Čtvrtek , 18. 08. 2022

Helena

Náš test: galvanická žehlička od Nu Skin. Vyhladí pokožku už za pár týdnů

Trápí vás povadlá pleť? Ráda byste zase vypadala o pár let mladší, ale nechcete se dát na milost plastickým chirurgům? Je tu i jiné řešení, které jsme pro vás testovali: Galvanická žehlička od Nu Skin.
Galvanická žehlička od Nu Skin
Galvanická žehlička od Nu Skin

Galvanická žehlička vám může pomoci

Snad všechny ženy na světě touží po krásné, zdravé a mladistvé pleti. Pokud nemáte v genech „naděleno“ je v dnešní době opravdu těžký úkol udržet si pokožku v obličeji i na těle svěží, zářivou a zdravou. Aby ne, život ve městě, znečištěné ovzduší, nevyvážená strava, stres, nedostatek spánku a únava – to jsou jen některé z nástrah, které pleti na kráse rozhodně nepřidají.

Jde to i bez skalpelu

Naštěstí doba pokročila a tak není divu, že se objevují i jiné možnosti, jak pleti pomoci. A nemyslím teď hned plastickou chirurgii a podobné kosmetické zákroky. Jednou z novinek poslední doby jsou galvanické žehličky. Všechny slibují skoro zázraky. A tak jsem neváhala a jednu z nich vyzkoušela. Jak test dopadl?

I já se, stejně jako jiné ženy, potýkám s onou dnešní uspěchanou dobou. Člověk si na sebe snadno naloží víc, než je schopen zvládnout. A na pleti se naše únava, nedostatek spánku, stres i běžné denní starosti, které nekompenzujeme odpočinkem a péčí o sebe, snadno projeví. Jistě to znáte samy. A tak mě zajímalo, jestli je opravdu galvanická žehlička jednou z možností, jak pleť dát zase do pořádku i bez plastických operací.

Zdroj foto: Nu Skin

Proč Nu Skin

Oslovila jsem paní Lucii , která Nu Skin zastupuje, protože se mi líbil její přístup. Sama všechny výrobky testuje a na její pleti je z fotek i videí, které sdílí na svém FB profilu, vidět znatelný rozdíl. Byla jsem jednoduše zvědavá, co se za tím skrývá. Co se reklamních kampaní týče a propagace některých výrobků jsem spíše nedůvěřivá. Nu Skin se ale pyšní řadou zajímavých světových ocenění a pějí se na něj samé chvály. Což bylo pro mě rozhodující.

Vsaďte na značku i profesionální přístup

Profesionální přístup Lucie, která za mnou přijela dokonce osobně, aby mi vše vysvětlila a názorně také ukázala, abych žehličku používala správně, mě opravdu mile překvapil. Byl předzvěstí, že Nu Skin ví, co dělá a rozhodně vám nechce jen za každou cenu prodat své produkty, jak to u mnohých firem bývá. Pochopila jsem, že je to vlastně taková velká rodina, do které vás láskyplně přijmou a chtějí vám pomoci, ať vás trápí cokoli. A ne jinak tomu bylo i v mém případě. O pleť je třeba se starat kontinuálně. A s touhle vizí se tady pracuje.

Zdroj foto: Nu Skin

Zázračné galvanické proudy

Výrazu žehlička rozumíme všechny. Ale co jsou galvanické proudy, které propůjčují název těmto „zázračným“ přístojům? V podstatě nejde o nějakou velkou novinku. Galvanické proudy se používají již přes 50 let v lázních a léčebnách při procedurách, které vedou ke zlepšení stavu pleti. Galvanické proudy v podstatě jemně masírují pokožku a umožňují snazší přenos klíčových látek. Díky tomu je pokožka prokrvenější, čistší, hydratovaná a lesklá. První generace patentovaných zařízení od Nu Skinu přišla na trh už v roce 2003. V současnosti je na trhu nejnovější a vylepšená verze, která nabízí uživatelsky přívětivý LED displej a optimalizované ergonomické nástroje pro lepší monitorování kontur obličeje, těla a vlasů.

K TÉMATUBody positivity trend je nová černá. Rozlučte se s pocity, které vás dlouho sužovaly

Potřebujete jen 15 minut 2 x týdně

Je jasné, že si můžete dojít na ošetření pleti do kosmetického salónu a jistě to na vaší pleti bude po nějakém čase znát. Já ale, stejně jako mnoho jiných žen, hospodařím s časem a snažím se využít každé volné chvilky. A tak mi domácí péče vyhovuje víc. Potěšilo mě, když Lucie zmiňovala, že stačí jen pár minut týdně a určitě uvidím výsledky. Měla pravdu. Už po jejím ukázkovém ošetření mé pleti, který záměrně provedla jen na půlce mého obličeje, byl patrný rozdíl. A tak jsem se těšila i na další výsledky. Žehličku jsem testovala 3 měsíce.

Důkaz místo slibů: moje pleť po omlazující kúře 🙂

Unikátní technologie a gely šité na míru každé pleti

Za zázrakem, který změnil mou pleť téměř k nepoznání už za měsíc a půl, stojí exkluzivní patentovaná technologie, která vám poskytne domácí alternativu lázeňských ošetření. Přístroj, který za tím vším stojí, se přesně jmenuje ageLOC™ Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II a používá se společně se speciálně vytvořenými obličejovými gely. Jsou celkem dva. První, předošetřující gel, pomáhá odstranit nečistoty. A hurá! Póry po prvním ošetření mohou zase svobodně dýchat. Pleť je perfektně připravená na další, ošetřující gel. ageLOC® Body Shaping gel – v kombinaci s galvanickými proudy zlepšuje vzhled pokožky. Má také unikátní složení a je obohacený o technologii ageLOC®, což je lajcky řečeno patentovaná směs přísad, která pomáhá zpomalit známky stárnutí přímo u jejich zdroje. Nemusíte ani hlídat čas. Stačí navolit na žehličce program a vypne se, když se hotovo. Což je vážně úleva. Nerada sleduji čas.

Pleť je vypnutá, hladká, příjemná

Domácí péči jsem zvládla na jedničku. Stačilo dvakrát týdně vyhradit si chvilku pro sebe. Někdy jsem pleť ošetřovala i při koupeli ve vaně. Žehlička je na baterie, a tak ji můžete mít s sebou prakticky kdekoli. Je lehká a příjemně se s ní manipuluje. Má několik nástavců, které se snadno při užívání mění. Jsou celkem 4 a využijete je nejen na obličej, ale i na tělo nebo třeba na ošetření vlasové pokožky.

K TÉMATUHenna na tetování a barvení vlasů. Proč je tak oblíbená?

Nesahat!

Po každém ošetření pleti jsem viděla výsledky. Opravdu. Pleť se postupně vyrovnávala, a to i hlubší rýhy, které mám na čele už snad od narození. Póry se postupně stahovaly, nevzhledné černé tečky mizely prakticky okamžitě. Netušila jsem, že by to mohl být takový rozdíl. A hlavně ten pocit po ošetření je skoro nepopsatelný. Člověk má tendenci si na pleť neustále sahat a těšit se z toho, jak je jemná a hladká. (To ale není zrovna moudré, protože si můžete zanést do pokožky případné nečistoty z rukou zpět.)

Můj tip: Tru Face® Line Corrector

Kromě popsaných gelů jsem používala speciální krém Tru Face® Line Corrector (korektor linií), ten byl naprosto úžasný. Kromě nejrůznějších látek obsahuje i jedinečnou směs peptidů a výtažku z pupečníku asijského, který pomáhá snižovat vzhled jemných linií a vrásek. Pak obsahuje také glycerin a výtažek ze sladké mandle, které pomáhají viditelně vyhlazovat a zjemňovat pokožku. Krém jsem používala i bez galvanické žehličky, ráno a večer na na linie okolo očí, úst a na čele. Pak je dobré použít nějaký hydratační přípravek.

Poděkování

Když vás na ulici potkají přátelé nebo známí a chválí vás, jak dobře teď vypadáte, je to asi nejlepší zpětná vazba, jak péče funguje. A já jsem ráda, že jsem si ji mohla vyzkoušet a že díky tomu mohu i dál doporučit. Za mě je to určitě lepší varianta, než hned řešit všechno skalpelem, i když to bývá takřka bez práce. Odměnou vám bude vaše krásná pokožka a mladistvý vzhled. Ráda bych touto cestou poděkovala i Lucii za podporu i profesionální přístup při testování.

Zdroj foto: Nu Skin

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pití vody se šťávou z citronu, pomeranče nebo limety je zdravé a v rámci hubnoucích režimů a zdravého živoního stylu se těší velké oblibě. Nástrojů na vymačkání šťávy z plodů je k dostání nepřeberné množství, ale co takhle nějaký pěkný kousek? Designové odšťavňovače nejen, že odvedou svojí práci, ale ve vaší kuchyni se budou vyjímat! Na citrusové plody jsou nejvhodnější odstředivé ošťavňovače, ale můžete použít i ty klasické ruční. Které si vybrat?
V posledním roce je u nás velmi populární, proto jste o něm nejspíš už slyšela. Ale co skutečně CBD umí, to možná ještě nevíte. Až ale konopný olej poznáte, věřte, že ho budete chtít také vyzkoušet.
Pustili jste se do rekonstrukce vašeho domova a čeká vás mimo jiné i koupelna? Pokud ale místo pro relax a očistu není příliš velké, musíte hodně přemýšlet nad rozvržením celého prostoru. Přinášíme vám pár tipů, které se vám budou při zařizování hodit.
Nakupování dárků pro rodinu je těžké. Mnohem těžší než nakupování dárků pro spolupracovníka nebo oblíbeného učitele. Když ale nakupujete pro lidi, které znáte celý svůj život, máte jistou výhodu. Znáte totiž jejich koníčky a zájmy. Víte (nebo byste měli vědět) co mají rádi a po čem touží. Když tuhle výhodu dobře použijete, pořídit dárky k Vánocům pro rodinné příslušníky pak bude brnkačka. Už máte jasno, co komu nadělíte?
Ačkoliv z vědeckého hlediska se může zdát, že barva očí nemůže mít s povahou člověka pranic společného, nenechte se mýlit. Mnoho starověkých národů věřilo, že barva očí má svůj význam. Najděte si v článku svou barvu očí a zjistěte, co říká o vaší osobnosti!
Termín mamahotel se používá hlavně pro syny, kteří bydlí u svých matek či rodičů dlouho, samostatně vydělávají, nicméně na vedení domácnosti se příliš nepodílejí. Ale i mladé slečny mohou svým dlouhodobým bydlením s rodiči plnit definice mamahotelu. Kdy je ten správný čas dětem naznačit, že se mají stěhovat a mamahotel končí? A naopak, není příliš brzy, když chtějí odejít ve 20?
Každý to známe. Jdeme do obchodu, nakoupíme pár nezbytných potravin, máme téměř prázdný nákupní košík, a přitom naše peněženka trpí. Ačkoliv je nakupování jídla a potravin velice důležité, málokdo si uvědomuje, jaké při tom děláme chyby.

Nepřehlédněte

Rozhodli jste se sobě nebo svým blízkým udělat radost a koupit jim chytré hodinky? Dalo by se říct, že chytré hodinky jsou výkřikem módy a že je to trend, který je budoucností. I proto je každý chce mít. Zvyšující poptávka vede ke zvyšující se nabídce a rázem není tak snadné vybrat si jedny, které nám budou dělat společnost. Pojďme si tedy prozradit, jak vybrat chytré hodinky, které budou tím nejlepším parťákem v každodenním životě.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek