Rodičovský příspěvek čeká navýšení o 80 tisíc korun, nebude se ale vztahovat na každého. Stát chce zavést také zálohované výživné, které má pomoci rodičům samoživitelům a zefektivnit boj s neplatiči alimentů. Na koho se změny vztahují a od kdy by měly platit?
Celý svět stále ještě žije koronavirovou pandemií. Ve večerních zprávách nevidíme nic jiného než pouze počet přibývajících nakažených či informaci o další mutaci zákeřeného onemocnění. Bohužel se pozornost odvrací od mnoha dalších nemocí, jež jsou tu mezi námi stále. Jednou z nich je také legionella. 
Pokud se chystáte na pohovor, mohou se vás zeptat, jaký si představujete měsíční plat. Odpoví jim to na skrytý dotaz, jak si ceníte svých znalostí a vědomostí. Jestliže pracujete na živnostenský list, často navrhujete klientovi cenu za svou práci, výrobek, službu. Podívejte se kolem sebe a nebojte se říct si o peníze.
Blýskající se světla, tóny radosti a nádech elegance – před námi stojí Silvestr, a proč by neměl být stejně nezapomenutelný jako každý okamžik, který nás provází životem? Dnešní předsilvestrovský článek na Dámské Lize vám nabízí vodítko k tomu, jak si připravit vlastní domácí Silvestr, který nejen zaujme, ale zapíše se do paměti jako noblesní večírek ve velkém stylu. Připravte se na luxusní zážitek plný stylu, radosti a nezapomenutelných okamžiků, které budou pro vás a vaše hosty pamětihodné i za dvacet let!
Nezapomínejte, že víkend je hlavně o odpočinku! Co vám přinesou volné dny napoví horoskop, který připravila astroložka Naďa Šmídová.
V dnešním společenském kontextu se stále více mluví o fenoménu známém jako 'Incely'. Ale kdo jsou vlastně Incelové a co tato identita znamená? Tento článek se zaměřuje na rozklíčování termínu 'Incel' a poskytuje pohled do života mužů, kteří se identifikují jako involuntary celibate. Přinášíme vám analýzu, příčiny, a zkoumáme, jaká společenská témata a výzvy mohou přispívat k formování této specifické komunity.
Letní měsíce svádí k tomu oblékat se poněkud spořeji. Muži oblékají kraťasy a tílka, ženy zase sukně, topy, nebo šaty na ramínka. Pokud se trápíte s nepříjemnými a nevzhlednými tukovými polštáři v oblasti podpaží a zad, pak můžete pociťovat při odhalování stud. Abyste si opět věřili a byli hrdí na svou postavu, zacvičte si pár těchto cviků, které podpoří redukci tuku ve výše zmíněných partiích.
Červená řepa je doslova vitaminová bomba. Obsahuje mnoho látek, příznivých pro náš organismus. Může se pyšnit například vysokým obsahem vitamínu C, vitamínu B. Mimo jiné také obsahuje další blahodárné minerály, jako je hořčík, draslík, sodík. Je plná železa a kyseliny listové, a tak se doporučuje i při chudokrevnosti. Také příznivě působí na štítnou žlázu, protože v ní najdeme i jód. A jaké má další skvělé vlastnosti?
Mezi příjemné okamžiky dne může patřit i úlevná relaxace ve vaně. Aby byl zážitek opravdu důkladný, je třeba zvolit nejen vhodnou vanu, ale také vanovou baterii, případně další koupelnové doplňky, jež proces uvolnění podpoří.

Výběr článků

Evropská komise vydala naléhavé varování spotřebitelům po celé Evropě týkající se několika oblíbených kosmetických produktů. Po jejich použití byly zaznamenány vážné zdravotní problémy, včetně potenciálního rizika neplodnosti. Nebezpečí tkví v chemické složce známé jako butylfenyl methylpropional, která se ve výrobcích může objevit pod názvem lilial. Tato látka, ač obdařená příjemnou květinovou vůní, byla v Evropské unii zakázána kvůli svým škodlivým účinkům na reprodukční systém. Spotřebitelé jsou vyzýváni k maximální opatrnosti a kontrole složení produktů před jejich nákupem.
V každém životě ženy následuje ihned po probuzení návštěva koupelny. A kromě ranní ústní hygieny zde dochází ještě k jednomu velkému kroku, a sice k líčení. Žena se chce cítit krásná a šminky jí v tom pomáhají. Zatímco s nanášením make-upu si řada žen dobře poradí, problém nastává při líčení očí. V tomto případě se dopouštíme několika chyb.
Žena a kariéra? Ve vedení státních firem v Česku bylo podle údajů z roku 2018 pouze patnáct vrcholových manažerek. Manažerů oproti tomu ve stejném období pracovalo v těchto firmách 174. Má to několik důvodů. Jedním z nich jsou i předsudky, které musíte jako top manažerka překonávat.

Nepřehlédněte

Sobota bude ve znamení očisty. Věnujte proto chvíli sobě samotné. Očista duše je základem pro váš klid. A víkend k tomu přímo vybízí. Co ještě byste všechno měly zvládnout?
Přestože letnímu tropickému počasí již pro tento rok odzvonilo, nemusíte si zoufat, a naopak si ještě užít vodních radovánek. Můžete vybírat z celé řady aquaparků, které jsou dostupné po celý rok. Přinášíme Vám hned 7 tipů, kam můžete vyrazit za zábavou, ale i odpočinkem a rozmanitou péčí o tělo.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek