Čtvrtek , 19. 05. 2022

Nataša

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 3. – 4. 10. 2018. Zrelaxujte a náročné činnosti nechte na jindy!

Astroložka Naďa Šmídová přináší horoskop na sobotu i neděli. Úklid je sice potřeba, ale neberte ho tak vážně a hlavně relaxujte. O tom je přece víkend! Co je možné očekávat a čemu se raději vyhnout?
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Sobota 3. 11. 2018

S úklidem to nepřehánějte!

Nenamlouvejte si, že jste zlenivěly, nebo že nezvládáte domácí povinnosti! Sobotu totiž strávíte s kritickým Měsícem v Panně, a ten vidí chyby a hlavně nepořádek obvykle tam, kde žádný není! Naopak, pracovitostí a pečlivostí byste mohly zabrnkat na nervy rodině, tak uberte ze svých požadavků a využijte volný den k tomu, k čemu je určený – odpočinku a relaxaci!

Obklopte se vůní

Ráno ušlehejte na kašičku světlé hroznové víno, hmotu si naneste na obličej i dekolt a nechte působit 20 minut. Tato maska vám pleť nejen hydratuje, ale rozjasní ji a napne, bude mít svěží, mladší vzhled. Upřednostňujte vůně, které mají ve složce citrusy, skořici, grapefruit, a před odchodem do ulic si kapku parfému naneste i nad horní ret. Z nelibých pachů by se vám totiž mohlo udělat nevolno!

Zapomeňte na chvíli na hluk

Jako blahodárný balzám na vaše nervy a psychiku zafunguje naprosté ticho. Patrně ho nenajdete v přírodě, protože spousta lidí vyrazí na výlet. Neznáte-li místo, které je jakoby odstřižené od civilizace, zamiřte do kostela a chvilku jen tak rozjímejte…

Neděle 4. 11. 2018

Rozluštěte svůj sen

Hned jak se probudíte, zapište si, co se vám zdálo, a po snídani se nad symboly zamyslete. V noci ze soboty na neděli totiž podvědomí pomyslně vyplaví strusku, a promítne do snů naše zlozvyky a povahové nešvary. Tato sebereflexe vám prospěje, protože budete vědět, co ve svém chování musíte změnit. Dokonce je možné, že konečně pochopíte, proč s některými lidmi nevycházíte!

Pitný režim je důležitý

Celou neděli dodržujte pitný režim a po 18. hodině byste měly cvikem podpořit funkci ledvin. Lehněte si na záda, přitáhněte kolena k bradě a pohupujte se, prokrvíte si celou bederní oblast.

K TÉMATUGrotto Spa v Tigh-Na-Mara. Stylový lázeňský resort láká na bazén v jeskyni

Večer se emočně nezatěžujte

Po setmění nedělejte fyzicky nic náročného a nedívejte se na válečné filmy, natož horory! Vzhledem k fázi Měsíce byste měly problémy s usínáním. I proto vám prospěje vypít si před ulehnutím na lůžko šálek meduňkového čaje nebo teplé mléko s medem.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Menstruace je nedílnou součástí života každé ženy. Zatímco některým z nás nepůsobí výraznější potíže, jiné ji doslova protrpí. Ať už jsou však projevy menstruace poměrně rozdílné, jedno mají všechny ženy společné - neustále hledají cesty jak tyto dny přečkat co nejkomfortněji.
Kočka cejlonská je nejmenší kočka na světě. Tento ohrožený druh žije pouze na jihu Indie a ostrově Srí Lanka. Kvůli náročnosti chovu můžete tohle zvířátko spatřit u nás pouze v Zoo Liberec a Zoo Ostrava. Malý noční predátor je ztělesněná roztomilost! Posuďte samy.
Co tvoří základ dámského šatníku? Vedle džínů, jednobarevných triček a krátkých letních šortek bychom tam našli také overaly, které se v posledních letech radují z velkého zájmu o ně. Jedná se o módní trend, který je dnes k dostání v celé spoustě provedení. Nosit ho lze jak na večírky či plesy, ale také si lze koupit kousek na spaní nebo letní provedení k moři. Už také vlastníte tento vkusný trend?
Vytoužené jaro už klepe na dveře. Dny se oteplují a prodlužují, příroda a květiny se probouzejí k životu a my se pomalu vzpamatováváme ze zimního spánku. S příchodem jara přichází nejen obměna šatníku, ale také období častějšího zkrášlování, změna stravovacích návyků a získání nové energie. Řada z nás se začíná stresovat tím, že je na čase začít hubnout do plavek, zpevnit křivky, získat lepší kondici a celkově pročistit organismus. Hlavně klid! Tyto změny můžeme nastartovat za pomoci přírodních bylinek. Proč tělu nedopřát to, co potřebuje?
Zařídit domácnost může být oříšek, zejména pokud se chcete řídit pravidly starého čínského učení jménem Feng Shui. Jelikož díky správnému uspořádání nábytku se bude místností linout příjemná rodinná harmonie, pojďme tradičním čínským zásadám nahlédnout “pod pokličku”. Zejména se podívejme na dokonalý odstín, který by měl dominovat vašemu příbytku.
Prosinec je vhodná doba na nějakou tu pohádku. Na jaký film se vypravit s dětmi do kina? Aktuálně je na výběr hned několik variant, pro co se rozhodnout. Animovaní kutilové Pat a Mat pobaví i dospělé, pohádka z našich krajů Čertí brko se pyšní lákavým obsazením, a francouzská rodinná komedie Vánoce a spol. představí Santu až po kolena v bryndě.
Každá zdravá žena zažívá jednou za měsíc své dny a během periody potřebuje co nejvíce komfortu a pohodlí. V dnešní době existuje mnoho moderních menstruačních pomůcek, které mají ženám dodat právě tolik důležitý komfort. Mezi ně patří vedle tamponů a vložek také mnohem ekologičtější menstruační kalhotky. Pro koho jsou vhodné a jaké výhody tyto speciální kalhotky přináší?

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek