Čtvrtek , 02. 02. 2023

Nela a Hromnice

Lovestory Justina a Hailey Bieber v časech dobrých i zlých

Manželský pár Justin a Hailey Bieber patří mezi nejslavnější páry šoubyznysu vůbec. Jejich vztah si však prošel spoustou zkoušek, které, jak se zdá, překonali a užívají si jeden druhého. Kde to všechno začalo?
Bieber
Letos tento pár oslaví už páté výročí svatby.

12. 01. 2023

První setkání

Je známo, že Hailey Baldwin a Justin Bieber byli dlouhou dobu pouze velmi dobrými přáteli. Za jejich seznámením stojí Haileyin otec, Stephen Baldwin, který je představil v zákulisí pořadu Today Show v roce 2009. Už tam přeskočila první jiskra a tehdejší teenageři si padli do oka. Poprvé spolu byli spatřeni v roce 2011, kdy se spolu i s Haileyným otcem vyfotili na červeném koberci Justinovy filmové premiéry Never Say Never. Tehdy Justin randil se Selenou Gomez, a dokonce sama Hailey jejich vztahu fandila.

Drby udělaly své

Lehké sbližování proběhlo až v roce 2014, kdy Justin přiznal rozchod se Selenou Gomez. Nešlo o románek, Justin se také stýkal i s Kendall Jenner, ovšem s Hailey nevědomě začali mezi sebou budovat velké přátelství, které později přerostlo v něco významného. Už tehdy se bulvárem šířily domněnky, že ti dva mezi sebou něco mají, oba si ale stáli za tím, že jsou jen přátelé.

Aby tyto fámy vyvrátili, začali spolu také přidávat příspěvky na sociální sítě, kdy se snažili lidem sdělit, že i muž a žena mohou být velmi dobrými přáteli. Také sama Hailey poskytla několik rozhovorů, kde vysvětlila, že se kamarádí už od jejích třinácti let.

Jaká byla tedy pravda?

Dvojice se nacházela pod velkým tlakem svých fanoušků, kteří je stopovali na každém kroku. Veškerá jejich společná setkání připisovali tomu, že mezi nimi je něco mnohem víc než jen pouhé přátelství.

Vše se provalilo na konci roku 2015, kdy spolu odjeli na dovolenou, kde byla i Justinova rodina. Tenkrát zpěvačka Yummy na svém Instagramu zveřejnila video, které bylo důkazem, že přátelství Hailey Baldwin a Justina Biebera vzrostlo na něco víc. Tento krok už nešel vzít zpět, a tak na začátku roku 2016 Justin konečně přiznal, že s Hailey tvoří pár. Tuto informaci potvrdil také příspěvek na Instagramu v podobě vášnivého polibku. Jenže čas na jásot ještě nebyl, protože pak se to ještě víc zamotalo.

K TÉMATU  Co vás čeká po čtyřicítce? Přijde lepší sex i závislost na telefonu

Rozchod na obzoru

I přes odhalení pravdy Justin nakonec stále tvrdil, že Hailey je spíše jeho kámoška, kterou moc miluje, s níž sdílí hlavně lidské potřeby a touhy. V jednom rozhovoru pro E! News Hailey uvedla, že se k jejich vztahu moc vyjadřovat nechce, že si chtějí zachovat své soukromí. To, že se jedná skutečně o zvláštní vztah potvrdila větou, kdy dodala, že vztahy jsou v jejich věku komplikované (a v kterém věku nejsou?).

O něco později oznámili, že si od svého ”nevztahu” dávají pauzu. Distancovali se od sebe, přestali se sledovat na sociálních sítích a začali randit s jinými. Proběhl dokonce i Justinův velký comeback k Seleně Gomez, ale už to byl spíš jen takový výstřel do tmy.

Dvě svatby a jeden pár

Během dvou let odloučení si i Hailey žila svým životem, spekulovalo se například o vztahu se zpěvákem Shawnem Mendesem. Rozchod nenápadně oznámila v červnu roku 2018 (smazáním všech společných příspěvků) a tehdy se začalo internetem šířit video z klubu v Miami, které dokazovalo, že si Justin Bieber a Hailey opět k sobě tak nějak našli cestu.

Bieber
Fanoušci se dočkali, Justin a Hailey se zasnoubili.

O velké překvapení a rozruch se postarali svým zasnoubením a následným manželstvím, které Justin zveřejnil v listopadu v roce 2018 na svém instagramovém účtu. Věta: „Moje žena je úžasná,“ se na nějakou dobu stala ikonickou. Svatba proběhla zcela obyčejně na úřadě.

Nakonec přece jen zatoužili po pořádné svatbě. V září roku 2019 uspořádali v hotelu Montage Palmetto Bluff v Jižní Karolíně za západu slunce v pořadí druhý tradičnější obřad.

Bieber
Justin a Hailey měli hned dvě svatby.

Nic není jen růžové

Nebe bez mráčků jim však nevydrželo dlouho. Na jaře roku 2022 totiž musela být Hailey Bieber hospitalizována kvůli krevní sraženině v mozku. Zdravotní problémy se nevyhnuly ani Justinovi, musel kvůli nim dokonce přerušit Justice World Tour. Lékaři mu diagnostikovali Ramsay-Huntův syndrom, stěžoval si například na úplné ochrnutí obličeje.

K TÉMATU  Máte chuť na sladké nebo nějaký zákusek? Zkuste si vybrat ze čtyř receptů na zdravé dobroty z ovesných vloček. Je to snadné a rychlé!

Přestože je spoustě lidí tento pár trnem v oku – mnoho fanoušků si přeje, aby se Justin vrátil ke své bývalce Seleně Gomez – oni každou překážku překonávají a jejich láska vypadá stále silnější. A ještě u toho vypadají opravdu sladce.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Dekáda nejlíbeznějšího páru v Hollywoodu: Blake Lively a Ryan Reynolds

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Bizarní lovestory z českých luhů a hájů

Zdroje článku:
www.brides.com, www.usmagazine.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Děti dnes vyrůstají mezi chytrými telefony a tablety, a jejich zájem o ně musíte mít pod kontrolou. Vaše ratolesti vás vidí chytrou elektroniku používat, a není třeba se snažit jim zájem o ni odpírat. Nemyslíme tím, aby vaše dítě místo stavebnice nebo panenky žmoulalo telefon, ale existují hry, které se snaží zábavnou formou něčemu přiučit. Jaké aplikace budou užitečné pro ty nejmenší?
Akné v těhotenství není nic neobvyklého. Je běžné, že se akné na začátku těhotenství trochu zhoršuje a s postupem času se opět zlepšuje. Pravděpodobným viníkem je nadměrná produkce kožního mazu, ke které dochází, když tělo produkuje větší množství estrogenu. Kožní problém odezní, když se vaše hormonální hladiny vrátí k normálu. Ale teď si řekneme, jak na akné ještě během těhotenství vyzrát.
Pustili jste se do rekonstrukce vašeho domova a čeká vás mimo jiné i koupelna? Pokud ale místo pro relax a očistu není příliš velké, musíte hodně přemýšlet nad rozvržením celého prostoru. Přinášíme vám pár tipů, které se vám budou při zařizování hodit.
Saláty k obědu, svačiny po cvičení nebo šťávy z ovoce jsou obecně považovány za zdravé, ale pokud s nimi nezacházíte správně, vašemu hubnutí spíše uškodí. Dresing na salátu je často stejně kalorický, jako kdybyste snědly hamburger, a ovocné šťávy mají energetickou hodnotu jako tabulka čokolády. Jak si správně poradit s přípravou jídla při hubnutí?
Celý svět stále ještě žije koronavirovou pandemií. Ve večerních zprávách nevidíme nic jiného než pouze počet přibývajících nakažených či informaci o další mutaci zákeřeného onemocnění. Bohužel se pozornost odvrací od mnoha dalších nemocí, jež jsou tu mezi námi stále. Jednou z nich je také legionella. 
Jamu je tradiční indonéský lék z kořenů, bylin, květů, kůry a koření. Vyrábí se již více než 1200 let z čerstvých surovin, jako jsou tamarind, galangal, zázvor a kurkuma. V Indonésii se podává prakticky na každém kroku, například i v masážních salonech či při léčebných sezeních. Nejenom, že Indonésanům chutná, ale je také prospěšný pro lidské zdraví. Jak si jej vyrobit, a s kterými neduhy nám dokáže pomoci?

Nepřehlédněte

Česání vlasů nevypadá jako velká věda a na první pohled se zdá, že se na něm nedá nic zkazit. Opak je ale pravdou. To, zda správně používáte svůj hřeben, má vliv například na to, jak moc se vám vlasy mastí, ale i na jejich celkové zdraví a vzhled. Otázka je tedy nasnadě. Češete se správně?
Všechny módní přehlídky jaro/léto 2023 jsou nyní za námi. Zaznamenali jsme je a vytáhli jsme klíčové jarní módní trendy v oblasti dámských teplákových souprav, na které byste se letos měly zaměřit. A zatímco návrháři zůstali věrni svému osobnímu stylu, objevilo se několik společných klíčových kousků, od kterých očekáváme, že budou pronikat z kolekcí přímo na trh a do našich šatníků.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek