Středa , 29. 11. 2023

Zina

Po Světle přichází Údolí včel. Anna K je zpět s novou energií a novým albem.

Vraťme se společně na hudební scénu, kde se jedna z nejoblíbenějších českých zpěvaček, Anna K, po dlouhých šesti letech vrátila s novým albem, které nese název "Údolí včel". Pro fanoušky to bylo dlouhé očekávání, a jejich trpělivost byla odměněna. To, co nám Anna K přináší na této desce, je nádherný návrat do světa hudby a zároveň připomínka toho, že tato zpěvačka má stále mnoho co nabídnout.
Anna K
Anna K má radost. Po 6 letech vydala nové albu,

07. 11. 2023

07. 11. 2023

Anna K má nové album, které je plné emocí, prožitků a lásky

Anna K, jedna z nejoblíbenějších českých zpěvaček, se po dlouhých šesti letech vrátila na hudební scénu s novým albem nazvaným “Údolí včel”. Tato očekávaná deska představuje skvělý návrat a ukazuje, že tato hvězda má stále co nabídnout svým fanouškům. Sbírka začíná titulní písní “Údolí včel”, která je zároveň posledním vydaným singlem před vydáním celé desky. Tato skladba nás uvádí do atmosféry alba a zároveň nám dává náhled na to, co můžeme očekávat. “Údolí včel” je poprockové album s typickým hlasem Anny K a vytváří tajemnou a emotivní atmosféru.

Černý tulipán

Jedna z výrazných písní je “Černý tulipán,” která mě na albu asi nejvíc oslovila. Tato skladba vyniká silným textem a Anna K ji interpretuje s velkou emocí. Texty na albu se zabývají tématy jako láska, vzpomínky a citlivost. Anna K se nebojí otevřít svou duši a dává nám možnost nahlédnout do svých nejintimnějších myšlenek a pocitů. Její upřímnost a autenticita jsou patrné ve všech skladbách. Album “Údolí včel” obsahuje také písně, které jsou známé z minulých let, jako jsou “Na malou chvíli” a “O Tobě i o mně”. Tyto skladby jsou u posluchačů prověřené a skvěle znějí jak na albu, tak na koncertech.

Titulní písnička Údolí včel má i videoklip.

Prověřená spolupráce

Na albu se podíleli také zkušení hudebníci, včetně amerického producenta Chris Lord Alge, kytaristy Phila X, bubeníka Briana Tichyho a dalších. Jejich přítomnost přidává dílu další kvalitativní rozměr a zvukově je album velmi pestré a zajímavé. Spolupráce Anny K s jejím životním partnerem Tomášem Varteckým nepřináší nějaké hudební zemětřesení, ale místo toho jdou cestou, která se osvědčila během let. Jejich společná práce je založena na důvěře a vzájemném porozumění, což se projevuje ve velmi citlivých a působivých skladbách na albu.

K TÉMATU  Korona song aneb kdo nás baví písněmi o roušce? Osvětová kampaň v praxi

Hudební poklad, který zaslouží vaši pozornost

Celkově lze říci, že “Údolí včel” je hudební dílo, které stojí za pozornost. Anna K se vrátila na scénu se silným a emotivním albem, které nám dává pohled do její duše a osobního světa. Její hlas a texty nás oslovují a přesvědčují, že tato zpěvačka se řadí mezi nejlepší interprety v české hudbě. “Údolí včel” je jistě jedním z vrcholů její kariéry a zaslouží si pozornost všech hudebních nadšenců.

Mohlo by se vám hodit:
Ilona Csáková slaví! 30 let od vydání první sólové desky Kosmopolis!


Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Zázvor je v podstatě všelék. Jakmile cítíme příznaky nachlazení, je dobré po něm sáhnout a uvařit si z něj čaj, zlepšuje také trávení a využívá se v orientální kuchyni, kde se cení zase jeho výrazná chuť. Snad všichni známe zázvor čerstvý, ale i sušený nebo ve formě koření. I když nám zcela jistě prospívá, nic se nemá přehánět, a i zázvor může být někdy nebezpečný. Kdo by si na něj měl dávat pozor a v jakých případech skutečně škodí?
Jsou aspekty, které pleti ubližují celoročně, nehledě na aktuální roční období. Řadí se mezi ně stres, nedostatek spánku, nevhodná strava bez patřičných živin, nedostatek pitného režimu, nedostatek pohybu a fyzických aktivit, kouření anebo používání nevhodné kosmetiky. Předně na podzim lidé zažívají nejvyšší psychickou zátěž, deprese a splín. To všechno se dokáže podepsat na fyzickém zdraví, včetně vzhledu.
Nakupování na internetu se stalo pomyslným trendem. Zejména v době panující pandemie a karantény se i ti, kteří nakupování v e-shopech zatracovali, k tomuto kroku svolili. Neměli najednou na výběr, ostatně nakonec nově nabytou zkušenost dál používali v praxi. To poté vedlo k trhání rekordů v tržbách internetových prodejen, což je trend, který i nadále pokračuje. Pokud i vy patříte mezi vášnivé on-line kupující, pozor si dejte na podvodné e-shopy.
Zboží z Německa a Německé potraviny - slova, která vyvolávají v mysli mnoha lidí asociace na vynikající kvalitu a špičkové produkty. Pro moderní ženy, které dbají na svůj životní styl a chtějí nakupovat inteligentně, je Německo vynikajícím zdrojem kvalitních výrobků a příležitostí k úsporám. V tomto článku vám přinášíme praktické tipy, jak se stát mistrkou nakupování a získat ty nejlepší produkty z Německa, aniž byste zbytečně utrácely.
Všichni moc dobře víme, že vlivem času se naše tělo mění. Nejdříve to spatříme na pokožce, která začne postupně a docela viditelně ochabovat, ztrácet svou pevnost a sílu. To samé se však děje se svaly v celém našem těle, přičemž výjimkou nejsou ani svaly pánevního dna včetně vagíny, které je třeba posilovat nejen pro lepší pocit z intimních prožitků, ale i z důvodu prevence v rámci inkontinence a dalších obtíží. A právě o tréninku věrné kamarádky bude tento článek. Na co se během cvičení zaměřit?
Nemoci si nevybírají člověka podle toho, odkud pochází ani kolik má peněz. Některé nemoci jsou ovšem typické pro ženy a jiné pro muže. Naše těla a biologie se hodně liší. Samozřejmě některé z těchto onemocnění mohou mít také muži, ale ženy k nim mají mnohem větší sklony. Dnes se podíváme, co vás jako ženu může postihnout.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek