Domů » Horoskopy » Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 3. – 4. 10. 2018. Zrelaxujte a náročné činnosti nechte na jindy!
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com
Horoskopy

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 3. – 4. 10. 2018. Zrelaxujte a náročné činnosti nechte na jindy!

Astroložka Naďa Šmídová přináší horoskop na sobotu i neděli. Úklid je sice potřeba, ale neberte ho tak vážně a hlavně relaxujte. O tom je přece víkend! Co je možné očekávat a čemu se raději vyhnout?

Sobota 3. 11. 2018

S úklidem to nepřehánějte!

Nenamlouvejte si, že jste zlenivěly, nebo že nezvládáte domácí povinnosti! Sobotu totiž strávíte s kritickým Měsícem v Panně, a ten vidí chyby a hlavně nepořádek obvykle tam, kde žádný není! Naopak, pracovitostí a pečlivostí byste mohly zabrnkat na nervy rodině, tak uberte ze svých požadavků a využijte volný den k tomu, k čemu je určený – odpočinku a relaxaci!

Obklopte se vůní

Ráno ušlehejte na kašičku světlé hroznové víno, hmotu si naneste na obličej i dekolt a nechte působit 20 minut. Tato maska vám pleť nejen hydratuje, ale rozjasní ji a napne, bude mít svěží, mladší vzhled. Upřednostňujte vůně, které mají ve složce citrusy, skořici, grapefruit, a před odchodem do ulic si kapku parfému naneste i nad horní ret. Z nelibých pachů by se vám totiž mohlo udělat nevolno!

Zapomeňte na chvíli na hluk

Jako blahodárný balzám na vaše nervy a psychiku zafunguje naprosté ticho. Patrně ho nenajdete v přírodě, protože spousta lidí vyrazí na výlet. Neznáte-li místo, které je jakoby odstřižené od civilizace, zamiřte do kostela a chvilku jen tak rozjímejte…

Neděle 4. 11. 2018

Rozluštěte svůj sen

Hned jak se probudíte, zapište si, co se vám zdálo, a po snídani se nad symboly zamyslete. V noci ze soboty na neděli totiž podvědomí pomyslně vyplaví strusku, a promítne do snů naše zlozvyky a povahové nešvary. Tato sebereflexe vám prospěje, protože budete vědět, co ve svém chování musíte změnit. Dokonce je možné, že konečně pochopíte, proč s některými lidmi nevycházíte!

Pitný režim je důležitý

Celou neděli dodržujte pitný režim a po 18. hodině byste měly cvikem podpořit funkci ledvin. Lehněte si na záda, přitáhněte kolena k bradě a pohupujte se, prokrvíte si celou bederní oblast.

Večer se emočně nezatěžujte

Po setmění nedělejte fyzicky nic náročného a nedívejte se na válečné filmy, natož horory! Vzhledem k fázi Měsíce byste měly problémy s usínáním. I proto vám prospěje vypít si před ulehnutím na lůžko šálek meduňkového čaje nebo teplé mléko s medem.

data-matched-content-rows-num="3,3" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked">

Pin It on Pinterest