Neděle , 24. 09. 2023

Jaromír

Sára (32): Nevěra partnera se týká i mě. Zjistila jsem s kým, položilo mě to

Člověk si nikdy ničím nemůže být úplně jistý, já jsem si ale byla jistá, že prožívám konečně pravou lásku. Měla jsem plány do budoucna, konečně jsem chtěla založit rodinu, po které jsem tolik toužila. S přítelem jsme spolu začínali už společný čtvrtý rok, už byl čas.
nevěra partnera
Nevěra potkává nejeden vztah, bohužel. (foto: 123RF)

01. 12. 2021

Pak jsem ale pozorovala, že se chová jinak, vyhýbá se otázkám o naší budoucnosti, rodině, a nakonec jsem pochopila, že mi taky lže. Nevěra partnera přišla i k nám. Došlo mi, že mě nejspíš podvádí, indicií jsem měla dost. Když jsem ale přišla na to, s kým mě podvádí, úplně jsem se složila.

Na stejné vlně

Přítele Petra jsem poznala na párty, kterou pořádala moje kolegyně, ona nás seznámila a od prvního okamžiku jsem věděla, že my dva jsme prostě na stejné vlně. První roky našeho vztahu to bylo krásné. Pořád jsme někam jezdili, užívali si. Sehnali jsme si dokonce společný byt a mluvili o budoucnosti. Byl to pěkný vztah, já jsem věřila, že jsem konečně našla toho pravého.

Dnes to vnímám jinak, ale tehdy jsem byla opravdu zamilovaná. Mí rodiče byli skvělí a vychovávali nás v tom, že rodina je základ. Takže jsem toužila jednou mít stejně skvělou rodinu, jakou jsme byli i my. No a Petr to chtěl taky, hodně jsme o tom mluvili.

Nečekaný zlom

Jenže nic netrvá věčně, naše idylka taky ne. Původně jsme se dohodli, že až si něco užijeme, našetříme a budeme mít pěkné a stabilní bydlení, začneme se o rodinu pokoušet. To všechno bylo splněno, my začali už čtvrtý společný rok, a tak jsem doufala, že se začneme posouvat dál.

Jenže se nedařilo, Petr se začal chovat divně, nebyl moc doma, na moje otázky neodpovídal, vyhýbal se mi, nechtěl řešit budoucnost, a nakonec se mnou odmítal i spát. To byl zlom, který mě utvrdil v tom, že se něco děje. A taky se dělo.

Proč jsi jí volal?

Mám sestru, jednovaječné dvojče. Jako malá jsem byla nejšťastnější holka na světě, takovou sestru si mohla každá jen přát. Byly jsme jako jedna, měly jsme stejné vlasy, stejně jsme se oblékaly, každý nás obdivoval, neslo to i mnoho výhod. Povahově jsme byly rozdílné, a proto jsme se samozřejmě tolik doplňovaly.

K TÉMATU  5 věcí, co muži nesnáší na ženách, i když to nikdy neřeknou?

I v dospělosti jsme si byly hodně blízké, Petr ji samozřejmě dobře znal. Sestra už dávno svou rodinu má, asi jsem jí to občas záviděla, ale nevím, zda bylo co. Našla si staršího přítele, který už měl z prvního manželství dospělou dceru. Je krásná, má dvacet let a té bych tedy opravdu macechu dělat nechtěla.

Když jsem začala pátrat po tom, co se s Petrem děje, nedalo mi to a udělala jsem to, co se nemá. Vzala jsem si jeho telefon a projela jsem mu zprávy i výpis hovorů. Zjistila jsem, že si volal s mou sestrou, mě o tom ale nic neřekl, jinak jsem v seznamu našla jen mužská jména, těch jsem si nevšímala. Okamžitě jsem na něj udeřila, proč si volal tolik s mou sestrou, co to má znamenat. Okamžitě jsem věděla, že mě určitě podvádí s ní!

Pravda se ukázala a bolelo to

Udělala jsem scénu, za kterou se docela stydím. Samozřejmě, že jsem si myslela, že mě podvádí s ní, protože jinak by mi přece řekl o tom, že si i třikrát denně volají. Pravda byla ale jinde. Moje sestra Petra dala dohromady se svou nevlastní dcerou!

Ano, seznámila je, a ještě je podporovala v tom, aby se mohli vídat, dokonce jim půjčovala chatu, aby se tam mohli scházet. Volali si, aby se domluvili na detailech a svou milenku si Petr v telefonu zapsal pod mužským jménem. Byla jsem jako opařená, když mi sestra řekla pravdu.

Odůvodnila to tím, že já jsem na něj moc tlačila kvůli dítěti a on se jí svěřil. Jako útěchu mu předhodila svou dvacetiletou nevlastní dceru, se kterou Petr nejenže začal spát, ale sháněl pro ně už i bydlení.

K TÉMATU  Známá značka produktů pro muže eJoy® přichází s jedinečnou akcí. Využijte speciální 20% "korona slevu"

Složila jsem se, tohle jsem nečekala, možná to bylo horší, než kdyby mě podváděl přímo se sestrou. Nejhorší bylo to, že je podporovala, že mě takhle zradila. Navíc jsem se musela vyrovnat s tím, že mě můj přítel vyměnil za dvacetiletou holku.

Musela jsem začít chodit na terapie a beru léky, nezvládla jsem to a vůbec nevím, co bude dál.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Darina (38): Milenec je stále součástí života. Píšu si s ním žhavé zprávy, i když jsem vdaná

Erika (48): Po dvaceti letech se objevila manželova 15letá dcera

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pití vody se šťávou z citronu, pomeranče nebo limety je zdravé a v rámci hubnoucích režimů a zdravého živoního stylu se těší velké oblibě. Nástrojů na vymačkání šťávy z plodů je k dostání nepřeberné množství, ale co takhle nějaký pěkný kousek? Designové odšťavňovače nejen, že odvedou svojí práci, ale ve vaší kuchyni se budou vyjímat! Na citrusové plody jsou nejvhodnější odstředivé ošťavňovače, ale můžete použít i ty klasické ruční. Které si vybrat?
Jeden z nejvzrušivějších momentů každého roku nastal, vyrážíte na dovolenou. S tím je ale spojená řada povinností a výzev, mezi něž patří balení. Pro někoho je tato aktivita zcela zábavná, a navíc ještě umocněná o těšení se. Pro druhé balení představuje zase stres, který chtějí mít co nejdříve za sebou.
I když jídlo není zrovna nejlevnější položka, to nejdražší na Vánocích jsou zejména dárky. Dvojnásob to platí tehdy, pokud máte kolem sebe víc lidí, které chcete pod stromečkem obdarovat. Jak se dá ušetřit za dárky, aniž byste museli mít výčitky před ostatními členy rodiny? Poradíme vám.
Přemýšlíte o zajímavém prvku do ložnice nebo obývacího pokoje? Stoličky a taburety nejen, že dobře vypadají, ale jsou také naprosto univerzální. Slouží jak k samotnému sezení, tak i jako opěrka pro vaše unavené nohy při posezení v sedačce nebo křesle u televize. Využití najdou také v předsíni jako sedátko při obouvání. Stoličky i taburety lze dnes koupit téměř v jakékoli designové podobě.
Péče o sebe je v dnešní době pro mnoho lidí synonymem nákupních horeček, drahých lázeňských procedur, brunchů či kosmetiky. Stalo se to jakýmsi symbolem pro kosmetický a fitness průmysl. Mnoho lidí ale zapomíná investovat také do zcela jiné formy péče o sebe. A to do péče o své duševní a emocionální zdraví o které je rovněž třeba se starat. V tomto článku si řekneme, jak na to.
Připravit vše potřebné pro dítě na dva týdny do malého kufříku je velmi složitá věc. Proto bychom se měli při balení snažit, aby dítěti nic nechybělo, ale aby v kufru nemělo ani zbytečně moc nepotřebných věcí. Existují seznamy věcí, které si na letní tábor má dítě vzít, ale co opravdu potřebuje a bez čeho se neobejde? Vezměte si papír a tužku a sepište si seznam.

Nepřehlédněte

Občas se to stane každému. Protáhneme se ze strnulé pozice a v tu ránu uslyšíme křupnutí. Nevábný zvuk, po kterém zpravidla pocítíme příliv úlevy. Co když ale takový zvuk slyšíme o něco častěji, několikrát za den, a stává se z něj železná pravidelnost? Je to problém, nebo můžete být v klidu? Pojďme tomu přijít na kloub.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek