Pátek , 24. 05. 2024

Jana

Lovestory Justina a Hailey Bieber v časech dobrých i zlých

Manželský pár Justin a Hailey Bieber patří mezi nejslavnější páry šoubyznysu vůbec. Jejich vztah si však prošel spoustou zkoušek, které, jak se zdá, překonali a užívají si jeden druhého. Kde to všechno začalo?
Bieber
Letos tento pár oslaví už páté výročí svatby.

12. 01. 2023

První setkání

Je známo, že Hailey Baldwin a Justin Bieber byli dlouhou dobu pouze velmi dobrými přáteli. Za jejich seznámením stojí Haileyin otec, Stephen Baldwin, který je představil v zákulisí pořadu Today Show v roce 2009. Už tam přeskočila první jiskra a tehdejší teenageři si padli do oka. Poprvé spolu byli spatřeni v roce 2011, kdy se spolu i s Haileyným otcem vyfotili na červeném koberci Justinovy filmové premiéry Never Say Never. Tehdy Justin randil se Selenou Gomez, a dokonce sama Hailey jejich vztahu fandila.

Drby udělaly své

Lehké sbližování proběhlo až v roce 2014, kdy Justin přiznal rozchod se Selenou Gomez. Nešlo o románek, Justin se také stýkal i s Kendall Jenner, ovšem s Hailey nevědomě začali mezi sebou budovat velké přátelství, které později přerostlo v něco významného. Už tehdy se bulvárem šířily domněnky, že ti dva mezi sebou něco mají, oba si ale stáli za tím, že jsou jen přátelé.

Aby tyto fámy vyvrátili, začali spolu také přidávat příspěvky na sociální sítě, kdy se snažili lidem sdělit, že i muž a žena mohou být velmi dobrými přáteli. Také sama Hailey poskytla několik rozhovorů, kde vysvětlila, že se kamarádí už od jejích třinácti let.

Jaká byla tedy pravda?

Dvojice se nacházela pod velkým tlakem svých fanoušků, kteří je stopovali na každém kroku. Veškerá jejich společná setkání připisovali tomu, že mezi nimi je něco mnohem víc než jen pouhé přátelství.

Vše se provalilo na konci roku 2015, kdy spolu odjeli na dovolenou, kde byla i Justinova rodina. Tenkrát zpěvačka Yummy na svém Instagramu zveřejnila video, které bylo důkazem, že přátelství Hailey Baldwin a Justina Biebera vzrostlo na něco víc. Tento krok už nešel vzít zpět, a tak na začátku roku 2016 Justin konečně přiznal, že s Hailey tvoří pár. Tuto informaci potvrdil také příspěvek na Instagramu v podobě vášnivého polibku. Jenže čas na jásot ještě nebyl, protože pak se to ještě víc zamotalo.

K TÉMATU  Rocková diva Marta Jandová slaví padesátiny

Rozchod na obzoru

I přes odhalení pravdy Justin nakonec stále tvrdil, že Hailey je spíše jeho kámoška, kterou moc miluje, s níž sdílí hlavně lidské potřeby a touhy. V jednom rozhovoru pro E! News Hailey uvedla, že se k jejich vztahu moc vyjadřovat nechce, že si chtějí zachovat své soukromí. To, že se jedná skutečně o zvláštní vztah potvrdila větou, kdy dodala, že vztahy jsou v jejich věku komplikované (a v kterém věku nejsou?).

O něco později oznámili, že si od svého ”nevztahu” dávají pauzu. Distancovali se od sebe, přestali se sledovat na sociálních sítích a začali randit s jinými. Proběhl dokonce i Justinův velký comeback k Seleně Gomez, ale už to byl spíš jen takový výstřel do tmy.

Dvě svatby a jeden pár

Během dvou let odloučení si i Hailey žila svým životem, spekulovalo se například o vztahu se zpěvákem Shawnem Mendesem. Rozchod nenápadně oznámila v červnu roku 2018 (smazáním všech společných příspěvků) a tehdy se začalo internetem šířit video z klubu v Miami, které dokazovalo, že si Justin Bieber a Hailey opět k sobě tak nějak našli cestu.

Bieber
Fanoušci se dočkali, Justin a Hailey se zasnoubili.

O velké překvapení a rozruch se postarali svým zasnoubením a následným manželstvím, které Justin zveřejnil v listopadu v roce 2018 na svém instagramovém účtu. Věta: „Moje žena je úžasná,“ se na nějakou dobu stala ikonickou. Svatba proběhla zcela obyčejně na úřadě.

Nakonec přece jen zatoužili po pořádné svatbě. V září roku 2019 uspořádali v hotelu Montage Palmetto Bluff v Jižní Karolíně za západu slunce v pořadí druhý tradičnější obřad.

Bieber
Justin a Hailey měli hned dvě svatby.

Nic není jen růžové

Nebe bez mráčků jim však nevydrželo dlouho. Na jaře roku 2022 totiž musela být Hailey Bieber hospitalizována kvůli krevní sraženině v mozku. Zdravotní problémy se nevyhnuly ani Justinovi, musel kvůli nim dokonce přerušit Justice World Tour. Lékaři mu diagnostikovali Ramsay-Huntův syndrom, stěžoval si například na úplné ochrnutí obličeje.

K TÉMATU  Ex na scéně aneb stýká se s bývalkou a vás to štve? Víme, jak na ni

Přestože je spoustě lidí tento pár trnem v oku – mnoho fanoušků si přeje, aby se Justin vrátil ke své bývalce Seleně Gomez – oni každou překážku překonávají a jejich láska vypadá stále silnější. A ještě u toho vypadají opravdu sladce.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Dekáda nejlíbeznějšího páru v Hollywoodu: Blake Lively a Ryan Reynolds

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Bizarní lovestory z českých luhů a hájů

Zdroje článku:
www.brides.com, www.usmagazine.com
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Věčná krása, která žena by po ní neprahla? Proto se dennodenně snažíme našemu přání přiblížit a stojí nás to nejen velké úsilí, ale především peníze.
Každý z nás má ty nejlepší rady a recepty, jak zvládnout nachlazení. Někdo rovnou běží do lékárny, někdo se uchyluje k tradiční čínské medicíně a někdo sahá po osvědčených dobrých rad našich babiček.
Lidem, kteří jsou narozeni v období od 21. ledna do 20. února patří znamení Vodnáře. Vodnáři jsou velmi silní ale i tvrdohlaví, hlavně jsou ale kreativní. Vodnář je vzdušným znamením a lidé v tomto znamení od narození milují originalitu i netradiční životní styl. Jaké jsou jejich silné a slabé stránky? A co můžete čekat od žen a mužů, kteří se narodili v tomto znamení? Podívejte se na podrobnou charakteristiku.
Není žádným tajemstvím, že poslední roky jsou pro každého z nás náročné, což se podepsalo jak na zdraví fyzickém a psychickém, tak i na partnerských vztazích. Mnoho párů prožilo „křest ohněm“, některým vztah vydržel, jiným ne. Dopady pandemie se nevyhnuly ani hereckým hvězdám.
Jak poznat menopauzu? Otázka, kterou si po čtyřicítce začne klást mnoho žen. Menopauza, klimakterium či přechod, je přirozené období v životě každé ženy, kdy dochází útlumu funkce vaječníků a v důsledku toho k vymizení menstruace.
Villa on the rocks je název rezidence v regionu Bandol ve Francii. Stavba obklopená zelení zaujme hlavně bazénem, skrze který koukáte přímo do domu. Můžete se tu ubytovat i vy.
Nejúspěšnější český autor současnosti Patrik Hartl začal natáčet filmovou komedii podle své knihy Prvok, Šampón, Tečka a Karel. Film ponese stejný název. V den první klapky prozradil režisér i herecké obsazení filmu.
Na stůl o vánocích prostě patří. Adventní věnec je jedním ze základních prvků vánoční výzdoby. Tahle dekorace se stane vaší chloubou, když jí vyrobíte sama! Možná už v tom máte praxi, možná to zkusíte poprvé, ale v každém případě se můžete inspirovat. A pokud věnec vyrábět nechcete, alespoň si nějaký vyberete.
Přivítání nového domácího mazlíčka do rodiny je vzrušující krok plný radosti a nových zážitků. V tomto článku prozkoumáme, jak se připravit na příchod nového člena rodiny, od výběru správného druhu mazlíčka až po základní potřeby, které zajistí jeho pohodlí a zdraví. Zdůrazníme důležitost zodpovědného přístupu k péči o mazlíčka, včetně výživy, výchovy a socializace. Objevte, jak může nový domácí mazlíček obohatit váš život a přinést do něj nejen zábavu, ale i lásku a společnost.
Jaro je nejen ideální příležitostí k vyhřívání se na teplém slunci a pikniku. Je to také příležitost předvést svůj vytříbený smysl pro styl. Jarní prázdniny nemusí být jen o beztvarých svetrech a sepraných teplákových soupravách. Můžete získat pohodlný vzhled, který vám zaručí pohodlí a krásu zároveň. A dokonalý vzhled si můžete vybrat na nejlepší webové stránce pro výhodné nákupy Shopsy.
Ve velkých městech je denně potkáváte. Mají kasičky, často prodávají drobné předměty, klíčenky, plyšáky, odznaky. A žádají vás o příspěvek na invalidní vozík pro malou holčičku, nemocné pejsky, nevyléčitelné děti a mnoho dalšího. Jak si ověřit, že opravdu přispíváme tam, kde je to potřeba?
Co vás čeká tento pracovní týden? Čemu se raději vyhnout a co můžete očekávat? Některý den je vhodný na péči o vaše zdraví, jiný zase pro vypuštění vašich emocí. Horoskop krásy a duševního zdraví pro vás připravila astroložka Naďa Šmídová.

Výběr článků

I ve větších bytech může být někdy koupelna situována tak, že šetříte každým centimetrem, aby se vám tam vešel alespoň sprchový kout, umývadlo a pračka. Koupelna je zatím stále nejčastějším a nejlepším místem, kam pračku umístit. Jaké vymyslet řešení, když je koupelna opravdu těsná?
Nebaví vás hlídat si kalorie a přemýšlet nad vším, co sníte? Obědů z restaurace už máte dost a chtělo by to lehčí a zdravější změnu? Vyzkoušejte naše tři tipy na zdravý oběd přímo ze supermarketu.
Potřebujete ušetřit, ale zjistili jste, že nemáte nic na sebe? Nemusíte nutně procházet internetové obchody, v nichž ceny za oblečení dosahují opravdu nemalých výšek. V ideálním případě zamiřte do nejbližšího second handu a nakupujte tam.

Nepřehlédněte

Natáčení komedie 3Bobule z vinařského prostředí začalo v první polovině července sice překvapivě v Praze, ale po třech natáčecích dnech se filmaři přesunuli na jižní Moravu. Tady s přestávkami pracovali do poloviny srpna. Co si o filmu myslí sám režisér a hlavní protagonisté?
Sladký a voňavý meloun je neklamným symbolem toho, že léto začíná! Pojďte udělat radost svému tělu. Jak je možné, že s pouhým melounem dokážete omládnout?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek