Sobota , 02. 12. 2023

Blanka

Tenisky pro každou příležitost: Nebojte se jich ani do společnosti

Ještě v botníku nemáte bílé tenisky? Pak byste tuhle chybu měly rychle napravit. Tenisky se totiž hodí ke všemu – k sukni, džínům a třeba i k šatům. Podívejte se, jak můžete tenisky kombinovat.
Tenisky pro každou příležitost: Nebojte se jich ani do společnosti
zdroj: heureka

18. 02. 2020

18. 02. 2020

Bílé tenisky jsou dnes stejně univerzální jako černé koktejlky. Kombinovat je můžete snad ke všemu, a navíc vás v nich nebudou bolet nohy. Co takhle zkombinovat bílé dámské boty adidas s plisovanou sukní nebo kostýmkem?

Tenisky pro každou příležitost: Nebojte se jich ani do společnosti
zdroj: heureka

Sukně, šaty i kostýmky

Univerzálnost bílých tenisek dosáhla v dnešní době svého vrcholu. Nemusíte se bát obout si je do práce ke kostýmku nebo třeba k elegantním šatům. Mnohé sukně, šaty nebo i overaly mohou působit příliš elegantně. Pokud tedy chcete eleganci trochu stáhnout dolů a ty nádherné šaty vytáhnout ze skříně častěji než jenom na speciální příležitost, kombinace s teniskami vám v tom pomůže.

Nebojte se vzorů a barevných akcentů

Tenisky nemusí být jen bílé. Některé kousky oblečení si zaslouží výraznější obutí. Proto se nebojte ani různých výšivek, zvířecích vzorů nebo barev. Pozor ale, abyste to nepřehnaly. Takovou obuv volte k jednoduchým střihům a neutrálním barvám.

Ke kalhotám i mohutnější střih

K sukním, šatům nebo kostýmku zvolte tenisky, které na vaší noze nebudou působit příliš mohutně. Vybírejte raději ty jednoduché se slim střihem. Naopak ke kalhotám nebo úzkým džínům klidně sáhněte po trochu odvážnější variantě a nebojte se ani mohutnějších modelů. V případě, že nosíte kalhoty nad kotníky, hezký detail vytvoří odhalený kotník. Jestli na to zrovna není počasí, oblečte si k nim barevné nebo síťované ponožky.

Na svatbu v teniskách

Máte před sebou letos několik svateb a už teď vás z představy lodiček bolí nohy? Pak věřte, že i na svatbu můžete přijít v teniskách. Klidně v kombinaci s koktejlkami či elegantními rozevlátými šaty. Vykouzlete z tenisek skvělý doplněk použitím saténové stuhy místo tkaniček. Uvidíte, že to spolu bude vypadat nádherně a vy nebudete trpět ve vysokých podpatcích.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Zhubnout kilogramy, které si možná nesete s sebou od Vánoc nebo z prožité dovolené, jež se nesla ve znamení ochutnávání tamních pokrmů - to je cíl mnoha žen. Odborníci na hubnutí se však shodují na tom, že klíčem k úspěchu je z většiny správné stravování. Do svého jídelníčku proto zařaďte spoustu zeleniny. Mnohé druhy vaši snahu velkou měrou podpoří.
O spodním prádle se zrovna moc nemluví, a to hlavně z toho důvodu, že se jedná o něco opravdu intimního, ale přitom tak běžného. Také proto jsou fakta o spodním prádle tak trochu zapovězena – ale věřte, že i v tomto případě se můžete zasmát a podivovat, jakou proměnou spodní prádlo prošlo za tu dlouhou řadu let od jeho vynalezení.
Červená řepa je doslova vitaminová bomba. Obsahuje mnoho látek, příznivých pro náš organismus. Může se pyšnit například vysokým obsahem vitamínu C, vitamínu B. Mimo jiné také obsahuje další blahodárné minerály, jako je hořčík, draslík, sodík. Je plná železa a kyseliny listové, a tak se doporučuje i při chudokrevnosti. Také příznivě působí na štítnou žlázu, protože v ní najdeme i jód. A jaké má další skvělé vlastnosti?
Jestliže jste sama ve třiceti, není na tom dnes nic divného. Pokud zůstáváte stále sama a je vám čtyřicet či padesát, začínáte vypadat podezřele. Dlouholeté představy jsou, že je single typicky mladý muž nebo mladá žena, kteří si užívají života, cestují nebo dělají kariéru. Je ale tohle tvrzení pravdivé?
Někdy je to prostě nutné. Tělo přemůžou bakterie a jinak než s pomocí antibiotik se s nimi nezvládnete vypořádat. Předepsaná antibiotika původce nemoci obvykle spolehlivě zničí, ale v našem těle napáchají další škody. Po jejich užívání je tedy třeba myslet i na to, jak tělo dostat zpět do předchozí formy.
Chodit bez bot se stalo tak trochu módním trendem. Najednou máme podporovat chůzi dětí po kamínkách, existují různé stezky na trénink chůze naboso, frčí barefoot neboli bosé boty. Čím nám tohle ale vlastně prospívá? Bude naše zdraví za chůzi naboso opravdu vděčné?
Jakou nohou jste vkročili do nového roku? I když se zdá být letošní rok stejný jako loňský, několik změn už začalo platit. Mluvíme předně o finančních změnách, kterých letos bylo víc než dost. Otázku je, jestli k řadě z nich muselo vlivem koronavirové krize a velkého schodku ve státním rozpočtu dojít. V každém případě k nim došlo a my vám přinášíme velký přehled.
Naše manželství jsem vždy brala jako ideální soužití muže a ženy. Všichni naši známí nás měli jako vzor toho, jak by to v dlouhodobém vztahu mělo vypadat. Byla jsem do manžela zamilovaná od svých dvaceti let, po několika letech mě požádal o ruku. Jak jsem se ale mýlila v tom nejbližším člověku, kterého mám, to si ani nedokážete představit! Než se objevila jeho nemanželská dcera...
„Už to mezi námi není takové, jako dřív. Chybí mi chvíle, kdy jsme neřešili jen pleny, očkovaní, hlídání, opruzeniny, růst zoubků. Náš sexuální život je po narození dítěte na bodu mrazu. Všechno se točí kolem prcka a nemáme na sebe s partnerem už vůbec žádný čas. Jsem uvázaná doma a můj svět je jen pračka, pleny a sporák. Nepamatuji si, kdy jsem naposledy měla čas umýt si vlasy nebo si udělat nehty. Co máme mimino, jsem pro svou ženu druhé kolo u vozu. Všechno mám na krku já a partner mi s ničím nepomáhá. Moje žena o sebe přestala pečovat.“ Tohle je výčet těch nejčastějších příčin sporů, které vyvstávají po narození dítěte. Poznáváte se v některém z uvedených příkladů? Dnešní článek vás provede nejčastějšími příčinami partnerské poporodní nebo chcete-li rodičovské krize.

Nepřehlédněte

Každá žena ví, že bez doplňků by nebyl outfit dokonalý a úplný. I za doplňky se musí utrácet, a to zejména za náušnice, které jsou často to nejvýraznější na celém outfitu. Ovšem stejně, jako je tomu v případě jiných kousků oblečení, i ve světě náušnic se mění trendy jako na běžícím pásu. Každý rok móda přinese na trh zcela jiné typy náušnic, které mají zpestřovat outfity v dané sezoně. Nabízí se proto otázka, jaké náušnice ovládnou nejbližší měsíce a týdny?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek