Čtvrtek , 29. 09. 2022

Michal

Nejlepší seriály o bydlení, které vás dostanou, ale hlavně inspirují

Domácnost jako ze žurnálu, to je snem mnohých. Inspirovat se můžete buďto na sociálních sítích nebo v magazínech, které o bydlení pojednávají. Anebo si prostě a jednoduše můžete pustit nejlepší seriály, které vám prozradí, jak k zařizování nebo správě vašeho domova přistupovat. Všechny přináší Netflix, který je svou nabídkou známý široko daleko.
bydlení
Inspirovat se můžete kdekoliv. Netflix nabízí hned několik způsobů! (foto: 123RF)

18. 01. 2022

Máte účet na Netflixu? A chcete svou domácnost vyšperkovat k dokonalosti nebo si osvojit několik tipů a triků, jak dosáhnout opravdu hezky uklizeného domova? Netflix přináší nejlepší seriály o bydlení, které budou inspirací i zábavou v jednom. Tak si uvařte dobrou kávu a pusťte si pořad, kterým vás provedou ti nejpovolanější.

Domov jako ze sna 

Máte pocit, že váš příbytek potřebuje změnu? Toužíte po moderním nádechu, ale nevíte, jak ho do domova dostat? Poradí vám manželský pár z pořadu Domov jako ze sna, kteří se rozhodli prodat svůj dům, vzít si půjčku a založit ateliér, který se zaměřuje na předělávání bytů a domů nejen celebritám, ale také normálním lidem s lidským rozpočtem.  

Během sledování skvělého seriálu zjistíte, jak si lze pohrát s prostorem, jak vyladit barvy nebo jednotlivé materiály. Odhalíte, co k sobě patří, co se k sobě skvěle hodí. Zkrátka a dobře se stanete takovým bytovým architektem a bude na vás, jestli nově nabyté poznatky přenesete do praxe či nikoliv.

trailer k seriálu Domov jako ze sna

Proměna domácnosti: Vysněné bydlení

Mezi nejlepší seriály o bydlení patří také velice oblíbený pořad nazvaný Proměna domácnosti: Vysněné bydlení. Je určený především lidem, kteří mají hodně věcí, ale neví si rady, jak je srovnat či uskladnit nebo jestli se nakonec nevyplatí je rovnou vyhodit. Tento televizní pořad si zamilují i ti, kteří mají šatník nacpaný k prasknutí, takže v něm nikdy nemohou najít to, co zrovna potřebují nebo co si chtějí obléknout.

Dvě odbornice na úklid naštěstí mají několik skvělých es v rukávu, díky kterým se i vaše domácnost stane jedním velkým zorganizovaným prostorem, jenž bude navíc seřazený podle barev duhy. Pořad ukáže nejen bydlení obyčejných lidí, ale opět také celebrit, které si na pořádku zrovna nezakládají.

K TÉMATU  Vyberte si to pravé světlo do kuchyně
trailer k seriálu Proměna domácnosti: Vysněné bydlení

Malinkaté domky

Přemýšlíte nad tím, že byste si postavili domek, ale netoužíte po žádném velkém sídle o stovce hektarů? Rádi byste upřednostnili něco malého, co přitom bude velice útulné a příjemné? Malinkaté domky jsou seriál, který vás bude bavit. A to už jenom proto, že se zaměřuje na to, jak si takový malý domek, který je hitem posledních let, postavit. Poradí vám, na co nezapomenout, jak si ho zařídit nebo na co si dát pozor. Dva muži cestují po celých Spojených státech, aby sledovali cestu rodin za vysněným malinkatým bydlením.

upoutávka na seriál Malinkaté domky

Nejpozoruhodnější domy světa 

Pokud se ale spíše chcete nechat inspirovat tím, jak by vůbec takové domy mohly vypadat nebo vás zajímá, jak architekti a designéři umí popustit uzdu své fantazii, zamilujete si pořad jménem Nejpozoruhodnější domy světa. Tato inspirací nadupaná sága nemůže mezi seriály o bydlení chybět. Naprosto vám totiž sebere dech z plic. Některé stavby jsou opravdu perfektní svým provedením. Člověk si ani nedokáže představit, jak by se v některém takovém domě dalo vůbec bydlet.

Domy, které se v seriálu ukazují, jsou opravdu reálné a stojí na skutečném místě. Dva cestovatelé se zaměřili rovnou na několik částí světa, kde pátrají po stavbách, jež i pro ně byly velkým překvapením. Společně zamířili například do Izraele, Indie nebo Norska a Španělska. Ukážou vám například krásné domy vestavěné do skály nebo příbytky, kterým můžete hýbat se zdmi.

trailer k seriálu Nejpozoruhodnější domy světa

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Bydlení v boho stylu? Pokoj vás musí zahřát u srdce

Jak zútulnit interiér? Pomoct můžou koberce i povlaky na polštáře

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Řada lidí se klidně i léta odhodlává k tomu, aby přestali kouřit. Mnohdy následuje několik neúspěšných pokusů, u některých nakonec dojde opravdu k tomu, že se zvládnou této závislosti zbavit. Pokud patříte mezi ty, kteří se chtějí s kouřením rozloučit, můžete si vzít za pomocníka třeba také bylinky. Jaké konkrétně se vám budou hodit?
Rádi byste si letos konečně dopřáli pořádnou dovolenou a uvažujete, zda pro vás bude lepší hotel nebo kemp? Podívali jsme se na zoubek ubytování v Chorvatsku a přinášíme vám několik zajímavých tipů, které vám pomohou naplánovat si dovolenou přesně podle vašeho gusta.
V dnešní době mnoho lidí pracuje z domu, a proto se chtějí ve své domácnosti dobře. Jaké kroky podniknout, abychom se cítily dobře a zároveň nám nevyschl náš finanční polštář? Pojďme se podívat na pár tipů, pomocí nichž můžeme zútulnit naši domácnost.
Mít home office a dělat doma má svoje nesporné výhody. Potom přijde vhod pracovna. Nejdříve musíte zvážit, jestli do ní budete zvát hosty nebo klienty, jestli děláte spíše přes den nebo večer, nebo jestli v ní budete trávit většinu času. Bude to ryze pracovní prostor nebo také místo pro relax. Pracovna uzpůsobená pro ženský element bude ale vypadat jinak, než pánská pracovna. Tady je trocha inspirace a nápadů na tu druhou z nich.
Tak rádi byste se zvedli z posteli a šli se do něčeho pustit! Chtěli byste jít cvičit, učit se do školy, uklidit anebo na něčem pracovat, ale tak moc se vám nechce! Hlavou se vám neustále honí, jak jste líní. V myšlenkách přemýšlíte dokola nad tím, co s tou leností máte udělat. Poznáváte se v tom? Pak je tento článek pro vás jak ušitý na míru. Přečtěte si celý článek a uvidíte, že se vám lenosti podaří zbavit jednou provždy!
I když se Česká republika opět začíná otvírat veřejnosti, stále jsou mnohá místa zavřená nebo opředená přísnými hygienickými pravidly. I proto se stále řada rodičů ptá, kam vyrazit s dětmi, když mnoha místa jsou stále ještě veřejnosti nepřístupná. Naštěstí pro vás máme několik konkrétních tipů.
Začínáte pociťovat nepříznivé příznaky menopauzy nebo se jim chcete do budoucna co nejvíce vyhnout? Přinášíme vám pár tipů, jak toho docílit.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek