Pátek , 01. 07. 2022

Jaroslava

Nejoblíbenější reality show všech dob. Zkraťte si dlouhou chvíli

Reality show je jedním z nejpopulárnějších žánrů doposud. Od sledování všech šokujících, nesestříhaných okamžiků, až po osudy u vašich oblíbených darebáků – sledování dalšího dílu každý týdne je návykové. Jaké reality show nejraději sledují v zahraničí?
nejoblíbenější reality show
Jaké reality show patří k nejoblíbenějším? (zdroj foto: www.123rf.com)

16. 12. 2020

Survivor patří mezi nejoblíbenější reality show

Soutěžili byste o přežití na opuštěném ostrově o cenu 1 milion dolarů? Mezi nejoblíbenější reality show patří i Survivor oceněná Emmy vyšle skupinu cizinců na tropické místo ve snaze stát se „jediným přeživším“.

Na začátku epizody jsou soutěžící rozděleni do kmenů a jsou zodpovědní za společné hledání jídla a přístřeší. Účastní se pravidelných výzev, aby získali eliminační imunitu a odměny, jako je celodenní jídlo, lázeňský výlet, speciální ubytování a další.

Asi v polovině soutěže se kmen spojí do jednoho a konkurence se stává individuální. Od této chvíle se reality show stává přehlídkou na téma „přelstít a přečkat“. Háček celého Survivora je však v tom, že každý člen tajně hlasuje o tom, kdo by měl být zvolen mimo ostrov. Nalaďte se na zrady, nepřetržitou konkurenci a veškeré drama mezi nimi.

The Bachelor

Jak byste se cítili, kdybyste museli chodit s 30 lidmi najednou a každý okamžik byl vysílán v národní televizi? The Bachelor and The Bachelorette jsou jedny z nejznámějších reality show. Od premiéry v roce 2002 už bylo vysíláno 22 sezón.

Přehlídka se koná v kalifornském sídle, kde skupina žen nebo mužů soutěží o jednoho muže nebo ženy. Mezi dramatickými ceremoniemi růží a roztržkami naplněnými slzami diváci sledují soutěžící, kteří skutečně hledají lásku, a ty, kteří tam jsou ze špatných důvodů.

Moderátor Chris Harrison navíc obvykle vyzývá diváky, aby „zůstali naladěni na nejdramatičtější sezónu v historii The Bachelor“, a nikdy se nemýlí.

American Idol

Tisíce lidí na konkurzu, miliony Američanů volí a jedna osoba vyhrává. American Idol je jednou z nejslavnějších pěveckých reality show. Přehlídka vychází z britské show Pop Idol vytvořené Simonem Fullerem, kde se zpěváci snaží uspět před skupinou soudců, ale jejich osud je ponechán v rukou milionů voličů po celé zemi.

K TÉMATUPoradíme Vám, jak vybrat prostěradlo pro lepší kvalitu spánku

Kromě soutěže je během show hlavním bodem zábavy také škádlení a neshody porotců. Původní skupina porotců zahrnovala Simon Cowell, Paulu Abdul a Randyho Jacksona, ale v posledních letech se této roli představily nové tváře jako Jennifer Lopez, Keith Urban, Lionell Richie a Katy Perry.

Real Housewives

Okouzlující auta, nakupování, bohaté dovolené a spousta plastických operací. Série Real Housewives poskytuje divákům pohled na to, jaké to je žít jako zámožná žena v domácnosti. Ale když seskupujete ženy, které mají všechno, nepřestávají klábosit. Reality show sleduje několik žen v domácnosti ve městech jako New York, Beverly Hills, Dallas a Atlanta.

Přestože fanouškům poskytuje zasvěcený pohled na životní styl bohatých a slavných, mohli by si také začít uvědomovat, že tráva zde není vždy zelenější. Být v této reality show znamená, že osobní život každé ženy v domácnosti – v dobrém i v horším – je vystaven milionům lidí.

Jersey Shore

Tato reality show MTV sleduje skupinu spolubydlících, kteří spolu tráví léto na Seaside Heights. Po dlouhých směnách v obchodě Shore Store tráví posádka Jersey Shore léto samou párty a hledáním nových úletů. Během šesti sezón se některé z nejdivočejších okamžiků odehrály přímo na kameře a diváci se tak vraceli pro další.

Po premiéře sezóny se Jersey Shore rychle stal fenoménem popkultury a představil Americe nové slangové výrazy. Přehlídka také přinesla nové reality spin-off jako Snooki & JWoww, The Pauly D Project a Jersey Shore Family Vacation.

Znáte tyto reality show? Nebo máte své jiné oblíbence?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Televize může posloužit jako učebnice. O filmech je ale třeba podle odborníků s dětmi mluvit

Děti a televize. Jak dlouho a jak často ji mají sledovat?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pokud patříte mezi ty, kteří se pokoušejí hubnout, ale pokusy jsou zatím marné, tak pokračujte ve čtení. Dnes se dozvíte, v čem je kámen úrazu, že se vaše hubnutí nedaří. Dozvíte se něco, o čem jste nikdy předtím možná ani neslyšeli. Zároveň pochopíte, jak to můžete napravit. A jestliže tyto informace převedete do praxe, tak věřím, že se úspěch dostaví!
Co takhle trochu zpestřit interiér? Pokud patříte mezi ty, které mají rády "udělej si sám", tohle jsou nápady pro vás. Originální květináče, plyšová spona na záclony, zarážka na knihy nebo talířek na jednohubky, to vše má jedno společné - základem jsou staré hračky. Nějaký vhodný kousek najdete i u vás, a pak hurá do díla. Zkuste trochu netradiční dekorace!
Ať už jste snila o svých svatebních šatech od svých pěti let a znáte přesné specifikace, jak by měly vypadat, nebo jste o tom nikdy nepřemýšlela, máme pro vás rady, jak si vybrat svatební šaty. Ono vybrat někdy ten perfektní kousek může být pěkný stres. Nemluvě o tom, že si musíte ještě vybrat šaty na převlečení, které si oblečete na recepci v pozdějších hodinách. Jak tedy na to?
Jaro nám klepe na dveře a s ním i módní trendy tohoto roku. Péřové bundy zanedlouho přemístíme do hloubky skříní, naopak vytáhneme lehčí bundičky, které nebude třeba zapínat až ke krku. Abyste však letos okouzlili nejen muže, ale i zástupkyně něžného pohlaví, které jsou na módu často vysazené, zakomponujte do své stávající sbírky vzory. Právě jim se na jaře bude přikládat velký důraz.
Čisticí prostředky na nás útočí reklamou, podle které je každý z nich ten nejúčinnější a nejvoňavější. Jsou látky v pracích prostředcích nezávadné? Laik to nepozná, ale existuje úsporné i efektivní řešení. Vyrobte si doma vlastní prací prášek. A nebojte, nejedná se o žádnou neúčinnou náhražku - tohle vám plně nahradí běžně kupované výrobky. Jak na to?
Dnešní medicína dokáže vážně zázraky. Jedním z takových oborů je oftalmologie. Oční specialisté vám už zvládnou pomocí umělých nitroočních čoček zcela obnovit poškozené vidění a vrátit vás do normálního života, aniž byste musely používat brýle či kontaktní čočky. Není ale čočka jako čočka.
Všechny to známe. Místo toho, abychom si užívaly adventní čas, sháníme dárky, uklízíme, pečeme cukroví, v práci doháníme resty a nemáme ani čas si zapálit adventní svíčky. O Vánocích jsme pak ve stresu z toho, že jsme na něco zapomněly, jestli se budou dárky líbit, cukroví chutnat a zdali máme skutečně pořádně naklizeno. Co takhle to letos udělat jinak?

Nepřehlédněte

I když je pouze otázkou, jestli se v létě dostaneme k vodě, na koupaliště nebo na dovolenou, neznamená to, že bychom měli přestat pracovat na své postavě. Štíhlá figura nám dodává sebevědomí, což je v dnešní době velmi důležité. Pokud vás však nebaví klasický běh, stojí za zvážení pilates.  

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek