Středa , 05. 10. 2022

Eliška

7 typů pánského přirození. Který z nich máte doma?

Pojďme na skutečnou zábavu. Víte o tom, že existuje 7 typů pánského přirození? Který z tvarů je nejoblíbenější? A který je kuriozitou? Vážené dámy, pohodlně se usaďte, jdeme se podívat na vysoce vědeckou studii o tom, jaké všemožné tvary může mít pánský pinďour!
Přirození
Banán, lilek, kukuřice, papája a další se podobají tvarem pánskému přirození. (zdroj foto: freepik.com)

17. 03. 2020

Pan propiska

Tak, prosím, pánové, seřaďte se, ať si můžeme dokonale prohlédnout a vědecky prozkoumat vaše tvary. A už zde máme první objev – jmenuje se pan propiska. Jedná se o penis, který je sice dlouhý, ale velmi tenký, a jeho obvod je na všech místech zhruba stejný. Traduje se, že pan propiska sice svou délkou ženám imponuje, ale jelikož mu chybí několik milimetrů v obvodu, nepatří mezi ženami nejvyhledávanější.

Přirození pan kuželka

Pan kuželka je typ penisu, který se zužuje směrem od kořene ke špičce. Bohužel, pan kuželka mívá sklony k tomu, aby u něj docházelo k zánětům předkožky, jelikož trpí fimózou – neboli lidově zúženou předkožkou. Možná se setkáte s tím, že pan kuželka není příliš nadšen, když se snažíte o ruční stimulaci, jelikož tato pro něj může být v mnoha případech bolestivá. Pokud je přetahování předkožky bolavé anebo dokonce nemožné, pan kuželka by měl v rámci svého dobrého zdraví uvažovat o obřízce.

Pan banán

Tak, kohopak tady máme dál? Ano, na řadu přichází pan banán. Tento typ penisu poznáte podle jeho typického zakřivení buď na pravou nebo levou stranu. Majitel tohoto typu penisu tak možná někdy cítí jemnou nepohodu, když se musí převlékat, jelikož pan banán není úplně typickým tvarem a nevyskytuje se u většiny populace.

Dobrou zprávou pro pana banána je, že u žen je často velmi oblíben. Díky svému jedinečnému tvaru totiž dokáže mnohem lépe nalézt a stimulovat bod G. Všem majitelům pana banána proto veřejně třikrát „Hip, hip, hurá!“

Tip: Pokud s tímto bájným bodem nemáte zatím zkušenosti, je na čase se dozvědět, jak najít bod G a jak jej při sexu nejlépe stimulovat. Přečtěte si článek o bodu G a sexuálních polohách, které vás přivedou k rozkoši.

Přirození
Zdroj foto: freepik.com

Přirození jako klobása

Jako další pán na holení se nám do řady postavil pan klobása. Milé dámy, věřte, že tento typ mužského přirození patří mezi ty nejběžnější tvary, které můžete v trenkách či slipech nalézt. Je průměrně dlouhý, a také průměrně tlustý, zkrátka takový běžný standard. Při ztopoření dosahuje pan klobáska v našich zeměpisných šířkách krásných 15 – 19 centimetrů. Slušný standard u tohoto typu přirození!

K TÉMATU  Reese Witherspoon v nové romantické komedii. Už brzy!

Pan hříbeček

Pana hříbečka poznáte podle typického tvaru, kdy je u kořene užší ale jeho špička připomíná klobouček houby. Už jste se s tímto pánem někdy setkaly? Ruku na srdce, přiznejme si, že v kombinaci s dostatečnou délkou se pan hříbeček jeví jako dokonalý partner.

Oblíbené polohy, které má pan hříbeček rád, jelikož rychle uspokojí partnerku, jsou například zezadu nebo ve stoje. Takže i když je pan hříbeček svým jménem velmi roztomilý, některé prameny uvádějí, že se mu říká také kladivo. Je to sexuální mašina.

Přirození pan ,,mlátička“

Název vám napoví o vzhledu tohoto váženého pána více než tisíc slov. Pan mlátička je dlouhý a tlustý. Při dostatečné zábavě se promění v obří nástroj, se kterým není radno si zahrávat. I když se vám budou hanbaté servery s adult obsahem snažit namluvit, že život s panem mlátičkou je skvělý, mnoho žen uvádí, že soužití s ním je mnohdy bolestivé a nepohodlné. Ale přirození je to krásné, co si budem!

Přirození
Žena a muž v posteli. (zdroj foto: freepik.com)

Pan solnička

Naši dnešní přehlídku mužské intimní krásy dnes zakončíme panem solničkou. A jakže tento pán vypadá? Nu, tak, jako solnička. Krátký a baculatý. I když by se mohlo zdát, že společnost posedlá nadměrně obdařenými mírami pornoherců by pana solničku odepsala, ženy tvrdí opak.

Rozhodně raději uvítají pana solničku, který to s nimi umí než například pana propisku, který nedokáže ani dobře dráždit klitoris a jeho přítomnost není nikterak naplňující. Pokud vás pan solnička přeci jen nenadchne, existují prodlužováky na penis, se kterými se stane vaším tajným a jediným snem!

Tak co, milé dámy, jaký skvost si hýčkáte doma? A přiznejte se, že jste se i trochu pobavily, když jste si vzpomněly na dávno zapomenuté sexuální dobrodružství ze šuplíku, do kterého nemá nikdo kromě vás přístup.

K TÉMATU  Co od svatby Harry a Meghan stihli natropit? Největší kauzy

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Příliš velký penis. Proč to není zrovna výhra a co si v sexu neužijete

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Během panující pandemie koronaviru se společnost Netflix mohla radovat snad každý den. Každý den jí totiž narůstalo množství diváků, kteří nevěděli, jak jinak si zkrátit čas než dobrým filmovým snímkem či seriálovým hitem. Popularita streamovací služby neutichla ani v okamžiku, kdy se lidé navrátili do svých zaměstnání. Naopak trend značně sílil, a to i díky novinkám, které Netflix neustále přináší.
Katce se v posledních týdnech změnil život úplně naruby. „Dřív jsem se svým dítětem měla skvělý vztah, v posledním roce začal být však můj šestnáctiletý syn odtažitý a nechtěl si se mnou tolik povídat. Myslela jsem, že je to jen životní období. Pak ale přišel s tou nenadálou větou: Jsem gay, mami! Nevěděla jsem co odpovědět, vůbec jsem to nečekala. Nejradši bych utekla a chvíli ho neviděla! Co mám dělat, když to neschvaluju?“ ptá se.
Pravý deštivý a sychravý podzim se pomalu začíná hlásit o slovo, a tak není divu, že v tomto zrádném počasí více stonáme my i naše děti. S nižšími venkovními teplotami a nedostatkem sluníčka se navíc zvyšuje riziko nachlazení, chřipky a v dnešní době bohužel i dalších virových onemocnění. Právě v tomto období je tedy více, než kdykoliv jindy v roce důležité myslet na posílení imunity, která hraje zásadní roli v naší přirozené obranyschopnosti a odolnosti proti bacilům. Efektivním způsobem, jak můžeme posílit imunitu sobě i svým blízkým, je za pomoci pěti přírodních pomocníků. Jaké to jsou?
Je tu! První článek, první krůček k cestě za posunem, učením se, přeměnou zaběhlých vzorců. Z upřímné zpovědi jedné odvážné ženy se dozvíte, proč za mnou přišla, kam se chce pomocí koučinku Emočních rovnic posunout i proč si vybrala právě mě. Bude to naše společná jízda - na rok, rok a půl. A vy budete u toho a nahlédnete tak do způsobu mé práce z první řady. Vaše Marcela Hlaváčková.
Pokud jste se rozhodli, že regál je skvělým způsobem, jak dosáhnout úspory místa i zpřehlednění uskladněných věcí (může jít o potraviny, nářadí, nástroje, kanystry, přístroje a další), nyní stojíte před rozhodnutím, jaký regál si vlastně vybrat. V úvahu je třeba vzít hned několik parametrů.
Líčení je prostě zábava. Navíc kočičí oči patří mezi evergreen, co nikdy nevyjde z módy. Pro dnešek jsme si pro vás připravili jednoduché triky, se kterými zvládnete líčení kočičích očí naprosto bez problémů. Kdy si uděláte svou chvilku pro sebe a vyzkoušíte si, jak budete vypadat jako skutečná sexy šelma? Jdeme na to!

Nepřehlédněte

„Zhasni a na nic se neptej!“ Vypadá to ve vaší ložnici nějak takhle? Neumíte prodat svoje ženství, charisma ani chlípné dovednosti, protože se pořád jen stydíte? Na to existuje medicína, kterou ovšem v lékárně nekoupíte. Kam se pro ni chodí?
Kam se špinavým prádlem? Do pračky! Ale někdy je ho víc a různých barev, a než přijde na řadu, uschová ho koš na prádlo, praktický doplněk vaší koupelny. Vybrat si můžete přesně takový, aby stylově i barevně zapadl do vašeho interiéru. Koše na prádlo jsou proutěné, plastové nebo látkové, ale také z bambusu. Inspirace pro vás!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek