Pátek , 20. 05. 2022

Zbyšek

Slevové akce: Jak a kde nejvýhodněji nakoupit oblečení?

Nakupování na internetu je bezesporu denní chléb prakticky každého. Zatímco před úderem koronavirové pandemie jsme z internetu objednávali pouze oblečení, nábytek nebo elektroniku, v době karantény jsme si zamilovali rozvoz jídla i potravin až před práh našeho domu.
akce
Slevičky, akcičky, to my rády! (foto: 123RF)

16. 02. 2022

V tomto trendu se pravděpodobně bude pokračovat i nadále. Snažte se proto alespoň něco ušetřit, ať rodinný rozpočet tolik neskuhrá. Obzvlášť když najít slevové akce je tak jednoduché.

Využívejte internetové srovnávače 

Ještě předtím, než zadáte údaje ze své karty do platebního terminálu, se vyplatí využívat internetové srovnávače. Jedná se o jeden z nejspolehlivějších nástrojů vůbec, který pomůže odtajnit místa, kde oblečení, elektroniku nebo cokoliv jiného najdete za tu nejlepší, respektive nejvýhodnější cenu.  

Internetové srovnávače dnes existují prakticky na všechno. Nezáleží proto na tom, jestli aktuálně hledáte nové boty značky Converse nebo myčku na nádobí, která bude náhradou té stávající, jež začíná pomalu, ale jistě vypovídat svou službu. Srovnávače budou za každé situace vítaným pomocníkem, díky kterému neprohloupíte a ušetříte finance schované v přihrádkách peněženky. 

Slevové portály plné akčních kuponů 

Stejně jako při nakupování v kamenných prodejnách můžete vyrukovat s kuponem, je to stejné i v případě pořizování nových věcí online. Slevové akce jsou zde prakticky na denním pořádku. Jen tedy nemáte kód v papírové podobě v rukou, ale většinou ho najdete na slevových portálech. Právě slevové portály se vyplatí sledovat předtím, než pípnete kreditní kartou o virtuální terminál. Někdy se mohou objevit slevy sahající i do desítek procent, což vede k markantnímu snížení konečné sumy v košíku. 

Ale jak akční kupony nebo slevové kódy vyhledat? Stačí zadat do vyhledávače jméno obchodu a k tomu připsat „slevový kód“ nebo „slevový kupon“. Vyjede rovnou několik možnost, z nichž stačí kliknout na jednu. Nebo pokud máte oblíbený slevový portál, automaticky přejděte na stránku a projděte si aktuální slevy či nově přidané kupony. Třeba se týkají zrovna vašeho obchodu.

akce
Budete zírat, kolik ušetříte. (foto: 123RF)

Sledujte sezonní výprodeje 

Několikrát do roka probíhá v obchodech výprodej. A ten se týká nejen klasických kamenných prodejen, ale samozřejmě i těch online. Důvodem těchto slevových akcí je především vyprázdnit pulty, kam obchodníci záhy naskládají zbrusu nové zboží pro nadcházející sezonu.

K TÉMATUEva Burešová: Renesanční žena s úsměvem Mony Lisy

Zatímco na zimu se vyplatí nakupovat už na jaro, letní kousky je lepší pořídit těsně před vypuknutím podzimu, ke konci léta, kdy se obchody připravují na podzimní kolekce. Sledujte proto výprodeje ve svých oblíbených buticích a nepropásněte den, kdy se ceny sníží nejméně o polovinu. 

Slevové účty na Instagramu 

Pravděpodobně se prakticky denně pohybujete ve světě sociálních sítí. Věděli jste, že existují profily, které také shlukují veškeré slevové akce, kupony nebo výprodeje? Informují o konkrétních kódech i o jejich zněních, dávají člověku přehled o tom, v jakých obchodech se jaká sleva nachází. Zkrátka a dobře jejich sledováním uděláte první krok k výhodnému nakupování. 

Odebírat newsletter se vyplatí 

I když většina lidí namítá proti zasílání reklamních e-mailů, ve skutečnosti mluvíme o způsobu, jak oslovit potenciální klientelu opravdu efektivním způsobem. V online obchodech se k odebírání newsletteru přihlašujeme automaticky, protože nám tento krok slibuje alespoň desetiprocentní slevu. Později však zjišťujeme, že i když nás zaplaví mnohdy lavina zpráv, najdou se mezi nimi i informace o zmiňovaných výprodejích nebo výjimečných akcích.  

Jinými slovy, když odebíráte newsletter oblíbeného butiku nebo obchodu s jiným než módním zbožím, chodí vám slevové akce do mailu či SMS z první ruky ještě předtím, než si toho začnou všímat běžní nakupující, kteří často na web dorazí díky náhodě.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak ušetřit na jídle a ještě si pochutnat

Pozor na podvodné e-shopy! Jak nenaletět?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Každá žena má svou oblíbenou kabelku. A často se nejedná jen o jeden kousek! Co vše dámy v kabelkách nosí a na co jich potřebují tak moc? Stejně jako oblečení a boty podléhají módním trendům, tak také kabelky a peněženky jsou ovlivněné světem módy. Pořádají se módní přehlídky zaměřené přímo na kabelky, peněženky a módní doplňky. Co tedy obsahuje taková typická dámská kabelka?
Leden je ideálním obdobím, kdy byste si měli naordinovat očistu. Zbavíte se při ní všech škodlivých látek a zároveň posílíte imunitu. Přece jen játra, a nejen ta, dostala v závěru roku pořádně zabrat. Chcete-li jim ulevit, zapojte se do soutěže o balíček doplňků stravy Naturevia, který vám pomůže při detoxikaci organizmu a navíc podpoří vaši obranyschopnost.
Chceme-li být i v letošní letní sezóně trendy, bude to chtít i stylové boty. Ty by však neměly být pouze vysoce módní, ale také pohodlné. Na následujících řádcích se dozvíte, podle čeho letní boty vybírat, aby byl váš outfit dokonalost sama. Čtěte a inspirujte se s námi!
Zhubnout kilogramy, které si možná nesete s sebou od Vánoc nebo z prožité dovolené, jež se nesla ve znamení ochutnávání tamních pokrmů - to je cíl mnoha žen. Odborníci na hubnutí se však shodují na tom, že klíčem k úspěchu je z většiny správné stravování. Do svého jídelníčku proto zařaďte spoustu zeleniny. Mnohé druhy vaši snahu velkou měrou podpoří.
Známe to všechny. Ocitneme se z ničeho nic ve společnosti, nikoho neznáme a s naší introvertní povahou nemáme odvahu dát se s někým do řeči. Někdy za to může strach, jindy stud a velmi často také netušíme, jak se do konverzace s ostatními zapojit, abychom se neztrapnily. Naštěstí existuje mnoho témat, do kterých se můžeme bez obav pustit i bez hlubších znalostí i dovedností.
Pohlavní nemoci – pro mnohé tabu, pro jiné něco tak intimního. Je chybou se domnívat, že vás některá z těchto velmi choulostivých onemocnění nemůže postihnout. Mnohé se totiž nepřenáší jen při pohlavním styku nebo nechráněným sexem. Jejich příčiny mohou být i jiné. Pojďme se seznámit s těmi nejčastějšími.
Jakou nohou jste vkročili do nového roku? I když se zdá být letošní rok stejný jako loňský, několik změn už začalo platit. Mluvíme předně o finančních změnách, kterých letos bylo víc než dost. Otázku je, jestli k řadě z nich muselo vlivem koronavirové krize a velkého schodku ve státním rozpočtu dojít. V každém případě k nim došlo a my vám přinášíme velký přehled.
Pustili jste se do rekonstrukce vašeho domova a čeká vás mimo jiné i koupelna? Pokud ale místo pro relax a očistu není příliš velké, musíte hodně přemýšlet nad rozvržením celého prostoru. Přinášíme vám pár tipů, které se vám budou při zařizování hodit.
Mnozí lidé považují pokojové rostliny jenom za jakousi dekoraci či doplněk, který zútulňuje domácnost. Jenže pravdou je, že pokojové rostliny nemají jen dekorativní funkci. Jejich úkolem je pročistit vzduch v interiéru. Pokud jste například alergikem nebo astmatikem, víte, jak důležité je mít domácnost bez pylu, prachu či dalších alergenů a nečistot. Jelikož se o takzvanou zdravou domácnost snažíte, investujete do mnohdy velice předražených čističek vzduchu, aniž byste si uvědomili, že funkci čističky vzduchu hravě zvládnou i pokojové rostliny. Jen stačí vědět, které požádat o pomoc.

Nepřehlédněte

Odolný přírodní materiál, který provází člověka odjakživa. Kůže v interiéru znamená pro mnohé sedačku nebo křeslo, ale její využití je velice rozmanité. Kromě jejího praktického využití je totiž perfektním materiálem pro nejrůznější dekorace i originální nábytek. Pokud milujete retro nebo vintage styl, nějaký ten kousek kůže si určitě najde cestu i k vám domů.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek