Středa , 18. 05. 2022

Nataša

7 typů pánského přirození. Který z nich máte doma?

Pojďme na skutečnou zábavu. Víte o tom, že existuje 7 typů pánského přirození? Který z tvarů je nejoblíbenější? A který je kuriozitou? Vážené dámy, pohodlně se usaďte, jdeme se podívat na vysoce vědeckou studii o tom, jaké všemožné tvary může mít pánský pinďour!
Přirození
Banán, lilek, kukuřice, papája a další se podobají tvarem pánskému přirození. (zdroj foto: freepik.com)

17. 03. 2020

Pan propiska

Tak, prosím, pánové, seřaďte se, ať si můžeme dokonale prohlédnout a vědecky prozkoumat vaše tvary. A už zde máme první objev – jmenuje se pan propiska. Jedná se o penis, který je sice dlouhý, ale velmi tenký, a jeho obvod je na všech místech zhruba stejný. Traduje se, že pan propiska sice svou délkou ženám imponuje, ale jelikož mu chybí několik milimetrů v obvodu, nepatří mezi ženami nejvyhledávanější.

Přirození pan kuželka

Pan kuželka je typ penisu, který se zužuje směrem od kořene ke špičce. Bohužel, pan kuželka mívá sklony k tomu, aby u něj docházelo k zánětům předkožky, jelikož trpí fimózou – neboli lidově zúženou předkožkou. Možná se setkáte s tím, že pan kuželka není příliš nadšen, když se snažíte o ruční stimulaci, jelikož tato pro něj může být v mnoha případech bolestivá. Pokud je přetahování předkožky bolavé anebo dokonce nemožné, pan kuželka by měl v rámci svého dobrého zdraví uvažovat o obřízce.

Pan banán

Tak, kohopak tady máme dál? Ano, na řadu přichází pan banán. Tento typ penisu poznáte podle jeho typického zakřivení buď na pravou nebo levou stranu. Majitel tohoto typu penisu tak možná někdy cítí jemnou nepohodu, když se musí převlékat, jelikož pan banán není úplně typickým tvarem a nevyskytuje se u většiny populace.

Dobrou zprávou pro pana banána je, že u žen je často velmi oblíben. Díky svému jedinečnému tvaru totiž dokáže mnohem lépe nalézt a stimulovat bod G. Všem majitelům pana banána proto veřejně třikrát „Hip, hip, hurá!“

Tip: Pokud s tímto bájným bodem nemáte zatím zkušenosti, je na čase se dozvědět, jak najít bod G a jak jej při sexu nejlépe stimulovat. Přečtěte si článek o bodu G a sexuálních polohách, které vás přivedou k rozkoši.

Přirození
Zdroj foto: freepik.com

Přirození jako klobása

Jako další pán na holení se nám do řady postavil pan klobása. Milé dámy, věřte, že tento typ mužského přirození patří mezi ty nejběžnější tvary, které můžete v trenkách či slipech nalézt. Je průměrně dlouhý, a také průměrně tlustý, zkrátka takový běžný standard. Při ztopoření dosahuje pan klobáska v našich zeměpisných šířkách krásných 15 – 19 centimetrů. Slušný standard u tohoto typu přirození!

K TÉMATULáska prochází žaludkem. Ovlivňuje jídlo partnerský vztah?

Pan hříbeček

Pana hříbečka poznáte podle typického tvaru, kdy je u kořene užší ale jeho špička připomíná klobouček houby. Už jste se s tímto pánem někdy setkaly? Ruku na srdce, přiznejme si, že v kombinaci s dostatečnou délkou se pan hříbeček jeví jako dokonalý partner.

Oblíbené polohy, které má pan hříbeček rád, jelikož rychle uspokojí partnerku, jsou například zezadu nebo ve stoje. Takže i když je pan hříbeček svým jménem velmi roztomilý, některé prameny uvádějí, že se mu říká také kladivo. Je to sexuální mašina.

Přirození pan ,,mlátička“

Název vám napoví o vzhledu tohoto váženého pána více než tisíc slov. Pan mlátička je dlouhý a tlustý. Při dostatečné zábavě se promění v obří nástroj, se kterým není radno si zahrávat. I když se vám budou hanbaté servery s adult obsahem snažit namluvit, že život s panem mlátičkou je skvělý, mnoho žen uvádí, že soužití s ním je mnohdy bolestivé a nepohodlné. Ale přirození je to krásné, co si budem!

Přirození
Žena a muž v posteli. (zdroj foto: freepik.com)

Pan solnička

Naši dnešní přehlídku mužské intimní krásy dnes zakončíme panem solničkou. A jakže tento pán vypadá? Nu, tak, jako solnička. Krátký a baculatý. I když by se mohlo zdát, že společnost posedlá nadměrně obdařenými mírami pornoherců by pana solničku odepsala, ženy tvrdí opak.

Rozhodně raději uvítají pana solničku, který to s nimi umí než například pana propisku, který nedokáže ani dobře dráždit klitoris a jeho přítomnost není nikterak naplňující. Pokud vás pan solnička přeci jen nenadchne, existují prodlužováky na penis, se kterými se stane vaším tajným a jediným snem!

Tak co, milé dámy, jaký skvost si hýčkáte doma? A přiznejte se, že jste se i trochu pobavily, když jste si vzpomněly na dávno zapomenuté sexuální dobrodružství ze šuplíku, do kterého nemá nikdo kromě vás přístup.

K TÉMATUKoitofobie: Strach ze sexu skutečně existuje. Jak se projevuje?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Příliš velký penis. Proč to není zrovna výhra a co si v sexu neužijete

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Čekáte přírůstek do rodiny? Gratulujeme! Jednou z velice krásných povinností, která na vás v budoucích měsících čeká, vymýšlení, jak zařídíte pokojíček. Jaké jsou novinky, které vás potěší, a co by v pokojíček pro miminko rozhodně nemělo chybět?
Toužíte po pevné a pružné pleti bez jakékoliv chybičky? Chcete mít účes jako ze salonu? Svěřte se do rukou speciální kosmetiky s obsahem kyseliny hyaluronové, jejíž účinky vás ohromí. Pleťové krémy, séra a další produkty se díky jejímu obsahu postarají o zlepšení stavu vaší pokožky.
Kvalitní spánek je nepostradatelnou součástí našeho života. Když ale koukneme na současná čísla, je až k neuvěření, kolik lidí trápí problémy se spánkem. S přechodnou nespavostí si tělo dokáže poměrně dobře poradit, ovšem pokud dlouhodobě nemůžete usnout anebo se často probouzíte uprostřed noci, nastává problém, který si v zájmu vašeho zdraví žádá urychlené řešení. Jak si s tím šikovně poradit?
Každý to má jinak: Někdo s radostí čeká na předvánoční šílenství a těší se na shánění dárků, jiný bledne hrůzou, protože absolutně neví, co má jako dárek zabalit. Shodneme se ale asi v jednom: pro děti se dárky vybírají nejsnáze - obzvlášť pro holčičky. Snové, barevné a třpytivé hračky jsou pastvou pro zvídavé oči malých princezen. I americký výrobce hraček Hasbro si zajistil místo na výsluní svou kolekcí hraček „My little Pony“.
Pesimisté vám řeknou, že zvládat puberťáka je opravdu otřesné, a dá se jenom v co největším klidu vyčkávat, až toto náročné období přejde. Na straně druhé si můžete vyslechnut tvrzení, že právě v pubertě se z vašeho dítka stává dospělák a sklízíte plody toho, co jste v něm zaseli. Někdy se doslechnete, že pokud se dítěti adekvátně věnujete v předchozích letech, žádná puberta s ním vlastně necloumá. Ať už vnímáte situaci jakkoliv, pokud vás článek upoutal, zřejmě u vás v rodině nastávají změny spjaté právě s výchovou puberťáka.
Muži jí leželi u nohou, ženy v její blízkostí pukaly závistí. Byla krásná, talentovaná, ale osud se s ní nemazlil. Seznamte se s jednou z nejkrásnějších a nejnadanějších hereček, které se kdy ve filmovém světě objevily.

Nepřehlédněte

Málokterá z nás má cvičení v oblibě – chceme se mu vyhnout co se dá a doufáme, že to bez něj zvládneme. Existují ale cviky, které nejsou tolik náročné, a zároveň dokáží změnit život k lepšímu. Ať už v oblasti zdraví nebo sexu. V obojím případě se budete cítit mnohem lépe poté, co budete pravidelně cvičit Kegelovy cviky.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek