Úterý , 28. 03. 2023

Soňa

Jsou Češi chytřejší než realitní makléři? Otestujte se v nejrozsáhlejším online testu

Realitní makléři u nás nemají nejlepší pověst. V posledních letech se vnímání jejich práce v očích prodávajících i kupujících poněkud zlepšilo, ale přesto přibývá Čechů, kteří se rozhodnout pro dobrodružství v neprobádaném světě realit bez ostříleného průvodce. Určitý podíl viny na tom mají autoři článků ve stylu „jak prodat nemovitost ve třech krocích“. Možná jste podobný návod četli a došli k závěru, že realitku vůbec nepotřebujete. Třeba to tak skutečně bude – můžete to zjistit v rámci jedinečného online kurzu, který připravila MAXIMA REALITY.

Prodat nemovitost? Zvládnete to i sami, ale…

Prodej bytu, domu i pozemku určitě zvládnete. Otázkou však je, s jakým výsledkem. Pokud budete vršit chybu na chybu, proces se nepříjemně protáhne – v horším případě za nemovitost nedostanete adekvátní částku. A právě proto MAXIMA vytvořila kurz, ve kterém si můžete otestovat své znalosti. Především si je doplnit o zbrusu nové poznatky.

Co se v kurzu naučíte a kolik vás to bude stát?

Kurz vám prozradí odpověď na otázku „Kolik si mám říct za byt?“ a mimo jiné se v něm dozvíte i to, jaké smlouvy pro prodej bytu náleží. Informacemi nabitý projekt přelouskáte za 2,5 hodiny – každá ze čtyř tematických sekcí vám zabere zhruba půlhodinu. Po celou dobu vám bude dělat průvodce sympatický herec Pavel Richta, jehož příjemný udrží vaši pozornost od začátku až do konce.

A teď to hlavní – cenu kurzu. Na kolik si ceníte ucelený návod, jak stanovit tržní cenu, jak prezentovat nemovitost, jak jednat se zájemci, a konečně i jak si ohlídat právní právní bezpečí? Překvapivě ho MAXIMA nabízí zcela zdarma.

Až kurz projdete a otestujete si své realitní znalosti, budete moct učinit objektivní rozhodnutí, jestli na prodej bytu bez realitky máte nervy, nebo se raději vydáte cestou spolupráce se zkušeným makléřem.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Žraloci. Pro někoho jsou to velmi obávaní mořští tvorové, pro jiné fascinující živočichové, které by bylo úžasné více probádat a ochraňovat. Do podvědomí většiny z nás se žraloci, jakožto krvelačné bestie, zapsali předně Spielbergovým filmem Čelisti. Zároveň v posledních měsících a letech se stále dočítáme a doslýcháme o smrtelných útocích na lidi v destinacích, ve kterých bychom to zrovna nečekali.
Pocení je zcela běžný jev. A zatímco během zimy mu nevěnujeme prakticky žádnou pozornost, v létě o ni doslova žádá. Zejména v parných horkých dnech nám jeho pach umí znepříjemnit nejeden výlet nebo cestování vlakem či městskou hromadnou dopravou. Věděli jste ale, že pocením vylučujeme veledůležité minerály z těla? 
Vytřete návštěvě zrak, až ji usadíte na originální zahradní posezení. Venkovní nábytek z palet má tu výhodu, že si ho můžete poskládat podle sebe jako lego. Palety mají přirozeně svůj daný tvar, ten je ale možné půlit nebo jinak upravovat. Rohová sedačka se stolkem na kolečkách vypadá skvěle. Stačí vše natřít barvou podle vaší chuti a opatřit matrací a polštářky.
Léto je pro rty extrémním obdobím: naše rty, stejně jako celý obličej, jsou vystaveny spalujícímu slunci, horkému suchému větru, někdy dokonce i slané mořské vodě. Navíc kvalita rtěnky, kterou na rty nanášíme také může přispět k podráždění už tak namáhaných rtů. Co tedy dělat, aby vaše rty vypadaly stále mladé, pevné a sladké? Dáme vám několik rad, jak o ně správně pečovat.
Ačkoli bychom to měli dělat všichni, opravdu není pravidlem, že se v každé domácnosti třídí odpad. Pokud si neosvojíme tyto správné návyky, může se stát, že často budeme vyhazovat odpadky tam, kam prostě nepatří. Ještě horší varianta je ta, že netřídíme vůbec (hanba!). Přitom je to naprosto jednoduchá disciplína. Nejtěžší je pouze začít. Do lehkého začátku vám poradíme, jak na to, abyste přispěli k lepšímu životnímu prostředí.
Rozchodem si projde každý z nás, začíná to v dětství s prvními láskami, pokračuje v dospělosti, kdy s námi mohou neskutečně zatřást. Vzpamatování se z rozchodu je poměrně dlouhá cesta, kterou není dobré moc uspěchat. Člověk by si měl projít všemi nepříjemnostmi, aby dospěl k novému začátku. A jak toho docílit?

Nepřehlédněte

Možná patříte mezi ty, kteří nepotřebují jíst maso příliš často. A nemusí to být z důvodu, že se vám příčí zabíjení zvířat, ale třeba vám jen jednoduše maso tolik nechutná a nemáte častou potřebu ho konzumovat. Jak ale zajistit, aby přesto váš jídelníček obsahoval veškeré potřebné živiny?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek