Pondělí , 25. 09. 2023

Zlata

Horoskop krásy a duševního zdraví na týden od 24. 12. – 28. 12. 2018. Příjemné prožití vánočních svátků!

Štědrý den je tady! Užijte si svátky se svými blízkými, a pamatujte, že smích léčí! Horoskop krásy a duševního zdraví vám ukáže, co vás může potkat. Připravila ho pro vás astroložka Naďa Šmídová.
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Pondělí 24. 12. 2018

Štědrý den je tady!

Vaše nálada ovlivní atmosféru v rodině, tak na to pamatujte a neřešte drobky na stole a podobné maličkosti! Až do odpoledne buďte připravené na všechno, protože děti ani vaše druhá polovička vlastně nebudou vědět, co chtějí. Když usednou k televizi, v přepínání kanálů udělají osobní rekord, když společně vyrazíte na procházku do přírody, mnohokrát změní směr, takže se možná na chvíli ztratíte! V podvečer vpluje Měsíc do hravého Lva, takže se všichni začnete chovat uvolněně, a veselo u vás bude ještě poté, když se vrátíte z půlnoční mše…

Nezapomínejte na péči o pleť ani dnes

Vaše pleť bude potřebovat dvojnásobek hydratace, než obvykle. Tak si celé tělo natřete sójovým olejem, který udrží v buňkách vodu a obličeji po snídani dopřejte masku z ušlehané okurky. Protože od příprav jídla budete mít večer vysušené ruce, sisalovou rukavicí je před spaním masírujte a poté je natírejte například měsíčkovým krémem tak dlouho, dokud bude mít pokožka schopnost absorpce.

Zklidňující závěr dne

Po rušném dnu budete večer potřebovat zklidnit, abyste neměli problém při usínání. Spolehlivě vás ukolébá teplá koupel a popíjení meduňkového čaje, který vám také harmonizuje trávení.

Úterý 25. 12. 2018

Radost a smích s blízkými

Na Boží hod vánoční bude dohlížet veselá Luna ve Lvu, takže nehrozí spory, naopak vtipkovat dnes budou i jedinci, kteří obvykle nemají smysl pro humor. Takže si smíchem parádně procvičíte bránici! Na druhou stranu, ve hře bude Jupiter, proto budou lidé upřímní, nedokážou se přetvařovat, a za přispění kvadratury Merkura s Neptunem si uděláte jasno, zda si příbuzní nebo přátelé na něčem takzvaně „neujíždí“. Hlavně sledujte, kolik kdo vypije skleniček, protože konstelace ukážou pomyslným prstem zejména na alkoholiky, kteří popíjí i během dne – ale potají.

Běžte se projít

Povzbudit byste měly meridián srdce. Okolo 13. hodin si masírujte nejdřív pravou dlaní levou ruku od malíčku až k nadloktí, a to dvanáctkrát, poté stejným způsobem masírujte levou ruku. Když budete dlouho sedět, pravidelně se protáhněte, jinak vás večer budou bolet záda.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 13. - 14. 10. 2018. Správný čas na procházku na vzduchu a večerní relaxační koupel!

Dnešní sen bude vaše zrcadlo

Sny z úterý na středu budou jako zrcadlo, ale s tím rozdílem, že vám ukáže pravou povahu. Když se vám bude zdát, že se krčíte v koutě, bude to znamenat, že se musíte začít víc drát dopředu, jinak se v životě neprosadíte!

Středa 26. 12. 2018

Dopřejte si fyzickou aktivitu

Dnešní trigon Luny s Uranem je velmi progresivní aspekt, který si potrpí na novinky, experimentování, a pro sportovně nadané jedince je to příležitost lámat rekordy, protože aktivuje ambicióznost. Takže si mnohé z vás vyzkouší, jak jste na tom s fyzickou kondicí a zjistíte, že velmi dobře! Protože se jedná také o aspekt odvahy, vyrazíte-li na lyže, je možné, že si poprvé v životě troufnete na nejobtížnější sjezdovku.

Relax v sauně?

Jste-li na horách, ošetřete si před odchodem na vzduch obličej kosmetickou vazelínou. Je to v extrémních podmínkách jedna z nejúčinnějších ochran pleti. Po setmění neuškodí, když zamíříte do sauny nebo solária.

Večerní rituál

Máte-li pocit, že vám někteří lidé přerůstají přes hlavu, a vlastně nad vámi získávají moc, večer je ideální k rituálu, kterým navodíte v mezilidských vztazích rovnováhu. Po 21. hodině zapalte černou svíci, a při pohledu do plamene si vizualizujte lidi, kteří vám „šlapou na paty“.

Čtvrtek 27. 12. 2018

Dnes se plní sliby

Den si bravurně zorganizujete. I když musíte do práce, vyšetříte si energii i čas na zábavu. Aspekty u lidí vyvolají pocit zodpovědnosti, takže když vám někdo dluží peníze nebo jste někomu půjčily nějaké věci, v průběhu podvečera vám vše vrátí. Stejně tak, když vám kolegové nebo členové rodiny něco slíbí, do puntíku slib splní. Problémy budete mít pouze v případě, musíte-li vyrazit na úřady. Narazíte na ledový val, plytké výmluvy, prostě odejdete s nepořízenou.

K TÉMATU  Raci jsou oddaní lidé, kteří své blízké budou bránit za každou cenu

Vyvarujte se stresu

Protože kvadratura Jupitera oslabí žlučník a játra, povzbudit byste měly jejich činnost. Prvotně těmto orgánům škodí stres, tak všechny starosti hoďte za hlavu. Okolo 9. hodin a před spaním si vypijte pomalými doušky čaj z ostropestřce mariánského. Je to velmi silný antioxidant, má blahodárný vliv na hladinu cholesterolu, a v neposlední řadě posiluje žlučník a játra.

Náhled na to, co vás čeká

Hned jak se zítra ráno probudíte, zapište si, co se vám zdálo! Noc bude pod vlivem měsíční fáze, která formou snů zprostředkovává pohled do minulých životů i budoucnosti.

Pátek 28. 12. 2018

Sexuální napětí!

Poslední pracovní den bude romantický, a dokonce si nejednou v duchu řeknete, že vám sexuálně haraší! Vaše hormony probudí sextil Venuše s Plutem! Jste-li sólo, protože jste se ještě nevzpamatovali z předchozího rozchodu, tato konstelace vám pomůže na minulý vztah zapomenout. Pozor by si ale měly dát ve večerních hodinách zadané. Bude stačit váš nevinný úsměv a miláček začne žárlit!

Navštivte kadeřnici

Před víkendem byste měly zamířit ke kadeřnici, účes vám dlouho vydrží, a pokud si necháte udělat trvalou, skvěle chytne a nebude se vymývat. Při večerním sprchování si sisalovou rukavicí masírujte ve směru hodinových ručiček bříško. Prospěje to pokožce a zlepší se vám trávení.

Noc jako stvořená pro vášeň

Po 22. hodině nastane fáze Měsíce, o které se traduje, že při ní mají milenci při orgasmu pocit, že skutečně došlo ke splynutí těl. Tak jděte brzo spát, možná i vás milování zanese do pomyslného ráje!

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Podle statistik zradí srdce téměř každého třetího z nás. Jedná se o nejčastější příčinu úmrtí v Česku. Jen vloni si vyžádaly ischemická choroba srdeční, selhání srdce a infarkt myokardu přes 38 tisíc životů. Nechcete-li být mezi nimi, začněte o to své více dbát. Je totiž spousta věcí, které pro něj můžete udělat.
Seriál She-Hulk: Neuvěřitelná právnička vznikl ve světoznámém studiu Marvel. Odtud pochází věhlasné snímky, jakou jsou Avengers, Thor, Strážci Galaxie, Captain America, Iron Man, Captain Marvel, Black Widow a mnohé další. Stejně jako tyto všechny uvedené tituly, i seriál She-Hulk nabral u fanoušků na oblíbenosti. Máte-li rádi Marvelovky, sci-fi a komedie o superhrdinech, tento seriál ve vás pravděpodobně získá dalšího fanouška.
Hodně lidí si chce užívat neustále krásného a teplého počasí venku. To bohužel není v naší zemi možné. V zimě, na podzim i během léta přijdou ošklivé dny. Musíte proto vědět, jak si zpříjemnit volný čas doma, když nemůžete kvůli počasí jít ven. Poradíme vám, jak si snadno zlepšit život a udělat si z domova nádherné a pohodlné místo.
Realitní makléři u nás nemají nejlepší pověst. V posledních letech se vnímání jejich práce v očích prodávajících i kupujících poněkud zlepšilo, ale přesto přibývá Čechů, kteří se rozhodnout pro dobrodružství v neprobádaném světě realit bez ostříleného průvodce. Určitý podíl viny na tom mají autoři článků ve stylu „jak prodat nemovitost ve třech krocích“. Možná jste podobný návod četli a došli k závěru, že realitku vůbec nepotřebujete. Třeba to tak skutečně bude – můžete to zjistit v rámci jedinečného online kurzu, který připravila MAXIMA REALITY.
Bohužel alergie trpí nejen lidé, ale také naší čtyřnozí kamarádi. Počet alergických onemocnění se zvyšuje. Nejvýznamnější alergie u psů jsou alergie na parazity, alergie na inhalační alergeny, alergie na potraviny a nebo kontaktní alergie. Podívejte se na několik tipů, které dokážou alergickou reakce u psa zmírnit.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek