Úterý , 25. 06. 2024

Ivan

Po Světle přichází Údolí včel. Anna K je zpět s novou energií a novým albem.

Vraťme se společně na hudební scénu, kde se jedna z nejoblíbenějších českých zpěvaček, Anna K, po dlouhých šesti letech vrátila s novým albem, které nese název "Údolí včel". Pro fanoušky to bylo dlouhé očekávání, a jejich trpělivost byla odměněna. To, co nám Anna K přináší na této desce, je nádherný návrat do světa hudby a zároveň připomínka toho, že tato zpěvačka má stále mnoho co nabídnout.
Anna K
Anna K má radost. Po 6 letech vydala nové albu,

07. 11. 2023

07. 11. 2023

Anna K má nové album, které je plné emocí, prožitků a lásky

Anna K, jedna z nejoblíbenějších českých zpěvaček, se po dlouhých šesti letech vrátila na hudební scénu s novým albem nazvaným “Údolí včel”. Tato očekávaná deska představuje skvělý návrat a ukazuje, že tato hvězda má stále co nabídnout svým fanouškům. Sbírka začíná titulní písní “Údolí včel”, která je zároveň posledním vydaným singlem před vydáním celé desky. Tato skladba nás uvádí do atmosféry alba a zároveň nám dává náhled na to, co můžeme očekávat. “Údolí včel” je poprockové album s typickým hlasem Anny K a vytváří tajemnou a emotivní atmosféru.

Černý tulipán

Jedna z výrazných písní je “Černý tulipán,” která mě na albu asi nejvíc oslovila. Tato skladba vyniká silným textem a Anna K ji interpretuje s velkou emocí. Texty na albu se zabývají tématy jako láska, vzpomínky a citlivost. Anna K se nebojí otevřít svou duši a dává nám možnost nahlédnout do svých nejintimnějších myšlenek a pocitů. Její upřímnost a autenticita jsou patrné ve všech skladbách. Album “Údolí včel” obsahuje také písně, které jsou známé z minulých let, jako jsou “Na malou chvíli” a “O Tobě i o mně”. Tyto skladby jsou u posluchačů prověřené a skvěle znějí jak na albu, tak na koncertech.

Titulní písnička Údolí včel má i videoklip.

Prověřená spolupráce

Na albu se podíleli také zkušení hudebníci, včetně amerického producenta Chris Lord Alge, kytaristy Phila X, bubeníka Briana Tichyho a dalších. Jejich přítomnost přidává dílu další kvalitativní rozměr a zvukově je album velmi pestré a zajímavé. Spolupráce Anny K s jejím životním partnerem Tomášem Varteckým nepřináší nějaké hudební zemětřesení, ale místo toho jdou cestou, která se osvědčila během let. Jejich společná práce je založena na důvěře a vzájemném porozumění, což se projevuje ve velmi citlivých a působivých skladbách na albu.

K TÉMATU  Ztracený Ovládl Žebřík! Farna a Chinaski na stupních vítězů, Suchý s cenou za celoživotní mistrovství

Hudební poklad, který zaslouží vaši pozornost

Celkově lze říci, že “Údolí včel” je hudební dílo, které stojí za pozornost. Anna K se vrátila na scénu se silným a emotivním albem, které nám dává pohled do její duše a osobního světa. Její hlas a texty nás oslovují a přesvědčují, že tato zpěvačka se řadí mezi nejlepší interprety v české hudbě. “Údolí včel” je jistě jedním z vrcholů její kariéry a zaslouží si pozornost všech hudebních nadšenců.

Mohlo by se vám hodit:
Ilona Csáková slaví! 30 let od vydání první sólové desky Kosmopolis!


Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Animované filmy mají právě teď v kinech žně. Sázkou na jistotu je bezesporu Toy Story 4: Příběh hraček, který sklízí samou chválu. Pro nejmenší jsou tu Angry Birds ve filmu 2, oživlý svět stavebnice přináší Playmobil ve filmu a čerstvým přírůstkem je zvířecí animák Psí kusy. Napovíme, na co s dětmi nebo celou rodinou vyrazit.
Trávíte u počítače celý den v práci? Používáte během práce mobilní telefon nebo tablet? Pak je na čase zaměřit se na to, abyste volný čas vyhradila čemukoliv, jen by to toho neměly spadat moderní technologie.
Řada lidí interiér svého domu v průběhu života změní, zrekonstruuje, aby byl hezčí a modernější. O každém to ale neplatí.
Už jste slyšeli o naturopatii? Že ne? V tom případě poslouchejte dobře. Možná na alternativní medicínu nevěříte, ale pokud ano, naturopatie vás bude bavit. Existuje už od roku 1936 a je oblíbená hlavně mezi příznivci lidového léčitelství.
Svou domácnost můžete zpestřit různými věcmi. Zatímco někdo sází na bytový textil, jiný si raději pořizuje pokojové rostliny, které dokážou vdechnout interiéru život. Pakliže patříte také mezi pěstitele, kteří touží po jedinečném prvku ve svém domově, naučte se pěstovat amarylis. Působivou pokojovou rostlinu, která je stokrát hezčí než barevný povlak na polštář.  
Saláty k obědu, svačiny po cvičení nebo šťávy z ovoce jsou obecně považovány za zdravé, ale pokud s nimi nezacházíte správně, vašemu hubnutí spíše uškodí. Dresing na salátu je často stejně kalorický, jako kdybyste snědly hamburger, a ovocné šťávy mají energetickou hodnotu jako tabulka čokolády. Jak si správně poradit s přípravou jídla při hubnutí?
Pokojové rostliny jsou pro mnoho zahradnic a zahradníků velké téma, hlavně teď v zimě. Běžně totiž pěstujeme i květiny, které pocházejí z úplně jiného podnebného pásu, a tak jim české podmínky příliš nesvědčí. Tím spíše, že jsou pěstovány v interiéru, kde je obvykle stálá teplota kolem dvaceti stupňů bez ohledu na roční období. Ani vlhkost v bytě obvykle není taková, jakou by různé druhy rostlin potřebovaly.
Milujete hořkou čokoládu ve všech jejích podobách? K této vášni si můžete jen gratulovat. S každým soustem této sladkosti si totiž snižujete pravděpodobnost několika druhů rakovin. Ale i vaše srdce si přijde na své!
Rekonstruujete a přemýšlíte nad tím, čím byste si zkrášlili holé stěny? Pokud vám nestačí obyčejná malba, pak můžete vyzkoušet další oblíbené způsoby stěnové dekorace. Některé výzdoby stojí čas i peníze, jiné pořídíte doslova za pár korun a máte je na zdi cobydup.
Ženšen mnohým z nás něco říká, ale přesně definovat, k čemu vlastně slouží, je pro obyčejného laika nadmíru těžké. Přitom ženšen představuje důležitou bylinu, jejíž vlastnosti zná každý zkušený lékárník.
Český jazyk a jeho gramatika není vaší silnou stránkou? Žádný učený z nebe nespadl, pomůžeme vám naučit se alespoň psát správně velká a malá písmena u všeho, co souvisí s Vánocemi. Pak můžete bez obav začít rozesílat vánoční přání.
Ráno dělá den - staré známé rčení, na kterém je kus pravdy. Pokud se vám v posledních dnech stalo, že právě začátek dne se nesl v nevrlém duchu, v němž se ostatně poté nesl zbytek hodin, pak se možná dopouštíte několika věcí, jež jsou zejména po ránu tabu. Naše zlozvyky či návyky se výraznou měrou podepisují na tom, co nás bude čekat či jaký bude den. Co udělat proto, abychom se cítili o něco šťastnější? 

Výběr článků

Zvlášť v dnešní pandemické době, kdy jsou kosmetické služby méně dostupné, je nutné poradit si v rámci manikúry a pedikúry. Péče o chodidla a jejich ztvrdlé části je někdy tvrdý oříšek. Pravidelnou starostí o nohy se ale všem nepříjemným stavům vyhnete. Vyzkoušejte tyto účinné tipy na krásná a hladká chodidla.
Potřebujete ušetřit, ale zjistili jste, že nemáte nic na sebe? Nemusíte nutně procházet internetové obchody, v nichž ceny za oblečení dosahují opravdu nemalých výšek. V ideálním případě zamiřte do nejbližšího second handu a nakupujte tam.
Jak to vypadá, když v nákupním centru usedne za veřejné piano člověk a začne hrát? Tentokrát je to ale profesionální hudebník Henri Herbert, který za klávesami vypaluje skladbu Boogie Woogie Piano. Na svou dokonalou hru přirozeně kolemjdoucí upoutá!

Nepřehlédněte

Při zmínce výletu do nizozemského hlavního města se málokomu nevybaví tulipány či projížďky na kole mezi romanticky nasvícenými kanály. Amsterdam je živé a kulturně nabité město. Pojďme se společně podívat na zajímavá místa, která určitě stojí za návštěvu.
Jste zamilovaná a v růžovém oparu si možná ani nepřipouštíte, že byste potřebovali v manželství nějakou smlouvu, která bude řešit vaše finance. Jenže je to tak. Během manželství může nastat mnoho skutečností, které ovlivní vaši finanční situaci. Proto je smlouva o společném či odděleném majetku je dobrým řešením. Říkáme jí předmanželská smlouva.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek