Sobota , 03. 12. 2022

Blanka

Jak udržet žhavý sex v dlouhodobém vztahu. Zbavte se starých programů a zkuste třeba hry nebo hotel

Horký dech v polštářích se někdy může proměnit v nudný čas u televize. Nenechte to dojít až takhle daleko a i po letech vztahu plujte na jiskřivé vlně plné šibalských úsměvů. Zábavu, vášeň a věrnost si můžete pojistit s těmito tipy! Už sundávejte podprsenku…
Jak udržet dlouhodobý vztah v sexy režimu
zdroj: 123RF.com

Sexuologové se shodují, že se dlouhodobý vztah jakési párové vyčpělosti nevyhne. Jste-li spolu nějaký ten pátek, víte, co od sebe navzájem čekat. Což je samozřejmě v pořádku, pokud vám to takhle vyhovuje. Jenže co když vám nebo jemu chybí nějaká šťáva, impuls, svěží vítr? Když jde o zkoušení nových věcí, je to možné v kterékoli fázi vztahu, tedy bez ohledu na to, zda spolu jste pět nebo deset let. Nejde snad o to cítit se v partnerství dobře? Tak hurá do pohody!

Zbavte se starých programů

Zní to jednoduše, a taky to jednoduché je. Odborník na vůně Alan Hirsch z Chicaga na podzim doporučuje podávat jídlo s dýní. Její vůně totiž na může působí jako afrodiziakum. Připravit smyslnou večeři, obstarat hlídání pro děti nebo čekat mezi dveřmi ve spodním prádle vám zabere pár minut. Mimochodem, k aktuálním módním trendům patří tělová přirozenost, retro krajka i zvířecí potisky. Zkuste milenci vsunout svoji podprsenku do kapsy u kalhot a významně se na něj zadívejte. Že jste v restauraci? O to líp, spontánnost se počítá, zbytek zařídí jeho fantazie.

Věnujte si čas

Rušný život milence ochuzuje o zážitky, takže se dost často stává, že péče o dlouhodobý vztah ztrácí na prioritě. To by se však mělo změnit. I když nemáte peníze nebo pracujete na směny, čas od času připravte hezký večer. Stáhněte si film, kupte víno a zapalte svíčky. Statistiky vypovídají o tom, že takto strávený čas – minimálně jednou (!) měsíčně, partnerům a milencům jedině prospívá. Ovšem pozor, za ideální se považují romantické schůzky jednou za deset dní. Pokud to tak není, prý se od sebe partneři začnou odtahovat.

Přeneste se zpátky do dětství

Každý si rád hraje. Karty, kostky, domino či cokoli jiného odpoutává od starostí a uvolňuje mysl. Zvlášť, když se to zkombinuje se sexem. Díky podobným nápadům se dají objevovat nové záliby a zkoušet neotřelé techniky. Mimochodem, veselých sexy deskových her v erotických obchodech najdete hned několik. Některé mají v balení i pouta nebo roubík… Nebojte se jich.

K TÉMATU  Berete se z lásky, ale co potom? Existuje zaručený recept, jak prožít šťastné manželství? Nějaké tipy bychom měli!

Obecně totiž platí, že aby sexuální život zůstal dlouhodobě žhavý, musíte být ochotní přinést do vztahu trochu kreativity a vystoupit ze zajetých kolejí. A věděli jste, že jednoduché, dětské hry aktivují pravou mozkovou hemisféru? Ta má na starosti kreativitu, intuici, otevřenost, empatii i tvořivost. Neříkejte, že se vám zrovna tohle v posteli nehodí.

Vytáhněte paty z domu

Ze studie provedené na univerzitě v kanadském Quebecu vyšlo najevo, že výběr místa pro vzrušení hraje zásadní roli. A světe, div se, podle výsledků rozsáhlé ankety, kterou uveřejnil odborný magazín Journal of Sex Research, to vypadá, že nejlepší lokalitou pro sblížení dvou lidí je útulný hotel. Někdy však dobře poslouží i méně využívané koutky a nábytek v domě. Třeba taková kuchyňská linka či garáž jsou velmi populární. Vezměte ho za ruku a ukažte mu cestu!

O sex si říkejte

Britský národní průzkum sexuálního chování odhalil jednu smutnou věc. Přes padesát procent žen a více než šedesát procent mužů by sex rádo mělo častěji. Sedíte na gauči a říkáte si, že „dneska by to možná šlo“? Myslet neznamená vědět. Neotálejte a buďte aktivní, partner doma nechce leklou rybu, ale mlsnou kočku. Imponuje mu, když víte, co chcete – a nebojíte si o to říct. Tak zaryjte drápky…

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Stárnutí - fáze života, kterou by ženy nejraději přeskočily. Jenže se jedná o neodvratitelný jev, který k životu zkrátka patří. Proto je důležité se s ním poprat. Pojďme si prozradit několik věcí, s nimiž se stárnutím hravě zatočíte.  
Doplňky do koupelny používáme každý den, ale kromě jejich praktického účelu si dnes můžeme pořídit i krásné designové kousky, které podtrhnou styl vaší koupelny. Dávkovače mýdla, zásobníky na tampony, kelímek na vyplachování úst, košíky na kosmetiku nebo různé držáky, všechno si můžete vyladit k obrazu svému. Inspirujte se.
Podzim s sebou nese pochmurnou náladu. Zejména tedy ten letošní. Chybí mu trocha sluníčka a pozitivní nálady. Nemůžeme se divit tomu, že většina lidí opravdu upadá do podzimních smutných nálad a nemá chuť dělat nic, co je baví. Nestravte však v tomto stavu veškeré své volné dny v tomto ročním období. Vyzrajte na takzvanou podzimní depresi s bylinkami, které podzimní deprese hravě zahání.  
Jaimie a Dave žijí již několik let v Americe. Oba měli stejný cíl a sen, a to postavit si svůj vlastní dům. Myšlenka hypotéky je nelákala, a tak se rozhodli, že z našetřených peněz zakoupí několik přepravních plechových kontejnerů, přepracují je a doplní dalším recyklovaným materiálem. Výsledek je naprosto famózní. Mladý americký pár dokázal téměř nemožné. Uprostřed přírody postavil dokonalé obydlí, které splňuje veškeré standardy na bydlení. Pojďte se s námi podívat, jak se muži a ženě práce podařila.
Vždycky jsem byla tak trošku rebel, do vztahů jsem se úplně nehrnula, závazků jsem se obávala vždycky. Dospěla jsem ale postupně do stavu, kdy mi došlo, že to tahle nemůžu a nechci dělat celý svůj život. Mám partnera už tři roky, on by se rád posunul dál a bydlel se mnou. Ale i přesto, že ho miluji, začínám někde uvnitř sebe couvat. Nevím, zda jeho nátlak ustojím.
Kdo v devadesátkách nehltal seriál o partě teenagerů, jako by nebyl. Příběhy Dylana, Brandona, Brandy, Kelly a dalších hltal doslova celý svět. Jak ale dnes jejich představitelé seriálu Beverly Hills 90210 vypadají a jak žijí? Mnozí z nich už překročili padesátku a neúprosně jim táhne na šedesát.
Kdo by nemiloval nakládané kyselé okurky. Jsou výborné k masitému pokrmu, nebo jen tak, když máme chuť. Legendární „kvašáky“ se zkrátka těší velké oblibě. Pokud ale chcete mít ve špajzu dostatečné zásoby zavařených okurek na zimu, je zapotřebí mít dobrou úrodu
Je tu jaro a s ním i spoustu změn! Lidé se chystají na sezónu v plavkách a chtějí být na jaře víc plní energie. Po zimě, kdy jsme spíš pasivní a více jíme, tak s jarem přichází odhodlání do různých detoxů a očist! Bohužel to nemusí skončit vždy dobře, protože není detox jako detox. V tomto článku vám prozradím, jak na správnou jarní očistu! Která pročistí vaše tělo i vašeho ducha a zároveň neuškodí vašemu zdraví!
Někdo se pyšní hustou a dlouhou hřívou, někdo se zase trápí se svými řídkými vlasy, které sotva dorostou po ramena. Naštěstí existuje možnost prodloužení vlasů, díky níž si řada z nás splní svůj sen – mít krásné a dlouhé vlasy. Jaké jsou metody prodloužení a na co si dát pozor?
Když se narodí zdravé miminko, které najednou zemře, jde vždy o nesmírnou tragédii nejen pro rodiče, ale pro celou rodinu. Za náhlou a neočekávanou smrtí miminka může být strašák všech rodičů označovaný jako syndrom náhlého úmrtí kojence. Existují nějaká opatření, která pomáhají výskyt tohoto syndromu snížit? Otázka, která zajímá každou nastávají maminku.

Nepřehlédněte

Sladkou chuť snad všichni milujeme už od dětství a většině z nás taková slabost zůstala až do dospělosti. Každý z nás pak po sladkém saháme z různých důvodů. Někdy je za tím jen zrádný okamžik, kdy nás honí mlsná, jindy si tím potřebujeme spravit náladu. Ať už si to chceme přiznat nebo ne, cukr našemu zdraví škodí. Dá se na sladké vůbec zapomenout, a jak ho můžeme vyřadit ze života úplně? Na to se právě teď podíváme.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek