Středa , 29. 11. 2023

Zina

Lovestory Justina a Hailey Bieber v časech dobrých i zlých

Manželský pár Justin a Hailey Bieber patří mezi nejslavnější páry šoubyznysu vůbec. Jejich vztah si však prošel spoustou zkoušek, které, jak se zdá, překonali a užívají si jeden druhého. Kde to všechno začalo?
Bieber
Letos tento pár oslaví už páté výročí svatby.

12. 01. 2023

První setkání

Je známo, že Hailey Baldwin a Justin Bieber byli dlouhou dobu pouze velmi dobrými přáteli. Za jejich seznámením stojí Haileyin otec, Stephen Baldwin, který je představil v zákulisí pořadu Today Show v roce 2009. Už tam přeskočila první jiskra a tehdejší teenageři si padli do oka. Poprvé spolu byli spatřeni v roce 2011, kdy se spolu i s Haileyným otcem vyfotili na červeném koberci Justinovy filmové premiéry Never Say Never. Tehdy Justin randil se Selenou Gomez, a dokonce sama Hailey jejich vztahu fandila.

Drby udělaly své

Lehké sbližování proběhlo až v roce 2014, kdy Justin přiznal rozchod se Selenou Gomez. Nešlo o románek, Justin se také stýkal i s Kendall Jenner, ovšem s Hailey nevědomě začali mezi sebou budovat velké přátelství, které později přerostlo v něco významného. Už tehdy se bulvárem šířily domněnky, že ti dva mezi sebou něco mají, oba si ale stáli za tím, že jsou jen přátelé.

Aby tyto fámy vyvrátili, začali spolu také přidávat příspěvky na sociální sítě, kdy se snažili lidem sdělit, že i muž a žena mohou být velmi dobrými přáteli. Také sama Hailey poskytla několik rozhovorů, kde vysvětlila, že se kamarádí už od jejích třinácti let.

Jaká byla tedy pravda?

Dvojice se nacházela pod velkým tlakem svých fanoušků, kteří je stopovali na každém kroku. Veškerá jejich společná setkání připisovali tomu, že mezi nimi je něco mnohem víc než jen pouhé přátelství.

Vše se provalilo na konci roku 2015, kdy spolu odjeli na dovolenou, kde byla i Justinova rodina. Tenkrát zpěvačka Yummy na svém Instagramu zveřejnila video, které bylo důkazem, že přátelství Hailey Baldwin a Justina Biebera vzrostlo na něco víc. Tento krok už nešel vzít zpět, a tak na začátku roku 2016 Justin konečně přiznal, že s Hailey tvoří pár. Tuto informaci potvrdil také příspěvek na Instagramu v podobě vášnivého polibku. Jenže čas na jásot ještě nebyl, protože pak se to ještě víc zamotalo.

K TÉMATU  Vánoční přání: Vyrobte si vlastní krásná, pro své blízké! Inspirujte se originálními nápady, které vás možná překvapí!

Rozchod na obzoru

I přes odhalení pravdy Justin nakonec stále tvrdil, že Hailey je spíše jeho kámoška, kterou moc miluje, s níž sdílí hlavně lidské potřeby a touhy. V jednom rozhovoru pro E! News Hailey uvedla, že se k jejich vztahu moc vyjadřovat nechce, že si chtějí zachovat své soukromí. To, že se jedná skutečně o zvláštní vztah potvrdila větou, kdy dodala, že vztahy jsou v jejich věku komplikované (a v kterém věku nejsou?).

O něco později oznámili, že si od svého ”nevztahu” dávají pauzu. Distancovali se od sebe, přestali se sledovat na sociálních sítích a začali randit s jinými. Proběhl dokonce i Justinův velký comeback k Seleně Gomez, ale už to byl spíš jen takový výstřel do tmy.

Dvě svatby a jeden pár

Během dvou let odloučení si i Hailey žila svým životem, spekulovalo se například o vztahu se zpěvákem Shawnem Mendesem. Rozchod nenápadně oznámila v červnu roku 2018 (smazáním všech společných příspěvků) a tehdy se začalo internetem šířit video z klubu v Miami, které dokazovalo, že si Justin Bieber a Hailey opět k sobě tak nějak našli cestu.

Bieber
Fanoušci se dočkali, Justin a Hailey se zasnoubili.

O velké překvapení a rozruch se postarali svým zasnoubením a následným manželstvím, které Justin zveřejnil v listopadu v roce 2018 na svém instagramovém účtu. Věta: „Moje žena je úžasná,“ se na nějakou dobu stala ikonickou. Svatba proběhla zcela obyčejně na úřadě.

Nakonec přece jen zatoužili po pořádné svatbě. V září roku 2019 uspořádali v hotelu Montage Palmetto Bluff v Jižní Karolíně za západu slunce v pořadí druhý tradičnější obřad.

Bieber
Justin a Hailey měli hned dvě svatby.

Nic není jen růžové

Nebe bez mráčků jim však nevydrželo dlouho. Na jaře roku 2022 totiž musela být Hailey Bieber hospitalizována kvůli krevní sraženině v mozku. Zdravotní problémy se nevyhnuly ani Justinovi, musel kvůli nim dokonce přerušit Justice World Tour. Lékaři mu diagnostikovali Ramsay-Huntův syndrom, stěžoval si například na úplné ochrnutí obličeje.

K TÉMATU  Co opravdu muži chtějí a po čem touží ve vztazích?

Přestože je spoustě lidí tento pár trnem v oku – mnoho fanoušků si přeje, aby se Justin vrátil ke své bývalce Seleně Gomez – oni každou překážku překonávají a jejich láska vypadá stále silnější. A ještě u toho vypadají opravdu sladce.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Dekáda nejlíbeznějšího páru v Hollywoodu: Blake Lively a Ryan Reynolds

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Bizarní lovestory z českých luhů a hájů

Zdroje článku:
www.brides.com, www.usmagazine.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Zjistili jste, že jste bez takzvaného hotovostního polštáře? Tudíž kdyby přišla další mimořádná situace podobná té na jaře, neměli byste, z čeho žít? Pak je načase začít s financemi lépe hospodařit. Abyste se však radovali ze zisků a nikoli ze ztrát, které na konci měsíce vykážete, stáhněte si mobilní aplikace, které vám se správou osobních financí pomůžou.
Šikana, zejména u dětí, vyžaduje okamžitý zásah. Pokud se vaše dítě najednou rozhodne, že už nechce chodit do školy nebo že chce ukončit kroužek, měla by proběhnout diskuse. Posaďte se se svým dítětem a zeptejte se ho, co se v jeho životě děje. Mějte soucit, porozumění a péči ve svých slovech a tónu hlasu, aby se vaše dítě mohlo otevřít vám.
Moderní koupelny, to je hlavně čistota a jednoduchost, vkusně sladěné barvy a imitace dřeva nebo kamene. Přednost mají zemité tóny, jako hnědá, béžová nebo šedá. Skvěle vypadají i prosklené sprchové kouty. Je pravda, že v koupelně netrávíme tolik času, jako v obývacím pokoji nebo kuchyni, je ale nepostradatelným místem, kde chceme relaxovat a užít si klid. I proto by měla být koupelna pěkně útulná.
Co tvoří základ dámského šatníku? Vedle džínů, jednobarevných triček a krátkých letních šortek bychom tam našli také overaly, které se v posledních letech radují z velkého zájmu o ně. Jedná se o módní trend, který je dnes k dostání v celé spoustě provedení. Nosit ho lze jak na večírky či plesy, ale také si lze koupit kousek na spaní nebo letní provedení k moři. Už také vlastníte tento vkusný trend?
Léto doslova svádí k procházce do lesa, která má na naše tělo pozitivní vliv. Nejen, že jsme na čerstvém vzduchu, ale také jsme prakticky bez signálu čili si odpočineme od tíhy sociálních sítí a dalších hrozeb internetového světa. Navíc si můžeme nasbírat i naši večeři – stačí se poohlédnout po houbách. Které z nich mají pozitivní vliv na zdraví?
Krásný, rovný úsměv bez bolesti a téměř na počkání slibuje inovativní systém neviditelných rovnátek Invisalign. Rovnátka jsou totiž navržena tak, aby odhalila úsměv, po kterém toužíte. Díky snímatelným rovnátkům tak opravdu během pár měsíců změníte svůj život.
Myslíte si, že podle prvotního pohledu na tvář člověka můžete usuzovat na jeho charakter? Podle fyziognomie tomu tak opravdu je. Roli hraje vzhled očí, nosu, úst, čela, ale i jejich vzájemné rozložení v obličeji. Pojďme si říct aspoň některé indicie, které vám mohou poskytnout důležité informace o druhém člověku. Je ale samozřejmě jen na vás, jak velkou váhu tomu budete přikládat...

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek