Domů » Reklama » Chcete ušetřit, a přitom si vybrat? Zkuste Yespojisteni.cz!
Reklama

Chcete ušetřit, a přitom si vybrat? Zkuste Yespojisteni.cz!

yespojisteni
Čeká Vás výlet do zahraničí? Jedete v zimě do Itálie na hory, na exotické Maledivy, nebo pozorovat polární záři na Island? A chcete se cítit bezpečně za všech okolností? Mít jistotu, že když se Vám něco stane, bude Vám zajištěn ten nejlepší komfort a servis, že se o Vás někdo skutečně postará? Pak jednou z nejdůležitějších věcí, kterou musíte před cestou udělat, je uzavřít dobré cestovní pojištění. Jakou pojišťovnu si ale vybrat, aby seděla na míru Vašim potřebám, a přitom Vás cestovní pojištění nevyšlo víc než celá vytoužená dovolená? Na to Vám pomůže najít odpověď srovnávač pojištění Yespojisteni.cz.

S tím, jak se celý svět přesouvá do online prostředí totiž dávno odzvonilo kamenným pobočkám pojišťoven. Ty Vám sice dají na cestu mnoho papírů, ale na konci nevíte, na koho se v případě nouze obrátit. Na Yespojisteni.cz najdete nabídku pojištění pěkně pohromadě a na jednom místě. vy si tak můžete rychle a z pohodlí domova pomocí pár kliknutí sjednat to nejvýhodnější cestovní pojištění.

Silní partneři – záruka bezpečnosti

Online platforma Yespojisteni.cz, která je provozována společností Fabrika, a.s. nabízí jen ten nejvyšší standard služeb. Disponuje licencí České národní banky. Mezi její partnery patří jen ověřené pojišťovny s dlouholetou tradicí. K těm jistě patří i Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky. Od té se po novelizaci zákona z roku 2004 odštěpila dceřiná společnost Pojišťovna VZP, a.s. . VZP je v současnosti poskytovatelem cestovního pojištění. Právě proto, že má Pojišťovna VZP tak silné zázemí, je schopna svým klientům poskytnou komplexní servis a cestovní balíčky na míru. Třeba podle typu destinace a provozovaných aktivit. ¨

Co všechno VZP cestovní pojištění nabízí?

VZP cestovní pojištění  má pro své klienty připraveno hned několik výhod. Kromě toho, že se jedná o Pojišťovnu se stabilním a mnoholetým zázemím, nabízí svým zákazníkům širokou nabídku služeb. Základní nabídka pojištění pokrývající léčebné výdaje v případě onemocnění nebo úrazu. Může být doplněna o mnoho atraktivních připojištění za rozumné ceny. Chcete se připojistit na výkon extrémních sportů, na odpovědnost za škodu, nebo si připojistit své osobní věci či automobil? To všechno cestovní pojištění od VZP umí! Jako bonus je Vám vždy k dispozici asistenční služba. Ta Vám pomůže a nasměruje Vás tak, aby pro Vás bylo řešení nepříjemné situace v zahraničí co nejméně nepohodlné. Aby toho nebylo málo, VZP pojišťovna poskytuje v případě sjednání online všem klientům slevu 10 %. Pokud hledáte spolehlivého a flexibilního partnera pro Vaše cesty do zahraničí, rozhodně prozkoumejte kompletní nabídku VZP pojišťovny!