Středa , 29. 06. 2022

Petr a Pavel

Ulevte si od nepříjemných pocitů a vzpomínek a vyřešte své milenecké vztahy. Jak na to, ulevit své psychice začít s čistým štítem?

Motat se v kruhu a dělat stále stejné chyby je lidské. Jenže tím výrazně ubližujeme nejen naší psychice, ale i zdravotnímu stavu.
vztahy
Vyřešte si své bývalé vztahy za pomoci jednoduchého očistného rituálu. (zdroj foto: freepik.com)

29. 04. 2020

Pojďte si udělat pořádek a vyřešte své bývalé vztahy. Všichni bývalí milenci – nástup! Jdeme na to!

Co získáte?

Zbavte se dlouholetých potíží, které vám blokují nový a pořádný vztah. Je úplně jedno, zda jste momentálně zadaná, nebo na pravou lásku stále čekáte. Když se dáte do vyřešení a pročištění všech svých vztahů, budete se konečně cítit svobodná.

Není to žádná praktika, kterou by dělaly chlupaté lesany někde na poli, jedná se o metodu využívanou jak v psychologii, tak ve východních kulturách, které používají například meditaci jako zdroj očištění.

vztahy
Jak udělat za mileneckými vztahy tlustou čáru a začít s čistým štítem?

Ták, pěkně do řady!

Budete potřebovat papír a tužku. Na počítač se pro jednou vykašlete, papír se pálí o něco lépe než výpočetní technika. LOL. Udělejte si soupisku všech mužů, kteří byli ve vašem životě nějak důležití. Nestačí vám papír? Nevadí! Klidně dejte celý blok! Jedná se o muže, kteří významně ovlivnili chod vašeho života.

Nad tento seznam si napište dvě jména – jsou to vaši mužští předkové – otec a dědeček. Tito slouží jako výrazné zrcadlo vašich vztahů. Pokud jste svého otce či děda nepotkaly, místo nechte volné.

To je chlapů, jako na stadionu

Tak co, milé dámy, jak vypadá váš seznam? Máte otce, dědečka a svého muže? V tom případě ještě zavzpomínejte, zda jste během života nenarazily na někoho, kdo byl pro vás důležitý, aniž byste spolu měli intimní vztah. A šoupněte ho na papír.

Pro ty, jejichž seznam má zhruba tolik členů, co fotbalová jedenáctka, máme dobrou zprávu – s tímto počtem je ideální práce. Půjde to rychle.

A pro dámy, které se nestyděly a daly na papír všechny milované chlapy, ale i pořádné neřády, a mají plné papíry popsané jmény, máme vzkaz: jste odvážné, zvládnete to!

K TÉMATUNela v koučinku: Třetice všeho dobrého
chlapi
V rámci pořádku je vhodné si seznam chlapů sepsat. Vzpomenete si na všechny?

Jarní detox? Ne, jen pořádná očista

O jarním detoxu v podobě půstu nebo výrazné změny potravy se dočtete všude. Ale udělat si pořádek a vyřešit své vztahy, to je teprve výzva! Takže jdeme do toho, a budeme čistit naši mysl.

Každému muži na vašem listu věnujte krátkou vzpomínku. Znovu si vzpomeňte, co pro vás znamenal. Prožijte dobré i zlé okamžiky, které vás spojovaly. A poté v duchu či nahlas vyslovte: „Děkuji ti. Odpouštím ti.“ Zdá se to jako dvě jednoduché věty, že? Ale uvidíte, že až si vybavíte Pepu z druháku na střední, který vás zesměšnil nebo dokonce opustil pro zrzavou Táňu, už to tak lehké nebude. A přitom je nutné, aby to proběhlo.

Právě tím, že si projdeme soupisku mužů, kteří pro nás byli důležití, a dokážeme je „propustit“, získáváme nový dech. Jarní detox. Vše toxické půjde pryč, i nepříjemné vzpomínky, které vám od dob krále Klacka překážely v rozletu.

Nějaký bonus by nebyl?

Možná se ptáte: „A co přidaná hodnota, když už s tím mám tolik práce?“ Věřte, že tou nejlepší jarní očistou skrze bývalé vztahy získáte nejen zbavení se zlosti, vzteku, nenaplněné lásky nebo zrady, ale dostanete do ruky úžasný poslední díl vaší skládačky.

Odpověď na otázku: „Co jsem dělala špatně?“ vám najednou přijde sama. Máte všechny ty vojáčky pěkně na papíře. Už vidíte, jaký vztah k mužům vám vštípil váš děd i otec. A ten seznam kavalírů, kteří jen kopírují staré chyby? Teď to jasně vidíte, černé na bílém. Takže je pěkně propusťte. Děkujete a odpouštíte tak vlastně zároveň i sobě.

Jarní očista ve vtazích vám dovolí zbavit se veškerých starých nánosů a špatných pocitů, které jste měly ve svých bývalých vztazích.

K TÉMATUSára (32): Nevěra partnera se týká i mě. Zjistila jsem s kým, položilo mě to

Bude to jízda, až si ty své vojáčky napíšete a proberete jednoho po druhém. Přejeme vám krásnou a úspěšnou práci. Detox vztahů je top!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Rande se šéfem: možná flirt, možná láska. Každopádně je to rizikový vztah

Společná masturbace. Jak se přestat stydět a spolu s partnerem si ji vzájemně užít

Jak udržet žhavý sex v dlouhodobém vztahu. Zbavte se starých programů a zkuste třeba hry nebo hotel

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

V dalším chladném pracovním týdnu pomalu ukončete případné spory s ostatními, ať je nepřenášíte do dalšího roku. Nezapomínejte na péči o své zdraví, a zajděte se uvolnit od stresu do divadla, kina nebo na koncert. Co dalšího na vás čeká vám napoví horoskop krásy a duševního zdraví, který připravila astroložka Naďa Šmídová
Podle žebříčku Forbes vydělalo celkově 100 nejlépe placených hvězd světa v minulém roce celých 6,1 miliardy dolarů. Z toho deset nejlépe placených hereček na světě v minulém roce vydělalo dohromady 254 milionů dolarů. Jde o závratné částky, které zaujmou mnohé milovníky filmového průmyslu. Pojďme se blíže podívat na to, jaké herečky v minulém roce vydělaly nejvíce.
Všechny to známe. Místo toho, abychom si užívaly adventní čas, sháníme dárky, uklízíme, pečeme cukroví, v práci doháníme resty a nemáme ani čas si zapálit adventní svíčky. O Vánocích jsme pak ve stresu z toho, že jsme na něco zapomněly, jestli se budou dárky líbit, cukroví chutnat a zdali máme skutečně pořádně naklizeno. Co takhle to letos udělat jinak?
Zavodnění lidského těla je problém, se kterým v dnešní době bojuje mnoho lidí z moderního světa. Příčin může být hned několik. Zbavit se přebytečné vody je přitom velmi snadné. Podívejte se na příznaky zavodnění a na pár tipů, díky kterým se vody lehko zbavíte.
Kvalitní spánek je nepostradatelnou součástí našeho života. Když ale koukneme na současná čísla, je až k neuvěření, kolik lidí trápí problémy se spánkem. S přechodnou nespavostí si tělo dokáže poměrně dobře poradit, ovšem pokud dlouhodobě nemůžete usnout anebo se často probouzíte uprostřed noci, nastává problém, který si v zájmu vašeho zdraví žádá urychlené řešení. Jak si s tím šikovně poradit?
Aura nebo-li bioenergetické pole každého organismu, je něco jako atmosféra kolem země. Je to jakýsi neviditelný ochranný štít, chránící naše tělo před nemocemi a negacemi. Je aktuálním stavem toho, jak umíte věci duchovní, mentální a emoční ve svém životě prožívat a žít. Co všechno vám z fotografie aury vyčtou a jak s tím naložit? Vyzkoušeli jsme si na vlastní kůži a přinášíme vám zajímavá zjištění.

Nepřehlédněte

Tento horoskop vynalezli indiáni ze Severní Ameriky, kteří uctívali různé totemy a věřili, že člověk narozený v určitý den v roce je příbuzný s konkrétními zvířaty. Své znamení znáte, teď poznejte svůj totem. Třeba vám odkryje spoustu nového o vaší povaze, věci, o kterých jste dosud nevěděli.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek