Čtvrtek , 07. 12. 2023

Ambrož

Ohlédnutí za Love Island 2021: Připomeňte si jeho hlavní účastníky

Love Island je celosvětově oblíbená reality show, která je jakousi obdobou dříve známé reality show Hotel Paradise, kterou vyhrála dnes již známá „podnikatelka“ Nela Slováková. Love Island má své fanoušky po celém světě, k nám se dostala v roce 2021, kdy byla odvysílána její první řada. Pamatujete si na její účastníky?
Love Island
Love Island Česko a Slovensko odstartovala loni na podzim.

18. 11. 2022

Druhá řada show Love Island 2022 již zná své čerstvé vítěze. Není to tak dávno, co u nás skončila teprve řada první, ale pojďme si ji trochu zrekapitulovat!

Love Island a jeho vpád na obrazovky

Jakmile se show Love Island dostala v září 2021 na televizní obrazovky, vznesla se vlna kritiky a nepochopení, jak může vůbec někdo něco takového pustit do televize. Účastníci této reality show splňovali veškeré požadavky na to, jak by měl člověk dle dnešních preferencí mladých lidí vypadat – vyrýsované břišní svaly, modelky, instagramové krásky, dokonalé postavy, senzační opálení apod. Ačkoliv zevnějšku účastníků se nedalo nic vytknout, jejich myšlení už na tom bylo podstatně hůře.

I přesto, že soutěž televiznímu divákovi rozhodně na inteligenci nic nepřidá, zažila tato show nezvyklý úspěch. Je třeba si totiž přiznat, že naivita a hloupost lidí skutečně působí na dnešní publikum jako med na včely. Soutěž není o ničem jiném než o polonahých soutěžících, litrech alkoholu a sexuálních hrátkách jednotlivců. Noční večírky, po kterých se soutěžící celý den válejí u bazénu jsou na denním pořádku. A to vše za doprovodu velmi primitivních konverzací, z nichž se divák nedozví nic inteligentního.

Co je úkolem soutěže?

Stejně jako u VyVolených nebo již zmiňovaném Hotelu Paradise, i v tomto případě je vila soutěžících na Kanárských ostrovech opatřena kamerami a mikrofony, které zachytí i ty nejintimnější chvilky soutěžících. Principem celé soutěže je vytvářet zamilované páry po celou dobu. Z vily odchází ten, kdo se do páru prostě nedostane nebo utvoří pár jen takticky.

Soutěžící 2021 v základní sestavě

Tereza

Tereza patří mezi influencerky, a již před soutěží se mohla chlubit početnou základnou svých sledujících, možná i proto, že se stala finalistkou soutěže Česká Miss. Tehdy měla Tess Lojkásková okolo 14K followerů.

K TÉMATU  Jak se připravit na anální sex? Jednoduchý návod, díky kterému si TO užijete

Viktória (Aicha)

Jistě si pamatujete exotickou divu ze Slovenska jménem Viktória. Ta od samého začátku dávala najevo svou ambiciózní povahu.

Mishala

Mishala Orth s česko-slovensko-vietnamskými kořeny do soutěže rozhodně patřila. Kromě svého vzhledu zaujala také svým hlasem.

Markéta

Budoucí právnička a věčně fňukající Markéta Chytilová vypadla z vily jako první. Vztah s Pítrem jí sice nevydržel, ale podle všeho je nyní šťastně zadaná.

Laura

Slovenská influencerka Laura Chrebetová od začátku soutěže tvořila pár s Martinem, jejich bezproblémové proplutí soutěží je dostalo až k samotné výhře.

Nikol

Nikol Treterová byla jednou z hvězd první řady a během soutěže se dala dohromady s tanečníkem Vildou. Působili jako skvělý pár, ale letos v březnu na sociálních sítích oznámili rozchod. Důvodem prý byla nevěra ze strany Viléma.

Petr

Petra G. si jistě pamatuje každý sledující tohoto pořadu, nejdříve tvořil pár s Aichou, posléze toužil po dalších dívkách, které se v soutěži objevily. Díky tomu získal nálepku psychopata.

Martin

Fotbalista Martin Kulhánek hned od začátku učaroval krásné Slovence Lauře. A světe div se, jejich vztah vydržel až do teď!

Vilém

Vilda Šír se stal jedním z nejvýraznějších soutěžících Love Islandu, a to nejen proto, že bavil všechny své spoluhráče, ale také kvůli románku s Nikol.

Konverzace v soutěži byly velmi duchaplné.

Jan

Na začátku soutěže se o Honzu téměř popraly tři účastnice a není divu, Honza Petržel je velký fešák, ale také už zkušený otec malého syna. Jana zpočátku uhranula Tereza. Jeho „láskou“ se ale stala Aicha. Vztah, kdy si slibovali lásku na věky věků, když Aicha vypadla z vily, ale dlouho nevydržel. Dveře se za exotickou kráskou ještě ani nezaklaply a Honza už byl zamilovaný do Mirky.

Pítr

Pítr Havránek se každému zapsal pod kůži vyprávění o svém dětství, ovšem ke slečnám se moc férově nechoval. Nicméně ke Gabi se choval moc pěkně – a chová se tak i dál. Jejich vztah přežil do teď.

K TÉMATU  Dítě po čtyřicítce! Tyhle hvězdy to zvládly

Vítězové ročníku 2021

Vítězi soutěže Love Island 2021 se stala Laura Chrebetová a Martin Kulhánek, kteří se ve finále potkali s Gabrielou a Pítrem, Nikol a Vilémem. Diváci však jejich výhru spíše odsoudili, protože svou lásku během soutěže nemuseli dokazovat tak jako ostatní. Myslet si o tom můžeme co chceme, ale dnes jsou Laura a Martin zasnoubení a za výhru si koupili společný byt, který si předělávají k obrazu svému.

Ohlédnutí za Love Island 2021.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Survivor po Česku aneb jak se kazí jedna z nejpopulárnějších reality show světa

Nejoblíbenější reality show všech dob. Zkraťte si dlouhou chvíli

Zdroje článku:
tv.nova.cz, www.rexter.cz
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Léto je časem dovolených, ale každá taková sranda něco stojí. Lehké upuštění páry a odjezd ze stereotypního života, nám poskytuje odpočinek a oddech. Jenže kde na něj vzít peníze? Pokud jste letos za dovolenou nechtěně utratili majlant nebo máte tu svou vysněnou teprve před sebou, jistě vám přijdou vhod naše tipy, jak ušetřit na dovolené peníze.
Realitní makléři u nás nemají nejlepší pověst. V posledních letech se vnímání jejich práce v očích prodávajících i kupujících poněkud zlepšilo, ale přesto přibývá Čechů, kteří se rozhodnout pro dobrodružství v neprobádaném světě realit bez ostříleného průvodce. Určitý podíl viny na tom mají autoři článků ve stylu „jak prodat nemovitost ve třech krocích“. Možná jste podobný návod četli a došli k závěru, že realitku vůbec nepotřebujete. Třeba to tak skutečně bude – můžete to zjistit v rámci jedinečného online kurzu, který připravila MAXIMA REALITY.
Umíte si představit kuchyni bez lednice? Lednice a mrazák zkrátka patří k našemu životu. Denně je používáme, snažíme se je mít neustále plné. Na co však zapomínáme, tak je péče o ně. Především o lednici, kterou používáme trochu více než mrazák, bychom měli správně a dostatečně pečovat. Jenom tak dosáhneme správného efektu, který na potraviny lednice má.  
Všechny módní přehlídky jaro/léto 2023 jsou nyní za námi. Zaznamenali jsme je a vytáhli jsme klíčové jarní módní trendy v oblasti dámských teplákových souprav, na které byste se letos měly zaměřit. A zatímco návrháři zůstali věrni svému osobnímu stylu, objevilo se několik společných klíčových kousků, od kterých očekáváme, že budou pronikat z kolekcí přímo na trh a do našich šatníků.
Každá žena se chce líbit. Některé z nás sází na přírodní krásu, jiné se snaží zdokonalit pomocí různých řasenek, očních stínů, make-upu apod. Když se ale vydáme do obchodu, často tam bezradně stojíme před regálem a nevíme, co si vlastně vybrat. S tím je teď ale konec. Přečtěte si následující řádky a příště půjdete najisto.
Výběr svatebního fotografa by měl být jednou z prvních položek na vašem to-do listu, pokud organizujete svatbu. Někteří mají rozebrané termíny na měsíce, dokonce i roky dopředu. Co je při výběru svatebního fotografa důležité a na kolik vás tahle služba vyjde?

Nepřehlédněte

Člověk si to neuvědomuje, ale prakticky na každém místě číhají lidé, kteří ho chtějí okrást, respektive obrat o peníze. Což se nyní, v době panující koronavirové krize, neslyší možná rádo. Abyste se vyhnuli tomu, že za služby nebo jiné zaplatíte více, než byste měli, dávejte si pozor hlavně na několik profesí.
Jakmile se začnete s přáteli bavit o tom, jestli doma chovat nějaké zvíře, můžete se dozvědět mnohé. Někteří nesnesou byť jen představu chlupů na koberci, kočky v posteli nebo pravidelného ranního venčení. Někdo si zase naopak neumí představit život bez zvířecího člena rodiny. Pokud byste ale chtěli argumentovat vlivem na vlastní zdraví, závěry výzkumů jsou jednoznačné – domácí mazlíček vašemu zdraví jedině prospěje!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek