Čtvrtek , 01. 06. 2023

Laura

Získejte dokonalý letní vzhled s novými trendy ve světě opalování

S blížícím se létem se všechny ženy těší na slunečné dny a plážové dovolené. Je to čas, kdy si můžeme vychutnat sluneční paprsky a přidat trochu barvy našemu životu. Ale abychom si užily sluníčka v plné míře, je důležité chránit naši pokožku a zároveň dosáhnout krásného a přirozeného opálení. V tomto článku vám přinášíme tipy na inovativní produkty, které vám pomohou dosáhnout dokonalého letního vzhledu. Od krému do solária až po samoopalovací krém na obličej - máme pro vás všechno!
opalování
Jaké jsou současné trendy v opalování?

Nová generace opalování: Krém do solária pro zdravé opálení

Zdravé a rovnoměrné opálení je snem každé ženy. S novou generací krémů do solária můžete dosáhnout přirozeného opálení bez negativních účinků na pokožku. Inovativní složení těchto krémů zajišťuje ochranu proti škodlivým UV paprskům a současně stimuluje tvorbu melaninu, který je zodpovědný za opálení. Vyberte si z široké škály krémů do solária s různými úrovněmi ochrany a přizpůsobte si opálení svým potřebám. Buďte krásně opálené, aniž byste musely trávit hodiny na slunci!

Sjednocená pleť s pomocí samoopalovacího krému na obličej

Příchod letního období znamená, že naše pleť potřebuje dodat zářivost. Ale co když nemáte čas strávit hodiny venku nebo se bát negativních účinků slunečních paprsků? Samoopalovací krémy na obličej jsou skvělým řešením. Tyto inovativní produkty vám umožňují dosáhnout přirozeného opálení na obličeji bez vystavení se slunci. Vyberte si samoopalovací krém na obličej, který odpovídá vašemu tónu pleti, a aplikujte ho s lehkými pohyby. Vaše pleť bude sjednocená, svěží a přirozeně opálená.

Expertní rady pro bezpečné opalování a péči o pleť

–        Při opalování je důležité pamatovat na ochranu pokožky. Ať už se rozhodnete pro krém do solária nebo samoopalovací krém na obličej, dodržujte následující expertní rady:

–        Vždy používejte krémy s odpovídajícím faktorem ochrany proti slunečnímu záření (SPF). Vyšší SPF chrání pokožku lépe před škodlivými UV paprsky.

–        Nanášejte krémy pravidelně a dostatečně množství. Nezapomeňte na opakovanou aplikaci po plavání nebo po vysušení ručníkem.

–        Pokud používáte samoopalovací krém na obličej, před aplikací důkladně očistěte pleť a pečlivě nanesete krém. Vyhněte se očním okrajům a obočí.

–        Po opalování nezapomínejte na hydrataci pokožky. Používejte kvalitní hydratační produkty, které obnoví vlhkost a zářivost pokožky.

K TÉMATU  Sladké letní pokušení. Krásné dorty vypadají před rozkrojením dokonale, ale určitě neodoláte

–        Dodržujte zdravý rozum a vyhýbejte se přímému slunci ve špičce dne. Hledějte stín, nosíte ochranné klobouky a sluneční brýle.

–        S novou generací krému do solária a samoopalovacími krémy na obličej je dosažení dokonalého letního vzhledu snadnější než kdy jindy. Buďte připraveny na slunečné dny s krásnou a zdravou pokožkou. Nezapomeňte vždy dbát na ochranu pokožky a dodržovat

–        Užijte si léto plného slunce a radosti s úžasným vzhledem, který si zasloužíte!

Zdroje článku:
Doporučujeme

No results found.

sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Drtivá většina z nás si nedovede představit své ráno bez hrnku pořádně silného kafe. Pokud do této skupiny patříte, jistě víte, že je důležité, jak si tu první kávu dne připravíte. Přece se neodbudete jen tak nějakou kávou. Objevte tu, která vám chutná nejvíce. Hlavní otázka tedy zní – mletá, nebo zrnková káva? Jaký je v nich vůbec rozdíl?
Konec školního roku a rozdávání vysvědčení je náročnou dobou pro pracovníky linek bezpečí, kteří vyřizují telefonáty od dětí, které se bojí přijít domů. Do jejich hledání se také musí často zapojit i policie. Čas od času přijde i smutek, když se dítě domnívá, že špatným vysvědčením končí jeho životní čas. Nenechte se zaskočit jedním školním výsledkem. Jde přece o dítě, které milujete.
Možná jste někdy přemýšleli, zda je vůbec možné řešit vaše zdraví bez pomocí léků. Třeba jste byli doposud zvyklí navštěvovat často lékaře a možná někteří z vás užíváte prášky každý den. Co kdybych vám ale řekla, že to jde i jinak? Že je tady možnost, jak řešit své zdraví bez pomocí prášků? Jste zvědaví, jakým způsobem toho docílit? Pak pokračujte ve čtení!
Kočka cejlonská je nejmenší kočka na světě. Tento ohrožený druh žije pouze na jihu Indie a ostrově Srí Lanka. Kvůli náročnosti chovu můžete tohle zvířátko spatřit u nás pouze v Zoo Liberec a Zoo Ostrava. Malý noční predátor je ztělesněná roztomilost! Posuďte samy.
Podle statistik zradí srdce téměř každého třetího z nás. Jedná se o nejčastější příčinu úmrtí v Česku. Jen vloni si vyžádaly ischemická choroba srdeční, selhání srdce a infarkt myokardu přes 38 tisíc životů. Nechcete-li být mezi nimi, začněte o to své více dbát. Je totiž spousta věcí, které pro něj můžete udělat.
Spodní prádlo je nedílnou součástí každodenního života. Kromě toho bývá také důležitým prvkem v tom intimním kontextu. A to zejména z pohledu mužů. Hezké spodní prádlo totiž dokáže muže naladit na tu správnou náladu, umocnit v něm nejrůznější fantazie a představy. Které je ale láká úplně nejvíc a jak na jednotlivé kousky reagují?
Jste příznivci pořádných krváků nebo spíš duchařských hororů? Nebo je vám to úplně jedno, jen když se pořádně bojíte? Těchto pět hororů byste si rozhodně neměli nechat ujít, protože děsivější filmy nejspíš nikdy neuvidíte.
Mama Shelter Praha není jen hotel s velkou postelí, nadrozměrnou televizí a vysokorychlostním bezplatným Wi-Fi připojením, ale také skvělé místo k jídlu, pití, tanci, večírkům a oslavám. Máme radost, že nyní můžeme oznámit, že naše úžasná terasa je znovu otevřena pro letošní letní sezónu a my se těšíme, že si na ní budete užívat vše, co Mama nabízí. Jaro je tady, je škoda sedět uvnitř, přijďte k nám a užívejte si sluníčka!

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek