Pondělí , 05. 12. 2022

Jitka

Jak vybrat svému partnerovi vhodný dárek? Vsaďte na praktičnost

Blíží se narozeniny vašeho partnera a vy usilovně přemýšlíte o tom, co byste mu pořídila? Určitě ho chcete příjemně překvapit a ráda byste vsadila na maximálně praktický dárek, který využije. Kombinace těchto dvou aspektů ovšem není vůbec jednoduchá. Ne vždy se musíte zaručeně zavděčit. Právě proto pro vás máme hned několik tipů, jež se vám mohou hodit. zaměříme se právě na onen zmiňovaný praktický aspekt, jež je z hlediska dlouhodobého využití dárku velmi důležitý.
dárek
Věnujte své polovičce dárek, který opravdu využije!

Elegantní hodinky nejen pro informace o čase

Dát svému partnerovi hodinky jako dárek rozhodně stojí za to. Vždyť se jedná nejen o módní doplněk. Moderní hodinky sice samozřejmě primárně slouží pro informování se o času, nicméně vybrat si lze modely disponující spoustou zajímavých funkcí. Jmenovat bychom mohli například v případě chytrých hodinek měření kroků, případně spálených kalorií a podobně. Stejně tak lze vsadit i na nejrůznější funkce týkající se pobytu v přírodě. K zahození určitě není výškoměr, případně měření tlaku a jiné záležitosti. Člověk nikdy neví, kdy se mu mohou takovéto informace hodit. Muži navíc mají mnohé podobné statistiky rádi.  

Nosí peníze po kapsách? Zamezte tomu

Takový klasický pánský nešvar. Peníze patří do peněženky. Ne, že byste měli svého partnera nějakým způsobem vychovávat, nicméně hezký dárek v podobě pánské peněženky rozhodně stojí za zvážení. Sehnat lze jak online, tak i v různých kamenných prodejnách spousty zajímavých modelů. Hodně oblíbené jsou klasické dolarovky, které jsou určené primárně pro nošení bankovek. Jinak ale není problém pořídit si také peněženku klasickou či variantu sloužící také jako pouzdro pro mobilní telefon. Do toho se klasické bankovky bez větších problémů vejdou.

Drogérie jako klasika

Určitě se vyplatí také pozorovat, zdali tomu vašemu nedochází třeba voda po holení nebo deodorant. Jestliže se tak stane, rozhodně stojí za to situaci velmi rychle napravit. Výbornou volbu představují nejrůznější dárkové sety, které jsou složené z mnoha různých součástí. Typické je kupříkladu sestavení balíčku, do kterého se zařadí třeba voda po holení, holicí strojek, gel na holení a další pomůcky, které jsou s touto kosmetickou úpravou vzhledu vašeho partnera spojené.

Vsaďte na jeho koníčky

Pokud víte, jaké má partner oblíbené koníčky, doporučujeme vsadit právě na ně!
Samozřejmě počítáme s tím, že jim pravděpodobně nebudete rozumět tolik, jako váš protějšek, snaha se ale cení a upřímně, prodavač bude nejspíše stejný „blázen“ do daného hobby, takže vám dokáže poradit. Pokud máte doma rybáře a chcete se do výběru vrhnout sama, doporučujeme kupovat spíše krmení a drobnosti. Každý rybář rád vyzkouší nové pop up boilies, pelety nebo krmítkové směsi. Pokud na váš dárek nic nechytí, určitě vás nezatratí. Na druhou stranu, pokud díky němu chytne životního kapra, nikdy na to (a na váš dárek) nezapomene!

K TÉMATU  6 tipů, pro vaše muže - jak v obleku vypadat vždy dobře

Kdo si hraje, nezlobí

Miluje váš muž pivo? Rozhodně není žádnou výjimkou. V tomto tradičním nápoji si libují mnozí pánové. Nabídka minipivovarů je aktuálně velmi pestrá, takže není problém zakoupit třeba set různých speciálů, jež na jeho tváři rozhodně dokážou vykouzlit úsměv. Jinak lze zakoupit klidně i minipivovar. Uvidíte, jak se ve vašem muži opět probudí ona hravost. Vaření piva je zajímavý proces, který slibuje jedinečné výsledky v podobě vlastního domácího piva.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Od pradávna je člověk zvyklý žít ve společenství. Pokud z něj odešel, tak většinou jen z donucení. Dnes naopak mnoho lidí tvrdí, že je jim dobře samotným. Singl jsou prostě v módě. Ale co když onemocníte, potřebujete hlídat děti nebo potřebují pomoc starší rodiče? Přejíždět nebo bydlet společně? Je lepší, když žije více generací pohromadě, nebo každá zvlášť?
Fóbie - psychická porucha, která jde ruku v ruce s úzkostmi. Definovat ji lze jako chorobný strach vůči lidem, věcem, objektům nebo vůči konkrétním situacím. Mnohdy nejsou vysvětlitelné, mnohdy si je neseme už z dětství nebo z tohoto období života vychází. Pro mnohé jsou však denním chlebem. Trpí jimi také ženy.
Jaro nám klepe na dveře a s ním i módní trendy tohoto roku. Péřové bundy zanedlouho přemístíme do hloubky skříní, naopak vytáhneme lehčí bundičky, které nebude třeba zapínat až ke krku. Abyste však letos okouzlili nejen muže, ale i zástupkyně něžného pohlaví, které jsou na módu často vysazené, zakomponujte do své stávající sbírky vzory. Právě jim se na jaře bude přikládat velký důraz.
Naši domácnost mohou sužovat nevítaní nepřátelé, kteří nás po ránu nemile překvapí. Jsou jimi brouci, kterým se někdy zkrátka líbí víc v domě než na zahradě, kde mají obvykle svá obydlí. Pokud i k vám domů doputovali drobní tvorové, kteří sice v mnoha případech škodliví nejsou, ale v ostatních ano, prozraďme si, jak s nimi bojovat.
Přestože má jít o svátky klidu a míru, jsou Vánoce často spojené s nákupním šílenstvím. Lidé v České republice nakupují čím dál tím více dárků a zvyšují se i výdaje spojené s Vánocemi. Kolik tedy v průměru Češi za Vánoce utratí? A je vůbec možné při nákupu vánočních dárků výrazněji ušetřit? Na to se podíváme v tomto článku.
Všichni lidé na celém světě chtějí být zdraví a krásní. Téměř každá žena si chce uchovat svou krásu a mládí co nejdéle. I když se život zdá být hektický a obtížný, ženy se snaží najít několik minut na péči o sebe každý den. Cílem kosmetických procedur je zastavení nebo zpomalení procesu stárnutí. Ale co když mluvíme o nevysvětlitelné ztrátě krásy? Tohle se stalo ženě z Anglie – Mary Ann Bevan.
Start do nového roku je ideální doba, kdy byste se měli začít o sebe lépe starat a napravit co nejvíce hříchů z minulosti. Lednová očista, zdravější strava a více pohybu vám udělají jedině dobře. Budete se cítit lehčeji. Shodíte přebytečná kila a vhodné bylinky vás zbaví všech škodlivin, které se ve vás za poslední rok nahromadily.
Ryan Reynolds a Blake Lively jsou v současnosti jedním z nejoblíbenějších párů v Hollywoodu. Je úžasné pozorovat, jak se spolu smějí, pošťuchují se na sociálních sítích a navzájem se pracovně podporují. Ačkoliv letos oslavili teprve deset let od svatby, které stvrdili očekáváním čtvrtého dítěte, věříme, že téhle dvojici to vydrží klidně i dalších padesát let.
S mužem se jednoduše můžete rozejít tak, že mu to oznámíte z očí do očí. To je pravděpodobně ten jediný správný způsob. Ne každý si na něj ale troufne, zejména po kratší známosti. V praxi se můžeme setkat s mnoha dalšími způsoby ”rozcházení se”, které vám možná vyrazí dech.

Nepřehlédněte

Přemýšlíte o novém umyvadle do koupelny? Co si zvolit umístění na desku. Tento retro prvek nechává vzpomenout na časy, kdy stál v koupelně na skříňce smaltovaný lavor. Umyvadlo na desku otevírá neuvěřitelné možnosti pro originální řešení. Nevěříte? Podívejte se do naší galerie.
Rožnov pod Radhoštěm je krásné malebné město v srdci Beskyd. Je zde mnoho památek, které rozhodně stojí za návštěvu. Nachází se tu také mnoho sportovišť a míst, na něž byste se s dětmi měli určitě vydat. Pokud se tedy chystáte na dovolenou směr Valašské Beskydy, určitě nepřehlédněte naše tipy.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek