Neděle , 27. 11. 2022

Xenie

Ohlédnutí za Love Island 2021: Připomeňte si jeho hlavní účastníky

Love Island je celosvětově oblíbená reality show, která je jakousi obdobou dříve známé reality show Hotel Paradise, kterou vyhrála dnes již známá „podnikatelka“ Nela Slováková. Love Island má své fanoušky po celém světě, k nám se dostala v roce 2021, kdy byla odvysílána její první řada. Pamatujete si na její účastníky?
Love Island
Love Island Česko a Slovensko odstartovala loni na podzim.

18. 11. 2022

Druhá řada show Love Island 2022 již zná své čerstvé vítěze. Není to tak dávno, co u nás skončila teprve řada první, ale pojďme si ji trochu zrekapitulovat!

Love Island a jeho vpád na obrazovky

Jakmile se show Love Island dostala v září 2021 na televizní obrazovky, vznesla se vlna kritiky a nepochopení, jak může vůbec někdo něco takového pustit do televize. Účastníci této reality show splňovali veškeré požadavky na to, jak by měl člověk dle dnešních preferencí mladých lidí vypadat – vyrýsované břišní svaly, modelky, instagramové krásky, dokonalé postavy, senzační opálení apod. Ačkoliv zevnějšku účastníků se nedalo nic vytknout, jejich myšlení už na tom bylo podstatně hůře.

I přesto, že soutěž televiznímu divákovi rozhodně na inteligenci nic nepřidá, zažila tato show nezvyklý úspěch. Je třeba si totiž přiznat, že naivita a hloupost lidí skutečně působí na dnešní publikum jako med na včely. Soutěž není o ničem jiném než o polonahých soutěžících, litrech alkoholu a sexuálních hrátkách jednotlivců. Noční večírky, po kterých se soutěžící celý den válejí u bazénu jsou na denním pořádku. A to vše za doprovodu velmi primitivních konverzací, z nichž se divák nedozví nic inteligentního.

Co je úkolem soutěže?

Stejně jako u VyVolených nebo již zmiňovaném Hotelu Paradise, i v tomto případě je vila soutěžících na Kanárských ostrovech opatřena kamerami a mikrofony, které zachytí i ty nejintimnější chvilky soutěžících. Principem celé soutěže je vytvářet zamilované páry po celou dobu. Z vily odchází ten, kdo se do páru prostě nedostane nebo utvoří pár jen takticky.

Soutěžící 2021 v základní sestavě

Tereza

Tereza patří mezi influencerky, a již před soutěží se mohla chlubit početnou základnou svých sledujících, možná i proto, že se stala finalistkou soutěže Česká Miss. Tehdy měla Tess Lojkásková okolo 14K followerů.

K TÉMATU  28 vychytávek, jak udržet vaši domácnost křišťálově čistou za méně než 15 minut! Nevěříte?

Viktória (Aicha)

Jistě si pamatujete exotickou divu ze Slovenska jménem Viktória. Ta od samého začátku dávala najevo svou ambiciózní povahu.

Mishala

Mishala Orth s česko-slovensko-vietnamskými kořeny do soutěže rozhodně patřila. Kromě svého vzhledu zaujala také svým hlasem.

Markéta

Budoucí právnička a věčně fňukající Markéta Chytilová vypadla z vily jako první. Vztah s Pítrem jí sice nevydržel, ale podle všeho je nyní šťastně zadaná.

Laura

Slovenská influencerka Laura Chrebetová od začátku soutěže tvořila pár s Martinem, jejich bezproblémové proplutí soutěží je dostalo až k samotné výhře.

Nikol

Nikol Treterová byla jednou z hvězd první řady a během soutěže se dala dohromady s tanečníkem Vildou. Působili jako skvělý pár, ale letos v březnu na sociálních sítích oznámili rozchod. Důvodem prý byla nevěra ze strany Viléma.

Petr

Petra G. si jistě pamatuje každý sledující tohoto pořadu, nejdříve tvořil pár s Aichou, posléze toužil po dalších dívkách, které se v soutěži objevily. Díky tomu získal nálepku psychopata.

Martin

Fotbalista Martin Kulhánek hned od začátku učaroval krásné Slovence Lauře. A světe div se, jejich vztah vydržel až do teď!

Vilém

Vilda Šír se stal jedním z nejvýraznějších soutěžících Love Islandu, a to nejen proto, že bavil všechny své spoluhráče, ale také kvůli románku s Nikol.

Konverzace v soutěži byly velmi duchaplné.

Jan

Na začátku soutěže se o Honzu téměř popraly tři účastnice a není divu, Honza Petržel je velký fešák, ale také už zkušený otec malého syna. Jana zpočátku uhranula Tereza. Jeho „láskou“ se ale stala Aicha. Vztah, kdy si slibovali lásku na věky věků, když Aicha vypadla z vily, ale dlouho nevydržel. Dveře se za exotickou kráskou ještě ani nezaklaply a Honza už byl zamilovaný do Mirky.

Pítr

Pítr Havránek se každému zapsal pod kůži vyprávění o svém dětství, ovšem ke slečnám se moc férově nechoval. Nicméně ke Gabi se choval moc pěkně – a chová se tak i dál. Jejich vztah přežil do teď.

K TÉMATU  GALERIE: Naprosto zpackané přípravy dortů (20 fotek)

Vítězové ročníku 2021

Vítězi soutěže Love Island 2021 se stala Laura Chrebetová a Martin Kulhánek, kteří se ve finále potkali s Gabrielou a Pítrem, Nikol a Vilémem. Diváci však jejich výhru spíše odsoudili, protože svou lásku během soutěže nemuseli dokazovat tak jako ostatní. Myslet si o tom můžeme co chceme, ale dnes jsou Laura a Martin zasnoubení a za výhru si koupili společný byt, který si předělávají k obrazu svému.

Ohlédnutí za Love Island 2021.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Survivor po Česku aneb jak se kazí jedna z nejpopulárnějších reality show světa

Nejoblíbenější reality show všech dob. Zkraťte si dlouhou chvíli

Zdroje článku:
tv.nova.cz, www.rexter.cz
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Člověku to nedá, aby si toho nevšiml – je to tu už od začátku října, kdy se v obchodech objevuje první vánoční výzdoba, prohnaně proložená figurkami Mikulášů, čertů a andělů. V trafice se začínají objevovat svépomocné kuchařské časopisy, ze kterých se na člověka smějí pusinky, úly a kuličky, a než se nadějeme, máme tady plný frontální útok na peněženku a první signální soustavu. A co uděláme?
Přemýšlíte nad skladbou svého jídelníčku? Víte, kolik sníte denně bílkovin nebo vlákniny? Hlídáte si, co jíte? Možná, že ne. Hodně lidí nepřemýšlí nad tím, co jí a zda se stravuje správně. Většinou jako výmluva poslouží nedostatek času. Bílkoviny jsou ale pro tělo skutečně nezbytné a drtivá většina populace jich konzumuje málo. Zkuste to změnit.
Jakmile vysvitlo sluníčko a konečně se po měsících zimy oteplilo, vsadíme se, že už jste na internetu začala lovit plavky na novou sezonu. V pořádku. S tím úzce souvisí i hubnutí, protože zatímco koukáte na ty holky s perfektní postavou, na sobě najdete obvykle aspoň pár nedostatků, které si umanete do léta spravit. Proto potřebujete jídlo, které vám k vysněné postavě pomůže.

Nepřehlédněte

Děti nutně nemusí trávit svůj volný čas hraním počítačových nebo mobilních her, které je nijak nerozvíjí. Daleko lepší je rozvíjet jejich kreativitu a motoriku s pomocí hraček, které vyplní jejich volný čas stejně dobře a u nichž si užijí stejnou porci zábavy. Těmito hračkami myslíme dětské stavebnice, které jsou mezi námi už dlouhá staletí.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek