Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

Slevové akce: Jak a kde nejvýhodněji nakoupit oblečení?

Nakupování na internetu je bezesporu denní chléb prakticky každého. Zatímco před úderem koronavirové pandemie jsme z internetu objednávali pouze oblečení, nábytek nebo elektroniku, v době karantény jsme si zamilovali rozvoz jídla i potravin až před práh našeho domu.
akce
Slevičky, akcičky, to my rády! (foto: 123RF)

16. 02. 2022

V tomto trendu se pravděpodobně bude pokračovat i nadále. Snažte se proto alespoň něco ušetřit, ať rodinný rozpočet tolik neskuhrá. Obzvlášť když najít slevové akce je tak jednoduché.

Využívejte internetové srovnávače 

Ještě předtím, než zadáte údaje ze své karty do platebního terminálu, se vyplatí využívat internetové srovnávače. Jedná se o jeden z nejspolehlivějších nástrojů vůbec, který pomůže odtajnit místa, kde oblečení, elektroniku nebo cokoliv jiného najdete za tu nejlepší, respektive nejvýhodnější cenu.  

Internetové srovnávače dnes existují prakticky na všechno. Nezáleží proto na tom, jestli aktuálně hledáte nové boty značky Converse nebo myčku na nádobí, která bude náhradou té stávající, jež začíná pomalu, ale jistě vypovídat svou službu. Srovnávače budou za každé situace vítaným pomocníkem, díky kterému neprohloupíte a ušetříte finance schované v přihrádkách peněženky. 

Slevové portály plné akčních kuponů 

Stejně jako při nakupování v kamenných prodejnách můžete vyrukovat s kuponem, je to stejné i v případě pořizování nových věcí online. Slevové akce jsou zde prakticky na denním pořádku. Jen tedy nemáte kód v papírové podobě v rukou, ale většinou ho najdete na slevových portálech. Právě slevové portály se vyplatí sledovat předtím, než pípnete kreditní kartou o virtuální terminál. Někdy se mohou objevit slevy sahající i do desítek procent, což vede k markantnímu snížení konečné sumy v košíku. 

Ale jak akční kupony nebo slevové kódy vyhledat? Stačí zadat do vyhledávače jméno obchodu a k tomu připsat „slevový kód“ nebo „slevový kupon“. Vyjede rovnou několik možnost, z nichž stačí kliknout na jednu. Nebo pokud máte oblíbený slevový portál, automaticky přejděte na stránku a projděte si aktuální slevy či nově přidané kupony. Třeba se týkají zrovna vašeho obchodu.

akce
Budete zírat, kolik ušetříte. (foto: 123RF)

Sledujte sezonní výprodeje 

Několikrát do roka probíhá v obchodech výprodej. A ten se týká nejen klasických kamenných prodejen, ale samozřejmě i těch online. Důvodem těchto slevových akcí je především vyprázdnit pulty, kam obchodníci záhy naskládají zbrusu nové zboží pro nadcházející sezonu.

K TÉMATU  3 starší modelky, které učí ženy milovat svůj věk

Zatímco na zimu se vyplatí nakupovat už na jaro, letní kousky je lepší pořídit těsně před vypuknutím podzimu, ke konci léta, kdy se obchody připravují na podzimní kolekce. Sledujte proto výprodeje ve svých oblíbených buticích a nepropásněte den, kdy se ceny sníží nejméně o polovinu. 

Slevové účty na Instagramu 

Pravděpodobně se prakticky denně pohybujete ve světě sociálních sítí. Věděli jste, že existují profily, které také shlukují veškeré slevové akce, kupony nebo výprodeje? Informují o konkrétních kódech i o jejich zněních, dávají člověku přehled o tom, v jakých obchodech se jaká sleva nachází. Zkrátka a dobře jejich sledováním uděláte první krok k výhodnému nakupování. 

Odebírat newsletter se vyplatí 

I když většina lidí namítá proti zasílání reklamních e-mailů, ve skutečnosti mluvíme o způsobu, jak oslovit potenciální klientelu opravdu efektivním způsobem. V online obchodech se k odebírání newsletteru přihlašujeme automaticky, protože nám tento krok slibuje alespoň desetiprocentní slevu. Později však zjišťujeme, že i když nás zaplaví mnohdy lavina zpráv, najdou se mezi nimi i informace o zmiňovaných výprodejích nebo výjimečných akcích.  

Jinými slovy, když odebíráte newsletter oblíbeného butiku nebo obchodu s jiným než módním zbožím, chodí vám slevové akce do mailu či SMS z první ruky ještě předtím, než si toho začnou všímat běžní nakupující, kteří často na web dorazí díky náhodě.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak ušetřit na jídle a ještě si pochutnat

Pozor na podvodné e-shopy! Jak nenaletět?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Chodníky a cestičky jsou oblíbenou součástí našich zahrad. Mohou být funkční a bezpečné, ale jejich úloha je také samozřejmě okrasná. Ze štěrku, z kamene nebo ze dřeva, na své zahradě si můžete naplánovat a vytvořit svůj vlastní originální chodníček. Výsledek potom působí pěkně útulně a kouzelně, jak se můžete přesvědčit v naší galerii. Nechte se inspirovat!
Být krásná v každém okamžiku. To je jeden ze základních nároků, které moderní společnost klade na ženy. Obvykle jde o požadavek nejdůležitější a v mnoha situacích dokonce jediný. S váhou, drobnými potížemi pokožky nebo stylem oblékání sice mohou příslušnice něžného pohlaví něco dělat, chtějí-li, ale existují i estetické nedostatky, s nimiž se život mění v peklo.
Lékaři vám často promlouvají do duše, abyste se lépe starali o srdce a mozek. Na jeden orgán ale často zapomínají. Přitom jde o ten největší v těle, který je zároveň nejdůležitější pro naši obranyschopnost. Sídlí v něm až 80 % buněk imunitního systému. Jedná se o střeva a je důležité je mít v dobré kondici. Jedině tak budete připraveni na případný střet s koronavirem.

Nepřehlédněte

Přejete si, aby z vašeho dítěte pomalu ale jistě rostla sebevědomá osobnost, která se v životě neztratí? V tom případě budete muset trochu přehodnotit své chování k vlastním potomkům. Když jim totiž dáte trochu nezávislosti a odpovědnosti, velmi jim tím pomůžete. Co by měly doma zvládnout předškolní děti?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek