Pondělí , 02. 10. 2023

Olívie a Oliver

Ulevte si od nepříjemných pocitů a vzpomínek a vyřešte své milenecké vztahy. Jak na to, ulevit své psychice začít s čistým štítem?

Motat se v kruhu a dělat stále stejné chyby je lidské. Jenže tím výrazně ubližujeme nejen naší psychice, ale i zdravotnímu stavu.
vztahy
Vyřešte si své bývalé vztahy za pomoci jednoduchého očistného rituálu. (zdroj foto: freepik.com)

29. 04. 2020

Pojďte si udělat pořádek a vyřešte své bývalé vztahy. Všichni bývalí milenci – nástup! Jdeme na to!

Co získáte?

Zbavte se dlouholetých potíží, které vám blokují nový a pořádný vztah. Je úplně jedno, zda jste momentálně zadaná, nebo na pravou lásku stále čekáte. Když se dáte do vyřešení a pročištění všech svých vztahů, budete se konečně cítit svobodná.

Není to žádná praktika, kterou by dělaly chlupaté lesany někde na poli, jedná se o metodu využívanou jak v psychologii, tak ve východních kulturách, které používají například meditaci jako zdroj očištění.

vztahy
Jak udělat za mileneckými vztahy tlustou čáru a začít s čistým štítem?

Ták, pěkně do řady!

Budete potřebovat papír a tužku. Na počítač se pro jednou vykašlete, papír se pálí o něco lépe než výpočetní technika. LOL. Udělejte si soupisku všech mužů, kteří byli ve vašem životě nějak důležití. Nestačí vám papír? Nevadí! Klidně dejte celý blok! Jedná se o muže, kteří významně ovlivnili chod vašeho života.

Nad tento seznam si napište dvě jména – jsou to vaši mužští předkové – otec a dědeček. Tito slouží jako výrazné zrcadlo vašich vztahů. Pokud jste svého otce či děda nepotkaly, místo nechte volné.

To je chlapů, jako na stadionu

Tak co, milé dámy, jak vypadá váš seznam? Máte otce, dědečka a svého muže? V tom případě ještě zavzpomínejte, zda jste během života nenarazily na někoho, kdo byl pro vás důležitý, aniž byste spolu měli intimní vztah. A šoupněte ho na papír.

Pro ty, jejichž seznam má zhruba tolik členů, co fotbalová jedenáctka, máme dobrou zprávu – s tímto počtem je ideální práce. Půjde to rychle.

A pro dámy, které se nestyděly a daly na papír všechny milované chlapy, ale i pořádné neřády, a mají plné papíry popsané jmény, máme vzkaz: jste odvážné, zvládnete to!

K TÉMATU  Jak překonat žárlivost ve vztahu? Máme pro vás pár tipů
chlapi
V rámci pořádku je vhodné si seznam chlapů sepsat. Vzpomenete si na všechny?

Jarní detox? Ne, jen pořádná očista

O jarním detoxu v podobě půstu nebo výrazné změny potravy se dočtete všude. Ale udělat si pořádek a vyřešit své vztahy, to je teprve výzva! Takže jdeme do toho, a budeme čistit naši mysl.

Každému muži na vašem listu věnujte krátkou vzpomínku. Znovu si vzpomeňte, co pro vás znamenal. Prožijte dobré i zlé okamžiky, které vás spojovaly. A poté v duchu či nahlas vyslovte: „Děkuji ti. Odpouštím ti.“ Zdá se to jako dvě jednoduché věty, že? Ale uvidíte, že až si vybavíte Pepu z druháku na střední, který vás zesměšnil nebo dokonce opustil pro zrzavou Táňu, už to tak lehké nebude. A přitom je nutné, aby to proběhlo.

Právě tím, že si projdeme soupisku mužů, kteří pro nás byli důležití, a dokážeme je „propustit“, získáváme nový dech. Jarní detox. Vše toxické půjde pryč, i nepříjemné vzpomínky, které vám od dob krále Klacka překážely v rozletu.

Nějaký bonus by nebyl?

Možná se ptáte: „A co přidaná hodnota, když už s tím mám tolik práce?“ Věřte, že tou nejlepší jarní očistou skrze bývalé vztahy získáte nejen zbavení se zlosti, vzteku, nenaplněné lásky nebo zrady, ale dostanete do ruky úžasný poslední díl vaší skládačky.

Odpověď na otázku: „Co jsem dělala špatně?“ vám najednou přijde sama. Máte všechny ty vojáčky pěkně na papíře. Už vidíte, jaký vztah k mužům vám vštípil váš děd i otec. A ten seznam kavalírů, kteří jen kopírují staré chyby? Teď to jasně vidíte, černé na bílém. Takže je pěkně propusťte. Děkujete a odpouštíte tak vlastně zároveň i sobě.

Jarní očista ve vtazích vám dovolí zbavit se veškerých starých nánosů a špatných pocitů, které jste měly ve svých bývalých vztazích.

K TÉMATU  Rande se šéfem: možná flirt, možná láska. Každopádně je to rizikový vztah

Bude to jízda, až si ty své vojáčky napíšete a proberete jednoho po druhém. Přejeme vám krásnou a úspěšnou práci. Detox vztahů je top!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Rande se šéfem: možná flirt, možná láska. Každopádně je to rizikový vztah

Společná masturbace. Jak se přestat stydět a spolu s partnerem si ji vzájemně užít

Jak udržet žhavý sex v dlouhodobém vztahu. Zbavte se starých programů a zkuste třeba hry nebo hotel

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jídlo, zdroj energie, ale také droga, na které je závislá celá planeta. Jídlo řešíme prakticky celý život a ne nadarmo se říká, že jsme tím, co jíme. Potraviny ovlivňují nejen to, zda budeme mít nadváhu, ale také mají vliv na nemoci orgánů v našem těle a působí na náladu, imunitu, kvalitu našeho spánku a celkovou psychickou pohodu.
Rozhodli jste se sobě nebo svým blízkým udělat radost a koupit jim chytré hodinky? Dalo by se říct, že chytré hodinky jsou výkřikem módy a že je to trend, který je budoucností. I proto je každý chce mít. Zvyšující poptávka vede ke zvyšující se nabídce a rázem není tak snadné vybrat si jedny, které nám budou dělat společnost. Pojďme si tedy prozradit, jak vybrat chytré hodinky, které budou tím nejlepším parťákem v každodenním životě.
Kočky jsou tak roztomilá a super zábavná zvířata. A dnes se zaměříme speciálně na černé kočky! Vyvolávají nám úsměv na tváři a léčí naši špatnou náladu. Stačí se podívat, jak si všechny ty chlupaté kočičky hrají, padají, vycházejí se psy a jinými zvířaty, děsí sebe i vás, dělají legrační zvuky nebo se rozzlobí... Tak vtipné a roztomilé!
Potřebujete si z pohodlí domova přivydělat při mateřské dovolené nebo jenom proto, že home office nepokrývá celý váš volný čas? Možností je opravdu mnoho, zejména v dnešní době. Zatímco některé nabídky práce jsou placené opravdu velmi špatně, jiné jsou ohodnoceny naopak velice dobře - tedy pokud se práce odvádí s dostatečnou kvalitou. To je případ i takzvaného copywritingu - psaní textů pro webové stránky.
Vzhled dnes hraje hlavní roli. Na základě celkové vizáže si vytváříme první dojmy a názory na druhého člověka. Hodnotíme v čem přišel, jestli má mastné vlasy nebo jak na tom jsou jeho nehty. Ano, i nehty o člověku mnoho prozradí. Zejména to, jestli dbá na detaily či nikoliv.
Každoročně je v České republice diagnostikováno více než 7 200 nových případu onemocnění karcinomem prsu, což odpovídá více než 133 pacientům na 100 tisíc obyvatel. Jedná se o jeden z nejzávažnějších epidemiologických problémů. Jedinou možností boje je včasná diagnostika a úspěšná léčba. Mezi nejagresivnější formy patří zánětlivá rakovina prsu.
Ženy i muži často mateřská znaménka podceňují, ale to se nevyplácí. Nikdy nemůžete vědět, jestli v sobě náhodou neskrývají strašáka v podobě rakoviny. Proto si nechávejte znaménka nejenom pravidelně kontrolovat, ale také se o ně správně starejte.
Co takhle trochu zpestřit interiér? Pokud patříte mezi ty, které mají rády "udělej si sám", tohle jsou nápady pro vás. Originální květináče, plyšová spona na záclony, zarážka na knihy nebo talířek na jednohubky, to vše má jedno společné - základem jsou staré hračky. Nějaký vhodný kousek najdete i u vás, a pak hurá do díla. Zkuste trochu netradiční dekorace!

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek