Pátek , 01. 07. 2022

Jaroslava

Erika (48): Po dvaceti letech se objevila manželova 15letá dcera

Naše manželství jsem vždy brala jako ideální soužití muže a ženy. Všichni naši známí nás měli jako vzor toho, jak by to v dlouhodobém vztahu mělo vypadat. Byla jsem do manžela zamilovaná od svých dvaceti let, po několika letech mě požádal o ruku. Jak jsem se ale mýlila v tom nejbližším člověku, kterého mám, to si ani nedokážete představit! Než se objevila jeho nemanželská dcera...
manželova dcera
Objevila se manželova dcera, o které nevěděl. (foto: 123rf.com)

22. 03. 2021

Láska mého života

Náš pohodový vztah byl pro mnohé inspirací, než se objevila manželova dcera. Často jsem slýchávala od kamarádek, jak se se svými manželi hádali snad i kvůli úklidu nádobí. Náš vztah byl veskrze klidný a nikdy jsme nemuseli řešit žádné sváry.

Manžel jezdíval pravidelně na ryby, kde si podle svých slov vždy vyčistil hlavu a přijel klidný. Myslela jsem si, že mám opravdové životní štěstí, když mám i po několika letech manželství spokojený život.

Konflikty? To jsme neznali

Kdykoliv se řešily zásadní otázky ohledně nové práce, školy dětí nebo třeba nepříjemného sousedského soužití, vždy jsme byli za jedno. Většinou dal manžel na má slova a nebylo třeba cokoliv dál řešit. Když měl nějaký dobrý nápad, to jsem se ho zase chytla já.

Vždycky jsme jeden druhého spíše motivovali k lepším výsledkům, ať už to bylo v rámci sportu, vzhledu nebo jen ve vztahu k ostatním. Přišel mi jako muž, o kterého se můžu kdykoliv opřít a mohu mu plně důvěřovat.

Pak ale přišel naprostý šok – dcera!!

Do naší rodinné idylky, ve které jsme vychovávali dvě již téměř samostatné děti, ale vstoupilo něco naprosto šokujícího. A to doslova. Během jednoho podzimního dne u nás zazvonila nějaká slečna. Myslela jsem si, že nám bude nabízet nějaký časopis, ale jednalo se o něco úplně jiného. Mladá slečna totiž hledala mého manžela s tím, že se domnívá, že je její otec. Byla to manželova dcera!

Myslela jsem si, že se jedná o nějaký nemístný vtípek mladé holky. Nakonec jsem se s ní ale domluvila, že se sejdeme v kavárně, až manžel přijde z práce.

Manželova dcera přinesla fotky nějaké ženy

Manželovi jsem neřekla, že nás v kavárně bude někdo čekat. Prostě jsme si spolu vyšli. Slečna už na nás čekala. Manžel ji samozřejmě nepoznal. Oddechla jsem si. Pak ale začala vytahovat fotografie z kabelky, na kterých byla její matka. Šlo vidět, že ji manžel poznává.

K TÉMATUJindřiška (45): Moje šéfová je příšerná. Jsme pro ni jen čísla!

Slečna nám sdělila, že její matka neví, že se za svým domnělým tátou vydala, ale že jí je už patnáct a že nechtěla déle čekat. Manžel byl úplně bledý. Šlo vidět, že nechce ranit ani tu dívku, ani mě. Nakonec se tedy přiznal.

Od té doby máme tichou domácnost

Řekl mi, že se seznámil na rybách s jistou slečnou, a že spolu prožili románek. Vysvětloval, že nic takového neměl v plánu, ale že jej mladá rybářka svedla. Své dceři se zase snažil vysvětlit, že je mu líto, že vyrůstala bez táty. Neměl o ní nejmenší tušení. Potom nastalo ticho. Vzala jsem si na slečnu telefon a adresu a rozloučili jsme se. Nastala tichá domácnost.

Teprve za čas mi došlo, jak velká zrada to byla

Chvíli mi trvalo, než mi došlo, co se vlastně stalo. Tohle objevení nového člena rodiny je naprostou kudlou do mých zad. Člověk, kterému jsem tolik let věřila, mě sprostě podvedl, a navíc si u toho ještě nedal pozor. A je z toho jeho nemanželská dcera.

Neměla jsem chuť po nikom křičet. Jen jsem se cítila uvnitř naprosto zlomená. Samozřejmě jsem také měla možnost, chlapi se kolem mě vždycky točili. Já toho ale nikdy nevyužila. Věřila jsem v naši lásku. Hodně jsem se ve svém manželovi mýlila.

Náš vztah ochladl a já cítím letargii. S novou slečnou se samozřejmě občas stýkáme, je to mladý člověk, který za nic nemůže. K manželovi už ale vůbec nic necítím. Je to můj spolubydlící. Už mu nemohu vůbec v ničem věřit.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Irena (47): Pochovala jsem své vlastní dítě. Nikdy mi nebylo hůř

Jitka (43): Dceru mi odvedl drogový dealer. Jak se s tím srovnat?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Když si prohlížíte své fotky z dovolené, rozhodně nevypadáte jako módní ikony z časopisů a sociálních sítí? Poradíme vám zaručené fígle módních blogerek. Rozhodně zapomeňte na to, že nejste fotogenická. Jen musíte zaujmout tu správnou pózu a úhel - a výsledek bude úchvatný! Už se těšíte na nové fotky?
Rakovina je druhou z nejčastějších příčin úmrtí. Odborníci se shodují na tom, že má mnoho původců, jako je dědičnost, stres, kouření, životní prostředí a další vnější vlivy. A až ze třetiny příčin považují nesprávné stravování. Vhodnou skladbou jídla tak můžete hodně ovlivnit a zachránit. Známe potraviny, které fungují jako prevence proti této zákeřné nemoci!
Zahradní fontány, vodotrysky nebo kašny. Obzvlášť v paprscích slunce vypadá voda krásně, ale stejně tak navodí její podsvícení v noci příjemnou atmosféru. Fontány se liší tvarem i velikostí, dají se pořídit jako celek nebo nechat sestavit přímo na vaší zahradě. Jedno mají ale společné - jejich pohybující se třpytivá voda pro vás bude během relaxování venku stejně uhrančivá, jako táborák během letního večera.
Nemusíte mít přímo roubenku nebo srub. Dřevěný interiér sluší každé chatě, ale můžete se jím obklopit i doma. Tento klasický materiál bude v módě pořád. Dřevo existuje v mnoha variantách i barvách a s jeho pomocí vytvoříte neopakovatelné bydlení. Působí příjemně a je také zdravotně naprosto nezávadné. Prohlédněte si krásné interiéry, kde je hlavním motivem právě dřevo.
Negativní zprávy nás zahlcují. Napětí stoupá a klid nejspíše ještě dlouho nikdo z nás nepozná. Není se čemu divit. Sotva jsme zvládli jednu krizi, přišla další, daleko horší a jen kousek od našich hranic. Obavy o budoucnost nyní trápí hodně lidí. Pokud nemůžete z aktuálního dění spát a pracují vám nervy, soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, které vám pomohou náročné období zvládnout.
Prázdniny a dovolené jsou za dveřmi. Ovšem letos budou pro mnohé z nás jiné. Místo koupání v teplém moři nás čeká ráchání v bazénech, studených řekách a ne vždy zrovna čistých rybnících či přehradách. Následkem pak může být řezání a pálení, které mnohé z nás tak důvěrně znají. Typické letní záněty totiž dokážou pořádně potrápit a zkazit volno.
Sezóna klíšťat už nastala. Že se kvůli tomu bojíte do přírody, abyste si domů nepřinesli boreliózu nebo klíšťovou encefalitidu? V tom případě pro vás máme dobrou zprávu, nemusíte se vzdávat přírody, abyste žádné klíště nepřilákali. Stačí se jen dostatečně chránit a vsadit na prevenci.
Ve znamení Beran jsou lidé narození od 21. 3. do 20.4. Tomuto znamení vládne živel ohně. Tito lidé jsou tak opravdu nabití energií a zároveň velmi ambiciózní. Beranům vládne planeta Mars, jde o znamení, jehož symboly jsou jaro, nové začátky a jiskra. Berani jsou velcí bojovníci, ale co dalšího charakterizuje tohle kardiální a ohnivé stvoření?
Naše životy se mění každý den. Existují ale milníky, kterých se obáváme všichni. Oslavit 30. narozeniny je pro většinu žen velmi těžkým dnem, kterého se bojí už pár let předtím. Co se ale s tímto životním mezníkem změní? Ženy a muži to mají určitě jinak, dnes se podíváme na něžné pohlaví a změny v jejich životech a životních stylech. Najdete se v některé z nich?
Situace je kritická. Místo toho, aby děti zamířily do lavic, zůstávají dál doma. Uzavřené jsou kompletně nejen základní školy, ale nově i ty speciální a mateřské. Přesto počet nemocných mezi nejmenšími v posledních dnech roste. Je tak nejvyšší čas začít posilovat jejich obranyschopnost. Soutěžte proto s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia s oceněným vitaminem D a probiotiky, které podpoří jejich imunitu.
Chtěla byste začít meditovat? Láká vás být o samotě jen se svými nejniternějšími myšlenkami a touhami? Ale jak na to? Možná si připadáte jako Liz Gilbertová z románu Jíst, meditovat, milovat, která věděla přesně, jak na to, ale nedokázala se správně naladit. Nebojte, poradíme vám jak a kde s meditací začít krok za krokem.

Nepřehlédněte

Po delší odmlce se nám opět otevírají hrady a zámky. Pokud tedy nemáte program na následující víkend, vyberte si z našeho seznamu ty nejatraktivnější památky, jež se vám vryly do paměti třeba díky nestárnoucím pohádkám, které se pravidelně vysílají v televizi během vánočních svátků.
Nevolnost, průjmy, zácpy, nadýmání, nafouklé břicho. Připadá vám to povědomé? Taky vás sužují tyto zdravotní problémy? Mám pro vás dobrou zprávu! Z těchto potíží vede cesta ven! Stačí do vašeho života zařadit těchto 5 tipů a vaše trávení vám poděkuje. Věřím, že nejen vaše trávení, ale i vaše psychika, jelikož špatné trávení nás díky nepříjemných problémům může dostávat do stresu.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek