Úterý , 25. 06. 2024

Ivan

Eva Burešová: Renesanční žena s úsměvem Mony Lisy

Osmadvacetiletá Eva Burešová na sebe poprvé upozornila v soutěži Česko Slovensko má talent a prozpívala se až do finále. Pro její kariéru to byl ale teprve úplný počátek.
Burešová
Eva Burešová je oblíbená česká herečka. (foto: instagram/evabureshsalvatore)

21. 03. 2022

Eva Burešová se narodila 22. 7. 1993 v Hlučíně na Opavsku, Vystudovala pražskou konzervatoř, obor muzikál, a dnes patří k našim nejobsazovanějším seriálovým herečkám. Také k těm celkově velmi oblíbeným u diváků. V posledních letech se ale stále více věnuje i zpěvu, vystupuje v divadlech a muzikálech a zdá se, že nám toho má ještě hodně co nabídnout.

Muzikály i seriály

Eva Burešová moc dlouho nemusela dokazovat, jaký talent v ní dřímá. Jakmile vystudovala, dostala hned několik rolí ve známých a oblíbených muzikálech. Objevila se v Hamletovi, Času růží, Draculovi a Cyranovi. Širší veřejnost ale oslovila až poté, co začala hrát v komediálním seriálu Gympl s ručením omezeným, který se vysílal na Nově.

Zahrála si zde studentku a později servírku, která nádherně zpívá a snaží se dostat právě na konzervatoř. Hraní ale u Evy dlouho převažovalo, objevila se v dalších populárních seriálech jako Modrý kód nebo Slunečná na televizi Prima. Právě Slunečná z ní udělala hvězdu – jednu z nejoblíbenějších současných seriálových hereček. Kdo ví, možná i díky ní se stal seriál natolik úspěšným.

To, že umí opravdu zpívat, však dokázala, když se zúčastnila soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Zde si nevedla vůbec špatně a skončila na krásném druhém místě. I přesto mnoho lidí neskrývalo údiv, když se jí podařilo zabodovat i ve znovuobnovené anketě Zlatý slavík, kde se umístila na třetím místě, a porazila tak řadu mnohem slavnějších zpěvaček u nás. Po svém triumfu ale všem slíbila, že její hlas uslyšíme už mnohem častěji.

V hledáčku bulváru jako daň za slávu

Čím víc se Eva Burešová dostávala do povědomí lidí, tím více se její osoba začala ale propírat také v bulváru. Krásná a talentovaná žena si tak musela občas přečíst i nepříjemné komentáře na svou osobu. Ale tak už to v šoubyznysu chodí. Lidem ležel v žaludku zejména její atypický úsměv, ale Eva si z toho jako profesionálka nic nedělala, a nakonec všem poslala jasný vzkaz pomocí nové písničky s názvem Úsměv Mony Lisy.

K TÉMATU  Patrik Hartl o svém připravovaném filmu podle vlastní knihy

To ale nebylo to jediné, co se v médiích v souvislosti s její osobou objevovalo. Hledáčku pisatelů neušel samozřejmě ani její vztah s kuchařem a porotcem kulinářské soutěže MasterChef Přemkem Forejtem. Dvojice nějakou dobu mlžila, ale nakonec svou lásku odhalila. Dnes už všichni vědí, že jsou pár a vypadají skutečně šťastně a zamilovaně.

Syn Nathaniel

Mladá umělkyně Eva Burešová je už také maminkou, v roce 2017 porodila syna Nathaniela, kterého má ze vztahu s muzikantem Michaelem Krásným. A málokdo také ví, že kvůli synovi si Eva změnila své jméno. V celém znění je totiž Eva Salvatore Burešová, jelikož syna nechali rodiče pokřtít v Itálii a chlapeček tak dostal další dvě jména. Jmenuje se tedy Nathaniel Adam Salvatore Krásný, herečka však chtěla mít aspoň jedno jméno se svým synem totožné, a tak přijala za své právě jméno Salvatore.

Burešová
Eva ve videoklipu k písni Úsměv Mony Lisy. (foto: instagram/evabureshsalvatore)

Po rozchodu s otcem jejího dítěte byla Eva hodně zlomená a na dně, což přiznala i v rozhovorech. Nakonec se však posbírala a v jednu chvíli se začala objevovat na veřejnosti s novým partnerem, kterým v té době byl tanečník Matyáš Adamec. Vztah se ale rozpadl a zdá se, že znovu šťastná bude dlouhodobě až v náruči již zmiňovaného, slavného kuchaře, Přemka Forejta.

Aktuálně natáčí Eva Burešová další nový seriál, zpívá z plna hrdla a zdá se, že má plno práce. Určitě o ní ještě hodně uslyšíme, ať už v souvislosti s jejími hereckými nebo pěveckými výkony, protože v jejím případě ten nahoře talentem nešetřil.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Česko Slovenská SuperStar: skandál Knechtové i snaha Bartošové

Survivor po Česku aneb jak se kazí jedna z nejpopulárnějších reality show světa

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

V zimě je asi víc než kdy jindy pozornost okolí soutředěna na náš obličej. Koneckonců, nic jiného ani téměř vidět nejde. Jaké máme tipy pro to, aby vám v něm ubylo vrásek a ne naopak?
Už jste někdy zkoušeli vydržet co nejdéle bez mrknutí? Předpokládáme, že tento úkol je pro mnohé velmi obtížný, protože udržet oči bez mrknutí není jen tak. Prozradíme vám skutečné důvody toho, proč člověk mrká.
Říká se, že ženská stvoření jsou až příliš sebekritická. Žena s rovnými vlasy sní o dokonalých kudrlinách. Plné dámy se snaží zoufale hubnout, a ty štíhlé zkouší různými způsoby nabrat trošku té zdravé oblosti a tvarů. Čím to, že se sebou nedokážeme být nikdy spokojené? Může za to výchova, zažité stereotypy nebo to má jinou příčinu?
Sledujete nejnovější módní trendy, nebo vás absolutně nezajímá, co je zrovna IN nebo OUT? V průběhu času se trendy mění a co bylo módním faux pas před deseti lety, dnes může být šik. Anebo naopak. Existuje však pár módních jevů, které lze za trapas považovat v každé době.
Čtvrtek bude podle astrologie dnem určeným zkráslujícím procedurám. Věnovat péči pokožce se vám dvakrát vyplatí. Kromě toho se ale držte v klidu. Čtvrtek nebude příznivý den na hádky a snadno k nim dojde.
Sex ve vaně je pro mnoho z nás jednou velkou neznámou. Viděly jsme ho ve filmech, možná nám o něm vyprávěla kamarádka, ale většina z nás s milováním ve vaně plné horké vody osobní zkušenost nemá. Láká vás to zkusit?
Kdo nemá sociální sítě, jako by nebyl. Poví vám jistě každý, když mu s radostí oznámíte, že nejste majitelem žádného profilu na takových platformách. V současné době mluvíme o velmi důležitém pomocníkovi každého úspěšného podniku. Je to fantastický marketingový nástroj a základ toho, že budete v kontaktu s rodinou i přáteli. Pojďme si více do hloubky rozebrat, proč to už bez sociálních sítí nejde.
Být krásná v každém okamžiku. To je jeden ze základních nároků, které moderní společnost klade na ženy. Obvykle jde o požadavek nejdůležitější a v mnoha situacích dokonce jediný. S váhou, drobnými potížemi pokožky nebo stylem oblékání sice mohou příslušnice něžného pohlaví něco dělat, chtějí-li, ale existují i estetické nedostatky, s nimiž se život mění v peklo.
Meduňka – citronem vonící bylina z Evropy se používá jako kulinářská, léčivá i kosmetická bylina. Všeobecně se má za to, že má uklidňující účinky, je ceněná pro svou schopnost snižovat stres a úzkost, podporovat lepší spánek a zmírňovat zažívací potíže a nadýmání. Zdravotní studie prokázaly, že meduňka dokáže zvýšit pocit pohody, štěstí a bdělosti jednotlivců.
Výběr svatebního fotografa by měl být jednou z prvních položek na vašem to-do listu, pokud organizujete svatbu. Někteří mají rozebrané termíny na měsíce, dokonce i roky dopředu. Co je při výběru svatebního fotografa důležité a na kolik vás tahle služba vyjde?
Přírodní kosmetika je vyrobena výhradně z přírodních ingrediencí – živočišného, rostlinného nebo minerálního původu přísně stanoveným postupem. Je založena na vysoké koncentraci rostlinných či bylinných olejů a extraktů a má své nesporné benefity. Jak přírodní kosmetiku vybrat? Inspirujte se našimi 6 tipy!

Výběr článků

Láká vás půvab francouzského venkova nebo upřednostňujete moderní či retro design? Naučte se poznávat styly nábytku a sladit ho v jednotném tónu.
Berete se z velké lásky. Vydrží možná rok, dva, tři. Pak nastane dlouholetá práce, v níž se vztah, který začal adrenalinovou reakcí, musí přerodit do fáze přátelství a spolupráce. Jestliže nezačnete na svém manželství včas tvrdě pracovat, rozpadne se vám pod rukama. Jak se z milenců stanou partneři a přátelé?
Úklid šatníku je skvělou příležitostí k vyřazení nenošených a nepadnoucích kousků. Vyhazování oblečení není nikdy snadné, nicméně může to být zvláštně osvobozující zkušenost. Jak ale na to? Více v článku.

Nepřehlédněte

Bez rostlin by na Zemi nemohl být život. A přestože má člověk sklon své přirozené prostředí nevybíravým způsobem poškozovat, rostliny stále ještě vnímáme jako uklidňující prvek. Proto se jimi obklopují i ti největší cynici. Existují však různé druhy rostlin a květin. Některé nám prospívají více, jiné méně, a některé nám mohou být dokonce jedovaté. Nejen svými plody, ale i vůní, kterou zejména na jaře vypouštějí. Pojďme se však nyní podívat na pokojové rostliny, které stojí za ti mít doma.
Split je druhým největším městem v Chorvatsku a každoročně láká mnoho turistů. Toto místo spojuje dávné krásy historie s moderním způsobem života. Čekají vás zde krásné památky, skvělé jídlo a mnoho zajímavostí, které byste si neměli nechat ujít.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek