Čtvrtek , 30. 05. 2024

Ferdinand

Posuňte jeho limity: Adrenalinové dárky pro muže

Muži rádi zažívají něco nového a dostávají se na hranici lidských možností. Proto se pro ně skvěle hodí adrenalinové dárky. Jaké jsou v dnešní době možnosti? Inspirujeme vás.

Střelba ze zbraní bezpečně

Muže to ke zbraním přirozeně táhne, většina z nich se s nimi ale dnes setká jen ve filmu nebo v počítačové hře, případně v dětství ve formě hraček.

Kupte proto svému muži voucher na střelnici a umožněte mu si osahat skutečné zbraně a zastřílet si z nich v bezpečných prostorách střelnice. Jde o dárek, který bude pro většinu mužů první zkušeností, a věřte, že nedostatkem adrenalinu ve střelnici jistě trpět nebude.

Jízda sporťákem na silničním okruhu

Také hlučné motory a rychlá kola jsou něčím, co mužům přirozeně imponuje. Skvělým dárkem proto může být poukaz na jízdu sportovním automobilem na okruhu. Konečně si bude moci vyzkoušet, jaké to je řídit ty nejsilnější vozy na hranici možností. Stačí malá chyba a vše může skončit fatálně.

Naštěstí jste v ideálních podmínkách mimo silniční provoz a pod dohledem zkušeného asistenta, který vás vším bezpečně provede. A tak se z tohoto dárku stane zážitek na celý život.

Bungee jumping

Bungee jumping je již tak trochu klasikou mezi adrenalinovými zážitky. To ale neznamená, že by bungee byla nuda! Skončit po hlavě z několika desítek metrů, to s námi zkrátka zamává a s hladinou adrenalinu se dostanete na maximum možného. V hlavě totiž chtě-nechtě máte malé „co kdyby“.

Jde prostě o nesmrtelnou klasiku, která vždy funguje.

Seskok s padákem

Z podobné kategorie jsou také seskoky s padákem. Rozdíl je v tom, že jde-li o takto zakoupený zážitek, vždy skáčete společně s další zkušenou osobou, která ovládá padák a celým zážitkem vás provede. Někomu to dodává na klidu, pro jiného jde o příliš intimní záležitost, případně o faktor nedůvěry, který není ochoten podstoupit, jiného to může dokonce nudit, protože sám toho příliš nedělá. Je proto dobré nenápadně s obdarovaným o tandemových seskocích padákem pohovořit a vyloudit z něj jeho postoj k věci.

K TÉMATU  Dárky k Vánocům, každoroční dilema. Čím obdarovat blízké?

Adrenalinové lyžování

Patříte-li ke zkušeným lyžařům či snowboardistům, zajímavým dárkem pro vás může být adrenalinové lyžování. To se zpravidla provádí ve vyšších pohořích. Vrtulník vás vyveze na vrchol hory, na které se nenachází klasické sjezdovky. A vy se můžete řítit dolů skrz vrstvu nikdy neprojetého sněhu. Opět jde o zážitek na celý život, který ale vyžaduje vysokou úroveň dovedností.

Náročný závod

Velice populární jsou nejen v ČR fyzicky náročné překážkové závody (např. Spartan Race). Zdaleka neplatí, že zúčastnit se mohou pouze jedinci s pokročilou fyzickou zdatností, své dovednosti může prověřit každý. V každém případě si sáhnete na dno, všemi nástrahami vás ale může provést vyplavený adrenalin.

Zdroje článku:
Doporučujeme

No results found.

sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Možná je to tempem doby, možná za tím může být chuť změnit něco ve svém životě. Techniky, které pracují s osobním rozvojem, jsou stále více v kurzu. A jednou takovou je ve své podstatě obyčejná, ale přitom natolik zázračná dovednost mindfulness, která vám prostřednictvím všímavosti vztažené k vám obrátí život vzhůru nohama. Ale jen v tom dobrém slova smyslu.
Naše životy se mění každý den. Existují ale milníky, kterých se obáváme všichni. Oslavit 30. narozeniny je pro většinu žen velmi těžkým dnem, kterého se bojí už pár let předtím. Co se ale s tímto životním mezníkem změní? Ženy a muži to mají určitě jinak, dnes se podíváme na něžné pohlaví a změny v jejich životech a životních stylech. Najdete se v některé z nich?
Odkládáte prezentaci, kterou jste už měly dávno odevzdat? Přesouváte důležitou schůzku, která je pro vás zásadní? Děláte všechno možné, než abyste konečně sedly k důležitému úkolu, který jste si naplánovaly? Vítejte! Pravděpodobně vás zcela ovládla tzv. prokrastinace. Jak se postavit nekonečnému odkládání věcí na neurčito?
Intimní zápach není rozhodně téma, které by se probíralo buď s kamarádkami, nebo s partnerem. V mnoha případech je tak žena nucena si hledat pomoc sama.
Všichni jsme někdy v životě emocionálně vyčerpaní. Je normální zažít předávkování jednou nebo druhou emocí a vypořádat se s jejich těžkostí a bojem. A pouze prostřednictvím této zkušenosti můžeme skutečně vidět krásu života. Ale když se emoční vyčerpání promění v neustálý zážitek negativních emocí, už to není zdravé.
Svatba se plánuje od začátku do konce. Právě tohle ale přímo volá o to, aby něco nevyšlo podle představ. Někdy je to neškodný trapas, jindy nepříjemný pád. Typickým příkladem je házení kytice nevěsty!
V dnešním uspěchaném a konzumním světě hledají lidé stále efektivnější způsoby, jak uspořádat svůj život. Jedním z trendů, který se v poslední době stává stále populárnějším, je koncept kapsulového šatníku. Tento minimalistický směr v oblasti módy nabízí mnoho výhod a může výrazně usnadnit život každému, kdo se rozhodne ji vyzkoušet. O co jde a jak kapsulového šatníku docílit?
Možná máte skvělý sex, na kterém nechcete nic měnit. V pořádku, ale jedna malá drobnost může vaše milostné prožitky pozvednout na novou, vášnivější a intenzivnější úroveň. Stačí věnovat pozornost něčemu, co běžně děláte. Správně se nadechněte!
Sex během menstruace je téma, které stále vzbuzuje kontroverze. Pro některé je to tabu, pro jiné přirozená součást života. Přestože se o tom nemluví často, sex během menstruace může mít několik výhod a není zdravotně nebezpečný.
Nemusíte mít přímo roubenku nebo srub. Dřevěný interiér sluší každé chatě, ale můžete se jím obklopit i doma. Tento klasický materiál bude v módě pořád. Dřevo existuje v mnoha variantách i barvách a s jeho pomocí vytvoříte neopakovatelné bydlení. Působí příjemně a je také zdravotně naprosto nezávadné. Prohlédněte si krásné interiéry, kde je hlavním motivem právě dřevo.
Koření je nedílnou součástí každé kuchyně - dává výjimečnou chuť jednotlivým pokrmům a dotahuje jeho tóny k dokonalosti. A kromě toho, že dokáže patřičně potěšit naše chuťové buňky, je přínosem i z hlediska zdraví. Samozřejmě v závislosti na použitých bylinkách. Proč ale koření kupovat, když si mnohem kvalitnější můžete vyrobit snadno v pohodlí doma?
Zajímá vás, co právě teď vaše dítě v děloze dělá? To se podle jeho stáří dá snadno zjistit. Kdy začíná vnímat hlasy i sladkosti, na kterých si pochutnáte? A jaký měsíc je pro něj velmi zásadní, protože poprvé otevře oči?

Výběr článků

Cihlová zeď a moderní interiéry se začínají prolínat, i když by to kdysi nikoho nenapadlo. Ale přiznané cihlové zdi dodají celému interiéru jedinečný charakter. Protože ale pravé cihly najdeme málokde, můžeme cihlové stěny imitovat plastickým dekorem, který je na první pohled k nerozeznání. Tyto obklady se dají koupit v různých vyhotoveních i barvách, takže se mohou tvářit jako břidlice, kámen nebo klasické cihly. Dokonce si je můžete natřít nebo jinak povrchově upravit přesně podle sebe.
Co takhle trochu zpestřit interiér? Pokud patříte mezi ty, které mají rády "udělej si sám", tohle jsou nápady pro vás. Originální květináče, plyšová spona na záclony, zarážka na knihy nebo talířek na jednohubky, to vše má jedno společné - základem jsou staré hračky. Nějaký vhodný kousek najdete i u vás, a pak hurá do díla. Zkuste trochu netradiční dekorace!
Avokádo se stalo součástí našich jídelníčků, kdy z něj můžeme připravit výtečné guacamole, využít jej jako náhražku másla nebo použít jako základ na zdravou pomazánku. Jenže avokádo skvěle neposlouží jen v kuchyni, jeho využití sahá daleko za kulinářskou sféru. Víte, k čemu všemu se vám může doma hodit?

Nepřehlédněte

Teplákové soupravy rozdělují lidi do dvou skupin. Na ty, kteří na ně nedají dopustit a nosí je během celého roku. A na ty, kteří se jim vyhýbají. Soupravy jsou pohodlné a vypadají velmi dobře. Pokud patříte do druhé skupiny, měli byste jim dát aspoň jednu šanci. Uvidíte, že nebudete litovat.
Léky nejsou jenom ty, které prodávají v lékárně. Které jsou plné chemie. Je tu ještě možnost přírodní léčby.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek