Úterý , 04. 10. 2022

František

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 3. – 4. 10. 2018. Zrelaxujte a náročné činnosti nechte na jindy!

Astroložka Naďa Šmídová přináší horoskop na sobotu i neděli. Úklid je sice potřeba, ale neberte ho tak vážně a hlavně relaxujte. O tom je přece víkend! Co je možné očekávat a čemu se raději vyhnout?
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Sobota 3. 11. 2018

S úklidem to nepřehánějte!

Nenamlouvejte si, že jste zlenivěly, nebo že nezvládáte domácí povinnosti! Sobotu totiž strávíte s kritickým Měsícem v Panně, a ten vidí chyby a hlavně nepořádek obvykle tam, kde žádný není! Naopak, pracovitostí a pečlivostí byste mohly zabrnkat na nervy rodině, tak uberte ze svých požadavků a využijte volný den k tomu, k čemu je určený – odpočinku a relaxaci!

Obklopte se vůní

Ráno ušlehejte na kašičku světlé hroznové víno, hmotu si naneste na obličej i dekolt a nechte působit 20 minut. Tato maska vám pleť nejen hydratuje, ale rozjasní ji a napne, bude mít svěží, mladší vzhled. Upřednostňujte vůně, které mají ve složce citrusy, skořici, grapefruit, a před odchodem do ulic si kapku parfému naneste i nad horní ret. Z nelibých pachů by se vám totiž mohlo udělat nevolno!

Zapomeňte na chvíli na hluk

Jako blahodárný balzám na vaše nervy a psychiku zafunguje naprosté ticho. Patrně ho nenajdete v přírodě, protože spousta lidí vyrazí na výlet. Neznáte-li místo, které je jakoby odstřižené od civilizace, zamiřte do kostela a chvilku jen tak rozjímejte…

Neděle 4. 11. 2018

Rozluštěte svůj sen

Hned jak se probudíte, zapište si, co se vám zdálo, a po snídani se nad symboly zamyslete. V noci ze soboty na neděli totiž podvědomí pomyslně vyplaví strusku, a promítne do snů naše zlozvyky a povahové nešvary. Tato sebereflexe vám prospěje, protože budete vědět, co ve svém chování musíte změnit. Dokonce je možné, že konečně pochopíte, proč s některými lidmi nevycházíte!

Pitný režim je důležitý

Celou neděli dodržujte pitný režim a po 18. hodině byste měly cvikem podpořit funkci ledvin. Lehněte si na záda, přitáhněte kolena k bradě a pohupujte se, prokrvíte si celou bederní oblast.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na týden od 15. 10. do 19. 10. 2018. Najděte si čas jen pro sebe!

Večer se emočně nezatěžujte

Po setmění nedělejte fyzicky nic náročného a nedívejte se na válečné filmy, natož horory! Vzhledem k fázi Měsíce byste měly problémy s usínáním. I proto vám prospěje vypít si před ulehnutím na lůžko šálek meduňkového čaje nebo teplé mléko s medem.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Když byly salóny krásy zavřené, vyvstala najednou mezi ženami otázka, jak se správně starat o své obočí. Každá z nás se chce o něj naučit správně starat tak, aby své pokožce nezpůsobovala zbytečnou újmu. Správně vytvarované obočí navíc dodá vašemu obličeji šmrnc, rozhodně to tedy není zanedbatelný prvek vedoucí k vnější kráse. Opravdu víte o postupu vytrhávání všechno?
Kašle a smrká kdekdo. Nachlazení a podzimní virózy se rychle šíří. Navíc opět začínají růst čísla nakažených koronavirem a na dveře klepe pozimní vlna chřipky. Je tak nejvyšší čas pořádně posílit obranyschopnost! Soutěžte s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, který naboostuje vaši imunitu.
V dnešní době mnoho lidí pracuje z domu, a proto se chtějí ve své domácnosti dobře. Jaké kroky podniknout, abychom se cítily dobře a zároveň nám nevyschl náš finanční polštář? Pojďme se podívat na pár tipů, pomocí nichž můžeme zútulnit naši domácnost.
Vaše dcera nebo syn jsou v klidu, zatímco vy už čtrnáct dní před nástupem do školy vůbec nespíte? Nejspíš z toho máte větší stres než oni sami. A není divu. Zatímco jejich úkolem je jen včas vstávat a dobře se učit, vaše práce čítá, aby měli prostředí, v němž se budou cítit dobře a ve kterém se budou učit jedna radost.
Pokud toužíte po romantice, nečekejte, až váš přítel naplánuje něco zvláštního, převezměte otěže a zajistěte si večer svých snů sami. Možná budete chtít naplánovat rande s ohledem na svůj vkus, ale pokud pro něj chcete připravit něco zvláštního, měla byste své plány přizpůsobit jeho zájmům. Zde je několik užitečných rad pro plánování romantického rande pro vás a vašeho přítele.
Zejména během zimy k nám do domácnosti zavítal nevítaný host jménem plíseň. Projevuje se nejen nepříjemným zápachem, ale také tmavými skvrnami poblíž oken nebo v rozích místnosti, kde se drží vysoká vlhkost. Plíseň trápí hlavně majitele bytů, kteří mají plastová okna a jimž se vlhkost vzduchu v příbytku především v zimě pohybuje ve vysokých číslech.
Tolik lidí si přeje jíst zdravě. Bohužel ne každému se to podaří. Lidé se po čase vrátí ke starému režimu nezdravého stravování. O měsíc později zkouší další pokus, ale zase je něco vrátí ke starému režimu. A takto je to dokola a dokola. Jsou tu ale i takoví, kteří se zdravou stravou ještě ani nezačali, protože se nemohou odhodlat. Jak to tedy jednou provždy změnit? Jak se odhodlat, a zároveň u toho vytrvat a nevracet se zpět ke starým návykům? O tom si povíme v dnešním článku. Proto pokračujte ve čtení, držte se daných pravidel a úspěch vás nemine...

Nepřehlédněte

Všichni milujeme vůni vypraného ložního prádla. Ulehnout do převlečené postele a nechat si něco pěkného zdát - to je v našich očích ideální odměna za náročný den. Jak často ale u vás doma převlékáte postel? Většina lidí to bohužel dělá špatně a následně se o své lůžko (často nevědomky) dělí se stovkami bakterií. To už není tak lákavá představa, viďte?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek