Čtvrtek , 23. 03. 2023

Ivona

Ulevte si od nepříjemných pocitů a vzpomínek a vyřešte své milenecké vztahy. Jak na to, ulevit své psychice začít s čistým štítem?

Motat se v kruhu a dělat stále stejné chyby je lidské. Jenže tím výrazně ubližujeme nejen naší psychice, ale i zdravotnímu stavu.
vztahy
Vyřešte si své bývalé vztahy za pomoci jednoduchého očistného rituálu. (zdroj foto: freepik.com)

29. 04. 2020

Pojďte si udělat pořádek a vyřešte své bývalé vztahy. Všichni bývalí milenci – nástup! Jdeme na to!

Co získáte?

Zbavte se dlouholetých potíží, které vám blokují nový a pořádný vztah. Je úplně jedno, zda jste momentálně zadaná, nebo na pravou lásku stále čekáte. Když se dáte do vyřešení a pročištění všech svých vztahů, budete se konečně cítit svobodná.

Není to žádná praktika, kterou by dělaly chlupaté lesany někde na poli, jedná se o metodu využívanou jak v psychologii, tak ve východních kulturách, které používají například meditaci jako zdroj očištění.

vztahy
Jak udělat za mileneckými vztahy tlustou čáru a začít s čistým štítem?

Ták, pěkně do řady!

Budete potřebovat papír a tužku. Na počítač se pro jednou vykašlete, papír se pálí o něco lépe než výpočetní technika. LOL. Udělejte si soupisku všech mužů, kteří byli ve vašem životě nějak důležití. Nestačí vám papír? Nevadí! Klidně dejte celý blok! Jedná se o muže, kteří významně ovlivnili chod vašeho života.

Nad tento seznam si napište dvě jména – jsou to vaši mužští předkové – otec a dědeček. Tito slouží jako výrazné zrcadlo vašich vztahů. Pokud jste svého otce či děda nepotkaly, místo nechte volné.

To je chlapů, jako na stadionu

Tak co, milé dámy, jak vypadá váš seznam? Máte otce, dědečka a svého muže? V tom případě ještě zavzpomínejte, zda jste během života nenarazily na někoho, kdo byl pro vás důležitý, aniž byste spolu měli intimní vztah. A šoupněte ho na papír.

Pro ty, jejichž seznam má zhruba tolik členů, co fotbalová jedenáctka, máme dobrou zprávu – s tímto počtem je ideální práce. Půjde to rychle.

A pro dámy, které se nestyděly a daly na papír všechny milované chlapy, ale i pořádné neřády, a mají plné papíry popsané jmény, máme vzkaz: jste odvážné, zvládnete to!

K TÉMATU  Nejčastější chyby po cvičení. Děláte je také? Brání vám dosáhnout vysněných cílů!
chlapi
V rámci pořádku je vhodné si seznam chlapů sepsat. Vzpomenete si na všechny?

Jarní detox? Ne, jen pořádná očista

O jarním detoxu v podobě půstu nebo výrazné změny potravy se dočtete všude. Ale udělat si pořádek a vyřešit své vztahy, to je teprve výzva! Takže jdeme do toho, a budeme čistit naši mysl.

Každému muži na vašem listu věnujte krátkou vzpomínku. Znovu si vzpomeňte, co pro vás znamenal. Prožijte dobré i zlé okamžiky, které vás spojovaly. A poté v duchu či nahlas vyslovte: „Děkuji ti. Odpouštím ti.“ Zdá se to jako dvě jednoduché věty, že? Ale uvidíte, že až si vybavíte Pepu z druháku na střední, který vás zesměšnil nebo dokonce opustil pro zrzavou Táňu, už to tak lehké nebude. A přitom je nutné, aby to proběhlo.

Právě tím, že si projdeme soupisku mužů, kteří pro nás byli důležití, a dokážeme je „propustit“, získáváme nový dech. Jarní detox. Vše toxické půjde pryč, i nepříjemné vzpomínky, které vám od dob krále Klacka překážely v rozletu.

Nějaký bonus by nebyl?

Možná se ptáte: „A co přidaná hodnota, když už s tím mám tolik práce?“ Věřte, že tou nejlepší jarní očistou skrze bývalé vztahy získáte nejen zbavení se zlosti, vzteku, nenaplněné lásky nebo zrady, ale dostanete do ruky úžasný poslední díl vaší skládačky.

Odpověď na otázku: „Co jsem dělala špatně?“ vám najednou přijde sama. Máte všechny ty vojáčky pěkně na papíře. Už vidíte, jaký vztah k mužům vám vštípil váš děd i otec. A ten seznam kavalírů, kteří jen kopírují staré chyby? Teď to jasně vidíte, černé na bílém. Takže je pěkně propusťte. Děkujete a odpouštíte tak vlastně zároveň i sobě.

Jarní očista ve vtazích vám dovolí zbavit se veškerých starých nánosů a špatných pocitů, které jste měly ve svých bývalých vztazích.

K TÉMATU  Jak si založit neodolatelný profil na seznamce. Pozor na gramatické chyby i přílišnou sdílnost

Bude to jízda, až si ty své vojáčky napíšete a proberete jednoho po druhém. Přejeme vám krásnou a úspěšnou práci. Detox vztahů je top!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Rande se šéfem: možná flirt, možná láska. Každopádně je to rizikový vztah

Společná masturbace. Jak se přestat stydět a spolu s partnerem si ji vzájemně užít

Jak udržet žhavý sex v dlouhodobém vztahu. Zbavte se starých programů a zkuste třeba hry nebo hotel

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Asi máte taky zažité, že utěrky by se neměly prát v pračce. Namísto toho je pravděpodobně vyvařujete. Tahle metoda má ale jeden zásadní háček. Vyvařování není k utěrkám zrovna dvakrát šetrné. Jsou po něm sice opravdu čisté, ale postupně vám řídnou, a vy tak musíte kupovat stále nové a nové kousky. Naštěstí existuje mnohem šetrnější alternativa.
Vždycky, když jsem si četla ty příběhy o tom, jak někdo po letech spokojeného manželství přiznal, že je na stejné pohlaví, nechápala jsem to. Říkala jsem si, jak strašně těžké to musí pro toho druhého být. Nikdy jsem nechtěla, abych něco podobného zažila. Vlastně jsem si nic takového ani nepřipouštěla, prostě jsem si říkala, že mně se nic podobného stát prostě nemůže.
Mnozí lidé považují pokojové rostliny jenom za jakousi dekoraci či doplněk, který zútulňuje domácnost. Jenže pravdou je, že pokojové rostliny nemají jen dekorativní funkci. Jejich úkolem je pročistit vzduch v interiéru. Pokud jste například alergikem nebo astmatikem, víte, jak důležité je mít domácnost bez pylu, prachu či dalších alergenů a nečistot. Jelikož se o takzvanou zdravou domácnost snažíte, investujete do mnohdy velice předražených čističek vzduchu, aniž byste si uvědomili, že funkci čističky vzduchu hravě zvládnou i pokojové rostliny. Jen stačí vědět, které požádat o pomoc.
Sice jsou tenisky nejoblíbenější obuví, ovšem v zimě, kdy teploty padají pod bod mrazu, by nám v nich umrzla noha. Proto si pořizujeme boty zimní, které nás dokážou před nízkými hodnotami na teploměru ochránit. Velmi oblíbené jsou semišové zimní boty, které i skvěle vypadají. Tedy pokud jsou čisté a umíte o ně pečovat! V opačném případě žádnou parádu neudělají.
Mezi námi jsou tací, které bolí hlava jednou nebo dvakrát za rok. Pak existují lidé, kteří se potýkají s bolestmi hlavy téměř pravidelně. A některé z nás postihuje ubíjející migréna, kvůli které jsou dočasně vyloučení ze společenského života. Ale víte, co dělat, když na bolest hlavy ani migrénu nic nefunguje?
Tato anglická diva se proslavila předně jako zpěvačka, ale zároveň také svým skladatelským nadáním a působností v modelingu. Dua Lipa má původ v samotné Albánii. Mohli byste se domnívat, že její jméno je smyšlené pro zviditelnění ve světě showbyznysu, a že pod ním jen vystupuje, ale není tomu tak. Dua Lipa je skutečně její rodné jméno.
Taky jste už zkoušeli všechno možné, ale kila stále nejdou dolů? Už vás přestává bavit ten koloběh diet a poté opětovného přejídání? V dnešním článku vás seznámím s jednou metodou, díky které zaručeně zhubnete! A víte, co je na tom nejlepší? Že žádné diety a restrikce vás nečekají!
Pracovní ani sportovní výkony už nejsou co dřív. Únava se stupňuje a energie je na minimu. Máte-li to stejně, pak je na čase dobít „baterky“ a začít si opět užívat život naplno. Soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, který vám vrátí elán do života. Kromě životabudiče získáte i důležité vitaminy a minerály pro své srdce, jež vám za ně poděkuje.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek