Pátek , 24. 05. 2024

Jana

Jak udržet žhavý sex v dlouhodobém vztahu. Zbavte se starých programů a zkuste třeba hry nebo hotel

Horký dech v polštářích se někdy může proměnit v nudný čas u televize. Nenechte to dojít až takhle daleko a i po letech vztahu plujte na jiskřivé vlně plné šibalských úsměvů. Zábavu, vášeň a věrnost si můžete pojistit s těmito tipy! Už sundávejte podprsenku…
Jak udržet dlouhodobý vztah v sexy režimu
zdroj: 123RF.com

Sexuologové se shodují, že se dlouhodobý vztah jakési párové vyčpělosti nevyhne. Jste-li spolu nějaký ten pátek, víte, co od sebe navzájem čekat. Což je samozřejmě v pořádku, pokud vám to takhle vyhovuje. Jenže co když vám nebo jemu chybí nějaká šťáva, impuls, svěží vítr? Když jde o zkoušení nových věcí, je to možné v kterékoli fázi vztahu, tedy bez ohledu na to, zda spolu jste pět nebo deset let. Nejde snad o to cítit se v partnerství dobře? Tak hurá do pohody!

Zbavte se starých programů

Zní to jednoduše, a taky to jednoduché je. Odborník na vůně Alan Hirsch z Chicaga na podzim doporučuje podávat jídlo s dýní. Její vůně totiž na může působí jako afrodiziakum. Připravit smyslnou večeři, obstarat hlídání pro děti nebo čekat mezi dveřmi ve spodním prádle vám zabere pár minut. Mimochodem, k aktuálním módním trendům patří tělová přirozenost, retro krajka i zvířecí potisky. Zkuste milenci vsunout svoji podprsenku do kapsy u kalhot a významně se na něj zadívejte. Že jste v restauraci? O to líp, spontánnost se počítá, zbytek zařídí jeho fantazie.

Věnujte si čas

Rušný život milence ochuzuje o zážitky, takže se dost často stává, že péče o dlouhodobý vztah ztrácí na prioritě. To by se však mělo změnit. I když nemáte peníze nebo pracujete na směny, čas od času připravte hezký večer. Stáhněte si film, kupte víno a zapalte svíčky. Statistiky vypovídají o tom, že takto strávený čas – minimálně jednou (!) měsíčně, partnerům a milencům jedině prospívá. Ovšem pozor, za ideální se považují romantické schůzky jednou za deset dní. Pokud to tak není, prý se od sebe partneři začnou odtahovat.

Přeneste se zpátky do dětství

Každý si rád hraje. Karty, kostky, domino či cokoli jiného odpoutává od starostí a uvolňuje mysl. Zvlášť, když se to zkombinuje se sexem. Díky podobným nápadům se dají objevovat nové záliby a zkoušet neotřelé techniky. Mimochodem, veselých sexy deskových her v erotických obchodech najdete hned několik. Některé mají v balení i pouta nebo roubík… Nebojte se jich.

K TÉMATU  Instagram ničí vztahy!

Obecně totiž platí, že aby sexuální život zůstal dlouhodobě žhavý, musíte být ochotní přinést do vztahu trochu kreativity a vystoupit ze zajetých kolejí. A věděli jste, že jednoduché, dětské hry aktivují pravou mozkovou hemisféru? Ta má na starosti kreativitu, intuici, otevřenost, empatii i tvořivost. Neříkejte, že se vám zrovna tohle v posteli nehodí.

Vytáhněte paty z domu

Ze studie provedené na univerzitě v kanadském Quebecu vyšlo najevo, že výběr místa pro vzrušení hraje zásadní roli. A světe, div se, podle výsledků rozsáhlé ankety, kterou uveřejnil odborný magazín Journal of Sex Research, to vypadá, že nejlepší lokalitou pro sblížení dvou lidí je útulný hotel. Někdy však dobře poslouží i méně využívané koutky a nábytek v domě. Třeba taková kuchyňská linka či garáž jsou velmi populární. Vezměte ho za ruku a ukažte mu cestu!

O sex si říkejte

Britský národní průzkum sexuálního chování odhalil jednu smutnou věc. Přes padesát procent žen a více než šedesát procent mužů by sex rádo mělo častěji. Sedíte na gauči a říkáte si, že „dneska by to možná šlo“? Myslet neznamená vědět. Neotálejte a buďte aktivní, partner doma nechce leklou rybu, ale mlsnou kočku. Imponuje mu, když víte, co chcete – a nebojíte si o to říct. Tak zaryjte drápky…

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Přestože má jít o svátky klidu a míru, jsou Vánoce často spojené s nákupním šílenstvím. Lidé v České republice nakupují čím dál tím více dárků a zvyšují se i výdaje spojené s Vánocemi. Kolik tedy v průměru Češi za Vánoce utratí? A je vůbec možné při nákupu vánočních dárků výrazněji ušetřit? Na to se podíváme v tomto článku.
Vidíte manželství jako metu, do níž vstupujete v princeznovské róbě bránou opentlenou květinami ve stylu "žili šťastně až do smrti“? Nebo jako strašák, který omezuje vaši osobnost? Je manželství a rodina ještě stále základem vztahu dvou lidí? A jaké má tato instituce výhody a nevýhody?
Poznala jste skvělého chlapa a všechno mezi vámi vypadá na dobré cestě. Už se scházíte nějaký ten pátek, je vám spolu dobře. Vy ale začínáte mít pochybnosti, jestli s vámi počítá do budoucna, nebo vás vnímá jen jako krátkodobý románek. Jak poznat, že mu jde o vážný vztah a nikoli o krátké povyražení?
Moderní doba si žádá neustálý vývoj v péči o pleť a každá moderní žena pravidelně sleduje nejnovější trendy v oblasti kosmetiky. Je ultrazvuková špachtle vážně takový zázrak, který představuje revoluci v péči o pleť, nebo se z ní stane jen lapač prachu na dně nočního stolku?
Ulpívající mastnota na troubě i uvnitř, s kterou je boj celkem urputný a někdy až nekonečný. I s tím se mohou některé hospodyňky ve své domácnosti setkat. Jak ušetřit nějakou tu korunu a zbavit se oleje a nečistot ulpívajících na povrchu trouby co nejsnadněji? Máme pro vás pár skvělých a praktických tipů.
Grill párty, ale i tradiční české opékání se těší stále větší popularitě! Není tak divu, že se mění i zvyklosti ohledně vybavení letních teras či pergol. V současné době zde už nenajdete jen pohodlné posezení pro rodinu a přátele, ale i další kusy praktického nábytku, které poskytují cenný úložný prostor na věci, které je vhodné mít při trávení volného času venku po ruce.
Krásně a hladce oholené nohy bez jediného pořezání - to se zdá být nesplnitelným snem pro řadu žen. Je to ale opravdu tak náročné, jak se to jeví? Nebo je to jenom o několika tricích či dodržování zásad, které vedou k dokonalému oholení? Pojďme si prozradit, jak si dokonale oholit nohy. Vždyť hladká pokožka vede k vyšším sebevědomí.
Oldřich Nový by vám coby Kristián řekl, ať zavřete oči, neboť odchází. Z něj si ale příklad neberte. Svoje oči skutečně zavřete, ale jenom proto, že se na vás partner dívá. Takovou jízdu totiž ještě nezažil. A co vy? Už jste zkusili kouzlo vzájemné masturbace?
Poslední víkend roku 2018! Sobotu si dopřejte spíše oddechovou a zbytečně se nedohadujte s ostatními, ať si na závěr roku nepokazíte náladu. Astroložka Naďa Šmídová připravila horoskop krásy a duševního zdraví, který vás připraví na to, co by vás mohlo překvapit.
Dříve jste ve skříni našli maximálně dva druhy rostlinného oleje. Nyní jeho rozmanitost přímo ohromuje, ve výsledku však vyvolává mnoho otázek – od prostého „Co je to za olej?“ až po „Jaký druh jídla s ním vařit?“ Pojďme si v těch olejích udělat kapánek jasno a zjistit, které z nich se vyplatí používat v kuchyni pravidelně. Nejspíše budete kukat, jaké oleje se do vaší kuchyně mohou vůbec dostat!
Hnízdečka pro miminka jsou důležitou součástí dětské výbavy. V čem tkví benefity dětského hnízdečka, kde kvalitní hnízdečko pro miminka pořídit a jak ho vybrat? Nejlepší řešení přináší obchod JUKKI. Tedy polský výrobce a prodejce produktů péče o děti, v jehož nabídce naleznete vše, co k péči o dítě potřebujete.
Léto je pro rty extrémním obdobím: naše rty, stejně jako celý obličej, jsou vystaveny spalujícímu slunci, horkému suchému větru, někdy dokonce i slané mořské vodě. Navíc kvalita rtěnky, kterou na rty nanášíme také může přispět k podráždění už tak namáhaných rtů. Co tedy dělat, aby vaše rty vypadaly stále mladé, pevné a sladké? Dáme vám několik rad, jak o ně správně pečovat.

Výběr článků

Sice jsou tenisky nejoblíbenější obuví, ovšem v zimě, kdy teploty padají pod bod mrazu, by nám v nich umrzla noha. Proto si pořizujeme boty zimní, které nás dokážou před nízkými hodnotami na teploměru ochránit. Velmi oblíbené jsou semišové zimní boty, které i skvěle vypadají. Tedy pokud jsou čisté a umíte o ně pečovat! V opačném případě žádnou parádu neudělají.
Letní období už je cítit ve vzduchu a i kalendářně je konečně tady. Přichází čas na opalovačky, grilování i rochnění ve vodě, a na přípravu osvěžujících drinků. Ale namíchat drink, který famózně chutná a zároveň vypadá i na pohled atraktivně, není jen tak. A pokud nevíte, jak do toho, přijde vám zajisté vhod náš článek, ve kterém poznáte sedmičku mobilních aplikací, díky nimž se staneme mistrem v přípravě lahodných koktejlů.
Intrauterinní inseminace (IUI) je prvním krokem asistované reprodukce pro páry, kterým se nedaří počít. Obvykle se provádí zhruba po roce, kdy se nedaří během nechráněného pohlavního styku zplodit potomka. Jedná se o základní a neinvazivní metodu, jak otěhotnět. Hlavní princip spočívá v tom, že je spermiím zjednodušena a zkrácena cesta k vajíčku jejich přímou aplikací přímo do dělohy. IUI se provádí na reprodukčních klinikách a nabízí ho také gynekologie Gynem.

Nepřehlédněte

Každý, kdo umí perfektně druhý jazyk, vám řekne, že nejlepší metodou, jak se ho naučit, je cestovat a žít v zahraničí. Ne každý k tomu má však vytvořené podmínky. Někomu chybí odvaha, jinému peníze a někdo zkrátka hledá jiné cesty.
Naše děti již odrůstají, a jelikož jsou stále více samostatné, nepotřebují mou péči tak často. Už několik měsíců s manželem vedu diskuzi na téma adopce. On s tím ale nesouhlasí. Stále odmítá pochopit, proč je to pro mne tak důležité.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek