Neděle , 04. 06. 2023

Dalibor

Příliš velký penis. Proč to není zrovna výhra a co si v sexu neužijete

Všechny si v posteli chceme užít a navíc žádná z nás netouží po penisu, který se v pánských trenkách hledá lupou. Čeho je ale moc, toho je příliš. S jeho velkou výbavou se připravte na několik omezení. Příliš velký penis je zkrátka kontraproduktivní. A jak to všechno leze do peněz?
Příliš velký penis. Proč to není zrovna výhra a co je na něm špatného
zdroj: 123RF.com

15,5 centimetrů, takový je průměrně velký penis. Je to nejčastější hodnota, která vychází z měření krejčovským metrem, tedy tak, jak to kdysi doporučoval americký vědec Alfred Kinsey. Ten radil přiložit metr ke kořenu penisu na jeho horní břišní straně. Z různých statistik a průzkumů přitom vyplývá, že 70 procent mužů vlastní přirození dlouhé od 14 do 16,5 centimetru.

Všechno ostatní je buď “podmíra”, nebo naopak “nadmíra”. A že k té druhé je třeba poblahopřát? Co vás nemá. Být dobře obdařen není to, co si každý muž i každá žena přeje. S gigantem se totiž musí umět pracovat. Co všechno i vám hrozí?

Orální sex je o ústa

Co si asi pomyslíte, když na vás místo průměrné okurky vybalí přerostlou cuketu? Že vám bude přeskakovat čelist. A máte pravdu. Rty pojmout a navíc s grácií a úsměvem stimulovat přerostlý penis patří k heroickým výkonům. V podstatě je to tak, že se vám jeho pohlaví nemusí vejít tam, kam potřebujete. Patříte-li k těm zručnějším, dáte to, ale počítejte s tím, že bez tréninku vás pěkně zabolí “panty”. Nehledě na to, že nejspíš dojde i na dávicí efekt.

Větší neznamená obratnější

Obrovský penis obvykle způsobuje bolest při pohlavním styku a některé ženy si dokonce stěžují na krvácení způsobené skoro až násilným odíráním poševní sliznice. Přestože je vagína stvořená tak, aby se natahovala a přizpůsobovala širokému spektru věcí od porodu po velký pyj, není pravidlem, že je flexibilní vždy a za všech okolností. Ženská pochva nedosahuje větší délky než 12 centimetrů, navíc její roztažitelnost do šířky není totéž co prodloužení “do dálky”.

V každém případě to chce hodně kvalitní a dlouhou předehru  – a milence, který si je vědom toho, co má, a proto nespěchá! Na rychlovky rovnou zapomeňte. Lubrikant je samozřejmostí, i když s vaginálním mazáním potíže nemáte. Jistota je jistota.

K TÉMATU  Jak (ne)být sexy. Zkoušeli jsme zaručené rady z časopisů!

Anální sex jako tabu

Přesně tak, i další věc je tak trochu o nervy. Velký penis se špatně drží a taky se moc neslučuje s análním sexem, takže pakliže se ho i tak nechcete vzdát, je nutné sáhnout po speciálních análních erotických pomůckách, tedy perlových šňůrách, kolících a dildech. Po lubrikantech se jedná o další investici. Chcete-li však jít ještě někdy normálně na velkou, nemáte jinou možnost. Stejně jako v případě výběru milostných pozic.

V některých polohách si zkrátka neužijete

Jakákoli poloha zezadu připomíná ruskou ruletu. Penis se dostává až příliš hluboko do vagíny, což způsobuje ony bolesti a nepohodlí. Výhodný je kupříkladu takový koníček, kdy se pronikání dá řídit. Úspěch však slaví i turecký sed. Ať se v něm partner uvelebí a vy si na něj přisedněte. Jeho vyvýšená stehna zabrání vklouznutí pyje po celé jeho délce. Opět však platí, že byste si bez tuny mazadel neměly sundávat kalhotky. Beze srandy. Naštěstí vždy se dá velký penis přidržet rukou a tím přirážení usměrňovat, nicméně opět to jsou (další) komplikace. Nebo to snad vidíte jinak?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Okenní parapety nemusí zét prázdnotou, i když teploty padají k nule. Stačí, když si vysadíte rostliny, jež jsou pro podzim typické a kterým podzim dokonce prospívá. Jednou takovou podzimní květinou je vřes, který se hravě popere i s prvními zimními mrazíky. Jelikož ho lze koupit v bílé i růžové barvě, bude hezky zdobit jinak pochmurné a smutné okenní parapety.  
Proč na ruce mít hodinky, které jen ukazují čas? Mohou mít celou řadu další inteligentních funkcí, které nám mohou usnadnit život. Zejména pokud jsme ve spěchu a nemáme čas lovit mobilní telefon z kabelky či kapsy, abychom se podívali, kdo nám zrovna telefonuje. To je ale jen jedna z výhod chytrých hodinek. Podle čeho se dají vybírat chytré hodinky?
V dnešní době bezpochyby roste oblíbenost korejské a japonské kosmetiky a pomůcek pro krásu, nicméně ani ta čínská nezůstává v zapomnění. Počínaje čínskými bylinkovými čaji a pudry zaznamenal svět krásy instagramový vzestup křišťálového kamene na obličej – Gua sha. To je nástroj, který se používá k masáži obličeje pro čistší a zdravější pleť.
Léto je časem dovolených, ale každá taková sranda něco stojí. Lehké upuštění páry a odjezd ze stereotypního života, nám poskytuje odpočinek a oddech. Jenže kde na něj vzít peníze? Pokud jste letos za dovolenou nechtěně utratili majlant nebo máte tu svou vysněnou teprve před sebou, jistě vám přijdou vhod naše tipy, jak ušetřit na dovolené peníze.
Správné nakládání s léčivy je důležitá, a přesto tak často opomíjená, součást bezpečné léčby. Patří do toho totiž i zacházení s nepoužitými nebo expirovanými léky. Průzkumy sice ukazují, že se stále více lidí učí odnášet nepoužité a prošlé léky zpátky do lékáren, nicméně to nijak nesnižuje to obrovské množství, které se každoročně vyhodí. Celkový objem se liší stát od státu, kraj od kraje, i město od města. Můžeme ale říct, že průměr evropských zemí bývá mezi 10 a 100 tunami na milion obyvatel ročně. V Česku jsou to každoročně léky za zhruba 4 miliardy korun. Největším problémem ale stále zůstává fakt, že většina léčiv stále ještě končí v odpadech.

Nepřehlédněte

Je to tady! Společnost Warner Media oznámila, že hrdinové oblíbeného sitcomu z devadesátek se již v květnu objeví na stanici HBO Max. Co o comebacku legendárních Přátel víme, jak se k němu samotní aktéři vyjádřili, a jak se k tomu postavili tvůrci? Nový projekt je na spadnutí!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek