Pátek , 01. 07. 2022

Jaroslava

Příliš velký penis. Proč to není zrovna výhra a co si v sexu neužijete

Všechny si v posteli chceme užít a navíc žádná z nás netouží po penisu, který se v pánských trenkách hledá lupou. Čeho je ale moc, toho je příliš. S jeho velkou výbavou se připravte na několik omezení. Příliš velký penis je zkrátka kontraproduktivní. A jak to všechno leze do peněz?
Příliš velký penis. Proč to není zrovna výhra a co je na něm špatného
zdroj: 123RF.com

15,5 centimetrů, takový je průměrně velký penis. Je to nejčastější hodnota, která vychází z měření krejčovským metrem, tedy tak, jak to kdysi doporučoval americký vědec Alfred Kinsey. Ten radil přiložit metr ke kořenu penisu na jeho horní břišní straně. Z různých statistik a průzkumů přitom vyplývá, že 70 procent mužů vlastní přirození dlouhé od 14 do 16,5 centimetru.

Všechno ostatní je buď „podmíra“, nebo naopak „nadmíra“. A že k té druhé je třeba poblahopřát? Co vás nemá. Být dobře obdařen není to, co si každý muž i každá žena přeje. S gigantem se totiž musí umět pracovat. Co všechno i vám hrozí?

Orální sex je o ústa

Co si asi pomyslíte, když na vás místo průměrné okurky vybalí přerostlou cuketu? Že vám bude přeskakovat čelist. A máte pravdu. Rty pojmout a navíc s grácií a úsměvem stimulovat přerostlý penis patří k heroickým výkonům. V podstatě je to tak, že se vám jeho pohlaví nemusí vejít tam, kam potřebujete. Patříte-li k těm zručnějším, dáte to, ale počítejte s tím, že bez tréninku vás pěkně zabolí „panty“. Nehledě na to, že nejspíš dojde i na dávicí efekt.

Větší neznamená obratnější

Obrovský penis obvykle způsobuje bolest při pohlavním styku a některé ženy si dokonce stěžují na krvácení způsobené skoro až násilným odíráním poševní sliznice. Přestože je vagína stvořená tak, aby se natahovala a přizpůsobovala širokému spektru věcí od porodu po velký pyj, není pravidlem, že je flexibilní vždy a za všech okolností. Ženská pochva nedosahuje větší délky než 12 centimetrů, navíc její roztažitelnost do šířky není totéž co prodloužení „do dálky“.

V každém případě to chce hodně kvalitní a dlouhou předehru  – a milence, který si je vědom toho, co má, a proto nespěchá! Na rychlovky rovnou zapomeňte. Lubrikant je samozřejmostí, i když s vaginálním mazáním potíže nemáte. Jistota je jistota.

K TÉMATUJste opravdu dobré v posteli? Ženské a mužské představy se od sebe výrazně liší! Jak se pozná podle pánů vášnivá dračice?

Anální sex jako tabu

Přesně tak, i další věc je tak trochu o nervy. Velký penis se špatně drží a taky se moc neslučuje s análním sexem, takže pakliže se ho i tak nechcete vzdát, je nutné sáhnout po speciálních análních erotických pomůckách, tedy perlových šňůrách, kolících a dildech. Po lubrikantech se jedná o další investici. Chcete-li však jít ještě někdy normálně na velkou, nemáte jinou možnost. Stejně jako v případě výběru milostných pozic.

V některých polohách si zkrátka neužijete

Jakákoli poloha zezadu připomíná ruskou ruletu. Penis se dostává až příliš hluboko do vagíny, což způsobuje ony bolesti a nepohodlí. Výhodný je kupříkladu takový koníček, kdy se pronikání dá řídit. Úspěch však slaví i turecký sed. Ať se v něm partner uvelebí a vy si na něj přisedněte. Jeho vyvýšená stehna zabrání vklouznutí pyje po celé jeho délce. Opět však platí, že byste si bez tuny mazadel neměly sundávat kalhotky. Beze srandy. Naštěstí vždy se dá velký penis přidržet rukou a tím přirážení usměrňovat, nicméně opět to jsou (další) komplikace. Nebo to snad vidíte jinak?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Kandolhu Island se nachází v severním Ari Atolu jako součást souostroví Maledivy, kde je věčně krásné počasí. Teplotní průměr je tady po celý rok lehce nad 30 °C. Stejné je to i s teplotou vody okolního Indického oceánu, kde se ostrov nachází - 27 až 29 °C v průběhu celého roku. Tohle je pro mnohé dovolená snů. A doprava? Kvůli mělké hloubce ji zajišťuje hydroplán. V nabídce zážitků je šnorchlování, potápění, rybaření, katamarány, SPA centrum, fitness nebo čtyři restaurace.
Retro je v kurzu už několik let, a dotklo se i domácího osvětlení. Můžete si tak pořídit i lampu ve stylu vintage. Tedy věci, které se tváří, jako by za sebou měly celé věky. Toto designové osvětlení navíc vypadá, jako by pocházelo z období páry, a dá zařadit dokonce do kategorie steampunk. Takové industriální lampy vytvoří hřejivou atmosféru, a navíc můžete mít doma i úplný originál.
Základní pravidlo skutečné ženy zní: Na parfému se nešetří. Už slavná Coco Chanel nazvala parfém doplňkem, který vypoví o vzhledu ženy, a stále vám ji připomíná, když je zrovna pryč. Podle Francouzů jsou zase vůně, spodní prádlo a boty nejdůležitějšími prvky, které vytvářejí obraz ženy.
Děti jsou fascinovány celou zvířecí říší. I proto jejich kroky velmi často míří do zoologických zahrad, kde mohou být svědky existence i takových tvorů, které běžně v přírodě nepotkají. Po ukončení výletu do zoo se v nich však probouzí touha mít vlastního tvora, o kterého by mohli pečovat, také doma. A stává se, že po dlouhém naléhání a přemlouvání rodiče jednoho dne svolí. Jenže jaký domácí mazlíček je ten nejvhodnější?
Baculatý a oteklý obličej - to je problém mnoha žen. I když i mužů, ovšem ženy jsou ty, které s tímto problémem chtějí opravdu efektivně bojovat. Jestliže nejste se svým obličejem spokojená, nemusíte si zoufat a ani nemusíte chodit na plastiku. Existuje totiž několik věcí, které udělat, abyste o oteklý obličej přišla.
Jste milovnicí masáží a máte pocit, že znáte už všechny nazpaměť a přesně víte, jak která masáž probíhá? V tom případě vězte, že existují i masáže, které rozhodně neznáte a které jste ještě nikdy v životě nezažili. Jak to víme? Protože jsou natolik neobvyklé, že v našich končinách se téměř nevyskytují. Které to jsou?
Peníze nerostou na stromech, ale i kdyby rostly, bylo by hloupé odmítat příležitosti k výhodnému nákupu. Pokud rádi utrácíte v e-shopech, následující tipy uleví vašemu rozpočtu. Prozradíme vám, jak v e-shopech šetřit a nemuset přitom slevit z kvality zboží. Internet je neuvěřitelně spletité bludiště a najít tu nejlepší nabídku je mnohdy velmi náročné. Někdy člověk stráví celé hodiny prolézáním virtuálních regálů, než se objeví ta správná. Zdaleka nejhorší jsou však tzv. impulzivní nákupy, právě mohou peněženku řádně provětrat. Naštěstí se můžete řídit poměrně jednoduchými pravidly, díky kterým se vlk nažere a koza zůstane celá – nakoupíte ke své spokojenosti, ale nebude lamentovat nad extrémní útratou. Jdeme na to!

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek