Pátek , 03. 02. 2023

Blažej

Kam zmizela holčička z legendární reklamy na Kofolu? Je zpátky v televizi

„Já nemusím, já už ho vidím.” Víc asi nemusíme napovídat, protože snad každý ví, odkud tahle věta řečená jemným dětských hláskem pochází. Ano, z úžasné vánoční reklamy na Kofolu, která se od svého vzniku každé Vánoce objevuje na televizních obrazovkách. Od té doby už ale uběhla řada let. Co dnes tehdy tříletá holčička vlastně dělá?
na Kofolu
Sandra Flemrová se po dvaceti letech vrátila v nové reklamě na Kofolu.

08. 12. 2022

08. 12. 2022

A bude mít ty velký zahnutý zuby nahoru? Věty z úžasné vánoční reklamy, která patří k českým Vánocům už 20 let (no uf!) jsou prostě nezapomenutelné. Jakmile se objeví v televizi, je jasné, že svátky už jsou za rohem.

Symbol českých Vánoc

Reklama na Kofolu nás chytila za srdce už od prvního vysílání a s chutí se na ni díváme každé svátky. A nutno uznat, že málokteré (a dost možná jen této jediné) reklamě se něco takového povedlo – vysílá se totiž už nepřetržitě od začátku nového tisíciletí a milují ji nejen děti, ale hlavně dospělí.

Symbol českých Vánoc – reklama na Kofolu.

Je právě tak úžasná díky žvatlavé holčičce v huňaté zimní čepici, která se s červeným nosíkem a něžným hláskem ptala svého tatínka, který mezitím v lesíku řezal vánoční stromeček, jestli o Vánocích uvidí zlaté prasátko. A právě tu si zahrála Sandra Flemrová, které je už 23 let. Copak asi dnes dělá?

Ze zvědavé holčičky zdravotní sestřičkou

Svým, i když krátkým, hereckým výkonem Sandra Flemrová dokázala velké věci – úžasně pobavila, a přitom si každého získala svou roztomilostí. Pár konkurzů prý ještě poté absolvovala, ale nakonec zakotvila u jiné činnosti. Pokud by vás někdy rozbolely zuby a měli jste to štěstí, dost možná byste v ordinaci našli právě Sandru, která nyní pracuje jako zdravotní sestřička v zubní ambulanci. A je až úsměvné, že reklama na Kofolu i její současné povolání mají jistou spojitost se zuby. Už tehdy ji evidentně zajímaly. Takže dost možná i ona u pacientů zkoumá, zda mají ty velké zahnuté zuby nahoru.

Po letech zpátky u Kofoly

Přestože Sandra byla v době natáčení reklamy hodně malá, určité záblesky vzpomínek má, především si pamatuje na zimní dovádění na sněhu coby zpestření v rámci natáčení. „Při natáčení vánoční reklamy na Kofolu mně byly tři roky. Pamatuji si jen pár záblesků, jako například koulovačku se štábem. Reklama se mi ale přesto silně zapsala do života,“ zní v oficiálním prohlášení Kofoly.

K TÉMATU  DIY: Vánoční dekorace na poslední chvíli. Tohle ještě stihnete a poslouží i jako originální dárek

V návaznosti na úspěšnost této reklamy se společnost Kofola spolu se Sandrou domluvila na další spolupráci, ovšem její téma není vánoční, ale naprosto jiné. V nové reklamě jde totiž o propagaci systému vratných lahví s názvem Cirkulka, a právě Sandra je tváří nového spotu.

Když ji miluješ, cirkulkuješ!

Ostatně na koho jiného vsadit, než právě na ni. „S Cirkulkou vracíme do domácností osvědčené skleněné lahve. Nápad vrátit spolu s nimi do hry i děvčátko ”ne, ne, já nemusím, já už ho vidím” přišel úplně přirozeně,“ uvedl marketingový ředitel Kofoly ČeskoSlovensko Pavol Chalupka.

Se Sandrou se tak po dvaceti letech vracíme do krásné slovenské přírody, kde si natáčení dle svých slov velmi užila. Tak uvidíme, jestli ji to tentokrát chytne za srdce a zkusí obrazit zase nějaké konkurzy.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Vánoce ve znamení udržitelnosti. Dejte dárek nejen blízkým, ale i přírodě

Marie Poledňáková: Zavzpomínejte s námi na královnu rodinných komedií

Zdroje článku:
https://www.kofola.cz/aktuality/holcicka-z-reklamy-se-zlatym-prasatkem-se-objevi-v-dalsim-spotu-kofoly-tentokrat-predstavi-cirkulku, https://www.focus-age.cz/m-journal/aktuality/holcicka-z-reklamy-se-zlatym-prasatkem-je-po-23-letech-v-dalsim-spotu-kofoly__s288x16733.html
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pojem alternativní bydlení nemusí znamenat nepohodlí a nečistotu. Hlavní je mít k dispozici pozemek, a skutečně příjemný domov se pak dá vytvořit v přepravním kontejneru, lesní chalupě nebo mobilheimu. Záleží na způsobu provedení. Tyhle ukázky vás přesvědčí, že alespoň jako letní chalupu je co závidět. I v malém prostoru se dají vykouzlit divy. Nevěříte?
Tato unikátní chata má skleněnou střechu i stěny, takže usínáte v teple, a přitom přímo pod hvězdnou oblohou a polární září. Panorama Glass Lodge se nachází 30 minut jízdy od Reykjavíku k pobřeží Grónského moře. Hned u chaty stojí vířivka, ze které se můžete kochat islandskou krajinou. V malé komfortní chatě najdete pohodlnou koupelnu i kuchyňku s jídelním stolem. Za noc pro dva v tomto islandském obydlí zaplatíte téměř 9000 korun, a mají tu i internet. Tenhle útulný úkryt vám ale může posloužit jak inspirace pro vaši vlastní chatu v přírodě. I s takto malým prostorem se dá pracovat a vytvořit něco kouzelného.
Ať už vítáte návštěvu nebo si potřebujete po dlouhém a náročném dni v práci odpočinout, sedací souprava je to, co využijete jako první. Sedačka by měla být dominantou každého obývacího pokoje, ať je sebevíc velký či naopak sebevíc malý. Chybět by neměla ve velkých příbytcích, ani v drobných bytových jednotkách. Otázkou ale je, jak tu správnou vybrat.
Co tvoří základ dámského šatníku? Vedle džínů, jednobarevných triček a krátkých letních šortek bychom tam našli také overaly, které se v posledních letech radují z velkého zájmu o ně. Jedná se o módní trend, který je dnes k dostání v celé spoustě provedení. Nosit ho lze jak na večírky či plesy, ale také si lze koupit kousek na spaní nebo letní provedení k moři. Už také vlastníte tento vkusný trend?
Máme tu začátek nového roku 2021 a určitě si spoustu z vás dalo nějaké předsevzetí! Například začít cvičit, jíst zdravěji, chodit na procházky, myslet více pozitivně, být lepší přítelkyní či přítelem či být lepším rodičem. Vaše předsevzetí se mohou lišit, ale stejně vás všechny něco spojuje. A to to, že jich chcete dosáhnout! Proto vám v tomto článku zmíníme 3 důležité kroky, jak na to. A věřte, že pokud se těchto kroků budete držet, tak máte vyhráno.
Většina klientů center zabývajících se laserovou epilací jsou přirozeně ženy. K návštěvě takového centra je vedou především obecně přijímané standardy ve společnosti – každá z nás chce mít hladkou, upravenou kůži na nohou i pažích. Genetické vlastnosti jsou velmi odlišné, ale jedno máme společné: každá chceme vypadat skvěle. A právě zde přichází na řadu laserová epilace.

Nepřehlédněte

Ačkoli menstruace občas bývá nepříjemná, je přirozenou součástí našeho života, která je důležitá pro naše zdraví i schopnost početí. Věděly jste ale, že barva vaší menstruace může hodně vypovědět o vašem zdraví?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek