Domů » Vztahy » Příliš velký penis. Proč to není zrovna výhra a co si v sexu neužijete
Příliš velký penis. Proč to není zrovna výhra a co je na něm špatného
zdroj: 123RF.com
Vztahy

Příliš velký penis. Proč to není zrovna výhra a co si v sexu neužijete

Všechny si v posteli chceme užít a navíc žádná z nás netouží po penisu, který se v pánských trenkách hledá lupou. Čeho je ale moc, toho je příliš. S jeho velkou výbavou se připravte na několik omezení. Příliš velký penis je zkrátka kontraproduktivní. A jak to všechno leze do peněz?

15,5 centimetrů, takový je průměrně velký penis. Je to nejčastější hodnota, která vychází z měření krejčovským metrem, tedy tak, jak to kdysi doporučoval americký vědec Alfred Kinsey. Ten radil přiložit metr ke kořenu penisu na jeho horní břišní straně. Z různých statistik a průzkumů přitom vyplývá, že 70 procent mužů vlastní přirození dlouhé od 14 do 16,5 centimetru.

Všechno ostatní je buď “podmíra”, nebo naopak “nadmíra”. A že k té druhé je třeba poblahopřát? Co vás nemá. Být dobře obdařen není to, co si každý muž i každá žena přeje. S gigantem se totiž musí umět pracovat. Co všechno i vám hrozí?

Orální sex je o ústa

Co si asi pomyslíte, když na vás místo průměrné okurky vybalí přerostlou cuketu? Že vám bude přeskakovat čelist. A máte pravdu. Rty pojmout a navíc s grácií a úsměvem stimulovat přerostlý penis patří k heroickým výkonům. V podstatě je to tak, že se vám jeho pohlaví nemusí vejít tam, kam potřebujete. Patříte-li k těm zručnějším, dáte to, ale počítejte s tím, že bez tréninku vás pěkně zabolí “panty”. Nehledě na to, že nejspíš dojde i na dávicí efekt.

Větší neznamená obratnější

Obrovský penis obvykle způsobuje bolest při pohlavním styku a některé ženy si dokonce stěžují na krvácení způsobené skoro až násilným odíráním poševní sliznice. Přestože je vagína stvořená tak, aby se natahovala a přizpůsobovala širokému spektru věcí od porodu po velký pyj, není pravidlem, že je flexibilní vždy a za všech okolností. Ženská pochva nedosahuje větší délky než 12 centimetrů, navíc její roztažitelnost do šířky není totéž co prodloužení “do dálky”.

V každém případě to chce hodně kvalitní a dlouhou předehru  – a milence, který si je vědom toho, co má, a proto nespěchá! Na rychlovky rovnou zapomeňte. Lubrikant je samozřejmostí, i když s vaginálním mazáním potíže nemáte. Jistota je jistota.

Anální sex jako tabu

Přesně tak, i další věc je tak trochu o nervy. Velký penis se špatně drží a taky se moc neslučuje s análním sexem, takže pakliže se ho i tak nechcete vzdát, je nutné sáhnout po speciálních análních erotických pomůckách, tedy perlových šňůrách, kolících a dildech. Po lubrikantech se jedná o další investici. Chcete-li však jít ještě někdy normálně na velkou, nemáte jinou možnost. Stejně jako v případě výběru milostných pozic.

V některých polohách si zkrátka neužijete

Jakákoli poloha zezadu připomíná ruskou ruletu. Penis se dostává až příliš hluboko do vagíny, což způsobuje ony bolesti a nepohodlí. Výhodný je kupříkladu takový koníček, kdy se pronikání dá řídit. Úspěch však slaví i turecký sed. Ať se v něm partner uvelebí a vy si na něj přisedněte. Jeho vyvýšená stehna zabrání vklouznutí pyje po celé jeho délce. Opět však platí, že byste si bez tuny mazadel neměly sundávat kalhotky. Beze srandy. Naštěstí vždy se dá velký penis přidržet rukou a tím přirážení usměrňovat, nicméně opět to jsou (další) komplikace. Nebo to snad vidíte jinak?

data-matched-content-rows-num="3,3" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked">

komentář

Klikněte pro napsání komentáře

Napsat komentář

  • Absolutně souhlasím já si říkal vždycky že můj větší je lepší a teď no je mi 25 a po nějakém počtu partnerek musím uznat ne vždycky je to výhra kolikrát je chlap s velkým pérem spíš řezník ono to prostě občas ujede neukontroluju to vlítne tam víc a to šou bolesti a slzy ne teda moje ale všechny chápou málo která ženská zvládá a řekněme je předurčena na takovydle nadstandar a musím říct až najdu tu do který budu moct celej tak to bude zase můj nadstandard

%d blogerům se to líbí: