Pondělí , 30. 01. 2023

Robin

Sára (32): Nevěra partnera se týká i mě. Zjistila jsem s kým, položilo mě to

Člověk si nikdy ničím nemůže být úplně jistý, já jsem si ale byla jistá, že prožívám konečně pravou lásku. Měla jsem plány do budoucna, konečně jsem chtěla založit rodinu, po které jsem tolik toužila. S přítelem jsme spolu začínali už společný čtvrtý rok, už byl čas.
nevěra partnera
Nevěra potkává nejeden vztah, bohužel. (foto: 123RF)

01. 12. 2021

Pak jsem ale pozorovala, že se chová jinak, vyhýbá se otázkám o naší budoucnosti, rodině, a nakonec jsem pochopila, že mi taky lže. Nevěra partnera přišla i k nám. Došlo mi, že mě nejspíš podvádí, indicií jsem měla dost. Když jsem ale přišla na to, s kým mě podvádí, úplně jsem se složila.

Na stejné vlně

Přítele Petra jsem poznala na párty, kterou pořádala moje kolegyně, ona nás seznámila a od prvního okamžiku jsem věděla, že my dva jsme prostě na stejné vlně. První roky našeho vztahu to bylo krásné. Pořád jsme někam jezdili, užívali si. Sehnali jsme si dokonce společný byt a mluvili o budoucnosti. Byl to pěkný vztah, já jsem věřila, že jsem konečně našla toho pravého.

Dnes to vnímám jinak, ale tehdy jsem byla opravdu zamilovaná. Mí rodiče byli skvělí a vychovávali nás v tom, že rodina je základ. Takže jsem toužila jednou mít stejně skvělou rodinu, jakou jsme byli i my. No a Petr to chtěl taky, hodně jsme o tom mluvili.

Nečekaný zlom

Jenže nic netrvá věčně, naše idylka taky ne. Původně jsme se dohodli, že až si něco užijeme, našetříme a budeme mít pěkné a stabilní bydlení, začneme se o rodinu pokoušet. To všechno bylo splněno, my začali už čtvrtý společný rok, a tak jsem doufala, že se začneme posouvat dál.

Jenže se nedařilo, Petr se začal chovat divně, nebyl moc doma, na moje otázky neodpovídal, vyhýbal se mi, nechtěl řešit budoucnost, a nakonec se mnou odmítal i spát. To byl zlom, který mě utvrdil v tom, že se něco děje. A taky se dělo.

Proč jsi jí volal?

Mám sestru, jednovaječné dvojče. Jako malá jsem byla nejšťastnější holka na světě, takovou sestru si mohla každá jen přát. Byly jsme jako jedna, měly jsme stejné vlasy, stejně jsme se oblékaly, každý nás obdivoval, neslo to i mnoho výhod. Povahově jsme byly rozdílné, a proto jsme se samozřejmě tolik doplňovaly.

K TÉMATU  Dvoří se vám milý a příjemný kolega, přesto s ním nechcete jít na rande. Jak neurazit a bezpečně odmítnout?

I v dospělosti jsme si byly hodně blízké, Petr ji samozřejmě dobře znal. Sestra už dávno svou rodinu má, asi jsem jí to občas záviděla, ale nevím, zda bylo co. Našla si staršího přítele, který už měl z prvního manželství dospělou dceru. Je krásná, má dvacet let a té bych tedy opravdu macechu dělat nechtěla.

Když jsem začala pátrat po tom, co se s Petrem děje, nedalo mi to a udělala jsem to, co se nemá. Vzala jsem si jeho telefon a projela jsem mu zprávy i výpis hovorů. Zjistila jsem, že si volal s mou sestrou, mě o tom ale nic neřekl, jinak jsem v seznamu našla jen mužská jména, těch jsem si nevšímala. Okamžitě jsem na něj udeřila, proč si volal tolik s mou sestrou, co to má znamenat. Okamžitě jsem věděla, že mě určitě podvádí s ní!

Pravda se ukázala a bolelo to

Udělala jsem scénu, za kterou se docela stydím. Samozřejmě, že jsem si myslela, že mě podvádí s ní, protože jinak by mi přece řekl o tom, že si i třikrát denně volají. Pravda byla ale jinde. Moje sestra Petra dala dohromady se svou nevlastní dcerou!

Ano, seznámila je, a ještě je podporovala v tom, aby se mohli vídat, dokonce jim půjčovala chatu, aby se tam mohli scházet. Volali si, aby se domluvili na detailech a svou milenku si Petr v telefonu zapsal pod mužským jménem. Byla jsem jako opařená, když mi sestra řekla pravdu.

Odůvodnila to tím, že já jsem na něj moc tlačila kvůli dítěti a on se jí svěřil. Jako útěchu mu předhodila svou dvacetiletou nevlastní dceru, se kterou Petr nejenže začal spát, ale sháněl pro ně už i bydlení.

K TÉMATU  Samota má na zdraví člověka špatný vliv. Jaké nemoce vám podle vědců hrozí? A co vám přinese spokojený vztah?

Složila jsem se, tohle jsem nečekala, možná to bylo horší, než kdyby mě podváděl přímo se sestrou. Nejhorší bylo to, že je podporovala, že mě takhle zradila. Navíc jsem se musela vyrovnat s tím, že mě můj přítel vyměnil za dvacetiletou holku.

Musela jsem začít chodit na terapie a beru léky, nezvládla jsem to a vůbec nevím, co bude dál.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Darina (38): Milenec je stále součástí života. Píšu si s ním žhavé zprávy, i když jsem vdaná

Erika (48): Po dvaceti letech se objevila manželova 15letá dcera

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

V počátcích každého vztahu je velmi těžké odhadnout, jak je ten druhý naladěn, jaká témata ho uvádějí do rozpaků a které mu naopak vůbec nevadí, nebo ho dokonce těší. Pokud spolu ale trávíte romantický večer, vždycky dopadne velmi nechvalně, pokud stočíte řeč na jedno z níže uvedených témat.
Jaké jsou vaše plány a cíle? Chcete zůstat v zajetých kolejích zaměstnance? Nebo prahnete po výstupu ze své zóny komfortu, která s sebou nese také start podnikání? Ať už chcete rozjet velkou společnost nebo působit „na vlastní noze”, v obou případech by vám v knihovně mělo dřímat několik knižních výtisků, které mohou člověka sedmimílovými kroky posunout kupředu.
Cestování se stane vášní prakticky každého, kdo se do něj ponoří a kdo si začne sepisovat seznam míst, která by chtěl během svého života navštívit. Na wish listu prakticky každého cestovatele se nachází nádherná Paříž, Fontána di Trevi v Římě nebo Spojené státy, které se chtějí zažít už jenom kvůli odlišné kultuře a faktu, že se jedná o naprosto jiný svět. Co si na papír ale napsat i taková místa, o kterých se předpokládá, že za pár let zmizí z povrchu zemského?
Rádi byste si s partnerem, rodinou či přáteli pronajali byt, ale máte s hledáním bytu buď špatné zkušenosti, nebo jde dokonce o vaši vůbec první zkušenost? Máme pro vás několik tipů, jak vhodný byt bezpečně najít.
Máte v plánu pořízení nové kuchyňské linky? Pak jistě stojíte před důležitým rozhodnutím. Je lepší koupit si kuchyňskou linku matnou, nebo lesklou? Jasná odpověď v podstatě neexistuje, můžete však obojí zkombinovat nebo si projít všechny výhody a nevýhody. Jak se nakonec rozhodnete?
Rožnov pod Radhoštěm je krásné malebné město v srdci Beskyd. Je zde mnoho památek, které rozhodně stojí za návštěvu. Nachází se tu také mnoho sportovišť a míst, na něž byste se s dětmi měli určitě vydat. Pokud se tedy chystáte na dovolenou směr Valašské Beskydy, určitě nepřehlédněte naše tipy.
Vaše dcera nebo syn jsou v klidu, zatímco vy už čtrnáct dní před nástupem do školy vůbec nespíte? Nejspíš z toho máte větší stres než oni sami. A není divu. Zatímco jejich úkolem je jen včas vstávat a dobře se učit, vaše práce čítá, aby měli prostředí, v němž se budou cítit dobře a ve kterém se budou učit jedna radost.
Je to tady! Společnost Warner Media oznámila, že hrdinové oblíbeného sitcomu z devadesátek se již v květnu objeví na stanici HBO Max. Co o comebacku legendárních Přátel víme, jak se k němu samotní aktéři vyjádřili, a jak se k tomu postavili tvůrci? Nový projekt je na spadnutí!

Nepřehlédněte

Co tvoří základ dámského šatníku? Vedle džínů, jednobarevných triček a krátkých letních šortek bychom tam našli také overaly, které se v posledních letech radují z velkého zájmu o ně. Jedná se o módní trend, který je dnes k dostání v celé spoustě provedení. Nosit ho lze jak na večírky či plesy, ale také si lze koupit kousek na spaní nebo letní provedení k moři. Už také vlastníte tento vkusný trend?
I když se loňské léto neslo v poměrně propršeném duchu a člověk si víc užil dešťů než sluníčka, stejně nás to z úsporného hlediska příliš nespasilo. Respektive to nespasilo ty, kteří dešťovou vodu nechytali a nadále z ní netěžili. Jejich spotřeba vody byla stejně vysoká jako každý rok, ovšem ti aktivnější se těšili z rapidní úspory.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek