Čtvrtek , 13. 06. 2024

Antonín

Kam zmizela holčička z legendární reklamy na Kofolu? Je zpátky v televizi

„Já nemusím, já už ho vidím.” Víc asi nemusíme napovídat, protože snad každý ví, odkud tahle věta řečená jemným dětských hláskem pochází. Ano, z úžasné vánoční reklamy na Kofolu, která se od svého vzniku každé Vánoce objevuje na televizních obrazovkách. Od té doby už ale uběhla řada let. Co dnes tehdy tříletá holčička vlastně dělá?
na Kofolu
Sandra Flemrová se po dvaceti letech vrátila v nové reklamě na Kofolu.

08. 12. 2022

08. 12. 2022

A bude mít ty velký zahnutý zuby nahoru? Věty z úžasné vánoční reklamy, která patří k českým Vánocům už 20 let (no uf!) jsou prostě nezapomenutelné. Jakmile se objeví v televizi, je jasné, že svátky už jsou za rohem.

Symbol českých Vánoc

Reklama na Kofolu nás chytila za srdce už od prvního vysílání a s chutí se na ni díváme každé svátky. A nutno uznat, že málokteré (a dost možná jen této jediné) reklamě se něco takového povedlo – vysílá se totiž už nepřetržitě od začátku nového tisíciletí a milují ji nejen děti, ale hlavně dospělí.

Symbol českých Vánoc – reklama na Kofolu.

Je právě tak úžasná díky žvatlavé holčičce v huňaté zimní čepici, která se s červeným nosíkem a něžným hláskem ptala svého tatínka, který mezitím v lesíku řezal vánoční stromeček, jestli o Vánocích uvidí zlaté prasátko. A právě tu si zahrála Sandra Flemrová, které je už 23 let. Copak asi dnes dělá?

Ze zvědavé holčičky zdravotní sestřičkou

Svým, i když krátkým, hereckým výkonem Sandra Flemrová dokázala velké věci – úžasně pobavila, a přitom si každého získala svou roztomilostí. Pár konkurzů prý ještě poté absolvovala, ale nakonec zakotvila u jiné činnosti. Pokud by vás někdy rozbolely zuby a měli jste to štěstí, dost možná byste v ordinaci našli právě Sandru, která nyní pracuje jako zdravotní sestřička v zubní ambulanci. A je až úsměvné, že reklama na Kofolu i její současné povolání mají jistou spojitost se zuby. Už tehdy ji evidentně zajímaly. Takže dost možná i ona u pacientů zkoumá, zda mají ty velké zahnuté zuby nahoru.

Po letech zpátky u Kofoly

Přestože Sandra byla v době natáčení reklamy hodně malá, určité záblesky vzpomínek má, především si pamatuje na zimní dovádění na sněhu coby zpestření v rámci natáčení. „Při natáčení vánoční reklamy na Kofolu mně byly tři roky. Pamatuji si jen pár záblesků, jako například koulovačku se štábem. Reklama se mi ale přesto silně zapsala do života,“ zní v oficiálním prohlášení Kofoly.

K TÉMATU  Slavné těhulky: Drsná rapperka, modelka, herečka i pěvecká hvězda

V návaznosti na úspěšnost této reklamy se společnost Kofola spolu se Sandrou domluvila na další spolupráci, ovšem její téma není vánoční, ale naprosto jiné. V nové reklamě jde totiž o propagaci systému vratných lahví s názvem Cirkulka, a právě Sandra je tváří nového spotu.

Když ji miluješ, cirkulkuješ!

Ostatně na koho jiného vsadit, než právě na ni. „S Cirkulkou vracíme do domácností osvědčené skleněné lahve. Nápad vrátit spolu s nimi do hry i děvčátko ”ne, ne, já nemusím, já už ho vidím” přišel úplně přirozeně,“ uvedl marketingový ředitel Kofoly ČeskoSlovensko Pavol Chalupka.

Se Sandrou se tak po dvaceti letech vracíme do krásné slovenské přírody, kde si natáčení dle svých slov velmi užila. Tak uvidíme, jestli ji to tentokrát chytne za srdce a zkusí obrazit zase nějaké konkurzy.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Vánoce ve znamení udržitelnosti. Dejte dárek nejen blízkým, ale i přírodě

Marie Poledňáková: Zavzpomínejte s námi na královnu rodinných komedií

Zdroje článku:
https://www.kofola.cz/aktuality/holcicka-z-reklamy-se-zlatym-prasatkem-se-objevi-v-dalsim-spotu-kofoly-tentokrat-predstavi-cirkulku, https://www.focus-age.cz/m-journal/aktuality/holcicka-z-reklamy-se-zlatym-prasatkem-je-po-23-letech-v-dalsim-spotu-kofoly__s288x16733.html
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Mnozí odborníci mluví o současnosti jako o „době jedové“. Upozorňují, že toxické látky jsou nejen kolem nás, ale i v nás. Pocházejí ze znečištěného životního prostředí, ale také z kosmetiky a léků, které užíváme. Svou roli hraje i nevhodná strava a alkohol, který si sem tam dopřejeme. Jednou za čas bychom tak měli udělat ve svém těle důkladný úklid. Právě leden je pro očistu ideální.
Nespavost (insomnie) není v současné době nic výjimečného. Podle statistik poruchami spánku trpí až 40% populace. Příčin může být mnoho, od vedlejších účinků léků až po stres.
Červená řepa je doslova vitaminová bomba. Obsahuje mnoho látek, příznivých pro náš organismus. Může se pyšnit například vysokým obsahem vitamínu C, vitamínu B. Mimo jiné také obsahuje další blahodárné minerály, jako je hořčík, draslík, sodík. Je plná železa a kyseliny listové, a tak se doporučuje i při chudokrevnosti. Také příznivě působí na štítnou žlázu, protože v ní najdeme i jód. A jaké má další skvělé vlastnosti?
Ráda si dopřáváte relaxační koupel, kdy máte čas jenom sama pro sebe a nikdo vás neruší? Napustíte si vanu plnou horké vody, přidáte pěnu, ponoříte se do spousty bublin a zavřete oči. Tento prožitek si ale můžete ještě zpříjemnit. Navíc se krásně prohřejete a i v pošmourném počasí neztratíte dobrou náladu.
Vaše domácí prostředí může mít obrovský vliv na vaši pohodu. Objevte, jak malé změny ve vašem bydlení mohou vytvořit oázu klidu a štěstí, ve které se budete každý den cítit skvěle.
Medovina byla kdysi nápojem novomanželů, protože med je prý skvělé afrodiziakum. Samozřejmě, díky vysoké koncentraci cukrů totiž ničí v buňkách bakterie a navíc obsahuje minerály, pyly, proteiny, vitamíny a aminokyseliny, které jsou tělu velmi prospěšné. A takových potravin je mnohem víc. Opravdu vás nabudí na sex?
Psychohygiena představuje metody k získání duševní rovnováhy, psychické odolnosti a spokojenému životu. Proč bychom měli psychohygieně věnovat stejnou pozornost jako své fyzické kondici?
Ačkoli menstruace občas bývá nepříjemná, je přirozenou součástí našeho života, která je důležitá pro naše zdraví i schopnost početí. Věděly jste ale, že barva vaší menstruace může hodně vypovědět o vašem zdraví?
Jestli pracujete denně s počítačem, zřejmě je vám jasné, o čem je řeč. Při dlouhodobé neměnné pozici ruky se pak často objevuje její bolest. Ruka vás může pálit, mravenčit nebo v ní ztrácíte citlivost. To vše lze shrnout pod označení syndrom karpálního tunelu.
Japonští šéfkuchaři vědí, jak zacházet s nožem. Zákazníci restaurace obvykle nevidí, jak vypadá taková práce v rukou profesionála. Řezání, krájení nebo sekání, správný šéfkuchař dokáže s ostrou čepelí doslova kouzlit. Krájet maso, ovoce i zeleninu zvládají tihle šéfkuchaři s chirurgickou přesností a je radost se jim dívat pod ruce.
V letní období někdy dostává smartphone zabrat. Na vaší dovolené musí telefon přečkat mnohem náročnější podmínky. Přečtěte si následující tipy a připravte svůj telefon i na tu nejdobrodružnější dovolenou.

Výběr článků

Jaké si odnesla Nela vědomosti a pocity z třetího sezení s Marcelou Hlaváčkovou v rámci koučování Emočních rovnic?
Určitě to znáte. Vytahujete plný pytel z koše a v duchu si říkáte, proč tam každý hází další a další věci, když už je úplně plný. Takový pytel nejde ven z koše snadno, ale tady je návod, jak všechno usnadnit. Stačí nechat koš trochu nadechnout.
Správná velikost podprsenky dokáže s vaším tělem divy. Pozvedne vaše prsa, zeštíhlí pas a bude se vám lépe dýchat. Jak si změříte velikost prsou a poznáte, že vám prádlo dobře sedí?

Nepřehlédněte

O čem bude rok 2019 z hlediska „Karmy“?  O osvobození z destruktivních vzorů, které jsou pozůstatkem z dob minulých, u mnoha lidí zasahujících až do dávných časů  „patriarchátu“. Jaký je tedy váš karmický horoskop pro tento rok?
Červená srdíčka, růže, čokoládky, dárky a všude kolem vás ty nechutné projevy lásky… ano, sv. Valentýn se opravdu blíží a s ním také časté deprese z toho, že tento den musíme strávit samy.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek