Sobota , 03. 12. 2022

Svatoslav

Ulevte si od nepříjemných pocitů a vzpomínek a vyřešte své milenecké vztahy. Jak na to, ulevit své psychice začít s čistým štítem?

Motat se v kruhu a dělat stále stejné chyby je lidské. Jenže tím výrazně ubližujeme nejen naší psychice, ale i zdravotnímu stavu.
vztahy
Vyřešte si své bývalé vztahy za pomoci jednoduchého očistného rituálu. (zdroj foto: freepik.com)

29. 04. 2020

Pojďte si udělat pořádek a vyřešte své bývalé vztahy. Všichni bývalí milenci – nástup! Jdeme na to!

Co získáte?

Zbavte se dlouholetých potíží, které vám blokují nový a pořádný vztah. Je úplně jedno, zda jste momentálně zadaná, nebo na pravou lásku stále čekáte. Když se dáte do vyřešení a pročištění všech svých vztahů, budete se konečně cítit svobodná.

Není to žádná praktika, kterou by dělaly chlupaté lesany někde na poli, jedná se o metodu využívanou jak v psychologii, tak ve východních kulturách, které používají například meditaci jako zdroj očištění.

vztahy
Jak udělat za mileneckými vztahy tlustou čáru a začít s čistým štítem?

Ták, pěkně do řady!

Budete potřebovat papír a tužku. Na počítač se pro jednou vykašlete, papír se pálí o něco lépe než výpočetní technika. LOL. Udělejte si soupisku všech mužů, kteří byli ve vašem životě nějak důležití. Nestačí vám papír? Nevadí! Klidně dejte celý blok! Jedná se o muže, kteří významně ovlivnili chod vašeho života.

Nad tento seznam si napište dvě jména – jsou to vaši mužští předkové – otec a dědeček. Tito slouží jako výrazné zrcadlo vašich vztahů. Pokud jste svého otce či děda nepotkaly, místo nechte volné.

To je chlapů, jako na stadionu

Tak co, milé dámy, jak vypadá váš seznam? Máte otce, dědečka a svého muže? V tom případě ještě zavzpomínejte, zda jste během života nenarazily na někoho, kdo byl pro vás důležitý, aniž byste spolu měli intimní vztah. A šoupněte ho na papír.

Pro ty, jejichž seznam má zhruba tolik členů, co fotbalová jedenáctka, máme dobrou zprávu – s tímto počtem je ideální práce. Půjde to rychle.

A pro dámy, které se nestyděly a daly na papír všechny milované chlapy, ale i pořádné neřády, a mají plné papíry popsané jmény, máme vzkaz: jste odvážné, zvládnete to!

K TÉMATU  Protivná a útočná tchyně umí život značně znepříjemnit. Máme návod, jak vyzrát i na tu nejmrzutější
chlapi
V rámci pořádku je vhodné si seznam chlapů sepsat. Vzpomenete si na všechny?

Jarní detox? Ne, jen pořádná očista

O jarním detoxu v podobě půstu nebo výrazné změny potravy se dočtete všude. Ale udělat si pořádek a vyřešit své vztahy, to je teprve výzva! Takže jdeme do toho, a budeme čistit naši mysl.

Každému muži na vašem listu věnujte krátkou vzpomínku. Znovu si vzpomeňte, co pro vás znamenal. Prožijte dobré i zlé okamžiky, které vás spojovaly. A poté v duchu či nahlas vyslovte: „Děkuji ti. Odpouštím ti.“ Zdá se to jako dvě jednoduché věty, že? Ale uvidíte, že až si vybavíte Pepu z druháku na střední, který vás zesměšnil nebo dokonce opustil pro zrzavou Táňu, už to tak lehké nebude. A přitom je nutné, aby to proběhlo.

Právě tím, že si projdeme soupisku mužů, kteří pro nás byli důležití, a dokážeme je „propustit“, získáváme nový dech. Jarní detox. Vše toxické půjde pryč, i nepříjemné vzpomínky, které vám od dob krále Klacka překážely v rozletu.

Nějaký bonus by nebyl?

Možná se ptáte: „A co přidaná hodnota, když už s tím mám tolik práce?“ Věřte, že tou nejlepší jarní očistou skrze bývalé vztahy získáte nejen zbavení se zlosti, vzteku, nenaplněné lásky nebo zrady, ale dostanete do ruky úžasný poslední díl vaší skládačky.

Odpověď na otázku: „Co jsem dělala špatně?“ vám najednou přijde sama. Máte všechny ty vojáčky pěkně na papíře. Už vidíte, jaký vztah k mužům vám vštípil váš děd i otec. A ten seznam kavalírů, kteří jen kopírují staré chyby? Teď to jasně vidíte, černé na bílém. Takže je pěkně propusťte. Děkujete a odpouštíte tak vlastně zároveň i sobě.

Jarní očista ve vtazích vám dovolí zbavit se veškerých starých nánosů a špatných pocitů, které jste měly ve svých bývalých vztazích.

K TÉMATU  Darina (38): Milenec je stále součástí života. Píšu si s ním žhavé zprávy, i když jsem vdaná

Bude to jízda, až si ty své vojáčky napíšete a proberete jednoho po druhém. Přejeme vám krásnou a úspěšnou práci. Detox vztahů je top!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Rande se šéfem: možná flirt, možná láska. Každopádně je to rizikový vztah

Společná masturbace. Jak se přestat stydět a spolu s partnerem si ji vzájemně užít

Jak udržet žhavý sex v dlouhodobém vztahu. Zbavte se starých programů a zkuste třeba hry nebo hotel

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Mnohokrát skloňované téma, které patří dlouhodobě na seznam globalizačních problémů v celém Západním světě. Věděly jste, že podle statistik z roku 2018 průměrný Čech ročně spotřebuje zhruba 785 kilogramů potravin a zhruba 200 kilogramů vyhodí? Statistiky Evropské unie mluví jasně. Každoročně se vyhodí zhruba 88 milionů tun jídla. Každá česká domácnost má tak ve své režii svoji vlastní spotřebu a záleží jen na nás, jak se k ní postavíme.
Flirtování je bezesporu jedna z nejžhavějších a zároveň nejzábavnějších věcí, které si můžeme ve vztazích do sytosti užívat. Rozhodně neplatí, že flirt patří jen do seznamovací fáze vztahu, rozhodně lze flirtovat i v dlouhodobém vztahu. Pokud se chystáte na rande, bude se vám flirtování hodit. Poradíme vám, jak se v tom stát mistryní!
Už vás nebaví chodit do práce? Jste naštvaní pokaždé, když musíte ráno brzy vstávat a když v zimě jezdíte za tmy domů? Pak je na čase poohlédnout se po práci nové, možná takové, při které už nikam nebudete muset chodit. Pracovat se dá přece i z domova.
Citron je již od pradávna používán jako pomocník při mnoha zdravotních potížích. Kyselina citronová v citronu je totiž známá svými imunitními, antibakteriálními a antivirovými vlastnostmi. Co vás napadne jak první, když máte například chřipku? Samozřejmě pořádný bylinkový čaj s medem, zázvore, a hlavně citronem! Jaké jsou účinky citronu na lidské tělo?
Jedna z prvních věcí, kterou spatříte, jakmile vejdete. Designové věšáky jsou nápaditými a originálními kousky, které doladí interiér podle vašich představ. Na věšák patří všechno, co potřebujeme mít po ruce tak často, že to neschováváme do skříně. Designové věšáky ale nenajdou svoje místo jen za vchodovými dveřmi. Vyjímat se budou i v ložnici nebo dětském pokoji.
Zima už mnohé začíná deprimovat, proto se snaží vnést si první střípky jara alespoň k sobě do šatníků. Svetry tak stále zůstávají v popředí, ale pomalu začínají být vytěsňování kousky nejmódnějších stylů přicházejícího teplejšího ročního období. Víte, co se bude nosit?

Nepřehlédněte

Kam uschovat všechno zahradní nářadí, sekačku nebo prázdné květináče? Zahradní domek vše vkusně ukryje. Můžete do něj schovávat i jízdní kola, pokud nemáte garáž nebo sklep. Zahradní domek se dá ale postavit i za účelem relaxace na zahrádce, takže to může být takový letní altán. Vyrobit se dá ze dřeva, ale i z plastu nebo plechu. Samozřejmě se nabízejí zahradní domky hotové, nebo si ho můžete nechat postavit na míru pro vás. Inspirujte se!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek