Domů » Reklama » Jsou Češi chytřejší než realitní makléři? Otestujte se v nejrozsáhlejším online testu
Bydlení Reklama

Jsou Češi chytřejší než realitní makléři? Otestujte se v nejrozsáhlejším online testu

makléři
Realitní makléři u nás nemají nejlepší pověst. V posledních letech se vnímání jejich práce v očích prodávajících i kupujících poněkud zlepšilo, ale přesto přibývá Čechů, kteří se rozhodnout pro dobrodružství v neprobádaném světě realit bez ostříleného průvodce. Určitý podíl viny na tom mají autoři článků ve stylu „jak prodat nemovitost ve třech krocích“. Možná jste podobný návod četli a došli k závěru, že realitku vůbec nepotřebujete. Třeba to tak skutečně bude – můžete to zjistit v rámci jedinečného online kurzu, který připravila MAXIMA REALITY.

Prodat nemovitost? Zvládnete to i sami, ale…

Prodej bytu, domu i pozemku určitě zvládnete. Otázkou však je, s jakým výsledkem. Pokud budete vršit chybu na chybu, proces se nepříjemně protáhne – v horším případě za nemovitost nedostanete adekvátní částku. A právě proto MAXIMA vytvořila kurz, ve kterém si můžete otestovat své znalosti. Především si je doplnit o zbrusu nové poznatky.

Co se v kurzu naučíte a kolik vás to bude stát?

Kurz vám prozradí odpověď na otázku „Kolik si mám říct za byt?“ a mimo jiné se v něm dozvíte i to, jaké smlouvy pro prodej bytu náleží. Informacemi nabitý projekt přelouskáte za 2,5 hodiny – každá ze čtyř tematických sekcí vám zabere zhruba půlhodinu. Po celou dobu vám bude dělat průvodce sympatický herec Pavel Richta, jehož příjemný udrží vaši pozornost od začátku až do konce.

A teď to hlavní – cenu kurzu. Na kolik si ceníte ucelený návod, jak stanovit tržní cenu, jak prezentovat nemovitost, jak jednat se zájemci, a konečně i jak si ohlídat právní právní bezpečí? Překvapivě ho MAXIMA nabízí zcela zdarma.

Až kurz projdete a otestujete si své realitní znalosti, budete moct učinit objektivní rozhodnutí, jestli na prodej bytu bez realitky máte nervy, nebo se raději vydáte cestou spolupráce se zkušeným makléřem.