Neděle , 04. 12. 2022

Barbora

Tenisky pro každou příležitost: Nebojte se jich ani do společnosti

Ještě v botníku nemáte bílé tenisky? Pak byste tuhle chybu měly rychle napravit. Tenisky se totiž hodí ke všemu – k sukni, džínům a třeba i k šatům. Podívejte se, jak můžete tenisky kombinovat.
Tenisky pro každou příležitost: Nebojte se jich ani do společnosti
zdroj: heureka

18. 02. 2020

18. 02. 2020

Bílé tenisky jsou dnes stejně univerzální jako černé koktejlky. Kombinovat je můžete snad ke všemu, a navíc vás v nich nebudou bolet nohy. Co takhle zkombinovat bílé dámské boty adidas s plisovanou sukní nebo kostýmkem?

Tenisky pro každou příležitost: Nebojte se jich ani do společnosti
zdroj: heureka

Sukně, šaty i kostýmky

Univerzálnost bílých tenisek dosáhla v dnešní době svého vrcholu. Nemusíte se bát obout si je do práce ke kostýmku nebo třeba k elegantním šatům. Mnohé sukně, šaty nebo i overaly mohou působit příliš elegantně. Pokud tedy chcete eleganci trochu stáhnout dolů a ty nádherné šaty vytáhnout ze skříně častěji než jenom na speciální příležitost, kombinace s teniskami vám v tom pomůže.

Nebojte se vzorů a barevných akcentů

Tenisky nemusí být jen bílé. Některé kousky oblečení si zaslouží výraznější obutí. Proto se nebojte ani různých výšivek, zvířecích vzorů nebo barev. Pozor ale, abyste to nepřehnaly. Takovou obuv volte k jednoduchým střihům a neutrálním barvám.

Ke kalhotám i mohutnější střih

K sukním, šatům nebo kostýmku zvolte tenisky, které na vaší noze nebudou působit příliš mohutně. Vybírejte raději ty jednoduché se slim střihem. Naopak ke kalhotám nebo úzkým džínům klidně sáhněte po trochu odvážnější variantě a nebojte se ani mohutnějších modelů. V případě, že nosíte kalhoty nad kotníky, hezký detail vytvoří odhalený kotník. Jestli na to zrovna není počasí, oblečte si k nim barevné nebo síťované ponožky.

Na svatbu v teniskách

Máte před sebou letos několik svateb a už teď vás z představy lodiček bolí nohy? Pak věřte, že i na svatbu můžete přijít v teniskách. Klidně v kombinaci s koktejlkami či elegantními rozevlátými šaty. Vykouzlete z tenisek skvělý doplněk použitím saténové stuhy místo tkaniček. Uvidíte, že to spolu bude vypadat nádherně a vy nebudete trpět ve vysokých podpatcích.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

To se ví, že nejjednodušší ze všeho je koupit si růže v obchodě a o víc se nestarat. Jenže co by to pak bylo za zábavu? Kde by byl ten pocit, že si něco sami vypěstujete a můžete se tím kochat a chlubit všem známým? U růží to platí dvojnásob. Dokáží udělat na zahradě takovou parádu, že od nich nebudete moci odtrhnout oči. A to už za drobet té námahy rozhodně stojí!
V jednoduchosti je ta největší síla. Tento výrok je pravdivý i v případě cvičení a redukce váhy. Pokud i vy chcete zhubnout, vsaďte na program H.E.A.T. a jeho důraz na ten nejpřirozenější pohyb pro každého z nás. Díky chůzi totiž dokážete spálit maximum kalorií, které vás brzy dostanou k vysněné povaze.
Dům, do kterého je vidět téměř ze všech stran. Skleněný dům se poprvé objevil v roce 1949. Slavnou stavbu navrhl americký architekt Philip Johnson, získala jméno Glass House a stojí na Ponus Ridge Road v Connecticutu. Její vzhled inspiruje dodnes stavby po celém světě. Myšlenka otevřeného domu s prostým tvarem nabízí skutečně raritní bydlení, a jeho hlavním rysem je jednoduchost a minimalismus. A samozřejmě také dokonalý výhled do zahrady kolem, ale i mnohem dál. Prosklený dům si můžete nechat postavit i vy.
Mnoho lidí se potýká s bolestmi zad při sedavém zaměstnání. Často si poposedneme, vypneme se, ale za chvilku zase povolíme záda i břicho. Ty, kteří pracují u počítače celý den, trápí tuhá krční páteř a také trapézy máme stále v napětí. Co s tím? Přestávky a malý workout při práci na počítači jsou nutné, protože sedíme v jedné pozici a jediné čím hýbeme, jsou prsty na rukách… Zapojit své tělo, prohřát se a protáhnout se je s naším tipem jednoduché a zábavné.
Vaginální mykóza nebo také kvasinková infekce. To je problém, který je ženám moc dobře známý. Štěstí má žena, která se s nepříjemným pocitem pálení, svědění a nepříjemnou bolestí intimních partií ještě nesetkala. Statistiky však říkají, že se s mykózou alespoň jednou za život setkala snad každá z nich. Proto lze logicky říct, že každá žena se ptala na to, jak s mykózou bojovat.
Možná jste někdy přemýšleli, zda je vůbec možné řešit vaše zdraví bez pomocí léků. Třeba jste byli doposud zvyklí navštěvovat často lékaře a možná někteří z vás užíváte prášky každý den. Co kdybych vám ale řekla, že to jde i jinak? Že je tady možnost, jak řešit své zdraví bez pomocí prášků? Jste zvědaví, jakým způsobem toho docílit? Pak pokračujte ve čtení!

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek