Čtvrtek , 30. 05. 2024

Ferdinand

Náš test: galvanická žehlička od Nu Skin. Vyhladí pokožku už za pár týdnů

Trápí vás povadlá pleť? Ráda byste zase vypadala o pár let mladší, ale nechcete se dát na milost plastickým chirurgům? Je tu i jiné řešení, které jsme pro vás testovali: Galvanická žehlička od Nu Skin.
Galvanická žehlička od Nu Skin
Galvanická žehlička od Nu Skin

Galvanická žehlička vám může pomoci

Snad všechny ženy na světě touží po krásné, zdravé a mladistvé pleti. Pokud nemáte v genech „naděleno“ je v dnešní době opravdu těžký úkol udržet si pokožku v obličeji i na těle svěží, zářivou a zdravou. Aby ne, život ve městě, znečištěné ovzduší, nevyvážená strava, stres, nedostatek spánku a únava – to jsou jen některé z nástrah, které pleti na kráse rozhodně nepřidají.

Jde to i bez skalpelu

Naštěstí doba pokročila a tak není divu, že se objevují i jiné možnosti, jak pleti pomoci. A nemyslím teď hned plastickou chirurgii a podobné kosmetické zákroky. Jednou z novinek poslední doby jsou galvanické žehličky. Všechny slibují skoro zázraky. A tak jsem neváhala a jednu z nich vyzkoušela. Jak test dopadl?

I já se, stejně jako jiné ženy, potýkám s onou dnešní uspěchanou dobou. Člověk si na sebe snadno naloží víc, než je schopen zvládnout. A na pleti se naše únava, nedostatek spánku, stres i běžné denní starosti, které nekompenzujeme odpočinkem a péčí o sebe, snadno projeví. Jistě to znáte samy. A tak mě zajímalo, jestli je opravdu galvanická žehlička jednou z možností, jak pleť dát zase do pořádku i bez plastických operací.

Zdroj foto: Nu Skin

Proč Nu Skin

Oslovila jsem paní Lucii , která Nu Skin zastupuje, protože se mi líbil její přístup. Sama všechny výrobky testuje a na její pleti je z fotek i videí, které sdílí na svém FB profilu, vidět znatelný rozdíl. Byla jsem jednoduše zvědavá, co se za tím skrývá. Co se reklamních kampaní týče a propagace některých výrobků jsem spíše nedůvěřivá. Nu Skin se ale pyšní řadou zajímavých světových ocenění a pějí se na něj samé chvály. Což bylo pro mě rozhodující.

Vsaďte na značku i profesionální přístup

Profesionální přístup Lucie, která za mnou přijela dokonce osobně, aby mi vše vysvětlila a názorně také ukázala, abych žehličku používala správně, mě opravdu mile překvapil. Byl předzvěstí, že Nu Skin ví, co dělá a rozhodně vám nechce jen za každou cenu prodat své produkty, jak to u mnohých firem bývá. Pochopila jsem, že je to vlastně taková velká rodina, do které vás láskyplně přijmou a chtějí vám pomoci, ať vás trápí cokoli. A ne jinak tomu bylo i v mém případě. O pleť je třeba se starat kontinuálně. A s touhle vizí se tady pracuje.

Zdroj foto: Nu Skin

Zázračné galvanické proudy

Výrazu žehlička rozumíme všechny. Ale co jsou galvanické proudy, které propůjčují název těmto „zázračným“ přístojům? V podstatě nejde o nějakou velkou novinku. Galvanické proudy se používají již přes 50 let v lázních a léčebnách při procedurách, které vedou ke zlepšení stavu pleti. Galvanické proudy v podstatě jemně masírují pokožku a umožňují snazší přenos klíčových látek. Díky tomu je pokožka prokrvenější, čistší, hydratovaná a lesklá. První generace patentovaných zařízení od Nu Skinu přišla na trh už v roce 2003. V současnosti je na trhu nejnovější a vylepšená verze, která nabízí uživatelsky přívětivý LED displej a optimalizované ergonomické nástroje pro lepší monitorování kontur obličeje, těla a vlasů.

K TÉMATU  Kočičí oči: Jednoduchý návod, jak dosáhnout skvělého líčení

Potřebujete jen 15 minut 2 x týdně

Je jasné, že si můžete dojít na ošetření pleti do kosmetického salónu a jistě to na vaší pleti bude po nějakém čase znát. Já ale, stejně jako mnoho jiných žen, hospodařím s časem a snažím se využít každé volné chvilky. A tak mi domácí péče vyhovuje víc. Potěšilo mě, když Lucie zmiňovala, že stačí jen pár minut týdně a určitě uvidím výsledky. Měla pravdu. Už po jejím ukázkovém ošetření mé pleti, který záměrně provedla jen na půlce mého obličeje, byl patrný rozdíl. A tak jsem se těšila i na další výsledky. Žehličku jsem testovala 3 měsíce.

Důkaz místo slibů: moje pleť po omlazující kúře 🙂

Unikátní technologie a gely šité na míru každé pleti

Za zázrakem, který změnil mou pleť téměř k nepoznání už za měsíc a půl, stojí exkluzivní patentovaná technologie, která vám poskytne domácí alternativu lázeňských ošetření. Přístroj, který za tím vším stojí, se přesně jmenuje ageLOC™ Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II a používá se společně se speciálně vytvořenými obličejovými gely. Jsou celkem dva. První, předošetřující gel, pomáhá odstranit nečistoty. A hurá! Póry po prvním ošetření mohou zase svobodně dýchat. Pleť je perfektně připravená na další, ošetřující gel. ageLOC® Body Shaping gel – v kombinaci s galvanickými proudy zlepšuje vzhled pokožky. Má také unikátní složení a je obohacený o technologii ageLOC®, což je lajcky řečeno patentovaná směs přísad, která pomáhá zpomalit známky stárnutí přímo u jejich zdroje. Nemusíte ani hlídat čas. Stačí navolit na žehličce program a vypne se, když se hotovo. Což je vážně úleva. Nerada sleduji čas.

Pleť je vypnutá, hladká, příjemná

Domácí péči jsem zvládla na jedničku. Stačilo dvakrát týdně vyhradit si chvilku pro sebe. Někdy jsem pleť ošetřovala i při koupeli ve vaně. Žehlička je na baterie, a tak ji můžete mít s sebou prakticky kdekoli. Je lehká a příjemně se s ní manipuluje. Má několik nástavců, které se snadno při užívání mění. Jsou celkem 4 a využijete je nejen na obličej, ale i na tělo nebo třeba na ošetření vlasové pokožky.

K TÉMATU  Akné v těhotenství jako častý problém. Co konkrétně zabírá?

Nesahat!

Po každém ošetření pleti jsem viděla výsledky. Opravdu. Pleť se postupně vyrovnávala, a to i hlubší rýhy, které mám na čele už snad od narození. Póry se postupně stahovaly, nevzhledné černé tečky mizely prakticky okamžitě. Netušila jsem, že by to mohl být takový rozdíl. A hlavně ten pocit po ošetření je skoro nepopsatelný. Člověk má tendenci si na pleť neustále sahat a těšit se z toho, jak je jemná a hladká. (To ale není zrovna moudré, protože si můžete zanést do pokožky případné nečistoty z rukou zpět.)

Můj tip: Tru Face® Line Corrector

Kromě popsaných gelů jsem používala speciální krém Tru Face® Line Corrector (korektor linií), ten byl naprosto úžasný. Kromě nejrůznějších látek obsahuje i jedinečnou směs peptidů a výtažku z pupečníku asijského, který pomáhá snižovat vzhled jemných linií a vrásek. Pak obsahuje také glycerin a výtažek ze sladké mandle, které pomáhají viditelně vyhlazovat a zjemňovat pokožku. Krém jsem používala i bez galvanické žehličky, ráno a večer na na linie okolo očí, úst a na čele. Pak je dobré použít nějaký hydratační přípravek.

Poděkování

Když vás na ulici potkají přátelé nebo známí a chválí vás, jak dobře teď vypadáte, je to asi nejlepší zpětná vazba, jak péče funguje. A já jsem ráda, že jsem si ji mohla vyzkoušet a že díky tomu mohu i dál doporučit. Za mě je to určitě lepší varianta, než hned řešit všechno skalpelem, i když to bývá takřka bez práce. Odměnou vám bude vaše krásná pokožka a mladistvý vzhled. Ráda bych touto cestou poděkovala i Lucii za podporu i profesionální přístup při testování.

Zdroj foto: Nu Skin

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Sofie se řadí do dlouhého zástupu žen, které si prošly znásilněním. Proč se bála vše přiznat, a proč je násilník dnes stále nepotrestán? Podívejte se na příběh ženy, která se s minulostí dokázala vypořádat díky světové kampani.
Dětství strávila v městečku na Vysočině, dospělost v Libanonu uprostřed války. Blanka Matragi je světově uznávaná módní návrhářka, která šije modely pro ženy z vyšších vrstev v Evropě i na Středním východě. Navrhla také uniformy pro policejní a vojenské složky Abú Dhabí. Čím ji okouzlil svět módy a jak válka v Libanonu ovlivnila její podnikání? Pojďme si společně zrekapitulovat pestrý život této energické rudovlásky.
Váhy, jak již jejich zástupce napovídá, se ve svých životech neustále snaží nalézt rovnováhu a harmonii, a to ve všech oblastech. Váhy mívají vytříbený vkus, dokážou ocenit umění a osoby, které mají hluboké znalosti. Samy mají smysl pro tvořivost.
Spodní prádlo je nedílnou součástí každodenního života. Kromě toho bývá také důležitým prvkem v tom intimním kontextu. A to zejména z pohledu mužů. Hezké spodní prádlo totiž dokáže muže naladit na tu správnou náladu, umocnit v něm nejrůznější fantazie a představy. Které je ale láká úplně nejvíc a jak na jednotlivé kousky reagují?
Evropská komise vydala naléhavé varování spotřebitelům po celé Evropě týkající se několika oblíbených kosmetických produktů. Po jejich použití byly zaznamenány vážné zdravotní problémy, včetně potenciálního rizika neplodnosti. Nebezpečí tkví v chemické složce známé jako butylfenyl methylpropional, která se ve výrobcích může objevit pod názvem lilial. Tato látka, ač obdařená příjemnou květinovou vůní, byla v Evropské unii zakázána kvůli svým škodlivým účinkům na reprodukční systém. Spotřebitelé jsou vyzýváni k maximální opatrnosti a kontrole složení produktů před jejich nákupem.
Jamu je tradiční indonéský lék z kořenů, bylin, květů, kůry a koření. Vyrábí se již více než 1200 let z čerstvých surovin, jako jsou tamarind, galangal, zázvor a kurkuma. V Indonésii se podává prakticky na každém kroku, například i v masážních salonech či při léčebných sezeních. Nejenom, že Indonésanům chutná, ale je také prospěšný pro lidské zdraví. Jak si jej vyrobit, a s kterými neduhy nám dokáže pomoci?
Ještě váš byt nedýchá vánoční atmosférou? Do Štědrého dne zbývá dost času, abyste do bytu vnesli ducha Vánoc. Výzdobu nemusíte kupovat hotovou, je to finančně poměrně náročné. Stačí pár drobností koupit, něco nasbírat v přírodě, inspirovat se a začnou se dít zázraky.
Chcete svého partnera obdarovat krásnou, novou a stylovou peněženkou? Rozpadá se mu ta stará v ruce? Možná si pokládáte otázku, která z nabízených bude tou nejlepší. Je třeba si uvědomit, že pánové uvažují trochu jinak a že i jejich požadavky na tento módní doplněk se mohou lišit. Předně se tak moc nekouká na celkový design.
Únava ze všech omezení a koronavirusových opatření je přirozená, ale určitě by kvůli nim neměl trpět váš sexuální život. Přispět k tomu můžete i eJoy®.
Na oslavu svých 65. narozenin, které Peter Nagy, legendární slovenský zpěvák a frontman kapely Indigo, slavil 9. dubna, chystá ve velkém stylu koncert v pražské Lucerně. Tato výjimečná událost přinese na jednom pódiu jeho největší hity, jako jsou "Kristínka iba spí", "Láska je tu s vami", a další, které si získaly srdce posluchačů napříč generacemi.
Každá žena má svou oblíbenou kabelku. A často se nejedná jen o jeden kousek! Co vše dámy v kabelkách nosí a na co jich potřebují tak moc? Stejně jako oblečení a boty podléhají módním trendům, tak také kabelky a peněženky jsou ovlivněné světem módy. Pořádají se módní přehlídky zaměřené přímo na kabelky, peněženky a módní doplňky. Co tedy obsahuje taková typická dámská kabelka?
Příští víkend jsou tu Vánoce, takže je nejvyšší čas sladit vaši domácnost do svátečního duchu. A i když je pro Vánoce nejtypičtější kombinace barev červená, zlatá a zelená, máme pro vás tipy na výzdobu, které ovládly letošní rok 2022. Nechte se inspirovat zajímavými prvky, barvami i materiály.

Výběr článků

Dokonalým doplňkem pro každou ženu je krásná a zdravá pleť. Aby taková skutečně byla, je potřeba si uvědomit, jak je zimní péče o pleť důležitá. A tím nejlepším, co můžete své pleti dopřát během mrazivého období, je přírodní kosmetika. Víte, jak si takový voňavý a vyživující krém namíchat?
Po dlouhém období samoty jsem si našla přítele, můj život začal být zase o něco šťastnější. Všechno nám klapalo a vypadalo to nadějně. Byli jsme spolu spokojení a pomalu začínali přemýšlet nad společným rodinným životem. Tak jsem se rozhodla, že by Petra mohla poznat i má matka, abych zjistila, co na něj říká ona. Zpočátku vše vypadalo dobře, ale to, co se stalo pak, mě strašlivě zasáhlo.
Den matek, který připadá na druhou neděli v květnu, je příležitostí k oslavě mateřství. Leoš Mareš, známý český moderátor, se rozhodl tento svátek oslavit zveřejněním videa na sociálních sítích, kde přeje své mamince vše nejlepší. Jeho příspěvek rychle získal pozornost a přilákal mnoho reakcí od jeho sledujících.

Nepřehlédněte

Většina obyvatelstva spíše řeší naprostý opak, a to, jak zhubnout nebo minimálně, jak nepřibrat. Každý závidí těm, kteří nemají sklon k tloustnutí. Nicméně na vše existují dva pohledy a žádný extrém není dobrý. Co když opravdu potřebujete přibrat?
V dnešní době se dá pronajmout všechno - auto, dům, karavan i chalupa. Také tlupa stěhováků, skákací hrad, domácí spotřebiče nebo ženská děloha. Proto asi není nic divného na tom, že se za poplatek dá „vypůjčit“ i dětské oblečení

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek