Sobota , 02. 12. 2023

Blanka

Kam zmizela holčička z legendární reklamy na Kofolu? Je zpátky v televizi

„Já nemusím, já už ho vidím.” Víc asi nemusíme napovídat, protože snad každý ví, odkud tahle věta řečená jemným dětských hláskem pochází. Ano, z úžasné vánoční reklamy na Kofolu, která se od svého vzniku každé Vánoce objevuje na televizních obrazovkách. Od té doby už ale uběhla řada let. Co dnes tehdy tříletá holčička vlastně dělá?
na Kofolu
Sandra Flemrová se po dvaceti letech vrátila v nové reklamě na Kofolu.

08. 12. 2022

08. 12. 2022

A bude mít ty velký zahnutý zuby nahoru? Věty z úžasné vánoční reklamy, která patří k českým Vánocům už 20 let (no uf!) jsou prostě nezapomenutelné. Jakmile se objeví v televizi, je jasné, že svátky už jsou za rohem.

Symbol českých Vánoc

Reklama na Kofolu nás chytila za srdce už od prvního vysílání a s chutí se na ni díváme každé svátky. A nutno uznat, že málokteré (a dost možná jen této jediné) reklamě se něco takového povedlo – vysílá se totiž už nepřetržitě od začátku nového tisíciletí a milují ji nejen děti, ale hlavně dospělí.

Symbol českých Vánoc – reklama na Kofolu.

Je právě tak úžasná díky žvatlavé holčičce v huňaté zimní čepici, která se s červeným nosíkem a něžným hláskem ptala svého tatínka, který mezitím v lesíku řezal vánoční stromeček, jestli o Vánocích uvidí zlaté prasátko. A právě tu si zahrála Sandra Flemrová, které je už 23 let. Copak asi dnes dělá?

Ze zvědavé holčičky zdravotní sestřičkou

Svým, i když krátkým, hereckým výkonem Sandra Flemrová dokázala velké věci – úžasně pobavila, a přitom si každého získala svou roztomilostí. Pár konkurzů prý ještě poté absolvovala, ale nakonec zakotvila u jiné činnosti. Pokud by vás někdy rozbolely zuby a měli jste to štěstí, dost možná byste v ordinaci našli právě Sandru, která nyní pracuje jako zdravotní sestřička v zubní ambulanci. A je až úsměvné, že reklama na Kofolu i její současné povolání mají jistou spojitost se zuby. Už tehdy ji evidentně zajímaly. Takže dost možná i ona u pacientů zkoumá, zda mají ty velké zahnuté zuby nahoru.

Po letech zpátky u Kofoly

Přestože Sandra byla v době natáčení reklamy hodně malá, určité záblesky vzpomínek má, především si pamatuje na zimní dovádění na sněhu coby zpestření v rámci natáčení. „Při natáčení vánoční reklamy na Kofolu mně byly tři roky. Pamatuji si jen pár záblesků, jako například koulovačku se štábem. Reklama se mi ale přesto silně zapsala do života,“ zní v oficiálním prohlášení Kofoly.

K TÉMATU  Krásně vypadající dárek vždy potěší. Inspirujte se praktickými nápady na balení dárků pro své nejbližší!

V návaznosti na úspěšnost této reklamy se společnost Kofola spolu se Sandrou domluvila na další spolupráci, ovšem její téma není vánoční, ale naprosto jiné. V nové reklamě jde totiž o propagaci systému vratných lahví s názvem Cirkulka, a právě Sandra je tváří nového spotu.

Když ji miluješ, cirkulkuješ!

Ostatně na koho jiného vsadit, než právě na ni. „S Cirkulkou vracíme do domácností osvědčené skleněné lahve. Nápad vrátit spolu s nimi do hry i děvčátko ”ne, ne, já nemusím, já už ho vidím” přišel úplně přirozeně,“ uvedl marketingový ředitel Kofoly ČeskoSlovensko Pavol Chalupka.

Se Sandrou se tak po dvaceti letech vracíme do krásné slovenské přírody, kde si natáčení dle svých slov velmi užila. Tak uvidíme, jestli ji to tentokrát chytne za srdce a zkusí obrazit zase nějaké konkurzy.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Vánoce ve znamení udržitelnosti. Dejte dárek nejen blízkým, ale i přírodě

Marie Poledňáková: Zavzpomínejte s námi na královnu rodinných komedií

Zdroje článku:
https://www.kofola.cz/aktuality/holcicka-z-reklamy-se-zlatym-prasatkem-se-objevi-v-dalsim-spotu-kofoly-tentokrat-predstavi-cirkulku, https://www.focus-age.cz/m-journal/aktuality/holcicka-z-reklamy-se-zlatym-prasatkem-je-po-23-letech-v-dalsim-spotu-kofoly__s288x16733.html
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Přírodní prvky v interiéru jsou trendem, který vás může inspirovat. Neopracované dřevo v kombinaci s moderním nábytkem vypadá skvěle. Bříza je jedinečná svojí barvou, a tak jako jiné dřevo, které není opracované, podléhá pomalu zkáze. Je proto potřeba mít k dispozici mladý kmen, který je nutné patřičně vysušit. Povrch se pak natře tixotropním lakem, který břízu v podstatě obalí a uzavře. Na co všechno ji můžete použít?
Tato unikátní chata má skleněnou střechu i stěny, takže usínáte v teple, a přitom přímo pod hvězdnou oblohou a polární září. Panorama Glass Lodge se nachází 30 minut jízdy od Reykjavíku k pobřeží Grónského moře. Hned u chaty stojí vířivka, ze které se můžete kochat islandskou krajinou. V malé komfortní chatě najdete pohodlnou koupelnu i kuchyňku s jídelním stolem. Za noc pro dva v tomto islandském obydlí zaplatíte téměř 9000 korun, a mají tu i internet. Tenhle útulný úkryt vám ale může posloužit jak inspirace pro vaši vlastní chatu v přírodě. I s takto malým prostorem se dá pracovat a vytvořit něco kouzelného.
Svatební sezóna je před námi. A tak si položme společně otázku: Na co vzpomínáme, když jsme byly na kamarádčině svatbě? Většina z nás si vybaví nevěstiny šaty, účes, vizáž... Co si budeme povídat - muži tohle moc neřeší. Maximálně se vyjádří, že to bylo fajn nebo že se přejedli. Zeptali jsme se svatební specialistky, na čem by se o svatbě rozhodně šetřit nemělo, abyste pak nebyly zklamané.
Pelargonie, známější spíše jako muškáty, patří mezi nejoblíbenější květiny do truhlíků či jiných nádob. Pelargonie vodopádem svých barevných květů zdobí nejeden balkón či terasu. Pelargonie jsou velmi dekorativní, nenáročné na pěstování, odolné vůči chorobám a škůdcům, a proto jejich pěstování zvládne i naprostý začátečník.
Stárnutí - fáze života, kterou by ženy nejraději přeskočily. Jenže se jedná o neodvratitelný jev, který k životu zkrátka patří. Proto je důležité se s ním poprat. Pojďme si prozradit několik věcí, s nimiž se stárnutím hravě zatočíte.  
Vánoce a tradice jdou ruku v ruce. Nejedna z nás jich mnoho z nich dodržuje nebo si děláme vlastní. Jednou z takových poměrně zaběhnutých, je hladovění, neboli půst. Podle této tradice by se měl držet během Štědrého dne půst až do večeře, aby se nám zjevilo zlaté prasátko. Co na to říká naše tělo?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek