Pátek , 24. 05. 2024

Jana

Jak vybrat svému partnerovi vhodný dárek? Vsaďte na praktičnost

Blíží se narozeniny vašeho partnera a vy usilovně přemýšlíte o tom, co byste mu pořídila? Určitě ho chcete příjemně překvapit a ráda byste vsadila na maximálně praktický dárek, který využije. Kombinace těchto dvou aspektů ovšem není vůbec jednoduchá. Ne vždy se musíte zaručeně zavděčit. Právě proto pro vás máme hned několik tipů, jež se vám mohou hodit. zaměříme se právě na onen zmiňovaný praktický aspekt, jež je z hlediska dlouhodobého využití dárku velmi důležitý.
dárek
Věnujte své polovičce dárek, který opravdu využije!

Elegantní hodinky nejen pro informace o čase

Dát svému partnerovi hodinky jako dárek rozhodně stojí za to. Vždyť se jedná nejen o módní doplněk. Moderní hodinky sice samozřejmě primárně slouží pro informování se o času, nicméně vybrat si lze modely disponující spoustou zajímavých funkcí. Jmenovat bychom mohli například v případě chytrých hodinek měření kroků, případně spálených kalorií a podobně. Stejně tak lze vsadit i na nejrůznější funkce týkající se pobytu v přírodě. K zahození určitě není výškoměr, případně měření tlaku a jiné záležitosti. Člověk nikdy neví, kdy se mu mohou takovéto informace hodit. Muži navíc mají mnohé podobné statistiky rádi.  

Nosí peníze po kapsách? Zamezte tomu

Takový klasický pánský nešvar. Peníze patří do peněženky. Ne, že byste měli svého partnera nějakým způsobem vychovávat, nicméně hezký dárek v podobě pánské peněženky rozhodně stojí za zvážení. Sehnat lze jak online, tak i v různých kamenných prodejnách spousty zajímavých modelů. Hodně oblíbené jsou klasické dolarovky, které jsou určené primárně pro nošení bankovek. Jinak ale není problém pořídit si také peněženku klasickou či variantu sloužící také jako pouzdro pro mobilní telefon. Do toho se klasické bankovky bez větších problémů vejdou.

Drogérie jako klasika

Určitě se vyplatí také pozorovat, zdali tomu vašemu nedochází třeba voda po holení nebo deodorant. Jestliže se tak stane, rozhodně stojí za to situaci velmi rychle napravit. Výbornou volbu představují nejrůznější dárkové sety, které jsou složené z mnoha různých součástí. Typické je kupříkladu sestavení balíčku, do kterého se zařadí třeba voda po holení, holicí strojek, gel na holení a další pomůcky, které jsou s touto kosmetickou úpravou vzhledu vašeho partnera spojené.

Vsaďte na jeho koníčky

Pokud víte, jaké má partner oblíbené koníčky, doporučujeme vsadit právě na ně!
Samozřejmě počítáme s tím, že jim pravděpodobně nebudete rozumět tolik, jako váš protějšek, snaha se ale cení a upřímně, prodavač bude nejspíše stejný “blázen” do daného hobby, takže vám dokáže poradit. Pokud máte doma rybáře a chcete se do výběru vrhnout sama, doporučujeme kupovat spíše krmení a drobnosti. Každý rybář rád vyzkouší nové pop up boilies, pelety nebo krmítkové směsi. Pokud na váš dárek nic nechytí, určitě vás nezatratí. Na druhou stranu, pokud díky němu chytne životního kapra, nikdy na to (a na váš dárek) nezapomene!

K TÉMATU  Ryby jsou zdravé a plné vitaminů! Přesvědčte děti, aby je jedly

Kdo si hraje, nezlobí

Miluje váš muž pivo? Rozhodně není žádnou výjimkou. V tomto tradičním nápoji si libují mnozí pánové. Nabídka minipivovarů je aktuálně velmi pestrá, takže není problém zakoupit třeba set různých speciálů, jež na jeho tváři rozhodně dokážou vykouzlit úsměv. Jinak lze zakoupit klidně i minipivovar. Uvidíte, jak se ve vašem muži opět probudí ona hravost. Vaření piva je zajímavý proces, který slibuje jedinečné výsledky v podobě vlastního domácího piva.

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Letos oslavila osmdesáté sedmé narozeniny. Jaký je příběh jedné z nejkrásnějších hereček, které kdy po této planetě chodily? Sophia Loren si prožila svůj dokonalý americký sen.
Jak zútulnit interiér? Nemusíte sázet na předražené bytové doplňky nebo na podobné prvky do domácnosti, které zanedlouho omrzí. Stačí vsadit na pokojové rostliny, které budou tím nejlepším co si domů přinesete. Zejména, pokud se bude jednat o dracénu - působivou pokojovou rostlinu, která nevyžaduje příliš mnoho péče.
LED neon je moderní alternativou k tradičním neonovým trubicím. Jedná se o flexibilní světelné pásky, které jsou navrženy tak, aby napodobovaly vzhled a efekt neonu. Ovšem oproti těm tradičním, jak je známe, nabízejí mnoho výhod. A to jak z ekonomického, tak i ekologického hlediska.
Léto už ne, ale zima ještě ne. První podzimní chlad vyžadují trochu teplejší oblečení. Přechodná bunda je nejlepší volbou. Dámská verze by měla být lehká, chodit se ke všemu a zajistit teplo. Jak vybrat ten nejlepší model?
Zařídit domácnost může být oříšek, zejména pokud se chcete řídit pravidly starého čínského učení jménem Feng Shui. Jelikož díky správnému uspořádání nábytku se bude místností linout příjemná rodinná harmonie, pojďme tradičním čínským zásadám nahlédnout “pod pokličku”. Zejména se podívejme na dokonalý odstín, který by měl dominovat vašemu příbytku.
Nežijeme v Kalifornii ani v jiné lokalitě, kde sluníčko intenzivně hřeje po celý rok a zelenina či ovoce má několikero sklizní. Čtyři roční období znamenají mimo jiné přizpůsobit své tělo a jeho režim na počasí, které přijde. Na podzim byste se tedy neměla stravovat stejně jako v létě, kdy je tělo dobré spíš ochladit. Co udělá vašemu organismu dobře na podzim?
Znamení zvěrokruhu o nás prozradí mnohé. Napoví, které plemeno psa je pro nás tím pravým společníkem, prozradí i to, jaké jsou naše silné a slabé stránky. Dokonce upozorní na to, jakým jsme milencem. A kromě jiného i naznačí, jestli patříme mezi chytrá či méně inteligentní stvoření.
Základní pravidlo skutečné ženy zní: Na parfému se nešetří. Už slavná Coco Chanel nazvala parfém doplňkem, který vypoví o vzhledu ženy, a stále vám ji připomíná, když je zrovna pryč. Podle Francouzů jsou zase vůně, spodní prádlo a boty nejdůležitějšími prvky, které vytvářejí obraz ženy.
Začátek školního roku bývá pro děti náročný. Především přeladit se z prázdninového módu do toho studijního vyžaduje mnoho úsilí. Nenáročným způsobem, jak se děti můžou začít učit, aniž by si to uvědomovaly, jsou naučné filmy a seriály. Jen posadit děti před obrazovku ale nestačí. Důležité je s nimi o pořadech mluvit. Jak na to?
Sedět doma se zdá jako nuda, nebo dokonce otrava – když se ale na tento problém podíváte z jiného úhlu pohledu, dá se volný čas doma využít docela plodně.
Každý druhý zažil během některé své dovolené zažívací potíže. V této souvislosti se častěji mluví o cestovatelském průjmu, ovšem i druhý extrém dokáže dovolenou pokazit. Zácpa umí vystavit stopku všem radostem. Čekáte a ono nic. Jste stále více nafouklí, bolí vás břicho a může se dostavit i malátnost. Pokud k ní máte sklony, tak svému zažívání pomozte.
Jednou z možností, jak pozitivně ovlivnit vzhled našeho obličeje, je obličejová jóga. Jedná se o krátké cvičení, které umí oddálit projevy stárnutí a pozitivně naladit tělo i mysl. V čem spočívá?

Výběr článků

V našem aktuálním článku se zaměřujeme na problematiku překonávání emocionálních výzev v průběhu ledna, často označovaného za nejdepresivnější měsíc v roce. Přinášíme deset odborně podložených tipů, jak proaktivně zvládnout toto období, zahrnující strategie podporující duševní pohodu a vhodné metody copingového chování. Náš článek vychází z psychologických a sociálních aspektů, poskytujících čtenářům nástroje ke zlepšení svého emocionálního stavu v průběhu této často náročné fáze roku.
Blíží se vaše dovolená a vy přemýšlíte, jestli vzít svého domácího mazlíčka s sebou. Myslíte, že mu bez vás bude smutno, ale jak se bude cítit na pláži nebo na horách? Pes může chodit s vámi, ale kočka? Ať se rozhodnete odjet sama a mazlíčka svěřit do péče jiné osoby, nebo pojede s vámi, příprava se vyplatí.
K dostání nejsou jenom pomeranče nebo grapefruity, ale také pomela, která se nejvíce prodávají právě na sklonku roku. V této době jsou také nejlevnější, i proto možná sídlí na stole nejednoho člověka.

Nepřehlédněte

Ve věku 77 let zemřela česká herečka a sexsymbol šedesátých let Hana Brejchová, sestra známé herečky Jany Brejchové. Její nezapomenutelný výkon ve filmu "Lásky jedné plavovlásky" ji trvale zapsal do paměti diváků.
Léto se nezadržitelně blíží a zcela jistě se nemůžete dočkat, až vyrazíte na dovolenou. Naše tělo však může na změny prostředí a počasí reagovat negativně. Také změna stravy je pro lidský organismus zátěží a mohou ji doprovázet nepříjemné obtíže, které by vám vysněnou dovolenou mohly překazit. A od toho je tu cestovní lékárnička, kterou si můžete přibalit s sebou. Co by měla obsahovat a jak si léto ve zdraví užít?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek