Sobota , 02. 12. 2023

Blanka

Jak vybrat svému partnerovi vhodný dárek? Vsaďte na praktičnost

Blíží se narozeniny vašeho partnera a vy usilovně přemýšlíte o tom, co byste mu pořídila? Určitě ho chcete příjemně překvapit a ráda byste vsadila na maximálně praktický dárek, který využije. Kombinace těchto dvou aspektů ovšem není vůbec jednoduchá. Ne vždy se musíte zaručeně zavděčit. Právě proto pro vás máme hned několik tipů, jež se vám mohou hodit. zaměříme se právě na onen zmiňovaný praktický aspekt, jež je z hlediska dlouhodobého využití dárku velmi důležitý.
dárek
Věnujte své polovičce dárek, který opravdu využije!

Elegantní hodinky nejen pro informace o čase

Dát svému partnerovi hodinky jako dárek rozhodně stojí za to. Vždyť se jedná nejen o módní doplněk. Moderní hodinky sice samozřejmě primárně slouží pro informování se o času, nicméně vybrat si lze modely disponující spoustou zajímavých funkcí. Jmenovat bychom mohli například v případě chytrých hodinek měření kroků, případně spálených kalorií a podobně. Stejně tak lze vsadit i na nejrůznější funkce týkající se pobytu v přírodě. K zahození určitě není výškoměr, případně měření tlaku a jiné záležitosti. Člověk nikdy neví, kdy se mu mohou takovéto informace hodit. Muži navíc mají mnohé podobné statistiky rádi.  

Nosí peníze po kapsách? Zamezte tomu

Takový klasický pánský nešvar. Peníze patří do peněženky. Ne, že byste měli svého partnera nějakým způsobem vychovávat, nicméně hezký dárek v podobě pánské peněženky rozhodně stojí za zvážení. Sehnat lze jak online, tak i v různých kamenných prodejnách spousty zajímavých modelů. Hodně oblíbené jsou klasické dolarovky, které jsou určené primárně pro nošení bankovek. Jinak ale není problém pořídit si také peněženku klasickou či variantu sloužící také jako pouzdro pro mobilní telefon. Do toho se klasické bankovky bez větších problémů vejdou.

Drogérie jako klasika

Určitě se vyplatí také pozorovat, zdali tomu vašemu nedochází třeba voda po holení nebo deodorant. Jestliže se tak stane, rozhodně stojí za to situaci velmi rychle napravit. Výbornou volbu představují nejrůznější dárkové sety, které jsou složené z mnoha různých součástí. Typické je kupříkladu sestavení balíčku, do kterého se zařadí třeba voda po holení, holicí strojek, gel na holení a další pomůcky, které jsou s touto kosmetickou úpravou vzhledu vašeho partnera spojené.

Vsaďte na jeho koníčky

Pokud víte, jaké má partner oblíbené koníčky, doporučujeme vsadit právě na ně!
Samozřejmě počítáme s tím, že jim pravděpodobně nebudete rozumět tolik, jako váš protějšek, snaha se ale cení a upřímně, prodavač bude nejspíše stejný “blázen” do daného hobby, takže vám dokáže poradit. Pokud máte doma rybáře a chcete se do výběru vrhnout sama, doporučujeme kupovat spíše krmení a drobnosti. Každý rybář rád vyzkouší nové pop up boilies, pelety nebo krmítkové směsi. Pokud na váš dárek nic nechytí, určitě vás nezatratí. Na druhou stranu, pokud díky němu chytne životního kapra, nikdy na to (a na váš dárek) nezapomene!

K TÉMATU  Stres v těhotenství: jak se mu jednoduše vyhnout?

Kdo si hraje, nezlobí

Miluje váš muž pivo? Rozhodně není žádnou výjimkou. V tomto tradičním nápoji si libují mnozí pánové. Nabídka minipivovarů je aktuálně velmi pestrá, takže není problém zakoupit třeba set různých speciálů, jež na jeho tváři rozhodně dokážou vykouzlit úsměv. Jinak lze zakoupit klidně i minipivovar. Uvidíte, jak se ve vašem muži opět probudí ona hravost. Vaření piva je zajímavý proces, který slibuje jedinečné výsledky v podobě vlastního domácího piva.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Váhy, jak již jejich zástupce napovídá, se ve svých životech neustále snaží nalézt rovnováhu a harmonii, a to ve všech oblastech. Váhy mívají vytříbený vkus, dokážou ocenit umění a osoby, které mají hluboké znalosti. Samy mají smysl pro tvořivost.
Zoufalé manželky – kdo by neznal tento legendární seriál a jeho 4 hlavní představitelky? Když tedy pomineme Mary Alice, která to zabalila již v pilotním dílu. Ani se jí nedivíme, když dopředu znala scénář. Asi nebyla jediná, kdo se nedokázal vyznat v té spleti nekonečných vražd, zmizení, sousedských válek a podrazů.
Blake Lively, nádherná žena, milovaná manželka a matka. To je jen pár z mnoha titulů, kterými se tato pětatřicetiletá herečka může pyšnit. Něco jí do vínku dala sama příroda, na něčem zase musela a musí tvrdě pracovat. Krásná postava a celkový vzhled nejsou nikdy zcela zadarmo. A i Blake si je toho vědoma. Proto se drží určitých stravovacích návyků, kterými se řídí, a my musíme uznat, že se jí vyplácí. Vypadá totiž opravdu božsky.

Nepřehlédněte

Rok co rok se s příchodem vánočních svátků napříč rádii rozeznívá typicky vánoční playlist, mezi kterým nikdy nechybí hitovka od Mariah Carey All I Want for Christmas Is You. Každý tuhle pecku zná, mnozí z nás si ji s oblibou pouští jako kulisu při pečení cukroví nebo balení dárků. Je prostě natolik nadčasová, že ji můžeme slyšet zas a znovu. Víte ale, kdy a jak legendární písnička vlastně vznikla a hlavně, kolik každoročně vydělává? Nejen na to se podíváme!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek