Úterý , 23. 04. 2024

Vojtěch

7 typů pánského přirození. Který z nich máte doma?

Pojďme na skutečnou zábavu. Víte o tom, že existuje 7 typů pánského přirození? Který z tvarů je nejoblíbenější? A který je kuriozitou? Vážené dámy, pohodlně se usaďte, jdeme se podívat na vysoce vědeckou studii o tom, jaké všemožné tvary může mít pánský pinďour!
Přirození
Banán, lilek, kukuřice, papája a další se podobají tvarem pánskému přirození. (zdroj foto: freepik.com)

17. 03. 2020

Pan propiska

Tak, prosím, pánové, seřaďte se, ať si můžeme dokonale prohlédnout a vědecky prozkoumat vaše tvary. A už zde máme první objev – jmenuje se pan propiska. Jedná se o penis, který je sice dlouhý, ale velmi tenký, a jeho obvod je na všech místech zhruba stejný. Traduje se, že pan propiska sice svou délkou ženám imponuje, ale jelikož mu chybí několik milimetrů v obvodu, nepatří mezi ženami nejvyhledávanější.

Přirození pan kuželka

Pan kuželka je typ penisu, který se zužuje směrem od kořene ke špičce. Bohužel, pan kuželka mívá sklony k tomu, aby u něj docházelo k zánětům předkožky, jelikož trpí fimózou – neboli lidově zúženou předkožkou. Možná se setkáte s tím, že pan kuželka není příliš nadšen, když se snažíte o ruční stimulaci, jelikož tato pro něj může být v mnoha případech bolestivá. Pokud je přetahování předkožky bolavé anebo dokonce nemožné, pan kuželka by měl v rámci svého dobrého zdraví uvažovat o obřízce.

Pan banán

Tak, kohopak tady máme dál? Ano, na řadu přichází pan banán. Tento typ penisu poznáte podle jeho typického zakřivení buď na pravou nebo levou stranu. Majitel tohoto typu penisu tak možná někdy cítí jemnou nepohodu, když se musí převlékat, jelikož pan banán není úplně typickým tvarem a nevyskytuje se u většiny populace.

Dobrou zprávou pro pana banána je, že u žen je často velmi oblíben. Díky svému jedinečnému tvaru totiž dokáže mnohem lépe nalézt a stimulovat bod G. Všem majitelům pana banána proto veřejně třikrát „Hip, hip, hurá!“

Tip: Pokud s tímto bájným bodem nemáte zatím zkušenosti, je na čase se dozvědět, jak najít bod G a jak jej při sexu nejlépe stimulovat. Přečtěte si článek o bodu G a sexuálních polohách, které vás přivedou k rozkoši.

Přirození
Zdroj foto: freepik.com

Přirození jako klobása

Jako další pán na holení se nám do řady postavil pan klobása. Milé dámy, věřte, že tento typ mužského přirození patří mezi ty nejběžnější tvary, které můžete v trenkách či slipech nalézt. Je průměrně dlouhý, a také průměrně tlustý, zkrátka takový běžný standard. Při ztopoření dosahuje pan klobáska v našich zeměpisných šířkách krásných 15 – 19 centimetrů. Slušný standard u tohoto typu přirození!

K TÉMATU  Sexuální poloha vám napoví, koho máte doma. Víte, jak to má nejradši? Pak už víc vědět nepotřebujete

Pan hříbeček

Pana hříbečka poznáte podle typického tvaru, kdy je u kořene užší ale jeho špička připomíná klobouček houby. Už jste se s tímto pánem někdy setkaly? Ruku na srdce, přiznejme si, že v kombinaci s dostatečnou délkou se pan hříbeček jeví jako dokonalý partner.

Oblíbené polohy, které má pan hříbeček rád, jelikož rychle uspokojí partnerku, jsou například zezadu nebo ve stoje. Takže i když je pan hříbeček svým jménem velmi roztomilý, některé prameny uvádějí, že se mu říká také kladivo. Je to sexuální mašina.

Přirození pan ,,mlátička”

Název vám napoví o vzhledu tohoto váženého pána více než tisíc slov. Pan mlátička je dlouhý a tlustý. Při dostatečné zábavě se promění v obří nástroj, se kterým není radno si zahrávat. I když se vám budou hanbaté servery s adult obsahem snažit namluvit, že život s panem mlátičkou je skvělý, mnoho žen uvádí, že soužití s ním je mnohdy bolestivé a nepohodlné. Ale přirození je to krásné, co si budem!

Přirození
Žena a muž v posteli. (zdroj foto: freepik.com)

Pan solnička

Naši dnešní přehlídku mužské intimní krásy dnes zakončíme panem solničkou. A jakže tento pán vypadá? Nu, tak, jako solnička. Krátký a baculatý. I když by se mohlo zdát, že společnost posedlá nadměrně obdařenými mírami pornoherců by pana solničku odepsala, ženy tvrdí opak.

Rozhodně raději uvítají pana solničku, který to s nimi umí než například pana propisku, který nedokáže ani dobře dráždit klitoris a jeho přítomnost není nikterak naplňující. Pokud vás pan solnička přeci jen nenadchne, existují prodlužováky na penis, se kterými se stane vaším tajným a jediným snem!

Tak co, milé dámy, jaký skvost si hýčkáte doma? A přiznejte se, že jste se i trochu pobavily, když jste si vzpomněly na dávno zapomenuté sexuální dobrodružství ze šuplíku, do kterého nemá nikdo kromě vás přístup.

K TÉMATU  Křestní jména, co se v naší zemi opravdu vyskytují. Budete se válet smíchy!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Příliš velký penis. Proč to není zrovna výhra a co si v sexu neužijete

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Déšť, sníh, mráz, vítr venku. Doma studená ložnice, přetopený pokoj. Pleti tak náhlé výkyvy rozhodně neprospívají. Pleti výkyvy počasí neprospívají a právě v zimě je hydratace ještě důležitější, než v letních měsících. Jak to a které krémy použít?
Pokud jste se rozhodli, že regál je skvělým způsobem, jak dosáhnout úspory místa i zpřehlednění uskladněných věcí (může jít o potraviny, nářadí, nástroje, kanystry, přístroje a další), nyní stojíte před rozhodnutím, jaký regál si vlastně vybrat. V úvahu je třeba vzít hned několik parametrů.
Každá žena občas zažívá stres anebo úzkosti – to je naprosto běžné. Nicméně nahromaděný stres dokáže pěkně potrápit a zařídit spoustu zdravotních problémů. Ale takový stres v těhotenství! Ten dokáže ovlivnit vývoj vašeho miminka – a to přece žádná z vás nechce. Jak se tedy poprat se stresem v těhotenství?
Jste-li ve věku 55+ a hledáte zaměstnání, můžete se s tím běžně setkat. Věková diskriminace při žádosti o zaměstnání je v naší zemi poměrně běžná. Způsobů, jak ji prokázat a jak se jí bránit, není bohužel mnoho. Ale jsou.
Hliníkové systémy, včetně oken, dveří, fasád a příček, se staly stále oblíbenější volbou v architektuře díky svým výjimečným vlastnostem a vysoké flexibilitě. Jedním z aspektů, který získává na důležitosti, je jejich schopnost poskytovat efektivní protipožární ochranu.
Velikonoční vajíčka patří k tradici, a vyřádit se na nich může celá rodina. Inspirujte se jednoduchými nápady na zdobení. Zkuste něco nového a netradičního. Výsledek bude vypadat skvěle!
Kokosový olej může být vynikajícím pomocníkem - nejen pro vaše vlasy, ale ocení ho i pokožka nebo chuťové buňky. Používáte ho opravdu všude tam, kde vám může být ku prospěchu? Vyzkoušejte naše tipy, a třeba se vám kokosový olej natrvalo osvědčí. U něj se totiž dá říct, že vydá určitě ještě za deset dalších výrobků.
Costume Institute Gala neboli Met Gala. Největší a nejvýznamnější charitativní akce módního světa konaná každoročně první květnové pondělí ve prospěch Metropolitan Museum of Art v New Yorku. Po dvou letech je konečně zpátky, a to ve své plné kráse a extravaganci.
Nebojte se, nechceme vás nijak strašit, je už je čas na vánoční přípravy. Ale co si budeme povídat, doma vyrobený adventní kalendář zabere nějaký čas a v době, kdy bude aktuální, budete mít jistě dost jiné práce. Co si to tedy letos trochu ulehčit a připravit se. Užijete si i samotnou výrobu kalendáře třeba v rodinném kruhu.
Léto je pro rty extrémním obdobím: naše rty, stejně jako celý obličej, jsou vystaveny spalujícímu slunci, horkému suchému větru, někdy dokonce i slané mořské vodě. Navíc kvalita rtěnky, kterou na rty nanášíme také může přispět k podráždění už tak namáhaných rtů. Co tedy dělat, aby vaše rty vypadaly stále mladé, pevné a sladké? Dáme vám několik rad, jak o ně správně pečovat.
Kvůli práci z domova či výuce online trávíte denně mnoho hodin před monitorem. Často je to mnohem víc času, než kolik to bylo před pandemií. Výsledkem je enormní zátěž pro oči. Ty jsou pak unavené. Dopřejte jim péči a výživu, kterou si zaslouží. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia pro namáhané oči.
Jako by tu bydlel čaroděj Gargamel. V polském městě Zakopane najdete chaty, které připomínají příbytky z pohádek. Původní návrh stavby měl na svědomí architekt Sebastian Piton. V okolí poté vznikly další stavby, vycházející z jeho nápadu. Všechny návštěvníky lákají k focení!

Výběr článků

Asi každý z nás má nějakou tu pojistku. A zatímco si lidé nechávají běžně pojistit svůj majetek, dům, automobil nebo zdraví, celebrity si velmi často nechávají pojistit konkrétní části svého těla a rozhodně netroškaří.
Přemýšlíte, co ještě pořídit na zahradu? Houpačka vám zpříjemní letní dny, kdy budete chtít posedět venku, ale vyhnout se přímému slunci. Jednoduché závěsné zahradní houpačky s ocelovou konstrukcí snadno přemístíte kamkoli po zahradě a na zimu se dají složit. Dřevěná pergola stojí pevně na místě, ale zase vypadá se zavěšenou houpačkou překrásně. Jen si vyberte!
Ráda si dopřáváte relaxační koupel, kdy máte čas jenom sama pro sebe a nikdo vás neruší? Napustíte si vanu plnou horké vody, přidáte pěnu, ponoříte se do spousty bublin a zavřete oči. Tento prožitek si ale můžete ještě zpříjemnit. Navíc se krásně prohřejete a i v pošmourném počasí neztratíte dobrou náladu.

Nepřehlédněte

Bohémské vlny a sexy kudrliny. Přesně to je dvojice, která se ve světě vlasových trendů snad pokaždé setkává s úspěchem. A aby ne. Vlnky představují určitou dávku divokosti, zatímco kudrliny dokážou být sexy a roztomilé zároveň. Jak podpořit přirozenou krásu vln nebo se postarat o to, abyste se místo rovných vlasů chlubila půvabnými loknami? Přesně na to se podíváme.
Překrásná stavba se nachází na útesech v Cliftonu, bohatém předměstí Kapského města. Černé mramorové stěny, dřevěné podlahy a neuvěřitelné instalace modrého nasvíceného skla. Nettleton 198 nabízí nádherný výhled na Atlantský oceán a spoustu dokonalých architektonických řešení. Jen se podívejte!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek