Pátek , 31. 03. 2023

Kvido

Nejchytřejší znamení zvěrokruhu: patříte mezi pětici?

Znamení zvěrokruhu o nás prozradí mnohé. Napoví, které plemeno psa je pro nás tím pravým společníkem, prozradí i to, jaké jsou naše silné a slabé stránky. Dokonce upozorní na to, jakým jsme milencem. A kromě jiného i naznačí, jestli patříme mezi chytrá či méně inteligentní stvoření.
nejchytřejší znamení zvěrokruhu
Jaká znamení zvěrokruhu patří k nejchytřejším? (foto: 123rf)

26. 02. 2021

Znamení zvěrokruhu je totiž takovou naší soukromou knihovnou, která o nás leccos prozradí, a to dokonce rychleji než samotný Google. Ne nadarmo se říká, že znamení zvěrokruhu jsou takové chodící knihy. Pojďme si říct, jestli patří mezi nejchytřejší znamení zvěrokruhu či nikoliv.

Blíženci patří mezi pětici nejchytřejších znamení zvěrokruhu 

Aktuálně známe rovnou několik znamení. Jedním z nich jsou blíženci, což jsou lidé narození od 31.května do 20. Června. Těmto lidem vládne planeta Merkur, což o nich opravdu mnoho říká. 

Lidé narození ve znamení blíženci jsou pravděpodobně jedni z nejchytřejších. O tom, jak rychle funguje jejich mozek, napovídá mnoho – třeba to, jak dokážou měnit názory z minuty na minutu nebo to, jakým způsobem mluví či flirtují ve společnosti.  

Pro blížence není problémem dostat se do vzdělávacího prostředí. Jsou to esa prakticky v jakémkoli intelektuálním předmětu. Jejich schopnost vstřebávat jakékoli informace je opravdu neskutečná. Stejně tak je skvělá jejich schopnost naslouchat a umění učit.  

Střelci rádi získávají nové zkušenosti a znalosti 

Mezi nejchytřejší znamení zvěrokruhu patří i střelci. A za střelce lze považovat lidi, kteří se narodili mezi dvaadvacátým listopadem a jedenadvacátým prosincem.  

Pro ně je typické to, že velice rádi získávají nové zkušenosti a nové znalosti. Milují zkoumat pravidla a o své znalosti či zjištění se nebojí podělit s ostatními. Jejich největším koníčkem je zajímat se o nové věci. Jsou extrémně fascinováni všemi informacemi, které vstřebají.  

Střelci jsou také ti, kteří pochopí věci, jaké pochopí jenom málokdo. Zároveň jsou to lidé, se kterými chcete vést rozhovor – jsou totiž nadšení prakticky z jakéhokoliv tématu, které probíráte.  

Vodnáři jako schopní ajťáci 

Mezi inteligentní znamení zvěrokruhu patří bezesporu také vodnáři, tedy lidé narození mezi dvacátým lednem a osmnáctým únorem. Mluvíme tu o lidech, ze kterých se stávají skutečně schopní informační technologové (čili zkráceně “ajťáci”). Jsou totiž nadšení hlavně do moderních technologií, inovací a pokroku obecně.  

K TÉMATU  Střelec: Optimistický extrovert, který nade vše miluje svobodu a upřímnost

Vodnáři jsou znamení, kteří se nespokojí s větou: ,,To není pravda”. Sami si musí zjistit, jestli je věta opravdu pravdivá a jestli jsou informace, které se jinde uvádí, opravdu podložené. Potřebují si vytvořit vlastní názor. 

Kozoroh = znamení s pestrou škálou zájmů 

Mezi nejvíce inteligentní znamení bychom měli zařadit také kozorohy, a to především pro jejich obrovskou škálu zájmů. Mluvíme o cílevědomém a velice efektivním znamení zvěrokruhu, které je známé tím, že ví více informací než jakékoliv jiné znamení ze zvěrokruhu.  

Kozorozi jsou částečně velmi netrpělivá stvoření. Důvodem toho je fakt, že často chtějí ihned převést do praxe vše, co se naučili. To však vede k tomu, že dosahují opravdu nejlepších výsledků a během svého života toho dokážou opravdu mnoho. 

Panna je převtělenou databází

Panna (podobně jako blíženci) je ovládána Merkurem. Mluvíme tu o znamení, o kterém lze říct, že je převtělenou databází. Co totiž toto znamení naprosto miluje, tak jsou čísla a fakta, čísla a fakta. Neustále má tendenci něco analyzovat a zaobírat se vzorci či anomáliemi. A to dělá z panny opravdu zajímavé znamení z celého zvěrokruhu.  

Panny se zároveň pyšní svým umem vše organizovat. Prakticky všechno, co se naučily, si ve své hlavě třídí, kategorizují a označují. I proto však nemají problém vnést do praxe to, co nosí ve své hlavě. 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Co je to meditace? A jak vám může změnit život?

Karanténa aneb jak doma zabavit děti a nezbláznit se z toho?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Kdo by je neznal. Kdo by je nemiloval. Pouze 4 chlapci a tolik slávy. 4 hezouni a každá fanynka v devadesátých letech šla při jejich vystoupení do kolen. Dívčí dětské pokoje, polepené plakáty této hudební skupiny, davové šílenství, obsazené první příčky hitparád devadesátých let, to vše je skupina čtyř českých chlapců – Lunetic.
Jestliže jste právě absolvovala a teprve začínáte uvažovat o hledání zaměstnání, je nejvyšší čas. Možná jste si naplánovala poslední prázdniny s tím, že začnete hledat práci až v září. Ale to už může být pozdě. Některé pozice si rozeberou ti rychlejší. Počítejte totiž s tím, že proces hledání práce a nástupu do zaměstnání může trvat i několik měsíců.
Zhubnout kilogramy, které si možná nesete s sebou od Vánoc nebo z prožité dovolené, jež se nesla ve znamení ochutnávání tamních pokrmů - to je cíl mnoha žen. Odborníci na hubnutí se však shodují na tom, že klíčem k úspěchu je z většiny správné stravování. Do svého jídelníčku proto zařaďte spoustu zeleniny. Mnohé druhy vaši snahu velkou měrou podpoří.
Střelci, jakožto jedno z ohnivých znamení, dokáží být neuvěřitelně spontánní a jsou to právě oni, kteří vám bez obalu řeknou naprosto vše, ať se vám to líbí či nikoliv. Oni věci nefiltrují. Se Střelci bývá velká zábava, často jsou proto obklopeni hromadou lidí a přátel. Mají nadstandardní konverzační schopnosti a své okolí umí vysoce zaujmout a inspirovat, aby žili svůj nejlepší možný život.

Nepřehlédněte

Léto si každý z nás spojuje s opalováním a všichni se na něj nesmírně těšíme-. Konečně totiž může naše tělo získat bronzový odstín bez toho, aniž bychom museli navštěvovat solárium. Jenže co až léto bude pryč? Co pak? Vyvstává najednou otázka, jak si udržet opálení po co nejdelší dobu. Tento článek obsahuje nejúčinnější tipy na to, jak opálení co nejvíce prodloužit a pyšnit se tak krásným tělem i několik měsíců po dovolené.
S mužem se jednoduše můžete rozejít tak, že mu to oznámíte z očí do očí. To je pravděpodobně ten jediný správný způsob. Ne každý si na něj ale troufne, zejména po kratší známosti. V praxi se můžeme setkat s mnoha dalšími způsoby ”rozcházení se”, které vám možná vyrazí dech.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek