Pondělí , 15. 08. 2022

Hana

Chcete ušetřit, a přitom si vybrat? Zkuste Yespojisteni.cz!

Čeká Vás výlet do zahraničí? Jedete v zimě do Itálie na hory, na exotické Maledivy, nebo pozorovat polární záři na Island? A chcete se cítit bezpečně za všech okolností? Mít jistotu, že když se Vám něco stane, bude Vám zajištěn ten nejlepší komfort a servis, že se o Vás někdo skutečně postará? Pak jednou z nejdůležitějších věcí, kterou musíte před cestou udělat, je uzavřít dobré cestovní pojištění. Jakou pojišťovnu si ale vybrat, aby seděla na míru Vašim potřebám, a přitom Vás cestovní pojištění nevyšlo víc než celá vytoužená dovolená? Na to Vám pomůže najít odpověď srovnávač pojištění Yespojisteni.cz.

S tím, jak se celý svět přesouvá do online prostředí totiž dávno odzvonilo kamenným pobočkám pojišťoven. Ty Vám sice dají na cestu mnoho papírů, ale na konci nevíte, na koho se v případě nouze obrátit. Na Yespojisteni.cz najdete nabídku pojištění pěkně pohromadě a na jednom místě. vy si tak můžete rychle a z pohodlí domova pomocí pár kliknutí sjednat to nejvýhodnější cestovní pojištění.

Silní partneři – záruka bezpečnosti

Online platforma Yespojisteni.cz, která je provozována společností Fabrika, a.s. nabízí jen ten nejvyšší standard služeb. Disponuje licencí České národní banky. Mezi její partnery patří jen ověřené pojišťovny s dlouholetou tradicí. K těm jistě patří i Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky. Od té se po novelizaci zákona z roku 2004 odštěpila dceřiná společnost Pojišťovna VZP, a.s. . VZP je v současnosti poskytovatelem cestovního pojištění. Právě proto, že má Pojišťovna VZP tak silné zázemí, je schopna svým klientům poskytnou komplexní servis a cestovní balíčky na míru. Třeba podle typu destinace a provozovaných aktivit. ¨

Co všechno VZP cestovní pojištění nabízí?

VZP cestovní pojištění  má pro své klienty připraveno hned několik výhod. Kromě toho, že se jedná o Pojišťovnu se stabilním a mnoholetým zázemím, nabízí svým zákazníkům širokou nabídku služeb. Základní nabídka pojištění pokrývající léčebné výdaje v případě onemocnění nebo úrazu. Může být doplněna o mnoho atraktivních připojištění za rozumné ceny. Chcete se připojistit na výkon extrémních sportů, na odpovědnost za škodu, nebo si připojistit své osobní věci či automobil? To všechno cestovní pojištění od VZP umí! Jako bonus je Vám vždy k dispozici asistenční služba. Ta Vám pomůže a nasměruje Vás tak, aby pro Vás bylo řešení nepříjemné situace v zahraničí co nejméně nepohodlné. Aby toho nebylo málo, VZP pojišťovna poskytuje v případě sjednání online všem klientům slevu 10 %. Pokud hledáte spolehlivého a flexibilního partnera pro Vaše cesty do zahraničí, rozhodně prozkoumejte kompletní nabídku VZP pojišťovny!  

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Tinnitus je nemoc, která přichází zcela nečekaně, ale nezřídka s námi zůstává po celý život. Často se o ní hovoří jako o civilizační chorobě. Jenže tinnitus není nemoc jako taková, spíše jde o příznak něčeho jiného, jen lékaři stále nevypátrali čeho.
Cambridge dieta se skládá ze šesti kroků. Zaručuje rychlé hubnutí a těší se velké popularitě. Navíc vám po celou dobu bude k dispozici speciální nutriční poradce. Zní to až neuvěřitelně dobře? Pojďme se na tuto zázračnou dietu podívat zblízka!
Ačkoliv by se mohlo zdát, že se negativita posledních událostí ve světě promítne i do barev kolem nás, opak je pro letošek pravdou. Do módy se totiž dostávají spíš pozitivní naděje na uvolnění a módní scéna tak doplňuje štěstí a hravost, které nám v uplynulých měsících chyběly. Jaké barvy letí na jaře 2021 a jak je využít ve svém oblékání? Přinášíme vám tipy na trendy oblečení a šaty pro plnoštíhlé včetně doplňků.
Hledáte-li pohodlné a zároveň vysoce módní boty na léto, budou polobotky tím správným řešením i pro vás. Na trhu existuje celá řada trendy polobotek. Pokud nejste zrovna módní guru, nezoufejte! Na následujících řádcích vám prozradíme, jaké modely polobotek vybírat a jak je vhodně kombinovat s oblečením, aby byl váš outfit dokonalý. Čtěte a inspirujte se s námi!
Mít dokonalou postavu bez špíčků je snem snad každé ženy. Pokud se snažíte shodit nějaké to kilo navíc, jistě jste už někdy přemýšlela o možnosti liposukce. Zatímco některé ženy se nebrání operativnímu zákroku, jiné ženy by raději upřednostnily bezbolestnou metodu hubnutí. A právě v tu chvíli se nabízí možnost využití kryolipolýzy, laserové liposukce nebo kavitace. O jaké metody se jedná a fungují vůbec?
Katce se v posledních týdnech změnil život úplně naruby. „Dřív jsem se svým dítětem měla skvělý vztah, v posledním roce začal být však můj šestnáctiletý syn odtažitý a nechtěl si se mnou tolik povídat. Myslela jsem, že je to jen životní období. Pak ale přišel s tou nenadálou větou: Jsem gay, mami! Nevěděla jsem co odpovědět, vůbec jsem to nečekala. Nejradši bych utekla a chvíli ho neviděla! Co mám dělat, když to neschvaluju?“ ptá se.
Jestliže jste právě absolvovala a teprve začínáte uvažovat o hledání zaměstnání, je nejvyšší čas. Možná jste si naplánovala poslední prázdniny s tím, že začnete hledat práci až v září. Ale to už může být pozdě. Některé pozice si rozeberou ti rychlejší. Počítejte totiž s tím, že proces hledání práce a nástupu do zaměstnání může trvat i několik měsíců.
Příchod koronavirové krize ukázal, že lidé nemají vytvořený takzvaný hotovostní polštář, respektive finanční rezervu, která by jim zachránila život ve chvíli, kdy by přišli o práci. Čechům zkrátka chybí základní znalosti v oblasti finanční gramotnosti, kterým se měli naučit už v útlém dětském věku. Pokud se pravidla zacházení s penězi nebudou dětem vštěpovat do hlavy už od dětství, v dospělosti starého psa jen stěží novým kouskům naučíme.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek