Neděle , 04. 06. 2023

Dalibor

Náš test: galvanická žehlička od Nu Skin. Vyhladí pokožku už za pár týdnů

Trápí vás povadlá pleť? Ráda byste zase vypadala o pár let mladší, ale nechcete se dát na milost plastickým chirurgům? Je tu i jiné řešení, které jsme pro vás testovali: Galvanická žehlička od Nu Skin.
Galvanická žehlička od Nu Skin
Galvanická žehlička od Nu Skin

Galvanická žehlička vám může pomoci

Snad všechny ženy na světě touží po krásné, zdravé a mladistvé pleti. Pokud nemáte v genech „naděleno“ je v dnešní době opravdu těžký úkol udržet si pokožku v obličeji i na těle svěží, zářivou a zdravou. Aby ne, život ve městě, znečištěné ovzduší, nevyvážená strava, stres, nedostatek spánku a únava – to jsou jen některé z nástrah, které pleti na kráse rozhodně nepřidají.

Jde to i bez skalpelu

Naštěstí doba pokročila a tak není divu, že se objevují i jiné možnosti, jak pleti pomoci. A nemyslím teď hned plastickou chirurgii a podobné kosmetické zákroky. Jednou z novinek poslední doby jsou galvanické žehličky. Všechny slibují skoro zázraky. A tak jsem neváhala a jednu z nich vyzkoušela. Jak test dopadl?

I já se, stejně jako jiné ženy, potýkám s onou dnešní uspěchanou dobou. Člověk si na sebe snadno naloží víc, než je schopen zvládnout. A na pleti se naše únava, nedostatek spánku, stres i běžné denní starosti, které nekompenzujeme odpočinkem a péčí o sebe, snadno projeví. Jistě to znáte samy. A tak mě zajímalo, jestli je opravdu galvanická žehlička jednou z možností, jak pleť dát zase do pořádku i bez plastických operací.

Zdroj foto: Nu Skin

Proč Nu Skin

Oslovila jsem paní Lucii , která Nu Skin zastupuje, protože se mi líbil její přístup. Sama všechny výrobky testuje a na její pleti je z fotek i videí, které sdílí na svém FB profilu, vidět znatelný rozdíl. Byla jsem jednoduše zvědavá, co se za tím skrývá. Co se reklamních kampaní týče a propagace některých výrobků jsem spíše nedůvěřivá. Nu Skin se ale pyšní řadou zajímavých světových ocenění a pějí se na něj samé chvály. Což bylo pro mě rozhodující.

Vsaďte na značku i profesionální přístup

Profesionální přístup Lucie, která za mnou přijela dokonce osobně, aby mi vše vysvětlila a názorně také ukázala, abych žehličku používala správně, mě opravdu mile překvapil. Byl předzvěstí, že Nu Skin ví, co dělá a rozhodně vám nechce jen za každou cenu prodat své produkty, jak to u mnohých firem bývá. Pochopila jsem, že je to vlastně taková velká rodina, do které vás láskyplně přijmou a chtějí vám pomoci, ať vás trápí cokoli. A ne jinak tomu bylo i v mém případě. O pleť je třeba se starat kontinuálně. A s touhle vizí se tady pracuje.

Zdroj foto: Nu Skin

Zázračné galvanické proudy

Výrazu žehlička rozumíme všechny. Ale co jsou galvanické proudy, které propůjčují název těmto „zázračným“ přístojům? V podstatě nejde o nějakou velkou novinku. Galvanické proudy se používají již přes 50 let v lázních a léčebnách při procedurách, které vedou ke zlepšení stavu pleti. Galvanické proudy v podstatě jemně masírují pokožku a umožňují snazší přenos klíčových látek. Díky tomu je pokožka prokrvenější, čistší, hydratovaná a lesklá. První generace patentovaných zařízení od Nu Skinu přišla na trh už v roce 2003. V současnosti je na trhu nejnovější a vylepšená verze, která nabízí uživatelsky přívětivý LED displej a optimalizované ergonomické nástroje pro lepší monitorování kontur obličeje, těla a vlasů.

K TÉMATU  Neuvěřitelná proměna této ženy vás ohromí!

Potřebujete jen 15 minut 2 x týdně

Je jasné, že si můžete dojít na ošetření pleti do kosmetického salónu a jistě to na vaší pleti bude po nějakém čase znát. Já ale, stejně jako mnoho jiných žen, hospodařím s časem a snažím se využít každé volné chvilky. A tak mi domácí péče vyhovuje víc. Potěšilo mě, když Lucie zmiňovala, že stačí jen pár minut týdně a určitě uvidím výsledky. Měla pravdu. Už po jejím ukázkovém ošetření mé pleti, který záměrně provedla jen na půlce mého obličeje, byl patrný rozdíl. A tak jsem se těšila i na další výsledky. Žehličku jsem testovala 3 měsíce.

Důkaz místo slibů: moje pleť po omlazující kúře 🙂

Unikátní technologie a gely šité na míru každé pleti

Za zázrakem, který změnil mou pleť téměř k nepoznání už za měsíc a půl, stojí exkluzivní patentovaná technologie, která vám poskytne domácí alternativu lázeňských ošetření. Přístroj, který za tím vším stojí, se přesně jmenuje ageLOC™ Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II a používá se společně se speciálně vytvořenými obličejovými gely. Jsou celkem dva. První, předošetřující gel, pomáhá odstranit nečistoty. A hurá! Póry po prvním ošetření mohou zase svobodně dýchat. Pleť je perfektně připravená na další, ošetřující gel. ageLOC® Body Shaping gel – v kombinaci s galvanickými proudy zlepšuje vzhled pokožky. Má také unikátní složení a je obohacený o technologii ageLOC®, což je lajcky řečeno patentovaná směs přísad, která pomáhá zpomalit známky stárnutí přímo u jejich zdroje. Nemusíte ani hlídat čas. Stačí navolit na žehličce program a vypne se, když se hotovo. Což je vážně úleva. Nerada sleduji čas.

Pleť je vypnutá, hladká, příjemná

Domácí péči jsem zvládla na jedničku. Stačilo dvakrát týdně vyhradit si chvilku pro sebe. Někdy jsem pleť ošetřovala i při koupeli ve vaně. Žehlička je na baterie, a tak ji můžete mít s sebou prakticky kdekoli. Je lehká a příjemně se s ní manipuluje. Má několik nástavců, které se snadno při užívání mění. Jsou celkem 4 a využijete je nejen na obličej, ale i na tělo nebo třeba na ošetření vlasové pokožky.

K TÉMATU  Fakta o kyselině hyaluronové. Shrnuli jsme vše potřebné

Nesahat!

Po každém ošetření pleti jsem viděla výsledky. Opravdu. Pleť se postupně vyrovnávala, a to i hlubší rýhy, které mám na čele už snad od narození. Póry se postupně stahovaly, nevzhledné černé tečky mizely prakticky okamžitě. Netušila jsem, že by to mohl být takový rozdíl. A hlavně ten pocit po ošetření je skoro nepopsatelný. Člověk má tendenci si na pleť neustále sahat a těšit se z toho, jak je jemná a hladká. (To ale není zrovna moudré, protože si můžete zanést do pokožky případné nečistoty z rukou zpět.)

Můj tip: Tru Face® Line Corrector

Kromě popsaných gelů jsem používala speciální krém Tru Face® Line Corrector (korektor linií), ten byl naprosto úžasný. Kromě nejrůznějších látek obsahuje i jedinečnou směs peptidů a výtažku z pupečníku asijského, který pomáhá snižovat vzhled jemných linií a vrásek. Pak obsahuje také glycerin a výtažek ze sladké mandle, které pomáhají viditelně vyhlazovat a zjemňovat pokožku. Krém jsem používala i bez galvanické žehličky, ráno a večer na na linie okolo očí, úst a na čele. Pak je dobré použít nějaký hydratační přípravek.

Poděkování

Když vás na ulici potkají přátelé nebo známí a chválí vás, jak dobře teď vypadáte, je to asi nejlepší zpětná vazba, jak péče funguje. A já jsem ráda, že jsem si ji mohla vyzkoušet a že díky tomu mohu i dál doporučit. Za mě je to určitě lepší varianta, než hned řešit všechno skalpelem, i když to bývá takřka bez práce. Odměnou vám bude vaše krásná pokožka a mladistvý vzhled. Ráda bych touto cestou poděkovala i Lucii za podporu i profesionální přístup při testování.

Zdroj foto: Nu Skin

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Obecně platí, že lidé tapety buď milují, nebo nesnáší. Tapety jsou skvělým řešením nejen z hlediska designu, ale také izolují teplo, hluk a zabraňují vzniku plísní. V devadesátých letech byly tyto textilie v módě a v každé stylové domácnosti se objevovaly stěny se zajímavými prvky. Po delší době se opět vrací do našich moderních bytů. S tím však vyvstává otázka, jaké jsou nyní trendy?
Slyšeli jste někdy o meditaci? Zkoušeli jste ji někdy praktikovat nebo ji dokonce již praktikujete? Dnešní článek bude totiž právě o ní! Pro ty z vás, kteří o meditaci slyšíte poprvé, tak pokračujte ve čtení, protože se dozvíte, jak moc vám může změnit váš život. A to pozitivně. Redukovat stres, léčit vaše tělo, cítit se klidně, cítit se radostně a spoustu dalších benefitů!
Mladých a talentovaných autorů nebo autorek není nikdy dost. Jednou z nich je i Kristýna Freiová, která je absolventkou Literární akademie. Ta na sebe nedávno upozornila vydáním své již druhé knihy. Ta se jmenuje Nesmrtelný hrabě a je volným pokračováním jejího debutu knihy Galilejec. Kniha je plná fantastických příběhů, ale zamýšlí se také nad podstatnými životními otázkami.
Dětství strávila v městečku na Vysočině, dospělost v Libanonu uprostřed války. Blanka Matragi je světově uznávaná módní návrhářka, která šije modely pro ženy z vyšších vrstev v Evropě i na Středním východě. Navrhla také uniformy pro policejní a vojenské složky Abú Dhabí. Čím ji okouzlil svět módy a jak válka v Libanonu ovlivnila její podnikání? Pojďme si společně zrekapitulovat pestrý život této energické rudovlásky.
S online kurzy se v posledních měsících doslova roztrhl pytel. Když nebylo možné setkávat se offline, podnikatelé se nalodili na online vlnu a rozjeli to právě ve světě internetu. A tak vznikly nejen kurzy týkající se výuky cizích jazyků, ale i efektivní způsoby, jak zlepšit své schopnosti nebo se naučit něčemu úplné novému, a to třeba FB reklamě nebo působení na sociálních sítích. Pokud i vy přemýšlíte nad koupí nějakého konkrétního online kurzu, seznamte se s několika věcmi, které se vyplatí vědět a znát.
Je tu! První článek, první krůček k cestě za posunem, učením se, přeměnou zaběhlých vzorců. Z upřímné zpovědi jedné odvážné ženy se dozvíte, proč za mnou přišla, kam se chce pomocí koučinku Emočních rovnic posunout i proč si vybrala právě mě. Bude to naše společná jízda - na rok, rok a půl. A vy budete u toho a nahlédnete tak do způsobu mé práce z první řady. Vaše Marcela Hlaváčková.
Nestíháte sníst banány včas a pak vám doma zčernají? Myslíte si, že přezrálé a již na první pohled nehezké banány už se nedají jíst? Možná už vám nebudou chutnat jen tak, ale můžete si z nich připravit dezert nebo třeba zmrzlinu. Jak můžete zužitkovat přezrálé banány? Určitě na mnoho způsobů, vyzkoušejte tyto recepty. A využít pak můžete i samotné slupky, které byste za normálních okolností vyhodili.

Nepřehlédněte

Je spousta úžasných přípravků, které nám během pár vteřin pomohou zdokonalit naše vlasy. Jenže... Pokud jste majitelkou bohémských vlnek nebo roztomilých kudrlinek, pak víte, jaký je to s nimi občas kříž, aby vypadaly opravdu zdravě. Oproti jiným vlasům totiž mají větší tendenci k lámaní, třepivosti a suchosti. Naštěstí jsou ale k mání různé přípravky pro podporu vln, z nichž některé jsme za vás otestovali.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek