Pátek , 21. 06. 2024

Alois

Ohlédnutí za Love Island 2021: Připomeňte si jeho hlavní účastníky

Love Island je celosvětově oblíbená reality show, která je jakousi obdobou dříve známé reality show Hotel Paradise, kterou vyhrála dnes již známá „podnikatelka“ Nela Slováková. Love Island má své fanoušky po celém světě, k nám se dostala v roce 2021, kdy byla odvysílána její první řada. Pamatujete si na její účastníky?
Love Island
Love Island Česko a Slovensko odstartovala loni na podzim.

18. 11. 2022

Druhá řada show Love Island 2022 již zná své čerstvé vítěze. Není to tak dávno, co u nás skončila teprve řada první, ale pojďme si ji trochu zrekapitulovat!

Love Island a jeho vpád na obrazovky

Jakmile se show Love Island dostala v září 2021 na televizní obrazovky, vznesla se vlna kritiky a nepochopení, jak může vůbec někdo něco takového pustit do televize. Účastníci této reality show splňovali veškeré požadavky na to, jak by měl člověk dle dnešních preferencí mladých lidí vypadat – vyrýsované břišní svaly, modelky, instagramové krásky, dokonalé postavy, senzační opálení apod. Ačkoliv zevnějšku účastníků se nedalo nic vytknout, jejich myšlení už na tom bylo podstatně hůře.

I přesto, že soutěž televiznímu divákovi rozhodně na inteligenci nic nepřidá, zažila tato show nezvyklý úspěch. Je třeba si totiž přiznat, že naivita a hloupost lidí skutečně působí na dnešní publikum jako med na včely. Soutěž není o ničem jiném než o polonahých soutěžících, litrech alkoholu a sexuálních hrátkách jednotlivců. Noční večírky, po kterých se soutěžící celý den válejí u bazénu jsou na denním pořádku. A to vše za doprovodu velmi primitivních konverzací, z nichž se divák nedozví nic inteligentního.

Co je úkolem soutěže?

Stejně jako u VyVolených nebo již zmiňovaném Hotelu Paradise, i v tomto případě je vila soutěžících na Kanárských ostrovech opatřena kamerami a mikrofony, které zachytí i ty nejintimnější chvilky soutěžících. Principem celé soutěže je vytvářet zamilované páry po celou dobu. Z vily odchází ten, kdo se do páru prostě nedostane nebo utvoří pár jen takticky.

Soutěžící 2021 v základní sestavě

Tereza

Tereza patří mezi influencerky, a již před soutěží se mohla chlubit početnou základnou svých sledujících, možná i proto, že se stala finalistkou soutěže Česká Miss. Tehdy měla Tess Lojkásková okolo 14K followerů.

K TÉMATU  11 geniálních vychytávek, které udělají jednodušší život maminkám s malými dětmi

Viktória (Aicha)

Jistě si pamatujete exotickou divu ze Slovenska jménem Viktória. Ta od samého začátku dávala najevo svou ambiciózní povahu.

Mishala

Mishala Orth s česko-slovensko-vietnamskými kořeny do soutěže rozhodně patřila. Kromě svého vzhledu zaujala také svým hlasem.

Markéta

Budoucí právnička a věčně fňukající Markéta Chytilová vypadla z vily jako první. Vztah s Pítrem jí sice nevydržel, ale podle všeho je nyní šťastně zadaná.

Laura

Slovenská influencerka Laura Chrebetová od začátku soutěže tvořila pár s Martinem, jejich bezproblémové proplutí soutěží je dostalo až k samotné výhře.

Nikol

Nikol Treterová byla jednou z hvězd první řady a během soutěže se dala dohromady s tanečníkem Vildou. Působili jako skvělý pár, ale letos v březnu na sociálních sítích oznámili rozchod. Důvodem prý byla nevěra ze strany Viléma.

Petr

Petra G. si jistě pamatuje každý sledující tohoto pořadu, nejdříve tvořil pár s Aichou, posléze toužil po dalších dívkách, které se v soutěži objevily. Díky tomu získal nálepku psychopata.

Martin

Fotbalista Martin Kulhánek hned od začátku učaroval krásné Slovence Lauře. A světe div se, jejich vztah vydržel až do teď!

Vilém

Vilda Šír se stal jedním z nejvýraznějších soutěžících Love Islandu, a to nejen proto, že bavil všechny své spoluhráče, ale také kvůli románku s Nikol.

Konverzace v soutěži byly velmi duchaplné.

Jan

Na začátku soutěže se o Honzu téměř popraly tři účastnice a není divu, Honza Petržel je velký fešák, ale také už zkušený otec malého syna. Jana zpočátku uhranula Tereza. Jeho „láskou“ se ale stala Aicha. Vztah, kdy si slibovali lásku na věky věků, když Aicha vypadla z vily, ale dlouho nevydržel. Dveře se za exotickou kráskou ještě ani nezaklaply a Honza už byl zamilovaný do Mirky.

Pítr

Pítr Havránek se každému zapsal pod kůži vyprávění o svém dětství, ovšem ke slečnám se moc férově nechoval. Nicméně ke Gabi se choval moc pěkně – a chová se tak i dál. Jejich vztah přežil do teď.

K TÉMATU  Rodiče mají vždycky pravdu a neustále se před nimi obhajujete. Nehádejte se, když to nemá smysl

Vítězové ročníku 2021

Vítězi soutěže Love Island 2021 se stala Laura Chrebetová a Martin Kulhánek, kteří se ve finále potkali s Gabrielou a Pítrem, Nikol a Vilémem. Diváci však jejich výhru spíše odsoudili, protože svou lásku během soutěže nemuseli dokazovat tak jako ostatní. Myslet si o tom můžeme co chceme, ale dnes jsou Laura a Martin zasnoubení a za výhru si koupili společný byt, který si předělávají k obrazu svému.

Ohlédnutí za Love Island 2021.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Survivor po Česku aneb jak se kazí jedna z nejpopulárnějších reality show světa

Nejoblíbenější reality show všech dob. Zkraťte si dlouhou chvíli

Zdroje článku:
tv.nova.cz, www.rexter.cz
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Lidé to dělají pořád. Nestačí jim obyčejné koupání, u bazénu nebo na břehu rybníka prostě blbnou, a to se často neobejde bez střemhlavého pádu. Pokud se ale nikomu nic nestane, nakonec je z toho zdroj smíchu pro celé okolí.
Perly jsou klasické, nadčasové a vždy podtrhnou eleganci jejich nositele. Věděli jste ale, že perla je jediný drahokam, který vzniká uvnitř živého organismu? Než byly v roce 1893 vytvořené kultivované perly, ta klasická byla vzácnější a dražší než samotné diamanty. Jak tedy správně nosit tento elegantní šperk, který je právě z perel tvořený?
Knížky pro děti jsou nejen zábavným zdrojem pro trávení volného času, ale také přínosným nástrojem pro rozvoj dětského myšlení a fantazie. Proto jsme pro vás připravili seznam nejlepších knih, které nejenže děti baví, ale také jim pomáhají rozvíjet se.
Není snad člověk, který by je neznal. Zvláště v poslední době o nich média psala téměř neustále. Tato nepřehlédnutelná dvojice si získala srdce mnohých, ale řadu svých fanoušků také ztratila, a to právě kvůli stěží pochopitelným krokům, které provedla. Harry a Meghan jsou pár, který bude přitahovat pozornost médií neustále. Jaké byli jejich největší výstřelky? Pojďme si je připomenout!
Přemýšlíte nad tím, co za rostlinku si vypěstujete? Nechcete nic extrémně náročného, na druhou stranu požadujete, aby byla přínosná a ku prospěchu? Za zvážení stojí pepřovník, což je rostlina, která vám bude plodit vlastní pepř! A jelikož je pepř součástí prakticky jakéhokoli jídla, určitě stojí právě tato rostlina za vyzkoušení. Otázkou ale zůstává, jak na pěstování pepřovníku? Pojďme si záhadu společně rozlousknout!
Od letošního roku existuje státní podpora bydlení pro mladé do 36 let a částky, které lze získat při velmi nízkém úročení, nejsou zanedbatelné. A již 25 let pomáhá v pořízení bydlení také stavební spoření, které je díky dlouhodobě zaručeným nízkým úrokovým sazbám sázkou na jistotu.
Kdo by neznal milou Rachel ze seriálu Přátelé? Jennifer Aniston tato role jednoznačně proslavila. Od té doby ale natočila spoustu filmů, kde jsme mohli obdivovat její herecký talent a nestárnoucí krásu. Na hollywoodském výsluní tak zůstává nadále, a nevypadá to, že by se chystala odejít. Ale i ona má občas dny jako „pouhý smrtelník“. Co jste o ní určitě nevěděli?
Když se naším pozemkem prohnala povodeň, zůstali jsme jako opaření. Nejen, že jsme se museli vyrovnat se ztrátou milovaného psa a tím, že jsme přišli o auto, ale rodiče se s tou situací dodnes nevyrovnali.
Víte, že práce na poli, házení lopatou nebo pochod Praha-Prčice je pro naše tělo méně škodlivé než nesprávné sezení? Sezení je totiž pro páteř tou nejnamáhavější činností. Jak sedět, je zásadní pro vaše zdraví.
Novou Miss Czech Republic pro rok 2024 se stala Adéla Štroffeková, která soutěžila s číslem dvě. Korunku jí předávala stávající Miss World Krystyna Pyszková
Říká se o nich, že jsou bezpečným místem. Místem pro setkávání a vzájemnou podporu žen. Ne všechny ženské kruhy vám ale přinesou to, co od nich očekáváte. Dokonce se o nich říká, že mohou být nebezpečné pro muže. Proč? Čtěte dál.
Ještě vyčkat? Nebo raději odejít, když to doma není ideální? Tohle rozhodnutí bývá jedno z těch nejtěžších. Jakou roli v něm hraje touha po dětech, vlastní pohodlí, stáří i případné negativní reakce okolí?

Výběr článků

Ještě jste nenašla sport, který by vás skutečně a bez výhrad bavil? Začněte chodit. Tím spálíte více kalorií, než si možná myslíte. Zároveň zatočíte se stresem, zlepšíte si náladu a prospějete svému srdci.
Japonská zahrada je působivý způsob úpravy okrasné zahrady. V Japonsku bývala zahrada dlouhodobě otázkou prestiže více, než kdekoli jinde ve světě. V Evropských zemích se nachází parky i zahrady, které si berou inspiraci právě v této zahradní architektuře. Jejich vzhled byl ale přizpůsoben našemu trendu úpravy zahrad. Nic to nemění na tom, že krásně upravená idealizovaná příroda v duchu japonské zahrady je prostě pastvou pro oči.
Jsem už roky rozvedená a svou dceru vychovávám sama. Moje rodina je s tím smířená, ale moje bývalá tchyně to nikdy nerozdýchala. Ona je prostě stará škola, je věřící, a tak s ní náš rozchod docela zamával. Zpočátku mě nechtěla už nikdy vidět, pak ale ovdověla a chtěla se více sblížit s vnučkou.

Nepřehlédněte

Co vede vegetariány k jejich rozhodnutí přestat jíst maso? Co toto rozhodnutí do jejich života přinese a jak jsou na tom zdravotně oproti zbytku populace? Podívejte se na rozhovor s veganem a vegetariánkou, kteří se rozhodli ze dne na den přestat jíst maso.
Během chladných měsíců je pro mnoho z nás v malých bytech naprostou samozřejmostí sušit prádlo doma. Pokud nedisponujete sušičkou nebo sušárnou, možná tento problém řešíte sušákem postaveným doma u radiátoru. Najdou se ale i tací, kteří dávají prádlo přímo na topení. My však víme, že to není zrovna dobrý nápad a v dnešním článku vám povíme proč.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek