Pondělí , 24. 06. 2024

Jan

DobroDen Leoše Mareše

Leoš Mareš v rámci akce DobroDen opět prokázal svou štědrost a dobrou vůli k pomoci. Tato dobročinná akce, kterou moderátor zahájil v roce 2015, spočívá v tom, že Leoš Mareš přispěje jednou korunou na charitu za každého svého sledujícího na sociální síti Instagram.
DobroDen Leoše Mareše
Leoš Mareš

29. 01. 2024

29. 01. 2024

29. leden je Leošův DobroDen!

V průběhu let se částka, kterou Leoš Mareš daruje, neustále zvyšuje podle počtu jeho sledujících. V letošním roce, k 29. lednu, měl Leoš Mareš na svém instagramovém účtu úžasných 1 210 839 sledujících. Tím pádem celková částka, kterou věnoval na dobročinné účely, dosáhla úctyhodných 1,2 milionu korun.

Jeho příspěvek zamířil na pomoc rodině, která utrpěla ztrátu střechy nad hlavou v důsledku výbuchu plynu. Tato rychlá reakce na konkrétní životní situaci ukazuje, že DobroDen není pouze o shromažďování peněz, ale i o okamžité pomoci lidem v nouzi.

Pomáhá i manželka Monika

Leoš Mareš není jediným, kdo se zapojil do dobročinných aktivit. Jeho manželka Monika rovněž projevila svou solidaritu a přispěla na různé charitativní projekty v minulosti.

Hejty, kam se podíváš!

Ovšem, jako to bývá, na sociálních sítích nechybí i kontroverze a kritika, která nebyla zaměřena pouze na osobu Leoše Mareše, ale zasáhla i influencerkou Nikol Leitgeb. Někteří sledující jí vyčítali, že zatímco Leoš Mareš konkrétně přispívá, ona pouze vyhlašuje sbírky.

Leitgeb se hájila tím, že s manželem pravidelně posílají tisíce korun na různé sbírky. Argumentovala tím, že je to v pořádku, protože jejich příjem pochází z reklam na Instagramu. Taktéž zdůraznila, že Nadační fond Radovan, který podporují, nebyl založený za účelem zisku, a i nadále ho financují bez jakýchkoli změn.

Na tyto výtky reagoval i moderátor Leoš Mareš s úsměvem, odpovídaje na negativní komentáře adresované Nikol Leitgeb. Vysvětlil, že DobroDen není výzva, ale jeho osobní iniciativa, která spontánně získala podporu lidí.

Mareš se snažil zklidnit vášně a zdůraznil, že každý má svůj vlastní způsob přispívání, ať už pravidelně nebo jednorázově. Podle něj je nejpodstatnější, aby lidé nezůstávali lhostejní k potřebám druhých a podporovali charitativní činnosti dle svých možností. Bez ohledu na to, zda někdo přispívá pravidelně, či jednorázově větší částkou, hlavním cílem je ukázat solidaritu a poskytnout pomoc těm, kteří ji potřebují.

K TÉMATU  Nevhodné dárky pro děti pod stromeček

MOHLO BY SE VÁM HODIT

Životní cyklus oblečení z textilních kontejnerů. Víte, kde končí?


Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Řada lidí se klidně i léta odhodlává k tomu, aby přestali kouřit. Mnohdy následuje několik neúspěšných pokusů, u některých nakonec dojde opravdu k tomu, že se zvládnou této závislosti zbavit. Pokud patříte mezi ty, kteří se chtějí s kouřením rozloučit, můžete si vzít za pomocníka třeba také bylinky. Jaké konkrétně se vám budou hodit?
Většina dívek nebo dam, které chtějí mít krásné gelové nety obvykle automaticky zamíří k odborníkovi. Jenže salony krásy jsou mnohde zavřeny, a tak si každá z nás hledá cestu, jak se starat o svůj zevnějšek co nejlépe. Gelové nehty však mohou být problém. Ne každý si je totiž ohledně gelových nehtů jistý v kramflecích. Jak si je doma udělat? Jak nanášet gelový lak doma vám poradíme krok za krokem.
Když se začal venku šířit nový typ koronaviru, došlo k nařízené karanténě a v platnost vešla celá řada nouzových opatření. Lidé se uchýlili do svých domovů, odkud řada z nich začala pracovat. Ti, kteří z domu pracovat nemohli, se začali dívat na Netflix.
Odstranit dioptrickou vadu, zbavit se navždy brýlí, ale i další zákroky si stále častěji pořizujeme na splátky. Které?
Je kabelka vaší nepostradatelnou společnicí, bez které málokdy vyjdete z domu? Přesně pro vás jsme sepsali průvodce, jak si takovou dokonalou kabelku vybrat, aby byla nejen elegantní, ale i praktická. A hlavně ladila k vaší postavě!
Už šestý koučink se nesl hodně v duchu objevování respektive nenacházení osobních hranic Nely. Necháme ale na ní, aby vám ho popsala ze svého pohledu.
Mezi poruchy příjmu potravy rozhodně nepatří jenom bulimie nebo anorexie. O nemoci zvané orthorexia nervosa jste možná ještě neslyšeli. Jde o skutečnou posedlost zdravým stravováním. Co všechno s sebou tato nemoc přináší?
Že narození nového člena rodiny zamíchá dosavadním denním harmonogramem je asi samozřejmé. Nicméně někdy může miminko naplno zasáhnout i takové aspekty života, ve kterých by to žena neočekávala. Nebo alespoň ne tak razantně.
Kolik kilo člověk přibere? Rozhodně víc, než si naplánuje, když na těhotenském testu vidí dvě čárky. A jak dlouho vývoj vytouženého miminka vlastně trvá? V tomhle vám ve škole při hodinách biologie taky kecali!
Vstupte do světa femtech, inovativního průmyslu, který kombinuje technologie a ženské zdraví. Zjistěte, jak tyto technologie překonávají tabu a otevírají nové možnosti pro ženy všude.
Blíženci, třetí znamení zvěrokruhu, přinášejí období zaměřené na komunikaci a adaptabilitu. Od 20. května do 20. června se můžete těšit na zvýšenou potřebu výměny informací a navazování nových kontaktů. Jak nejlépe využít tuto dynamickou energii pro svůj osobní a profesní růst? Přinášíme praktické tipy, které vám pomohou dokončit rozdělané projekty, získat hlubší znalosti a převzít odpovědnost za svůj život.
Je skvělé, když si se svým novým partnerem rozumíte téměř ve všem. Ovšem, už jste se setkala s jeho přáteli? Obáváte se prvního setkání? A co když to napoprvé moc nevyšlo? Nezoufejte, připravili jsme pro vás několik rad, které vás navedou k tomu, abyste se s jeho přáteli více sblížila.

Výběr článků

Poznala jste skvělého chlapa a všechno mezi vámi vypadá na dobré cestě. Už se scházíte nějaký ten pátek, je vám spolu dobře. Vy ale začínáte mít pochybnosti, jestli s vámi počítá do budoucna, nebo vás vnímá jen jako krátkodobý románek. Jak poznat, že mu jde o vážný vztah a nikoli o krátké povyražení?
Výběrem svatebních šatů stráví mnoho nevěst i několik týdnů. Patříte k těm, které se nemohou rozhodnout? Nechte se inspirovat módními trendy roku 2022 a možná najdete, co hledáte.

Nepřehlédněte

Krásný, rovný úsměv bez bolesti a téměř na počkání slibuje inovativní systém neviditelných rovnátek Invisalign. Rovnátka jsou totiž navržena tak, aby odhalila úsměv, po kterém toužíte. Díky snímatelným rovnátkům tak opravdu během pár měsíců změníte svůj život.
Chcete dát svému milenci ultra speciální dárek, který mu ukáže, jak vám na něm záleží? Proč nezkusit smyslnou, erotickou masáž? Erotická masáž, která je dokonalým způsobem, jak vás dostat oba do nálady, je skvělou formou předehry a může pomoci budovat a prodlužovat potěšení, aby bylo vyvrcholení ještě příjemnější. A co si budeme, vzrušená budete i vy – a jak! Sama to dnes večer zkuste.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek