Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

Eva Burešová: Renesanční žena s úsměvem Mony Lisy

Osmadvacetiletá Eva Burešová na sebe poprvé upozornila v soutěži Česko Slovensko má talent a prozpívala se až do finále. Pro její kariéru to byl ale teprve úplný počátek.
Burešová
Eva Burešová je oblíbená česká herečka. (foto: instagram/evabureshsalvatore)

21. 03. 2022

Eva Burešová se narodila 22. 7. 1993 v Hlučíně na Opavsku, Vystudovala pražskou konzervatoř, obor muzikál, a dnes patří k našim nejobsazovanějším seriálovým herečkám. Také k těm celkově velmi oblíbeným u diváků. V posledních letech se ale stále více věnuje i zpěvu, vystupuje v divadlech a muzikálech a zdá se, že nám toho má ještě hodně co nabídnout.

Muzikály i seriály

Eva Burešová moc dlouho nemusela dokazovat, jaký talent v ní dřímá. Jakmile vystudovala, dostala hned několik rolí ve známých a oblíbených muzikálech. Objevila se v Hamletovi, Času růží, Draculovi a Cyranovi. Širší veřejnost ale oslovila až poté, co začala hrát v komediálním seriálu Gympl s ručením omezeným, který se vysílal na Nově.

Zahrála si zde studentku a později servírku, která nádherně zpívá a snaží se dostat právě na konzervatoř. Hraní ale u Evy dlouho převažovalo, objevila se v dalších populárních seriálech jako Modrý kód nebo Slunečná na televizi Prima. Právě Slunečná z ní udělala hvězdu – jednu z nejoblíbenějších současných seriálových hereček. Kdo ví, možná i díky ní se stal seriál natolik úspěšným.

To, že umí opravdu zpívat, však dokázala, když se zúčastnila soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Zde si nevedla vůbec špatně a skončila na krásném druhém místě. I přesto mnoho lidí neskrývalo údiv, když se jí podařilo zabodovat i ve znovuobnovené anketě Zlatý slavík, kde se umístila na třetím místě, a porazila tak řadu mnohem slavnějších zpěvaček u nás. Po svém triumfu ale všem slíbila, že její hlas uslyšíme už mnohem častěji.

V hledáčku bulváru jako daň za slávu

Čím víc se Eva Burešová dostávala do povědomí lidí, tím více se její osoba začala ale propírat také v bulváru. Krásná a talentovaná žena si tak musela občas přečíst i nepříjemné komentáře na svou osobu. Ale tak už to v šoubyznysu chodí. Lidem ležel v žaludku zejména její atypický úsměv, ale Eva si z toho jako profesionálka nic nedělala, a nakonec všem poslala jasný vzkaz pomocí nové písničky s názvem Úsměv Mony Lisy.

K TÉMATU  6 slavných žen, kterým se podařilo zhubnout: Co stojí za proměnou Adele, Rebel Wilson a dalších?

To ale nebylo to jediné, co se v médiích v souvislosti s její osobou objevovalo. Hledáčku pisatelů neušel samozřejmě ani její vztah s kuchařem a porotcem kulinářské soutěže MasterChef Přemkem Forejtem. Dvojice nějakou dobu mlžila, ale nakonec svou lásku odhalila. Dnes už všichni vědí, že jsou pár a vypadají skutečně šťastně a zamilovaně.

Syn Nathaniel

Mladá umělkyně Eva Burešová je už také maminkou, v roce 2017 porodila syna Nathaniela, kterého má ze vztahu s muzikantem Michaelem Krásným. A málokdo také ví, že kvůli synovi si Eva změnila své jméno. V celém znění je totiž Eva Salvatore Burešová, jelikož syna nechali rodiče pokřtít v Itálii a chlapeček tak dostal další dvě jména. Jmenuje se tedy Nathaniel Adam Salvatore Krásný, herečka však chtěla mít aspoň jedno jméno se svým synem totožné, a tak přijala za své právě jméno Salvatore.

Burešová
Eva ve videoklipu k písni Úsměv Mony Lisy. (foto: instagram/evabureshsalvatore)

Po rozchodu s otcem jejího dítěte byla Eva hodně zlomená a na dně, což přiznala i v rozhovorech. Nakonec se však posbírala a v jednu chvíli se začala objevovat na veřejnosti s novým partnerem, kterým v té době byl tanečník Matyáš Adamec. Vztah se ale rozpadl a zdá se, že znovu šťastná bude dlouhodobě až v náruči již zmiňovaného, slavného kuchaře, Přemka Forejta.

Aktuálně natáčí Eva Burešová další nový seriál, zpívá z plna hrdla a zdá se, že má plno práce. Určitě o ní ještě hodně uslyšíme, ať už v souvislosti s jejími hereckými nebo pěveckými výkony, protože v jejím případě ten nahoře talentem nešetřil.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Česko Slovenská SuperStar: skandál Knechtové i snaha Bartošové

Survivor po Česku aneb jak se kazí jedna z nejpopulárnějších reality show světa

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Šedá v interiéru vládne! Nejsou to pastelové barvy ani zářivé kombinace, které bychom chtěli vidět doma. Trendy a zájem zákazníků jasně ukazují, která barva se těší oblibě. Obývací pokoje, kuchyně, ložnice i koupelna, tam všude lahodí oku šedá. Žádná jiná barva se nemůže pochlubit takovým množstvím odstínů. Šedá maximálně těží z toho, že se ze všech barev nejvíc hodí k bílé, což je tradiční barva stěn v interiéru. Právě v kombinaci s černou nebo dalšími odstíny šedé spolu potom mohou vytvořit zázraky i u vás doma.
Každý člověk ví, že kvalitní spánek je velice důležitý. Během dostatečně dlouhého a dostatečně kvalitního spánku dochází k regeneraci našeho organismu, který se připravuje na další celodenní fungování. Abychom se vyspali doslova dorůžova, svůj spánek můžeme zkvalitnit například vhodnou matrací nebo dobrým polštářem. Za kvalitním spánkem však stojí i pokojové rostliny v ložnici, které nejen, že perfektně čistí vzduch v interiéru, ale které jsou taktéž prevencí nachlazení. O jakých konkrétních pokojových rostlinách je řeč?
Strečink je jednoznačně nezbytnou součástí jakéhokoli tréninku či cvičení. Pomáhá zvyšovat flexibilitu a rozšiřovat možnosti pohybu těla. Správně byste měli strečink provádět jak před, tak i po cvičení. Před tréninkem je třeba tělo trochu prohřát a připravit na zátěž, aby nedošlo ke svalovým křečím. Po cvičení musíte zase svaly trochu zklidnit. A právě to dokáže správný strečink.
Všichni milujeme vůni vypraného ložního prádla. Ulehnout do převlečené postele a nechat si něco pěkného zdát - to je v našich očích ideální odměna za náročný den. Jak často ale u vás doma převlékáte postel? Většina lidí to bohužel dělá špatně a následně se o své lůžko (často nevědomky) dělí se stovkami bakterií. To už není tak lákavá představa, viďte?
Pocity štěstí a spokojenosti v životě jsou nesmírně důležité. Jak jich ale docílit a dlouhodobě si je udržet? Možná máte pocit, že je to obrovská alchymie, se kterou si nevíte rady. Nejspíše si myslíte, že ve hře je celá řada faktorů a mnoho z nich dokážete ovlivnit jenom z části – například vztahy v rodině, v práci… Ve skutečnosti toho ale máte v rukou hodně. Velkou pomoc vám nabízí hormon dopamin a jeho hladinu ve svém těle můžete ovlivnit více, než sami tušíte. Jak na to?
Člověku to nedá, aby si toho nevšiml – je to tu už od začátku října, kdy se v obchodech objevuje první vánoční výzdoba, prohnaně proložená figurkami Mikulášů, čertů a andělů. V trafice se začínají objevovat svépomocné kuchařské časopisy, ze kterých se na člověka smějí pusinky, úly a kuličky, a než se nadějeme, máme tady plný frontální útok na peněženku a první signální soustavu. A co uděláme?
Plánujete svou zahradu krásně osvítit? Chcete na ní strávit následující teplé měsíce? Osvětlení na zahradu zkrátka patří. Je součástí vašich večerů s přáteli i grilovacích večírků. Je to nejen stylový prvek, ale také mluvíme o funkční a praktické části zahrady zabraňující mnoha nepříjemným nehodám jako jsou pády ze schodů, pády do bazénů, jezírek a podobně. Vyberte si osvětlení na zahradu správně a střízlivě.

Nepřehlédněte

Přírodní prvky v interiéru jsou trendem, který vás může inspirovat. Neopracované dřevo v kombinaci s moderním nábytkem vypadá skvěle. Bříza je jedinečná svojí barvou, a tak jako jiné dřevo, které není opracované, podléhá pomalu zkáze. Je proto potřeba mít k dispozici mladý kmen, který je nutné patřičně vysušit. Povrch se pak natře tixotropním lakem, který břízu v podstatě obalí a uzavře. Na co všechno ji můžete použít?
Děti dnes vyrůstají mezi chytrými telefony a tablety, a jejich zájem o ně musíte mít pod kontrolou. Vaše ratolesti vás vidí chytrou elektroniku používat, a není třeba se snažit jim zájem o ni odpírat. Nemyslíme tím, aby vaše dítě místo stavebnice nebo panenky žmoulalo telefon, ale existují hry, které se snaží zábavnou formou něčemu přiučit. Jaké aplikace budou užitečné pro ty nejmenší?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek