Úterý , 23. 04. 2024

Vojtěch

8 filmových love songů, při kterých tajeme jako zmrzliny

Každý romantický film je zpravidla doplněný svou hudbou, která nejenže podtrhne celou atmosféru, ale hlavně ve všech sentimentálních duších zanechá nepopsatelný pocit, ze kterého v příjemném slova smyslu naskakuje husí kůže. Vzbudí v nás rozmanité emoce a vtáhne nás do děje hlavních hrdinů. A zatímco některá hudba kolem nás propluje bez většího pocitu vzrušení, určité love songy jsou prostě legendy všech legend, při jejichž poslechu i po letech tajeme jak zmrzliny na slunci. Které patří mezi ty top?
love song
Jsou romantické písničky. A pak jsou romantické písničky, ze kterých dokola tajeme.

28. 11. 2022

28. 11. 2022

1. Patrick Swayze – She’s Like the Wind

Patrick Swayze byl odjakživa hercem, který v sobě měl úžasné charisma a nejedné ženě se z něj podlomila kolena. A kromě toho, že uměl perfektně hrát, dokázal i skvěle zpívat, o čemž svědčil love song z filmu Hříšný tanec, She’s Like the Wind. A nevíme jak vy, ale i když jsme ho slyšely už nejmíň tisíckrát, pořád máme pro něj slabost.

Patrick Swayze – She’s Like the Wind

2. Whitney Houston – I Will Always Love You

Stejnou srdcovkou je také love song z filmu Osobní strážce, který nazpívala zpěvačka s hlasem od Boha, Whitney Houston. Přestože ve filmu najdeme i řadu dalších písní, které milujeme, tahle je z nich prostě bezkonkurenční.

Whitney Houston – I Will Always Love You

3. Aerosmith – I Don’t Want to Miss a Thing

Hodně emotivní film plný napínavých okamžiků, o ty se postaral Armageddon. Proslul nejen hvězdným obsazením, ale i krásnou hudbou, kterou nachystala rocková skupina Aerosmith. I takhle písnička jedním slovem nemá chybu a při každém poslechu v nás rozproudí ty správné emoce.

Aerosmith – I Don’t Want to a Miss a Thing

4. Faith Hill – There You’ll Be

Country zpěvačka Faith Hill proslula písničkami, které mají smysl pro romantiku a jemnost, a jinak tomu není ani v případě love songu There You’ll Be z úžasného filmu Pearl Harbor. Právě tato píseň je naprosto procítěná, a přitom v sobě kombinuje pocit vzrušení a napětí, prostě stejně jako obsah samotného filmu.

Faith Hill – There You’ll Be

5. Eric Carmen – Hungry Eyes

Musíte nám dát za pravdu, že film Hříšný tanec má prostě skvělý a nadupaný soundtrack. Není snad víc vášnivého, romantického a natolik proslulého filmu, který vyniká výbornými hereckými výkony a správně laděnou hudbou, z níž romantickým srdcím jako další v řadě utkvěl v hlavě love song Hungry Eyes, jenž v sobě má špetku svůdnosti a moře emocí.

Eric Carmen – Hungry Eyes

6. Céline Dion – My Heart Will Go On

Příběh plný lásky, avšak s tragickým koncem. Přesně to je film Titanic natočený podle skutečné události, který v očích diváků jen tak nezestárne. A totéž platí i o krásném songu od Céline Dion, jejíž hlas a tóny samotné hudby ještě o to víc umocnily romantickou atmosféru celého snímku.

K TÉMATU  Intimní chvíle s partnerem se proměnily v humornou situaci. Příběhy čtenářek
Céline Dion – My Heart Will Go On

7. Roxette – It Must Have Been Love

Perfektní herci, zajímavý příběh, který má spád, a nakonec skončí přímo pohádkově. Romantický film Pretty Woman je další srdcovkou, kterou s chutí zhlédneme opakovaně i po letech. Podobné je to i s ústředním love songem od skupiny Roxette, která se dokonale naladila na romantický apetit každého diváka, a právě proto ho s radostí posloucháme zas a znovu.

Roxette – It Must Have Been Love

8. Berlin – Take My Breath Away

A máme tady další legendu, která na nás dýchne špetku nostalgie. Řeč není o ničem jiném, než o filmu Top Gun, který je sice ve své podstatě trochu jiným žánrem, ale i tak je to slaďárna na entou! Na pozadí školy pro elitní piloty se objevuje láska dvou lidí, samozřejmě podtržená tou správnou hudbou v podání songu Take My Breath Away od Berlin.

Berlin – Take My Breath Away

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Syndrom zlomeného srdce: Opravdu láska dokáže fyzicky bolet?

Doteky léčí, buďte laskaví. Kdo a proč si je od vás rozhodně zaslouží?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Už jste někdy zkoušeli vydržet co nejdéle bez mrknutí? Předpokládáme, že tento úkol je pro mnohé velmi obtížný, protože udržet oči bez mrknutí není jen tak. Prozradíme vám skutečné důvody toho, proč člověk mrká.
Chcete žít zdravě a v souladu se zdravým životním stylem, a přitom vás každý den čeká směna v kanceláři? Nezoufejte. I tady se dá všechno vyladit tak, abyste se nemusely o své tělo obávat. Zaměřte se na detaily, které vám pomohou udržovat se v dobré kondici i během pracovního dne.
Tajemný společník tam kdesi z vesmíru, který nám svítí noc co noc – to je Měsíc. Jeho fáze nás zahalují do symboliky a mystiky, ovlivňují naše nálady a energii. Každá fáze Měsíce nese svůj význam a zanechává stopu na našem nitru. Věnujte jim pozornost, prozkoumejte jejich význam a objevte, jak mohou ovlivnit vás a váš život. Vstupte do fascinujícího světa měsíčního cyklu a prožijte jeho magii na vlastní kůži.
Nestíháte sníst banány včas a pak vám doma zčernají? Myslíte si, že přezrálé a již na první pohled nehezké banány už se nedají jíst? Možná už vám nebudou chutnat jen tak, ale můžete si z nich připravit dezert nebo třeba zmrzlinu. Jak můžete zužitkovat přezrálé banány? Určitě na mnoho způsobů, vyzkoušejte tyto recepty. A využít pak můžete i samotné slupky, které byste za normálních okolností vyhodili.
Zahalte se do tepla a vydejte se s námi na lednové dobrodružství plné venkovních aktivit vhodných pro všechny věkové kategorie! Bez ohledu na věk si můžete užít odpoledne při sáňkování, procházky v zasněženém lese či stavbu sněhuláka. Připravte se na lednovou zábavu a objevte radost z aktivit pod širým nebem.
Někdo se narodil jako barvoslepý a celý život neviděl nic z barev tak, jak je vnímáme my ostatní. Jaký je to asi pocit, spatřit to všechno kolem poprvé? Speciální brýle umožní takovým lidem vnímat barevné spektrum. A tady se můžete podívat na reakce lidí, kteří to právě zažívají.
Pokud máte doma dítko, které využívá jen málo slov, neskládá pořádně celé věty dohromady nebo se mnohdy v řeči sekne, protože prostě nenachází vhodná slova, zřejmě přemýšlíte, co s tím. Samozřejmě je na místě poradit se s lékařem, ale pokud není situace úplně vážná, snadno na tom můžete společně zapracovat. A o co víc – bude vás to bavit! Jak se dá vývoj řeči dětí podpořit?
O žádosti o ruku a následné svatbě sní asi každá žena. Manželství je obrovským krokem, a i když už bohužel dost často neplatí, že vydrží navždy, je třeba si to řádně promyslet. Jste s partnerem již delší dobu a chcete se posunout dál?
Chystáte se na dovolenou, ale ještě nemáte úplně rozmyšleno, kam vyrazíte? V tom případě se nechte inspirovat těmi nejoblíbenějšími destinacemi pro letošní rok.
Výběr antikoncepčních prostředků je poměrně velký. Dlouhý seznam začíná kondomy, pokračuje antikoncepčními pilulkami a končí třeba právě nitroděložními tělísky. V tomto článku se na ně zaměříme. Dozvíte se, jak se tělíska dělí, jak fungují, pro koho jsou vhodná a také kdy je ideální jejich zavedení. Provedeme vás veškerou problematikou nitroděložních tělísek a pokud váháte, pomůžeme vám se rozhodnout, zda do toho jít, či nikoliv.
Ve velkém stylu si Marek Ztracený podmanil letošní ceny Žebřík, zatímco Ewa Farna a Chinaski nezůstali pozadu. Výjimečný večer v Plzni přinesl nejen hudební oslavy, ale i poctu legendě Jiřímu Suchému.
Blíží se váš svatební den? Ten je třeba chystat už od chvíle, kdy řeknete při zásnubách své “ano”. Ta nejkrásnější místa na svatbu jsou totiž brzy rezervována. Teprve po rezervaci termínu a místa přichází čas na tvorbu svatebních oznámení. Kdy je poslat a na co si dát pozor?

Výběr článků

Fóbie - psychická porucha, která jde ruku v ruce s úzkostmi. Definovat ji lze jako chorobný strach vůči lidem, věcem, objektům nebo vůči konkrétním situacím. Mnohdy nejsou vysvětlitelné, mnohdy si je neseme už z dětství nebo z tohoto období života vychází. Pro mnohé jsou však denním chlebem. Trpí jimi také ženy.
Jak vyšroubovat prasklou žárovku nebo čím vyčistit varnou konvici od usazenin? To a mnoho dalšího se dozvíte ve videu. Vše zvládnete do pěti minut!
Trápí vás akné? Dělají se vám pupínky, různé vyrážky a vás už to přestává bavit? Možná jste zkoušeli plno mastiček, plno čistících přípravků, ale i tak se vám potíže s pletí stále vrací! Jak vyřešit akné jednou provždy? Dá se to vůbec? Rovnou vám řeknu, že ano! A nyní vám prozradím, jak na to.

Nepřehlédněte

Kdo by je neznal. Kdo by je nemiloval. Pouze 4 chlapci a tolik slávy. 4 hezouni a každá fanynka v devadesátých letech šla při jejich vystoupení do kolen. Dívčí dětské pokoje, polepené plakáty této hudební skupiny, davové šílenství, obsazené první příčky hitparád devadesátých let, to vše je skupina čtyř českých chlapců – Lunetic.
V každém vztahu jsou okamžiky štěstí a nikdo si nepřipouští, že by něco mohlo být v budoucnu jinak. Proč taky? Proč řešit možné budoucí konflikty, když je teď vše zalité sluncem. Bohužel, rozchody patří ke vztahům i k životu.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek