Úterý , 23. 04. 2024

Vojtěch

Nejchytřejší znamení zvěrokruhu: patříte mezi pětici?

Znamení zvěrokruhu o nás prozradí mnohé. Napoví, které plemeno psa je pro nás tím pravým společníkem, prozradí i to, jaké jsou naše silné a slabé stránky. Dokonce upozorní na to, jakým jsme milencem. A kromě jiného i naznačí, jestli patříme mezi chytrá či méně inteligentní stvoření.
nejchytřejší znamení zvěrokruhu
Jaká znamení zvěrokruhu patří k nejchytřejším? (foto: 123rf)

26. 02. 2021

Znamení zvěrokruhu je totiž takovou naší soukromou knihovnou, která o nás leccos prozradí, a to dokonce rychleji než samotný Google. Ne nadarmo se říká, že znamení zvěrokruhu jsou takové chodící knihy. Pojďme si říct, jestli patří mezi nejchytřejší znamení zvěrokruhu či nikoliv.

Blíženci patří mezi pětici nejchytřejších znamení zvěrokruhu 

Aktuálně známe rovnou několik znamení. Jedním z nich jsou blíženci, což jsou lidé narození od 31.května do 20. Června. Těmto lidem vládne planeta Merkur, což o nich opravdu mnoho říká. 

Lidé narození ve znamení blíženci jsou pravděpodobně jedni z nejchytřejších. O tom, jak rychle funguje jejich mozek, napovídá mnoho – třeba to, jak dokážou měnit názory z minuty na minutu nebo to, jakým způsobem mluví či flirtují ve společnosti.  

Pro blížence není problémem dostat se do vzdělávacího prostředí. Jsou to esa prakticky v jakémkoli intelektuálním předmětu. Jejich schopnost vstřebávat jakékoli informace je opravdu neskutečná. Stejně tak je skvělá jejich schopnost naslouchat a umění učit.  

Střelci rádi získávají nové zkušenosti a znalosti 

Mezi nejchytřejší znamení zvěrokruhu patří i střelci. A za střelce lze považovat lidi, kteří se narodili mezi dvaadvacátým listopadem a jedenadvacátým prosincem.  

Pro ně je typické to, že velice rádi získávají nové zkušenosti a nové znalosti. Milují zkoumat pravidla a o své znalosti či zjištění se nebojí podělit s ostatními. Jejich největším koníčkem je zajímat se o nové věci. Jsou extrémně fascinováni všemi informacemi, které vstřebají.  

Střelci jsou také ti, kteří pochopí věci, jaké pochopí jenom málokdo. Zároveň jsou to lidé, se kterými chcete vést rozhovor – jsou totiž nadšení prakticky z jakéhokoliv tématu, které probíráte.  

Vodnáři jako schopní ajťáci 

Mezi inteligentní znamení zvěrokruhu patří bezesporu také vodnáři, tedy lidé narození mezi dvacátým lednem a osmnáctým únorem. Mluvíme tu o lidech, ze kterých se stávají skutečně schopní informační technologové (čili zkráceně “ajťáci”). Jsou totiž nadšení hlavně do moderních technologií, inovací a pokroku obecně.  

K TÉMATU  Rozdýchejte Vánoce pomocí tematicky laděné meditace a dalších relaxačních cvičení

Vodnáři jsou znamení, kteří se nespokojí s větou: ,,To není pravda”. Sami si musí zjistit, jestli je věta opravdu pravdivá a jestli jsou informace, které se jinde uvádí, opravdu podložené. Potřebují si vytvořit vlastní názor. 

Kozoroh = znamení s pestrou škálou zájmů 

Mezi nejvíce inteligentní znamení bychom měli zařadit také kozorohy, a to především pro jejich obrovskou škálu zájmů. Mluvíme o cílevědomém a velice efektivním znamení zvěrokruhu, které je známé tím, že ví více informací než jakékoliv jiné znamení ze zvěrokruhu.  

Kozorozi jsou částečně velmi netrpělivá stvoření. Důvodem toho je fakt, že často chtějí ihned převést do praxe vše, co se naučili. To však vede k tomu, že dosahují opravdu nejlepších výsledků a během svého života toho dokážou opravdu mnoho. 

Panna je převtělenou databází

Panna (podobně jako blíženci) je ovládána Merkurem. Mluvíme tu o znamení, o kterém lze říct, že je převtělenou databází. Co totiž toto znamení naprosto miluje, tak jsou čísla a fakta, čísla a fakta. Neustále má tendenci něco analyzovat a zaobírat se vzorci či anomáliemi. A to dělá z panny opravdu zajímavé znamení z celého zvěrokruhu.  

Panny se zároveň pyšní svým umem vše organizovat. Prakticky všechno, co se naučily, si ve své hlavě třídí, kategorizují a označují. I proto však nemají problém vnést do praxe to, co nosí ve své hlavě. 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Co je to meditace? A jak vám může změnit život?

Karanténa aneb jak doma zabavit děti a nezbláznit se z toho?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Patrik Hartl natočí filmovou komedii podle své první knihy Prvok, Šampón, Tečka a Karel. Film ponese stejný název. Hrdinům, kteří se rozhodnou zahnat krizi čtyřicátníků plněním nesplnitelných úkolů, připravil oproti románu několik změn. Milovníky knihy tak čekají i překvapení. Jaká?
Slyšeli jste již někdy pojem hypermobilita? Hypermobilitou mnohem častěji trpí ženy než muži a jde o nadměrnou pohyblivost, která se týká zejména kloubů. Při pohybu pak dochází k uvolnění kloubů nad hranici normální fyziologické meze. Jak vlastně vzniká a jak se s ní dá žít v běžném životě? Existuje nějaká léčba?
Všichni víme, že současná doba není zrovna dvakrát příhodná. Všechno kolem nás zdražuje, najednou zaplatíme víc nejen na jídle, ale i na energiích či pohonných hmotách, ale výplata zůstává stejná. Doba utrácení tak pomalu mizí v nedohlednu a nám nezbývá nic jiného, než si prostě utáhnout opasky. Na čem se dá alespoň trochu ušetřit? Mrkněte na pár tipů.
Modelace prsou představuje chirurgický zákrok, jehož účelem je změnit tvar prsou. Nejčastěji jde o zvednutí prsou, jejich zpevnění, a případně lze operaci kombinovat s vložením implantátů pro zvětšení prsou. Jde o zákrok, který může ženám pomoci nabýt zpět ztracené sebevědomí.
Zažil to jistě každý z nás. Stačí pobyt venku, když počasí zrovna nepřeje, stejně tak jako trávit čas v místnosti, kde klimatizace jede na plné obrátky. Studené ruce sice mohou být naprosto běžným jevem, ale také mohou signalizovat zdravotní problém.
Ráno dělá den - staré známé rčení, na kterém je kus pravdy. Pokud se vám v posledních dnech stalo, že právě začátek dne se nesl v nevrlém duchu, v němž se ostatně poté nesl zbytek hodin, pak se možná dopouštíte několika věcí, jež jsou zejména po ránu tabu. Naše zlozvyky či návyky se výraznou měrou podepisují na tom, co nás bude čekat či jaký bude den. Co udělat proto, abychom se cítili o něco šťastnější? 
Říká se, že střepy přinášejí štěstí. Ještě větší radost vám však udělá, když se žádné sklo nerozbije. Někdy je proto lepší nechat broušený křišťál ve skříni. Takové akce jsou třeba zahradní oslava, piknik s kamarádkami nebo silvestrovský večírek.
Některé ženy bohužel mají tu smůlu, že se jim nedaří otěhotnět. Naštěstí existuje možnost umělého oplodnění, díky kterému žena porodí své vytoužené dítě. Pokud přemýšlíte nad dárcovstvím vajíček, ale váháte kvůli tomu, že nevíte, co vás čeká, přečtěte si následující článek, který vám odpoví na spoustu otázek.
Do roka a do dne, Lomikare, Lomikare... Ne ne, nejde o žádné zlo, natožpak historického charakteru. Jen ten časový úsek sedí pro přátelské a oboustranné ukončení spolupráce.
Je spousta úžasných přípravků, které nám během pár vteřin pomohou zdokonalit naše vlasy. Jenže... Pokud jste majitelkou bohémských vlnek nebo roztomilých kudrlinek, pak víte, jaký je to s nimi občas kříž, aby vypadaly opravdu zdravě. Oproti jiným vlasům totiž mají větší tendenci k lámaní, třepivosti a suchosti. Naštěstí jsou ale k mání různé přípravky pro podporu vln, z nichž některé jsme za vás otestovali.
Věděli jste, že oblečení může dost závažně poškodit zdraví? Možná si vybíráte oblečení jenom podle barvy, střihu nebo materiálu, ale ne vždycky jsou to ta správná kritéria. Někdy je dobré se zajímat i o to, zdali neobsahuje toxické látky.
Módní inspirace není nikdy dost. Pokud jste tedy i vy nadšená fashion milovnice, rozhodně vám neunikly aktuální trendy, které nás během podzimu a zimy 2022/2023 čekají. Na scéně se objeví maximálně pohodlné teplákové soupravy i elegantní dámské šaty. Co bude tím pravým, co letos oblečete vy?

Výběr článků

Dnešní doba se těší oblíbenosti zdravého životního stylu s dostatkem pohybu. Proto není divu, že se zejména ženy snaží vedle vyváženého jídelníčku také pravidelně cvičit a záleží jim na vyrýsované postavě. Pokud i vy toužíte po pevném a kulatém zadečku, je na čase najít ty nejefektivnější cviky, které můžete cvičit i v pohodlí domova a zapojit hýždě.
Přemýšlíte nad různými formami pracovních poměrů a přemýšlíte, zda by práce na poloviční úvazek byla pro vás výhodná? Náš článek "Druhy pracovního poměru: Vyplatí se pracovat na poloviční úvazek?" se věnuje této otázce s důrazem na různé druhy pracovních poměrů a výhody či nevýhody práce na částečný úvazek. Přinášíme vám ucelený pohled na možnosti, které máte k dispozici, a zaměřujeme se na to, zda flexibilní pracovní doba může přinést vyváženější životní styl. Připojte se k nám a najděte odpovědi na otázky ohledně pracovního nasazení a jeho vlivu na váš každodenní život.
Odstranit dioptrickou vadu, zbavit se navždy brýlí, ale i další zákroky si stále častěji pořizujeme na splátky. Které?

Nepřehlédněte

Ráda darujete, nebo naopak dostáváte květiny? Pak vás jistě bude zajímat, jaký význam jednotlivé květiny mají. Někdy se může dokonce stát, že obdarovaná osoba ví, jakou má která květina symboliku, a může ji tak váš výběr dokonce i urazit. Ptáte se proč? Pak čtěte dál.
Že jsem vychovávána tetou, jsem se dozvěděla v patnácti letech. Do té doby jsem netušila, že mí rodiče nejsou mými rodiči, že se o mě od malička stará moje teta. Byl to pro mě šok, ale se situací jsem se smířila docela rychle. Snažila jsem se však vždycky najít svou biologickou matku, která mi chyběla, a chtěla jsem ji poznat.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek