Pondělí , 16. 05. 2022

Přemysl

Horoskop krásy a duševního zdraví na týden od 24. 12. – 28. 12. 2018. Příjemné prožití vánočních svátků!

Štědrý den je tady! Užijte si svátky se svými blízkými, a pamatujte, že smích léčí! Horoskop krásy a duševního zdraví vám ukáže, co vás může potkat. Připravila ho pro vás astroložka Naďa Šmídová.
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Pondělí 24. 12. 2018

Štědrý den je tady!

Vaše nálada ovlivní atmosféru v rodině, tak na to pamatujte a neřešte drobky na stole a podobné maličkosti! Až do odpoledne buďte připravené na všechno, protože děti ani vaše druhá polovička vlastně nebudou vědět, co chtějí. Když usednou k televizi, v přepínání kanálů udělají osobní rekord, když společně vyrazíte na procházku do přírody, mnohokrát změní směr, takže se možná na chvíli ztratíte! V podvečer vpluje Měsíc do hravého Lva, takže se všichni začnete chovat uvolněně, a veselo u vás bude ještě poté, když se vrátíte z půlnoční mše…

Nezapomínejte na péči o pleť ani dnes

Vaše pleť bude potřebovat dvojnásobek hydratace, než obvykle. Tak si celé tělo natřete sójovým olejem, který udrží v buňkách vodu a obličeji po snídani dopřejte masku z ušlehané okurky. Protože od příprav jídla budete mít večer vysušené ruce, sisalovou rukavicí je před spaním masírujte a poté je natírejte například měsíčkovým krémem tak dlouho, dokud bude mít pokožka schopnost absorpce.

Zklidňující závěr dne

Po rušném dnu budete večer potřebovat zklidnit, abyste neměli problém při usínání. Spolehlivě vás ukolébá teplá koupel a popíjení meduňkového čaje, který vám také harmonizuje trávení.

Úterý 25. 12. 2018

Radost a smích s blízkými

Na Boží hod vánoční bude dohlížet veselá Luna ve Lvu, takže nehrozí spory, naopak vtipkovat dnes budou i jedinci, kteří obvykle nemají smysl pro humor. Takže si smíchem parádně procvičíte bránici! Na druhou stranu, ve hře bude Jupiter, proto budou lidé upřímní, nedokážou se přetvařovat, a za přispění kvadratury Merkura s Neptunem si uděláte jasno, zda si příbuzní nebo přátelé na něčem takzvaně „neujíždí“. Hlavně sledujte, kolik kdo vypije skleniček, protože konstelace ukážou pomyslným prstem zejména na alkoholiky, kteří popíjí i během dne – ale potají.

Běžte se projít

Povzbudit byste měly meridián srdce. Okolo 13. hodin si masírujte nejdřív pravou dlaní levou ruku od malíčku až k nadloktí, a to dvanáctkrát, poté stejným způsobem masírujte levou ruku. Když budete dlouho sedět, pravidelně se protáhněte, jinak vás večer budou bolet záda.

K TÉMATUZdravá vůně domova. Jak na domácí osvěžovač vzduchu, který zlepší náladu i stav vaší kondice

Dnešní sen bude vaše zrcadlo

Sny z úterý na středu budou jako zrcadlo, ale s tím rozdílem, že vám ukáže pravou povahu. Když se vám bude zdát, že se krčíte v koutě, bude to znamenat, že se musíte začít víc drát dopředu, jinak se v životě neprosadíte!

Středa 26. 12. 2018

Dopřejte si fyzickou aktivitu

Dnešní trigon Luny s Uranem je velmi progresivní aspekt, který si potrpí na novinky, experimentování, a pro sportovně nadané jedince je to příležitost lámat rekordy, protože aktivuje ambicióznost. Takže si mnohé z vás vyzkouší, jak jste na tom s fyzickou kondicí a zjistíte, že velmi dobře! Protože se jedná také o aspekt odvahy, vyrazíte-li na lyže, je možné, že si poprvé v životě troufnete na nejobtížnější sjezdovku.

Relax v sauně?

Jste-li na horách, ošetřete si před odchodem na vzduch obličej kosmetickou vazelínou. Je to v extrémních podmínkách jedna z nejúčinnějších ochran pleti. Po setmění neuškodí, když zamíříte do sauny nebo solária.

Večerní rituál

Máte-li pocit, že vám někteří lidé přerůstají přes hlavu, a vlastně nad vámi získávají moc, večer je ideální k rituálu, kterým navodíte v mezilidských vztazích rovnováhu. Po 21. hodině zapalte černou svíci, a při pohledu do plamene si vizualizujte lidi, kteří vám „šlapou na paty“.

Čtvrtek 27. 12. 2018

Dnes se plní sliby

Den si bravurně zorganizujete. I když musíte do práce, vyšetříte si energii i čas na zábavu. Aspekty u lidí vyvolají pocit zodpovědnosti, takže když vám někdo dluží peníze nebo jste někomu půjčily nějaké věci, v průběhu podvečera vám vše vrátí. Stejně tak, když vám kolegové nebo členové rodiny něco slíbí, do puntíku slib splní. Problémy budete mít pouze v případě, musíte-li vyrazit na úřady. Narazíte na ledový val, plytké výmluvy, prostě odejdete s nepořízenou.

K TÉMATUJak vyzrát na chřipkové období přirozeným způsobem. Vsaďte na sílu přírody

Vyvarujte se stresu

Protože kvadratura Jupitera oslabí žlučník a játra, povzbudit byste měly jejich činnost. Prvotně těmto orgánům škodí stres, tak všechny starosti hoďte za hlavu. Okolo 9. hodin a před spaním si vypijte pomalými doušky čaj z ostropestřce mariánského. Je to velmi silný antioxidant, má blahodárný vliv na hladinu cholesterolu, a v neposlední řadě posiluje žlučník a játra.

Náhled na to, co vás čeká

Hned jak se zítra ráno probudíte, zapište si, co se vám zdálo! Noc bude pod vlivem měsíční fáze, která formou snů zprostředkovává pohled do minulých životů i budoucnosti.

Pátek 28. 12. 2018

Sexuální napětí!

Poslední pracovní den bude romantický, a dokonce si nejednou v duchu řeknete, že vám sexuálně haraší! Vaše hormony probudí sextil Venuše s Plutem! Jste-li sólo, protože jste se ještě nevzpamatovali z předchozího rozchodu, tato konstelace vám pomůže na minulý vztah zapomenout. Pozor by si ale měly dát ve večerních hodinách zadané. Bude stačit váš nevinný úsměv a miláček začne žárlit!

Navštivte kadeřnici

Před víkendem byste měly zamířit ke kadeřnici, účes vám dlouho vydrží, a pokud si necháte udělat trvalou, skvěle chytne a nebude se vymývat. Při večerním sprchování si sisalovou rukavicí masírujte ve směru hodinových ručiček bříško. Prospěje to pokožce a zlepší se vám trávení.

Noc jako stvořená pro vášeň

Po 22. hodině nastane fáze Měsíce, o které se traduje, že při ní mají milenci při orgasmu pocit, že skutečně došlo ke splynutí těl. Tak jděte brzo spát, možná i vás milování zanese do pomyslného ráje!

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

V počátcích každého vztahu je velmi těžké odhadnout, jak je ten druhý naladěn, jaká témata ho uvádějí do rozpaků a které mu naopak vůbec nevadí, nebo ho dokonce těší. Pokud spolu ale trávíte romantický večer, vždycky dopadne velmi nechvalně, pokud stočíte řeč na jedno z níže uvedených témat.
Negativní zprávy nás zahlcují. Napětí stoupá a klid nejspíše ještě dlouho nikdo z nás nepozná. Není se čemu divit. Sotva jsme zvládli jednu krizi, přišla další, daleko horší a jen kousek od našich hranic. Obavy o budoucnost nyní trápí hodně lidí. Pokud nemůžete z aktuálního dění spát a pracují vám nervy, soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, které vám pomohou náročné období zvládnout.
Po dlouhém období samoty jsem si našla přítele, můj život začal být zase o něco šťastnější. Všechno nám klapalo a vypadalo to nadějně. Byli jsme spolu spokojení a pomalu začínali přemýšlet nad společným rodinným životem. Tak jsem se rozhodla, že by Petra mohla poznat i má matka, abych zjistila, co na něj říká ona. Zpočátku vše vypadalo dobře, ale to, co se stalo pak, mě strašlivě zasáhlo.
Pocení je zcela běžný jev. A zatímco během zimy mu nevěnujeme prakticky žádnou pozornost, v létě o ni doslova žádá. Zejména v parných horkých dnech nám jeho pach umí znepříjemnit nejeden výlet nebo cestování vlakem či městskou hromadnou dopravou. Věděli jste ale, že pocením vylučujeme veledůležité minerály z těla? 
Pitbulové jsou od pohledu psi velice statní a mnoho lidí si tak myslí, že jsou agresivní a zlí. A ono je tomu právě naopak. Pokud je tento druh psa vychováván v lásce a dostatečné péči, dokáže se pro své pány a rodinu rozdat. Má dobré psí srdce a je to velký ochránce. Tato fakta dokazuje čin, který na internetu prezentoval Juan José, Mexičan, který se stará od štěněte o pitbula Hadese.
S novým rokem přichází i řada předsevzetí, mezi nimiž jasně vévodí redukce tělesné hmotnosti. Pokud si i vy přejete zhubnout a nechcete samotnému hubnutí věnovat mnoho času nebo ten čas na dlouhé cvičení jednoduše nemáte, určitě vás zaujme Power Plate. Proč je tento druh cvičení tolik oblíbený a jak je možné, že můžete redukovat tuk během pár minut?
Která žena by nechtěla vypadat stále mladá a krásná? Jenže, která žena má na to, aby měsíčně utrácela tisíce korun za omlazující procedury nebo snad chirurgické zákroky? Nemusíte ale hned myslet na krajní řešení, nejprve vyzkoušejte zázračné potraviny, které skutečně proti stárnutí fungují. Jen s nimi musíte zacházet správně.
Rozvodové řízení je jedním z nejobtížnějších milníků v životě. Zvláště když obě strany zažívají vztek nebo bolest a jsou do toho zapojeny děti. Jak můžete přistupovat k rozvodu z rozumnějšího a informovanějšího hlediska, abyste usnadnili rozchod sobě i své rodině?

Nepřehlédněte

Podle statistik nejen u nás, ale i v Evropě, žije každé desáté dítě v nové rodině, kde je pouze jeden rodič jejich vlastní. Často tam žijí s nevlastními sourozenci, nebo se s nimi setkávají v rámci různých programů a dohod rozvedených rodičů o víkendech, prázdninách či svátcích. Společné soužití takové rodiny není zpočátku vůbec jednoduché.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek