Pondělí , 15. 08. 2022

Hana

Jak vybrat svému partnerovi vhodný dárek? Vsaďte na praktičnost

Blíží se narozeniny vašeho partnera a vy usilovně přemýšlíte o tom, co byste mu pořídila? Určitě ho chcete příjemně překvapit a ráda byste vsadila na maximálně praktický dárek, který využije. Kombinace těchto dvou aspektů ovšem není vůbec jednoduchá. Ne vždy se musíte zaručeně zavděčit. Právě proto pro vás máme hned několik tipů, jež se vám mohou hodit. zaměříme se právě na onen zmiňovaný praktický aspekt, jež je z hlediska dlouhodobého využití dárku velmi důležitý.
dárek
Věnujte své polovičce dárek, který opravdu využije!

Elegantní hodinky nejen pro informace o čase

Dát svému partnerovi hodinky jako dárek rozhodně stojí za to. Vždyť se jedná nejen o módní doplněk. Moderní hodinky sice samozřejmě primárně slouží pro informování se o času, nicméně vybrat si lze modely disponující spoustou zajímavých funkcí. Jmenovat bychom mohli například v případě chytrých hodinek měření kroků, případně spálených kalorií a podobně. Stejně tak lze vsadit i na nejrůznější funkce týkající se pobytu v přírodě. K zahození určitě není výškoměr, případně měření tlaku a jiné záležitosti. Člověk nikdy neví, kdy se mu mohou takovéto informace hodit. Muži navíc mají mnohé podobné statistiky rádi.  

Nosí peníze po kapsách? Zamezte tomu

Takový klasický pánský nešvar. Peníze patří do peněženky. Ne, že byste měli svého partnera nějakým způsobem vychovávat, nicméně hezký dárek v podobě pánské peněženky rozhodně stojí za zvážení. Sehnat lze jak online, tak i v různých kamenných prodejnách spousty zajímavých modelů. Hodně oblíbené jsou klasické dolarovky, které jsou určené primárně pro nošení bankovek. Jinak ale není problém pořídit si také peněženku klasickou či variantu sloužící také jako pouzdro pro mobilní telefon. Do toho se klasické bankovky bez větších problémů vejdou.

Drogérie jako klasika

Určitě se vyplatí také pozorovat, zdali tomu vašemu nedochází třeba voda po holení nebo deodorant. Jestliže se tak stane, rozhodně stojí za to situaci velmi rychle napravit. Výbornou volbu představují nejrůznější dárkové sety, které jsou složené z mnoha různých součástí. Typické je kupříkladu sestavení balíčku, do kterého se zařadí třeba voda po holení, holicí strojek, gel na holení a další pomůcky, které jsou s touto kosmetickou úpravou vzhledu vašeho partnera spojené.

Vsaďte na jeho koníčky

Pokud víte, jaké má partner oblíbené koníčky, doporučujeme vsadit právě na ně!
Samozřejmě počítáme s tím, že jim pravděpodobně nebudete rozumět tolik, jako váš protějšek, snaha se ale cení a upřímně, prodavač bude nejspíše stejný „blázen“ do daného hobby, takže vám dokáže poradit. Pokud máte doma rybáře a chcete se do výběru vrhnout sama, doporučujeme kupovat spíše krmení a drobnosti. Každý rybář rád vyzkouší nové pop up boilies, pelety nebo krmítkové směsi. Pokud na váš dárek nic nechytí, určitě vás nezatratí. Na druhou stranu, pokud díky němu chytne životního kapra, nikdy na to (a na váš dárek) nezapomene!

K TÉMATUPánská pracovna. Jak ji zařídit a vytvořit dokonalou domácí kancelář

Kdo si hraje, nezlobí

Miluje váš muž pivo? Rozhodně není žádnou výjimkou. V tomto tradičním nápoji si libují mnozí pánové. Nabídka minipivovarů je aktuálně velmi pestrá, takže není problém zakoupit třeba set různých speciálů, jež na jeho tváři rozhodně dokážou vykouzlit úsměv. Jinak lze zakoupit klidně i minipivovar. Uvidíte, jak se ve vašem muži opět probudí ona hravost. Vaření piva je zajímavý proces, který slibuje jedinečné výsledky v podobě vlastního domácího piva.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Maminky v tomto videu natočil jeden tatínek, který je dal přes internet dohromady, aby ukázali světu, jak může být běžný život s postižením zábavný a plný radosti. Píseň, kterou společně zpívají, je dojemná skladba A Thousand Years. V originále ji nahrála zpěvačka Christina Perri k filmu Twilight sága: Rozbřesk - 1. část. Video bylo natočeniona podporu World Down Syndrom Day 2018, a představuje 50 matek s jejich dětmi. Původní inspirace vznikla díky britské organizaci Singing Hands, která pomáhá dětem ve skupinách učit Makaton. Tento jazykový program pomáhá slyšet lidem s problémy s učením nebo komunikací pomocí značek a symbolů. Tohle vás skutečně dojme!
Každá z nás chce být krásná. Ale je nutné být krásná za každou cenu? V případě prodlužování vašich vlastních řas těmi umělými rozhodně platí, že zdraví je důležitější. Jaká vám kvůli umělým řasám hrozí rizika? A čím můžete umělé prodlužování nahradit?
Avokádo se řadí mezi superpotraviny – a to rozhodně právem, je totiž plné zdraví prospěšných benefitů. Stalo se základem mnoha profesionálních kuchyní, jelikož je prakticky univerzální ingrediencí při vaření a je součástí vyvážené stravy. Jaké jsou jeho zdravotní výhody a jak si připravit tu nejlepší avokádovou pomazánku?
Pití vody se šťávou z citronu, pomeranče nebo limety je zdravé a v rámci hubnoucích režimů a zdravého živoního stylu se těší velké oblibě. Nástrojů na vymačkání šťávy z plodů je k dostání nepřeberné množství, ale co takhle nějaký pěkný kousek? Designové odšťavňovače nejen, že odvedou svojí práci, ale ve vaší kuchyni se budou vyjímat! Na citrusové plody jsou nejvhodnější odstředivé ošťavňovače, ale můžete použít i ty klasické ruční. Které si vybrat?

Nepřehlédněte

Jaro se pomalu přelévá do léta, a tak začínají lidé řešit, jak budou vypadat v plavkách. Ať už u českých řek, rybníků či bazénů, nebo někde u moře. A přiznejme si, že po roce všemožných protiepidemických opatření, zavřených tělocvičen a fit center nebo zákazu lyžování je ve formě jen málokdo. Proto byste mohla ocenit cvičení pro zpevnění zadečku, která zaručeně fungují.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek