Pondělí , 08. 08. 2022

Soběslav

Jak udržet žhavý sex v dlouhodobém vztahu. Zbavte se starých programů a zkuste třeba hry nebo hotel

Horký dech v polštářích se někdy může proměnit v nudný čas u televize. Nenechte to dojít až takhle daleko a i po letech vztahu plujte na jiskřivé vlně plné šibalských úsměvů. Zábavu, vášeň a věrnost si můžete pojistit s těmito tipy! Už sundávejte podprsenku…
Jak udržet dlouhodobý vztah v sexy režimu
zdroj: 123RF.com

Sexuologové se shodují, že se dlouhodobý vztah jakési párové vyčpělosti nevyhne. Jste-li spolu nějaký ten pátek, víte, co od sebe navzájem čekat. Což je samozřejmě v pořádku, pokud vám to takhle vyhovuje. Jenže co když vám nebo jemu chybí nějaká šťáva, impuls, svěží vítr? Když jde o zkoušení nových věcí, je to možné v kterékoli fázi vztahu, tedy bez ohledu na to, zda spolu jste pět nebo deset let. Nejde snad o to cítit se v partnerství dobře? Tak hurá do pohody!

Zbavte se starých programů

Zní to jednoduše, a taky to jednoduché je. Odborník na vůně Alan Hirsch z Chicaga na podzim doporučuje podávat jídlo s dýní. Její vůně totiž na může působí jako afrodiziakum. Připravit smyslnou večeři, obstarat hlídání pro děti nebo čekat mezi dveřmi ve spodním prádle vám zabere pár minut. Mimochodem, k aktuálním módním trendům patří tělová přirozenost, retro krajka i zvířecí potisky. Zkuste milenci vsunout svoji podprsenku do kapsy u kalhot a významně se na něj zadívejte. Že jste v restauraci? O to líp, spontánnost se počítá, zbytek zařídí jeho fantazie.

Věnujte si čas

Rušný život milence ochuzuje o zážitky, takže se dost často stává, že péče o dlouhodobý vztah ztrácí na prioritě. To by se však mělo změnit. I když nemáte peníze nebo pracujete na směny, čas od času připravte hezký večer. Stáhněte si film, kupte víno a zapalte svíčky. Statistiky vypovídají o tom, že takto strávený čas – minimálně jednou (!) měsíčně, partnerům a milencům jedině prospívá. Ovšem pozor, za ideální se považují romantické schůzky jednou za deset dní. Pokud to tak není, prý se od sebe partneři začnou odtahovat.

Přeneste se zpátky do dětství

Každý si rád hraje. Karty, kostky, domino či cokoli jiného odpoutává od starostí a uvolňuje mysl. Zvlášť, když se to zkombinuje se sexem. Díky podobným nápadům se dají objevovat nové záliby a zkoušet neotřelé techniky. Mimochodem, veselých sexy deskových her v erotických obchodech najdete hned několik. Některé mají v balení i pouta nebo roubík… Nebojte se jich.

K TÉMATUCo opravdu muži chtějí a po čem touží ve vztazích?

Obecně totiž platí, že aby sexuální život zůstal dlouhodobě žhavý, musíte být ochotní přinést do vztahu trochu kreativity a vystoupit ze zajetých kolejí. A věděli jste, že jednoduché, dětské hry aktivují pravou mozkovou hemisféru? Ta má na starosti kreativitu, intuici, otevřenost, empatii i tvořivost. Neříkejte, že se vám zrovna tohle v posteli nehodí.

Vytáhněte paty z domu

Ze studie provedené na univerzitě v kanadském Quebecu vyšlo najevo, že výběr místa pro vzrušení hraje zásadní roli. A světe, div se, podle výsledků rozsáhlé ankety, kterou uveřejnil odborný magazín Journal of Sex Research, to vypadá, že nejlepší lokalitou pro sblížení dvou lidí je útulný hotel. Někdy však dobře poslouží i méně využívané koutky a nábytek v domě. Třeba taková kuchyňská linka či garáž jsou velmi populární. Vezměte ho za ruku a ukažte mu cestu!

O sex si říkejte

Britský národní průzkum sexuálního chování odhalil jednu smutnou věc. Přes padesát procent žen a více než šedesát procent mužů by sex rádo mělo častěji. Sedíte na gauči a říkáte si, že „dneska by to možná šlo“? Myslet neznamená vědět. Neotálejte a buďte aktivní, partner doma nechce leklou rybu, ale mlsnou kočku. Imponuje mu, když víte, co chcete – a nebojíte si o to říct. Tak zaryjte drápky…

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Vaše dítě odmaturovalo a na vysokou školu ho nevzali. Mělo by si najít zaměstnání. Jenže by rádo mělo ještě poslední prázdniny. Jste rozvedená a jeho otec mu řekl, že od června přestává platit výživné. Je to správné? Jak dlouho má rodič vyživovací povinnost k dospělému dítěti? A má dítě právo na poslední prázdniny?
Od 21. dubna, tedy počínaje dneškem, bude vládnout horoskopu až do 21. května znamení Býka. Tito lidé jsou známí svou vášnivostí, spolehlivostí, elegancí a někdy jsou považováni za nejpřitažlivější děti zvěrokruhu. Zároveň jsou čestní a milující. Nechybí jim jistá dávka extravagantnosti, nicméně pokud se rozzuří, často z nich jde i strach. Pokud někdy odhalí, že jste je podvedli, nebudou s vámi mít slitování, jsou totiž opravdu čestní.
Drží vás stále novoroční předsevzetí? Jste stále odhodlaní zhubnout povánoční kilogramy nebo jste se rozhodli zhubnout nezávisle na tom, že je začátek roku, který se obvykle v duchu plnění novoročních předsevzetí nese? Možná vás trápí, že kilogramy nejdou dolů tak rychle, jak byste očekávali. Na vině může být pomalé spalování. To naštěstí lze podpořit, a to spalovači tuků. Tedy opravdu se jedná o něco, co funguje? Nebo jsou to jenom dobře propagované produkty slibující nám štíhlou a sexy postavu?
Fóbie - psychická porucha, která jde ruku v ruce s úzkostmi. Definovat ji lze jako chorobný strach vůči lidem, věcem, objektům nebo vůči konkrétním situacím. Mnohdy nejsou vysvětlitelné, mnohdy si je neseme už z dětství nebo z tohoto období života vychází. Pro mnohé jsou však denním chlebem. Trpí jimi také ženy.
Překrásný Olea All Suite Hotel je celý postavený z přírodních materiálů a zaujme atmosférou naprosté pohody. Pětihvězdičkový resort vyniká luxusem a personál je tu k dispozici nonstop. Bazény prolínají skrz všechny části hotelu a zajímavostí je, že do se do vody můžete ponořit přímo z vašeho pokoje. Tohle je prostě nádhera!
Máte pocit, že jste vždy třetí kolo, pokud jde o vašeho partnera a jeho telefon? Představte si toto: jste nadšená z rande se svým partnerem – bude to první noc v tomto týdnu, kdy budete trávit čas společně. Ale když se dostanete do restaurace, nepustí telefon z ruky.
Šedá v interiéru vládne! Nejsou to pastelové barvy ani zářivé kombinace, které bychom chtěli vidět doma. Trendy a zájem zákazníků jasně ukazují, která barva se těší oblibě. Obývací pokoje, kuchyně, ložnice i koupelna, tam všude lahodí oku šedá. Žádná jiná barva se nemůže pochlubit takovým množstvím odstínů. Šedá maximálně těží z toho, že se ze všech barev nejvíc hodí k bílé, což je tradiční barva stěn v interiéru. Právě v kombinaci s černou nebo dalšími odstíny šedé spolu potom mohou vytvořit zázraky i u vás doma.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek