Úterý , 04. 10. 2022

František

Slevové akce: Jak a kde nejvýhodněji nakoupit oblečení?

Nakupování na internetu je bezesporu denní chléb prakticky každého. Zatímco před úderem koronavirové pandemie jsme z internetu objednávali pouze oblečení, nábytek nebo elektroniku, v době karantény jsme si zamilovali rozvoz jídla i potravin až před práh našeho domu.
akce
Slevičky, akcičky, to my rády! (foto: 123RF)

16. 02. 2022

V tomto trendu se pravděpodobně bude pokračovat i nadále. Snažte se proto alespoň něco ušetřit, ať rodinný rozpočet tolik neskuhrá. Obzvlášť když najít slevové akce je tak jednoduché.

Využívejte internetové srovnávače 

Ještě předtím, než zadáte údaje ze své karty do platebního terminálu, se vyplatí využívat internetové srovnávače. Jedná se o jeden z nejspolehlivějších nástrojů vůbec, který pomůže odtajnit místa, kde oblečení, elektroniku nebo cokoliv jiného najdete za tu nejlepší, respektive nejvýhodnější cenu.  

Internetové srovnávače dnes existují prakticky na všechno. Nezáleží proto na tom, jestli aktuálně hledáte nové boty značky Converse nebo myčku na nádobí, která bude náhradou té stávající, jež začíná pomalu, ale jistě vypovídat svou službu. Srovnávače budou za každé situace vítaným pomocníkem, díky kterému neprohloupíte a ušetříte finance schované v přihrádkách peněženky. 

Slevové portály plné akčních kuponů 

Stejně jako při nakupování v kamenných prodejnách můžete vyrukovat s kuponem, je to stejné i v případě pořizování nových věcí online. Slevové akce jsou zde prakticky na denním pořádku. Jen tedy nemáte kód v papírové podobě v rukou, ale většinou ho najdete na slevových portálech. Právě slevové portály se vyplatí sledovat předtím, než pípnete kreditní kartou o virtuální terminál. Někdy se mohou objevit slevy sahající i do desítek procent, což vede k markantnímu snížení konečné sumy v košíku. 

Ale jak akční kupony nebo slevové kódy vyhledat? Stačí zadat do vyhledávače jméno obchodu a k tomu připsat „slevový kód“ nebo „slevový kupon“. Vyjede rovnou několik možnost, z nichž stačí kliknout na jednu. Nebo pokud máte oblíbený slevový portál, automaticky přejděte na stránku a projděte si aktuální slevy či nově přidané kupony. Třeba se týkají zrovna vašeho obchodu.

akce
Budete zírat, kolik ušetříte. (foto: 123RF)

Sledujte sezonní výprodeje 

Několikrát do roka probíhá v obchodech výprodej. A ten se týká nejen klasických kamenných prodejen, ale samozřejmě i těch online. Důvodem těchto slevových akcí je především vyprázdnit pulty, kam obchodníci záhy naskládají zbrusu nové zboží pro nadcházející sezonu.

K TÉMATU  Police, poličky a knihovny. Inspirujte se neobvyklými nápady a vybavte interiér podle vašich představ

Zatímco na zimu se vyplatí nakupovat už na jaro, letní kousky je lepší pořídit těsně před vypuknutím podzimu, ke konci léta, kdy se obchody připravují na podzimní kolekce. Sledujte proto výprodeje ve svých oblíbených buticích a nepropásněte den, kdy se ceny sníží nejméně o polovinu. 

Slevové účty na Instagramu 

Pravděpodobně se prakticky denně pohybujete ve světě sociálních sítí. Věděli jste, že existují profily, které také shlukují veškeré slevové akce, kupony nebo výprodeje? Informují o konkrétních kódech i o jejich zněních, dávají člověku přehled o tom, v jakých obchodech se jaká sleva nachází. Zkrátka a dobře jejich sledováním uděláte první krok k výhodnému nakupování. 

Odebírat newsletter se vyplatí 

I když většina lidí namítá proti zasílání reklamních e-mailů, ve skutečnosti mluvíme o způsobu, jak oslovit potenciální klientelu opravdu efektivním způsobem. V online obchodech se k odebírání newsletteru přihlašujeme automaticky, protože nám tento krok slibuje alespoň desetiprocentní slevu. Později však zjišťujeme, že i když nás zaplaví mnohdy lavina zpráv, najdou se mezi nimi i informace o zmiňovaných výprodejích nebo výjimečných akcích.  

Jinými slovy, když odebíráte newsletter oblíbeného butiku nebo obchodu s jiným než módním zbožím, chodí vám slevové akce do mailu či SMS z první ruky ještě předtím, než si toho začnou všímat běžní nakupující, kteří často na web dorazí díky náhodě.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak ušetřit na jídle a ještě si pochutnat

Pozor na podvodné e-shopy! Jak nenaletět?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

A. G. house v Sondriu stvořil architekt Rocco Borromini. Moderní dům stojí na úpatí Alp na okraji údolí Valtellina a nabízí panoramatický výhled do všech světových stran. Stavba vznikla jako spojení původní stodoly s novostavbou, a drží se hlavní myšlenky, kterou je čistý a vzdušný prostor. Ten je charakterizovaný střídáním masivního dřeva a bílých stěn. Dominantní jsou velká panoramatická okna a použití tradičních materiálů, které korespondují s místní alpskou architekturou.
Dětská obezita celosvětově narůstá a v civilizovaných zemích je hodnocena už jako epidemie. Česko není výjimkou. Podle mezinárodní studie HBSC, sledující jednotnou metodikou školní děti, bylo v roce 2001/2 mezi dívkami ve věku 15 let 6 % obézních a mezi chlapci 13 %. Avšak ve školním roce 2013/2014 studie zjistila již 12 % obézních dívek tohoto věku, a dokonce 23 % obézních chlapců.
Únava je přirozenou reakcí našeho těla na přepracovanost nebo stres. Pokud se ani po dobrém spánku necítíte odpočatí, jste neustále napjatí a necítíte se takříkajíc „v pohodě“, můžete trpět syndromem chronické únavy. Je rozšířený mezi obyvateli velkých měst, kteří jsou vystaveni častému stresu a přepracovanosti. Vědci nazývají chronickou únavu nemocí 21. století. Nestihla právě vás?
Každý den se na nás valí plno informací, mnohdy zažíváme stres v práci, aktuálně třeba také těžkosti při distanční výuce dětí nebo různá omezení, která člověku komplikují život. Pak se snadno stane, že večer máte už prostě jen touhu zalézt ke knížce a přepnout své myšlenky na něco úplně jiného.
Nastoupili jste na mateřskou dovolenou a přemýšlíte, jak si aspoň něco málo přivydělat k dobru? Nebo v hlavě nosíte už nějakou dobu podnikatelský plán, na který je najednou více času než kdy dřív? Podnikání na mateřské není tabu a není to ani nic nereálného. Dnes se jedná o zcela běžnou věc.  
Na zimní období přicházejí do módy hranaté špičky bot. Přesto většina žen dobře ví, že nejvíc sexy jsou boty do špičky a na podpatku. Opticky prodlužují a zeštíhlují nohy. Hned se cítíme sebevědoměji a působíme více žensky i tím, jak musíme držet tělo rovně. Ovšem pozor na rizika, před kterými lékaři varují. Vy, které nosíte podobné boty denně, už o nich možná něco víte.
Téměř každý z nás se v rámci rodinných nákupů spoléhá na igelitové sáčky, které nám tak nějak ulehčují pravidelné návštěvy supermarketů. Zatímco nám v jistém ohledu pomáhají, naší přírodě jejich přítomnost zrovna dvakrát nesvědčí. A přitom to jde dost dobře i bez nich. Seznamte se s trendem, který dává sbohem igelitovým sáčkům a dopřává zelenou nákupům takzvaně bez obalu.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek