Pondělí , 16. 05. 2022

Přemysl

Nejlepší seriály o bydlení, které vás dostanou, ale hlavně inspirují

Domácnost jako ze žurnálu, to je snem mnohých. Inspirovat se můžete buďto na sociálních sítích nebo v magazínech, které o bydlení pojednávají. Anebo si prostě a jednoduše můžete pustit nejlepší seriály, které vám prozradí, jak k zařizování nebo správě vašeho domova přistupovat. Všechny přináší Netflix, který je svou nabídkou známý široko daleko.
bydlení
Inspirovat se můžete kdekoliv. Netflix nabízí hned několik způsobů! (foto: 123RF)

18. 01. 2022

Máte účet na Netflixu? A chcete svou domácnost vyšperkovat k dokonalosti nebo si osvojit několik tipů a triků, jak dosáhnout opravdu hezky uklizeného domova? Netflix přináší nejlepší seriály o bydlení, které budou inspirací i zábavou v jednom. Tak si uvařte dobrou kávu a pusťte si pořad, kterým vás provedou ti nejpovolanější.

Domov jako ze sna 

Máte pocit, že váš příbytek potřebuje změnu? Toužíte po moderním nádechu, ale nevíte, jak ho do domova dostat? Poradí vám manželský pár z pořadu Domov jako ze sna, kteří se rozhodli prodat svůj dům, vzít si půjčku a založit ateliér, který se zaměřuje na předělávání bytů a domů nejen celebritám, ale také normálním lidem s lidským rozpočtem.  

Během sledování skvělého seriálu zjistíte, jak si lze pohrát s prostorem, jak vyladit barvy nebo jednotlivé materiály. Odhalíte, co k sobě patří, co se k sobě skvěle hodí. Zkrátka a dobře se stanete takovým bytovým architektem a bude na vás, jestli nově nabyté poznatky přenesete do praxe či nikoliv.

trailer k seriálu Domov jako ze sna

Proměna domácnosti: Vysněné bydlení

Mezi nejlepší seriály o bydlení patří také velice oblíbený pořad nazvaný Proměna domácnosti: Vysněné bydlení. Je určený především lidem, kteří mají hodně věcí, ale neví si rady, jak je srovnat či uskladnit nebo jestli se nakonec nevyplatí je rovnou vyhodit. Tento televizní pořad si zamilují i ti, kteří mají šatník nacpaný k prasknutí, takže v něm nikdy nemohou najít to, co zrovna potřebují nebo co si chtějí obléknout.

Dvě odbornice na úklid naštěstí mají několik skvělých es v rukávu, díky kterým se i vaše domácnost stane jedním velkým zorganizovaným prostorem, jenž bude navíc seřazený podle barev duhy. Pořad ukáže nejen bydlení obyčejných lidí, ale opět také celebrit, které si na pořádku zrovna nezakládají.

K TÉMATU4+1 tipy na seriály, které každou ženu vtáhnou do děje
trailer k seriálu Proměna domácnosti: Vysněné bydlení

Malinkaté domky

Přemýšlíte nad tím, že byste si postavili domek, ale netoužíte po žádném velkém sídle o stovce hektarů? Rádi byste upřednostnili něco malého, co přitom bude velice útulné a příjemné? Malinkaté domky jsou seriál, který vás bude bavit. A to už jenom proto, že se zaměřuje na to, jak si takový malý domek, který je hitem posledních let, postavit. Poradí vám, na co nezapomenout, jak si ho zařídit nebo na co si dát pozor. Dva muži cestují po celých Spojených státech, aby sledovali cestu rodin za vysněným malinkatým bydlením.

upoutávka na seriál Malinkaté domky

Nejpozoruhodnější domy světa 

Pokud se ale spíše chcete nechat inspirovat tím, jak by vůbec takové domy mohly vypadat nebo vás zajímá, jak architekti a designéři umí popustit uzdu své fantazii, zamilujete si pořad jménem Nejpozoruhodnější domy světa. Tato inspirací nadupaná sága nemůže mezi seriály o bydlení chybět. Naprosto vám totiž sebere dech z plic. Některé stavby jsou opravdu perfektní svým provedením. Člověk si ani nedokáže představit, jak by se v některém takovém domě dalo vůbec bydlet.

Domy, které se v seriálu ukazují, jsou opravdu reálné a stojí na skutečném místě. Dva cestovatelé se zaměřili rovnou na několik částí světa, kde pátrají po stavbách, jež i pro ně byly velkým překvapením. Společně zamířili například do Izraele, Indie nebo Norska a Španělska. Ukážou vám například krásné domy vestavěné do skály nebo příbytky, kterým můžete hýbat se zdmi.

trailer k seriálu Nejpozoruhodnější domy světa

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Bydlení v boho stylu? Pokoj vás musí zahřát u srdce

Jak zútulnit interiér? Pomoct můžou koberce i povlaky na polštáře

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Kočky jsou tak roztomilá a super zábavná zvířata. A dnes se zaměříme speciálně na černé kočky! Vyvolávají nám úsměv na tváři a léčí naši špatnou náladu. Stačí se podívat, jak si všechny ty chlupaté kočičky hrají, padají, vycházejí se psy a jinými zvířaty, děsí sebe i vás, dělají legrační zvuky nebo se rozzlobí... Tak vtipné a roztomilé!
Honba za štíhlou a sexy postavou pokračuje, i když léto už je dávno za námi. Lidé se zkrátka chtějí udržovat v kondici. S nedávnými vánočními svátky však byla píle trochu mařena vynikajícím cukrovím a samými smaženými pokrmy. Během tohoto období na sklonku roku je třeba vykázat opravdu pevnou vůli, díky které odoláte i alkoholu. Především ten je při cvičení jedním velkým tabu.
Okenní parapety nemusí zét prázdnotou, i když teploty padají k nule. Stačí, když si vysadíte rostliny, jež jsou pro podzim typické a kterým podzim dokonce prospívá. Jednou takovou podzimní květinou je vřes, který se hravě popere i s prvními zimními mrazíky. Jelikož ho lze koupit v bílé i růžové barvě, bude hezky zdobit jinak pochmurné a smutné okenní parapety.  
Svou domácnost můžete zpestřit různými věcmi. Zatímco někdo sází na bytový textil, jiný si raději pořizuje pokojové rostliny, které dokážou vdechnout interiéru život. Pakliže patříte také mezi pěstitele, kteří touží po jedinečném prvku ve svém domově, naučte se pěstovat amarylis. Působivou pokojovou rostlinu, která je stokrát hezčí než barevný povlak na polštář.  
Když se řekne slovo “masožravky”, většina lidí si vybaví českou kultovní klasiku Adéla ještě nevečeřela. Bohužel díky tomuto filmovému snímku se většina pěstitelů obává, že je rostlina kousne. To je samozřejmě mylná domněnka, masožravky opravdu nekoušou. Jedná se naopak o krásné unikáty, které milují především děti. Možná si říkáte, že pěstování bude složité, přece jen se nejedná o typickou českou rostlinu. Jenže pěstování je naopak velice snadné.
Sprchování nebo koupání jsou každodenní činnosti. Většinou se k nim schyluje po ránu, ale jindy také večer po náročném dni v zápřahu. Mnoho lidí však k této fázi hygieny přistupuje ekonomicky a spíše se nekoupou, než koupou. Čím víc se budu sprchovat či koupat, tím větší poplatky se na dům budou vztahovat, říkají si. Jelikož ale mluvíme o nezbytnosti, prozraďme si, co je z tohoto pohledu lepší čili ekonomičtější.  
Možná jste někdy přemýšleli, zda je vůbec možné řešit vaše zdraví bez pomocí léků. Třeba jste byli doposud zvyklí navštěvovat často lékaře a možná někteří z vás užíváte prášky každý den. Co kdybych vám ale řekla, že to jde i jinak? Že je tady možnost, jak řešit své zdraví bez pomocí prášků? Jste zvědaví, jakým způsobem toho docílit? Pak pokračujte ve čtení!
Bohužel alergie trpí nejen lidé, ale také naší čtyřnozí kamarádi. Počet alergických onemocnění se zvyšuje. Nejvýznamnější alergie u psů jsou alergie na parazity, alergie na inhalační alergeny, alergie na potraviny a nebo kontaktní alergie. Podívejte se na několik tipů, které dokážou alergickou reakce u psa zmírnit.
Kdo by je neznal. Kdo by je nemiloval. Pouze 4 chlapci a tolik slávy. 4 hezouni a každá fanynka v devadesátých letech šla při jejich vystoupení do kolen. Dívčí dětské pokoje, polepené plakáty této hudební skupiny, davové šílenství, obsazené první příčky hitparád devadesátých let, to vše je skupina čtyř českých chlapců – Lunetic.

Nepřehlédněte

Je běžné, že má dnes téměř každá domácnost vlastní tiskárnu. Platí ale také, že na tisk dokumentů do školy, do práce nebo vstupenek do divadla opravdu nepotřebujete nějakou zvlášť kvalitní tiskárnu a bezchybný tisk. Vyplatí se proto kupovat levné neoriginální tonery nebo je to hazard s životností vaší tiskárny?

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek