Úterý , 07. 02. 2023

Vanda

Rozchod během pandemie. Které herecké páry neustály karanténu?

Není žádným tajemstvím, že poslední roky jsou pro každého z nás náročné, což se podepsalo jak na zdraví fyzickém a psychickém, tak i na partnerských vztazích. Mnoho párů prožilo „křest ohněm“, některým vztah vydržel, jiným ne. Dopady pandemie se nevyhnuly ani hereckým hvězdám.
rozchod
Herečka Megan Fox našla útěchu u zpěváka Machine Gun Kellyho. (foto: instagram.com/meganfox)

22. 12. 2021

1.      Raquel Leviss a James Kennedy

Když se v květnu roku 2020 hvězdy seriálu Vanderpump Rules – Raquel Leviss a James Kennedy zasnoubili, nikdo netušil, že jejich vztah není natolik silný, aby se jim vyhnul rozchod během pandemie koronaviru. V prosinci 2020 své zasnoubení zrušili. Herecký pár šel s kůží na trh prostřednictvím prohlášení zveřejněného na sociálních sítích: „Po pěti nádherných letech, které jsme spolu prožili, jsme zjistili, že každý máme různé cíle a rozhodli jsme se zasnoubení zrušit. Stále se máme moc rádi, ale už se nemilujeme. Nechceme pro sebe nic jiného než to nejlepší, tak prosím, myslete pozitivně.“

Raquel Leviss a James Kennedy tvořili krásný pár. (foto: instagram.com/raquelleviss)

2.      Tayshia Adams a Zac Clark

Také účastníci reality show Dívka na vdávání Tayshia Adams a Zac Clark zrušili své zasnoubení v listopadu 2021, téměř rok poté, co Zac požádal Tayshiu o ruku přímo v reality show. „Oba pociťovali tlak spojený s veřejností, kromě toho jejich životní styl je naprosto odlišný. Oba jsou velmi zaneprázdnění, oba si uvědomili, že to fungovat nebude,“ prozradil blízký zdroj. Tayshia a Zac se potkali při natáčení 16. řady úspěšné realitní série. Rychle se do sebe zamilovali a brzy i zasnoubili.

3.      Michael Jessen a Juliana Custodio

Hvězdy realitní série 90 dní do svatby Michael Jessen a Juliana Custodio svůj rozchod oznámili na jejich druhé výročí svatby 12. října, kdy rozchod nazvali „neštěstím“ pandemie.  „Naše manželství se stalo obětí Covid-19, která se neobjeví v žádných statistikách,“ napsal Michael na svém Instagramu.

4.      Kaley Cuoco a Karl Cook

Po pouhých třech letech manželství rozchod oznámila i oblíbená hvězda seriálu Teorie velkého třesku Kaley Cuoco s manželem Karlem Cookem. „Navzdory hluboké lásce a vzájemné úctě jsme si uvědomili, že naše současné cesty nás zavedly opačným směrem,“ uvedli ve společném prohlášení.

Pro Kaley Cuoco je to již druhé neúspěšné manželství. (foto: instagram.com/kaleycuoco)

„Oba jsme sdíleli velkou část naší cesty veřejně, takže i když bychom tento aspekt našeho osobního života raději ponechali v soukromí, chtěli jsme být v naší pravdě vstřícní společně. Není tam žádný hněv ani nevraživost, spíše naopak. Toto rozhodnutí jsme učinili společně díky nesmírné vzájemné úctě a ohleduplnosti a žádáme vás, abyste učinili totéž a pochopili, že nebudeme sdílet žádné další podrobnosti, ani se k nim dále vyjadřovat.“

K TÉMATU  Tom Cruise a jeho tajemství mladistvého vzhledu: Dbá na různorodost ve cvičení i stravě

Pár spolu začal randit v roce 2016 a po roce se zasnoubili. Pro herečku je to již druhé manželství, které skončilo rozvodem.

5.      Mary-Kate Olsen a Olivier Sarkozy

Manželství také nevydrželo oblíbené dětské herečce Mary-Kate Olsen s manželem, francouzským multimilionářem Olivierem Sarkozym. Po třech letech randění plus pěti letech manželství podala žádost o rozvod 17. dubna 2020 samotná Mary-Kate. A prý to bylo drsné.

Mary-Kate a Oliviera dělilo 17 let… a k tomu pár centimetrů. (foto: instagram.com/marykateeolsen)

6.      Simona Babčáková a Ian Adensam

Rozchod během pandemie potkal také vztah herečky Simony Babčákové, která společně s tenisovým fitness trenérem tvořila pár od roku 2018. Rozchod všechny překvapil, protože ještě krátce před ním plánovali svatbu.

7.      Megan Fox a Brian Green

Ačkoliv byl vztah krásné herečky Megan Fox a oblíbené hvězdy seriálu Beverly Hills 90210 Briana Greena jako na houpačce, vydrželi spolu deset let. Nakonec se jim vztah udržet ale nepodařilo, a to i přesto, že hvězdný pár má spolu tři syny. Megan ale nezahálela a krátce na to se vrhla do náruče kontroverzního rappera známého jako Machine Gun Kelly.

A jak je na tom váš vztah? Ustáli jste karanténu? Nebo jste přišli na to, že žijete s člověkem, kterého vlastně vůbec neznáte?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Trendy roku 2021 byly navrženy tak, aby nám pomohly lépe zvládnout neutěšené nálady pandemie

Co říkají slavní Přátelé o jejich plánovaném comebacku?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jaro je tady! A s ním i pěstování zeleniny. Právě o pěstování vlastních plodin roste velký zájem, a to především kvůli neustále se zdražujícím cenám potravin na trhu. Lidé navíc pochopili, že vlastní papriky nebo brambory jsou po chuťové stránce naprosto dokonalé. A s tím, co se kupuje běžně v supermarketech, se nemohou srovnávat. A když už jsme zmínili brambory, pojďme si prozradit, jaká odrůda je pro pěstování ideální.
Kvalitní spánek je nepostradatelnou součástí našeho života. Když ale koukneme na současná čísla, je až k neuvěření, kolik lidí trápí problémy se spánkem. S přechodnou nespavostí si tělo dokáže poměrně dobře poradit, ovšem pokud dlouhodobě nemůžete usnout anebo se často probouzíte uprostřed noci, nastává problém, který si v zájmu vašeho zdraví žádá urychlené řešení. Jak si s tím šikovně poradit?
Vědci tvrdí, že lunární cykly mohou souviset třeba s délkou spánku a menstruačními cykly. Vše je ale předmětem sporů. Jak si stojí věda a její pátrání po příčinách nespavosti u lidí? A v čem nás ještě měsíc a jeho cyklus ovlivňuje? Podíváme se na dopady měsíce na lidskou psychiku, zdraví i běžný denní režim.
Orchideje patří k pokojovým rostlinám, které jsou dlouhodobě oblíbené. I když se mnozí domnívají, že se nejedná o moderní pokojovou rostlinu, opak je pravdou. Je to stále dokonalý dárek k narozeninám nebo k výročí. Jen je třeba myslet na to, že ne každý obdarovaný se o tuto elegantní rostlinu umí starat. Při pěstování orchideje se totiž dopouštíme několika chyb, jež ji mohou spíše vyhubit než podpořit v bezproblémovém růstu.
Vaše dcera nebo syn jsou v klidu, zatímco vy už čtrnáct dní před nástupem do školy vůbec nespíte? Nejspíš z toho máte větší stres než oni sami. A není divu. Zatímco jejich úkolem je jen včas vstávat a dobře se učit, vaše práce čítá, aby měli prostředí, v němž se budou cítit dobře a ve kterém se budou učit jedna radost.

Nepřehlédněte

V životě jsem si nikdy nevedla špatně po finanční stránce, to však neznamená, že bych si mohla nějak vyskakovat. Proto jsem začala přemýšlet, kde přijít k dalším penězům. Pak jsem narazila na nabídku online casina, přišlo mi to jako skvělá možnost, jak si přivydělat z domova. Řekla jsem si, že zkusím štěstí. To jsem však ještě nevěděla, že je to jedna velká past.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek