Čtvrtek , 29. 09. 2022

Michal

Eva Burešová: Renesanční žena s úsměvem Mony Lisy

Osmadvacetiletá Eva Burešová na sebe poprvé upozornila v soutěži Česko Slovensko má talent a prozpívala se až do finále. Pro její kariéru to byl ale teprve úplný počátek.
Burešová
Eva Burešová je oblíbená česká herečka. (foto: instagram/evabureshsalvatore)

21. 03. 2022

Eva Burešová se narodila 22. 7. 1993 v Hlučíně na Opavsku, Vystudovala pražskou konzervatoř, obor muzikál, a dnes patří k našim nejobsazovanějším seriálovým herečkám. Také k těm celkově velmi oblíbeným u diváků. V posledních letech se ale stále více věnuje i zpěvu, vystupuje v divadlech a muzikálech a zdá se, že nám toho má ještě hodně co nabídnout.

Muzikály i seriály

Eva Burešová moc dlouho nemusela dokazovat, jaký talent v ní dřímá. Jakmile vystudovala, dostala hned několik rolí ve známých a oblíbených muzikálech. Objevila se v Hamletovi, Času růží, Draculovi a Cyranovi. Širší veřejnost ale oslovila až poté, co začala hrát v komediálním seriálu Gympl s ručením omezeným, který se vysílal na Nově.

Zahrála si zde studentku a později servírku, která nádherně zpívá a snaží se dostat právě na konzervatoř. Hraní ale u Evy dlouho převažovalo, objevila se v dalších populárních seriálech jako Modrý kód nebo Slunečná na televizi Prima. Právě Slunečná z ní udělala hvězdu – jednu z nejoblíbenějších současných seriálových hereček. Kdo ví, možná i díky ní se stal seriál natolik úspěšným.

To, že umí opravdu zpívat, však dokázala, když se zúčastnila soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Zde si nevedla vůbec špatně a skončila na krásném druhém místě. I přesto mnoho lidí neskrývalo údiv, když se jí podařilo zabodovat i ve znovuobnovené anketě Zlatý slavík, kde se umístila na třetím místě, a porazila tak řadu mnohem slavnějších zpěvaček u nás. Po svém triumfu ale všem slíbila, že její hlas uslyšíme už mnohem častěji.

V hledáčku bulváru jako daň za slávu

Čím víc se Eva Burešová dostávala do povědomí lidí, tím více se její osoba začala ale propírat také v bulváru. Krásná a talentovaná žena si tak musela občas přečíst i nepříjemné komentáře na svou osobu. Ale tak už to v šoubyznysu chodí. Lidem ležel v žaludku zejména její atypický úsměv, ale Eva si z toho jako profesionálka nic nedělala, a nakonec všem poslala jasný vzkaz pomocí nové písničky s názvem Úsměv Mony Lisy.

K TÉMATU  Lindsay Lohan: Od dětské hvězdy ke kokainové královně věznice

To ale nebylo to jediné, co se v médiích v souvislosti s její osobou objevovalo. Hledáčku pisatelů neušel samozřejmě ani její vztah s kuchařem a porotcem kulinářské soutěže MasterChef Přemkem Forejtem. Dvojice nějakou dobu mlžila, ale nakonec svou lásku odhalila. Dnes už všichni vědí, že jsou pár a vypadají skutečně šťastně a zamilovaně.

Syn Nathaniel

Mladá umělkyně Eva Burešová je už také maminkou, v roce 2017 porodila syna Nathaniela, kterého má ze vztahu s muzikantem Michaelem Krásným. A málokdo také ví, že kvůli synovi si Eva změnila své jméno. V celém znění je totiž Eva Salvatore Burešová, jelikož syna nechali rodiče pokřtít v Itálii a chlapeček tak dostal další dvě jména. Jmenuje se tedy Nathaniel Adam Salvatore Krásný, herečka však chtěla mít aspoň jedno jméno se svým synem totožné, a tak přijala za své právě jméno Salvatore.

Burešová
Eva ve videoklipu k písni Úsměv Mony Lisy. (foto: instagram/evabureshsalvatore)

Po rozchodu s otcem jejího dítěte byla Eva hodně zlomená a na dně, což přiznala i v rozhovorech. Nakonec se však posbírala a v jednu chvíli se začala objevovat na veřejnosti s novým partnerem, kterým v té době byl tanečník Matyáš Adamec. Vztah se ale rozpadl a zdá se, že znovu šťastná bude dlouhodobě až v náruči již zmiňovaného, slavného kuchaře, Přemka Forejta.

Aktuálně natáčí Eva Burešová další nový seriál, zpívá z plna hrdla a zdá se, že má plno práce. Určitě o ní ještě hodně uslyšíme, ať už v souvislosti s jejími hereckými nebo pěveckými výkony, protože v jejím případě ten nahoře talentem nešetřil.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Česko Slovenská SuperStar: skandál Knechtové i snaha Bartošové

Survivor po Česku aneb jak se kazí jedna z nejpopulárnějších reality show světa

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

V dnešní době mnoho lidí pracuje z domu, a proto se chtějí ve své domácnosti dobře. Jaké kroky podniknout, abychom se cítily dobře a zároveň nám nevyschl náš finanční polštář? Pojďme se podívat na pár tipů, pomocí nichž můžeme zútulnit naši domácnost.
Pohlavní nemoci – pro mnohé tabu, pro jiné něco tak intimního. Je chybou se domnívat, že vás některá z těchto velmi choulostivých onemocnění nemůže postihnout. Mnohé se totiž nepřenáší jen při pohlavním styku nebo nechráněným sexem. Jejich příčiny mohou být i jiné. Pojďme se seznámit s těmi nejčastějšími.
Tohle svému dítěti dělat nebudu! Takhle moje dítě rozhodně vychované nebude! To si nebude moct dovolit! To jsou časté věty, které člověk vypustí z úst ještě před tím, než se rodičem vůbec stane. Jenže když nastane okamžik a narodí se mu dítě, rázem ke všemu má trochu jiný postoj.
Existuje několik možností, jak se vyspat i tehdy, pokud váš partner hlasitě chrápe. Jednou z možností je jít spát do jiné místnosti. Pak existují samozřejmě i vtipná doporučení, jako je přilepit partnerovi pomocí lepicí pásky na záda míček. Ví se, že chrápání je nejintenzívnější, když dotyčná osoba spí na zádech. Míček přilepený na pyžamo (na záda) zabrání, aby se člověk na záda překulil.
Krásný, rovný úsměv bez bolesti a téměř na počkání slibuje inovativní systém neviditelných rovnátek Invisalign. Rovnátka jsou totiž navržena tak, aby odhalila úsměv, po kterém toužíte. Díky snímatelným rovnátkům tak opravdu během pár měsíců změníte svůj život.
Peníze nerostou na stromech, ale i kdyby rostly, bylo by hloupé odmítat příležitosti k výhodnému nákupu. Pokud rádi utrácíte v e-shopech, následující tipy uleví vašemu rozpočtu. Prozradíme vám, jak v e-shopech šetřit a nemuset přitom slevit z kvality zboží. Internet je neuvěřitelně spletité bludiště a najít tu nejlepší nabídku je mnohdy velmi náročné. Někdy člověk stráví celé hodiny prolézáním virtuálních regálů, než se objeví ta správná. Zdaleka nejhorší jsou však tzv. impulzivní nákupy, právě mohou peněženku řádně provětrat. Naštěstí se můžete řídit poměrně jednoduchými pravidly, díky kterým se vlk nažere a koza zůstane celá – nakoupíte ke své spokojenosti, ale nebude lamentovat nad extrémní útratou. Jdeme na to!
Většina žen chce okouzlit své okolí perfektním vzhledem a dobře zvoleným módním outfitem. Z toho důvodu zpravidla volí kousky, které jim sice zaručí vyladěný vzhled, ovšem na úkor jejich zdraví. A možná k takovýmto ženám patříte i vy. Pojďte se proto podívat na několik špatných módních návyků, které neprospívají vašemu zdraví, a zjistěte, jak najít přijatelný kompromis.

Nepřehlédněte

Přejete si, aby z vašeho dítěte pomalu ale jistě rostla sebevědomá osobnost, která se v životě neztratí? V tom případě budete muset trochu přehodnotit své chování k vlastním potomkům. Když jim totiž dáte trochu nezávislosti a odpovědnosti, velmi jim tím pomůžete. Co by měly doma zvládnout předškolní děti?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek