Pondělí , 15. 07. 2024

Jindřich

Jak na nejlepší předehru pro ženu?

Všichni mluví o tom, že předehra je důležitou součástí dobrého sexu. Ale jak na tu nejlepší předehru, aby vaše žena byla úplně hotová? Protože milostná předehra přichází v různých podobách, a pro někoho může být matoucí, nebo dokonce stresující se v této změti zorientovat. Ale žádný strach, proto jsme tu my, abychom vám pomohli.
předehra
Předehra je jakákoliv sexuální aktivita, která se odehrává před stykem. Účelem předehry je obvykle naladit se na samotný sex, ale dobrá předehra může být dostatečně příjemná.

Pojďme se na to společně podívat, protože pokud si vy a váš partner uděláte čas, může být předehra úžasným doplňkem vašeho sexuálního života.

Co je předehra?

Předehra je jakákoliv sexuální aktivita, která se odehrává před stykem. Účelem předehry je obvykle naladit se na samotný sex, ale dobrá předehra může být dostatečně příjemná, jako je to například u erotické masáže, aby byla hlavní událostí. Každý má jiné preference, pokud jde o předehru a možnosti sexuální stimulace jsou téměř nekonečné.

7 tipů pro nejlepší předehru

1. Vytvořte příjemnou atmosféru. Zapalte nějaké vonné svíčky, abyste navodili náladu, rozdělejte láhev vína nebo si pusťte nějakou příjemnou. Smyslné prostředí vám a vašemu partnerovi usnadní se naladit na stejnou notu.

2. Vychutnávejte si každý okamžik, protože není kam spěchat. Užijte si dlouhé líbání, které uvolňuje chemické látky ve vašem mozku, jako je oxytocin, dopamin a serotonin, což vám dává pocit euforie.

3. Pokud se rozhodnete při předehře svléknout, zkuste provést striptýz nebo nechte partnera, aby vám pomohl pomalu se svléknout.

4. Zvažte erotických her a erotických rolí. Hraní erotických může pomoci uvolnit napětí. Vy se přestanete soustředit jen na daný moment a hlavou se můžete více uvolnit. To samé platí s hraním rolí, kde se člověk může proměnit v někoho jiného. Předstírejte, že jste cizinci, kteří se setkávají poprvé.

5. Udělejte si smyslnou masáž. Najděte erotogenní zóny na těle svého partnera a poté použijte masážní olej, který budete svému partnerovi během erotické masáže vtírat do těla. Zkuste přejíždění rukou dolů ke genitáliím vašeho partnera, abyste jeho pohlavní orgány manuálně stimulovali. Použití rtů a jazyka na erotogenní zóny vašeho partnera je další skvělá technika předehry.

K TÉMATU  Práce snů

6. Zkuste používat sexuální hračky. Zvažte zavázané oči nebo pouta, abyste zaměřili partnerovo vědomí na každý fyzický vjem. Vibrátory jsou vynikající volbou pro posílení předehry. Pohybujte vibrátorem po partnerově těle, hledejte erotogenní zóny a zaměřte se na oblasti, jako jsou bradavky, šourek, stydké pysky a klitoris. Správná Erotická hračka může vést k novým vzrušujícím technikám předehry mezi vámi a vaším partnerem.

7. Klíčem k dlouhodobé sexuální spokojenosti s partnerem je dobrá komunikace. Když budete mluvit o svých sexuálních touhách, snížíte své zábrany a vytvoříte ve vašem vztahu více intimity.

Zdroj: sexito.cz

Zdroje článku:
sexito.cz
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

V zimním období vyžaduje vaše pleť i vlasy více péče než po zbytek roku. Neustálé střídání teplot, vítr, mráz, sníh a smog, to je koktejl, který má na vaši pokožku i vlasy zničující účinek. Jak zabránit tomu, aby byla vaše pleť v zimě zašedlá a nezdravá a vlasy oslabené, polámané a bez života? Vyžaduje to kosmetickou první pomoc.
Ještě vyčkat? Nebo raději odejít, když to doma není ideální? Tohle rozhodnutí bývá jedno z těch nejtěžších. Jakou roli v něm hraje touha po dětech, vlastní pohodlí, stáří i případné negativní reakce okolí?
V dnešním uspěchaném a konzumním světě hledají lidé stále efektivnější způsoby, jak uspořádat svůj život. Jedním z trendů, který se v poslední době stává stále populárnějším, je koncept kapsulového šatníku. Tento minimalistický směr v oblasti módy nabízí mnoho výhod a může výrazně usnadnit život každému, kdo se rozhodne ji vyzkoušet. O co jde a jak kapsulového šatníku docílit?
Bojíte se, že se můžete stát alkoholičkou, když si dáte každý večer jednu nebo dvě sklenky vína? Někteří odborníci to tvrdí. Jiní zase oponují, že sklenka vína denně, jedno pivo nebo panák tvrdého alkoholu prospívá lidskému organismu.
Páteční program na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary přinesl mnoho zajímavých momentů. Diváci se mohli setkat s hercem Cliveem Owenem, který se zúčastnil KVIFF Talku a osobně uvedl svůj oscarový snímek Na dotek. Program nabídl také setkání s tvůrci filmů, diskuse, besedy a večerní koncerty, které přilákaly mnoho návštěvníků. Přinášíme vám rekapitulaci tohoto nabitého dne.
Psychologická odolnost je základním stavebním kamenem pro úspěch a spokojenost v kariéře. Tento článek prozkoumá, proč je resilience klíčová pro překonávání pracovních výzev a jak může pomoci v osobním růstu. Nabídneme praktické rady a strategie pro rozvoj odolnosti, včetně technik zvládání stresu, posilování sebevědomí a budování podpůrné sítě kolem sebe. Poradíme, jak transformovat neúspěchy na příležitosti pro učení a růst, což vás připraví na dosažení větších profesních úspěchů a zvýší vaši celkovou spokojenost v práci.
Sladkou chuť snad všichni milujeme už od dětství a většině z nás taková slabost zůstala až do dospělosti. Každý z nás pak po sladkém saháme z různých důvodů. Někdy je za tím jen zrádný okamžik, kdy nás honí mlsná, jindy si tím potřebujeme spravit náladu. Ať už si to chceme přiznat nebo ne, cukr našemu zdraví škodí. Dá se na sladké vůbec zapomenout, a jak ho můžeme vyřadit ze života úplně? Na to se právě teď podíváme.
Adventní věnce se dají koupit, ale opravdovou hodnotu má váš vlastnoruční výrobek. Inspirujte se úchvatnými nápady naoriginální adventní věnce z rozličných materiálů a vyzdobte jídelní stůl na letošní svátky nějakým novým kouskem.
Dara Rolins, ve svých 51 letech, opět dokazuje, že krása a šarm neznají věkové hranice. Po nedávné plastické operaci se objevila na veřejnosti s novým vzhledem, který ihned zaujal a vzbudil nadšení mezi jejími fanoušky. Navzdory kritice ze strany některých hejtrů Dara září sebevědomím a ukazuje, že důležité je cítit se dobře ve své kůži.
Většina z nás si určitě ještě pamatuje na studentská léta, kdy se v hodinách biologie učilo rozdělení pohlavních hormonů na ženské a mužské. Ačkoliv je testosteron považován za mužský pohlavní hormon, má své čestné místo i v ženském těle. Víte, proč?
Lidé jsou různí a někteří mají prostě potřebu se zviditelňovat za každou cenu. Uznání široké veřejnosti si lze získat různými způsoby, na světě je velká spousta lidí, co udělá téměř všechno jen pro to, aby se o nich psalo či mluvilo. Zápis do Guinessovy knihy rekordů jistě jistým úspěchem je, stačí vlastně jen vyniknout a být nejlepší. A je docela jedno v čem.
Do období menopauzy se ženy dostávají mezi 45. – 60. rokem, jde o období plné změn a také o období, kdy žena může začít přibírat na váze. I když se budete stravovat stále stejně a dělat všechno stejně, je možné, že najednou nedopnete kalhoty a celkově se vám změní postava. Což nemusí být úplně příjemné.

Výběr článků

V tuhle chvíli nejvíc letí dřevěné nebo laminátové podlahy, ale i parkety, a imitace dřeva. Položit můžete i lino, které se tváří jako dřevo, to je nejlevnější varianta. Tmavší barvy dominují. Prohlédněte si galerii.
Snad každá žena má své problémové partie, na kterých se ukazuje drobná pomerančová kůže nebo větší celulitida. Boj proti celulitidě není snadný, avšak ne nemožný. Proto můžete vyzkoušet tyto účinné tipy, které vás pomerančové kůže snadno zbaví nebo zmírní její další růst. Vyzkoušejte následující triky a mějte svou pokožku pod kontrolou.
Svícny a svíčky nemusíte zapálit, jen když něco slavíte nebo když se blíží advent. Vytváří útulnou atmosféru, která zahřeje a pohladí. Obzvlášť, když je za okny nevlídné počasí nebo večerní tma, je plamen svíčky doslova relaxačním prvkem. Inspirujte se krásnými kousky!

Nepřehlédněte

Dubaj je druhý největší ze sedmi arabských emirátů. Rozhodně je však nejnavštěvovanější a pro turisty nejatraktivnější. Chcete vědět proč? Níže najdete důvody, proč byste měli Dubaj navštívit.
Tento týden bude Slunce ve znamení Blíženců, což přináší energii a komunikativnost. Připravte se na dynamické a inspirativní období, které bude obohaceno úplňkem ve znamení Kozoroha 21. června a letním slunovratem. Úplněk přináší vyvrcholení určitých procesů a může vám pomoci dosáhnout dlouhodobých cílů. Podívejte se, jak tato planetární postavení ovlivní vaše znamení a co vás čeká v nadcházejících dnech.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek