Pondělí , 16. 05. 2022

Přemysl

Trendy v šatníku na letošní podzim

Každou milovnici nakupování a módní intelektuálku teď nezajímá nic jiného, než co bude trendem letošního podzimu. Někteří už možná mají nastudováno z módních časopisů či procházkách po obchodech, jiní však stále netuší, do čeho se na ulici obléknout.
trendy podzim
Trendy letošního podzimu, které vás dostanou do kolen. (foto: 123RF)

28. 09. 2021

Pokud patříte do druhé skupiny, neváhejte a seznamte se s nejžhavějšími trendy po letošní podzim, které jsou představeny v tomto článku.

Módní budou džíny všech stylů

S největší pravděpodobností to budou džíny (třeba dokonce ne jeden pár, ale hned několik), které budete tento podzim nakupovat. Mají mnohostranné využití. Jsou praktické a pohodlné – jen pro tyto vlastnosti se do nich můžete navždy zamilovat. Na podzim a v zimě 2021-2022 budou džíny žádané a bude velmi snadné si vybrat svůj styl a střih. Téměř všechny styly lze nazvat módními.

džíny trendy podzim
Džíny ovládnou letošní chladnější roční období. (Foto: 123RF)

Kalhotové kostýmy jsou zpět

Pokud se vám po nich už stýskalo tak můžete radostí zaplesat: kalhotové kostýmy jsou opět v módě! Tento business look se těší popularitě především ve větších městech, jelikož je ideální volbou oděvu do kanceláří. Ačkoliv někteří tento styl oblékání nemají moc v lásce a preferují šaty a kostýmky, přesto čas od času do kalhotám neodolají. Jak tvrdí mnoho návrhářů oficiálního stylu není nikdy dost a dá se v něm vytvářet mnoho nových stylových možností.

Zas vytáhnete ze skříně hřejivé úplety

V minulém roce super populární úplet je zpět! Zařadil se mezi letošní trendy pro podzim! Díky bohu, protože jsme si ho všechny doslova zamilovaly! Vypadá módně, sexy, a navíc je teplý a pohodlný. Ideální kombinací pro úpletové šaty je jejich doplnění o vesty nebo svetry.

Hřejivé oblečení tohoto druhu oceníme zejména na podzim, jinak leží ladem ve skříni, proto je dobře, že se tento styl opět vrátil a naše oblíbené kousky můžeme bez obav znovu použít. Jen pozor, že šaty nesmí být příliš tenké a s výraznou texturou. Nejvíce asi využijete úplety ve standardní barevné paletě béžové, černé, šedé a modré.

trendy podzim uplet
Zachumlejte se letos do úpletu. (foto: 123RF)

Když už je řeč o vestách…

Vesty, které lze nosit přes košili nebo rolák, stejně jako místo svrchního oděvu, budou opětv zpět. Očekávejte na pultech obchodů především vesty pletené z měkké vlny. Zazářit můžete ve vestě jasných barev nebo i v jednobarevných. Nosí se třeba přes košili v kombinaci s kalhotami. Celkově se na pultech vyjímají pletené a háčkované oděvy, které přes zimu rozhodně oceníme.

vesty
Vesty se vrací na scénu. (foto: 123RF)

Ulice se rozzáří barvami kabátů

Jelikož je podzim a ohlašujeme aktuální trendy, je samozřejmé, že nemůžeme zapomenout ani na kabáty. Na podzim volte kabát, který má syté barvy. Jeho výrazností se nemusíte vůbec bát, jelikož ta bude tento podzim právě žádoucí. Začíná se ukazovat, že bez jasného svrchního oděvu budete letos na podzim úplně out.

K TÉMATULymfodrenáž: s čím vším vám může pomoci a kdy naopak může ublížit

Co se týče střihu, nejoblíbenější jsou délky midi a maxi. Také jemná silueta doplněná páskem nebo bez. Které barvy frčí nejvíce? Tyrkysová, máta, růžová a fialová, ultramarínová, žlutá, oranžová, červená – cokoli zajímavějšího než šedá a béžová se stane skutečným hitem podzimu!

kabát
Kabát rozzáří současnou sezonu. (foto: 123RF)

Masivní boty jako praktická součást šatníku

Protože je móda cyklická, v sezóně podzim-zima 2021 můžete zahlédnout mnoho starých známých modelů obuvi. Mezi nimi budou jednou z nejvýznamnějších možností masivní boty. Velká platforma je zpět v módě a najdete ji ve všech typech obuvi.

Buďme rádi, protože v takových botách se na podzim chodí přímo skvěle. Pokud prší nebo je zima, je to opravdu praktické módní řešení, ve kterém nebudeme takzvaně klepat kosu.

masivní boty
Boty budou dominantou outfitu. (foto: 123RF)

Očekávejte kabelky ve velkém stylu

Stylisté tvrdí, že velké tašky se vrací do módy. Někomu vyhovují více a někomu méně. Jedno je ale jisté vejde se nám do nich opravdu vše. Můžete počítat s tím, že velkým objemným taškám se při procházení obchodů rozhodně nevyhnete a záleží jen na vás, jakou jejich podobu zvolíte.

velké kabelky
Když kabelky, tak větších rozměrů. (foto: 123RF)

A jak vypadá váš podzimní šatník? Ukrývá v sobě trendy pro letošní podzim

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podzimní móda: Známe kousky, které by v šatníku neměly chybět

Tenisky nevycházejí z módy – dámská móda pro různá roční období

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jakmile se začnete s přáteli bavit o tom, jestli doma chovat nějaké zvíře, můžete se dozvědět mnohé. Někteří nesnesou byť jen představu chlupů na koberci, kočky v posteli nebo pravidelného ranního venčení. Někdo si zase naopak neumí představit život bez zvířecího člena rodiny. Pokud byste ale chtěli argumentovat vlivem na vlastní zdraví, závěry výzkumů jsou jednoznačné – domácí mazlíček vašemu zdraví jedině prospěje!
Své zdraví můžeme potěšit různými způsoby. Můžeme začít konečně sportovat nebo se více hýbat. Můžeme si svůj jídelníček zpestřit a dodat do něj potraviny či suroviny, za které nám naše tělo poděkuje. V ideálním případě bychom měli do jídelníčku zakomponovat lněný olej, což je superpotravina výjimečná svými zdravotními benefity. Už jste slyšeli o tělu prospěšných účincích lněného oleje?
I když se loňské léto neslo v poměrně propršeném duchu a člověk si víc užil dešťů než sluníčka, stejně nás to z úsporného hlediska příliš nespasilo. Respektive to nespasilo ty, kteří dešťovou vodu nechytali a nadále z ní netěžili. Jejich spotřeba vody byla stejně vysoká jako každý rok, ovšem ti aktivnější se těšili z rapidní úspory.

Nepřehlédněte

Překrásná stavba se nachází na útesech v Cliftonu, bohatém předměstí Kapského města. Černé mramorové stěny, dřevěné podlahy a neuvěřitelné instalace modrého nasvíceného skla. Nettleton 198 nabízí nádherný výhled na Atlantský oceán a spoustu dokonalých architektonických řešení. Jen se podívejte!

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek