Neděle , 24. 09. 2023

Jaromír

Posuňte jeho limity: Adrenalinové dárky pro muže

Muži rádi zažívají něco nového a dostávají se na hranici lidských možností. Proto se pro ně skvěle hodí adrenalinové dárky. Jaké jsou v dnešní době možnosti? Inspirujeme vás.

Střelba ze zbraní bezpečně

Muže to ke zbraním přirozeně táhne, většina z nich se s nimi ale dnes setká jen ve filmu nebo v počítačové hře, případně v dětství ve formě hraček.

Kupte proto svému muži voucher na střelnici a umožněte mu si osahat skutečné zbraně a zastřílet si z nich v bezpečných prostorách střelnice. Jde o dárek, který bude pro většinu mužů první zkušeností, a věřte, že nedostatkem adrenalinu ve střelnici jistě trpět nebude.

Jízda sporťákem na silničním okruhu

Také hlučné motory a rychlá kola jsou něčím, co mužům přirozeně imponuje. Skvělým dárkem proto může být poukaz na jízdu sportovním automobilem na okruhu. Konečně si bude moci vyzkoušet, jaké to je řídit ty nejsilnější vozy na hranici možností. Stačí malá chyba a vše může skončit fatálně.

Naštěstí jste v ideálních podmínkách mimo silniční provoz a pod dohledem zkušeného asistenta, který vás vším bezpečně provede. A tak se z tohoto dárku stane zážitek na celý život.

Bungee jumping

Bungee jumping je již tak trochu klasikou mezi adrenalinovými zážitky. To ale neznamená, že by bungee byla nuda! Skončit po hlavě z několika desítek metrů, to s námi zkrátka zamává a s hladinou adrenalinu se dostanete na maximum možného. V hlavě totiž chtě-nechtě máte malé „co kdyby“.

Jde prostě o nesmrtelnou klasiku, která vždy funguje.

Seskok s padákem

Z podobné kategorie jsou také seskoky s padákem. Rozdíl je v tom, že jde-li o takto zakoupený zážitek, vždy skáčete společně s další zkušenou osobou, která ovládá padák a celým zážitkem vás provede. Někomu to dodává na klidu, pro jiného jde o příliš intimní záležitost, případně o faktor nedůvěry, který není ochoten podstoupit, jiného to může dokonce nudit, protože sám toho příliš nedělá. Je proto dobré nenápadně s obdarovaným o tandemových seskocích padákem pohovořit a vyloudit z něj jeho postoj k věci.

K TÉMATU  8 způsobů, jak si s partnerem okořenit sexuální život a znovu zažehnout plamen

Adrenalinové lyžování

Patříte-li ke zkušeným lyžařům či snowboardistům, zajímavým dárkem pro vás může být adrenalinové lyžování. To se zpravidla provádí ve vyšších pohořích. Vrtulník vás vyveze na vrchol hory, na které se nenachází klasické sjezdovky. A vy se můžete řítit dolů skrz vrstvu nikdy neprojetého sněhu. Opět jde o zážitek na celý život, který ale vyžaduje vysokou úroveň dovedností.

Náročný závod

Velice populární jsou nejen v ČR fyzicky náročné překážkové závody (např. Spartan Race). Zdaleka neplatí, že zúčastnit se mohou pouze jedinci s pokročilou fyzickou zdatností, své dovednosti může prověřit každý. V každém případě si sáhnete na dno, všemi nástrahami vás ale může provést vyplavený adrenalin.

Zdroje článku:
Doporučujeme

No results found.

sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nemusíte mít přímo roubenku nebo srub. Dřevěný interiér sluší každé chatě, ale můžete se jím obklopit i doma. Tento klasický materiál bude v módě pořád. Dřevo existuje v mnoha variantách i barvách a s jeho pomocí vytvoříte neopakovatelné bydlení. Působí příjemně a je také zdravotně naprosto nezávadné. Prohlédněte si krásné interiéry, kde je hlavním motivem právě dřevo.
Výběr svatebního fotografa by měl být jednou z prvních položek na vašem to-do listu, pokud organizujete svatbu. Někteří mají rozebrané termíny na měsíce, dokonce i roky dopředu. Co je při výběru svatebního fotografa důležité a na kolik vás tahle služba vyjde?
Současná komplikovaná doba COVIDU-19 přinesla s sebou mnohé změny, se kterými se musíme ve svých životech poprat. Jednou z těchto změn je i karanténa. Obzvláště náročná je v případě rodin s dětmi. Přinášíme vám několik tipů, jak děti během karantény zabavit.
Pokud se chcete letos blýsknout, můžete vsadit i na červené tenisky. Ty jsou stylové a můžete je ladit s nejrůznějšími trendy oděvy a s módními doplňky. Jestliže zrovna nejste módní guru, nemusíte si zoufat. My vám na následujících řádcích prozradíme o červených teniskách vše podstatné. Proto čtěte a pojďte se inspirovat s námi!

Nepřehlédněte

Ačkoliv z vědeckého hlediska se může zdát, že barva očí nemůže mít s povahou člověka pranic společného, nenechte se mýlit. Mnoho starověkých národů věřilo, že barva očí má svůj význam. Najděte si v článku svou barvu očí a zjistěte, co říká o vaší osobnosti!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek