Čtvrtek , 25. 07. 2024

Jakub

Tragická zpěvačky Victorie Velvet: Vražda ze žárlivosti

Život zpěvačky Victorie Velvet vyhasl ve věku čtyřiceti let. Tato talentovaná umělkyně, narozená v Jihoafrické republice, vyrostla od svých patnácti let v České republice, kde také zahájila svou úspěšnou pěveckou kariéru. Její život však skončil tragicky, když ji v jejich turecké vile zavraždil její manžel David Tom Blyth.
Život zpěvačky Victorie Velvet vyhasl ve věku čtyřiceti let.

14. 06. 2024

14. 06. 2024

Kariéra a rodinný život Victorie Velvet

Victoria Velvet, jejíž matka pochází z Namibie a otec z Česka, se v roce 2014 provdala za podnikatele Davida Toma Blytha, se kterým měla tři děti. Svůj profesní život spojila s hudbou a v roce 2005 vydala album Cry. Spolupracovala s významnými osobnostmi české hudební scény, jako je Dara Rolins, a moderovala také Ranní show na Evropě 2.

Victoria Velvet v rozhovoru na Óčku

Přesun do Turecka a tragický konec

V roce 2019 se Victoria rozhodla přestěhovat do Turecka, aby byla blíže svému manželovi, který zde často pobýval kvůli své práci v ropném průmyslu. V turecké Ankaře však místo rodinného štěstí našla smrt. Zprávy o tragédii přinesl turecký magazín Hürriyet, který informoval o tom, že Blyth svou ženu zabil ze žárlivosti a následně spáchal sebevraždu.

Rodinná tragédie a následky

Nejhorší na celé situaci je, že v době incidentu byly v domě přítomny i jejich děti. Nejstarší syn přivolal pomoc, ale už bylo příliš pozdě. České Ministerstvo zahraničních věcí potvrdilo smrt české občanky násilnou smrtí. Turecká policie případ nadále vyšetřuje, zatímco děti jsou v péči příbuzných v Česku.

Reakce veřejnosti a přátel

Tragédie otřásla nejen rodinou, ale i českou veřejností a osobnostmi, které Victorii osobně znaly. Ondřej Brzobohatý na svém Instagramu vyjádřil hluboký smutek a nespravedlnost nad jejím osudem. Přátelé a kolegové z branže se shodují, že Victoria byla nejen skvělou profesionálkou, ale také kvalitním a slušným člověkem.

Žárlivost jako destruktivní síla

Případ Victorie Velvet poukazuje na nebezpečí žárlivosti, která může ničit životy. Život s žárlivým partnerem se může proměnit v peklo a skončit tragicky, jak ukazuje tento smutný příběh.

Celý svět truchlí nad ztrátou této talentované zpěvačky a nad osudem jejích tří dětí, které přišly o oba rodiče. Rodina požádala veřejnost a média o respektování soukromí v této těžké době.

K TÉMATU  Stravování podle Kate Beckinsale: Minimum sacharidů, hodně zeleniny

MOHLO BY SE VÁM HODIT

Gabriela Partyšová opouští TV Nova po 27 letech

Johnny Wactor, známý ze seriálu Myšlenky zločince, byl zastřelen

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Dlouho jsem nemohla najít lásku, vždycky jsem byla trošku při těle, měla jsem problémy s pocením, nějaké zdravotní problémy, které způsobovala moje nadváha a pleť samý pupínek. Bojovala jsem s tím v pubertě hodně dlouho a neměla jsem žádné sebevědomí.
Děti vyrostly, osamostatnily se a doma je najednou smutno a prázdno. Nikde žádné pohozené oblečení a najednou vám chybí i ty věčné otázky vašich potomků, co je k jídlu. Nikdo vás nepotřebuje a najednou si uvědomíte prázdno, které vás obklopuje. Pocity osamění a prázdnoty jsou často spojené s tzv. syndromem prázdného hnízda v důsledku osamostatnění již dospělých dětí.
Každý druhý zažil během některé své dovolené zažívací potíže. V této souvislosti se častěji mluví o cestovatelském průjmu, ovšem i druhý extrém dokáže dovolenou pokazit. Zácpa umí vystavit stopku všem radostem. Čekáte a ono nic. Jste stále více nafouklí, bolí vás břicho a může se dostavit i malátnost. Pokud k ní máte sklony, tak svému zažívání pomozte.
Celebrity umí dost často překvapit, zejména modelky, o kterých byste si řekli, že za celý den sní pouze misku suché rýže a list salátu. O poprask na TikToku se postarala modelka Bella Hadid a její sandwich. Tak schválně, co říkáte na její kulinářské umění?
Astroložka Naďa Šmídová přináší horoskop na další pracovní týden. Myslete na své zdraví a zbytečně se nestresujte, nepomůže to ničemu. Na co si dát pozor a co můžete očekávat?
Domácnost bez pokojových rostlin je neútulná a nepříjemná. Většinou ji obývají jedinci, kteří s pěstováním pokojovek nemají žádné zkušenosti. Nabízí se však otázka, proč se do pěstování přece jenom nepustit? Nedostatek znalostí nemusí být překážkou! Existují totiž takové rostliny, které jsou extrémně nenáročné.  
Obecně platí, že lidé tapety buď milují, nebo nesnáší. Tapety jsou skvělým řešením nejen z hlediska designu, ale také izolují teplo, hluk a zabraňují vzniku plísní. V devadesátých letech byly tyto textilie v módě a v každé stylové domácnosti se objevovaly stěny se zajímavými prvky. Po delší době se opět vrací do našich moderních bytů. S tím však vyvstává otázka, jaké jsou nyní trendy?
Naše domácnost byla po dlouhé roky šťastná a plná smíchu. Vychovali jsme opravdu šikovné děti - a obzvláště manželka se celou dobu snažila tak, že se péče o jejich potřeby stala největším koníčkem. Děti se ale osamostatnily a ona najednou propadla depresím.
Dnešní společnost často klade na ženy tlak ve smyslu partnerských vztahů, ačkoliv mnohé z nás volí cestu svobody a samostatnosti. Proč je ale tak často stigmatizováno být single, zejména když se jedná o vlastní rozhodnutí? V dnešním článku na Dámské Lize prozkoumáváme realitu života jako single ženy a zkoumáme, jak to, že jsme samy, může být prospěšné a osvobozující rozhodnutí, nikoli něco, co bychom měly vnímat jako nedostatek
Konec školního roku a rozdávání vysvědčení je náročnou dobou pro pracovníky linek bezpečí, kteří vyřizují telefonáty od dětí, které se bojí přijít domů. Do jejich hledání se také musí často zapojit i policie. Čas od času přijde i smutek, když se dítě domnívá, že špatným vysvědčením končí jeho životní čas. Nenechte se zaskočit jedním školním výsledkem. Jde přece o dítě, které milujete.
Věděli jste, že oblečení může dost závažně poškodit zdraví? Možná si vybíráte oblečení jenom podle barvy, střihu nebo materiálu, ale ne vždycky jsou to ta správná kritéria. Někdy je dobré se zajímat i o to, zdali neobsahuje toxické látky.

Výběr článků

Období dovolených nemusí skončit s prázdninami. Máme pro vás tip na úžasné místo, ze kterého se vám nebude chtít ani odjet. Místo, ve kterém si na své přijdou milovníci osvěžujícího koupání, objevování památek i nadšenci pro horskou turistiku.
Třešně a višně jsou jedny z nejčastěji pěstovaných ovocných stromů na pozemcích a zahradách u rodinných domků. To není překvapivé, protože všechny odrůdy třešní jsou chutné, zdravé a ideální pro konzumaci přímo ze stromu. Stojí za to zjistit, jak tuto rostlinu správně pěstovat a jak vybrat nejlepší odrůdy třešní, které každoročně poskytnou bohatou úrodu. Řekneme vám také, jaká může být cena třešní a kde je nejlépe koupit.
Krásná postava, zpevněný zadek, silné svaly, perfektní držení těla, stejně jako obratnost a lehkost pohybů... To vše lze získat pomocí cvičení zvaného pilates. Toto cvičení se objevilo již před několika lety, ale stále nabírá na popularitě. Proč ho cvičit? A jak s pilates začít v domácích podmínkách? Uvidíte, že i naprostý začátečník může s pilates začít okamžitě a brzy dosáhnout skvělých výsledků ve formování své postavy!

Nepřehlédněte

Letos jsou tomu 2 roky, co jsem já, jako matka, přišla o svého syna. Vyrovnat se s touto ztrátou není možné. Kvůli cizí chybě přišel o život talentovaný mladý člověk. Vyzkoušela jsem už všechny možné druhy psychické pomoci, ale toto jediné mi pomáhá: otevřeně o tom mluvit.
Zjistěte, jak a kde začít s houbařením, jaké vybavení je nezbytné pro úspěšný sběr, a naučte se správné techniky sběru, abyste chránili přírodní prostředí. Přinášíme praktické rady pro začátečníky i pokročilé, díky kterým si můžete užít bohatou úrodu a příjemně strávené chvíle v lesích České republiky.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek